Hostinger pārskats – koplietojamo hostinga pakalpojumu sniedzējs ar līdzsvaru starp cenu un veiktspēju

Pirmoreiz apmeklējot vietni Hostinger.com, mani pārsteidza divas lietas: ārkārtīgi zemās dalītā hostinga cenas un vietnes informatīvā vērtība. Protams, tas vilina lietotājus iegādāties mitināšanu ar dažiem standarta mārketinga trikiem, taču tajā ir arī daudz likumīgas informācijas, lai gan ikmēneša maksa ir nereāli zema.

Vēl viena lieta, ko es pamanīju, sagatavojot sākotnējos pētījumus šim Hostingera pārskatam, bija, ka šī ir saimniece ar spēcīgu tehnisko ciltsrakstu. Tomēr Hostinga tribunāla lapās ir pietiekami daudz tehniski pamatotu saimnieku. Vajadzēja vairāk informācijas.

Tāpēc iegādājos Premium koplietoto plānu, uzinstalēju tīru WordPress un sāku uzraudzīt tā darbības laiku un ātrumu.

Pēc mēnešiem ilgas pārbaudes šeit ir tas, ko es varu jums pastāstīt par Hostinger, un tas viss ir apkopots objektīvā un detalizētā pārskatā.

Kas ir Hostingers?
Hostinger, kas izveidots Lietuvā pirms apmēram 15 gadiem, ir starptautisks zīmols ar ļoti spēcīgu klātbūtni daudzos tirgos. Šī ir kompānija, kas nepakļaujas EIG vai GoDaddy. Tā vietā tā cenšas radīt savu impēriju. Tikai tas, ka šī impērija jūtas pārsteidzoši labi.
Galu galā Hostinger izveidoja un joprojām darbojas lielākais bezmaksas vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tagad 000webhost nav bez trūkumiem – tālu no tā -, bet fakts, ka to konceptualizēja un realizēja aiz Hostinger esošie cilvēki un joprojām neuzliek neko, jo viņi kaut ko rēķina.

"Labākais kopējais saimnieks 17 mēnešus"

Laiks

99,90%

Atbalsts

9/10

Iekraušanas ātrums

0,68 sek

Iespējas

9/10

VISPĀRĒJĀ3.6

Essentials – Hostinger ātrums, Uptime un atbalsts

Daži saka, ka mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir labs tikai tā lēnākā servera gadījumā, citi koncentrējas uz darbības laiku un klientu apkalpošanu. Es nediskriminēju un nepārbaudu tos visus. Plaši

1. Labs darba laiks – 99,91%

Uptime ir viena no galvenajām kvalitatīvas tīmekļa mitinātāja pazīmēm, un Hostinger to dara pietiekami labi.

99,91% darbspējas sešu mēnešu uzraudzības laikā nav slikts rezultāts; tas ietilpst solītajos 99,9%.

Līdz šim tikai 2018. gada decembrī mana mazā WordPress vietne ilgāk bija bezsaistē, kā rezultātā darbspējas laiks bija 99,63%. Patiesību sakot, tā kā svētku laikā tas iekrita, es neatradu laiku iesniegt sūdzību saimniekam.

Hostinger sola ikmēneša hostinga maksas atmaksu 5% apmērā ikreiz, kad tiek pārkāpts pašreizējais SLA. Tā kā 4 no 6 mēnešiem darbspējas laiks bija nevainojams, es negaidu, ka drīzumā būs iemesls sūdzēties.

Tomēr apsolītā kompensācija ir ļoti maza

"Hostinger uztur 99,9% uptime, bet patiešām sola ļoti ierobežotu kompensāciju."

Vidējais Uptime 2018

 • Oktobris – 100%
 • Novembris – 100%
 • Decembris – 99,62%

Vidējais Uptime 2019

 • Janvāris – 99,99%
 • Februāris – 100%

2. Lielisks ātrums

 • Ļoti ātri reakcijas laiki – 0,19 s (1.)
 • Ļoti ātri iekraušanas laiki – 0.68s (1.)
 • Stabils zem slodzes – 1,17 s (8.)

