HostPapa Review – ātrākais resursdators no Kanādas

HostPapa ir godalgota uzņēmēja, kuras pakalpojumi ir pielāgoti mazajiem biznesa uzņēmumiem no visām nišām. Virspusē tā mitināšanas platforma šķiet pieņemama un daudzpusīga, taču vai tā iztur līdz galam?

Es samaksāju par HostPapa koplietojamo pakalpojumu pirms vairākiem mēnešiem un sāku uzraudzīt tā veiktspēju, veicot plašu etalona pārbaudi, vienlaikus reģistrējot tā darbības laiku, veicot pastāvīgu tiešraides uzraudzību.

Es pavadīju dažas nedēļas, novērtējot resursdatora reputāciju, izmantojot ekspertu un lietotāju atsauksmes, un arī uzmanīgi izlasīju solītos pakalpojumu sniegšanas noteikumus un funkcijas. Rezultāts ir šis detalizētais, objektīvais HostPapa pārskats, kurā rūpīgi apskatīti visi šī mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aspekti.

Kas ir HostPapa?

Sveiciens no Kanādas, HostPapa tīmekļa mitināšanas galvenā mītne atrodas Burlingtonā, Ontārio.

Šis privāti piederošs uzņēmums, kas dibināts 2006. gadā, ir labi un stabili audzis. Es jau komentēju, kā paplašināšanās tendence bieži iznīcina uzņēmumus. HostPapa darbiniekiem, šķiet, ir skaidrs plāns ar holistisku pieeju, kas līdzsvaro uzņēmuma izaugsmi ar izcilu infrastruktūru un lielisku klientu apkalpošanu.

Kaut arī pagātnes notikumi nav ļoti ticami nākotnes pareģotāji, HostPapa filozofija ievieš drošības un pilnīguma sajūtu, kas ir mazas preces.

Tie nav tukši vārdi.

Es apkopoju ļoti aukstus numurus, lai viņiem parādītu, un viņi piekrīt lielākajai daļai manu pārbaudīto HostPapa pārskatu.

"Labākais hostings mazajiem uzņēmumiem"

Laiks

99,90%

Atbalsts

8/10

Iekraušanas ātrums

0.90s

Iespējas

9/10

VISPĀRĒJĀ4.2

Pamatdati – HostPapa Uptime, Speed ​​un Support

HostPapa pārskatīšanas sākšana ar cenām un funkcijām, vispirms nepārbaudot tās ātrumu, darbības laiku un tehnisko atbalstu, būtu veltības vingrinājums. Ja nevarat piegādāt pamatus, nekādi izdomāti triki nevar jūs padarīt par labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

1. Uptime – 99,91%

HostPapa nodrošina to, ko sola: 99,9% pieejamību.

Es uzmanīgi izpētīju pakalpojumu sniegšanas noteikumus, lai redzētu, kas notiek, ja uptime samazinās vairāk, bet neredzēju vārdu par kompensāciju vai atmaksu.

Dīvaini, vai ne? Īpaši ņemot vērā faktu, ka to varat redzēt pakalpojuma garantijas lapā:HostPapa uptime garantija?

Jebkurā gadījumā es vadīju to ar HostPapa atbalsta komandu. Viņi pārliecināja mani, ka visas pārmērīgās dīkstāves tiek reģistrētas un par tām tiek attiecīgi paziņots norēķinu grupai, kura piemēros atbilstošu atlīdzību visiem, kurus skāris.

Tagad, pēc maniem tiešajiem uzraudzības rīkiem, mana mazā HostPapa WordPress vietne bija bezsaistē ilgāk, nekā gaidīts janvārī un februārī, un es nesaņēmu nekādas atlaides vai skaidrojumus no uzņēmuma norēķinu komandas..

Jāatzīst, ka tajā laikā es palaidu garām iespēju viņus pamperīt un pajautāt, kas notiek, tāpēc tagad es ar nepacietību paredzu nākamo reizi, kad man būs iespēja redzēt, kā viņi rīkojas šādos gadījumos.

Neatkarīgi no viņu reakcijas, fakts, ka TS nav skaidri pateikts par kompensācijām un kompensācijām, nav visai labs..

Vidējais Uptime 2018

 • Oktobris – 99,99%
 • Novembris – 100%
 • Decembris – 99,97%

Vidējais Uptime 2019

 • Janvāris – 99,81%
 • Februāris – 99,59%
 • Marts – 100%
 • Aprīlis – 99,92%
 • Maijs – 99,93%
 • Jūnijs – 99,99%
 • Jūlijs – 99,98%

"HostPapa nodrošina nozares standarta 99,9% uptime, taču atmaksas politika ir nedaudz sarežģīta."

