A2 mitināšanas pārskats – mazs un nesaudzīgs uzņēmums

A2 Hostings mani pievērsa jau sen. Tā klātbūtne manā pastāvīgajā labākās vietņu mitināšanas kompānijas meklējumos ir tikai loģiska. Šķiet, ka A2 ir viens no tiem gekyy, draudzīgajiem saimniekiem, kas augstu vērtē augstu veiktspēju un uzticamību.

Bet vai tas tiešām ir tik labi??

A2 lietotāju atsauksmes liecina, ka tas tā ir, bet man vienkārši bija jāpiesaista uzņēmuma Swift dalītā mitināšanas plānam pastāvīga tiešraides uzraudzība un jāpārbauda noklusējuma WordPress instalācijas laiks un ātrums, lai izdarītu secinājumus; viņi seko šajā uz datiem balstītajā A2 mitināšanas pārskatā.

Es arī atradu iemeslus uztraukties par tehniskā atbalsta komandu, izlasīju pakalpojumu sniegšanas noteikumus un pārbaudīju šī zaļā hostinga pakalpojumu sniedzēja cenu struktūru, vai nav slēptu maksu un pirkumu..

Rezultātu var redzēt sekojošajās rindās.

Kas ir A2 mitināšana?

A2 Hostings ir globāls tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. A2 atrodas Annarborā (vai pamanījāt divus tur esošos A?), A2 ir videi draudzīgs uzņēmums ar četriem datu centriem un ļoti atvērtu, draudzīgu attieksmi.

Neskatoties uz to, ka tas pastāv jau kopš 2001. gada, šī neatkarīgā vietnes saimniekdators nav vispopulārākais vārds nozarē, taču tas nav trūkums.

Patiesību sakot, es daudz vairāk sliecos dot salīdzinoši mazu un daudzsološu uzņēmumu atpakaļ nekā gigantisku korporāciju. Esmu redzējis vairāk nekā savu lielo daļu lielo uzņēmumu, kas nespēj pareizi rīkoties ar lielo klientu bāzi.

Turklāt daži lielie dalībnieki mēdz koncentrēties uz bezgaumīgu mārketingu, nevis uz lietām, kurām patiesi ir nozīme, proti, infrastruktūrai un stabilai mitināšanas videi..

Pretējā gadījumā, lai arī trūkst, piemēram, HostGatorand GoDaddy globālās atpazīstamības un spēcīgās mārketinga klātbūtnes, A2 Hosting sola ļoti drūmā un saudzīgā veidā solīt cildenu atbalstu un nevainojamu infrastruktūru..

Un jūs zināt, ko?

Skaitļi saka, ka A2 piegādā.

Pārbaudiet to.

"Ātra un iespējām bagāta mitināšana"

Laiks

100%

Atbalsts

10/10

Iekraušanas ātrums

1.15 sekundes

Iespējas

9/10

VISPĀRĒJĀ3.6

Essentials – A2 Hostings Uptime, Speed ​​un Support

A2 pulksteņi pienācīgā laikā un nodrošina labu atbalstu tā augošajai klientu bāzei.

1. Lielisks darba laiks – 99,99%

Uptime ir spēles nosaukums. Par ko hostinga pakalpojumu sniedzējiem tiek maksāts jūsu vietnes izveidošana un darbība.

A2 paveic labu ievērojamu darbu, nodrošinot stabilitāti visa gada garumā.

Līdz šim mana pamata WordPress vietne ar uzņēmumu ir bijusi tiešsaistē 99,9% laika, tieši to sola A2.

Kad es saku solījumus, mitināšanas pakalpojumu sniedzējs garantē šādu uzticamību un atlīdzina, ja neizdodas izpildīt. A2 ieskaita 5% no mēneša maksas par katru dīkstāves stundu, kas ir diezgan saprātīga politika.

Visiem četriem datu centriem ir lieliska drošība, cildens tīkla savienojums un vairāki barošanas mehānismi, kas garantē vienmērīgu darbību.

Vidējais Uptime 2018:

 • Augusts – 100%
 • Septembris 99,98%
 • Oktobris – 100%
 • Novembris – 100%
 • Decembris – 100%

Vidējais Uptime 2019:

 • Janvāris – 100%

"A2 saglabā savu solījumu par 99,9% uptime un pat pārspēj to."

2. satriecošs ātrums

 • Reakcijas laiks – 0.54s (7.)
 • Pilnībā piekrauts laiks – 1,15 s (7.)
 • Saprātīga slodze – 0.76s (7.)

