Erdvės apžvalga – viskas, ką reikia žinoti (2020 m.)

Gyvenimas sunkus. Kai kuriomis dienomis prabundate, einate į virtuvę ir atidarote spintelę, bandydami patraukti dubenį, kad įmestumėte skanius grūdus. Kai einate atidaryti spintelės, skamba griaunanti muzikos muzika ir žemė pradeda drebėti –

plastinis potvynis

Visas jūsų programinė įranga pasveikina jus su dideliu apkabinimu. Jūs tiesiog žinote, kad tai bus bloga diena.

Tu atsisėdi ir verk. Tai buvo sunkus rytas, iš tikrųjų sunkus mėnuo. Jei būsime sąžiningi, šie metai apskritai buvo sunkūs.

Viskas, apie ką galite galvoti, yra kaip šiandien turite sukurti savo viršininko svetainę ir idėja pabandyti įvaldyti tinklalapio kūrimo meną atrodo velniškai beveik neįmanoma.

Pauzė akimirkai – giliai įkvėpkite, sulaikykite, paleiskite … dabar jaučiatės geriau? Gerai. Tai yra tas pats jausmas, kurį patirsite naudodamiesi Kvadratas. Tai tiesiog palengvina gyvenimą.

Akivaizdžiai susijaudinę matote, kaip paprasta „Squarespace“ greitai ir lengvai sukurti gražią svetainę. Šypsena pasklido po jūsų veidą, kai suprasite, kad viskas bus gerai. Vaizdo rezultatas šypsenėlėms

Žemiausias žemumas

Interneto svetainių kūrimas naudojant html vektorinį vaizdąJei ieškote būdo, kaip kuo greičiau sukurti švarią ir paprastą svetainę, naudodami šabloną, tada „Squarespace“ yra jums tinkamiausias svetainių kūrėjas.

Su „Squarespace“ lengviau ir greičiau sukurti gražų gatavą produktą nei bet kur kitur. Tai, ko jam trūksta, palengvina naudojimą ir galutinį produktą.

Jei norite, kad būtų galimybė sukurti visiškai pritaikytą svetainę su fantastišku klientų palaikymu ir puikia bendruomene, padėsiančia jums sukurti svetainę, tuomet taip pat turėtumėte peržiūrėti „Wix“.

„Wix“ skiriasi nuo „Squarespace“, nes tai tikrai tuščia drobė, kurioje galite sukurti tikslią numatytą svetainę. Nors ja naudotis yra šiek tiek sunkiau – parinkčių yra begalė.

Viskas priklauso nuo asmeninių pasirinkimų ir norimos sukurti svetainės tipo.

Kam skirta kvadratinė erdvė

Idėja svetainės sukūrimas gali būti pribloškiantis, jei niekada to nepadarėte. Tačiau neturint išankstinės patirties ar mokymų nėra kliūčių XXI amžiuje kurti internetines svetaines.

Faktas yra tas, kad kartais ateina jūsų viršininkas ir prašo pagalbos kuriant svetainę, kurioje būtų galima parodyti savo lėlių galvų kolekciją. Tokiuose scenarijuose turite kreiptis puikūs svetainių kūrėjai pvz., „Squarespace“ir galbūt valdžios institucijos.

Erdvė skirta žmonėms, norintiems kurti gražias ir profesionalias svetaines minimalios pastangos. Galimybė pritaikyti viską nėra „Squarespace“ prioritetas, tačiau siūlo įvairius šablonų rinkinius, kuriuos lengva redaguoti, kad sukurtumėte tai, ką turite omenyje..

Trauk ir mesk

vilkite ir upuść piktogramą

Yra daugybė svetainių kūrimo paslaugų, kurios turi nuvilkimo funkciją. Wix ir Weebly yra kiti dideli žaidėjai „drag and drop“ svetainių kūrimo srityje. Paimate elementą, kurį norite sukurti puslapyje, ir vilkite jį ten, kur norite.

Vilkite, tada numeskite!

„Wix“ suteikia laisvę kurti bet ką, ko tik norite. Pasinaudojus šia laisve, gausu įvairių galimybių ir suteikiama galimybė suklaidinti daugelį jūsų kuriamos svetainės aspektų.

