Preskúmanie stránok

Ak ste boli na našom webe dlhšie ako 2,47 sekundy, pravdepodobne ste už na to prišli – radi SiteGround.

A predtým, ako vystrašíte a začnete ukazovať prstami, odpoveď je „Nie!“. Robíme nie pracujú pre program SiteGround a každý mesiac nám neposielajú obrovské sponzorské šeky, aby propagovali svoje služby.

Dôvod, prečo sa nám program SiteGround veľmi páči, je jednoduchý. Podľa každej kvantifikovateľnej metriky fajčia konkurenciu ako Snoop Dogg (alebo je to Lev? Nepamätám sa)) fajčia Kalifornie …

Mimo ich hlavného konkurenta – Hosting A2 – na trhu neexistuje jediná spoločnosť, ktorá by dokázala konkurovať čírej kvalite a hodnote, ktorú poskytujú bohaté služby hostingu SiteGround..

S viac ako desaťročnou skúsenosťou a viac ako 2 000 000 domén pod ich dohľadom sme sledovali, ako sa SiteGround vyvíjal v priebehu rokov z „meh“ na „OMFREAKINGG!“.

S dátovými centrami rozmiestnenými po Ázii, Severnej Amerike a Európe, SiteGround zaznamenal v posledných rokoch meteorický vzostup na vrchol az dobrého dôvodu.

V tejto recenzii SiteGround odtrhneme vrstvy príslovečnej cibule, aby sme odhalili všetky šťavnaté podrobnosti a čísla týkajúce sa toho, prečo milujeme SiteGround tak, že vy sa môžu rozhodnúť, či sú alebo nie sú tou pravou hostiteľskou službou pre vaše potreby.

Poďme sa ponoriť.

Recenzia SiteGround – rýchle zhrnutie

 • Bezchybný zákaznícky servis
 • Spoľahlivá dostupnosť
 • Vysoké rýchlosti
 • Množstvo funkcií
 • Super dostupné ceny

Úvod do programu SiteGround

V polovici roka 2013 som prednášal na konferencii v Thajsku a po páde záclon som začal hovoriť s niekoľkými účastníkmi. Niektorí z nich boli veľmi vážni, pýtali si veľa technických otázok o mojej firme a viseli takmer na každom slove.

Chlapci, ktorých sa to týka, boli vlastne zamestnanci spoločnosti SiteGround a po diskusii o mojej webovej agentúre a tíme whitelabel odporučili (samozrejme) svoju službu ako riešenie problémov, ktoré som mal s existujúcimi kanadskými hostiteľskými službami..

Budem úplne úprimný. Bol som skeptický (prinajmenšom). V minulosti som vyskúšal toľko nevýrazných hostiteľov, že som konečne pripustil porážku a zostúpil som na večnosť mizerných webových hostiteľov..

Ale naozaj som klikol na chlapcov, s ktorými som hovoril, a rozhodol som sa dať im výhodu pochybností. Po dvoch krátkych mesiacoch využívania ich služieb, Prešiel som na SiteGround viac ako 150 webových stránok svojich klientov a odvtedy sa už neohliadli.

Ja pred použitím SiteGround…

Ja dnes …

Výnimočná služba SiteGround mi a mojej spoločnosti ušetrila tisíce dolárov a nevyčísliteľný počet hodín. V nasledujúcich niekoľkých častiach vysvetlím technické dôvody ich vynikajúcich služieb..

Ako sme tieto údaje zhromaždili

Vo svete webhostingu (francúzština: Web Meilleur Hébergement), odporúčané palivové odporúčania znamenajú presne … jack sh * t. ��

Bez tvrdých zásahov do faktov a údajov na zálohovanie tvrdení si môžete byť všetci istí, že dané „odporúčanie“ je poháňané predovšetkým túžbou rýchlo zarobiť vašu naivitu … NEDORUČUJEM vám nestranný pohľad na príslušná spoločnosť.

Získame to …

Našťastie vďaka našim plne integrovaným systémom riadenia klientov sme dokázali zhromaždiť viac ako desaťročia údajov v množstve desiatok rôznych hostingových služieb vrátane: prestojov, prestojov, rýchlosti načítania a ďalších.

Živé sledovanie nájdete tu. Viac informácií o našom 4-krokovom výskumnom procese nájdete tu.

A teraz sa s vami podelím o nejaké šťavnaté čísla …

SITEGROUND UPTIME

Nasledujúce údaje sa zhromažďovali počas obdobia ~ 12 mesiacov od 14. decembra 2016 do 13. januára 2019.

Jedným z najväčších predajných miest SiteGround je bezpochyby šialene spoľahlivá doba prevádzky ponúkaná ich servermi. WebGround, ktorý zastáva 99,92% svojich zdieľaných hostingových služieb (napr. Lacný hosting), nesklame..