Piezīme: ja manā domēnā veicat ātruma testus, rezultāti var nedaudz svārstīties. Pat no vienas un tās pašas testēšanas platformas divi testi pēc kārtas parasti uzrāda nedaudz atšķirīgus rezultātus. Mana A2 vietne tiek mitināta Mičiganā, tāpēc es to pārbaudīju no ASV vietām. Visi spraudņi un kešatmiņas saglabāšana tika atspējoti.

Vietnes ielādes ātrums ir tas, kas padara vai pārtrauc tiešsaistes klātbūtni. Tas var likties pārspīlēti, bet tā ir taisnība, jo gan meklētājprogrammas, gan lietotāji soda lēnas tīmekļa lapas.

Atklāti sakot, apmeklētāju zaudēšana un ranga noteikšana sliktas veiktspējas dēļ ir pelnījusi, jo ir daudz vieglu optimizāciju un ļoti daudz ātru tīmekļa mitinātāju; sliktas pieredzes sniegšana nav attaisnojama.

A2 mitināšana sola iespaidīgu ātrumu, un to jūs arī iegūsit. Es reģistrējos tikai uzņēmuma vidējam plānam, un mana mazā WordPress vietne neizbauda Turbo paātrinātāja priekšrocības.

Neskatoties uz to, etaloni, kurus es savācu no trim dažādiem avotiem (šeit parādītās vidējās vērtības), ir ļoti cienījami. Un, lai gan TTFB (laiks līdz pirmajam baitam) A2 ierindojas 7. pozīcijā, laiks, kas nepieciešams vietnes pilnīgai ielādēšanai, ir ātrs, nedaudz vairāk par sekundi. Tie ir cieši skaitļi, kaut arī tie nav vislabākie, ko esmu redzējis, gatavojot savus Hostinga tribunāla pārskatus.

Pēdējos 2018. gada mēnešos un 2019. gada sākumā A2 ātruma ziņā vienmēr ieņem 7. pozīciju.

Atkal lielākajam kopīgajam plānam ir ātruma pastiprinātājs, kas kešatmiņā saglabā visu lapas HTML saturu un ielādē to acumirklī. Papildu pielāgojumi, piemēram, Memcached un OPcache, attiecīgi samazina MySQL un PHP reakcijas laiku, padarot Turbo plānu par zibenīgi ātru mitināšanas iespēju, patiešām.

A2 stiprinājums nodrošina stabilitāti un ātrumu.

Uzticama un nepiespiesta reakcija neatkarīgi no kravas.

Pat bez visām šīm optimizācijām A2 atdalītājs noslodzes gadījumā darbojās patiešām labi. Es nosūtīju 50 virtuālos lietotājus, kuri izveidoja vairāk nekā 250 vienlaicīgus savienojumus. Tas ir daudz kopīgai videi, bet visi jautājumi tika sniegti ar ievērojamu konsekvenci un ātrumu.

Kopumā jāsaka, ka A2 Hostingam ir ļoti labi konfigurēta mitināšanas vide, kas piemērota vietnēm ar ievērojamu apmeklētāju daudzumu.

Vidējais reakcijas laiks 2018:

 • Augusts – 0,47s
 • Septembris – 0,39 s
 • Oktobris – 1.02s
 • Novembris – 0.50s
 • Decembris – 0,36 s

Vidējais reakcijas laiks 2019. gadā:

 • Janvāris – 0,40 s

Pilnībā ielādēta 2018. gada lapa:

 • Augusts – 1.07s
 • Septembris – 1.04s
 • Oktobris – 1,38 s
 • Novembris – 1.18 s
 • Decembris – 1.01s

Pilnībā ielādēta 2019. gada lapa:

 • Janvāris – 1.21s

Atbilde ar slodzi 2018:

 • Augusts – 0,66s
 • Septembris – 0,56s
 • Oktobris – 1.47s
 • Novembris – 0.60s
 • Decembris – 0,67s

Atbilde ar slodzi 2019:

 • Janvāris – 0,61s

"A2 mitināšanai ir pieņemams ātrums un tā var apkalpot ievērojamu apmeklētāju daudzumu."

3. Zvaigžņu atbalsts

Vai atceraties, kā es jums teicu, ka kaut kas mazāks par konkurentiem var būt laba lieta?

A2 mitināšana šo punktu trāpīgi pierāda.