„Squarespace“ projektavimo sąsaja yra tokia paprasta, kaip ji gauna. Paėmėte elementą, kurį norite sukurti ant iš anksto nustatyto šablono, ir į nustatytą padėtį, kurį jis gali būti dedamas. Visas procesas yra standartizuotas, kad jūsų svetainė išliktų darni ir stilizuota.

Gyvenimas „Squarespace“ pasaulyje

Geras

„Analytics“ vektorinis vaizdasGeras puiku „Squarespace“ dalykas yra tai, kaip nesunku pasidaryti išties estetišką svetainę stebėtinai mažai laiko.

„Squarespace“ yra „viskas įskaičiuota“ ir suteikia pažodžiui viską, ko reikia norint sukurti ir išplėsti savo svetainę. Buvimas vienoje platformoje su viskuo, ką turi ir kuria „Squarespace“, viską palengvina. Jie net pateikti svetainių analizę ir metriką ten tau.

Tai, ką jūs iš tikrųjų mokate „Squarespace“, yra programinė įranga „drag and drop“, suporuota su nuostabiais jų šablonais. Šios dvi funkcijos kartu sukuria fantastiškai atrodančias svetaines.

Dienos pabaigoje, jei jums nerūpi pritaikyti kiekvieną savo ir jūsų svetainės aspektą tikslas yra tiesiog sukurti svetainę, kuri veiktų ir atrodytų nuostabi, tada „Squarspace“ tikrai turėtų būti sąrašo viršuje.

Blogasis

Atsižvelgiant į jūsų nuomonę, tai gali būti net negerai. Blogiausias dalykas „Squarespace“ yra nesugebėjimas tinkinti. Su šablono didybe ateina šablono prakeikimas. (Šablono prakeikimas .. hmm .. tai skamba šauniai, gali tekti tuo prekiauti.)

Naudodami šabloną, galite įdėti tam tikrus elementus tik tam tikrose vietose. Nors tai paprastai nėra problema – kurdami savo svetainę galite sulaukti puikios idėjos. Bandant įgyvendinti šią idėją greitai supranti, kad tai neįmanoma. Kūrybingumas naudojant šabloną dažniausiai sukelia nusivylimą.

Yra keletas kitų „Squarespace“ problemų, kurios bus paryškintos žemiau, tačiau nė viena iš jų neturėtų niekam užkirsti kelio naudoti programinę įrangą. Vienintelis neigiamas aspektas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad „Squarespace“ yra šiek tiek pricier nei konkurentai.

Kam skirta „Squarespace“

Turėtumėte naudoti „Squarespace“, jei norite nuvilkti, bet taip pat norite, kad jūsų svetainė būtų sukurta kuo greičiau. Jums labai svarbu, kad viskas atrodytų aptakiai, profesionaliai ir vienodai, nereikia niekuo dėti daugybės nustatymų, kad viskas atrodytų taip.

Jei jūsų tikslas yra graži ir paprasta svetainė, nenorėdami per daug komplikuoti, įdėkite „Squarespace“ jums. Tačiau, jei norite iš tikrųjų išreikšti save per savo svetainę, galbūt norėsite ir toliau ieškoti kitų jūsų poreikius tenkinančių svetainių kūrėjų – nebent jūsų sielos barzda atrodo kaip „Squarespace“ šablonas. Aš neteisinu, ar taip yra!

Palaužti

Lengvas naudojimas

Erdvės plotas yra geriausias svetainių kūrėjas pagal funkcionalumą ir patogumą. Yra svetainių kūrėjų, turinčių daugiau funkcijų, kaip minėta anksčiau „Wix“, ir yra svetainių kūrėjų, kuriais lengviau naudotis. Paprastai visos lengvesnės parinktys yra gana blogos.

