InterServer pārskats – degošs ātrums, apšaubāma aizmugure

InterServer diez vai ir mājsaimniecības nosaukums. Ir daudz lielāku un populārāku vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, taču lielums un popularitāte nebūt nenozīmē labu servisu.

No savas puses InterServer izskatās kā ģimenes uzņēmums, ar lielu uzsvaru uz tehnisko pilnveidošanu un godīgu apkalpošanu. Uzņēmumam ir interesanta pieeja un ļoti godīga cenu politika, kas man lika parakstīties uz tā koplietojamo mitināšanas plānu. Es izveidoju WordPress pamata vietni un piesaistīju to saviem iecienītākajiem uzraudzības rīkiem, lai pārbaudītu to reālo.

Rezultāts ir šis plašais InterServer pārskats, kas atklāj ievērojamās uzņēmuma stiprās puses un tās mazās nepilnības.

Kas ir InterServer??

InterServer, kuru 1999. gadā dibināja divi moderni pusaudži, kopš tā laika aug. Šajās pāris desmitgadēs uzņēmuma uzmanības centrā bija tehnoloģiju paplašināšana un kvalitatīvas infrastruktūras veidošana, nevis mārketings un veicināšana, kas skaidri redzams no četriem datu centriem, kuriem pieder InterServer un kuri tos pārvalda..

Abi dibinātāji joprojām vada uzņēmumu. Viens no viņiem, Maiks Lavriks, ir smadzenes, kas veido uzņēmuma datu centru dizainu; viņš bieži ir arī rokas, kas īsteno savu redzējumu.

John Quagliery vada InterServer tehniskā atbalsta komandu un rūpējas par to, lai uzņēmuma tīkls darbotos nevainojami..

Viena no labajām lietām, kas ir neliela uzņēmuma izveidošanā, ir personīgais kontakts un tūlītēja uzmanība, ko klienti var sagaidīt. Mani pētījumi apstiprināja šo viedokli, bet praktiski visi InterServer pārskati tiešsaistē arī slavē atbalstu. Klientu apkalpošana ir ātra un draudzīga.

Bet vai ar to pietiek??

Vai InterServer var konkurēt ar labākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, neskatoties uz tā mazo izmēru?

Apskatīsim, kas skaitļiem jāsaka.

"Ļoti ātrs un drošs resursdators"

Laiks

99,95%

Atbalsts

8/10

Iekraušanas ātrums

0,88 s

Iespējas

8/10

VISPĀRĒJĀ3.3

Essentials – InterServer Uptime, Speed ​​un Support

Zibspuldzes ātrums un pienācīgs atbalsts padara InterServer par daudzsološu pakalpojumu sniedzēju, taču aizmugure paliek aizdomīga.

1. Lielisks darba laiks – 99,95%

Piegāde ir jebkura pakalpojumu sniedzēja vissvarīgākā kvalitāte. Vietņu mitinātāju gadījumā piegāde nozīmē vietnes pieejamību; viss pārējais nāk pēc.

Pakalpojuma līmeņa līgums, kas publicēts vietnē InterServer.net, sola 99,9% uptime mēnesī. Pagaidām tik labi, InterServer piegādā.

Pirmajā monitoringa mēnesī (pilnīgi godīgi, 2018. gada septembra monitorings neattiecās uz visu mēnesi) uptime bija nevainojams. 100% vienmēr ir patīkami redzēt.

InterServer rekords 2018. gada oktobrī nedaudz samazinājās, taču tas joprojām ir ļoti cienījamā līmenī.

Līdz šim 2018. gada decembris uzņēmumam bija vissliktākais mēnesis ar 99,92% darbības laiku.

Ar vidējo 99,95% darbspējas laiku InterServer labi ietilpst solītajā SLA.
Vidējais Uptime 2018:

 • Septembris – 100%
 • Oktobris – 99,95%
 • Novembris – 100%
 • Decembris – 99,92%

Vidējais Uptime 2019:

 • Janvāris – 99,93%

"InterServer ir ļoti uzticama resursdators, kas darbojas vairāk nekā 99,9%."

2. ārprātīgais ātrums

 • Ātrākā reakcijas laiks – 0,19 s (1.)
 • Ātrākais iekraušanas laiks – 0.74s (1.)
 • Gausā zem slodzes – 47,60 s (11.)

