SiteGround ülevaade

Kui olete meie veebisaidil olnud kauem kui 2,47 sekundit, olete arvatavasti juba välja mõelnud – meile meeldib SiteGround.

Ja enne kui välja hiilida ja näpuga näitama hakata, on vastus “Ei!”. Me teeme mitte töötavad saidi SiteGround heaks ja nad ei saada meile iga kuu oma teenuse reklaamimiseks tohutult sponsorkontrolli.

Põhjus, miks meile SiteGround nii väga meeldib, on lihtne. Iga mõõdetava mõõdiku järgi suitsetavad nad võistlust nagu Snoop Dogg (või on see Lõvi? Ma ei mäleta) suitsetab California peaministrit… ��������

Väljaspool nende peamist konkurenti – A2 hostimine – turul pole ühtegi ettevõtet, kes suudaks konkureerida SiteGroundi rikkalike hostimisteenuste pakutavate kvaliteetide ja väärtustega.

Rohkem kui kümneaastase kogemuse ja enam kui 2 000 000 nende järelevalve all oleva domeeniga oleme jälginud, kuidas SiteGround on aastate jooksul muutunud mehist OMFREAKINGG!

Andmekeskustega on neid Aasias, Põhja-Ameerikas ja Euroopas, SiteGround on viimastel aastatel kogenud meteorilist tõusu tippu ja mõjuval põhjusel.

Selles SiteGroundi ülevaates koorime vanasõna sibula kihid tagasi, et paljastada kõik mahlased üksikasjad ja numbrid selle kohta, miks me SiteGroundit armastame, nii et sina saab otsustada, kas tegemist on teie vajadustele vastava hostimisteenusega või mitte.

Sukeldugem sisse.

SiteGround ülevaade – kiire kokkuvõte

 • Laitmatu klienditeenindus
 • Usaldusväärne tööaeg
 • Kiire kiirus
 • Funktsioonide arvukus
 • Ülisoodne hind

Saidi SiteGround tutvustus

2013. aasta keskel pidasin ettekande Tais toimunud konverentsil ja pärast kardinate langemist hakkasin väheste kohalviibijatega rääkima. Mõned neist olid äärmiselt tõsised, küsisid minu ettevõtte kohta palju tehnilisi küsimusi ja rippusid peaaegu iga sõnaga.

Need kutid olid tegelikult SiteGroundi töötajad ja pärast minu veebiagentuuri ja whitelabel-i meeskonna arutamist soovitasid nad (ilmselt) oma teenust lahenduseks probleemidele, mis mul tekkisid Kanada olemasolevate hostimisteenustega.

Ma olen täiesti aus. Olin (pehmelt öeldes) skeptiline. Olen proovinud minevikus nii paljusid lohakaid hoste, et oleksin lõpuks lihtsalt lüüasaamisega nõus ja taastasin end jubedate veebihostide igavikku..

Kuid ma klõpsasin tõesti nende kuttidega, kellega rääkisin, ja otsustasin neile kahtluse kasuks anda. Pärast kahte lühikest kuud nende teenuste kasutamist, Teisaldasin rohkem kui 150 oma kliendi veebisaiti saidile SiteGround ja pole pärast seda tagasi vaadanud.

Ma enne SiteGroundi kasutamist …

Mina täna …

SiteGroundi erakordne teenus päästis minu ja minu ettevõtte jaoks tuhandeid dollareid ja loendamatul hulgal tunde ning järgmise paari jaotise jooksul selgitan nende kõrgema teenuse taga olevad tehnilised põhjused.

Kuidas me neid andmeid kogusime

Veebimajutamise maailmas (prantsuse: Meilleur Hébergement’i veeb), komisjoni esitatud soovitused tähendavad täpselt… jack sh * t. ��

Ilma väidete varundamiseks vajalike faktide ja andmeteta võite olla kindlad, et vaidlusaluse “soovituse” taga on peamiselt soov oma naiivsusest kiirelt vabaneda … EI peaks teile pakkuma erapooletut pilku. kõnealune ettevõte.

Saame selle …

Õnneks oleme oma täielikult integreeritud kliendihaldussüsteemidega suutnud koguda rohkem kui aastakümneid andmeid kümnete erinevate hostimisteenuste kohta, sealhulgas: tööaeg, seisakuid, laadimiskiirusi ja muud.

Otseülekannet näete siin. Lisateavet meie 4-astmelise uurimisprotsessi kohta leiate siit.

Ja nüüd, ma jagan teiega mõnda neist mahlakatest numbritest …

KESKMINE UPTIME

Järgmised andmed on kogutud umbes 12-kuulise perioodi jooksul alates 14. detsembrist 2016 kuni 13. jaanuarini 2019.