2. Ātrums – ātrākais saimnieks

 • Otrais ātrākais reakcijas laiks – 0,20 s (2.)
 • Lielisks ielādes laiks – 0.90 s (4.)
 • Lielisks stresa līmenis – 0,19 s (3d)

Piezīme: ja manā domēnā veicat ātruma testus, rezultāti var nedaudz svārstīties. Pat no vienas un tās pašas testēšanas platformas divi secīgi testi parasti parāda nedaudz atšķirīgus rezultātus. Mana HostPapa vietne tiek mitināta Ziemeļamerikā, tāpēc es to pārbaudīju no ASV vietām. Visi spraudņi un servera puses kešatmiņa tika atspējoti.

Laiks līdz pirmais baits (TTFB) un pilnībā ielādēts laiks daudz ietekmē SEO un galalietotāju pieredzi (kas, acīmredzot, ir liels un tas pats). Tāpēc es abus uzmanīgi novērtēju, izmantojot vairākus etalonuzdevumus.

HostPapa mani pārsteidza ar degoši ātru ātrumu. Mana WordPress vietne pastāvīgi darbojas vienā no ātrākajiem TTFB, ko līdz šim esmu redzējis. Vidēji 200 milisekundes ir ārkārtīgi zems.

Laiks, kas nepieciešams vietnes pilnīgai ielādēšanai, lai lietotāji varētu mijiedarboties, ir arī īss. Nepilnas sekundes laikā viss tiek parādīts, lai apmeklētāji varētu to izbaudīt.

Ne tikai tas, bet arī HostPapa dalītās mitināšanas platforma spēj ar ievērojamu vieglumu apstrādāt apmeklētāju pieplūdumu un vienlaicīgu savienojumu. Es vienlaikus nosūtīju 50 virtuālus lietotājus, kuri atvēra gandrīz 300 pieprasījumus uz serveri, un tas uz visiem tiem atbildēja 0,19 sekunžu laikā..

Blimey!

Šīs bombardēšanas laikā ar vienlaicīgiem savienojumiem praktiski nebija nekādu smaiļu vai kavējumu.

Vidējais reakcijas laiks 2018

 • Oktobris – 0,19 s
 • Novembris – 0,17 s
 • Decembris – 0,16 s

Vidējais reakcijas laiks 2019. gadā

 • Janvāris – 0,21s
 • Februāris – 0,18 s
 • Marts – 0,18 s
 • Aprīlis – 0,19 s
 • Maijs – 0.26s
 • Jūnijs – 0,24 s

Atbilde zem slodzes 2018

 • Oktobris – 0,23 s
 • Novembris – 0,23 s
 • Decembris – 0,17 s

Atbilde zem slodzes 2019

 • Janvāris – 0.20s
 • Februāris – 0.20s
 • Marts – 0,19 s
 • Aprīlis – 0,15 s
 • Maijs – 0,17 s
 • Jūnijs – 0,21s

"HostPapa ir ātrākais mitināšanas tribunāla saimnieks, ja tiek ņemti vērā visi trīs rādītāji."

3. Lielisks atbalsts

Man bija dažas patīkamas apmaiņas ar HostPapa atbalsta komandu.

Pirmkārt, man bija grūtības noskaidrot katra dalītā hostinga plāna precīzos ierobežojumus. Redzi, HostPapa ir vēl viena resursdators, kas nodarbojas ar mārketinga lingo, kam nav sakara ar tehnisko realitāti.

Pat pēc plāna detaļu izvēršanas jūs varat redzēt tādas klasiskas muļķības kā “neierobežots SSD”. Šoreiz ap pakalpojumu sniegšanas noteikumiem tika precizēts, ciktāl tas ir domāts “neierobežots”, bet es gribēju kaut ko konkrētāku.

Tāpēc es tērzēju ar noderīgu atbalsta aģentu, kurš bija pietiekami pieklājīgs, lai atzītu, ka “neierobežots šī vārda tiešajā nozīmē” nepastāv visur un vienmēr, kad tiek iesaistīti serveri. Jo, jūs zināt, tīmekļa serveri nav nekas vairāk kā jaudīgi datori, kuriem ir noteikti fiziski ierobežojumi.

Atbalsta aģents sniedza arī citu saiti uz detalizēto plānu detalizēto informāciju, kurā tika norādīts inodu skaits vienā plānā.

Tas bija noderīgi.

