Кінста Огляд

Kinsta – преміальний веб-хостинг. Коли я думаю про премію що завгодно, я, як правило, бажаю цього над будь-яким брудним старим стандартний річ доступна. Якщо я знаю, що там є преміальна версія, я знущаюся над альтернативою.

У світі хостингу більшість людей не потребують преміум-версії. Це, мабуть, так у більшості ситуацій щодо преміум-послуг. Стандартні хостингові послуги справді виконують роботу, особливо для людей, які тільки починають свою веб-сторінку. 
Це не означає, що преміум хостинг не має свого місця. Існує ціла низка переваг таких служб, як Kinsta.

Чудова річ у тому Kinsta – найкращий варіант преміум хостингу і я хотів би сказати вам, чому.

TLDR;

Kinsta входить у преміальну категорію хостингу WordPress. Якщо ви вирішите скористатися додатковими грошима, щоб користуватися Kinsta, ви не розчаруєтесь. Просто знайте, що ви будете витрачати багато грошей. 

Важливо пам’ятати, що дешевші хостингові послуги можуть забезпечити вам необхідне, не витрачаючи великих грошей. Якщо вам потрібна преміальна система хостингу, Kinsta – чудовий вибір.

Огляд Kinsta

Що робить хостинг-послугу премією?

На будь-якій стандартній хостинговій платформі будуть пов’язані з цим негативи. Швидкість сайту може бути не ідеальною або встановлення SSL може бути великим болем. Вся суть цих преміум-послуг полягає в тому, щоб зняти будь-яку больову точку. Як вони це роблять, – заряджаючи більше, щоб вони мали найкращу можливу інфраструктуру.

Саму Kinsta створили розробники WordPress. Це хороший знак, оскільки його створили люди, які насправді хотіли скористатися послугою. У 2013 році їх метою було створити найкращу на ринку платформу WordPress.

Інформаційна панель Kinsta

Творці зрозуміли, що є багато хостинг-послуг, що пропонують однотипні послуги. Замість того, щоб стягувати низьку суму в доларі, вони вирішили побудувати хостинг-сервіс, побудований за новою технологією, яка є повністю зосереджена на швидкості, безпеці та стабільності.

Як вони це зробили, будуючи на той час хмарну платформу Google використовуючи найновіші технології та поєднуючи її з перевірками безпеки надмірного рівня та над топовою підтримкою клієнтів.

 • ПРОС

  Підтримка клієнтів високого рівня
  Безпечна мережа
  Щоденне резервне копіювання
  Швидкі швидкості
  Надійний час роботи
  Преміум-функції

 • КОНС

   Нова панель приладів, тому немає ніякого cPanel або Plesk
  Дорогий
  Спеціалізується лише на WordPress

Kinsta Uptime

Сервери Kinsta стратегічно розміщуються та керуються хмарною платформою Google, а це означає, що вони дуже швидкі. За ціну, яку ви заплатите за Kinsta, краще отримуйте абсурдні швидкості. На щастя, Kinsta доставляє.

Давайте зануримось у мою улюблену частину, фактичну кількість.

Усі наші тести проходили в Канаді, щоб допомогти отримати точну суміш результатів по всій країні. Протягом тестування ми використовували сервер Montréal для Montréal і Toronto та сервер Iowa для Vancouver і Winnipeg. Для початку перегляньте наведені нижче результати з чотирьох наших тестових місць.

 • Монреаль

  Пробіг – 99,98%
  Час завантаження – 409 мс

 • Торонто

  Пробіг – 99,98%
  Час завантаження – 468 мс

 • Ванкувер

  Пробіг – 99,97%
  Час завантаження – 416 мс

 • Вінніпег

  Пробіг – 99,97%
  Час завантаження – 501мс

Отже, що означають ці цифри насправді?

Ну, спочатку важливо зрозуміти термінологію. Коли ми говоримо про час роботи на HostingCanada.org, це стосується міри того, наскільки послідовними є послуги хостинг-провайдера. Статистика представлена ​​у відсотках, щоб вказати загальний час, коли хостинг-провайдер працює в Інтернеті та працює нормально.

Наприклад, Kinsta виступив з 99,98% часу роботи з місць тестування в Монреалі. Це означає, що у всіх даних, які ми зібрали під час тестування, Послуги Kinsta знизилися лише на 0,02% часу для користувачів Монреаля. Математика дорівнює менш ніж 2 години простою протягом року – майже нічого.

Під час підвищення продуктивності роботи навіть частка процентного пункту може суттєво змінити доступність вашого веб-сайту. Ми вважаємо, що показники часу на понад 98% є сильними, і все, що нижче, можна віднести до категорії поганих.