Uzņēmums kopš tā darbības sākuma ir audzis, taču izaugsme ir vienmērīga un nav spiesta. Tā rezultātā mitināšanas pakalpojumu sniedzējs atbilstoši rīkojas ar pieaugošo klientu skaitu, neapdraudot tā pakalpojumus un integritāti.

Visas manas saskarsmes ar atbalsta komandu – galvenokārt tērzēšanas laikā, kā jūs jau varējāt nojaust – bija ātra, informatīva un patīkama. Visilgāk, kad es gaidīju tērzēšanas uzņemšanu, bija apmēram 2 minūtes, un tas notika agrā sestdienas rītā. Uz visiem citiem tērzēšanas pieprasījumiem tika atbildēts dažu sekunžu laikā, un pārstāvji bija ļoti izpalīdzīgi un draudzīgi.

Tas viss ir labi un ikdienišķi, bet patiesība ir tāda, ka jums, iespējams, pat nav vajadzīga A2 atbalsta komanda, ja vien jums ir kāds laiks un vēlme mācīties.

A2 Hostinga zināšanu bāze ir lielisks noderīgu rakstu un konsultāciju krājums, un tā tiek pastāvīgi atjaunināta un paplašināta.

Visbeidzot, regulāri emuāru ieraksti satur ļoti noderīgu informāciju jaunajiem tīmekļa pārziņiem.

"Zvaigžņu atbalsts, ko atbalsta tikpat iespaidīga zināšanu bāze un parocīgi emuāru ieraksti."

A2 hostinga plusi

Atzīšos, ka A2 ir ļoti patīkams mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Ja jums patīk izpalīdzīgi geeks, kuri zina, kā izveidot uzticamus hostinga pakalpojumus, un kuri rūpējas par vidi, tas ir. Bet, lai neizklausītos kā pusaudžu meitene, kuru salauž mīlestība, šeit ir galvenās A2 hostinga piedāvātās priekšrocības.

1. Bezmaksas rezerves kopijas izbraukuma labumos

Iegūstiet sev kafiju un jautājiet ikvienam, kurš nodarbojas ar digitālajiem datiem, par to, cik svarīgi ir visu dublēt; kafija palīdzēs jums iziet neizbēgami sekojošos argumentus.

Dublējumi ir dzīvības glābēji un daži mitināšanas pakalpojumu sniedzēji maksā par pakalpojumu, bet ne par A2 mitināšanu. Uzņēmums veic automātiskas dublējumkopijas bez maksas.

Bezmaksas un apmaksāti rezerves risinājumi ir satriecoša lieta.

Atbalstiet mani, vai?

Tagad bezmaksas automātiskās dublējumkopijas nav tik unikālas A2 mitināšanai, taču šī saimniekdatora darbība tiek atgūta soli tālāk. Izmantojot vienkāršu spraudni, jūs varat automatizēt vietējo dublējumu izveidi. t.i., jūsu vietnes un tās datu bāzu kopijas personālajā datorā.

Šī ir satriecoša un tik ļoti nepieciešama funkcija, kuru es patiešām ceru redzēt visos tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējos. Jo vairāk rezerves kopiju ir, jo drošāki ir jūsu dati. Jums nevar būt pārāk daudz dublējumu, un atjaunošanas punkta nodrošināšana ārpus vietnes ir pasakains vietnes ilgmūžības nodrošinājums..

Jāatzīst, ka šī funkcija ir maksas papildinājums, taču, tiklīdz vietne sāks augt, jūs novērtēsit tās lietderību.

Tomēr, ja nevēlaties apgrūtināt savu budžetu, automātiskās dublēšanas nodrošināja jūs.

2. Naudas atdošanas garantija … Jebkurā laikā!

A2 Hostings izmanto standarta naudas atdošanas 30 dienu garantiju, kas sola pilnīgu atmaksu, ja atcelsit pakalpojumus pirmajā mēnesī pēc to izmantošanas. Tomēr, ja vēlaties atcelt ilgtermiņa plānu pirms tā derīguma termiņa beigām jums būs tiesības saņemt proporcionālu atmaksu par atlikušo mitināšanas periodu.

Tas ir kaut kas unikāls starp labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Lielākajā daļā gadījumu, kad naudas atdošanas garantijas laiks ir beidzies, jums nav tiesību uz kompensāciju par pakalpojumu priekšlaicīgu pārtraukšanu..

A2 ir ļoti caurskatāma un atklāta attiecībā uz savu praksi un maksā tikai par sniegtajiem pakalpojumiem.

