Kinsta İncelemesi

Kinsta premium bir web barındırıcısıdır. Premium bir şey düşündüğümde genellikle kirli olan her şeyin üzerinde olmasını isterim standart bir şey var. Orada premium bir sürüm olduğunu bilirsem, alternatife göz atıyorum.

Barındırma dünyasında, çoğu insanın premium sürüme ihtiyacı yoktur. Muhtemelen premium hizmetlerle ilgili çoğu durumda durum böyledir. Standart barındırma hizmetleri gerçekten işi bitirir, özellikle de web sitelerine yeni başlayan kişiler için. 
Bu, premium hostingin yeri olmadığı anlamına gelmez. Kinsta gibi hizmetlere bir çok avantaj var.

Harika olan şey şu ki Kinsta orada premium barındırma seçeneklerinin en iyisidir ve sana nedenini söylemek isterim.

TLDR;

Kinsta, WordPress barındırma premium kategorisinde. Kinsta’yı kullanmak için ekstra parayı artırmak istediğinize karar verirseniz, hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Sadece çok para harcayacağınızı bilin. 

Daha ucuz barındırma hizmetleri size çok para harcamadan ne gerek sağlayabilir akılda tutmak önemlidir. Premium yönetilen bir barındırma hizmetine ihtiyacınız varsa, Kinsta mükemmel bir seçimdir.

Kinsta dosyasına genel bakış

Barındırma hizmetini premium yapan nedir?

Herhangi bir standart barındırma platformunda bununla ilişkili negatifler olacaktır. Site hızı mükemmel olmayabilir veya SSL yüklemek büyük bir acı olabilir. Bu premium hizmetlerin tüm amacı, herhangi bir acı noktasını ortadan kaldırmaktır. Bunu yapmanın yolu, mümkün olan en iyi altyapıya sahip olabilmek için daha fazla ücret almaktır.

Kinsta’nın kendisi WordPress geliştiricileri tarafından oluşturuldu. Bu, aslında hizmeti kullanmak isteyen insanlar tarafından oluşturulduğu için iyi bir işarettir. 2013 yılında hedefleri piyasadaki en iyi WordPress barındırma platformunu oluşturmaktı.

Kinsta Kontrol Paneli

İçerik oluşturucular, aynı türde hizmet sunan bir çok barındırma hizmeti. Düşük bir dolar tutarı ödemek yerine, yeni bir teknolojiye dayanan bir barındırma hizmeti oluşturmaya karar verdiler. tamamen hız, güvenlik ve istikrara odaklanmış.

Bunu yapmanın yolu, Google Cloud Platform’u En son teknolojiyi kullanmak ve aşırı güvenlik kontrolleri ve en üst düzey müşteri desteği ile eşleştirmek.

 • Artıları

  Üst düzey müşteri desteği
  Güvenli ağ
  Günlük yedeklemeler
  Yüksek Hızlar
  Güvenilir çalışma süresi
  Ayrıcalıklı özellikler

 • EKSİLERİ

   Yeni gösterge paneli böylece cPanel veya Plesk yok
  Pahalı
  Yalnızca WordPress’te uzmanlaşmıştır

Kinsta Çalışma Süresi

Kinsta sunucuları, Google Cloud Platform tarafından stratejik olarak yerleştirilir ve yönetilir, bu da süper hızlı oldukları anlamına gelir. Kinsta için ödeyeceğiniz fiyat için saçma hızlar alsanız iyi olur. Neyse ki, Kinsta sunar.

En sevdiğim bölüme girelim, gerçek sayılar.

Tüm testlerimiz, ülke genelinde sonuçların doğru bir karışımını elde etmek için Kanada içinde gerçekleştirildi. Test boyunca Montréal ve Toronto için Montréal sunucusunu ve Vancouver ve Winnipeg için Iowa sunucusunu kullandık. Başlamak için dört test konumumuzdan aşağıdaki sonuçlara göz atın.

 • Montreal

  Çalışma Süresi -% 99,98
  Yükleme Süresi – 409ms

 • Toronto

  Çalışma Süresi -% 99,98
  Yükleme Süresi – 468ms

 • Vancouver

  Çalışma Süresi -% 99.97
  Yükleme Süresi – 416ms

 • Winnipeg

  Çalışma Süresi -% 99.97
  Yükleme Süresi – 501ms

Peki, bu rakamlar aslında ne anlama geliyor??