Kinsta з 99,9% + Uptimes

Найкращі хостингові компанії гарантують 99% часу роботи, інакше повернуть вам частину платежів, якщо ці очікування не будуть виконані. Kinsta – одна з тих компаній, яка надає таку гарантію.

Сторінка Kinsta Uptime

Тепер, перемикаючи передачі на час завантаження, наш фокус зміщується від загальної доступності до фактичних вимірювань швидкості. Цифри, складені Hosting Canada, – це в середньому за кілька місяців тестування на платформі Kinsta з різними браузерами, такими як Google Chrome, Mozilla Firefox та Microsoft Internet Explorer. Наведені вище часи вимірюються в мілісекундах і охоплюють тривалість повного запиту та відповіді на хмарний веб-сервер.

Майте на увазі, що кінцеві користувачі вашого веб-сайту можуть виглядати різними у часі відповіді через різні фактори, зокрема швидкість локальної мережі, поведінку браузера та трафік сервера. Загалом, Час швидкості завантаження Kinsta виконується значно вище середнього в порівнянні з іншими розповсюдженими в Канаді постачальниками. У нас, як правило, швидше Інтернет, ніж у більшості.

Часи завантаження, які в середньому становлять 2000 мілісекунд або менше, вважаються високою продуктивністю, оскільки це означає, що кінцевий користувач зіткнеться з дуже невеликою затримкою під час завантаження веб-сторінки. Хостинг-провайдери з уповільненим часом реакції використовувати ризиковано. Ваші читачі та клієнти можуть бути роздратовані затримками і замість цього захочуть переглядати інші сайти.

У цей час Kinsta видуває з води і справді забезпечує преміальний досвід.

Сервери

Kinsta використовує Google Cloud та конкретніше багаторегіональну версію їх сервісу. Це означає, що користувачі Kinsta мають доступ до 22 регіонів, де розташовані центри обробки даних.

Кінста локації

У Канаді є кілька серверів, які можуть мати сенс для вашої компанії, такі як Монреаль та Айова.

Якщо ви вирішили використовувати Kinsta, ви можете обрати для свого центру обробки даних наступні міста:

 •  Рада Блефс, Айова, США
  St. Ghislain, Бельгія
   Округ Чанхуа, Тайвань
   Сідней, Австралія
   Даллес, штат Орегон, США
  Ешберн, штат Вірджинія, США
  Moncks Corner, Південна Кароліна, США
  Сан-Паулу, Бразилія
  Лондон, Великобританія
  Франкфурт, Німеччина
 • Jurong West, Сінгапур
  Токіо, Японія
  Мумбаї, Індія
  Монреаль, Канада
  Нідерланди
  Хаміна, Фінляндія
  Лос-Анджелес, Каліфорнія
  Гонконг
  Цюрих, Швейцарія
  Осака, Японія

Безпека та моніторинг

Безпека, очевидно, викликає занепокоєння при керуванні веб-сайтом. Існує маса способів убезпечити ваш веб-сайт WordPress. Ви можете використовувати плагіни або впроваджувати власну процедуру вручну, але найкращий спосіб управління безпекою WordPress – це те, щоб хтось інший виконував основну частину роботи за вас.

Хто повинен ним користуватися

Kinsta реалізує мережу підвищеної безпеки, яка в основному робить все, що плагін безпеки WordPress зробив би для вас.

Частина додаткової вартості в преміум-хостинговій службі полягає в тому вони роблять ваш веб-сайт надзвичайно захищеним. Конкретно, Kinsta реалізує виявлення атак DDoS, обмеження на основі програмного забезпечення, підтримку SSL та брандмауери.

Мало того, що якщо з якоїсь причини атака знімає ваш веб-сайт в автономному режимі і видаляє все, вам нічого боятися. Kinsta проводить щоденну резервну політику що означає, що незалежно від цього, ви можете негайно запустити та запустити вчорашню версію свого веб-сайту. Якщо зловмисник вашого веб-сайту в рази перевищує їх кількість, ви, можливо, навіть зможете повернути сьогоднішню версію свого веб-сайту.

Особливості безпеки kinsta

Kinsta використовує окремі середовища для резервного копіювання для вашого веб-сайту та поточного середовища тому ви не втратите жодного свого нового прогресу.

Якщо щоденне резервне копіювання – це не ваша річ, ви можете заплатити Kinsta більше, щоб якомога частіше оновлювати веб-сайт. Якщо ви параноїк, котрий потребує резервного копіювання вашого веб-сайту щогодини, Kinsta не буде судити вас, вони забирають кілька зайвих доларів і резервують ваш сайт щогодини.