Piezīme: ja manā domēnā veicat ātruma testus, rezultāti var nedaudz svārstīties. Pat no vienas un tās pašas testēšanas platformas divi testi parasti parāda nedaudz atšķirīgus rezultātus. Mana InterServer vietne tiek mitināta Ņujorkā, tāpēc es to pārbaudīju no ASV vietām. Visi spraudņi un servera puses kešatmiņa tika atspējoti.

Ātrums var padarīt jūsu tiešsaistes klātbūtni pieejamu vai pārtrauktu to. Ja jūs pārvaldāt vietni tikai izklaides nolūkos, tam nav īsti nozīmes, taču, ja vēlaties internetā izveidot kaut ko nozīmīgu, ātrumam ir liela nozīme..

Viena sekundes aizkavēšanās var izraisīt ievērojamu reklāmguvumu un pārdošanas apjoma kritumu.

Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai jūsu vietnē būtu servera jauda. Šim InterServer pārskatam es veicu trīs atsevišķus etalonu testus, lai iegūtu WordPress pamata vietnes vidējo atbildi un pilnībā ielādēto laiku..

Turklāt es to pārbaudīju ar Load Impact, lai pārliecinātos, vai aizmugures versija labi apstrādā satiksmi.

Frontes ātruma testi bija, rokas lejā, ātrākās reizes, ko esmu redzējis līdz šai dienai. TTFB laika gaitā un dažādās testēšanas platformās pastāvīgi atrodas zem 0,20 sekundēm, savukārt laiks, kas nepieciešams lapas pilnīgai ielādēšanai, ir tikai 0,72 sekundes, kas ir ārprātīgi ātri.

Dīvaina servera uzvedība slodzes laikā.

InterServer atbildes laiks bija satriecoši ātrs, līdz 25 lietotāji sasniedza serveri.

Tagad, kad es izturēju slodzes ietekmes testu, rezultāti bija dīvaini. Servera reakcijas laiks strauji pieauga, kad tam piekāpās 26. virtuālais lietotājs. Līdz tam brīdim tā reaģēja ātrāk, nekā es uzskatīju par iespējamu, bet tad kaut kas notika.

Varbūt resursdatoram ir uzstādīta drošības sistēma, kas attur pārāk daudz vienlaicīgu savienojumu no viena un tā paša avota, varbūt tas ir kaut kas cits.

Neatkarīgi no iemesla, šķiet, ka InterServer spēj izturēt mērenu trafiku ar aizraujošu ātrumu, kas padara to par labāko izvēli mazām vai vidējām vietnēm.
Vidējais reakcijas laiks 2018:

 • Septembris – 0,16 s
 • Oktobris – 0,21s
 • Novembris – 0,18 s
 • Decembris – 0,21s

Vidējais reakcijas laiks 2019. gadā:

 • Janvāris – 0,16 s

Pilnībā ielādēta 2018. gada lapa:

 • Septembris – 0,79 s
 • Oktobris – 0,63 s
 • Novembris – 0,62 s
 • Decembris – 0.80s

Pilnībā ielādēta 2019. gada lapa:

 • Janvāris – 0,85 s

Atbilde ar slodzi 2018:

 • Septembris – 46.03 s
 • Oktobris – 48.33s
 • Novembris – 47.71s
 • Decembris – 48,32s

Atbilde ar slodzi 2019:

 • Janvāris – 48,32s

"Zibens ātrums priekšpusē un diezgan aizdomīgi backend rezultāti."

3. Pienācīgs atbalsts

Viena no lietām, ko es sapratu, strādājot pie sava Hostinga tribunāla pārskatiem, ir tendence mazākiem uzņēmumiem sniegt labāku, uzticamāku atbalstu.

Es domāju, tas galvenokārt ir saistīts ar faktu, ka viņiem ir pietiekams darbaspēks klientu skaitam. Arī dažus atbalsta aģentus ir vieglāk apmācīt nekā simts vai vairāk pārstāvju.

Jebkurā gadījumā pietiekami daudz spekulāciju.

