Netfirms pārskats 2020

Lielā filozofa Patrika Stumbra (grupas Fall Out Boy galvenā dziedātāja) mūžīgajos vārdos teikts: “Ak, kā varens nokrīt”.

Netfirms logotipsPirms dažiem neilgiem gadiem Netfirms tīmekļa mitināšanas vietne lielākoties tika uzskatīta par vienu no lielākajām un labākajām spēlēm pilsētā. Viņi piedāvāja pieejamus un augstas kvalitātes tīmekļa mitināšanas risinājumus, kas uzturēja un darbināja daudzas no lielākajām vietnēm pasaulē.

Tomēr jebkura iemesla dēļ šķiet, ka savulaik varenā tīmekļa mitināšanas behemota ir samazinājusi viņu centienus (varbūt viņu izpildītājam ir apnicis un pārcēlās uz Taiti … kas zina) un rezultātā viņu pakalpojumu kvalitāte.

Ja šī atsauksme tiktu uzrakstīta 2010. gadā, jūs būtu lasījis par to, cik uzticami, daudzpusīgi, pieejamu un augstas kvalitātes Netfirms ir.

netfirms domēna tendence

Bet tas ir 2018. gads, un man ir skumji ziņot, ka Netfirms ir gandrīz neatpazīstams no uzņēmuma, kas tas kādreiz bija.

Patiešām, varenie ir krituši… Un viņi ir smagi krituši.

Bet cik tālu ir samazinājies šis reiz lieliskais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs?

Jums vienkārši būs jāizlasa un jānoskaidro ��

TLDR;

Runājot par Netfirms dalīto mitināšanu, mēs iesakām jums atrast alternatīvu. Jā, Netfirms kādreiz bija labs, un jā, viņiem ir dažas pozitīvas iespējas, piemēram, stabila uptimes un neierobežota e-pasta pakete.

Diemžēl viņiem ir arī virkne negatīvu, piemēram, briesmīgi ielādes laiki, ierobežoti mitināšanas plāni un daži no vissliktākajiem klientu pārskatiem, ko esam redzējuši kosmosā..

Ja jūs meklējat stabilu mitināšanas plānu, kurā nav šo negatīvu, mēs iesakām pārbaudīt HostPapa jūsu mitināšanas vajadzībām. HostPapa ir Kanādas hostinga pakalpojums ar zemām ievada cenām, lielu ātrumu un plāniem, kas ļauj elastīgi veikt izaugsmi.

Kas ir Netfirm mitināšana?

Sevis pozicionēšana kā iet uz “Small Business Web Host” Netfirms ir bijusi jau ilgu laiku. Netfirms, dibināts 1998. gadā kopā ar Tomasu Savundru (kurš kopš tā laika ir kļuvis par līdzdibinātāju Sync.com) vairāk nekā pusotru desmit gadu, netfirms bija dodieties uz mazo uzņēmumu tīmekļa mitinātāju.

netfirms domēnu kopskaits 2018Tomēr pēc tam, kad Endurance International Group 2011. gadā tās iegādājās, viss ir kļuvis sliktāks.

Tomēr uzņēmums joprojām ir atbildīgs par vairāk nekā 1,2 miljonu vietņu mitināšanu un ir vienas no lielākajām hostinga korporācijām pasaulē dalībnieks.

… Kas vēl vairāk rada vilšanos, ka viņu pakalpojumu kvalitāte tik neizskaidrojami pazeminājās.

Bet pietiek ar vēstures stundām. Tā kā viņu īsais izcelsmes stāsts nav atrodams, iedomāsimies, kā šodien darbojas Netfirms, un ko jūs varat sagaidīt no šīs ikoniskās mitināšanas kompānijas.

Plusi no Netfirm mitināšanas

Lai gan ir daudz problēmu ar Netfirms mitināšanas pakalpojumiem un vispārējo klientu pieredzi, ņemot vērā viņu kredītu, tie diezgan labi darbojas ar dažiem svarīgiem rādītājiem..