Öncelikle terminolojiyi anlamak önemlidir. HostingCanada.org’da çalışma süresi hakkında konuştuğumuzda, barındırma sağlayıcısının hizmetlerinin ne kadar tutarlı olduğunun bir ölçüsünü ifade eder. İstatistik, barındırma sağlayıcısının çevrimiçi ve normal şekilde çalıştığı toplam süreyi belirtmek için yüzde olarak sunulur.

Örneğin, Kinsta% 99.98 çalışma süresi ile Montreal test yerlerinden. Bu, testimizde topladığımız tüm verilerde, Kinsta’nın hizmetleri Montreal kullanıcıları için yalnızca% 0,02 oranında düştü. Matematik bir yıl boyunca 2 saatten daha az çalışmama süresine eşittir – neredeyse hiçbir şey.

Çalışma süresi performansı ölçülürken, yüzde noktasının bir kısmı bile web sitenizin kullanılabilirliğinde önemli bir fark yaratabilir. % 98’in üzerinde çalışma süresi metriklerinin güçlü olduğunu ve altında herhangi bir şeyin kötü olarak sınıflandırıldığını düşünüyoruz.

% 99,9 + Uptimes ile Kinsta

En iyi hosting şirketleri% 99 çalışma süresini garanti eder, aksi takdirde bu beklenti karşılanmazsa bazı ödemelerinizi iade edersiniz. Kinsta böyle bir garanti veren şirketlerden biridir.

Kinsta Çalışma Süresi sayfası

Şimdi vites değiştirme zamanlarında, odak noktamız genel kullanılabilirlikten gerçek hız ölçümlerine geçer. Hosting Canada tarafından derlenen sayılar, Google Chrome, Mozilla Firefox ve Microsoft Internet Explorer gibi çeşitli tarayıcılarla Kinsta’nın platformuyla ortalama aylar süren testlerdir. Yukarıda sağlanan süreler milisaniye cinsinden ölçülür ve tam bir isteğin uzunluğunu ve bir bulut web sunucusuna yanıt süresini kapsar.

Web sitenizin son kullanıcılarının, yerel ağ hızı, tarayıcı davranışı ve sunucu trafiği gibi çeşitli faktörler nedeniyle yanıt sürelerinde bazı değişiklikler olabileceğini unutmayın. tüm, Kinsta’nın yükleme süresi hızları ortalamanın üzerinde gerçekleşti Kanada’daki diğer yaygın sağlayıcılarla karşılaştırıldığında. İnternet hızının çoğundan daha hızlı olma eğilimindeyiz.

2.000 milisaniye veya daha az ortalama yükleme süreleri yüksek performans olarak kabul edilir, çünkü son kullanıcı web sayfasını yüklerken çok az gecikme yaşayacaktır. Daha yavaş yanıt sürelerine sahip barındırma sağlayıcılarının kullanımı risklidir. Okuyucularınız ve müşterileriniz gecikmelerden rahatsız olabilir ve bunun yerine diğer sitelere göz atmayı seçebilir.

Kinsta bu zamanları sudan atıyor ve gerçekten üstün bir deneyim sunuyor.

Sunucular

Kinsta, Google Cloud’u ve daha özel olarak hizmetlerinin çok bölgeli sürümünü kullanıyor. Bu, Kinsta kullanıcılarının veri merkezlerinin bulunduğu 22 bölgeye erişimi olduğu anlamına gelir.

Kinsta konumları

Bir Kanadalı olarak, Montréal ve Iowa gibi şirketiniz için anlamlı olabilecek birden fazla sunucu var..

Kinsta’yı kullanmaya karar verirseniz, veri merkeziniz için seçebileceğiniz aşağıdaki şehirlerdir:

 •  Council Bluffs, Iowa, ABD
  St.Ghislain, Belçika
   Changhua Bölgesi, Tayvan
   Sidney, Avustralya
   Dalles, Oregon, ABD
  Ashburn, Virginia, ABD
  Moncks Corner, Güney Karolina, ABD
  São Paulo, Brezilya
  Londra, Birleşik Krallık
  Frankfurt, Almanya
 • Jurong West, Singapur
  Tokyo, Japonya
  Mumbai, Hindistan
  Montréal, Kanada
  Hollanda
  Hamina, Finlandiya
  Los Angeles, Kaliforniya
  Hong Kong
  Zürih, İsviçre
  Osaka, Japonya

Güvenlik ve İzleme

Bir web sitesini yönetirken güvenlik açık bir şekilde büyük bir endişe kaynağıdır. WordPress web sitenizi korumanın birçok yolu vardır. Eklentileri kullanabilir veya kendi manuel prosedürünüzü uygulayabilirsiniz, ancak WordPress güvenliğini yönetmenin en iyi yolu, bir başkasının işin büyük kısmını sizin için yapmasını sağlamaktır.

