Scalahosting – Apakš suns, kuram mums patīk sakņoties

Scalahosting ir salīdzinoši nezināms pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā iespaidīgu tehnoloģiju komplektu. Tā vienkārši bija lai saņemtu savu pārskatu.

Protams, es sazinājos ar atbalsta dienestu un pieprasīju papildu informāciju. Pēc minūtēm man bija mans hostinga plāns un es biju gatavs pārskatīt Scalahosting.

Jāatzīst, ka tas bija patīkams pārsteigums. Ņemot vērā pakalpojuma kvalitāti, pakalpojumu sniedzējam tas ir jādara drīzāk hostinga pasaulē, nevis vēlāk.

Vispirms dzirdējāt: skalas samazināšana ir nākamā lielā lieta.

Kā parasti, mūsu Scala pārskats ir balstīts uz padziļinātiem testēšanas rezultātiem, uzraudzību reāllaikā un nedēļām ilgas zondēšanas un uzņēmuma dalītā mitināšanas izpēti..

Kas ir Scalahosting?

Ar aptuveni 50 000 klientu un 700 000 mitinātu domēnu Scalahosting ir kompakts, neatkarīgs pakalpojumu sniedzējs no ASV.

Tam ir divi datu centri – viens savā dzimtajā valstī, otrs – ES. Tiek būvēts otrs Ziemeļamerikas objekts.

Tomēr mēs nerunājam par jaunpienācēju mitināšanas pasaulē. Tieši pretēji, Scala ir 13 gadu pieredze zem jostas un diezgan daudz tehnoloģiju, kas tai jāparāda.

Tas nav grūts speciālists, taču tam ir arī daži pārsteigumi arī WordPress lietotājiem. Faktiski, salīdzinot Scalahosting pret SiteGround vai vs Bluehost, bijušais atstāj diezgan lielu iespaidu.

Atšķirībā no vairuma konkurentu, Scala vairāk iegulda pētniecībā un attīstībā un mazāk mārketingā. Rezultāts ir daži diezgan spēcīgi kopīgi plāni un, iespējams, labākās vērtības VPS piedāvājumi tirgū.

Šī politika ir slavējama un izskaidro, kāpēc pakalpojumu sniedzējs ir tik labs, lai gan daudz mazāk populārs nekā daži.

Tomēr pietiekami daudz runas par fonu – pievērsīsimies misiņa sprādzēm un apskatīsim, kas atšķir Scalahosting.

"Mērogojams, Jaudīgs, Versitils"

Laiks

99,99%

Iekraušanas ātrums

0.76s

Atbalsts

9/10

Iespējas

8,5 / 10

VISPĀRĪGI4.1

Essentials – Scalahosting Uptime, Speed, Support

Šie ir lielie trīs tīmekļa mitināšanas veidi. Ja pakalpojumu sniedzējs šeit paklupa, ir maz (vai drīzāk neko), ko viņš var darīt, lai kompensētu. Daudzos Scalahosting pārskatos tiek slavēts pakalpojumu sniedzējs šajās jomās, tāpēc pārbaudīsim, vai dati dublē visu sarunu.

1. Lielisks darba laiks – 99,99%

Uptime ir viena no tām lietām, kuru jūs nepamanāt, kad viss darbojas. Neskatoties uz to, tas, iespējams, ir vissvarīgākais hostinga faktors.

Vienkārši, iegādājoties mitināšanu, jūs sagaidāt, ka jūsu vietne būs pieejama visu laiku.

Tāpēc, tiklīdz saņēmu savu Scala pieteikšanos, es izveidoju vienkāršu WordPress vietni un piesaistīju to saviem reāllaika uzraudzības rīkiem. Izmantojot dažu nedēļu vērtus datus, jūs varat iegūt diezgan labu priekšstatu par pieejamību, kuru jūs varat sagaidīt.

