Recenzia HostPapa 2020 (+ zľava)

Keď som prvýkrát počul o HostPapovi, mal som skutočne trochu hladný …

Keď som bol nováčikom v McGill, nejedol som toľko pizze ako ja, keď som sa snažil o finále. Názov HostPapa napriek tomu vyvolával obrazy teplej, syrovej papriky hlbokej misky, čerstvej z rúry. Mmm …

HostPapa je hostiteľskou spoločnosťou, nie reťazcom pizze. Ale rovnako ako tie najlepšie pizzerie v mojej dobe, skutočne dodávajú.

V tejto recenzii HostPapa sa pokúsim rozobrať, prečo sa táto pomerne nová spoločnosť stala našou skutočnou voľbou v hostiteľskom priestore Kanady..

(Pomôcka: Medzi inými faktormi patrí aj ich hviezdny zákaznícky servis.)

HostPapa začal v roku 2006 a odvtedy rástol pomerne rýchlo. Dnes hostia viac ako 500 000 webových stránok po celom svete.

Pozrime sa, ako sa prispôsobujú iným hostingovým spoločnostiam, pričom sa pozeráme na ich ceny, podporu, rýchlosť a dostupnosť.

Pripravený? Poďme sa ponoriť.

TLDR;

HostPapa je ľahko náš obľúbený webový hostiteľ – a nie je to len preto, že ide o kanadskú spoločnosť.

Uvidíte rýchlejšie rýchlosti ako väčšina iných dostupných hostingových služieb, pretože servery HostPapa sa nachádzajú v Kanade.

Keďže HostPapa miluje Kanadu rovnako ako my, ponúka všetkým našim čitateľom obrovské zľavy. Takmer polovica ceny za bežné hostingové balíčky a bezplatné aktualizácie, ktoré sú inak trochu drahšie. Zľava, ktorú ponúkajú, robí prvotriedny výber, napríklad HostPapa, rovnako lacný ako niektoré z najlacnejších plánov. .

Vďaka zľave Hosting Canada čitatelia môžu tešiť 65% zľava z bežnej ceny + registrácia domény zadarmo.

Okrem toho ponúka HostPapa úžasnú zákaznícku podporu a fantastické zabezpečenie spolu s hrstkou ďalších funkcií.

Hard Science – Ako sa porovnáva HostPapa

Tu ideme, stat nerds. Je čas vykopať sa do matematiky webhostingu pomocou programu HostPapa.

Všetky naše testy sa uskutočnili v Kanade, aby sme získali presnú kombináciu výsledkov v celej krajine. Ak chcete začať, pozrite si nižšie uvedené výsledky z našich štyroch testovacích miest.

 • montreal
  • Prevádzková doba – 99,87%
  • Priemerná doba načítania – 687 ms
 • Toronto
  • Prevádzková doba – 99,93%
  • Priemerná doba načítania – 650 ms
 • Vancouver
  • Prevádzková doba – 99,90%
  • Priemerná doba načítania – 682 ms
 • Winnipeg
  • Prevádzková doba – 99,89%
  • Priemerná doba načítania – 705 ms

doba prevádzkyschopnosti verzus prestojeČo tieto čísla vlastne znamenajú?

Najprv je dôležité porozumieť terminológii. Keď hovoríme o uptime na HostingCanada.org, znamená to miera konzistentnosti služieb poskytovateľa hostingu. Štatistika sa uvádza ako percento, ktoré udáva celkový čas, počas ktorého je poskytovateľ hostingu online a normálne funguje.

HostPapa napríklad vykonala 99,93% prevádzkyschopnosť z testovacích miest v Montreale. To znamená, že vo všetkých údajoch, ktoré sme zhromaždili pri našom testovaní, služby HostPapa nedokázali iba 0,7% percent času pre používateľov Montrealu. Matematika sa rovná sotva 5 hodín prestojov v priebehu roka – takmer nič.

