SiteGround İncelemesi

Web sitemizde 2,47 saniyeden uzun bir süredir devam ederseniz, muhtemelen zaten anladınız – seviyoruz SiteGround.

Ve çıldırmadan ve parmakları işaret etmeye başlamadan önce cevap “Hayır!”. Yaparız değil SiteGround için çalışır ve hizmetlerini tanıtmak için her ay bize büyük sponsorluk kontrolleri göndermezler.

SiteGround’u bu kadar çok sevmemizin nedeni basit. Her ölçülebilir metriğe göre, Snoop Dogg gibi rekabeti içiyorlar (ya da Lion mu? Hatırlayamıyorum) Kaliforniya başbakanını içiyor… ��������

Ana rakiplerinin dışında – A2 barındırma – piyasada SiteGround’un bol miktarda barındırma hizmetleri tarafından sunulan yüksek kalite ve değerle rekabet edebilecek tek bir şirket yoktur.

On yıldan fazla deneyime ve gözetimi altında 2.000.000’den fazla alana sahip olan SiteGround’un “meh” den “OMFREAKINGG!” Ye kadar yıllar içinde geliştiğini izledik.

Asya, Kuzey Amerika ve Avrupa’ya yayılmış veri merkezleri ile, SiteGround son yıllarda üst sıralarda bir meteorik yükseliş yaşadı ve iyi bir sebeple.

Bu SiteGround incelemesinde, SiteGround’u neden bu kadar çok sevdiğimize ilişkin tüm sulu ayrıntıları ve sayıları ortaya çıkarmak için meşhur soğan katmanlarını geri soracağız. sen ihtiyaçlarınız için doğru barındırma hizmeti olup olmadığına karar verebilir.

Hadi dalış yapalım.

SiteGround İncelemesi – Hızlı Özet

 • Kusursuz Müşteri Hizmetleri
 • Güvenilir Çalışma Süresi
 • Yüksek Hızlar
 • Çok Sayıda Özellik
 • Süper Uygun Fiyatlandırma

SiteGround’a Giriş

2013 yılının ortalarında Tayland’daki bir konferansta sunum yapıyordum ve perdeler düştükten sonra birkaç katılımcıyla konuşmaya başladım. Bazıları son derece ciddiydi, işim hakkında birçok teknik soru sordu ve neredeyse her kelimeye dayanıyordu.

Söz konusu adamlar aslında SiteGround çalışanlarıydı ve web ajansım ve beyaz etiket ekibimi tartıştıktan sonra, hizmetlerini mevcut Kanada barındırma hizmetleriyle yaşadığım sorunlara bir çözüm olarak önerdiler..

Tamamen dürüst olacağım. Şüpheliydim (az söylemek gerekirse). Geçmişte o kadar çok cansız ana bilgisayar denedim, sonunda yenilgiyi kabul ettim ve kendimi berbat web sunucularının sonsuzluğuna düşürdüm.

Ancak, konuştuğum adamlara gerçekten tıkladım ve onlara şüpheden faydalanmaya karar verdim. Hizmetlerini kullandıktan iki kısa ay sonra, Müşterilerimin 150’den fazla web sitesini SiteGround’a geçirdim ve o zamandan beri geriye bakmadım.

SiteGround’u kullanmadan önce ben …

Ben bugün…

SiteGround’un olağanüstü hizmeti beni ve şirketimi binlerce dolar ve hesaplanamayan sayıda saat tasarrufu sağladı ve önümüzdeki birkaç bölümde, üstün hizmetlerinin arkasındaki teknik nedenleri açıklayacağım.

Bu Verileri Nasıl Topladık

Web hosting dünyasında (Fransızca: Meilleur Hébergement Web), komisyon yakıt önerileri tam anlamıyla… jack sh * t. ��

İddiaları desteklemek için gerçekleri ve verileri vurmadan, söz konusu “öneri” nin öncelikle naifliğinizden hızlı bir şekilde para kazanma arzusundan kaynaklandığından emin olabilirsiniz… söz konusu şirket.