Kim kullanmalı

Kinsta, temel olarak bir WordPress güvenlik eklentisinin sizin için yapacağı her şeyi yapan yüksek güvenlikli bir ağ uygular.

Premium barındırma hizmetindeki katma değerin bir kısmı web sitenizi son derece güvenli hale getirir. özellikle, Kinsta, DDoS saldırı algılama, yazılım tabanlı kısıtlamalar, SSL desteği ve güvenlik duvarları uygular.

Sadece bu da değil, herhangi bir nedenle bir saldırı web sitenizi çevrimdışına alıp her şeyi silerse, korkacak hiçbir şeyiniz yok. Kinsta’nın günlük yedekleme politikası var yani, ne olursa olsun, web sitenizin dünkü sürümünü hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Web sitenizin saldırganı saldırısını doğru zamanladıysa, web sitenizin bugünkü sürümünü bile geri alabilirsiniz.

kinsta güvenlik özellikleri

Kinsta, canlı web siteniz ve hazırlama ortamınız için ayrı yedekleme ortamları kullanır böylece yeni ilerlemenizi de kaybetmeyeceksiniz.

Günlük yedeklemeniz sizin için uygun değilse, web sitenizi mümkün olduğunca sık güncellemek için Kinsta’ya daha fazla ödeme yapabilirsiniz. Sitenizin her saat yedeklenmesi gereken paranoyak biriyseniz, Kinsta sizi yargılamaz, birkaç dolar alır ve her saat sitenizi yedekler.

Kinsta, saldırıların önlenmesinde proaktiftir çünkü tüm sunucu yazılımlarını güncel tutuyorlar ve bir sonraki izleme sürecine katılacak olan ağır bir izleme politikasına sahipler. Saldırıya uğrarsanız, Kinsta’nın derhal öncelikli olacağınıza dair bir garantisi vardır.. WordPress uzmanları, web sitenizi en kısa sürede tekrar çalışır hale getirmeye söz veriyor.

Fiyatlandırma ve Özellikler

Hiç bir hizmet satın aldınız mı ve bu hizmete gerçekten ihtiyacınızdan çok daha fazla mı dahil oldunuz? Bir Maple Leaf’in oyununa pist tarafı koltuklar satın alıp bilet fiyatına dahil etmek istediğinizde bir masaj gibi.

kinsta fiyatlandırma starter-pro-business

Beni yanlış anlamayın, bir masaj iyi olurdu. Ancak, gerekli değildir. Sadece oyunu izlemekten mutluluk duyacaksınız. Kinsta’nın bir hokey oyunu masajı versiyonu izleme politikasıdır. Kesinlikle abartılı ama yine de takdir ediliyor.

kinsta fiyatlandırma işletme-işletme

Hosting hizmeti web sitenizi iki dakikada bir kontrol eder. Evet, her iki dakikada bir. Bu, Kinsta’nın web sitenizi günde 720 kez kontrol ettiği anlamına gelir. Bana biraz benziyor, ama ne biliyorum. Bir şeyler ters giderse, hemen içine bakar ve düzeltirler. Bir şeyin yanlış olduğunu fark etmeden önce bu tam anlamıyla gerçekleşebilir. Kinsta tüm donanım ve sistemlerinde de aynı şeyi yapıyor.

Müşteri desteği

Kinsta gerçekten web sonraki seviyeye müşteri desteği barındırma alır. Şirket her şeyi doğru yaptığınızdan emin olmanıza yardımcı olmaktan memnun değil barındırma açısından. Müşteri desteği WordPress web sitenizde bile size yardımcı olacaktır. Sonuçta bir WordPress web barındırma hizmetidir.

