Recenze Kinsta

Kinsta je prvotřídní webový hostitel. Když přemýšlím o něčem prémiovém, obvykle to chci přes všechno špinavé Standard věc je k dispozici. Pokud vím, že existuje prémiová verze, posmívám se alternativě.

Ve světě hostingu většina lidí tuto prémiovou verzi nepotřebuje. To je pravděpodobně případ většiny situací týkajících se prémiových služeb. Standardní hostingové služby opravdu vykonají svou práci, zejména pro lidi, kteří právě začínají s webem. 
To však neznamená, že prvotřídní hosting nemá své místo. Služby jako Kinsta mají celou řadu výhod.

Skvělá věc je, že Kinsta je nejlepší z prémiových možností hostování venku a rád bych vám řekl proč.

TLDR;

Kinsta je v prémiové kategorii hosting WordPress. Pokud se rozhodnete, že chcete použít Kinstu, další peníze, nebudete zklamáni. Jen vím, že utratíte spoustu peněz. 

Je důležité mít na paměti, že levnější hostingové služby vám mohou poskytnout to, co potřebujete, aniž byste utratili spoustu peněz. Pokud potřebujete prémiově spravovanou hostingovou službu, Kinsta je skvělá volba.

Přehled Kinsta

Co dělá hostingové služby prémií?

Na jakékoli standardní hostitelské platformě budou s tím spojeny negativní stránky. Rychlost webu nemusí být dokonalá nebo instalace SSL může být velká bolest. Smyslem těchto prémiových služeb je odstranit jakýkoli bod bolesti. Způsob, jakým to dělají, je více zpoplatňovat, aby mohli mít nejlepší možnou infrastrukturu.

Samotná Kinsta byla vytvořena vývojáři WordPress. To je dobré znamení, protože bylo vytvořeno lidmi, kteří skutečně chtěli tuto službu využívat. V roce 2013 bylo jejich cílem vytvořit nejlepší hostingovou platformu WordPress na trhu.

Řídicí panel Kinsta

Tvůrci si uvědomili, že existují mnoho hostingových služeb nabízejících stejný typ služeb. Spíše než nabíjení nízké částky dolaru se rozhodli vybudovat hostingovou službu postavenou na nové technologii, která je zcela zaměřena na rychlost, bezpečnost a stabilitu.

Způsob, jakým toho dosáhli, je stavět na platformě Google Cloud Platform využíváním nejnovějších technologií a jejich spárováním s kontrolami nadměrné bezpečnosti a špičkovou zákaznickou podporou.

 • KLADY

  Vysoká úroveň zákaznické podpory
  Zabezpečená síť
  Denní zálohy
  Rychlé rychlosti
  Spolehlivá dostupnost
  Prémiové funkce

 • NEVÝHODY

   Nový dashboard, takže žádný cPanel nebo Plesk
  Drahý
  Specializuje se pouze na WordPress

Kinsta Uptime

Servery Kinsta jsou strategicky umístěny a obsluhovány službou Google Cloud Platform, což znamená, že jsou super rychlé. Za cenu, kterou platíte za Kinstu, raději přijímejte absurdní rychlosti. Naštěstí Kinsta doručuje.

Pojďme se ponořit do mé oblíbené části, skutečných čísel.

Všechny naše testy byly provedeny v Kanadě, aby bylo možné získat přesnou kombinaci výsledků v celé zemi. V průběhu testu jsme použili server Montréal pro Montréal a Toronto a server Iowa pro Vancouver a Winnipeg. Nejprve si prohlédněte níže uvedené výsledky z našich čtyř testovacích míst.

 • Montreal

  Provozní doba – 99,98%
  Doba načítání – 409 ms

 • Toronto

  Provozní doba – 99,98%
  Doba načítání – 468 ms

 • Vancouver

  Provozní doba – 99,97%
  Doba načítání – 416 ms

 • Winnipeg

  Provozní doba – 99,97%
  Doba načítání – 501 ms

Co tedy tato čísla ve skutečnosti znamenají?

Nejprve je důležité porozumět terminologii. Když mluvíme o uptime na HostingCanada.org, znamená to, jak konzistentní jsou služby poskytovatele hostingu. Statistiky jsou uvedeny v procentech, které uvádějí celkovou dobu, po kterou je poskytovatel hostingu online a normálně funguje.

Například, Kinsta hrála s 99,98% dostupnosti z testovacích míst v Montrealu. To znamená, že ve všech datech, která jsme shromáždili při našem testování, Služby společnosti Kinsta byly pro uživatele Montrealu sníženy pouze o 0,02% času. Matematika odpovídá méně než 2 hodinám prostojů v průběhu roku – téměř nic.