Puikus dalykas „Squarespace“ yra tai, kaip viskas intuityvu. Galite slinkti per įvairius elementus, kad galėtumėte pasirinkti, ir redaguoti to elemento parametrus.

kvadrato erdvės dizainas

Arba galite tiesiog spustelėti tai, kas dedama į tinklalapį, ir tiesiog redaguoti nustatymus, nereikia medžioti to, ko ieškote.

kvadratinio stiliaus

Šablonai

Šis skyrius yra priežastis, kodėl kažkas pasirinko „Squarespace over Wix“. „Square“ erdvėje yra geriausi šablonai. Jie ne tik geriausi, bet ir geriausi kiekvienas jų yra nuostabus.

kvadrato-tema

Visiškai įmanoma pasirinkti šabloną, pakeisti visą tekstą ir paveikslėlius ir būti padaryta jūsų svetainėje per valandą. Tai yra priežastis naudoti „Squarespace“. Su jų šablonais taip lengva sukurti paprastą ir tikrai gražią svetainę.

Problema iškyla tada, kai iš tikrųjų norite ją pritaikyti toliau. Negalite atlikti daugybės šablonų, kad galėtumėte pritaikyti šabloną tokiam, kokio norėtų daugelis žmonių.

kvadratas-tema2

Erdvės kvadratų šablonai puikiai tinka demonstruoti nuostabią fotografiją su keliais teksto aprašymais. Jei tai būtų visa mano svetainė, aš kiekvieną kartą naudočiau „Squarespace“.

Šablonai ne tik gražiai atrodo darbalaukyje, bet ir jie visi patogus mobiliesiems iki maks. Tai pasiekia tiek, kad kai kurie šablonai net neleidžia redaguoti savo svetainės mobiliesiems versijos.

Integracijos

Kiekvienas svetainių kūrėjas turi integracijas. Daugelis svetainių kūrėjų turi daugiau integracijų nei „Squarespace“. Puikus dalykas, susijęs su „Squarespace“ integracija, yra tai, kad jie visi dirba nepriekaištingai.

Kad ir ko jiems trūktų kokybę. Aš nesugebėjau galvoti apie jokias integracijas, kurių norėjau, kad „Squarespace“ taip pat neturėtų. Jūs tikrai turėtumėte rasti hipsterinę programinę įrangą, kurią naudosite norėdami rasti tai, ko nėra.

Kai kurios įtrauktos integracijos yra „Amazon“ filialų stebėjimas, „Mailchimp“, „Instagram“ ir „Pinterest“.

Ėjimas anapus šablono

Gali būti ne tik pagrindinės programos, esančios „Squarespace“ šablone tiesiai sunku. Jei jūsų tikslas yra vingiuoti iš šablono, jums greičiausiai bus blogai.

Kartą mačiau, kaip kažkas bando naudoti „Squarespace“ rinkdamasis šabloną – ištrinkite visus elementus iš puslapio – tada pabandykite sukurti ką nors iš naujo. Aš juokiausi iš jo ir pasakiau jam sėkmės.

Jei tai yra jūsų planas, vėlgi ieškokite kitokio varianto. „Square“ erdvė nėra sukurta taip, kad būtų naudojama tokiu būdu.

Bandymas sukurti nuodugnų tinklalapį „Squarespace“ yra tarsi bandymas sukurti IKEA drabužinę savo asmeniniu ir kūrybiniu būdu. Galų gale jums gali atrodyti kažkas tokio, kaip atrodytų, kad tai gali būti odininkas, jei jame tilps stalčiai.

Tiesą sakant, laikykitės šablono arba nenaudokite „Squarespace“.

Žinių bazė ir palaikymas

erdvės palaikymo pokalbisTai yra viena sritis, kurioje radau „Squarespace“, kad truputį numestų kamuolį. Jei jums reikia pagalbos, tikrai to reikėjo. Problema ta, kad laukimo laikas gali būti šiek tiek ilgesnis, nei jūs norėtumėte.

Nuo Didžiausia aikštės erdvės stiprybė yra paprastumas, tačiau galingas nėra tiek daug, kiek jums reiktų naudoti žinių bazę. Vis dėlto, jei jums to reikia – visko yra.

Žinių bazė yra naudinga, jei nerandu tam tikrų nustatymų ar elementų. Viskas, ko reikia, yra greita paieška žinių bazėje, kad būtų galima nukreipti teisinga linkme.

Turėtumėte kilti problemų tik tada, jei jos yra techninio pobūdžio. Tuomet turėtumėte susisiekti su palaikymo komanda.