Vēl viena lieliska lieta par HostPapa ir pašpalīdzības centrs. Saimniekam ir liela zināšanu bāze ar ļoti noderīgiem ceļvežiem. Tie ir labi uzrakstīti un precīzi; pilnīgi iesācēji var viegli veikt šīs darbības.

"Ļoti ātrs un draudzīgs atbalsts, kā arī lieliska zināšanu bāze."

HostPapa plusi

HostPapa ir viens no labākajiem 2019. gada tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem vairāku labu iemeslu dēļ. Tā koplietotā platforma ir daudzpusīga, pieejamu, droša un jaudīga.

1. Plašs hostinga iespēju klāsts

HostPapa ir ideāls mitināšanas risinājums visa veida maziem uzņēmumiem. Forumi, wiki, iepirkšanās ratiņi, CRM un galerijas – jūs to nosaucat, HostPapa to var mitināt un labi mitinās.

Jāatzīst, ka tas nav raksturīgs tikai Toronto balstītajam tīmekļa mitinātājam, jo ​​InMotion Hosting patīk arī daudzām lietotnēm, taču HostPapa to dara soli tālāk. Saimniekam ir daudz atvēlētu resursu ļoti daudzām lietotnēm.

Jaunie lietotāji var gūt lielu labumu no paplašinātās zināšanu bāzes, taču atbalsta komandai ir arī zināšanas par daudziem produktiem par vidējo.

2. Lieliskas lietotāju atsauksmes

Vienai personai nav viegli rūpīgi un pilnīgi pārskatīt tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus neatkarīgi no ieguldītā laika un pūles..

Par laimi cilvēki, kuri gadiem ilgi izmantojuši saimniekus, dalās pozitīvajos un negatīvajos iespaidos, gleznojot pilnīgāku situācijas ainu.

HostPapa kopā ar Hostinger un FastComet ir viens no tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ar labākajām atsauksmēm. Kaut arī HostPapa lietotāju atsauksmes nav tik vienbalsīgi uzslavētas, to dalīšanās pieredzē ir maz.

3. Dāsni plāni

HostPapa ir pieejamu resursdatoru, kas piedāvā daudz pat ar mazāko plānu. Jaunie lietotāji atradīs visu viegli pieejamu, bet pieredzējuši tīmekļa pārziņi atradīs arī daudzas lietas, kas patīk.

Pielāgoti cron darbi, RAID-10 atlaišana, CDN un daudzas citas priekšrocības ir iekļautas visā klāstā.

4. Bezmaksas migrācija

Tas vienmēr ir patīkami redzēt. Toronto tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir gatavs pārskatīt un sankcionēt jebkura cPanel konta ienākošo migrāciju no citas resursdatora. Atbalsta komanda bez maksas pārvietosies pa visiem e-pastiem, datu bāzēm un vietnēm.

Vienīgais ierobežojums ir pieteikties migrācijai 30 dienu laikā pēc reģistrēšanās HostPapa. Vairāk nekā 50 cPanel kontu varat migrēt uz HostPapa, pat ja tie ir pie dažādiem pakalpojumu sniedzējiem.

5. Īpaši resursi

Jums var būt apnicis to lasīt, jo tas ir iekļauts visos manos vietņu mitināšanas pārskatos par 2019. gadu, bet es nenogurstu atkārtot, cik labi ir veltīt servera resursus. Jo tas ir satriecoši un ārkārtīgi svarīgi.

Es jau pāris reizes teicu, cik HostPapa ir piemērots mazam biznesam, bet patiesība ir tāda, ka resursdators var ērti apmierināt paplašinātā uzņēmuma vai e-veikala augošās vajadzības.

Katrs no dalītajiem hostinga plāniem lietotājiem sola noteiktus servera resursus un ļauj viņiem plānot nākotni un zināt, par ko viņi maksā.

6. Bezmaksas vietņu veidotājs

HostPapa patiešām atzīmē visas rūtiņas. Uzņēmums atbalsta ārprātīgu tīmekļa vietņu veidošanas risinājumu dažādību, bet piedāvā arī savu vietņu veidotāju.

Tas ir ļoti intuitīvs rīks, kas dažu stundu laikā var palīdzēt izveidot tiešsaistes klātbūtni pat bez iepriekšējas vietnes veidošanas pieredzes. Interfeiss ir labi izveidots, veidņu skaits ir vairāk nekā apmierinošs – vairāk nekā 120 – un funkcionalitāte ir turpat.

Jāatzīst, ka vilkšanas un nomešanas veidotājs nav ātrākais, ko esmu redzējis, taču tas ir diezgan atbilstošs un tas būtiski nekavē vietņu veidošanas centienus..