Při měření výkonu v provozu může dokonce i zlomek procentního bodu významně ovlivnit dostupnost vašeho webu. Měříme, že metriky provozuschopnosti přes 98% jsou silné, přičemž vše, co je pod úrovní klasifikace jako špatné.

Kinsta s 99,9% + dostupnosti

Nejlepší hostingové společnosti zaručují 99% dostupnosti nebo jinak vám vrátí některé ze svých plateb, pokud toto očekávání nebude splněno. Kinsta je jednou z těch společností, které takovou záruku poskytují.

Stránka Kinsta Uptime

Nyní při přepínání rychlostních stupňů se naše zaměření posouvá z celkové dostupnosti na skutečná měření rychlosti. Čísla sestavená společností Hosting Canada jsou průměrně testovaná na platformě Kinsta během několika měsíců s různými prohlížeči, jako je Google Chrome, Mozilla Firefox a Microsoft Internet Explorer. Časy uvedené výše jsou měřeny v milisekundách a pokrývají délku úplného požadavku a odpovědi na cloudový webový server.

Nezapomeňte, že koncoví uživatelé vašeho webu se mohou zdát odlišnými dobami odezvy v důsledku různých faktorů, včetně rychlosti místní sítě, chování prohlížeče a provozu serveru. Celkově, Rychlosti načítání Kinsty fungovaly výrazně nadprůměrně ve srovnání s jinými běžnými poskytovateli dostupnými v Kanadě. Máme tendenci mít vyšší rychlost internetu než většina ostatních.

Časy zatížení, které jsou v průměru 2 000 milisekund nebo méně, se považují za vysoce výkonné, protože to znamená, že koncový uživatel bude při načítání webové stránky čelit velmi malému zpoždění. Poskytovatelé hostingu s pomalejší dobou odezvy jsou riskantní. Vaši čtenáři a zákazníci mohou být zpožděni a mohou se místo toho rozhodnout procházet jiné weby.

Kinsta fouká tyto časy z vody a skutečně poskytuje prvotřídní zážitek.

Servery

Kinsta používá Google Cloud a konkrétněji vícedruhovou verzi své služby. To znamená, že uživatelé Kinsta mají přístup do 22 regionů, kde jsou umístěna datová centra.

Pobočky Kinsta

Jako Kanaďan existuje pro vaši společnost několik serverů, jako je Montréal a Iowa.

Pokud se rozhodnete použít Kinsta, můžete pro své datové centrum vybrat následující města:

 •  Council Bluffs, Iowa, USA
  Ghislain, Belgie
   Changhua County, Tchaj-wan
   Sydney, Austrálie
   The Dalles, Oregon, USA
  Ashburn, Virginie, USA
  Moncks Corner, Jižní Karolína, USA
  São Paulo, Brazílie
  Londýn, Velká Británie
  Frankfurt, Německo
 • Jurong West, Singapur
  Tokyo, Japonsko
  Bombaj, Indie
  Montréal, Kanada
  Holandsko
  Hamina, Finsko
  Los Angeles, Kalifornie
  Hongkong
  Curych, Švýcarsko
  Osaka, Japonsko

Zabezpečení a monitorování

Při správě webové stránky je bezpečnost samozřejmě velkým problémem. Webové stránky WordPress lze zabezpečit mnoha způsoby. Můžete použít pluginy nebo implementovat svůj vlastní manuální postup, ale nejlepší způsob, jak spravovat zabezpečení WordPress, je nechat někoho jiného udělat většinu práce za vás.

Kdo by to měl použít

Kinsta implementuje vysoce zabezpečenou síť, která v podstatě dělá vše, co by pro vás mohl udělat bezpečnostní plugin WordPress.

Součástí přidané hodnoty v prémiové hostingové službě je to díky nim je váš web extrémně bezpečný. Konkrétně, Kinsta implementuje detekci útoků DDoS, softwarová omezení, podporu SSL a firewally.

Nejen to, že pokud útok z nějakého důvodu převede váš web do režimu offline a vše odstraní, nemusíte se čeho bát. Kinsta má denní zásady zálohování což znamená, že bez ohledu na to můžete včerejší verzi svého webu uvést do provozu okamžitě. Pokud váš webový útočník znásobí svůj útok správně, možná budete moci získat i dnešní verzi svého webu.

bezpečnostní funkce kinsta

Kinsta používá pro vaše živé webové stránky a vaše pracovní prostředí samostatná zálohovací prostředí takže neztratíte ani svůj nový pokrok.

Pokud denní zálohování není vaše věc, můžete zaplatit společnosti Kinsta více za co nejaktuálnější aktualizaci svého webu. Pokud jste paranoidní osoba, která potřebuje vaši stránku zálohovanou každou hodinu, Kinsta vás neposuzuje, vezme několik dalších dolarů a každou hodinu zálohuje váš web..