Šeit ir tikai daži pozitīvi aspekti, ar kuriem es saskāros, pārskatot Netfirms pakalpojumus.

1. Laba izmantojamība un pienācīga uzticamība

Netfirms lielākais pārdošanas punkts ir to uzticamais darbības laiks. Tas nav nekas ārkārtējs (piemēram, SiteGround vai A2 Hostings), taču par jūsu maksāto cenu tas joprojām ir diezgan solīds.

netfirms uptime testa diagramma

Diemžēl viņi nepiedāvā nekādas darbības laika garantijas (izņemot to, kas jums faktiski darbojas), kuras mūsu 12 mēnešu laikā ir veikušas samērā labi kā maksājoši klienti.

Šeit bija uptimes, kurus reģistrēju iepriekšējā gadā, izmantojot Netfirms:

 • Janvārī
 • Februāris
 • Martā
 • Aprīlī
 • Maijā
 • jūnijs
 • Jūlijs
 • augusts
 • Septembrī
 • Oktobris
 • Novembrī
 • Decembrī

2. Neierobežots e-pasta konts ar visām pakām

Daudzi, es teikšu, “mazāk nekā ētiski” mitināšanas uzņēmumi (klepus Godaddy klepus) jūsu hostinga plāna pirmajā gadā piedāvās vienu bezmaksas e-pasta kontu un pēc tam iekasēs un pārmērīgu atjaunošanas maksu ballīšu parkā 60 USD / gadā par kontu..

Par laimi, Netfirms ripo tieši tā.

Neatkarīgi no izvēlētās paketes, Netfirms visiem saviem klientiem ļauj piekļūt neierobežotam skaitam e-pasta kontu, nodrošinot, ka jūs varat pievienot savai vietnei un sarakstei papildu profesionalitāti..

netfirms neierobežota e-pasta funkcija

3. Pienācīgs Live Chat atbalsts

netfirms tiešraideKaut arī viņi nepiedāvā nekādu prātu rosinošu klientu atbalstu, piemēram, HostGator vai SiteGround, Netfirms ”saviem klientiem nodrošina piekļuvi zinošam un atsaucīgam klientu atbalstam, izmantojot e-pasta biļetes 24 stundas diennaktī un bezmaksas tiešsaistes tērzēšanu..

Kad viņu atbalsta komanda ir gājusi klajā, es gribētu viņiem dot stabilu B +. Viņu tiešais atbalsta personāls ir diezgan atsaucīgs (kaut arī ne uzreiz) un viņi spēja tikt galā ar visiem jautājumiem, kurus es viņiem uzdevu … Pat ja tas prasītu pāris mēģinājumus, lai to saprastu.

Līdzīgi kā pārējie viņu pakalpojumi, Netfirms klientu atbalsts ir izdevīgs par cenu, kuru jūs maksājat, taču tas nav līdzvērtīgs dažu citu nozares gigantu skaitam..

Netfirm hostinga mīnusi

Diemžēl par katru lietu, kas Netfirms kļūst pareiza, viņi saņem vēl divas nepareizas lietas. Sākot no viņu hostinga plānu struktūras līdz serveru tipiem, kurus viņi izmanto, līdz viņu briesmīgajam ielādes laikam, šeit ir tikai dažas no problēmām, ar kurām es saskāros, izmantojot Netfirms.

1. Pieejami ierobežoti mitināšanas plāni

No pirmā acu uzmetiena šķiet, ka Netfirms vairāk vai mazāk piedāvā tādu pašu hostinga plānu dažādību, kādu dara citi lielākie pakalpojumu sniedzēji. Bet, kad jūs faktiski nomizojat sakāmvārda sīpolu slāņus, jūs ātri sapratīsit, ka viss nav tā, kā šķiet.

