WP Engine – vai visa hype ir pamatota?

Beidzot ir pienācis laiks pārskatīt WordPress pārvaldītos pakalpojumus!

Es sākšu šo jauno nodaļu Hostinga tribunāla dzīvē ar iespējami labāko WordPress platformas naudu, ko var nopirkt.

Mans WP Engine pārskats notiek saskaņā ar to pašu detalizēto un rūpīgo testēšanas metodoloģiju, par kuru ir zināms Hostinga tribunāls.

Tomēr ranžēšanas kritēriji ir vēl stingrāki, jo ir paredzēts, ka pārvaldītie WP risinājumi darbosies daudz labāk nekā dalītās mitināšanas paketes.

Es pierakstījos pie šī WordPress resursdatora pirms vairāk nekā diviem gadiem, lai uzraudzītu tā darbību, drošību un atbalstu. Protams, es pārlūkoju daudzus WP Engine pārskatus, ko iesnieguši lietotāji un kurus izveidojuši citi testētāji, lai iegūtu labāku priekšstatu par pakalpojumu.

Lūk, ko es atradu.

Kas ir WP motors?

WP Engine nav tipisks vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Uzņēmums vairāk līdzinās pakalpojumu sniedzējam, jo ​​tā platforma ir pielāgota unikālā veidā. Tas darbojas tikai WordPress vietnēs, un pat tās tiek mitinātas ar noteiktiem ierobežojumiem.

Tāpēc salīdzinājumi, piemēram, WP Engine vs Bluehost, ir diezgan nepareizi. Lai gan ir taisnība, ka pēdējais nodrošina arī pārvaldītu WordPress mitināšanu, pirmais specializējas tikai uz to, lai populāro satura pārvaldības sistēmu padarītu ātru, drošu un uzticamu..

Es esmu pārskatījis nedaudzus vislabāk pārvaldītos WordPress resursdatorus, un neviens no tiem nav tuvu tam, ko izstrādājusi WP Engine.

Protams, visas lieliskās lietas maksā par cenu, un šis pakalpojums nav izņēmums, bet vairāk par WP Engines plusiem un mīnusiem vēlāk.

"Izcils Premium WordPress mitināšanas līdzeklis Devs & Uzņēmumi"

Laiks:

99,99%

Iekraušanas ātrums:

0.57s

Atbalsts:

Absolūts top

Vadības panelis:

Patentēts

VISPĀRĒJĀ4.3

Essentials – WP Engine Uptime, Speed, Support

WP Engine darbības laiks, ātrums un specializētais atbalsts nodrošina ļoti daudzsološu mitināšanas risinājumu.

1. Lielisks Uptime

WP Engine ir ātrs mitināšanas risinājums. Nopietni ātri.

Tā noteikti ir ātrākā uzņēmējvalsts, kuru šeit esmu apskatījis Hostinga tribunālā. Gan aizmugures, gan frontend vaicājumi tiek piegādāti mazāk nekā 0,2 sekundēs.

Daudzi specializēti WP resursdatori optimizē savus serverus CMS. Parasti šādi centieni dod rezultātus, bet WP Engine pārspēj cerības ar diezgan nelielu pārsvaru.

No daudzajiem manis veiktajiem testiem ir acīmredzams, ka WP Engine inženieri un sysadmins ir īsti sava amata meistari. Skaidrs, ka viņi labi pārzina visus WordPress piedāvājumus (un to nav tik maz) un zina savu hostinga vidi no iekšpuses.

Pēdējais ir izstrādāts, tikai ņemot vērā WP, un tas ir labi izstrādāts.

