Kinstа – WordPress mitināšana no citas dimensijas

Informācija par ienākumiem: mēs izmantojam saistītās saites, lai nopelnītu komisijas maksu par produktiem, kas pārskatīti un ieteikti mūsu lapās. Ikreiz, kad lasītājs seko mūsu pārskatos ievietotajām saistītām saitēm un veic pirkumu, mēs saņemam samaksu. Uzzināt vairāk.

Ja pārvaldītā WordPress mitināšana būtu automašīna, Kinsta būtu WP risinājumu Rolls Royce. Izveidota, paturot prātā vienu mērķi, platforma ir paredzēta tikai WordPress lietotājiem, lai nodrošinātu viengabalainu un nevainojamu pieredzi.

Ja jūs bieži uzņemat Tribunālu, jūs droši vien varat pateikt, ka esmu diezgan uzmundrināts par šo Kinsta pārskatu. Protams, es vairākus mēnešus esmu uzraudzījis pakalpojumu, regulāri pārbaudot frontendences un backend ātrumu un uptime. Es arī uzmanīgi izpētīju tā pakalpojumu sniegšanas nosacījumus, pārbaudīju funkcijas un cenas un izstrādāju detalizētu turpmāko analīzi.

Es veltīju laiku, kas vajadzīgs, lai pārbaudītu uzņēmuma reputāciju tīmeklī, apmeklējot vairākus simtus lietotāju atsauksmes par Kinsta.

Brīdinājums par spoileri: Kinsta ir laba. Patiesībā ļoti labi.

Mana Kinsta vietne pulksteņus iespaidīgā ielādēšanas laikā un gandrīz nevainojamu darbspējas laiku uztur, taču to ir viegli pārvaldīt tik intuitīvi, ka to nevar pateikt.

Kas ir Kinsta?

Tāpat kā WP Engine nav tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs šī vārda pilnā nozīmē, tāpēc Kinsta ir šauri specializēts pakalpojums, kas nodrošina vislabāko iespējamo WordPress pieredzi gan priekšpusē, gan aizmugurē..

Tas darbojas Google Cloud un piedāvā WordPress risinājumus no 20 dažādām vietām visā pasaulē. Uzticēšanās masīvajiem globālajiem zīmoliem, piemēram, Intuit, Ubisoft, Ricoh, Workforce un citiem, platforma ir vispāratzīta klātbūtne arvien paplašinošajā WordPress visumā..

"Labākā Premium WordPress saimniece"

Laiks:

99,99%

Iekraušanas ātrums:

0,39 s

Atbalsts:

Labākais pieejamais WP atbalsts

Vadības panelis:

Patentēts

VISPĀRĒJĀ4.5

Nepieciešamie priekšmeti – Kinsta Speed, Uptime un Support

“Es gribu lēnu vietni, kas bieži ir bezsaistē.” Teica, ka neviens. Kādreiz. Vai Kinsta to zina? Noskaidrosim.

1. Ātra ātruma apgaismojums

Kinsta ir specializēts mitināšanas pakalpojums, kas liek WordPress vietnei lidot.

Es zinu, es zinu, daudzi no jums ies: “Bet kā ir ar WP Engine?”

Salīdzinot ar WP Engine, Kinsta ne tikai notur savu zemi, bet arī pārspēj to, ciktāl tas attiecas uz frontend.

Ar vidējo iekraušanas laiku 0,39 sekundes Kinsta stingri ieņem pirmo vietu starp visiem manis pārraudzītajiem saimniekiem. Patiešām, tas ērti nopūst WP Engine, jo pēdējais pulksteņa rādītājs nokļūst vidēji 0,59 sekundēs.

Manas WordPress vietnes TTFB ir tikai 0,14 sekundes, un tās renderēšanai ir nepieciešamas 0,63 sekundes.

Šie skaitļi ir nenormāli!

Kas attiecas uz aizmuguri, Kinsta nav par ko kaunēties. Kaut arī tas nav gluži vienāds ar WP Engine brīnišķīgi nevainojamo sniegumu, šis pārvaldītais WordPress resursdators parāda stabilitāti un neticamu ātrumu, kā arī.

Kad tiek bombardēti vairāk nekā 300 vienlaicīgi pieprasījumi, Kinsta serveri – labi, tehniski – Kinsta konfigurēti un optimizēti Google Cloud serveri, tos atrisina bez žagas, vidēji apmēram 0,24 sekundes. Tas ir ātrāk nekā DreamHost, bet lēnāk nekā HostPapa un SiteGround.