Fakts ir tāds, ka InterServer ir ļoti piemērota atbalsta komanda. Es nedaudz sadarbojos ar viņiem tērzēšanas laikā un ātri saņēmu zinošu un pieklājīgu aģentu atbildes.

Es joprojām gaidu servera žurnālus, lai noteiktu, kas izraisa dīvaino izturēšanos, testējot ar Load Impact, taču tā diez vai ir ārkārtas situācija, un to risināja pats Džons Kvaglieri. Sajūta jau VIP.

Tas, kas man liedz dublēt InterServer atbalstu kā zvaigžņu, ir nedaudz neveiklā datu bāze. Tam ir pienācīgs daudzums noderīgu resursu, bet navigācija nav vienkāršākais.

Parasti viena no galvenajām InterServer sūdzībām ir saistīta ar uzņēmuma vietni, kurā varētu būt izmantota korekcija un labāka navigācija.

"Ļoti labs un draudzīgs atbalsts ar nedaudz trūkstošu zināšanu bāzi."

InterServer plusi

Neskatoties uz relatīvo popularitātes trūkumu, InterServer piedāvā noteiktas funkcijas, kuras es gribētu biežāk redzēt hostinga nozarē. Šeit ir uzņēmuma galvenās stiprās puses.

1. Cenu bloķēšanas garantija

InterServer cenu noteikšana ir ārkārtīgi caurspīdīga. Tik daudz, ka tas kļūst par vienu no galvenajiem uzņēmuma pārdošanas punktiem.

Pilnīgi taisnīgi, diez vai var būt savādāk. InterServer sola tādu pašu cenu tik ilgi, kamēr jūs turpināt izmantot tā pakalpojumus. Ja jūs sākat ar USD 5 mēnesī, tad jums būs jāmaksā tie paši 10 vai 20 gadi.

Cenu bloķēšanas garantija ir satriecoša!

Cena fiksēta uz mūžu. Jauki!

Cik satriecoši tas ir?

Ja godīgi, es biju patiesi pārsteigts, ka tas nebija galvenais sarunu punkts starp visām InterServer klientu atsauksmēm, kuras es apmeklēju, pētot uzņēmumu.

Tas ir izcili!

2. Stingra drošība

Drošība ir tēma, kuru jūs arvien vairāk un vairāk redzat vietnē Interserver.net. Iespējams, ka uzņēmuma vietne būs nedaudz jāsakārto, taču tas, ka drošība tiek uztverta nopietni, nav apstrīdams.

InterServer piedāvā dažas unikālas drošības funkcijas.

Iesācējiem uzņēmumam ir patentēts aizsardzības rīks ar nosaukumu InterShield. Tas uztur sliktu IP datu bāzi un automātiski bloķē piekļuves pieprasījumus no tiem. InterShield bloķē visas zināmās uzlaušanas virknes un skenē arī augšupielādēto saturu, lai nodrošinātu tā integritāti.

Pareizi, eh?

Tas vēl nav viss.

Visi dati tiek glabāti RAID-10 diskos.

Tas nav arī viss.

3. Lieliska infrastruktūra

InsterService jau no paša sākuma ir izveidojuši divi radītāji, kurus, šķiet, aizkustina viņu mīlestība uz tehnoloģijām un kvalitatīvs pakalpojums, nevis grūts mārketings un peļņas palielināšana.

Es to saku, pamatojoties uz faktu, ka InterServer ir ne mazāk kā četri datu centri ar dažiem iespaidīgiem parametriem un tīklu, lai tos saskaņotu..

Salīdzinājumam – masīvajam HostGator ir divi, kā jūs varat uzzināt mūsu sīkajā pārskatā.

Trīs no InterServer datu centriem atrodas Ņujorkas štatā, bet ceturtais atrodas Losandželosā. Citiem vārdiem sakot, to sniegtais pārklājums ir lielisks klientiem, kas atrodas ASV.

Visi datu centri ir savienoti caur 10 Gbps 1. līmeņa tīkliem un ir atkarīgi no Cisco, Riverstone un Extreme Networks lieljaudas infrastruktūras. Viedā BGPv4 maršrutēšana nodrošina dublēšanos un ātrumu visā, padarot InterServer datu centrus ļoti pieejamus un drošus.