Kinsta je aktivní v prevenci hackerů protože udržují veškerý serverový software v aktuálním stavu a mají důkladnou monitorovací politiku, kterou se budeme dále zabývat. Pokud se hacknete, Kinsta má záruku, že o vás bude okamžitě postaráno. Jejich odborníci na WordPress slibují, že váš web bude znovu spuštěn a spuštěn v žádném okamžiku.

Ceny a funkce

Zakoupili jste si někdy službu a zahrnutí do této služby je mnohem víc, než skutečně potřebujete? Jako kdybyste si koupili sedadla na kluzišti ve hře Maple Leaf a zahrnuli do ceny vstupenky i masáž, kdykoli ji budete chtít.

kinsta určující start-pro-business

Nechápejte mě špatně, masáž by byla hezká. Není to však nutné. Byli byste spokojeni s pouhým sledováním hry. Jejich politikou sledování je verze masáže hokejových her společnosti Kinsta. Je to určitě nadměrné, ale stále oceňované.

kinsta oceňování podnikání-podnik

Hostitelská služba kontroluje vaše webové stránky každé dvě minuty. Ano, každé dvě minuty. To znamená, že Kinsta kontroluje váš web 720krát denně. Trochu mi to připadá, ale co vím. Pokud se něco pokazí, okamžitě se na to podívají a opraví to. To by se mohlo stát doslova předtím, než si vůbec uvědomíte, že je něco špatně. Kinsta dělá totéž se všemi svými hardware a systémy také.

Zákaznická podpora

Kinsta skutečně posunuje zákaznickou podporu webhostingu na další úroveň. Společnost není spokojen s tím, že vám pomůže zajistit, že děláte všechno správně pokud jde o hostování. Zákaznická podpora vám dokonce pomůže s vaším webem WordPress. Jedná se nakonec o webhostingovou službu WordPress.

Kdo by to měl použít

Kinsta je tu proto, aby vám skutečně pomohla s vaším webem WordPress. Protože je služba nastavena jako hostingová služba WordPress, zákaznická podpora ví vše o WordPressu a může vyřešit problémy WordPress za vás. Pomohou vám při řešení problémů, údržbě serveru, tématech, zásuvných modulech a obecné údržbě. Pokud použijete Kinsta jako hostingovou službu, získáte ihned odborníka na WordPress ve svém týmu.

Funkce podpory kinsta

Web společnosti Kinsta má dokonce celou část věnovanou výuce WordPress.

Znalostní báze

Osobně nenávidím používání zákaznické podpory ve společnosti, protože informace, které potřebuji, jsou již tam venku. Jsem blázen pro znalostní základnu a Kinsta dodává. Mají nespočet užitečných článků, které by se měly týkat většiny základních problémů.

Vypadá to, že politika společnosti Kinsta je zaznamenávat všechny problémy a pokud k nim dojde více než několikrát, vytvoří o tom článek znalostní báze.

Podpora 24/7

Kinsta má nepřetržitou zákaznickou podporu což je skvělé pro mezinárodní zákazníky a lidi, kteří rádi pracují pozdě do noci. Podpora je k dispozici prostřednictvím chatu a e-mailu a je poháněné interkomem, nejlepším softwarem pro podporu zákazníků na dnešním trhu a umožňuje více lidem přístup k vašemu problému zákaznické podpory.

Funkce

Měli byste očekávat, že od prémiové služby, jako je Kinsta, obdržíte spoustu funkcí. Naštěstí se Kinsta nedrží a dá vám vše, co byste mohli chtít. Pokud Kinsta v současné době nemá to, co chcete, jejich web nám řekne, abychom je kontaktovali takže služba může pracovat na jejím získání. Nevím o jiné hostitelské službě, která to nabízí.

Přehled funkcí kinsta

Architektura

To je to, co řídí celou loď. Kinsta používá nejnovější technologii, aby zajistila, že budete mít časy rychlého načítání, o kterých jsme mluvili dříve. Způsob, jakým je toho dosaženo, je se zaměřením na využití nejlepší technologie, izolace zdrojů, automatické škálovatelnosti a dostupnosti.

Technologie, kterou Kinsta v rámci své architektury využívá, je technologie Nginx, PHP 7.4, softwarové kontejnery LXD a MariaDB..

Google Cloud

Platforma Google Cloud je nejlepší a nejrychlejší platforma, kterou může hostitelská služba použít. S 22 datovými centry po celém světě je vše propojeno a navrženo tak, aby nikdo, kdo jej používá, nebyl daleko. To má za následek mnohem rychlejší rychlosti a umožňuje každému zákazníkovi společnosti Kinsta zvýšit svou sílu, kdykoli chtějí.