"Kinsta priekšējā daļa ir ātrākā no tām visām, savukārt aizmugure arī pati sevi izšķir. Sublime sniegums kopumā."

2. Lielisks darba laiks – 99,99%

Kinsta sola un piegādā 99,99%. Pēc tam, kad es iepazinos ar tehnoloģiju, kas nodrošina šo pārvaldīto WordPress platformu, šķiet tikai dabiski, ka darbspējas laiks ir tik liels. Google Cloud ir paredzēts atlaišanai un veiktspējai, un Kinsta lietotāji no tā gūst milzīgu labumu.

Vēl viena lieta, kas veicina augstu darbspējas laiku, ir regulāras pārbaudes. Reāllaika monitorings pārbauda katru vietni ik pēc divām minūtēm, tāpēc pat tad, ja kāda lapa samazinās, Kinsta tehniķi reaģēs 120 sekunžu laikā. Šajā pārskatā ir visa sadaļa, kas veltīta Kinsta tehniskajam atbalstam, taču atļaujiet man to paredzēt: viņi ir centīgi.

"Uptime, kas solīts un piegādāts iespējamā pilnības vietā, mēnesis, mēnesis ārpus."

3. Kinsta atbalsts

Tehniskais atbalsts ir būtiska joma jebkuram pakalpojumu sniedzējam.

Un, lai arī savās recenzijās esmu uzslavējis un kritizējis visu analizēto saimnieku atbalsta komandas, kad runa ir par ļoti specializētiem pakalpojumiem, piemēram, Kinsta, josla vienmēr tiek uzstādīta augstāk.

Atbalstot atsevišķu produktu, nav nepieciešama lielāka kompetence, vai ne?

Atbalsta komandu iztaujāšana ir mana pārskatīšanas procesa neatņemama sastāvdaļa, un to es arī ļoti gaidu. Šajā gadījumā mani tomēr pieveica.

Kinsta tehniķis ar mani sazinājās nākamajā dienā pēc konta atvēršanas, lai paziņotu, ka ar DNS iestatījumiem kaut kas nav kārtībā un mana vietne neatrisina problēmu.

Viņam, protams, bija taisnība. Mans domēns ir reģistrēts Namecheap, un es esmu konfigurējis ierakstus caur tā DNS zonu, ievērojot instrukcijas, kas sniegtas vietnē Kinsta.com.

Pašas instrukcijas ir ļoti skaidras un nepārprotamas: tajās ir detalizēts ceļvedis populārākajiem domēnu reģistratūrām un plašs ekrānuzņēmums..

Tomēr man izdevās tos izjaukt, viena vietā ievietojot divus A ierakstus. Tas noveda pie tā, ka mana vietne dažreiz tika atvērta (kad vaicājums bija aizgājis uz labo A ierakstu) un neatrisināja citus.

Protams, man tas atvērās, kad uzstādīju rekordus, un mana kļūda palika nepamanīta.

Kamēr proaktīvais aģents nav atklājis problēmu un izšāvis man e-pastu ar iespējamo cēloņu analīzi un darbības šīs problēmas novēršanai.

Saldi, eh?

"Iespējams, Kinsta mitina WordPress Google Cloud, taču tai noteikti ir visas zināšanas un prasmes uzņēmuma iekšienē."

Kinsta plusi

Kinsta ir premium WordPress pakalpojums, taču uzlabotās funkcijas daudz attaisno cenu zīmi.

1. Daudzpusība

Kinsta ir daudz hostinga plānu. Daži no tiem ir piemēroti relatīvi mazām vietnēm ar intensīvu satiksmi, citi ir gatavi rīkoties ar nopietnām e-komercijas darbībām, un visiem uzņēmumiem ir masīvas paketes.

Sākotnējā pieeja ir acīmredzama, ka Kinsta būvēja cilvēki ar nopietnu tehnoloģisko pārliecību. Tas atspoguļojas faktā, ka tās plānos ir arī daudz izstrādātāju rīku.

Ņemiet vērā, ka premium līmeņa pārvaldīts WordPress mitināšana nav labākais cilvēkiem, kuri tikai sāk savu tiešsaistes ceļojumu, jo tie var sabojāt budžetu, tāpēc es nevaru ieteikt Kinsta pilnīgi iesācēju tīmekļa pārziņiem..

2. Hack Fix garantija

Kinsta nodrošina ļoti spēcīgu drošības komplektu ar proaktīvu ievainojamības noteikšanu, taču man izceļas tikai hakeru novēršanas politika..