Üks SiteGroundi suurimaid müügiargumente on kahtlemata nende serverite pakutavad meeletult usaldusväärsed tööajad. Kui nende jagatud hostimisteenuse sissetulek on 99,92% (nn „odav” hostimine), siis SiteGround ei reeda.

Neid teste tehti nende Chicago andmekeskuse abil ja tulemused olid üsna häid tulemusi arvestades, et enam kui 2 aasta jooksul oli ainult 5 lühikest katkestust. Kui seda arvestada iPage – üks sageli kuulutatud Kanada populaarseimaid hostimisettevõtteid – kasutas ainult 97,6% (jah, lugesite õigesti) ja sama perioodi vältel oli üle 100 katkestuse, see on naeruväärselt madal.

Testimine & Ülevaade saidi SiteGround seisaku kohta

 • 28.04.2017 – 154 sekundit
 • 10.10.2017 – 561 sekundit
 • 11.11.2018 – 431 sekundit
 • 01.01.2019 – 331 sekundit
 • 14.01.2019 – 430 sekundit

Siin on mõned andmed meie 2018. aasta uptime aruannete kohta. Nagu näete, on kõik vahemikud vahemikus 99,9% kuni 100%.

See test on spetsiaalselt Torontost pärit ja seda testiti iga kuu eelmise aasta iga kuu 23. päeval (nagu näete ülaltoodud pildil).

Arvan, et nii lühikeste seisuaegade puhul on üsna ohutu öelda, et te ei pea oma veebisaidi pärast muretsema rohkem kui mõne sekundi (kui täpne on 561) sekundit.

tööajaaruande andmed

Siin on veel üks ekraanipilt meie armatuurlaualt, kus on näidatud iga üksiku saidi / hosti tööaeg viimastel aastatel. Päris soliidne.

KÜLGKIIRUS

Veebimajutavate ettevõtete ülevaatamise üks huvitavaid probleeme on see, et paljud lugejad eeldavad (ekslikult), et kohalikud andmekeskused alati Trumpi andmekeskused, mis asuvad välismaal või naaberriigis. Ja on lihtne aru saada, miks.

Andmekeskuse lähedus on pikk tee selle määramisel, kui kiiresti teie veebisaidi andmeid publikule edastatakse. Mida lähemal on keskus teie lõppkasutajatele, seda vähem peab olema teabe vahemaad ja seda kiirem edastamine peaks olema. Siiski on oluline mõista, et andmekeskuste osas stimuleerib kvaliteet lähedust.

Kahjuks töötavad Kanada andmekeskused endiselt kasvava nõudluse rahuldamiseks. Ehkki nad on Austraalia (vabandusekaaslased) ja paljude Aasia andmekeskuste ees hüppeliselt, loodavad nad siiski endiselt ebausaldusväärsele ja aegunud tarkvarale, muutes need vähem efektiivseks kui nende Ameerika Ühendriikide kolleegid..

Õnneks asuvad SiteGroundi Põhja-Ameerika andmekeskused Chicagos ja pakkuda riigi põhjanaabritele uskumatult kiiret kiirust (a.k.a. TEIE!)

Siin on mõned meie testi tulemused Toronto ja Montrealis:

Mitte liiga räbal, ah?

Allolev ekraanipilt pärineb ühelt meie kliendi e-kaubanduse veebisaidilt enne ja pärast saidile GroundGround üleminekut. Ma arvan, et graafik räägib enda eest.

Kui sellest ei piisa, et müüa teid SiteGroundi kiirustel, siis siin on veel mõned testid, mis viisime läbi kogu 2017. ja 2018. aasta viies erinevas kohas üle Kanada.

 • Juuli keskmine kiirus: 314 ms
 • Juuni keskmine kiirus: 302 ms
 • Mai keskmine kiirus: 283 ms
 • Aprilli keskmine kiirus: 333 ms
 • Märtsi keskmine kiirus: 312 ms

Kellelegi kiiruse kohta võiksite midagi kiiremat soovida. Kui see pole üldse muljetavaldav, siis on teil hea meel teada saada, et nad otsustasid SG Optimizeri pistikprogrammi uue versiooniga oma rekordid purustada.

See tööriist võimaldab WordPressi veebisaitidel oma täiustatud Memcached’i toe ja dünaamilise vahemälu tühjendamise abil kiirust veelgi parandada kuni 30%.

SiteGroundi ROCKSTARi klienditoe suhelmine ja ülevaatamine

See on enamiku veebimajutusteenuste pakkuja klienditoe asi … See imeb raskemini kui Dysoni vaakum, mis üritab koristada jama, mis jäi teie väikese nõbu 9. sünnipäeva järel järele..