Bunu anlıyoruz…

Neyse ki, tam entegre müşteri yönetim sistemlerimizle, düzinelerce farklı barındırma hizmetinde onlarca yıldan fazla veri toplayabildik: çalışma süresi, kesinti, yükleme hızları ve daha fazlası.

Canlı izlemeyi burada görebilirsiniz. 4 adımlı araştırma sürecimiz hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Ve şimdi, bu sulu sayıların bazılarını sizinle paylaşacağım…

SITEGROUND SÜRE

Aşağıdaki veriler 14 Aralık 2016 – 13 Ocak 2019 tarihleri ​​arasında ~ 12 aylık bir sürede toplanmıştır.

SiteGround’un en büyük satış noktalarından biri, şüphesiz sunucularının sunduğu inanılmaz güvenilir çalışma süreleridir. Paylaşımlı barındırma hizmetleri (“ucuz” barındırma) için% 99,92 oranında yer alan SiteGround, hayal kırıklığına uğratmaz.

Bu testler Chicago veri merkezleri kullanılarak gerçekleştirildi ve sonuçlar 2 yıldan uzun bir süredir sadece 5 kısa kesintinin olduğu göz önüne alındığında oldukça iyi oldu. Eğer bunu düşünürsen iPage – ilan edilen “en iyi” Kanadalı hosting şirketlerinden biri – sadece% 97.6 (evet, doğru okudunuz) çalışma süresine ve aynı dönemde 100’den fazla kesintiye sahipti, bu gülünç derecede düşük.

Test yapmak & SiteGround’un Kesinti Süresinin Gözden Geçirilmesi

 • 2017/04/28 – 154 saniye
 • 10/4/2017 – 561 saniye
 • 11/11/2018 – 431 saniye
 • 1/3/2019 – 331 saniye
 • 14.01.2019 – 430 saniye

İşte 2018 çalışma zamanı raporlarımızın bazı kayıtları. Gördüğünüz gibi, tüm aralıklar% 99,9 ile% 100 arasında.

Bu test özellikle Toronto’dan yapılmıştır ve her ay geçen yılın her ayının 23’ünde test edilmiştir (yukarıdaki resimde görebileceğiniz gibi).

Sanırım bu kadar kısa duruş süreleriyle söylemek güvenli, web siteniz için birkaç saniyeden fazla (561 kesin) endişelenmenize gerek yok.

çalışma süresi raporu verileri

Gösterge tablonuzun son birkaç yılda her bir sitenin / ana bilgisayarın çalışma süresini gösteren başka bir ekran görüntüsü. Oldukça sağlam.

SİTEGROUND HIZ

Bir web barındırma şirketlerini gözden ilginç bilmecelerden birçok okuyucu (hatalı olarak) yerel veri merkezlerinin her zaman yurtdışında veya komşu bir ülkede bulunan koz veri merkezleri. Ve nedenini görmek kolay.

Bir veri merkezinin yakınlığı, web sitesi verilerinizin kitlenize yayınlanma hızını belirlemede uzun bir yol kat eder. Merkez, son kullanıcılarınıza ne kadar yakın olursa, bilgilerin seyahat etmesi için o kadar az mesafe ve daha hızlı teslimat (olması gerekir). Bununla birlikte, veri merkezleri ile ilgili olarak, kalitenin yakınlığı bozduğunu anlamak önemlidir..

Ne yazık ki, Kanada veri merkezleri hala artan talebe ulaşmak için çalışıyor. Avustralya (üzgün arkadaşlar) ve birçok Asya veri merkezinin önünde sıçrama ve sınır olmalarına rağmen, güvenilmez ve güncel olmayan yazılıma güvenmeye devam ediyorlar ve bu da onları ABD’li meslektaşlarından daha az etkili kılıyor.