7. Vietnes veidošanas palīdzība

Ja vēlaties izmantot uzņēmuma tīmekļa vietņu veidošanas iespējas, jūs saņemat bezmaksas konsultācijas ar kādu no tā tīmekļa dizaina speciālistiem.

Tā ir lieliska iespēja norādīt, kā jūs iztēlojaties savu klātbūtni tiešsaistē, un ļaut viņiem izveidot vietni jums.

Tagad tas nav bezmaksas pakalpojums, taču tas ir ļoti lēts un ātrs. Es nepaaugstinu šo pakalpojumu pozitīvo sarakstā, jo man nav personīgas pieredzes ar to un es nezinu, kāds ir gala rezultāts.

Tomēr tikai tā klātbūtne ir kaut kas ievērības cienīgs, un tas noteikti var palīdzēt mazo uzņēmumu īpašniekiem, kuriem faktiski ir jāvada savs bizness un kuriem nav laika tērēt ar tehniskām lietām.

8. Atbilstoša drošība

HostPapa apiet savus drošības pasākumus, un man jāsaka, ka tie ir atbilstoši. Ja šis būtu mans pirmais tīmekļa mitināšanas uzņēmumu pārskats, es būtu daudz vairāk pārsteigts par tā drošības elementiem, bet patiesība ir tāda, ka tie nav nekas ārkārtējs.

Tomēr HostPapa atzīmē visas rūtiņas.

9. HostPapa WordPress mitināšana

No pirmā acu uzmetiena WP risinājums HostPapa piedāvā aizdomīgi kā parastais koplietojamais pakotne. Bet ciešāk izpētot, jūs varat uzzināt, ka WordPress plānos ir iepriekš instalētas lakas un WP, kā arī Jetpack..

HostPapa arī sola automātiski atjaunināt jūsu WP, ja vēlaties.

Nav slikti, īpaši par šo cenu.

10. Bezmaksas apmācība

Visiem jaunajiem HostPapa klientiem ir tiesības uz 30 minūšu konsultācijām ar PapaSquad, kuri var palīdzēt sākotnējā iestatīšanā, vispārīgos ieteikumos vai īpašas stratēģijas izstrādē, lai Web izmantotu vētrā..

Savā ziņā tas ir slavināts konsjerža pakalpojums, kas pats par sevi ir lieliska lieta, bet tas var arī kļūt par ļoti noderīgu ieeju hostinga pasaulē.

Runājot ar speciālistu agrīnā laikā, kad jūs lielākoties esat bezjēdzīgs, varat kalpot kā stūre nākotnei.

11. Zaļā hostinga pakalpojumu sniedzējs

HostPapa ir viens no atjaunojamās enerģijas pionieriem mitināšanas nozarē. Veltīts 100% zaļās enerģijas, Toronto mitināšanas pakalpojumu sniedzējs šajā jautājumā ieņem ļoti saudzīgu un sociāli atbildīgu nostāju..

Datu centri patērē lielu daudzumu elektroenerģijas; tas, ka viņi darbojas ar atjaunojamiem enerģijas avotiem, nav mazsvarīgs sasniegums.

HostPapa mīnusi

HostPapa daudz ko dara pareizi. Tomēr tas joprojām aug un attīstās, un vairāki uzņēmuma piedāvājuma aspekti mazina kopumā pozitīvo iespaidu.

1. Rezerves kopijas maksā papildus

Mirušie, nodokļi un datu zaudēšana ir neizbēgami.

RAID-10 disku masīvu pieejamība ir lieliska, taču, ja jums ir jāmaksā par datu atkopšanu, šī diženums mazinās.

Automātiskās rezerves kopijas ir diezgan standarta funkcija lielākajā daļā mūsdienu tīmekļa mitināšanas pakešu, un, atklāti sakot, ja saimnieki liek jums maksāt par šādu pamatpakalpojumu, tas man sagrauj nervus..

Lielākajā daļā šeit apskatīto tīmekļa mitināšanas pakalpojumu ir automātiskas dublējumkopijas ar (vismaz) nedēļas biežumu, taču HostPapa nav starp tiem.

Tikai visdārgākā plāna lietotāji izbauda šo funkciju, vairojot sajūtu, ka saimnieks to uzskata par īpaši īpašu piemaksu pakalpojumu.

Tas nav.

Pārvietojamies tālāk.