Kas attiecas uz Scala, tas piedāvā 99,9% garantiju, kas ir nozares standarts. Tas ierobežo kopējo dīkstāvi mēnesī līdz apmēram 43 minūtēm vai mazāk nekā 1,5 minūtēm dienā. Kopumā tā ir saprātīga garantija.

Ja Scalahosting pārkāpj politiku, jūs varat saņemt hostinga kredītus. Pakalpojumu sniedzējs pat pieņems jūsu žurnālus kā pierādījumu, lai jūs varētu izmantot tādu rīku kā StatusCake un izsekot sava Scala servera pieejamībai.

Jūs varētu domāt, ka visi pakalpojumu sniedzēji ļaus jums to izdarīt. Tomēr vairākums pieņem tikai savus žurnālus, kas nozīmē, ka pakalpojumu sniedzējs izlemj, kas uzskatāms par pārtraukumu (skatoties uz jums, HostGator).

Tomēr faktiskais darbspējas laiks ir tas, kur Scala mākoņu infrastruktūra patiešām spīd. Rakstot šo Scalahosting pārskatu, pakalpojumu sniedzējs reģistrēja gandrīz nevainojamu pieejamību. Serveri saņem vidēji minūtes dīkstāvi mēnesī, kas ir lieliski.

Vienmēr ir nomierinoši redzēt, ka pakalpojumu sniedzējs uztur savu infrastruktūru visaugstākajā stāvoklī. Mēs esam iesākuši lielisku sākumu, tagad pāriesim pie ātruma.

"Scala parāda gandrīz nevainojamu darbības laiku un sola atbilstošu atlīdzību, ja kādreiz tiek pārkāpts SLA."

2. Pienācīgs ātrums

  • Reakcijas laiks – 0,29 s
  • Laiks pilnībā ielādētai vietnei – 0,76 sekundes
  • Pie slodzes – 30 s

Piezīme: ja manā domēnā veicat ātruma testus, rezultāti var nedaudz svārstīties. Pat no vienas un tās pašas testēšanas platformas divi testi parasti parāda nedaudz atšķirīgus rezultātus. Mana vietne tiek mitināta ASV, tāpēc es to pārbaudīju no ASV vietām Scala pārskats. Visi spraudņi un servera puses kešatmiņa tika atspējoti.

Pētījums pēc pētījuma liecina, ka ātrums ir lielisks vietņu veiksmes noteicējs. Ātrākas vietnes efektīvāk piesaista apmeklētājus, iegūst vairāk atkārtotu apmeklētāju un pārdod vairāk produktu. Kas attiecas uz lēnām vietnēm, labi, pieņemsim tikai, ka tās ilgi nedarbojas.

Lieki piebilst, ka šeit liela loma ir jūsu mitināšanas izvēlei. Vietne var būt tikai tik ātra, cik atļauj tās serveris, tāpēc jums vajadzētu izvēlēties saprātīgi.

Pārskatot Scalahosting, es pārbaudīju, cik ātri serveri var atbildēt un piegādāt lapu un kā tie darbojas intensīvas satiksmes apstākļos. Lai testēšana būtu godīga, es izslēdzu papildu ātruma optimizācijas rīkus un tikai salīdzināju bāzes iestatījumus.

Priekšpuse uzstājas satriecoši. Serveru atbilde prasa vidēji 0,295 sekundes, un Scalahosting ir piecu lielāko šīs kategorijas saimnieku starpā – tas nav mazs varoņdarbs, ņemot vērā, ka tas ir pret tādiem pakalpojumu sniedzējiem kā SiteGround.

Laiks, kas nepieciešams pilna dokumenta ielādēšanai, ir vēl iespaidīgāks. Tas vidēji ir 0.766 sekundes, padarot Scalahosting līdz šim ātrākais pakalpojumu sniedzējs. Neviena cita saimniece to nedara konsekventi.

Scala priekšējās daļas iestatīšana ir slavējama. Visas Scalahosting atsauksmes no lietotājiem, kas to slavē, noteikti ir uz vietas.