Ei tõesti … See on kohutav.

Arvestades, et klienditeeninduse valdkonnas on standard pisut Rogeri telekommunikatsiooni tugitiimi kohal (jumal aidake teid, kui teie kontolt võetakse kunagi topeltmaksusid), võite ette kujutada meie täieliku ja täieliku üllatuse, kui võtsime mõne luksumisega abi saamiseks SiteGroundiga ühendust … Ja sai tõhusat ja peaaegu kohest tagasisidet.

Klienditugi on SiteGroundi uhke koht ja nende asjatundlikud tugitöötajad on saadaval 24/7/365.

Tugivõimalused saidile SiteGround:

 1. Live Chat (24/7)
 2. Piletisüsteem (vastatakse tavaliselt 24 tunni jooksul)

Siit leiate kiire ülevaate nende klienditoe vestluse aknast. (oodata on umbes 10 sekundit ooteaega)

saidipõhise vestluse tugi

Regulaarsed veebisaidi värskendused

Esimene nõrkus, mida häkkerid ja muud Interneti-ilk kasutavad teie veebisaidi rikkumiseks ja teie klientide andmete varastamiseks, on aegunud pistikprogrammid ja veebisaidi teemad.

Kuna tehnoloogia areneb, muutuvad veebisaiditarkvara eelnevad iteratsioonid uuteks haavatavusteks, välja arvatud juhul, kui arendajad neid “paika panevad”.

Mõelge sellele nagu turvalist ühendit ümbritsev tara. Kui tara ei ole korrapäraselt remonditud ja fikseeritud, kulub see aja jooksul ning rooste, erosioon ja muud loodusjõud muudavad selle haavatavaks kõigile ja kõigile, kes soovivad siseneda.

Õnneks teeb SiteGround teie jaoks kõik rasked raskused ja seab kõik veebisaidid automaatselt värskendama, nii et te ei pea enam muretsema uusimate plaastrite või tarkvarauuenduste installimise pärast.

Saidi SiteGround abil saate selle sõna otseses mõttes seadistada ja seda “fugget” seadistada.

Mõned vähesed boonused: Supercacher ja CDN

Lisaks ülitõhusatele uptimetele, kuridele kiiretele laadimisaegadele ja regulaarsetele turvavärskendustele pakub SiteGround ka ühte eriti väärtuslikku boonust, et hoida oma veebisaiti sujuvalt. (Boonus, mille eest enamik võõrustajaid paneb teid kenasti maksma)

See on CDN-i (või pilvejaotusvõrgu) funktsioon, mis jaotab teie veebisaidifailid üle 34 asukoha kogu maailmas, et tagada võimalikult kiire laadimisaeg … Pole tähtis, kus teie vaatajaskond teie sisu vaatab.

SiteGround pakub: tasuta Cloudfare CDN-i seadistamine iga hostipaketiga, säästes kokku 20 dollarit kuus (või rohkem).

Koos sellega on ka Supercacheri süsteem, mis rakendab dünaamiliselt mitmeid vahemällusüsteeme nagu staatiline vahemälu, dünaamiline vahemälu ja kõik kuulsad Memcachedid – kiirendades tohutult laadimisaegu.

Tasuta SSL-sertifikaat (väärtus 60 dollarit)

SiteGround pakub täiesti tasuta SSL-i.  

Kuid oodake, seal on veel …

Google’i hiljutiste turbevärskendustega on SSL-i (turvatud pistikupesa kiht) omamine vaid kohustuslik, kui soovite, et teie veebisait asuks Google’i SERP-i (otsingumootori tulemuste leht) esimesel või teisel lehel..

SSL on tegelikult teie veebisaidi ja külastaja seadme vahel krüptitud tunnel, mis hoiab kogu privaatset teavet täpselt selles….

See on selline, nagu saataksite oma sõbrale kirja salajases keeles, mida teate ainult teie kaks. Kui saatsite kirja lihtsas inglise keeles, võisid kõik Jane’i või Joe, kes selle kirja pealt võtsid, salajase teate kiiresti läbi lugeda ja dekodeerida..

Krüpteerides teabe salajase keelega, isegi juhul, kui see kiri oli pealtkuulatud, ei saaks keegi kirja sisu kindlaks teha.

Õnneks pakub SiteGround teie veebisaidile uuesti SSL-sertifikaadi, täiesti tasuta. See on eriti kasulik siis, kui juhite e-kaubanduse ettevõtet, kuna paljud populaarsemad makse töötlejad ei luba isegi tehingut toimuda turvamata ühendusega.