2. Neskaidri pakalpojumu sniegšanas noteikumi

HostPapa sola 99,9% uptime, bet tas solās justies dobs. Nevar paļauties uz vietnes darbības laiku, nepaļaujoties uz ārējiem rīkiem; ne HostPapa cPanel, ne arī tā klientu zona nenorāda uz darbības laiku.

Un, lai gan šāda funkcija ir retums – HostGator tam ir -, praktiski visi saimnieki, kas garantē darbības laiku, min, kāda būs kompensācija ilgstošas ​​darbības pārtraukuma gadījumā.

HostPapa nenorāda, ko iegūs lietotāji, kuri piedzīvo lielāku dīkstāvi, kā arī to, kā tā tiks nodrošināta.

Ja godīgi, šī ir ļoti satraucoša izlaidība.

Vai mēs iesakām HostPapa??

Jūtīgs!

Es neatkāpos – nevaru – atrauties no tendences: HosPapa atsauksmes galvenokārt ir pozitīvas, jo uzņēmums sniedz labu servisu. Tik vienkārši.

Ļoti labu ātrumu un darba laiku atbalsta godīga un izpalīdzīga atbalsta komanda, un tas ir pietiekami, lai izveidotu lielisku pakalpojumu. Patiešām, uzņēmumam var pietrūkt dažas uzlabotas funkcijas, kādas nodrošina vietnesGround un InMotion Hosting, taču tās koplietotie pakotnes ir ļoti labi noapaļotas..

Tik daudz, ka man savā HostPapa pārskatā bija grūti uzskaitīt daudz negatīvu. Jā, Toronto bāzētajā resursdatorā nav patiesi globāla klātbūtne – nav datu centru visā pasaulē -, taču tam ir labi savienojumi ar lokalizētām mitināšanas iespējām, t.i., serveriem datu centros, kurus vada citi.

Kopumā HostPapa ir galvenā izvēle lietotājiem, kuru tirgus galvenokārt ir Ziemeļamerikā.

HostPapa īsumā

Atbalsts

Zināšanu pamats

Kopīgi hostinga plāni

Vadības panelis

Uzņemto domēnu skaits

Datubāzu skaits

E-pasta konti

E-pasta glabāšana

Dublējumi un atjaunošana

Uzglabāšana

Joslas platums

Tehnoloģijas

Drošība

Domēna vārda reģistrācija

Vietnes migrācija

Vietņu veidotājs

E-komercija

Specializēta mitināšana

Windows mitināšana

Datu centri

Laiks

Ātrums

Cenu noteikšana

Cenu struktūra

Garantijas

Procentuāli kompensācijas par pirmstermiņa atcelšanu

Freebies

Uzņēmuma vietne

Uzņēmuma kultūra

Tālrunis, tērzēšana, e-pasts, visu diennakti
Daudzveidīga un informatīva
3 koplietošanas plāni
HostPapa cPanel
2 domēni mazākajam plānam, pārējiem – neierobežoti
25 mazākajam, neierobežots pārējiem diviem plāniem
Sākuma plānam – 100, pārējam – neierobežots
500 MB vienā e-pastā, kopā 5 GB par pirmajiem diviem plāniem, attiecīgi 1 GB un 10 GB Business Pro
Pirmajos divos plānos dublējumkopijas maksā papildus
Neierobežots; tikai mazākais plāns ierobežo vietu līdz 100 GB
Nemērīts
SSD, īpaši resursi, vairāk nekā 400 lietotņu
Izturīgs drošības komplekts
Bezmaksas domēns ar visiem plāniem
Jā, pirmo 30 dienu laikā
Intuitīvs un elastīgs vietņu veidotājs
Iekļauts bezmaksas SSL, atbalstīti daudzi specializēti e-komercijas risinājumi
HostPapa ir specializēti WordPress mitināšanas plāni un atbalsts, kas pārzina daudzas tīmekļa tehnoloģijas
Serveri visā pasaulē
Labs sniegums, 99,9% solījums izpildīts
Ļoti ātrs priekšējais un aizmugurējais gals
Zemas ievadmaksas, saprātīgs pārgājiens pēc atjaunošanas
Priekšapmaksa samazina izmaksas mēnesī. Atjaunošanas maksa nozarē ir aptuveni vidēja
Tiek solīts 99% darbspējas laiks, bet darba dokumentā nav skaidru garantiju
Domēna reģistrācija, SSL
Noderīga un informatīva, varbūt nedaudz pārblīvēta
HostPapa ir Toronto bāzes resursdators, un, tāpat kā vairums lietu, kanādietis projicē draudzīgu, izpalīdzīgu un zaļu seju
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author