Aizmugures pārbaudes laikā man radās nepatikšanas. Tests Load Impact norit līdz aptuveni 18 virtuāliem lietotājiem. Pēc tam serveri sāk nomainīt HTTP savienojumus, un reakcijas laiks dramatiski palielinās.

Tas nav rets notikums mitināšanas pakalpojumu sniedzējam – līdzīga lieta notiek ar HostGators un GreenGeeks aizmugures versiju. Iespējams, ka kāda drošības sistēma darbību uztver kā DDoS uzbrukumu un ierobežo savienojumu skaitu no tās pašas IP adreses.

Es par to sazinājos ar tehniskā atbalsta dienestu. Lai arī aģenti darīja visu iespējamo, lai palīdzētu, viņi joprojām strādā, lai atrastu risinājumu.

Citādi serveri darbojas ātri, un Scalahosting pilnībā spēj pārvarēt pienācīgu trafika daudzumu.

"Scalahosting var lepoties ar neatvairāmi ātru frontendenta ātrumu, bet atbalstītais rada dažus jautājumus"

3. Atsaucīgs atbalsts

Sākotnējās pārbaudes laikā visspilgtāk izcēlās augstais klientu apmierinātības līmenis. Lietotāju atsauksmes galvenokārt slavē Scalahosting atbalsta komandu. Es labprāt to pārbaudīju pats un pārbaudīju, vai atbalsts tiešām ir tas viss.

Es pāris reizes sazinājos ar viņiem un sāku ar vienkāršiem jautājumiem. Pirmais pozitīvais bija tas, ka uz visiem jautājumiem tika saņemta tūlītēja atbilde neatkarīgi no diennakts laika. Tas norāda, ka atbalsta komandai ir labi darbinieki.

Arī aģenti ir diezgan zinoši. Scalahosting klientu atbalsts var atbildēt uz lielāko daļu jautājumu par platformu un sniegt precīzus padomus par vietnes optimizēšanu.

Tik tālu, labi. Bija laiks izvest lielos ieročus.

Es vēlreiz sazinājos ar atbalsta dienestu un lūdzu palīdzību, lai atrisinātu problēmu ar slodzi – vairumam citu pakalpojumu sniedzēju nožēlojami neizdevās vērsties. Man par pārsteigumu, aģents bija sajūsmināts un uzreiz sāka man atmest idejas.

Mēs vairāk nekā stundu turpinājām sarunu, izmēģinot dažādas konfigurācijas, lai problēmu novērstu. Vienkāršu frontes aģentu centības līmenis ir iespaidīgs, kaut arī galu galā problēma tika saasināta līdz servera administratoram.

" Viss, kas tiek ņemts vērā, Scalahosting atbalsts ir labi apmācīts un vēlas palīdzēt. Pakalpojumu sniedzējs acīmredzami nejoko apkārt, kad runa ir par darbinieku izvēli, un tas atstāj klientus labās rokās."

Scalahosting plusi

Scalahosting viss ir saistīts ar viesmīlības pasaules iekarošanu, izmantojot robustas patentētas tehnoloģijas. Tā vēlas radīt iespaidu tīmekļa pārziņiem ar jaudu un lietderību. Un saskaņā ar simtiem Scalahosting pārskatu, kas tajā atrodami, tam ir darbam piemēroti rīki.

1. Īpašuma drošība

Sniedzēja galvenā priekšrocība ir patentēta programmatūra. SShield drošība ir pirmais rīks, kuru mēs apskatīsim šajā Scalahosting pārskatā.

Gluži vienkārši, SShield ir drošības komplekts.

No vienas puses tas kalpo ienākošo draudu bloķēšanai. Scalahosting lepojas ar savu SShield var bloķēt 99,998% uzbrukumu.

Otra SShield sastāvdaļa ir diennakts uzraudzība. Papildus zināmo ļaunprogrammatūru datu bāzes pārvaldīšanai drošības sistēma izmanto mašīnmācību, lai atklātu potenciāli neidentificētus draudus. Tas dod daudz labākas iespējas noķert jebkādus uzbrukumus, pirms tie kļūst par nopietnu problēmu jūsu Scala serverim.