ÜKSIK KLIKI PAIGALDAB UUDISED

Teine suurepärane funktsioon, mida SiteGround pakub, on nende ühe klõpsuga WordPressi installimine. Niipea kui armatuurlauale sisse logite, näete seda võimalust installige WordPress ühe sõnaga (ühe sõnaga) ja pärast teie kasutajanime ja parooli seadistamist on teie veebisait mõne minuti jooksul klapitud, lukustatud ja valmis rokkima.

TASUTA VEEBILEHETUS

Kui te ei plaani uhiuue veebisaidi loomist, on teil tõenäoliselt mitu gigabaidist väärtuslikku sisu, mida juba teie praegusel saidil hostitakse. Kahjuks on nende andmete ühest peremehest teise ülekandmine valu Jurassic proportsioonides.

Nagu see tüüp …

Tavaliselt peate selle ülekande tegema käsitsi FTP ja cPaneli kaudu. Kuid saidi SiteGround abil saavad kõik uued kliendid ühe tasuta ülekande täiesti tasuta.

… See tähendab, et nad rändavad kogu teie vana veebisaidi andmed teie jaoks läbi 24–48 tunniga. Lisatasusid pole vaja (tundub piisavalt lihtne, samas on hostimisruumis haruldus).

See kõlab suurepäraselt… Aga mis puutub miinustesse?

Ainuke tõeline probleem, mida SiteGroundi teenuse kasutamisel kogesin, on see, et see võib natuke kallineda, kui te pole veel valmis võtma 2–3-aastast kohustust, mis on vajalik nende madalaima hinnaga pakkumise tagamiseks..

Kui soovite, et teie veebisaiti võõrustataks kord kuus, maksate ühe teenistusaasta eest tasu 14,99 dollarit kuus, mis on üsna järsk, kui arvestada mõnede nende konkurentide hinnapunkti.

Ilma varjatud tasudeta on hind tegelikult ettevõtetest oluliselt madalam nagu GoDaddy. Ja kui arvestada nende lauale toomist, siis on mul hea meel, et maksan selle endale ja oma klientidele. Kui arvestada teiste hostide juures klienditoega tegelemiseks (või lihtsalt nende proovimiseks) kulutatud aega, on paar lisatollarit mõistusevaba.

Saidiplaani hostimiskavad

Mis tüüpi hostimisplaane nad pakuvad??

Kui te ei soovi seadistada a spetsiaalne hostimisteenus (mis on täiesti ebavajalik, kuni teie veebisait genereerib vähemalt 50 000 külastajaid – mitte segi ajada vaadetega – kuus), võiksite valida SiteGround jagatud hostimisplaanid. Siin on jaotus, mis need maksavad ja mida saate …

 • Stardikava

  • Maksumus – 3,95 dollarit kuus
  • Üks veebisait ja 10 GB HD-ruumi
  • Suurepärane saitidele, kus päevas on vähem kui 10 000 külastajat
  • Tasuta varukoopiad ja mõned lisad
 • Kasva suur plaan

  • Maksumus – 5,95 dollarit kuus
  • Mitu veebisaiti
  • 20 GB
  • Iga päev kuni 25 000 külastajat
  • Tasuta SSL
  • Tasuta varukoopiad
 • GoGeeki plaan

  • Maksumus – 11,95 dollarit
  • 30 GB HD-ruumi
  • Iga päev kuni 100 000 külastust
  • Palju täiendusi

See on vaieldamatult parim plaan, kui teil pole suure liiklusega ettevõtte veebisaiti, e-poe poodi ega täiskohaga ajaveebi.

Siin on paar plaani funktsiooni.

 1. Tasuta SSL
 2. Ülimalt lihtne registreerumine
 3. Installimine ühe klõpsuga
 4. BS varjatud tasusid pole
 5. Pole müüki (jumal tänatud!)

Lõplikud mõtted pärast SiteGroundi ülevaatamist

Elujõulistest veebimajutajatest, kelle vahel valida, pole puudust.

Arvestades aga SiteGroundi pakutavat tohutut väärtust: nende hämmastavalt kiiretest andmekeskustest, usaldusväärsetest tööajast ja uskumatust klienditeenindusest, teil on seal raske leida paremat pakkumist.

Oleme neid aastaid kasutanud ja nende teeninduses pole veel pettumust tulnud. Proovige neid ise proovida ja andke meile teada, mida arvate.

Küsimused? Kommentaarid? Mured? Vaimukad ja sarkastilised märkused? Pange need alla ja võtame teiega ühendust nii kiiresti kui võimalik!

Sulle võib ka meeldida:

 • Parim veebimajutus
 • Parim veebisaitide koostaja

Viited ja pildikrediidid:

 • ShivarWeb.com
 • WebNoo.com
 • WebHostingSecretRevealed.net
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author