Neyse ki, SiteGround’un Kuzey Amerika veri merkezleri Chicago’da ve ülkenin Kuzey komşularına inanılmaz yüksek hızlar sağlayın (diğer adıyla SİZ!)

İşte test sonuçlarımızdan bazıları Toronto ve Montreal:

Çok perişan değil, ha?

Aşağıdaki ekran görüntüsü, SiteGround’a geçmeden önce ve sonra müşterilerimizin e-Ticaret web sitelerinden birinden. Bence grafik kendisi için konuşuyor.

Sizi SiteGround’un hızlarında satmak için yeterli değilse, 2017 ve 2018 boyunca Kanada’daki 5 farklı yerden gerçekleştirdiğimiz birkaç test daha var.

 • Temmuz ortalama hızı: 314ms
 • Haziran ayı ortalama hızı: 302ms
 • Ortalama hız: 283ms
 • Nisan ayı ortalama hızı: 333ms
 • Mart ayı ortalama hızı: 312ms

Hızla ilgili birisine daha hızlı bir şey isteyebilirsiniz. Bu hiç de etkileyici değilse, SG Optimizer eklentisinin yeni sürümü ile kendi rekorlarını kırmaya karar verdiklerini bilmekten memnuniyet duyacaksınız..

Bu araç, geliştirilmiş Memcached desteği ve dinamik önbellek temizleme özelliğiyle WordPress web sitelerinin hızları% 30’a kadar daha fazla iyileştirmesine olanak tanır.

SiteGround’un ROCKSTAR Müşteri Desteği ile Etkileşim ve İnceleme

Çoğu web barındırma sağlayıcısının müşteri desteğiyle ilgili bir şey… Küçük kuzeninizin 9. doğum günü partisinin ardından kalan karışıklığı temizlemeye çalışan Dyson vakumundan daha zor.

Hayır gerçekten… Korkunç.

Müşteri hizmetleri sıralamasında endüstri standardının dikkate alınması hafifçe Roger’ın telekomünikasyon destek ekibinin üstünde (hesabınız iki kez ücretlendirilirse Tanrı size yardımcı olur), birkaç hıçkırıkla ilgili yardım almak için SiteGround ile iletişime geçtiğimizde tam ve mutlak bir sürprizimiz olduğunu hayal edebilirsiniz … Etkili ve neredeyse anında geri bildirim aldı.

Müşteri desteği, SiteGround için bir gurur kaynağıdır ve bilgili destek personeli 7/24/365 mevcuttur..

SiteGround için destek seçenekleri:

 1. Canlı Sohbet
 2. Bilet Sistemi (genellikle 24 saat içinde cevaplanır)

İşte müşteri destek sohbet penceresinin hızlı bir görüntüsü. (yaklaşık… 10 saniye bekleme süresi bekleyin)

siteground sohbet desteği

Düzenli Web Sitesi Güncellemeleri

Bilgisayar korsanlarının ve diğer İnternet ilkelerinin web sitenizi ihlal etmek ve müşterinizin verilerini çalmak için istismar ettiği 1 numaralı zayıflık, eski eklentiler ve web sitesi temalarıdır.

Teknoloji gelişmeye devam ettikçe, web sitesi yazılımının önceki yinelemeleri, geliştiriciler tarafından “yamalanmadıkça” yeni güvenlik açıklarına açık hale gelir.

Bunu güvenli bir bileşiği çevreleyen bir çit gibi düşünün. Çit düzenli olarak yenilenmedikçe ve sabitlenmedikçe, zaman ve pas, erozyon ve diğer doğa güçleri ile aşınacaktır ve giriş kazanmak isteyen herkese ve herkese karşı savunmasız hale gelecektir..

Neyse ki, SiteGround tüm ağır yükleri sizin için yapar ve tüm web sitelerinizi otomatik olarak güncellenecek şekilde ayarlar, böylece en son yamaları veya yazılım güncellemelerini yükleme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

SiteGround ile, kelimenin tam anlamıyla ayarlayabilir ve “fugget” yapabilirsiniz.