Tieto testy sa uskutočňovali s použitím ich údajového centra v Chicagu a výsledky boli dosť zatraceně dobré vzhľadom na to, že počas viac ako 2 rokov došlo len k 5 krátkym výpadkom. Ak to zvážite iPage – jedna z často vyhlásených „najlepších“ kanadských hostiteľských spoločností – mala dobu prevádzky iba 97,6% (áno, čítate to správne) a viac ako 100 výpadkov v rovnakom období, to je smiešne nízke.

testovanie & Recenzia prestojov SiteGround

 • 4/28/2017 – 154 sekúnd
 • 10.4.2017 – 561 sekúnd
 • 11/11/2018 – 431 sekúnd
 • 1/3/2019 – 331 sekúnd
 • 1/14/2019 – 430 sekúnd

Tu je niekoľko záznamov o našich správach o dostupnosti v roku 2018. Ako vidíte, všetky rozsahy sú medzi 99,9% a 100%.

Tento test je špecificky z Toronta a bol testovaný mesačne 23. dňa každého mesiaca minulého roka (ako vidíte na obrázku vyššie).

Myslím si, že je celkom bezpečné povedať, že s prestojmi tak krátkymi, ako sú tieto, nebudete sa musieť starať o svoj web dlhšie ako niekoľko (presných 561 sekúnd).

údaje prehľadu dostupnosti

Tu je ďalšia snímka obrazovky nášho informačného panela, ktorá zobrazuje dobu prevádzky každého jednotlivého webu / hostiteľa za posledných niekoľko rokov. Docela solídny.

RÝCHLOSŤ SITEGROUNDU

Jedným zo zaujímavých záverov kontroly spoločností poskytujúcich webhosting je to, že veľa čitateľov (nepochopiteľne) predpokladá, že miestne dátové centrá vždy tromfové dátové centrá umiestnené v zámorí alebo v susednej krajine. A je ľahké pochopiť prečo.

Blízkosť dátového centra je dlhá cesta pri určovaní rýchlosti, s akou sa budú údaje o vašich webových stránkach doručovať publiku. Čím bližšie je centrum k vašim koncovým používateľom, tým menšia vzdialenosť musí informácie prejsť a rýchlejšie doručenie (malo by byť). Je však dôležité si uvedomiť, že pokiaľ ide o dátové centrá, kvalita tromfuje blízkost.

Kanadské dátové centrá, bohužiaľ, stále pracujú na zvyšovaní dopytu. Aj keď sú skokmi a hranicami pred Austrálčanmi (ospravedlňujeme sa) a mnohými ázijskými dátovými centrami, stále sa spoliehajú na nespoľahlivý a zastaraný softvér, ktorý ich robí menej efektívnymi ako ich americkí kolegovia..

Našťastie sú severoamerické dátové centrá SiteGround umiestnené v Chicagu a na doručte neuveriteľne rýchle rýchlosti severným susedom krajiny (a.k.a. VY!)

Tu sú niektoré z našich výsledkov testov z Toronto montreal:

Nie príliš zchudnutý, hm?

Snímka obrazovky nižšie pochádza z jedného z webových stránok elektronického obchodu nášho klienta pred a po prechode na funkciu SiteGround. Myslím, že graf hovorí sám za seba.

Ak to nestačí na to, aby sme vás predali na základe rýchlosti SiteGround, tu je niekoľko ďalších testov, ktoré sme absolvovali počas rokov 2017 a 2018 z 5 rôznych miest v Kanade..

 • Priemerná rýchlosť v júli: 314ms
 • Priemerná rýchlosť v júni: 302ms
 • Priemerná rýchlosť v máji: 283ms
 • Priemerná rýchlosť v apríli: 333ms
 • Priemerná rýchlosť marca: 312ms

Pre niekoho o rýchlosti, možno budete chcieť niečo rýchlejšie. Ak to vôbec nie je pôsobivé, budete radi, že ste sa rozhodli prelomiť svoj vlastný rekord pomocou novej verzie doplnku SG Optimizer..

Tento nástroj umožňuje webovým stránkam WordPress ďalej zlepšovať rýchlosť až o 30% vďaka vylepšenej podpore Memcached a dynamickému čisteniu vyrovnávacej pamäte..

Interakcia a kontrola zákazníckej podpory ROCKSTAR spoločnosti SiteGround

Toto je o zákazníckej podpore väčšiny poskytovateľov webhostingových služieb … Je to ťažšie ako vákuum spoločnosti Dyson, ktoré sa pokúša vyčistiť neporiadok, ktorý zostal po 9. narodeninovej oslave vášho malého bratranca..

Nie, naozaj … je to hrozné.