Viena no sistēmas priekšrocībām ir tā, ka tā dod jums daudz laika visu ļaunprātīgu darbību novēršanai (ja jūsu serveris tomēr inficējas). Tā vietā, lai nekavējoties izslēgtu jūsu vietni, tā jums nosūtīs detalizētu ziņojumu. Tas dod vislabāko iespēju labot problēmu, neradot kaitējumu sev.

Jūs to varētu gaidīt no katras saimnieces, bet es esmu redzējis, ka pakalpojumu sniedzēji panikā un slēdz vietni no pirmā acu uzmetiena par ļaunprātīgu programmatūru. Ir noderīgi, ka Scala veic tikai atbilstošus pasākumus, nevis lieki zaudējumus.

Kopumā ir patīkami redzēt, ka Scalahosting ir spēcīga tehnoloģija, kas no jauna uzņem vietnes drošību. 

2. WordPress optimizēta

Kad es sāku šo Scalahosting pārskatu, es vēlējos redzēt, kā uzņēmums rīkojas ar WordPres.

Scalahosting piedāvā īpašu uz WordPress orientētu standarta hostinga plānu “aromātu” bez papildu maksas. Liela daļa Scala klientu ir WordPress lietotāji, tāpēc tam ir liela jēga.

Liela daļa no tā ir SWordPress pārvaldnieks, kas ir Scala patentētais pārvaldības rīks. Tas ļauj jums viegli pievienot WordPress vietnes, optimizēt to drošību un iespējot automātiskos WordPress atjauninājumus.

Viena lieliska iespēja ir iespējot drošības bloķēšanu, kas novērš servera puses skriptu uzbrukumus. Vienkārši neaizmirstiet to atspējot, kad vēlaties pievienot spraudņus.

Darbos ir vairāk tādu rīku kā klonēšana pieturvietā. Tomēr pagaidām jūs saņemat visas galvenās WordPress pārvaldītā dalītā mitināšanas funkcijas.

Un tā ir tikai daļa no tā. Scalahosting visiem WordPress plāniem pievieno pielāgotus drošības noteikumus, īpašu ugunsmūri un ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu. Drošības ziņā tas ir viens no rūpīgākajiem saimniekiem, kas tur atrodas.

Tas kļūst vēl labāk, ja iet uz Starta plānu. Scalahosting sniegs jums laiku ar tā WordPress inženieriem, un viņi var jums palīdzēt optimizēt jūsu vietni. Pretējā gadījumā šādas palīdzības saņemšana ir dārga, tāpēc Scalahosting vērtība ir iespaidīga.

Faktiski papildu rīki ir tik robusti, Scalahosting ir spēcīgs kandidāts uz labāko WordPress mitināšanu 2020. gadā..

3. Intuitīva klientu zona un SPanel

Vietņu īpašnieki daudz laika pavada klientu zonā un vadības panelī. Ideālā gadījumā jūs vēlaties, lai tajos būtu viegli orientēties un lai visas kritiskās iespējas būtu pieejamas ar vienu vai diviem klikšķiem.

Par laimi, Scalahosting šeit darbojas samērā labi. Jūs vienmēr varat piekļūt vissvarīgākajām vietām no sānjoslas. Tajos ietilpst DNS pārvaldība, rēķinu sagatavošana un biļešu pirkšana.

Jāatzīst, ka man vajadzēja mazliet noklikšķināt, lai atrastu sava faktiskā vadības paneļa pārvaldības rīkus. Kaut arī es to darīju, bija diezgan viegli izbraukt un izmantot tādus rīkus kā SWordPress Manager.

Runājot par faktisko vadības paneli, dalītās mitināšanas plānos tiek izmantots cPanel, kas ir nozares standarts. Pēc jaunināšanas uz Scala hostinga VPS paketi tomēr varat izvēlēties SPanel. Šī ir Scala patentētā cPanel alternatīva.