3. Lieliska aparatūra

A2 Hostings ir viens no uzņēmumiem, kas cenšas panākt ilgtspējīgu izaugsmi, izmantojot bezgaumīgu mārketingu.

Potenciālie klienti var iegūt patiešām labu ideju, par ko viņi nonāk, pārbaudot sīkāku informāciju par plānu. Viss ir īsumā, jo tehnoloģija, kas nodrošina ātru un uzticamu A2 plānu, var padarīt tā īpašniekus lepnus.

Visi A2 serveri ir aprīkoti ar SSD, kas ir vairākas reizes ātrāki nekā cietā diska diskdziņi. Ar ne mazāk kā 12 kodolu centrālo procesoru un plašo 64 GB operatīvo atmiņu, pat mazākie uzņēmuma serveri iesaiņo perforatoru.

Pievienojiet šo lielisko tīkla jaudu katrā A2 datu centrā, un iespaidīgais darbspējas laiks un labais ātrums ir viegli izskaidrojams.

4. Mūsdienu tehnoloģijas

A2 infrastruktūra ir jaudīga un pilnībā atjaunināta.

Iespējams, ka HTTP / 2 jums neko daudz nenozīmē, bet tiem, kas pārlūko jūsu vietni, tas nozīmē labāku vietnes veiktspēju visās platformās.

Es minēju, ka A2 Hostings izskatās kā satriecošs uzņēmums, un jūs to varat redzēt, izmantojot komandrindas opcijas WordPress, Python un Ruby. Visiem dalītā hostinga kontiem ir piekļuve standarta Linux MySQL datu bāzei, kā arī Postgre SQL.

A2 nodrošina reālu vērtību.

A2 Hostings piedāvā ļoti interesantu vērtīgu pakalpojumu klāstu.

Labās ziņas izstrādātājiem nebūt nav galā kā Git, CVS, Subversion & Ir pieejami arī Mercurial.

5. Bezmaksas SSL

SSL sertifikāti agrāk tika rezervēti e-komercijas vietnēm, taču tagad dažus gadus Google visas Web vietas ar šifrētu savienojumu vērtē augstāk nekā tās, kurās nav. Meklētājprogrammu gigants šifrēšanu uzskata par pietiekami svarīgu, lai parādītu brīdinājumus ikreiz, kad pārlūkojat nešifrētu vietni..

Iniciatīva Let’s Encrypt ir tiešs šīs Google darbības rezultāts. To ātri atbalstīja un pieņēma daudzas organizācijas, ieskaitot vairākus augstākās kvalitātes tīmekļa mitinātājus. A2 ir viens no tiem un visus savus kopīgos plānus nodrošina ar bezmaksas SSL.

Pats labākais, ka SSL ir gatavs lietošanai tieši ārpus ierīces. Nav jāuztraucas par tā uzstādīšanu vai atjaunošanu.

6. Bezmaksas HackScan un uzlabota drošība

Man droši vien vajadzēja izveidot sadaļu ar nosaukumu BEZMAKSAS PASTĀVS un ritināties ar to.

Un atkal tas būtu kļuvis par masīvu teksta sienu, jo A2 ir daudz iespēju, kas ietilpst šajā kategorijā.

HackScan ir stabilas aizsardzības sistēmas sastāvdaļa, kas aizsargā visas vietnes, kuras tiek mitinātas ar A2. Tas novērš ļaunprātīgu pārkāpumu izplatīšanos un inficēšanu vairākās uzbrukušās vietnes lapās.

Pirms hakeri var sasniegt faktisko vietni, viņiem būs jāpārvietojas pa nopietnām brutāla spēka aizsargfunkcijām, dubultā tīmekļa mitināšanas ugunsmūri un pastiprinātām servera aizsargspēlēm..

WordPress, Drupal un Joomla lietotāji var būt pārliecināti, ka viņu attiecīgās CMS vienmēr būs atjauninātas, jo A2 ir izveidots Patchman drošības rīks, lai automātiski instalētu jaunas versijas. Tas var arī atklāt un karantīnā nomocītus failus un lapas.

Lai to noapaļotu, A2 Hostingam ir regulāri kodola atjauninājumi, kas nodrošina tā vides drošību tikpat drošu, kā vienmēr.

7. Bezmaksas migrācija

Man patiešām vajadzēja meklēt atsevišķu sadaļu ar bezmaksas funkcijām.