Kinsta є активною у запобіганні хакам оскільки вони постійно оновлюють все своє серверне програмне забезпечення та мають обтяжливу політику моніторингу, яку ми розберемо далі. Якщо ви зламаєтесь, Kinsta має гарантію, що про вас піклуються з першочерговим завданням. Їх експерти WordPress обіцяють відновити та запустити ваш веб-сайт за короткий час.

Ціноутворення та особливості

Ви коли-небудь купували послугу і включали її в набагато більше, ніж вам потрібно? Наприклад, якщо ви купуєте сидіння на ковзанці для гри Maple Leaf і включені у вартість квитка – це масаж, коли захочете..

kinsta ціноутворення для початкового бізнесу

Не зрозумійте мене, масаж був би добре. Однак це не потрібно. Ви були б задоволені лише переглядом гри. Версія Kinsta в хокейному масажному матчі – це політика моніторингу. Це, безумовно, надмірність, але все ж цінується.

Кінста ціноутворення бізнес-підприємство

Служба хостингу перевіряє ваш веб-сайт кожні дві хвилини. Так, кожні дві хвилини. Це означає, що Kinsta перевіряє ваш веб-сайт 720 разів на день. Мені це здається трохи, але що я знаю. Якщо щось піде не так, вони негайно заглядають у це і виправляють. Це може буквально статися до того, як ви навіть зрозумієте, що щось не так. Kinsta робить те ж саме і зі всім своїм обладнанням та системами.

Підтримка клієнтів

Kinsta справді переймає підтримку клієнтів веб-хостингу на наступний рівень. Компанія не задоволений тим, що допоможе вам переконатися, що ви все робите правильно з точки зору хостингу. Служба підтримки клієнтів навіть допоможе вам на вашому веб-сайті WordPress. Зрештою, це сервіс веб-хостингу WordPress.

Хто повинен ним користуватися

Kinsta є, щоб насправді допомогти вам на вашому сайті WordPress. Оскільки сервіс налаштований як сервіс хостингу WordPress, служба підтримки клієнтів знає все про WordPress і може вирішити проблеми WordPress. Вони допоможуть вам у вирішенні проблем, сервісному обслуговуванні, темах, плагінах та загальному обслуговуванні. Використання Kinsta як сервісу хостингу одразу отримує експерта WordPress у вашій команді.

Особливості підтримки kinsta

На веб-сайті Kinsta навіть є цілий розділ, присвячений навчанню WordPress.

База знань

Я особисто ненавиджу використання служби підтримки клієнтів у компанії, оскільки потрібна мені інформація, як правило, вже є. Я засмоктую базу знань, і Kinsta надає. У них є незліченна кількість корисних статей, які повинні висвітлювати більшість основних питань.

Схоже, що політика Kinsta полягає в реєстрації всіх питань, і якщо вони виникають більше двох разів, вони створюють статтю про базу знань про це.

24/7 Підтримка

Kinsta має цілодобову підтримку клієнтів що фантастично для міжнародних клієнтів та людей, які люблять працювати до пізньої ночі. Підтримка доступна через чат та електронну пошту та є працює через домофон, найкраще програмне забезпечення для підтримки клієнтів сьогодні на ринку і дозволяє багатьом людям отримати доступ до вашої проблеми підтримки клієнтів.

Особливості

Ви повинні розраховувати отримати купу функцій від преміум-сервісу, такого як Kinsta. На щастя, Kinsta не стримується і дає вам все, що можна захотіти. Якщо в Kinsta наразі немає того, що ви хочете, їх веб-сайт повідомляє нам зв’язатися з ними тож служба може працювати над її отриманням. Я не знаю ще однієї послуги хостингу, яка пропонує це.

огляд функцій kinsta

Архітектура

Це те, що приводить у рух весь човен. Kinsta використовує новітні технології, щоб забезпечити швидке завантаження, про яке ми говорили раніше. Спосіб цього здійснюється зосередившись на використанні найкращих технологій, ізоляції ресурсів, автоматичної масштабованості та доступності.

Для прихильників технологій, які Kinsta використовує у своїй архітектурі, це Nginx, PHP 7.4, контейнери програмного забезпечення LXD та MariaDB.

Google Cloud

Платформа Google Cloud – найкраща та найшвидша платформа, яку може використовувати сервіс хостингу. З 22 центрами обробки даних по всьому світу все пов’язано і створено так, щоб ніхто не використовував його далеко. Це призводить до набагато більшої швидкості і дозволяє будь-якому клієнту Kinsta збільшувати свою потужність, коли хоче.