4. Garantēta e-pasta piegāde

Viens no galvenajiem koplietojama servera izmantošanas trūkumiem ir kaitējums, ko tas var radīt jūsu e-pastiem. Viss, kas nepieciešams, ir viens idiots uz servera, lai sāktu surogātpastu, un pēc tam visas IP adreses tiek apdraudētas.

Pēkšņi labiem ole adresātiem nosūtītie e-pasta ziņojumi nonāk surogātpasta mapēs vai tiek iekļauti melnajā sarakstā.

InterServer apgalvo, ka tam ir atradis risinājumu. Es saku “prasības”, jo vēl neesmu izstrādājis uzticamu veidu, kā to pārbaudīt, bet tas, ko InterServer ir izveidojis, šķiet likumīgs problēmas risinājums..

Sadarbojoties ar surogātpasta modriem, uzņēmums proaktīvi pārbauda surogātpasta parakstus, lai nepieļautu surogātpasta sūtīšanu. Ja šī tehnoloģija būtu efektīva, tā uzlabotu izejošā pasta servera un uzņēmuma mēroga veselību.

Kopumā tas izklausās kā lielisks risinājums daudzgadīgai problēmai, kas nomoka internetu kopumā.

5. Bezmaksas migrācija

InterServer bez maksas migrē vietnes uz saviem cPanel serveriem, taču uzņēmums rada papildu vērtību jaunajiem klientiem. Katrā migrētajā vietā tiek rūpīgi pārbaudīta, vai tajā nav ļaunprātīgas programmatūras, un, ja tiek atklāts kaut kas nepareizs, tas tiek notīrīts manuāli.

6. Bezmaksas iknedēļas rezerves kopijas

Es uzskatu, ka dublējumi ir papildu drošības līdzeklis, jo tie var nonākt glābšanā, ja visi citi līdzekļi ir izgāzušies.

InterServer nodrošina regulāras iknedēļas dublējumkopijas. Tas pats par sevi nav tik iespaidīgs, bet tas, ka jūs tiem ērti piekļūstat, izmantojot cPanel saskarni, padara tos par diezgan pienācīgu pakalpojumu.

7. Optimizēts WordPress

InterServer ir pārvaldījis WordPress platformu, taču tas ir stāsts par citu laiku. Es joprojām turpinu savu WordPress gadījuma izpēti un tuvākajā laikā plānoju tam pievienot īpašu InterServer WordPress pārskatu..

Pagaidām ļaujiet man jums pateikt, ka InterServer automātiski atjauninās WordPress. Tas ir satriecošs darbs, kas uzlabo drošību un ietaupa daudz laika. Galu galā WordPress tiek atjaunināts vairākas reizes gadā.

8. Bagātīgi bezmaksas skripti

Vai atceraties, kā mani bez vārda padarīja bezgalīgie InMotion Hosting piedāvājumi? Nu, šķiet, ka tā savu spēli atrada, saskaroties ar InterServer, kurai ir vairāk nekā 450 lietotņu, kuras gaida instalēšanu.

Tas ir DAUDZ bezmaksas skriptu!

Un mēs šeit runājam tikai par Linux mitināšanu. Arī InterServer piedāvā pilnībā funkcionējošu Windows mitināšanas platformu, un tai ir arī vairāk nekā 150.

9. Proporcionālā atmaksa

InterServer ir standarta 30 dienu naudas atdošanas garantija, bet priekšapmaksas klienti tiek apdrošināti tālāk. Ja nolemjat atcelt pakalpojumu tā darbības laikā, varat sazināties ar rēķinu un lūgt atmaksu par atlikušo periodu..

Parasti jūsu pieprasījums tiks apstiprināts. Kamēr būsit ievērojis pakalpojumu sniegšanas noteikumus, naudu atgūsit.

Tas ir diezgan jauki, jo īpaši kopā ar cenu bloķēšanas garantiju. Man jāsaka, ka puiši, kas atrodas aiz InterServer, ieliek naudu tur, kur atrodas, un patiesībā tiecas sniegt godīgu un saprotamu pakalpojumu.

InterServ mīnusier

Lai arī kāds nopelns varētu būt, Inter Server nav ideāls. Uzņēmumam ir trūkumi. Tie nav īpaši uzkrītoši vai īpaši kavē, taču noteikti ieliek galu gala lietotājiem.