Piezīme: ja manā domēnā veicat ātruma testus, rezultāti var nedaudz svārstīties. Pat no vienas un tās pašas testēšanas platformas divi testi parasti parādītu nedaudz atšķirīgus rezultātus. Mana vietne Hostinger tiek mitināta pāri Atlantijas okeānam, tāpēc es to pārbaudīju no ASV vietām. Visi spraudņi un servera puses kešatmiņa tika atspējoti.

Vienprātība starp lietotājiem un profesionāļiem tiešsaistē ir reta lieta. Tomēr lielākā daļa cilvēku savās Hostinger recenzijās vienojas, ka šī ir ātra saimniece. Dati, ko apkopoju no četriem dažādiem etalonuzdevumu testēšanas rīkiem, to apstiprina.

Patiesībā, šis ir viens no ātrākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem Es esmu pārbaudījis līdz šim.

Frontendenta ātrums ir nekas pārsteidzošs. Hostinger serveris aizņem apmēram 0,19 sekundes atbildēt ar pirmo datu baitu. Tad tas ir vajadzīgs tikai 0,68 sekundes lai lapu pilnībā padarītu.

Izmantojot šādus rezultātus, mana Hostinger WordPress instalācija ir visātrāk uzraugāmā vietne, kas tiek uzraudzīta, tikai apjožot patīk InterServer un Dreamhost.

attēli / hostinger-recenzija-the-shared-hosting-sniedzējs-ar-smalks līdzsvars-starp-cenu un veiktspēju-3.png

Runājot par aizmugures ātrumu, nodrošina arī Hostinger.

Tas ir tālu no labākajiem šīs kategorijas izpildītājiem, taču tas ir tikpat tālu no sliktākajiem. Vidējais reakcijas laiks uz 1,17 sekundēm uz gandrīz 300 vienlaicīgiem pieprasījumiem nepavisam nav slikts.

Vidējais reakcijas laiks 2018:

 • Oktobris – 0,13 s%
 • Novembris – 0.12s
 • Decembris – 0,21s

Vidējais reakcijas laiks 2019. gadā:

 • Janvāris – 0,21s
 • Februāris – 0,14 s

Pilnībā ielādēta 2018. gada lapa:

 • Oktobris – 0.71s
 • Novembris – 0.59s
 • Decembris – 0,60s

Pilnībā ielādēta 2019. gada lapa:

 • Janvāris – 0,84 s
 • Februāris – 0,83 s

Atbilde ar slodzi 2018:

 • Oktobris – 1.12s
 • Novembris – 1.12s
 • Decembris – 1.15s

Atbilde ar slodzi 2019:

 • Janvāris – 1.27

"Hostinger ir ļoti ātrs vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs."

3. Atbalsts varētu būt labāks

Ja apmeklējat vietni Hostinger.com, jūs varētu būt pārsteigts, redzot, ka atbalsta komanda tiek saukta par “Klientu veiksmes komandu”. Izklausās grandiozi, taču mana pieredze ar iespaidīgiem mārketinga noteikumiem ir bijusi diezgan nevienmērīga.

Brīdī, kad atvēru atbalsta lapu, atskanēja divi trauksmes signāli.

Pirmkārt, nekur nav norādīts tālruņa numurs. Savādi, bet uzņēmuma biroju adreses Kauņā un Larnakā ir tur, tāpēc jūs, domājams, varat nosūtīt vēstuli. Abas vietas ir norādītas ar attiecīgajiem pasta indeksiem.

Acīmredzams telefona atbalsta trūkums ir ārkārtīgi dīvains, bet es vēl nebiju gatavs atlaist Hostinger.