Lūk, ko aukstie skaitļi saka par WP Engine ātrumu priekšpusē:

Vidējais ātrums 2019. gadā:

 • Janvāris – 0,145 s
 • Februāris – 0.121s
 • Marts – 0.201s
 • Aprīlis – 0,143s
 • Maijs – 0.139 s
 • Jūnijs – 0.122s
 • Jūlijs – 0,143s
 • Augusts – 0.139 s
 • Septembris – 0,188 s
 • Oktobris – 0,153 s

WP Dzinējs ar pilnu slodzi 2019. gadā:

 • Janvāris – 0,988 s
 • Februāris – 1.12s
 • Marts – 0,957 s
 • Aprīlis – 1.01s
 • Maijs – 0,849 s
 • Jūnijs – 1.14 s
 • Jūlijs – 1.21s
 • Augusts – 0,949 s
 • Septembris – 1.19
 • Oktobris – 0.931s

Aizmugurējā programma ir arī iespaidīga, ērti pārspējot vietnes SiteGround koplietoto vidi.

50 vienlaicīgi lietotāji un vairāk nekā 300 vienlaicīgu savienojumu nenoslogoja pat vismazāko no WP Engine plāniem.

Liekot lietā perspektīvu, pamatojoties uz ātruma testiem, WP Engine pārspēj virtuālos privātos serverus. Tam nevajadzētu būt tik lielam pārsteigumam, jo ​​svarīga ir ne tikai neapstrādāta skaitļošanas jauda. VPS ir nepieciešama ievērojama tehniskā kompetence, lai varētu sniegt vislabāko WordPress pieredzi.

WP Engine apkalpei ir šīs zināšanas.

Verdikts: ātrākais WordPress resursdators, ko esmu novērojis. Balstoties uz skaitļiem, WP Engine platforma var konkurēt ar VPS risinājumiem.

2. WP Engine Uptime – 99,99%

Es sāku uzraudzīt savu WP Engine vietni 2017. gadā. Es neplānoju pabeigt šo WP Engine pārskatu līdz 2019. gadam, bet, manuprāt, man ir vairāk nekā 22 mēnešus vērti dati.

Mana WPE vietne joprojām parāda pieejamību 99,99%. 

Tas ir vienkārši neticami, bet par StatusCake uzraudzības sistēmu vēl ir jāziņo nepatiesi, tāpēc man ir jāizmet neticība un jāpieņem skaitļi.

22 mēneši un skaitot, dīkstāve ir mazāka par desmitdaļu.

Es runāju par WP Engine cenu noteikšanu zemāk (spoileris: tas nav lēts), taču, lasot par uzņēmuma plāniem, ņemiet vērā darba laiku un ātrumu, ko saņemat par savu ieguldījumu.

Ieguldījumiem tas ir – WP Engine ir mitināšanas risinājums, kas paredzēts, lai paaugstinātu jūsu klātbūtni tiešsaistē, izmantojot stabilu un ātru servisu. Tas nav paredzēts ikdienas blogošanai, bet ir lieliski piemērots maziem uzņēmumiem, augošām vietnēm un pat satiksmes monstriem.

Bez švīkas.

Verdikts: Statistiski nenozīmīga dīkstāve divu gadu uzraudzības laikā. Neticami.

3. WP dzinēja atbalsts – Zvaigžņu

Cilvēki, kas strādā WP Engine, ir WordPress nerds. Lai arī vēl neesmu ticies ar kādu no viņiem klātienē, viņu aizraušanās ar populāro CMS ir acīmredzama. Visi tehnoloģiju atbalsta aģenti, ar kuriem es sazinājos, bija ļoti zinoši un labprāt palīdzēja.

Pat tirdzniecības aģenti, ar kuriem es runāju, bija diezgan labi pazīstami ar WordPress un viņu uzņēmuma faktisko mitināšanas vidi. Tas nav mazs varoņdarbs, jo ļoti bieži tirdzniecības aģenti daudz labāk noslēdz darījumus nekā izskaidro lietas.

Es nenovērtētu labāko WP Engine atbalstu hostinga nozarē, jo viņu zināšanas lielākoties ir specializētas WordPress, taču tas, kas ietilpst viņu kompetencē, tiek pārklāts lieliski.

Verdikts: vismodernākais atbalsts, kas var atrisināt jebkuru WordPress problēmu.