Dienoraščiai

„Squarespace“ tinklaraščių kūrimas yra gana lengvas. Čia yra visos tinklaraščio funkcijos. Puiki savybė, kurios nėra visiems svetainių kūrėjams, yra galimybė suplanuoti įrašus paskelbti vėliau.

Kitos funkcijos yra simpatijos, komentarai ir dalijimosi piktograma. Taip pat galite įjungti RSS tiekimą ir nustatyti „podcasting“ integraciją.

tinklaraščių rašymas verslui

SEO

Kaip ir bet kuris kitas svetainių kūrėjas – SEO puikiai tinka „Squarespace“. Jų SEO funkcijos apima automatiškai sugeneruotas svetainių schemas, taip pat tinkinamus puslapių pavadinimus ir meta aprašymus. Jei planuojate rašyti internetinius dienoraščius ir optimizuoti SEO, tada „Squarespace“ jums tiks.

Vienintelis laikas Reikėtų vengti ploto tarpų, jei tikrai planuojate viską atlikti naudodamiesi SEO. Paprastai tai netaikoma žmonėms, kurie visų pirma naudojasi svetainių kūrėjais.

Kainodara

Puikus dalykas „Squarespace“ yra tas jame siūlomas 14 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis. Bandomojo laikotarpio metu galite pradėti kurti savo svetainę ir pamatyti, kaip jums patinka programinė įranga. Tai yra daugiau nei pakankamai laiko sužinoti, ar jums tikrai patinka naudoti „Squarespace“.

Pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui, jums pateikiamos keturios skirtingos galimybės. Du – normaliai svetainei ir du – elektroninei prekybai.

kvadrato erdvės kainodara

Jei mokama kasmet – „Squarespace“ prenumeratos atitinka konkurentus. Jei mokama kas mėnesį – išlaidos yra palyginti didelės. Kaip ir kiekvienas svetainių kūrėjas, jūs mokate priemoką už patogumą ir viskas viename sprendime.

Išvada

Kvadratas tikrai turėtų būti jūsų sąrašo viršuje interneto svetainės sukūrimui. Jei ketinate eiti tinklalapio kūrėjo keliu, o ne talpinti ir naudoti „WordPress“, jūsų pasirinkimas turėtų sumažėti iki „Squarespace“ ir „Wix“.

Internete yra daugybė nuostabių svetainių, sukurtų naudojant „Squarespace“, ir aš manau, kad dauguma jų buvo sukurtos ypač greitai.

DUK

Koks yra geriausias svetainių kūrėjas pradedantiesiems?

„Square“ yra puikus pasirinkimas, jei manote, kad esate pradedantysis ir šiek tiek nerimaujate, kai reikia sukurti svetainę. „Wix“ taip pat yra puikus pasirinkimas ir turėtų būti naudojamas, jei jaučiatės šiek tiek labiau pasitikintys savo sugebėjimais išmokti programinę įrangą. Naudokite „Squarespace“, jei ieškote paprasčiausio požiūrio į svetainės kūrimą.

(Skaitykite daugiau: „Wix“ palyginti su kvadrato erdve)

Kuris yra lengviausias svetainių kūrėjas?

„Squarespace“ yra tikrai lengviausias svetainių kūrėjas, galintis sukurti gražią svetainę. Yra alternatyvų, kurios yra lengvumo ir pritaikomumo derinys, tačiau kiek naudingas yra „Squarespace“.

Ar „Squarespace“ yra geresnis nei „WordPress“?

Trumpas atsakymas yra ne. Ilgas atsakymas yra, kad taip gali būti. Žiūrėti aukščiau pateiktus klausimus. „Square“ erdvę naudoti yra daug lengviau nei „WordPress“ ir joje yra maždaug viena dvidešimtoji mokymosi kreivės. Kaip pradedančiajam, „WordPress“ gali būti bauginantis.

Ar „Squarespace“ yra geresnis nei „Wix“?

Abi galimybės teikia naudą. „Squarespace“ yra skirtas žmonėms, norintiems sukurti gražią svetainę fantastiško šablono viduje, o „Wix“ – žmonėms, ieškantiems didesnio pritaikymo.

Nuorodos ir įvaizdžio kreditai:

  • „ConceitCode.com“
  • ITarian.com
  • Poetry2u.com
  • Verint.com
  • „BusinessProcessIncubator.com“
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author