Patentētie vadības paneļi parasti ir nedaudz slikti, taču SPanel ir veiksmīgs izņēmums. Tas apstrādā visu, ko var cPanel – datu bāzes pārvaldību, SSL iestatīšanu, e-pastus un pat ļauj jums pārdot mitināšanu. Turklāt ir viegli orientēties, un visas funkcijas darbojas labi.

Galvenās SPanel priekšrocības ir tas, ka tas darbojas atsevišķā vidē, tāpēc tas neizniekos jūsu servera resursus. To var arī brīvi izmantot. Turpretī cPanel var būt diezgan dārgi, jo īpaši mākoņa mitināšanas pārdevējam vai tiem, kuriem nepieciešams daudz papildinājumu. Tā kā SPanel pēc noklusējuma ietver daudzas funkcijas, tas mēnesī var ietaupīt simtiem dolāru.

Tagad Tu var maksājiet par cPanel licenci un izmantojiet to, ja jaunināt uz VPS. Tomēr SPanel padara jaunināšanas veidu vienmērīgāku un rada lielāku vērtību.

Jāatzīst, ka SPanel nav ieguvums dalīta hostinga lietotājiem, taču daudzi vietņu īpašnieki galu galā jaunina uz VPS, lai iegūtu papildu resursus un elastību. Kad SPanel kļūst par cPanel alternatīvu, par pieejamu cenu.

4. Viegli mērogojams līdz VPS

Runājot par jaunināšanu, Scalahosting padara ne tikai ērtu sava virtuālā servera iegūšanu, bet arī visas ar to saistītās priekšrocības.

Jūs varat iegūt pilnībā pārvaldītu VPS tikai par USD 2 mēnesī, nekā jūs maksājat par lielāko kopīgo plānu. Lai iegūtu vislabāko cenu, jums nav jāabonē ilgāks laika posms – jūs varat saņemt pilnu vērtību, maksājot katru mēnesi..

Protams, SPanel šeit spēlē lomu. Tā kā nav cPanel licences, par kuru varētu atskaitīties, VPS plāni ir lētāki nekā tas, ko piedāvā vairums konkurentu.

Vienkārši salīdzinot SPanel bāzes līmeni ar cPanel, Scala ietaupa jums vismaz USD 15 mēnesī, it īpaši, ja ņemat vērā daudzās jaudīgās SPanel funkcijas, kas ir ārpus komplekta. Ja jums nepieciešami cPanel papildinājumi vai vēlaties pārdot mitināšanu, ietaupījumi var būt vēl lielāki. 

Pat ja jūs sākat ar kopīgiem plāniem, šī ir milzīga priekšrocība, kas jūs gaida, kad jūsu vietne aug.

5. Ikdienas dublējumi

Rezerves kopijas ir nepieciešams drošības tīkls vietņu īpašniekiem. Ja pieļaujat kļūdu vai kaut kas cits noiet greizi, jums vajadzētu būt savas vietnes rezerves kopijai, uz kuru atgriezties.

Lai gan Scalahosting to patiesībā neizdara, jūs varat izmantot ikdienas dublējumkopiju priekšrocības. Pakalpojumu sniedzējs patur rezerves kopijas nedēļu, tāpēc jums vienmēr būs septiņas savas vietnes versijas, uz kurām paļauties.

Kamēr regulāri pārbaudīsit savu vietni (t.i., reizi nedēļā), jūs būsit drošībā.

6. Bezmaksas migrācija

Ja jums jau ir vietne, jūs joprojām varat pāriet uz Scala tīmekļa serveri. Jums nav jāuztraucas par nejēdzīgo vietnes migrēšanu, jo tehnoloģiju komanda to darīs jūsu vietā. 

Daži pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Bluehost, par šāda veida pakalpojumiem maksā apmēram 150 USD. Turpretī Scalahosting saviem lietotājiem nodrošina stabilu darbību un nodrošina to bez maksas.