WP dzinēja plusi

WP Engine dara vienu lietu – mitina WordPress vietnes – un tas to dara patiešām labi. Šīs ir platformas galvenās stiprās puses, kas to padara par pārvaldīto WP risinājumu līderiem.

1. Daudzpusība

WP Engine ir piemērots gan tirgotājiem, gan izstrādātājiem.

Pateicoties unikālajai platformas arhitektūrai, izstrādātājiem ir daudz lielāka brīvība nekā vidusmēra koplietojamais resursdators nodrošina.

WP Engine piedāvā nepārspējamu daudzpusību.

No otras puses, uzņēmumā ir aktīva un zinoša iekāpšanas komanda, kas palīdz nepieredzējušiem tīmekļa meistariem sākt darbu. Tie ir daudz WP entuziastu, kuri var atbildēt uz ļoti dažādiem jautājumiem, kas palīdzēs jums attīstīt, pārdot un paplašināt jūsu vietni.

2. Drošība

Viena lieta, kas uzreiz izceļas, ir tas, cik nopietni WP Engine uztver drošību. Es bieži gari runāju par drošības elementiem, kas ir izvietoti saimniekiem, jo ​​drošība ir būtiska.

Ja domājat, ka dīkstāves un lēns ielādēšanas ātrums negatīvi ietekmē jūsu tiešsaistes reputāciju – un tie, bez šaubām, ir arī slikti – apsveriet, ko jums varētu nodarīt slikta mājas lapa vai nozagti lietotāju dati.

WP Engine veic vairākas lietas, lai uzlabotu drošības sistēmu visā:

 • Nodrošina stingru konta izolāciju
 • Atspējo noteiktus spraudņus
 • Instalē automātiskos atjauninājumus
 • Ievieš īpašus WordPress drošības noteikumus
 • Izliek 2FA
 • Uztur DDoS mazinātājus
 • Skenē ar automātiskiem draudu noteikšanas rīkiem

3. Pielāgoti risinājumi uzņēmumu mitināšanai

Pateicoties ļoti zinošajiem speciālistiem, WP Engine var palīdzēt jebkura lieluma uzņēmumiem gūt labumu no visu laiku optimizētākās WordPress veiktspējas.

Ja jums nav ne mazākās nojausmas, ko ievietot – vai tiešām, kur atrast – savu htaccess, WP Engine var palīdzēt. Ja jūs baidāties, ka jūsu vietne var izmantot papildu SEO vai ātruma optimizāciju, WP Engine atradīs atbildi vai arī nodos jūsu rokās pareizos rīkus, lai to atrastu pats.

Uzņēmums brīnišķīgi plāno mērogu, lai jūs varētu nemanāmi attīstīt tiešsaistes biznesu, vienlaikus baudot daudzējādo izcilo sniegumu. Pateicoties tādām funkcijām kā patentētā LargeFS tehnoloģija, jūs varat palielināt mērogu bezgalīgi.

Saldi, jaudīgi mārketinga rīki jūs gaida ar vienu klikšķi.

Un labākā daļa?

Neviena izaugsme nav tik liela, lai apdraudētu ātro ielādēšanas laiku (neatkarīgi no apmeklētāju skaita), neizsakāmu drošību un nevainojamu darba laiku.

Visi šie faktori kopā palielina lietotāju pieredzi, kas no viena brīža dod lielu ieguldījumu SEO.

4. Pielāgoti risinājumi izstrādātājiem

Ja jūs pat uz brīdi domājāt, ka mans detalizētais pārskats jau ir izsmēlis visus pielāgotos risinājumus, ko piedāvā WP Engine, sēdiet cieši – ir daudz vairāk.

WP Engine ir augsti tehniska konstrukcija, kas dod lielu ieguldījumu WP Visumā. Tur strādājošie cilvēki ļoti labi zina, kas nepieciešams, lai palaistu un attīstītu sarežģītu WordPress vietni.