Tad spilgtas “Let’s Chat!” Aizsegā es ieraudzīju otro dīvaino lietu. poga, kas ļauj jums… nosūtīt e-pastu?

attēli / hostinger-recenzija-the-shared-hosting-sniedzējs-ar-smalks līdzsvars starp cenu un veiktspēju.jpg

Nopietni, ka jūs noklikšķiniet uz tā, un tas jūs aizvedīs uz kontakta formu. Es to izmēģināju vairākas reizes, domājot, ka varbūt tas tika nosūtīts manam vaicājumam tērzēšanas aģentam, kurš var sagatavot atbilstošas ​​atbildes. Es saņēmu e-pastu, kurā bija vienrindas atbildes uz manu vienas rindas jautājumu.

Šajā sakarā tas jūtas kā tērzēšana.

Tikai tas, ka tā nav.

Prāts, Man izdevās sasniegt tērzēšanu, galu galā. Tas ir pieejams tikai Hostinger atbalsta lapā; pati lapa nav saistīta ar sākumlapu. Es mēģināju no Hostinger.in un arī no resursdatora AK versijas, bet tiešas saites uz atbalstu neatradu.

Ak, un tas nedarbojās ar Firefox.

Jebkurā gadījumā. Tērzēšanas poga atrodas labajā apakšējā stūrī, un man beidzās patīkama, kaut arī ne pārāk pārliecinoša saruna ar atbalsta aģentu. Viņš bija ātrs un draudzīgs, taču mazliet uzmācoties un zondējot, atklājās, ka dažas reklamētās funkcijas ir maldinošas. Plašāk par to mana Hostinger pārskata mīnusos.

Staigājot pa Hostinger vietni, meklējot tērzēšanas iespējas nenotveramo, es nolēmu pārbaudīt Reddit tīmekļa mitināšanas pavedienus, lai iegūtu papildu ieskatu.

Mana labākā tīmekļa mitināšanas meklēšana mani bieži ved uz Reddit, kur arī Hostinger apmeklē frekvences. Tur sniegtais atbalsts tiek vērtēts diezgan labi, taču acīmredzams, ka trūkst pāris galveno saziņas kanālu, ir drausmīgs.

"Atbalsta komanda šķiet kompetenta, taču tālruņa trūkums ir nopietna izlaidība. Tiešraides tērzēšanas iespēju varētu piegādāt arī daudz pieejamākā veidā."

Hostingera plusi

Hostinger mitināšanas risinājums diez vai tiek kvalificēts kā izcils komplekts, taču tas ir labi noapaļots un izturīgs. Gan iesācēji, gan pieredzējuši lietotāji var atrast daudz ko, kas patīk.

1. Ārprātīgi lēti

Par Hostinger nodevām es sīkāk pastāstīšu nedaudz vēlāk, bet ļaujiet man jums vienkārši pateikt, ka uzņēmums ir tikai pats 0,99 ASV dolāru attālumā no tā, ka tiek dēvēts par bezmaksas vietnes mitinātāju. Bez jokiem. 99 centi. Pat dolāru nav.

2. Īpaši resursi

Hostinger sola noteiktu CPU un RAM jaudu katram no trim dalītajiem hostinga plāniem, kas ir lielisks jaunums tiem, kas aug un paplašinās. Zinot, par ko jūs maksājat, un visu to džezu.

Vienmēr ir grūti pateikt, cik labi tiek īstenota tik precīza resursu pārvaldība, taču vienmēr ir patīkami redzēt centienus katram lietotājam veltīt noteiktu skaitļošanas jaudu.

3. SSD visā valdē

Infrastruktūras ziņā Hostiger seko jaunākajiem nozares standartiem. Visi tā serveri darbojas SSD. Cietvielu diskdziņi ir daudz ātrāki nekā vecāki HDD, tāpēc tas ir acīmredzams jauninājums.

4. Iebūvēta kešatmiņa

Visos Hostinger plānos ir iespējota Nginx kešatmiņas saglabāšana. Neiedziļinoties tehniskajos jautājumos, pietiek pateikt, ka Nginx ir jaudīgs un ātrs tīmekļa serveris; tas bija paredzēts, lai pārspētu Apache, un to arī dara. Ja servera puses Nginx kešatmiņa ir pareizi konfigurēta (par ko Hostinger atbalsts man pārliecinājās), pat saturam atbilstošām dinamiskām vietnēm vajadzētu darboties nevainojami..