Kim kullanmalı

Kinsta, WordPress sitenizde size yardımcı olmak için orada. Hizmet bir WordPress barındırma hizmeti olarak kurulduğundan, müşteri desteği WordPress hakkında her şeyi bilir ve sizin için WordPress sorunlarını düzeltebilir. Sorun giderme, sunucu bakımı, temalar, eklentiler ve genel bakım konusunda size yardımcı olacaklar. Kinsta’yı bir barındırma hizmeti olarak kullanmak, ekibinizde hemen bir WordPress uzmanı sağlar.

kinsta destek özellikleri

Kinsta’nın web sitesinde WordPress öğretmeye ayrılmış bir bölüm bile var.

Bilgi tabanı

Bir şirkette müşteri desteğini kullanmaktan kişisel olarak nefret ediyorum, çünkü ihtiyacım olan bilgiler genellikle zaten orada. Ben bir bilgi tabanı için enayi ve Kinsta. Çoğu temel konuyu kapsaması gereken sayısız yararlı makaleleri var.

Kinsta’nın politikası tüm sorunları günlüğe kaydetmek gibi görünüyor ve biri birkaç kereden fazla gerçekleşiyorsa, bu konuda bir bilgi tabanı makalesi oluşturuyorlar..

7/24 Destek

Kinsta’nın 7/24 müşteri desteği var Bu uluslararası müşteriler ve gece geç saatlerde çalışmak isteyen insanlar için harika. Destek, sohbet ve e-posta yoluyla sağlanır ve En iyi müşteri destek yazılımı olan interkom ile çalışır bugün satışa sunuldu ve birden fazla kişinin müşteri desteği sorununa erişmesine izin verdi.

Özellikleri

Kinsta gibi premium bir hizmetten bir sürü özellik almayı beklemelisiniz. Neyse ki, Kinsta geri durmuyor ve size istediğiniz her şeyi veriyor. Kinsta şu anda istediğiniz şeye sahip değilse, web siteleri bize onlarla iletişime geçmemizi söyler böylece hizmet almak için çalışabilir. Bunu sunan başka bir barındırma hizmeti bilmiyorum.

kinsta özelliklerine genel bakış

Mimari

Tüm tekneyi süren şey budur. Kinsta, daha önce bahsettiğimiz hızlı yükleme sürelerine sahip olmanızı sağlamak için en son teknolojiyi kullanır. Bunun başarılma şekli en iyi teknolojiyi, kaynak yalıtımını, otomatik ölçeklenebilirliği ve kullanılabilirliği kullanmaya odaklanma.

Orada teknoloji meraklıları için, Kinsta’nın mimarisinde kullandığı teknoloji Nginx, PHP 7.4, LXD yazılım kapları ve MariaDB’dir..

Google Cloud

Google Cloud platformu, bir barındırma hizmetinin kullanabileceği en iyi ve en hızlı platformdur. Dünyadaki 22 veri merkezi ile, her şeyi birbirine bağlı ve kullanan kimsenin uzak olmadığından emin olmak için tasarlanmıştır. Bu, çok daha yüksek hızlarla sonuçlanır ve herhangi bir Kinsta müşterisinin istedikleri zaman güçlerini artırmasına izin verir.

Diğer özellikler

Kinsta, başka bir ana bilgisayardan geliyorsanız ücretsiz site geçişleri, trafik dalgalanma hazırlığı, site yönetim araçları, evreleme sunucuları, site klonlama, site analitiği, tescilli kontrol paneli, test ortamları, geliştirme siteleri, gelişmiş geliştirici desteği, çoklu PHP gibi diğer özelliklere sahiptir. sürümleri, Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Redis, ölçek ziyaretleri, CDN ve Nginx ters proxy’si.

kinsta çalışma süresi özellikleri

Bir şey daha, gösterge tablosunda neye ihtiyacınız olduğunu görmüyorsanız, Kinsta ihtiyacınız olanı istemek için destek ekibiyle iletişime geçmenizi önerir. Bunu test etmedik, ancak diğer müşteri destek testlerinin nasıl yapıldığına bağlı olarak ihtiyacınız olan her şeyi doğru yapacaklar gibi görünüyor.

Barındırma Türleri

Kinsta paylaşılan barındırma veya VPS barındırma hizmeti sunmaz. Kendi barındırma türünü sunar şu anda bir etiketi bulunmuyor. Özel bir sunucu veya VPS barındırma seçenekleri sunmak yerine, Kinsta, başlangıç ​​ve profesyonel seçeneklerini sunuyor ve bir iş ve işletme kategorisine sahip.