NetFirms mitināšanas plāni

Neskatoties uz to, ka viņiem ir trīs dažādas hostinga paketes, Plus (4,45 USD / mēnesī), Advantage (8,99 USD / mēnesī) un Business (12,99 USD / mēnesī), atšķirības starp šiem plāniem ir nominālas.

Patiesībā vienīgā reālā atšķirība starp viņu Plus un Biznesa plāniem ir bezmaksas SSL sertifikāts, neierobežotas SQL datu bāzes un neierobežoti FTP konti. Personīgi es neesmu pilnīgi pārliecināts, kāpēc kāds izvēlētos jaunināt uz biznesa kontu, izmantojot tik niecīgu piedāvājumu.

2. Šausmīgi slodzes laiki

Viena no lielākajām Netfirm problēmām ir to apakšizlādes laiki.

2018. gadā jūsu vietnes ātrums ir viss.

Vairāk nekā 47% klientu atlēks no vietnes, ja tas prasa vairāk laika 2 sekundes ielādēt. Ja jūsu tīmekļa mitinātājs nespēj piegādāt ielādes laiku ar ātrumu vai mazāku par 2000 ms, tad es ieteiktu nekavējoties pārsūtīt pie jauna pakalpojumu sniedzēja.

net apstiprina ātruma testa rezultātu

Diemžēl Netfirm viņu ielādes laiki nebija tuvu tik ātri, kā vajadzētu.

Tā kā viņi neievieš SSD mitināšanu, viņu veiktspēja ir daudz zemāka par to, ko varētu uzskatīt par pieņemamu augstas kvalitātes tīmekļa mitinātājam, un pats par sevi tas ir pietiekami, lai mēs varētu mainīt savu apstiprinājumu..

Bet tas pasliktinās…

3. Tikai koplietojamais hostings

Ja jūs plānojat mitināt neliela biznesa vietni vai arī paredzat, ka redzēsit ievērojamu skaitu apmeklētāju, kuri jūsu vietnē lūgs saturu, tad dalītā mitināšana īsti nav izvēles iespēja..

Protams, tas darbojas, ja atrodaties jauna uzņēmuma dibināšanas fāzē vai emuāru veidošanā, lai uzspiestu un ķiķinātu. Bet, kad jūs mēnesī apmeklējat vairāk nekā 10 000 apmeklētāju, jūsu interesēs ir jaunināšana uz VPS vai īpašu hostinga paketi. Ja jums tā nav, tas ir līdzvērtīgi pārcelšanās uz dzīvokli kopā ar 4 citiem istabas biedriem tikai dažus mēnešus pirms ģimenes nodibināšanas plānošanas. Jūs vienkārši gatavojaties sevi sāpinātai pasaulei..

Diemžēl Netfirms hostinga pakotnēs nav daudz dažādu variantu.

Ja iegādājaties mitināšanu, izmantojot Netfirms, jūs pērkat dalītu mitināšanu… Periods.

Viņi nepiedāvā īpašus serverus, VPS serverus vai jebkāda veida mākoņdatošanas mitināšanas risinājumus. Tātad, ja jūs plānojat palielināt savas vietnes mērogu un nevēlaties, lai jūs uztrauc nepārtrauktas serveru avārijas un joslas platuma problēmas, es ieteiktu jūsu biznesu aizvest citur.

4. Neskaidras garantijas un atmaksas politika

Viena no kaitinošākajām un tieši neētiskākajām problēmām, ko esmu pamanījusi tīmekļa mitināšanas tirgū, ir neizpildītas naudas atdošanas garantijas..

naudas atdošanas garantijaNeviennozīmīgu pakalpojumu sniegšanas noteikumu un atmaksas politikas izplatīšana daudziem pircējiem, kas nevēlas veikt pirkumus, ir veikuši ievērojamu pirkumu, izrādījušies neapmierināti ar galaproduktu un pieprasījuši atmaksu … Tikai tāpēc, lai atrastu šo mazo, mazo darbību (piemēram, izmantojot vienu klikšķi WordPress instalēšana) naudas atdošanas garantiju zaudēja.