5. Regulāras dublējumkopijas

Kaut arī tikai Biznesa plāns garantē ikdienas dublējumus, katrs koplietojamais mitināšanas risinājums katru nedēļu dublē jūsu datus. Daudzi to uzskatītu par minimālu piemaksu, kas jāveic tīmekļa resursdatoram – es tam pilnībā piekrītu -, bet patiesība ir tāda, ka regulāras dublējumkopijas netiek vispārēji nodrošinātas. Es skatos uz tevi, GoDaddy.

6. 30 dienu naudas atdošanas garantija

Naudas atdošanas garantijas ir standarta prakse starp labākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem. Hostinger to nepārspēj, bet iet kopā ar to, ko piedāvā vairums pakalpojumu sniedzēju. 30 dienas nav tik daudz, lai pareizi pārbaudītu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, taču ir bezgala labākas nekā nekas. Es skatos uz tevi, GoDaddy.

attēli / hostinger-recenzija-the-shared-hosting-sniedzējs-ar-smalku līdzsvaru-starp cenu un veiktspēju-2.jpg

7. Neierobežots Cronjobs

Jūs dzirdējāt šīs pareizās, neierobežotās skaņas. Mazākais plāns (tas jau ir ar vienu kāju bezmaksas tīmekļa mitināšanas kategorijā) vienlaikus atbalsta tikai vienu vienīgu darbību, bet pārējie divi kopīgotie risinājumi var apstrādāt tik daudz, cik vēlaties. Cronjobs ir satriecoši. Viņu nekad nevar būt par daudz.

8. Git visā valdē

Kamēr mēs esam pie tā, izklaidēsim to pilnībā. Visi Hostinger plāni nāk ar Git versiju vadības krātuvi. Ja jūs nezināt, kas tas ir, jūs, iespējams, to vairs neizmantojat, bet, ja jūs to darāt – satriecoši, labi?

9. Optimizēts WordPress

WordPress kešatmiņas spraudņi un serveri, kas ir gatavi šīs populārās satura pārvaldības sistēmas pielāgošanai, padara Hostinger par lielisku mājvietu tam.

Instalēšana ar vienu klikšķi un automātiski atjauninājumi padara Hostinger WordPress paketi par diezgan vilinošu piedāvājumu.

10. Patentētais vadības panelis

Patiesību sakot, man vajadzēja diezgan daudz laika, lai izlemtu, vai iekšēja iebūvēta vadības paneļa piederība Pros vai nē.

Kaut arī es apbrīnoju šādas iniciatīvas, tās reti ir labākas par esošajiem risinājumiem. Es instinktīvi prātoju, kāpēc Hostingers neizmanto cPanel.

attēli / hostinger-recenzija-the-shared-hosting-sniedzējs-ar-smalks līdzsvars starp cenu un veiktspēju-3.jpg

Tomēr kompānijas speciālisti ir paveikuši diezgan iespaidīgu darbu. Jāatzīst, ka vadības panelis izskatās daudz kā cPanel, taču tā nav slikta lieta; tas ietaupa mācību laiku.

Tas ir slidens un funkcionāls, ļaujot pietiekami daudz vadības un netraucētu piekļuvi, kas padara to par ideālu iesācējiem.

11. Vietņu veidotājs

Hostinger nodrošina pienācīgu daudzumu viena klikšķa instalētāju, taču tam ir arī pienācīgs vietnes veidošanas rīks. Vietņu veidotājs Hostinger ir iekļauts visos plānos, un tam ir funkcionāls vilkšanas un nomešanas interfeiss, kas var palīdzēt ātri un efektīvi izveidot tīmekļa lapu..

attēli / hostinger-recenzija-the-shared-hosting-sniedzējs-ar-smalks līdzsvars starp cenu un veiktspēju-4.jpg

Lai gan es neesmu īpaši liels šādu vietņu veidotāju ventilators, jāatzīst, ka šī ir viena no labākajām iterācijām, ko esmu redzējis.