7. Godīga cenu noteikšana

Tīmekļa mitināšanas cenu reklāmguvumi ir tūkstošiem tīmekļa pārziņu mīluļi. Ja jums kādreiz piederēja vietne, jūs, visticamāk, pārzināt tās saturu.

Pakalpojumu sniedzējs aicina jūs pieteikties uz divu vai trīs gadu mitināšanu, lai iegūtu pārsteidzoši pieejamu darījumu ar desmitiem fantastisku priekšrocību.

Kad sākotnējais termiņš ir beidzies, ir laiks to atjaunot. Tas ir tad, kad pakalpojumu sniedzējs iekasē jums trīs vai četras reizes lielāku maksu – un, ja vēlaties uzturēties tiešsaistē, jūs labāk iegādājaties vēl trīs gadus.

Daži pakalpojumu sniedzēji dara visu iespējamo, lai slēptu augstākās atjaunošanas izmaksas. Heck, daži pat tos neparāda produktu lapā.

Tagad godīga ir taisnīga, Scala atjaunošanas laikā paaugstina cenas, bet ne tuvu tik daudz kā vairums pakalpojumu sniedzēju. Sākuma plāns maksā tikai USD 3,95 mēnesī, ja jūs priekšapmaksu veicat trīs gadus, un pēc tam tas palielinās tikai par 2 USD. Pretstatā tam A2 Hostings, kas sākas apmēram par tādu pašu cenu un pēc tam atjaunojot to divkāršo (vai Vietne, kas to trīskāršo).

No otras puses, Scalahosting ir ļoti saprātīgas cenas. Pakalpojumu sniedzējs pilnīgi skaidri pārzina, kā darbojas cenu noteikšana, un sākotnējā atlaide var būt noderīga, kad jūs tikko sākat darbu.

Vēl svarīgāk ir tas, ka atjaunošanas izmaksas pilnībā atspoguļo pakalpojuma kvalitāti, nevis ir nepamatoti augstas, lai kompensētu atlaides. Faktiski daudzi lietotāji Scalahosting pārskatos dzied par slavenu cenu noteikšanu.

8. Bezmaksas domēna vārds

Vienmēr ir patīkami bez maksas iegūt mazliet papildu vērtības. Scalahosting ļauj lietotājiem, kuri pierakstās uz sešiem hostinga mēnešiem, reģistrēt domēna vārdu bez papildu maksas. Šis ir pakalpojums, kas pretējā gadījumā jums izmaksātu 10–15 USD, tāpēc šeit ietaupīsit dažus dolārus.

Ņemiet vērā, ka tas nav pieejams visos plānos. Lai izmantotu bezmaksas reģistrāciju, jums būs jādodas uz progresīvo plānu. Tas nav pieejams arī nevienā Scala mitināšanas VPS.

9. 99 centu izmēģinājums

Lielākā daļa hostinga pakalpojumu sniedzēju pagarina 30 dienu naudas atdošanas garantiju, lai jūs varētu izmēģināt platformu. Scalahosting nav izņēmums: jūs varat samaksāt par viņu pakalpojumiem un vēlāk saņemt pilnu atlīdzinājumu, ja tas jums nepatīk. Ja tas nokļūst tik tālu, atcerieties pieprasīt atmaksu pirms pirmā mēneša beigām.

Jums ir arī iespēja samaksāt 0,99 USD par viena mēneša izmēģinājumu par visiem kopīgotajiem Scala cenu plāniem. Jūs varat dot priekšroku šim maršrutam, ja nevēlaties, lai Scalahosting glabātu savu naudu, kamēr to izmēģināt. Varat arī to izdarīt, lai jums nebūtu jāuztraucas par atmaksas pieprasīšanu.

Jūs varat dot priekšroku šai jaunajai pieejai mitināšanai, lai gan tā īsti nav revolucionāra funkcija.

Scalahosting mīnusi

Neatkarīgi no tā, cik tas ir jaudīgs, neviens hostinga pakalpojums nav bez tā. Lūk, kas jums jāzina, pirms dodaties uz Scalahosting.