Інші особливості

У Kinsta є інші функції, такі як безкоштовна міграція сайтів, якщо ви переходите з іншого хоста, готовність до трафіку, інструменти управління сайтом, інсталяція серверів, клонування сайту, аналітика сайту, власна панель інструментів, тестові середовища, сайти розробки, розширена підтримка розробників, кілька PHP версії, Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Redis, масштабні відвідування, зворотний проксі-сервер CDN та Nginx.

Особливості швидкості роботи у режимі kinsta

Ще одна річ, якщо ви не бачите, що вам потрібно на приладовій панелі, Kinsta рекомендує зв’язатися зі службою підтримки, щоб запитати, що вам потрібно. Ми не перевіряли цього, але, схоже, вони все зрозуміють, що вам потрібно, залежно від того, як пройшли інші тести підтримки клієнтів.

Види хостингу

Kinsta не пропонує спільний хостинг або VPS хостинг. Він пропонує власний тип хостингу на даний момент немає етикетки. Замість того, щоб пропонувати виділений сервер або VPS-варіанти хостингу, Kinsta пропонує свої стартові та професійні варіанти та має категорію бізнесу та підприємства.

Варіант для початківців ідеально підходить для когось із одного веб-сайту, тоді як версія Pro призначена для тих, хто має один або два веб-сайти, але потребує трохи додаткового соку.

Легко сказати, який план вам знадобиться, оскільки Kinsta викладає його за допомогою легких показників, які відповідають вашим потребам на кількість встановлень WordPress та загальний щомісячний трафік.

Після того, як ви перейдете до категорій бізнесу та підприємства, найкращим способом визначити те, що вам потрібно, є їх узгодження. Якщо ви агентство чи підприємство, яке має більші потреби, ніж пропонується, все, що вам потрібно зробити, – це зв’язатися з компанією.

Плани ціноутворення

Кожен план від Kinsta включає наступне:

 • 30-денна гарантія повернення грошей
  Безкоштовні базові міграції з інших хостів
  Cloud Cloud Platform
  Всі їх сервери
  Автоматичні щоденні резервні копії
  14 днів утримання резервного копіювання
  Цілодобова підтримка
 • Багатокористувацьке середовище
  Область постановки
  SSL сертифікат
  Підтримка PHP 7
  SSH доступ
  Кеш з білою міткою

Кожен план, крім стартового плану, також включає клонування сайту та підтримку на декількох сайтах. Різні плани показані в таблиці нижче. Найкращий спосіб визначити, що вам може знадобитися – це кількість веб-сайтів, які ви будете використовувати, і скільки щомісячних відвідувань ви будете отримувати.

Згортаючи його

Kinsta, мабуть, вважається одним із найкращих споживчих рішень для WordPress на сьогоднішній день на ринку. У нас немає Kinsta, що займає перше місце, тому що більшість людей не потребують кращих споживчих рішень для WordPress на ринку.. 

Сервіс був побудований як преміальний продукт і більшості людей, особливо коли вони тільки починають, просто потрібно отримати свій веб-сайт.

Для тих, хто справді потребує кращого споживчого WordPress хостингового рішення на ринку, ми настійно рекомендуємо використовувати Kinsta. Якщо вам потрібно швидкісні швидкості, найкращий час роботи, безпека Fort Knox-esque та фахівці WordPress за викликом, вам слід використовувати Kinsta

Якщо ви створили веб-сайт і отримуєте багато трафіку, радимо також перейти на Kinsta..

FAQ

Що управляється хостингом WordPress?

Керований WordPress хостинг – це послуга, в якій піклуються про всі технічні аспекти розміщення вашого сайту WordPress. Хост обов’язково керує безпекою, швидкістю, оновленнями, резервними копіями, режимом роботи та масштабованістю. Це також означає, що підтримка клієнтів є фантастичною. Використання керованого хостингу WordPress забирає велику технічну відповідальність за плечі власника веб-сайту.

Є спільний хостинг Kinsta?

Kinsta не має спільного хостингу. Компанія наче створила власну категорію. Якби нам довелося це визначити, ми б назвали це хостинг контейнерів Google Cloud. Компанія, що використовує Google Cloud і управляє кожним доменом у власному контейнері програмного забезпечення через Linux.

Яка різниця між хостом і доменом?

Домен – це ваша веб-адреса. Ось як люди знають, де знайти ваш фактичний веб-сайт. Вони набирають його у веб-браузері, який діє як інтернет-GPS. Ваша адреса потрібна десь, щоб налаштувати магазин, щоб ваш веб-хостинг надав Інтернет землі, щоб ляпати вашу адресу. У цьому сценарії фактичним веб-сайтом буде ваш Інтернет-будинок.

Вам також може сподобатися:

 • Кращі послуги з веб-хостингу
 • Кращий дешевий хостинг
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author