Berúc do úvahy, že priemyselný štandard pre služby zákazníkom patrí trochu nad tímom technickej podpory spoločnosti Roger (Boh vám pomôže, ak bude váš účet niekedy zdvojnásobený), dokážete si predstaviť naše úplné a úplné prekvapenie, keď sme kontaktovali spoločnosť SiteGround a požiadali o pomoc s niekoľkými škytavkami … A dostali účinnú a takmer okamžitú spätnú väzbu.

Zákaznícka podpora je pre spoločnosť SiteGround hrdým bodom a ich kvalifikovaný personál technickej podpory je k dispozícii 24/7/365.

Možnosti podpory pre SiteGround:

 1. Živý chat (24/7)
 2. Systém vstupeniek (zvyčajne zodpovedaný do 24 hodín)

Tu je stručný prehľad okna rozhovoru s ich zákazníckou podporou. (čakajte asi 10 sekúnd)

podpora chatu na webe

Pravidelné aktualizácie webových stránok

Slabou stránkou č. 1, ktorú hackeri a iní používatelia internetu zneužívajú pri porušovaní vašich webových stránok a krádeži údajov o zákazníkovi, sú zastarané doplnky a motívy webových stránok.

Ako sa technológia neustále vyvíja, predchádzajúce iterácie softvéru webových stránok sa otvárajú novým zraniteľnostiam, pokiaľ ich vývojári „nevyrovnajú“..

Pomysli na to ako plot obklopujúci bezpečnú zmes. Pokiaľ nebude plot pravidelne renovovaný a zafixovaný, bude opotrebovaný časom a hrdzavosťou, eróziou a inými prírodnými silami bude zraniteľný pre každého a každého, kto chce získať vstup..

Našťastie služba SiteGround pre vás robí všetko potrebné a nastavuje všetky vaše webové stránky na automatickú aktualizáciu, aby ste sa už nemuseli starať o inštaláciu najnovších opráv alebo aktualizácií softvéru..

S SiteGround môžete doslova nastaviť a „fugget“.

Niekoľko pekných bonusov: Supercacher a CDN

Okrem spoľahlivých časových obmedzení, zlých rýchlych časov načítania a pravidelných aktualizácií zabezpečenia, SiteGround tiež ponúka jeden obzvlášť cenný bonus, ktorý zaistí hladký chod vašich webových stránok. (Bonus, za ktorý vás väčšina hostiteľov donúti platiť šikovne)

Je to funkcia známa ako CDN (alebo cloudová distribučná sieť), ktorá rozloží vaše webové stránky na 34 miestach po celom svete, aby bola zaručená najrýchlejšia možná doba načítania … Bez ohľadu na to, kde si vaše publikum prezerá váš obsah.

SiteGround ponúka a bezplatné nastavenie Cloudfare CDN pri každom hostingovom balíku vám ušetrí 20 dolárov mesačne (alebo viac).

Spolu s tým je systém Supercacher, ktorý dynamicky implementuje viacero systémov ukladania do vyrovnávacej pamäte, ako sú statické ukladanie do pamäte, dynamické ukladanie do pamäte a všetky známe Memcached – obrovské zrýchlenie časov načítania.

Certifikát SSL zadarmo (hodnota 60 USD)

SiteGround ponúka úplne zadarmo SSL.  

Ale počkajte, je toho viac …

Vďaka najnovším bezpečnostným aktualizáciám spoločnosti Google je zabezpečenie SSL (zabezpečená vrstva soketu) úplne povinné, ak chcete, aby sa váš web umiestnil na prvej alebo druhej stránke SERP Google (stránka s výsledkami vyhľadávacieho nástroja)..

SSL je skutočne šifrovaný tunel medzi vašim webom a zariadením vášho návštevníka, ktorý uchováva všetky súkromné ​​informácie presne tak, ako … Súkromné.

Je to ako poslať list priateľovi v tajnom jazyku, ktorý poznáte iba vy dvaja. Ak ste list poslali obyčajnou angličtinou, akákoľvek Jane alebo Joe, ktorá zachytila ​​list, mohla rýchlo prečítať a dekódovať tajnú správu..

Avšak, šifrovanie informácií tajným jazykom, a to aj v prípade, že list bol zachytený, nikto by nebol schopný určiť obsah listu.

Našťastie SiteGround poskytuje vášmu webu certifikát SSL – znova, úplne zadarmo. Toto je obzvlášť užitočné, ak prevádzkujete obchod s elektronickým obchodom, pretože mnoho z najpopulárnejších spracovateľov platieb neumožňuje transakciu uskutočniť aj pri nezabezpečenom pripojení.