12. Vai jūs teicāt atlaides?

Tagad es minēju, ka ievada cenas ir smieklīgi zemas, taču jūs varat arī iegūt kādu nopietnu Hostinger atlaidi ar nosacītu vieglumu. Ir mazliet sirreāli rakstīt, ka, tā kā sākuma cenas ir tik zemas, ka tām vēl diskontēt nav jēgas.

Tomēr tā ir ļoti reāla iespēja.

13. reaģē uz atsauksmēm

Nepilnus trīs mēnešus pēc mana Hostinger pārskata publicēšanas uzņēmums sazinājās ar paldies man par dažu problēmu norādīšanu vietnē Hostinger.com.

Pirmais negatīvais punkts mana pārskata mīnusos bija par maldinošu formulējumu, ko uzņēmums izmantoja, aprakstot savus plānus.

Tomēr Hostingers aktīvi rīkojās, lai risinātu šo problēmu, un tagad tā plānu parametri ir aprakstīti daudz adekvātāk. Ierobežojumi tiek precizēti ar zvaigznītēm, padarot visu ievērojami caurspīdīgāku un mazāk maldinošu pat visvairāk apjucis lietotājiem.

Jāatzīst, ka tas jutās lieliski personīgā līmenī, jo tīmekļa mitināšanas uzņēmumu godīgākas un caurspīdīgākas padarīšana ir viens no galvenajiem Hostinga tribunāla pastāvēšanas iemesliem.

Protams, masīva pozitīva zīme ir redzēt saimnieku, kurš patiesībā rūpējas, lai veiktu dažus vienkāršus soļus godīga mārketinga virzienā.

Kudos, Hostinger.

Hostinger mīnusi

Kamēr Hostinger ir diezgan stabils mitināšanas risinājums, tā piedāvājums nebūt nav nekļūdīgs.

1. Tikai pieredzējušiem lietotājiem

Hostinger ir labi noapaļota dalīta hostinga pakete, taču pieredzējušiem lietotājiem dažās jomās to varētu trūkt. Jā, ir Git, cronjobs un Curl, taču daudz cPanel pieejamo labumu vienkārši nav. Ruby on Rails, Python un citi nekur nav atrodami.

2. Grūta migrācija

Vietnes migrēšana uz Hostinger var būt problemātiska. Lai gan atbalsts ir gatavs palīdzēt visādā veidā, kas nepieciešams – konsultācijas vai tieša iesaistīšanās procesā -, fakts, ka resursdators vada patentētu mitināšanas paneli, apgrūtina esošo vietņu pārvietošanu pa.

Tas ir iespējams, taču ļoti iespējams, ka tā būs nopietna problēma.

3. Nav bezmaksas SSL

Ja vēlaties savu vietni bez maksas nodrošināt ar SSL, Hostinger nav ideāls. Tikai lielākais no trim plāniem ietver drošu sertifikātu.

Parasti tas man šķiet dīvaini, jo SSL trūkums traucē SEO un Let’s Encrypt risinājumu var relatīvi viegli iekļaut lielākajā daļā mitināšanas vides..

Lai kā būtu, ja vēlaties iegūt SSL, jums par to būs jāmaksā atsevišķi, manuāli jāiegādājas Let’s Encrypt vai jāiegādājas lielākais no trim Hostinger plāniem.

Vai es iesaku Hostinger??

Jā, es iesaku Hostinger vairāku iemeslu dēļ.

Ja jūs meklējat lētu mitināšanas risinājumu, tas, iespējams, ir labākais risinājums.

Ātrums un sniegums ir arī iespaidīgi.

Piekļuvi atbalsta komandai var optimizēt, bet aģenti ir atsaucīgi un zinoši.

Progresīvāku mitināšanas iespēju trūkums un vairāki tipiski hostinga mārketinga lingo gadījumi, par kuriem es minēju šajā detalizētajā Hostinger pārskatā, nemaina faktu, ka šis uzņēmums nodrošina lielu naudas vērtību.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author