Birkaç Düzgün Bonus: Süperkart ve CDN

Çok güvenilir çalışma sürelerine, kötü hızlı yükleme sürelerine ve düzenli güvenlik güncellemelerine ek olarak, SiteGround ayrıca web sitenizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için özellikle değerli bir bonus sunar. (Çoğu ev sahibinin cömertçe ödeme yapacağı bir bonus)

Mümkün olan en hızlı yükleme sürelerini garanti etmek için web sitesi dosyalarınızı dünya çapında 34 konuma yayan CDN (veya bulut dağıtım ağı) olarak bilinen bir özelliktir… Kitlenizin içeriğinizi nerede görüntülediğine bakılmaksızın.

SiteGround bir ücretsiz Cloudfare CDN kurulumu Her hosting paketinde ayda 20 $ tasarruf (veya daha fazla).

Bununla birlikte, statik önbellekleme, dinamik önbellekleme ve tüm ünlü Memcached gibi çoklu önbellek sistemlerini dinamik olarak uygulayan Supercacher sistemi – yükleme sürelerini büyük ölçüde hızlandırıyor.

Ücretsiz SSL Sertifikası (60 $ değer)

SiteGround tamamen ücretsiz SSL sunar.  

Ama bekleyin, dahası var…

Google’ın son güvenlik güncellemelerinde, web sitenizin Google’ın SERP’nin (arama motoru sonuç sayfası) ilk veya ikinci sayfalarında sıralanmasını istiyorsanız SSL (güvenli yuva katmanı) kullanmak zorunludur..

SSL, web siteniz ile ziyaretçinizin cihazı arasında etkili bir şekilde şifrelenmiş bir tüneldir ve tüm özel bilgileri tam olarak ….

Bu, sadece ikiniz tarafından bilinen gizli bir dilde arkadaşınıza bir mektup göndermek gibi bir şey. Mektubu düz İngilizce olarak gönderirseniz, mektubu yakalayan herhangi bir Jane veya Joe gizli mesajı hızlı bir şekilde okuyabilir ve çözebilir.

Ancak, gizli bir dil ile bilgileri şifreleyerek, mektupta bile oldu yakalandı, kimse mektubun içeriğini belirleyemezdi.

Neyse ki, SiteGround web sitenize bir SSL sertifikası sağlar – yine, tamamen ücretsiz. En popüler ödeme işlemcilerinin birçoğu güvenli olmayan bir bağlantıda bir işlemin gerçekleşmesine bile izin vermediğinden, bu özellikle bir e-Ticaret işletmesi çalıştırıyorsanız yararlıdır.

HABERLER İÇİN BİR TIKLAYIN

SiteGround tarafından sunulan bir başka harika özellik, 1 tıklamayla WordPress kurulumudur. Gösterge tablonuza giriş yaptığınızda, bir seçenek görürsünüz WordPress’i (kelimenin tam anlamıyla) tek bir tıklama ile yükleyin ve kullanıcı adınızı ve şifrenizi ayarladıktan sonra, web sitenizin birkaç dakika içinde kilitlenmesini, kilitlenmesini ve sallanmaya hazır olmasını sağlar.

ÜCRETSİZ WEB SİTESİ TRANSFERLERİ

Yeni bir web sitesi oluşturmayı düşünmüyorsanız, büyük olasılıkla mevcut sitenizde barındırılmakta olan birkaç gigabayt değerli içeriğiniz vardır. Ne yazık ki, bu verilerin bir konaktan diğerine aktarılması Jurassic oranlarının poposunda bir acıdır.

Bu adam gibi…

Genellikle, bu aktarımı FTP ve cPanel ile manuel olarak yapmanız gerekir. Ancak, SiteGround ile tüm yeni müşteriler tamamen ücretsiz olarak tek bir ücretsiz transfer alır.