Diemžēl šķiet, ka Netfirm seko vienlīdz izveicīgu uzņēmumu, piemēram, GoDaddy, pēdām ar savu divdomīgo un neētisko norēķinu praksi.

Sākot ar nespēju atcelt mitināšanas kontu (un neatmaksāt klienta līdzekļus) un pēc tam nākamgad atjaunot pakalpojumu bez iepriekšēja paziņojuma, līdz klaji liedzot atmaksāt maksājumus tiesīgiem klientiem, tīmeklī esmu redzējis neskaitāmus šausmu stāstus par Netfirms ”. norēķinu prakse.

Tas ir milzīgs sarkanais karogs, un to nedrīkst ignorēt neviens potenciālais klients.

Ja (kāda neizskaidrojama iemesla dēļ) jūs izvēlaties uzticēties Netfirm pār viņu daudz labākajiem konkurentiem un nolemjat, ka vēlaties savu naudu atpakaļ … Nu, tikai negaidiet, ka drīzumā drīz vien jūsu kontā tiks ieskaitīti līdzekļi..

5. Briesmīgas klientu atsauksmes (kopš 2016. gada)

Lai arī manu pieredzi darbā ar Netfirm sliktākajā gadījumā varētu raksturot kā “trūcīgu”, šķiet, ka sabiedrība kopumā nepiekrīt manai vienprātībai. Visizplatītākie vārdi un frāzes, kas parādījās, iepazīstoties ar Netfirm klientu atsauksmēm, bija: “Briesmīgs”, “Drausmīgs pakalpojums” un “Pilnīga kļūme kā tīmekļa mitinātājam”.

netfirms klientu pārskats

Es neesmu pilnīgi pārliecināts kāpēc citus klientus tik pamatīgi uzbudināja Netfirm pakalpojumi, tomēr kopš 2016. gada Netfirm sabiedriskā doma ir ievērojami kritusies.

Pēc vairākām stundām pārbaudot citus tīmekļa mitināšanas forumus un reddit pavedienus, es pamanīju pietiekami daudz no šīm atsauksmēm (burtiski simtiem no tām), kuras, manuprāt, bija vērts pieminēt..

6. Novecojis atbalsta centrs

Pēdējais jautājums, ar kuru es saskāros, pārskatot Netfirms, bija viņu atbalsta centrs. Kaut arī jums ir pieeja e-pastam, tiešajai tērzēšanai un pa tālruni, ir daudz reižu, kad nejūtaties pārciešam grūtības sarunāties ar reālu personu un vienkārši vēlaties ātri atbildēt uz mitināšanas jautājumu..

Diemžēl šķiet, ka Netfirms nav atjauninājis savu atbalsta centru, kopš tos iegādājās Endurance International Group. Informācija, kas jums tiek sniegta, ir slēpta un novecojusi, labākā un sliktākajā gadījumā pilnīgi neeksistē.

Tas ir tālu no tā, ko jūs varētu gaidīt no uzņēmuma, kurā ir vairāk nekā 1,2 miljoni klientu.

Vai mēs iesakām Netfirms?

Reiz atbilde būtu bijusi skanīga: “Hell yes”.

Bet šodien tas ir grūts “nē”.

Sākot no apgrūtinošās slodzes laikiem līdz ierobežotām mitināšanas iespējām un neētiskām un neviennozīmīgām norēķinu metodēm, vienkārši nav pamata maksāt labu naudu par šādu subpar tīmekļa mitinātāju, kad tikpat viegli varat pieteikties uz lielisku mitināšanas pakalpojumu, izmantojot vietni SiteGround, A2 Hostings, vai HostGator.

Atvainojiet, Netfirms, bet izskatās, ka tīmekļa mitināšanas pasaules spīdošā zvaigzne ir pilnībā izdegusi.

Jums var patikt arī:

 • Labākais tīmekļa mitināšana
 • Labākais vietņu veidotājs
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author