Další funkce

Kinsta má další funkce, jako je bezplatná migrace stránek, pokud přicházíte z jiného hostitele, připravenost na nárůst provozu, nástroje pro správu provozu, pracovní servery, klonování stránek, analytika stránek, proprietární dashboard, testovací prostředí, vývojové weby, pokročilá podpora vývojářů, více PHP verze, Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Redis, škálové návštěvy, CDN a Nginx reverzní proxy.

kinsta uptime speed features

Ještě jedna věc, pokud na palubní desce nevidíte, co potřebujete, Kinsta doporučuje kontaktovat tým podpory a požádat o to, co potřebujete. Netestovali jsme to, ale zdá se, že mají právo na cokoli, na základě toho, jak proběhly další testy zákaznické podpory..

Druhy hostingu

Kinsta nenabízí sdílený hosting ani hosting VPS. Nabízí svůj vlastní typ hostingu který v současné době nemá štítek. Spíše než nabízet dedikovaný server nebo možnosti hostování VPS, Kinsta nabízí své startovací a profesionální možnosti a má kategorii podnikání a podnikání.

Startovací volba je ideální pro někoho, kdo má jeden web, zatímco pro verze je pro někoho, kdo má jeden nebo dva weby, ale potřebuje trochu šťávy navíc.

Je snadné zjistit, jaký plán budete potřebovat, protože Kinsta jej sestaví pomocí jednoduchých metrik, které odpovídají vašim potřebám například počet instalací WordPress a celkový měsíční provoz.

Jakmile skočíte do kategorií podnikání a podnikání, nejlepší způsob, jak zjistit, co potřebujete, je přizpůsobit se tomu. Pokud jste agentura nebo podnik, který má větší potřeby, než je nabízeno, stačí kontaktovat společnost.

Cenové plány

Každý plán společnosti Kinsta zahrnuje následující:

 • 30denní záruka vrácení peněz
  Zdarma základní migrace z jiných hostitelů
  Google Cloud Platform
  Všechny jejich servery
  Automatické denní zálohy
  14 dní zálohování
  24/7 podpora
 • Víceuživatelské prostředí
  Pracovní plocha
  SSL certifikát
  Podpora PHP 7
  SSH přístup
  Bílá mezipaměť

Každý plán kromě startovacího plánu zahrnuje také klonování stránek a podporu pro více stránek. Různé plány jsou uvedeny v následující tabulce. Nejlepší způsob, jak zjistit, co byste mohli potřebovat, je kolik webových stránek budete využívat a kolik měsíčních návštěv budete dostávat.

Zabalení

Kinsta je pravděpodobně považována za jedno z nejlepších spotřebitelských řešení WordPress pro hosting na dnešním trhu. Nemáme Kinsta na prvním místě, protože většina lidí nepotřebuje nejlepší spotřebitelské řešení WordPress pro hosting na trhu.. 

Služba byla postavena jako prémiový produkt a většina lidí, zejména když právě začínají, potřebuje pouze uvést svůj web do provozu.

Pro ty, kteří potřebují nejlepší spotřebitelské řešení WordPress na trhu, důrazně doporučujeme používat Kinsta. Pokud potřebujete nejrychlejší rychlosti, nejlepší provozuschopnost, zabezpečení Fort Knox-esque a odborníci WordPress na zavolání, měli byste použít Kinsta

Pokud jste si vytvořili svůj web a nyní máte velký provoz, doporučujeme prozkoumat přechod na Kinstu..

FAQs

Co je spravováno hosting WordPress?

Spravovaný hosting WordPress je služba, o kterou se postarají všechny technické aspekty hostování vašeho webu WordPress. Hostitel se stará o správu zabezpečení, rychlosti, aktualizací, záloh, uptime a škálovatelnosti. To také znamená, že podpora zákazníků je fantastická. Používání spravovaného hostování WordPress přináší spoustu technické odpovědnosti z ramen vlastníka webu.

Je Kinsta sdílený hosting?

Kinsta není sdílený hosting. Společnost si vytvořila vlastní kategorii. Pokud bychom to museli definovat, nazvali bychom to hostováním kontejnerů Google Cloud. Společnost používající Google Cloud a provozuje každou doménu ve svém vlastním softwarovém kontejneru přes Linux.

Jaký je rozdíl mezi hostitelem a doménou?

Doména je vaše webová adresa. Takto lidé vědí, kde najít svůj skutečný web. Napíšou to do webového prohlížeče, který funguje jako internet GPS. Vaše adresa potřebuje někde nastavit obchod, takže váš hostitel hostuje internetový pozemek, na který se vaše adresa dá. V tomto scénáři bude vaším skutečným webem váš internetový dům.

Mohlo by se vám také líbit:

 • Nejlepší webhostingové služby
 • Nejlepší levný hosting
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author