… Bu, tüm eski web sitesi verilerinizi 24-48 saat gibi kısa bir sürede sizin için taşıyacakları anlamına gelir. Ekstra ücret gerekmez (yeterince basit görünüyor, ancak barındırma alanında nadir).

Bu Kulağa Harika Geliyor… Ama Olumsuz Yanları?

SiteGround’un hizmetinde yaşadığım tek gerçek sorun, en düşük maliyet teklifini güvence altına almak için gereken 2-3 yıllık taahhüdü yapmaya hazır değilseniz, biraz pahalı olabileceğidir..

Web sitenizin aylık olarak barındırılmasını istiyorsanız, bir yıllık hizmet için aylık 14,99 ABD doları tutarında bir ücrete bakarsınız. bazı rakiplerinin fiyat noktaları göz önüne alındığında oldukça dik.

Ancak, hiçbir gizli ücret olmadan, fiyat aslında şirketlerden önemli ölçüde daha azdır GoDaddy gibi. Ve masaya getirdikleri katma değer göz önüne alındığında, bunu kendim ve müşterilerim için ödemekten mutluluk duyuyorum. Diğer ev sahiplerinde müşteri desteği ile uğraşmak için harcadığınız süreyi (veya sadece bunlara sahip olmaya çalışmayı) düşünüyorsanız, fazladan birkaç dolar beyinsizdir.

Site alanı barındırma planları

Ne Tür Hosting Planları Sunuyorlar?

Bir kurulum yapmak istemiyorsanız özel barındırma hizmeti (web siteniz en az 50.000 reklam alana kadar tamamen gereksizdir. Ziyaretçi – görüntüleme sayısı ile karıştırılmamalıdır – aylık), SiteGround’un paylaşılan barındırma planları. Maliyetlerinin ve elde edeceğiniz ürünlerin dökümü …

 • Başlangıç ​​Planı

  • Maliyet – 3,95 $ / ay
  • Bir Web Sitesi ve 10GB HD Alanı
  • Günlük 10.000’den az ziyaretçi alan siteler için harika
  • Ücretsiz Yedeklemeler ve bazı Eklentiler
 • Büyük Plan Büyümek

  • Maliyet – $ 5.95 / ay
  • Birden Çok Web Sitesi
  • 20GB
  • 25k Günlük Ziyaretci
  • Ücretsiz SSL
  • Ücretsiz Yedeklemeler
 • GoGeek Planı

  • Maliyet – $ 11.95
  • 30 GB HD Alanı
  • 100.000 Günlük Ziyaret
  • Birçok Yükseltme

Yüksek trafikli bir işletme web sitesi, e-Ticaret mağazası veya tam zamanlı blog çalıştırmadığınız sürece bu en iyi plan.

İşte planın birkaç özelliği.

 1. Ücretsiz SSL
 2. Süper Kolay Kayıt
 3. Tek Tıkla Yükle
 4. BS Gizli Ücreti Yok
 5. Upsells yok (Şükürler olsun!)

SiteGround’u İnceledikten Sonra Nihai Düşünceler

Seçim için uygun web ana bilgisayar sıkıntısı yok.

Bununla birlikte, SiteGround tarafından sunulan büyük değer dikkate alındığında: inanılmaz derecede hızlı veri merkezleri, güvenilir çalışma süreleri ve inanılmaz müşteri hizmetleri, orada daha iyi bir anlaşma bulmak için zorlanacaksın.

Onları yıllardır kullanıyoruz ve henüz hizmetleri tarafından hayal kırıklığına uğratmadık. Onları kendiniz deneyin ve ne düşündüğünüzü bize bildirin.

Sorular? Yorumlar? Endişeler? Esprili ve alaycı yorumlar? Onları aşağıya bırakın, mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz!

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

 • En İyi Web Hosting
 • En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Referanslar ve resim kredileri:

 • ShivarWeb.com
 • WebNoo.com
 • WebHostingSecretRevealed.net
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author