Bez bezmaksas drošības pārbaudēm, dublējumiem, SSL un proporcionālām atmaksām jebkurā laikā A2 hostings var bez maksas pāriet uz jūsu cPanel vietni..

Viss, kas jums jādara, ir reģistrēties A2, iegādāties vēlamo plānu un lūgt uzņēmuma migrācijas komandu pārsūtīt visus jūsu datus no resursdatora, kuru vēlaties atstāt. Tas ietaupa daudz laika un pūļu, un parasti pilnīgi neapgrūtina dīkstāvi. Kamēr darbība nav pabeigta, jūsu vietne tiks ielādēta no vecā pakalpojumu sniedzēja.

Kad viss ir pārkopēts uz A2 un veiksmīgi pārbaudīts, varat nemanāmi pārslēgt resursdatorus, pielāgojot sava domēna nosaukuma serverus.

Jūsu vietnes pārvietošana ar saņēmēja uzņēmuma tehniskā atbalsta palīdzību ir labākais veids, kā to panākt. Migrācijas pakalpojuma galvenais ieguvums papildus acīmredzamam laika taupīšanas elementam ir pievienotā tehniskā kompetence.

Vietņu kopēšana no viena servera uz otru nav gluži kā faila kopēšana no viena personālā datora mapes uz otru. Biežāk divu hostinga uzņēmumu serveri tiek konfigurēti nedaudz atšķirīgi. Saņēmēja uzņēmuma tehniskais atbalsts var ņemt vērā atšķirības un novērst nepieciešamās problēmas, lai jūsu vietne darbotos nevainojami un bez traucējumiem.

8. WordPress optimizēts mitināšana

Praktiski visos dalītā hostinga plānos var veiksmīgi mitināt WordPress, taču tāpat kā SiteGround to dara, arī A2 pārliecinās, ka populārais CMS darbojas ar absolūto maksimumu. WordPress tiek instalēts dažu sekunžu laikā ar A2 optimizācijām, kas palielina ātrumu un drošību.

Ātrums tiek palielināts, izmantojot kešatmiņu un saspiešanu, kas konfigurēta atbilstoši A2 serveriem, savukārt drošība tiek uzlabota, izmantojot automātiskos drošības atjauninājumus.

Izstrādātāji var arī labi izmantot WP-CLI.

9. Zaļais uzņēmums

A2 Hostings ir videi draudzīgs uzņēmums jau vairāk nekā desmit gadus. Un es savā vietnē nerunāju tikai par krāsu shēmu.

Hostinga pakalpojumu sniedzējs kopš 2007. gada aktīvi samazina oglekļa pēdas un jau ir sasniedzis 100% oglekļa neitralitāti. Tas arī vada koku stādīšanas un izmantotās plastmasas samazināšanas programmas.

Vai vēlaties, lai būtu vieta un mežs?

A2 patiešām cenšas samazināt savu ietekmi uz vidi.

Kopumā par radīto mantojumu rūpējas sociāli atbildīgs saimnieks. Datu centriem ir nepieciešams milzīgs enerģijas un dzesēšanas daudzums, un ir patīkami redzēt iniciatīvas, kas negatīvi ietekmē tūkstošiem serveru iespējamo negatīvo ietekmi.

A2 mitināšanas mīnusi

A2 Hostings ir diezgan jauks vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, taču ir dažas lietas, kuras var izdarīt labāk. Neviens no viņiem nav īsts darītājs, bet ir pieminēšanas vērts.

1. Turbo Booster tikai lielākajā plānā

A2 šeit un tur parāda tās hostinga 20 reižu pastiprinātāju, taču patiesība ir tāda, ka šī papildu optimizācija ir iekļauta tikai lielākajā no trim hostinga plāniem. Jāatzīst, ka tam ir sava jēga, jo vietnes, kurās tiek izmantots lielākais koplietojamais pakotne, iespējams, prasa daudz resursu. Viņi noteikti varētu gūt labumu no ātruma uzlabošanas.

A2 ir ļoti godīgs mārketings, izņemot vienu izņēmumu.

Neliels pārdošanas piedāvājums, kas sola vairāk nekā divas trešdaļas no plāniem.

Tomēr pievilcīgais neticamā ātruma solījums ir labi redzams A2 mājas lapā un izskatās diezgan līdzīgs upsell.

2. Intro plāns ir ierobežots

Mazākais plāns, ko var piedāvāt A2 Hostings, ir salīdzinoši ierobežots. Tas var mitināt vienu domēnu ar ne vairāk kā 5 datu bāzēm un 25 pastkastēm.

