8 inspireerivat hinnakujundustabelit

Anil Parmar on ettevõtte Glorywebs kaasasutaja, mille eesmärk on aidata kliente reageerivate veebisaidi kujundamise teenuste, veebiarenduse, digitaalse turunduse ja muuga. Teemad & meie loodud disainilahendustel on ühine eesmärk nr 1: hoidke seda nii tehniliste kui ka muude tehnoloogiate jaoks võimalikult lihtsana. Leidke ta Twitterist @ abparmar99 & ütle Tere!

Hinnakujundustabelite kujundus on üks peamisi tegureid, mis määravad teie ümberarvestuskursi … liiga keeruline, inimesed lähevad segadusse … liiga palju võimalusi, inimesed kannatavad valiku halvatuse tõttu jne. Aidates otsustada, milline stiil valida jaoks, ma olen allpool loetlenud 8 disainilahendust, mis töötavad üsna hästi.

Wufoo

Kui otsite värvilist hinnakujundustabelit oma veebisaidi kujundamiseks, on Wufoo parim valik. See on hinnakujundustabelite looja jõud, mida kasutavad enamasti suured rahvusvahelised organisatsioonid, peamiselt oma hõlpsasti kasutatava liidese ja hinnakujundusvõimaluste tõttu. See pakub kokku 4 hinnakujundusvõimalust, teised saidid pakuvad vaid 2 või võib-olla kolme valikut.

On olemas hinnavalik, mis sobib täielikult registreerunutele, kuid sellel pole palju kasulikke funktsioone, mida Wufoo klientidele pakub.

VärskeDesk

Kui on üks bränd, kes teab, kuidas nende publikut haarata, on see Freshdesk. Nad on juba pikka aega tegutsenud majandustegevuse pakkujatena, mis muudab nad üsna pangatähtsateks ja usaldusväärseteks.

Neil on viis hinnakujundusvõimalust, mis ulatuvad kallitest plaanidest – kõik hinnastabelid hüüavad loovust. Veerud on tabelites paigutatud floora tiheduse järjekorda. Mets on kõrgeim ja võrsed on kõige madalamad.

Ruuturuum

Keegi pole visuaalsest esitusviisist parem kui Squarespace. See on ökonoomne (lisavärvimallid maksavad siiski rohkem), sellel on kaks hinnakujundusvõimalust ja sellel on palju värve. Iga tabeli peamine taust, sõltumata kavast, on must ja valge.

Ehkki see võib tunduda lihtne, tundub see täiesti hämmastav, kuna loojad on kontrastiga mänginud erandkorras. See on avatud ka kohandamiseks ja värvide abil saate oma tabeli olulisi aspekte esile tuua, mis on kindel viis tähelepanu ja lõppkokkuvõttes kasumi saamiseks.

Readymag

Ilmselt selle nimekirja lihtsaim veebisait ja ka üks väheseid, millel on võimalus proovida enne ostmist, mis on suurepärane suhtumine sellel turul püsimiseks. Ainus negatiivne külg, millega loojad silmitsi seisavad, on see, et kasutajad kipuvad tasuta tellimuse järele ainult kleepima ja siis ekslema.

Kuid atraktiivsed plaanid ja lihtsad lauad on kogunud väga lojaalse fännibaasi, mis on viimastel aastatel hüppeliselt kasvanud.

Veebisait ei ole ka petlik, erinevalt teistest tasuta prooviversioonisaitidest, kus tasuta prooviperioodiks on vaja teie krediitkaardiandmeid..

MailChimp

MailChimp peab hindade tabelite jaoks olema üks kõige uuenduslikumaid, kui mitte kõige uuenduslikumaid veebisaite. See on ka üks kõige isiklikumaid veebisaite seal, kuna selle USP mängib kasutaja emotsioonidele ja tunnetele. Ta saavutab selle meelitavate nimede abil ja kasutab loomi ka oma plaanide esitamiseks. Loomad kasvavad hinna kasvades suuremaks. Odavaimat plaani esindab lammas, talle järgneb hobune ja kõige kallimat plaani esindab elevant. Selle veebisaidi ainus negatiivne külg on see, et hinnakujundust programmi lehel ei mainita.

Plasso

Nagu nimigi ütleb, korraldab see tabelid kastidena tühja ruumi moodi kujunduses. Kohe, kui saiti külastad, näed kahte kasti, millest igaüks tähistab erinevat plaani. Veebisait on tehtud puhta ja segadusteta kujundusega. Plasso eesmärk on lihtsustada iga protsessi intelligentset automatiseerimist.

See on strateegiline, kuna see on suurepärane viis tähelepanu haaramiseks ja ühtlasi kindel viis klientide võitmiseks, kuna nende kõige kallim plaan on igati väärt ja väärt iga senti.

Pulss

Pakkudes lihtsat ja informatiivset hinda, mis sisaldab ka nende teenuste ja üksikasjade loetelu, kuulub see veebisait ka ainulaadsete kategooriasse. See on ainulaadne, kuna hinnatabelid on moodsa moodi kokku pandud. Esitatud teave on lühike ja asjakohane. Taust annab sellele ka tõeliselt 2017. aasta ilme.

Ruut

Ettevõtte nimi on hind, mida saate. See on ruudukujuline ja sirgjooneline. Näete hinda, mida maksate, ilma varjatud tasudeta, kuid tegelikult on ainult üks võimalus.

Paigutus on paigutatud nii, et seal pole mitu veergu, mis võib kliente pisut segadusse ajada. Siin on teave jaotatud kaheks lihtsaks kujunduselemendiks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author