1. Dalīta hostings dažiem lietotājiem nav pilnībā SSD

Lai gan lielākā daļa Scala tīmekļa pakalpojumu darbojas ar SSD, dalītajā mitināšanā ietilpst arī HDD.

Proti, vecie konti darbojas ar SSD un HDD sajaukumu. Kamēr izmantotie faili atrodas cietvielu diskos, nodrošinot ātrāku piekļuvi, sistēmas faili atrodas HDD.

Par laimi kopš 2020. gada janvāra visi jaunie klienti tiek mitināti tīri SSD serveros. Būtībā vecā servera iestatīšana jūs neietekmēs, ja esat tikko atklājis pakalpojumu sniedzēju. Es to pārrunāju ar Scala komandu, un resursdators pat sāka migrēt vecos kontus uz to pašu vidi, tāpēc esošie klienti drīz varēs baudīt tādas pašas priekšrocības.

Kaut arī mitināšana notiek ātri, pat iespaidīgi, pilnīga pāreja uz SSD uzlabotu pakalpojumu. Scala tas nav milzīgs mīnuss, jo īpaši tāpēc, ka pat gados vecāki klienti var viegli izmantot VPS mitināšanas pakalpojumus, ko darbina ar SSD. Tomēr tas joprojām ir kaut kas pieminēšanas vērts.

2. Nedaudz zināšanu bāze

Šeit ir maz ko teikt, izņemot to, ka Scala tur nav visplašāko rakstu komplekta. Tie kopumā aptver tikai 80 bieži uzdotos jautājumus, un daudzas no atbildēm ir diezgan īsas.

Zināšanu bāze ļauj izveidot labu FAQ sadaļu. Jums tomēr būs jādara nedaudz Google, ja jūs darāt pats.

3. Neskaidri produktu apraksti

Man vajadzētu to pateikt, sakot, ka tas nav maldinošs mārketings, jo Scala neslēpj acīmredzamas problēmas. Tomēr gan vietne, gan Scalahosting atbalsts tik labi nevar izskaidrot dažas viņu funkcijas.

Piemēram, Scala īsti nemin nevienu dublējumu standarta tīmekļa mitināšanas lapā, lai gan WordPress plānu versijai acīmredzami ir ikdienas dublējumi. Kad es sazinājos ar tirdzniecības pārstāvi, viņi tomēr pārliecināja, ka man katru nedēļu būs rezerves kopijas. — Mazliet savādi. Tikai tad, kad es tiku galā ar tehnisko atbalstu, es saņēmu viņiem skaidrojumu ir ikdienas dublējumi, katru versiju saglabājot nedēļu. To izdomāt var būt mulsinoši un laikietilpīgi.

Tagad tā ir diezgan maza problēma, un to ir viegli novērst. Tomēr tas ir jāpiemin.

Vai mēs iesakām Scalahosting??

Vai mēs kādreiz!

Scalahosting aptver pamatus labāk nekā vairums saimnieku, un tas bagātina piedāvājumu ar izturīgiem rīkiem. Tas ir lieliski piemērots WordPress lietotājiem, tam ir laba cena, un tas padara ne tikai vienkāršu vietnes pastāvīgu izaugsmi bez traucējumiem. Turklāt tā ir viena no drošākajām platformām tirgū.

Nenoliedzami ir daudz, kas par to patīk. Tātad, vai Scalahosting ir nākamā lielā lieta?

Tā vienkārši varētu būt.

Ja tā turpina attīstīt tehnoloģijas pašreizējā ātrumā un pievieno vēl dažus datu centrus, tai vajadzētu būt mazām grūtībām paplašināt savu ietekmi. Scalahosting pārskatā ir dažas lietas, kuras man nepatika, bet jūs varētu teikt vismaz tikpat daudz par jebkuru saimnieku.

Īsāk sakot, Scalahosting kopumā ir izcils izpildītājs. Tas ir saimnieks, pie kura noteikti vērts doties.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author