1. Slikta vietne

Ja tas būtu Interserver.net pārskats, tas būtu izrādījies diezgan negatīvs. Uzņēmuma vietne nav sliktākā tīmekļa lapa, ko esmu redzējis, taču, ciktāl tīmekļa mitinātāji to apmeklē, tas nav tālu no saraksta apakšas.

Vietnes navigācija ir pareiza, taču es nevaru sajust sajūtu, ka lietas ir pārāk sakārtotas.

Vēl viena lieta, kas mani ārkārtīgi uztrauca, ir daudzie typos un vispārējā Bacchanalia formatēšana. Es neizvēlējos gramatisko nacistu dzīvi, gramatika nacistu izvēlējās mani. Bet tāpat.

Ja jūs nekad savā dzīvē neesat lasījis InterServer pārskatu un vienkārši apmeklējāt uzņēmuma vietni, iespējams, jūs pārvietosities prom, pirms apzināt citas pakalpojuma īpašības.

Es domāju, ka vietne ir uzņēmuma seja. Atstājot to nesakārtotā stāvoklī vai vienkārši zem nominālvērtības, tiek zaudēta nolaidība. Par laimi es zinu labāk nekā spriest par grāmatu pēc tās vāka.

Tomēr es ceru, ka uzņēmums pievērsīsies šai problēmai un pulē savu tīmekļa vietni.

ATJAUNINĀJUMS 2019. gada februāris: Uzņēmuma vietne bauda svaigu, jaunu, kraukšķīgu un informatīvu izskatu. Reizēm tas jūtas mazliet pārblīvēts, bet nenoliedzams uzlabojums.

2. Neskaidra klientu zona

InterServer pieteikšanās zona nav tik slikta, taču tā pārmanto dažus galvenās tīmekļa vietnes trūkumus. Tas var parādīties pārblīvēts, un galvenajā navigācijas joslā ir parādīts pārāk daudz iespēju. Pēc tam lielākā daļa no tām pēc noklusējuma ir tukšas.

Pārāk daudz vadības elementu vienkāršam koplietotam kontam, nē?

Nedaudz par daudz un tad par maz.

Turklāt ne visas vadības ierīces darbojas labi.

Piemēram, ir poga, lai lejupielādētu dublējumus. Es pilnībā gaidīju, ka lejupielādējams fails būs manā rīcībā, kad to nospiedīšu, bet nekas tāds nenotika. Patiesībā nekas nenotika. Nebija neviena lejupielādējamo failu saraksta. Tikai tukšs ekrāns.

Es nekavējoties sazinājos ar atbalsta komandu, kur bija manas rezerves kopijas. Izrādījās, ka dublējumi pastāv (phew!), Bet tie ir stingri izvietoti cPanel. Kas ir labi, cPanel labi pārvalda failu kopijas.

Bet kāpēc tad jums būtu poga “Lejupielādēt dublējumus”?

Y?

Vai mēs iesakām InterServer??

Jā, mēs to darām.

Tas ir mazs, bet uzticams uzņēmums ar spēcīgām tehniskām spējām.

Un, lai arī ir dažas jomas, kuras tā var uzlabot – zināšanu bāze, InterServer pieteikšanās zona -, kur tā visvairāk rēķina, ko uzņēmums sniedz. Spēcīgs darbspējas laiks, lielisks ātrums un ļoti laba atbalsta komanda kopā ar fiksēto cenu uz mūžu padara to par labāko izvēli tehniski sliecākiem tīmekļa pārziņiem, kuri sagaida mērenu trafiku.

Tehniski vairāk slīpi, jo InterServer pamatā ir tehnoloģija.

Tas nav pats lietotājam draudzīgākais interfeiss, bet infrastruktūra un aiz tā esošie cilvēki palīdz ļoti daudz.

Turklāt, ja jums jādodas uz nākamo līmeni – VPS -, šķiet, ka tas ir visiespējamākais uzņēmums, kas to var apstrādāt. Es ar nepacietību vēlos sākt nākamo InterServer pārskatu, lai redzētu, kā notiek tā VPS pakalpojumu gadatirgus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author