Tas nav tukšs lielīšanās vai vispārīgs mārketinga lingo.

WP Engine izstrādā (joprojām ir beta versija, bet ātri progresē) savu DevKit, kas ļauj ātri veikt vietēju attīstību. Tas ir ātri, jo DevKit satur visas WordPress konfigurācijas lokālo versiju, lai jūs pēc vēlēšanās varētu izvietot, testēt, atkļūdot un atkārtoti pārbaudīt..

Protams, sadarbība ir iespējama arī starp citām noderīgām lietām, piemēram, PHP versiju izvēli, Genesis CLI, xdebug, kā arī WPEngine sFTP un SSH Gateway piekļuvei, lai vienmērīgi spiestu pie WP Engine serveriem un vēl vairāk..

Nopietni, ka WPE DevKit ir darbarīks un Šveices armijas nazis vienā iepakojumā!

5. Ģenēzes ietvars

Tas ir sajaukums starp diviem iepriekšējiem punktiem, jo ​​tas ļauj ātri attīstīties un izvērsties, palīdzot gan speciālistiem, gan uzņēmumu īpašniekiem (kuri nolīgst jaunus) ātri nokļūt uz vietas.

Genesis ir stabils pamats jebkurai WordPress vietnei, nodrošinot drošību un veiktspēju ar dažām glītām SEO iebūvētajām funkcijām.

(Jā, tas ir daudz labāk nekā Gūtenberga redaktors.)

6. StudioPress motīvi

Ko vēl dara WP Engine?

Tas dod jums 36 premium motīvus, ar kuriem spēlēties, modificēt un lietot. Tie ir veidoti, izmantojot Genesis ietvaru, kas liek tiem īpaši labi darboties WP Engine serveros. 

Kā jūs varat iedomāties, rediģēt un modificēt tos ir vienkārši.

Saldi, vai ne??

7. Zvana sākšana uzņēmuma lietotājiem

WP Engine rūpējas par maziem biznesa uzņēmumiem, bet arī zina, kā rīkoties ar apjomīgiem projektiem. Tam ir tikai jēga, pretējā gadījumā liela daļa platformas gandrīz neierobežoto resursu tiktu izšķērdēta.

Viens no premium pakalpojumu uzņēmuma lietotājiem ir ienākošais zvans un īpašs konta pārzinis, kurš terminam “pārvaldīti pakalpojumi” piešķir pilnīgi jaunu nozīmi..

8. Koda novērtējums

Šis ir vēl viens uzņēmuma līmeņa pakalpojums.

Specializētā WP Engine komanda pārskata jūsu gatavās WP vietnes kodu un veiktspēju. Veicot rūpīgu pārbaudi, viņi mēģina optimizēt jauno vietni, lai pēc tam tā darbotos optimālā līmenī no sākuma.

9. Automātiskā migrācija

Ir vienkāršs veids, kā pārvietot savu vietni uz WP Engine. Tas nav tik vienkārši, kā brīva migrācija, ko pilnībā veic saņēmēja resursdators un kas tik populārs tādos koplietotos resursos kā SiteGround un HostPapa, taču tas ir ļoti viegli.

Vēl viens patentēts rīks, WP Engine migrācijas spraudnis var noņemt jūsu esošo WordPress instalāciju no citas resursdatora serveriem un nokopēt to uz WP Engine vidi.

Tas var izklausīties sarežģīti, bet darbojas diezgan labi. Tas var būt īpaši parocīgi, ja esat WP Engine pārdevējs, kurš cenšas uzvarēt jaunus klientus.

Un labākā daļa? Tā kā tas ir spraudnis, jūs varat to izmantot, kad vien vēlaties, lai cik reizes vēlaties.

10. 60 dienu naudas atdošanas garantija

WP Engine maksā dūšīgu summu, taču jūs to varat pārbaudīt diezgan ilgu laiku. Nozares standarts ir piešķirt naudas atdošanas garantijas laikā tikai mēnesi mitināšanai, bet WPE darbojas divreiz ilgāk.