Jūs nevarat uzskatīt par vienu no labākajiem WordPress mitināšanas risinājumiem 2020. gadā, ja vien jums nav ieviesti spēcīgi drošības pasākumi.

Tādas lietas kā LXC konteineri nodrošina spēcīgu konta izolāciju, savukārt DDoS aizsardzība ir nepārspējama.

Tomēr Kisnta iet soli tālāk un sniedz ļoti noderīgu roku ikreiz, kad lietas iet uz dienvidiem. Uzņēmums izlabos jebkuru vietni, ja tā tiks apdraudēta, kamēr tā mitinās savos serveros.

3. Ikdienas dublējumi

Papildus iepriekšējam punktam, Kinsta rada bezmaksas ikdienas rezerves kopijas visām vietnēm, kuras tā mitina. Arī restaurācija ir bez maksas, un to ir arī ārkārtīgi viegli veikt.

Viss, kas jums jādara, ir jāpiesakās savā Kinsta kontā, atlasiet atjaunošanas datumu un noklikšķiniet uz labās pogas.

Vienkārši.

Mazākie Kinsta plāni dublējumus saglabā 14 dienas. Tas neizklausās pēc ilga laika posma, taču šī WP resursdatora kontekstā tam ir pilnīga jēga.

Vietnē ir tik daudz uzraudzības rīku, ka ārkārtīgi maz ticams, ka divu nedēļu laikā pamanīsit problēmu jūsu Kinsta vietnē.

Ja jūtat nepieciešamību pēc tā, varat iegādāties dublējumus, kas jāveic ik pēc 6 stundām vai ik pēc 60 minūtēm.

4. WooCommerce mitināšana

Kinsta, iespējams, ir labākā WordPress saimniece, runājot par WooCommerce. Platformai ir vairākas rūpnīcas, kas optimizētas e-komercijai.

Pats par sevi saprotams, ka katrs no tiem padara vispopulārāko WordPress spraudņa atsauci.

Ne tikai tas, bet Kinsta tehniķi ir WooCommerce eksperti, un pats pakalpojums ir veidots ar lielu mērogojamību, lai tas varētu viegli rīkoties ar satiksmes plūsmām intensīvas iepirkšanās laikā.

5. Liela mērogojamība

Kinsta mākoņu mitināšanas produktam nodrošina kaut ko būtisku – mērogojamību.

Lai arī lielākajā daļā tās plānu tiek noteiktas noteiktas robežas, ja jūsu vietne pārsniegs kādu no tiem, tā netiks pazemināta. Tā vietā Kinsta automātiski piemēros papildu maksas, kas aptver joslas platumu, diska vietu vai CDN izmantošanu.

6. Bezmaksas migrācija

Kinsta neizmanto cPanel, taču tas neattur no WordPress vietņu migrēšanas uz to.

Gluži pretēji.

Kinsta piedāvā neierobežotu migrāciju vienkāršākām vietnēm un no 1 līdz 5 augstākas migrācijas, t.i., migrācijas lielām, sarežģītām vietnēm. Tajos ietilpst lielas e-komercijas vietnes, uzņēmumu infrastruktūras vai dalības vietnes un citi tiešsaistes zvēri.

Ņemiet vērā, ka Kinsta var kopēt vietnes no WP Engine, Spararata, Cloudways un citiem resursdatoriem, izmantojot pielāgotu iestatīšanu un bez cPanel.

7. 20 datu centri

Kinsta Google Cloud darbojas kopš 2013. gada un 2019. gada beigās veica patiesu spēli mainīgu soli, pārejot uz CGP C2, lai iegūtu daudz labāku sniegumu.

Bet tas nav tikai tas.

Google Cloud ir masīvs.

Pateicoties tās globālajam mērogam, Kinsta var izvietot jūsu WordPress vietni no 20 dažādām vietām visā pasaulē.

Šis ir vislielākais kartes pārklājums, ko esmu redzējis saimniekdatorā, padarot Kinsta par vienu no labākajām WP mitināšanas iespējām tur.

8. Daudzi papildinājumi (maksā)

Pēc noklusējuma Kinsta piedāvā daudz programmēšanas perks, taču tā var arī nokļūt daudz dziļāk nekā lielākā daļa. Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Nginx reversais starpniekserveris, Redis un citas ir nopērkamas ar jebkuru Kinsta plānu.