Başlangıç ​​seçeneği bir web sitesi olan biri için mükemmelken, pro sürümü bir veya iki web sitesi olan ancak biraz fazladan meyve suyu ihtiyacı olan biri içindir..

Kinsta ihtiyaçlarınızı karşılamak için kolay metriklerle ortaya koyarken hangi plana ihtiyacınız olacağını söylemek kolaydır WordPress yükleme sayısı ve toplam aylık trafik gibi.

İş ve işletme kategorilerine atladıktan sonra, neye ihtiyacınız olduğunu belirlemenin en iyi yolu, onu eşleştirmektir. Sunulandan daha fazla ihtiyacı olan bir ajans ya da kuruluş iseniz, tek yapmanız gereken şirketle iletişim kurmak.

Fiyatlandırma Planları

Kinsta’nın her planı aşağıdakileri içerir:

 • 30-gün para iade garantisi
  Diğer ev sahiplerinden ücretsiz temel taşıma işlemleri
  Google Cloud Platformu
  Tüm sunucuları
  Otomatik Günlük Yedeklemeler
  14 günlük yedek tutma
  7/24 destek
 • Çok Kullanıcılı ortam
  Evreleme alanı
  SSL sertifikası
  PHP 7 desteği
  SSH erişimi
  Beyaz etiketli önbellek

Başlangıç ​​planının yanı sıra her plan aynı zamanda site klonlama ve çoklu site desteği de içerir. Çeşitli planlar aşağıdaki tabloda gösterilmiştir. Neye ihtiyacınız olabileceğini belirlemenin en iyi yolu, kaç web sitesini kullanacağınız ve kaç aylık ziyaret alacağınızdır..

Sarmalamak

Kinsta muhtemelen bugün piyasadaki en iyi tüketici WordPress barındırma çözümlerinden biri olarak kabul edilir. Kinsta’nın bir numaralı sıralaması yok çünkü çoğu insan piyasadaki en iyi tüketici WordPress barındırma çözümüne ihtiyaç duymuyor. 

Hizmet premium bir ürün olarak oluşturuldu ve çoğu insan, özellikle yeni başladığınızda, web sitelerini yayınlamanız yeterlidir.

Piyasadaki en iyi tüketici WordPress barındırma çözümüne ihtiyaç duyanlar için, Kinsta kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Eğer ihtiyacınız varsa en yüksek hızlar, en iyi çalışma süresi, Fort Knox-esque güvenliği ve çağrıda WordPress uzmanları, Kinsta’yı kullanmalısın

Web sitenizi oluşturduysanız ve şimdi çok fazla trafik alıyorsanız, Kinsta’ya geçmeyi de öneririz.

SSS

WordPress Hosting Nedir?

Yönetilen WordPress hosting, WordPress sitenizi barındırmanın tüm teknik yönlerinin halledildiği bir hizmettir. Ana bilgisayar güvenlik, hız, güncellemeler, yedeklemeler, çalışma süresi ve ölçeklenebilirliği yönetmenizi sağlar. Ayrıca müşteri desteğinin harika olduğu anlamına gelir. Yönetilen WordPress barındırma özelliğini kullanmak, bir web sitesi sahibinin omuzlarından teknik sorumluluğun çoğunu alır.

Kinsta hosting paylaştı?

Kinsta hosting paylaşılmaz. Şirket kendi kategorisini yarattı. Bunu tanımlamamız gerekirse, Google Cloud konteyner barındırma olarak adlandırırdık. Google Cloud kullanan ve her etki alanını Linux üzerinden kendi yazılım kapsayıcısında çalıştıran şirket.

Ana bilgisayar ile alan adı arasındaki fark nedir?

Alan adı, web adresinizdir. İnsanlar gerçek web sitenizi nerede bulacağını bilmektedir. İnternet GPS işlevi gören bir web tarayıcısına yazarlar. Adresinizi dükkan kurmak için bir yere ihtiyacı vardır, böylece web barındırma adresinizi tokatlamak için internet arazi sağlar. Bu senaryoda, gerçek web siteniz internet eviniz olacaktır.

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

 • En İyi Web Hosting Hizmetleri
 • En Ucuz Hosting
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author