Kas nav nekas, par ko būtu rauties.

WP Dzinēja mīnusi

Cik satriecoši, WP Engine nav nevainojams pakalpojums. Lai arī cik maz tādu būtu, tās mīnusi ir klāt.

1. Cietie vāciņi plānos

Manā WP Engine pārskatā ir visa sadaļa, kas veltīta uzņēmuma plāniem, taču viena lieta izceļas un ir pelnījusi pieminēšanu atsevišķi: apmeklētāju vāciņš.

Skatiet, ka katram WP Engine plānam ir noteikts mēneša apmeklētāju limits. Ja jūsu vietne ģenerē vairāk unikālu trāpījumu, vietne nemazināsies un tās darbība necietīs. Jūsu budžets tomēr varētu būt pozitīvs, jo visi apmeklētāji, kas pārsniedz noteikto limitu, iekasēs papildu maksu.

Jāatzīst, ka daudzas WP Engine alternatīvas, kas piedāvā līdzīgus pakalpojumu līmeņus, izliek šādus vāciņus.

Viņi parasti apgalvo, ka tas ir veiktspējas apsvērumu dēļ – nepārslogot serverus un tādus -, bet, kad tas tiek stingri ievērots, tas bieži vien ir virzība uz lielāku, dārgāku plānu.

2. Nav e-pasta mitināšanas

Šis ir pārsteigums: jūs piesakāties savā WP Engine vadības panelī un… nav nekādu e-pasta vadību. Tā kā nav e-pasta pakalpojuma.

Piešķirtā vietņu mitināšana un e-pasta mitināšana ir divas dažādas lietas, taču vairums tīmekļa mitinātāju nodrošina abas. Salīdziniet WP Engine vs Bluehost vai Dreamhost – citus kvalitatīvus resursus ar pārvaldītu WP piedāvājumu – un tas ir acīmredzams trūkums.

Jā, es zinu, ka WPE ir pakalpojumu sniedzējs, nevis tipiska tīmekļa mitinātāja, taču e-pastu tā savā portfelī varēja iekļaut ar trešās puses starpniecību..

Tomēr tā nav, un par to jums, lietotājam, ir jārūpējas patstāvīgi.

3. Aizliegti spraudņi

Patiesību sakot, es neesmu 100% pārliecināts, cik godīgi ir pieminēt neatļauto spraudņu sarakstu, kuru uztur WP Engine, jo daudziem tas radīs nelielas neērtības un nekas vairāk.

Jebkurā gadījumā šeit ir darījums: WP Engine, galvenokārt drošības apsvērumu dēļ, kā arī veiktspējas problēmu dēļ, neļauj instalēt un palaist nedaudziem WordPress spraudņiem.

Tagad saraksts nav tik īss, un tur atradīsit daudz fanu izlases, taču ieraksti atļauto spraudņu sarakstā darbu veic tikpat labi, ja pat labāk WP Engine vidē..

Tomēr apskatiet sarakstu, it īpaši, ja plānojat pāriet un esat pieradis pie noteiktām funkcijām.

Vai mēs iesakām WP Engine??

Pilnīgi!

Objektivitātes un pamatīguma vārdā es uzmanīgi izpētīju platformas ierobežojumus šim WP Engine pārskatam, bet patiesība ir tāda, ka šis ir viens no vislabāk pārvaldītajiem WordPress risinājumiem, ko nauda var nopirkt.

Jāatzīst, ka tas nenāk par lētu, bet kāpēc gan tā? Pakalpojums ir cildens, izveicīgu roku vadīts uz pilnību, slīpēts un optimizēts, pārsniedzot daudzu citu hostinga pakalpojumu sniedzēju iespējas un zināšanas..

Protams, tas maksās vairāk.

Bet tā ir labi iztērēta nauda, ​​jo, ciktāl tas attiecas uz specializētiem WordPress saimniekiem, WP Engine ir izcils izpildītājs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author