Tas ir paredzēts mazām, iesācēju vietnēm, kurām nav daudz tehnisku prasību un kurās aizkulisēs ir relatīvi mazs cilvēku skaits. Ciktāl tas attiecas uz intro piedāvājumiem, esmu redzējis daudz labākus.

Vai mēs iesakām A2 hostingu??

Jā, mēs to darām.

Atbildīgs, draudzīgs un laipns A2 Hostings ir uzņēmums, kas galvenokārt koncentrējas uz izcilu rezultātu sasniegšanu. Un tas izdodas to izdarīt.

Swift plāns, kuru izmēģināju šajā pārskatā, ieslēdzas ievērojamā ātrumā, un Turbo sola vēl labāku sniegumu.

Lielisks tehniskais atbalsts, laba mitināšanas risinājumu izvēle, kas labi paplašinās, palielinoties pakešu skaitam, kā arī spēcīgā zināšanu bāze padarīja manu A2 Hostinga pārskatu par izpētes un radīšanas brīzi, un tie arī uzskata uzņēmumu par vienu no labākajām tur pieejamām mitināšanas iespējām..

Neskatoties uz relatīvo slavas trūkumu, mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir labi vērts savu vietu starp labākajiem.

A2 UZGLABĀŠANA SKAITĀ

Atbalsts

Zināšanu pamats

Kopīgi hostinga plāni

Vadības panelis

Uzņemto domēnu skaits

Datubāzu skaits

E-pasts

Dublējumi un atjaunošana

Uzglabāšana

Joslas platums

Tehnoloģijas

Drošība

Domēna vārda reģistrācija

Vietnes migrācija

Vietņu veidotājs

E-komercija

Specializēta mitināšana

Windows mitināšana

Datu centri

Laiks

Ātrums

Cenu noteikšana

cenu noteikšanas struktūra

Garantijas

Procentuāli kompensācijas par pirmstermiņa atcelšanu

Freebies

Uzņēmuma vietne

Uzņēmuma kultūra

A2 Hostingam ir ļoti zinoša, atsaucīga un draudzīga atbalsta komanda
Ļoti stabila zināšanu bāze, kas regulāri redz atjauninājumus
3 hostinga plāni
cPanel, labi optimizēts
1 ar mazāko plānu un neierobežots pārējiem diviem
5 par mazāko plānu, tik daudz, cik vēlaties pārējiem diviem
25 iesūtnes mazākajam plānam, neierobežotas abām pārējām. Krātuve ir neierobežota
Servera pārtīšanas rezerves kopijas bez plāniem 2 & 3. Visiem plāniem ir pieejams DropMySite rezerves risinājums pilnīgu bezsaistes dublējumu izveidošanai. Ļoti ērts, jo uzlauztās vietnes var inficēties kopā ar visām to kopijām vietnē cPanel
Neierobežots visā pasaulē
Neierobežots visā pasaulē
SSD, RAID 10 visā pasaulē, HTTP / 2 saderība
HackScan servera skenēšana. A2 optimizēta uzlabota drošība WP. Šifrēsim SSL automātiski instalētu
Bezmaksas reģistrācija, bezmaksas pārsūtīšana
Jā, bez maksas
Bezmaksas visos plānos
Pieejami daudzi iepirkumu grozi un bezmaksas SSL, kas nodrošina tirdzniecību tiešsaistē
Visi plāni ir optimizēti WordPress, ar iepriekš konfigurētu kešatmiņu un automātiskiem atjauninājumiem
Jā, trīs plāni
Apkalpo trīs kontinentos, vairākos liekos slāņos
Garantija 99,9%
Ļoti ātri reakcijas laiki un oli sniegums visā pasaulē, pateicoties bezmaksas CDN, kas iekļauts katrā plānā
Cenas ir saprātīgas, ar 30 dienu naudu atpakaļ garantiju un proporcionālu atmaksu pēc šī perioda beigām. Dārgākais plāns ir USD 9,31 mēnesī, ja to maksā 2 gadus iepriekš. Par visām tā funkcijām tā ir diezgan laba cena
Mēneša cena samazinās tikai 2 gadu plāniem
30 dienu naudas atdošanas garantija
Garantēts
Bing un Yahoo reklāmas kredītus var pieprasīt visos plānos
Informatīvs, ērti lietojams
Super zaļš uzņēmums, oglekļa neitrāls jau vairāk nekā 10 gadus un atbalsta daudzas vides iniciatīvas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author