9. Lieliska konta iestatīšana

Sākt darbu ar Kinsta ir ārkārtīgi viegli. Visa konta iestatīšana prasa sekundes, taču tas nav tas, kas to padara īpašu. Daudzi labākie saimnieki uzreiz atver jaunus plānus.

Tas, ko Kinsta dara atšķirīgi, ir iespēja sākotnējās iestatīšanas laikā konfigurēt noteiktus parametrus jūsu WP instalācijā.

Vai vēlaties daudzvietīgu vietni??

Vai WooCommerce?

Varbūt Yoast tur būt?

Visas šīs un vēl citas lietas ir pieejamas, pateicoties ātrajam un intuitīvajam iestatīšanas vednim.

10. Zvaigžņu reputācija

Mana pārskatīšanas procesa galvenā sastāvdaļa ir izpētīt, kas lietotājiem ir sakāms par uzņēmumu, taču ar Kinsta tas bija diezgan īss mēģinājums.

Es atzīstu, ka šoreiz man bija darba kārtība, un tajā es neesmu īpaši uzslavas pilna. Es pārlūkoju TrustPilot un Reddit pārskatus, lai atrastu stāstus par sliktu Kinsta pieredzi, jo mani iespaidi par uzņēmumu bija pārāk pozitīvi. Mana nodoma motivācija bija pievienot pārskatam objektivitāti, sniegt alternatīvu viedokli.

Diemžēl plašais internets neiebilda – visi lietotāji uzlūko uzņēmumu ļoti pozitīvi, slavējot tā ātrumu, atbalstu un funkcijas.

Es esmu visu apakšdaļu loceklis par mitināšanu, un Kinsta parasti tiek pieminēta, kad lietotāji pārskata citus pakalpojumus.

Vienīgā nelielā sūdzība ir par tās cenu, taču tā ir sagaidāma, kad cilvēki salīdzina vietni Kinsta vs SiteGround vai citu parastu dalītu resursdatoru.

Kinsta Cons

To var būt maz, bet Kinsta ir savi trūkumi.

1. Nav e-pasta pakalpojuma

Kinsta nav mitināšanas pakalpojumu sniedzējs šī vārda tiešā nozīmē, jo tas rūpējas par vienu produktu: WordPress. Tā kā tai trūkst daudz lietu, ko tradicionālie saimnieki uzskata par standarta.

E-pasta pakalpojums ir viens no tiem.

Kinsta vienkārši tāda nav.

Nav tik grūti iegūt kvalitatīvu e-pasta mitināšanu citur, bet tas ir kaut kas tāds, kas papildinās ikmēneša rēķinu.

Runājot par izdevumiem …

2. Dārgi

Hostinga izdevumi vienmēr jāskata kontekstā. Pārskatot labākos WordPress mitināšanas risinājumus, jūs varat skaidri saprast, kāpēc daži pakalpojumi maksā vairāk nekā citi, pat ja tie virspusē varētu izskatīties diezgan līdzīgi.

Kinsta ir ļoti dārga, ja salīdzina to ar kopīgajiem Bluehost plāniem, un ir aptuveni divreiz dārgāka nekā pārvaldītais WordPress Bluehost..

Vai tas darbojas labāk? Pilnīgi.

Vai jūs saņemat labāku atbalstu? Jūs derējat!

Vai vienas vietnes cena mēnesī ir 30 USD? Jā, tā ir.

Tātad, jā, Kinsta ir dārga.

Cena ir pamatota, jo pakalpojums ir tīri kvalitatīvs, taču tas nav hostinga risinājums pirmreizējiem lietotājiem.

Vai mēs iesakām Kinsta??

Pilnīgi!

Kinsta varētu būt vislabāk pārvaldītais WordPress mitināšanas pakalpojums, ko esmu redzējis līdz šai dienai. Lai arī WP Engine ir arī cildens, daži Kinsta aspekti to padara vēl pievilcīgāku.

Patiešām, šī nav vispieejamākā WP platforma, taču tās sniegtā vērtība padara to par cienīgu ieguldījumu.

Daudzi datu centri, jaudīgs CDN, regulāras dublējumkopijas, zvaigžņu veiktspēja un neticams atbalsts ļauj ērti turēt slavai paredzētu WordPress vietni..

Protams, visi šie faktori apgrūtina negatīvu atrašanu, lai kādreiz tik nedaudz līdzsvarotu manu Kinsta pārskatu, taču tā ir problēma, ar kuru es vēlētos saskarties daudz biežāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author