ONE KLIKNUTÍM NAINŠTALÁCIE PRE NOVINÁROV

Ďalšou skvelou vlastnosťou, ktorú ponúka SiteGround, je ich inštalácia WordPress jedným kliknutím. Keď sa prihlásite na svoj informačný panel, zobrazí sa vám možnosť nainštalujte WordPress s (doslova) jedným kliknutím a po nastavení používateľského mena a hesla bude váš web naprogramovaný, uzamknutý a pripravený na spustenie v priebehu niekoľkých minút..

BEZPLATNÉ PREVODY WEBOVÝCH STRÁN

Pokiaľ neplánujete vytvoriť úplne nový web, pravdepodobne máte niekoľko gigabajtov hodnotného obsahu, ktorý je už hostený na vašej aktuálnej stránke. Bohužiaľ, prenos týchto údajov z jedného hostiteľa na druhého je bolesť v zadku jurských rozmerov.

Ako ten chlap …

Zvyčajne budete musieť tento prevod vykonať ručne pomocou FTP a svojho cPanelu. S programom SiteGround však všetci noví zákazníci dostanú jeden bezplatný prevod úplne zadarmo.

… Znamená to, že za 24 až 48 hodín migrujú všetky vaše staré údaje z webových stránok. Nevyžadujú sa žiadne ďalšie poplatky (zdá sa dosť jednoduché, ale zriedkavosť v hostiteľskom priestore).

To znie skvele … Ale čo s jeho nevýhodami?

Jediným skutočným problémom, ktorý som zažil so službou SiteGround, je to, že môže byť o niečo drahšie, ak nie ste celkom pripravení na splnenie záväzku 2 – 3 rokov, ktorý je potrebný na zabezpečenie ich ponuky najnižšej ceny..

Ak chcete, aby bol váš web hosťovaný mesačne, bude vám za jeden rok služby účtovaný poplatok 14,99 $ mesačne, ktorý je dosť strmý vzhľadom na cenu niektorých svojich konkurentov.

Bez skrytých poplatkov je však cena podstatne nižšia ako cena spoločností ako GoDaddy. A vzhľadom na to, akú veľkú hodnotu prinesú k stolu, som šťastný za to, že za seba a svojich klientov zaplatím. Ak vezmete do úvahy množstvo času stráveného riešením zákazníckej podpory (alebo sa ich len snažíte získať) u iných hostiteľov, pár ďalších babiek nie je nadšených..

Hostingové plány pre stránky

Aké typy hostingových plánov ponúkajú?

Pokiaľ nechcete nastaviť špecializované hostingové služby (čo je úplne zbytočné, kým vaše webové stránky vygenerujú najmenej 50 000 návštevníkov – aby ste sa nezamieňali so zobrazeniami – za mesiac), budete sa chcieť rozhodnúť Zdieľané plány hostenia lokality SiteGround. Tu je rozpis toho, čo stoja a čo dostanete …

 • Plán spustenia

  • Cena – 3,95 dolárov mesačne
  • Jeden web a 10 GB HD priestoru
  • Skvelé pre stránky s menej ako 10 000 dennými návštevníkmi
  • Zálohovanie zadarmo a niektoré doplnky
 • Grow Big Plan

  • Cena – $ 5.95 / mesiac
  • Viaceré webové stránky
  • 20GB
  • Až 25 000 denných návštevníkov
  • SSL zadarmo
  • Zálohovanie zadarmo
 • Plán GoGeek

  • Cena – $ 11,95
  • 30 GB HD priestoru
  • Až 100 000 denných návštev
  • Veľa vylepšení

Toto je zďaleka najlepší plán, pokiaľ nemáte spustený podnikový web s vysokou návštevnosťou, obchod s elektronickým obchodom alebo blog na plný úväzok.

Tu je niekoľko funkcií plánu.

 1. SSL zadarmo
 2. Super ľahké prihlásenie
 3. Inštalácia jedným kliknutím
 4. Žiadne skryté poplatky spoločnosti BS
 5. Žiadne upsells (Ďakujem Bohu!)

Záverečné myšlienky po preskúmaní stránok

Neexistuje žiadny nedostatok životaschopných webových hostiteľov, z ktorých by ste si mohli vybrať.

Berúc však do úvahy obrovské množstvo hodnoty, ktorú ponúka SiteGround: z ich žiarivo rýchlych dátových centier, spoľahlivých prestojov a neuveriteľného zákazníckeho servisu, bude ťažké nájsť tam lepšiu ponuku.

Používame ich už roky a ich služba musí byť sklamaná. Vyskúšajte sami a dajte nám vedieť, čo si myslíte.

Otázky? Komentáre? Obavy? Vtipné a sarkastické poznámky? Položte ich nižšie a my sa vám ozveme hneď, ako to bude možné!

Tiež sa ti môže páčiť:

 • Najlepšie webhosting
 • Najlepší tvorca webových stránok

Referencie a obrazové kredity:

 • ShivarWeb.com
 • WebNoo.com
 • WebHostingSecretRevealed.net
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author