Pri meraní výkonnosti v čase prevádzkyschopnosti dokonca aj zlomok percentuálneho bodu môže významne zmeniť dostupnosť vašich webových stránok. Metriky dostupnosti nad 98% považujeme za silné, pričom všetko, čo je nižšie, je klasifikované ako zlé.

HostPapa s 99,9% + prevádzka

Najlepšie hostingové spoločnosti zaručujú 99% dostupnosti alebo inak vám vrátia niektoré z vašich platieb, ak sa toto očakávanie nesplní. HostPapa je jednou z tých spoločností, ktoré poskytujú takúto záruku.

Teraz pri radení prevodových stupňov na časy načítania, naše zameranie sa posúva od celkovej dostupnosti k skutočným meraniam rýchlosti. Čísla zostavené spoločnosťou Hosting Canada sú v priemere mesiace testovania na platforme HostPapa s rôznymi prehliadačmi ako Google Chrome, Mozilla Firefox a Microsoft Internet Explorer. Časy uvedené vyššie sa merajú v milisekundách a pokrývajú dĺžku úplnej žiadosti a odpovede na cloudový webový server.

Nezabúdajte, že koncoví používatelia vašich webových stránok sa môžu zdať, že sa časy odozvy môžu líšiť v dôsledku rôznych faktorov vrátane rýchlosti miestnej siete, správania prehliadača a prevádzky servera. Celkovo sa rýchlosť načítania HostPapa vykonala vysoko nad priemerom v porovnaní s inými bežnými poskytovateľmi dostupnými v Kanade.

Časy načítania, ktoré sú priemerné za 2 000 milisekúnd alebo menej, sa považujú za vysokovýkonné, pretože to znamená, že koncový užívateľ bude pri načítaní webovej stránky čeliť veľmi malému oneskoreniu. Poskytovatelia hostingu s pomalšou dobou odozvy sú riskantní. Vaši čitatelia a zákazníci sa môžu oneskorením otravovať a rozhodnúť sa namiesto toho prehliadať iné stránky.

Keďže server HostPapa má dátové centrá v celej Kanade, rýchlosti webových stránok sú vynikajúce vo všetkých hostiteľských plánoch pre hostiteľov, ale vysoký výkon webového hostiteľa nie je spôsobený iba umiestnením. HostPapa spúšťa SDD na všetkých serveroch a používa procesor Intel Scalable CPU, ktorý znižuje adresy pamäte, s ktorými procesor musí pracovať.

Porovnanie cien hostPapa

cena hostpapa je vysvetlenáCelkovo sa náklady na cloud computing v posledných rokoch znížili. Je to výsledok nasýtenia trhu, keď toľko rôznych poskytovateľov hostingu, ktorí ponúkajú podobné služby.

Pri spúšťaní nového webu je stále veľmi dôležité brať do úvahy finančné záležitosti. Musíte vziať podrobnosti o tom, čo vám poskytovateľ bude účtovať, a analyzovať ich spolu so záznamom o výkonnosti tejto spoločnosti z hľadiska rýchlosti a spoľahlivosti..

HostPapa je zameraná na malých podnikateľov, ale svoje ponuky rozdeľujú do troch plánov v závislosti od úrovne zdrojov, ktoré plánujete použiť. Ich najlacnejšou možnosťou je program Starter, ale so zľavou, ktorú poskytol HostPapa, poskytuje čitateľom služby Hosting Canada, podnikateľský plán je v skutočnosti lacnejšie ako štartovací plán.

Kliknutím sem zobrazíte zľavnené ceny produktu HostPapa.

Podnikateľský plán je určený pre malé spoločnosti, ktoré môžu potrebovať prevádzkovať viacero webových stránok alebo domén na jednom účte. Zákazníci môžu tiež upgradovať na balík Business Pro za dodatočný mesačný poplatok. Náklady na podnikateľský plán spoločnosti HostPapa so zľavou Hosting Canada sú uvedené nižšie.

Na hosťovaní v Kanade, považujeme HostPapa za veľkú hodnotu za vaše peniaze. Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní s hostiteľom HostPapa, spoločnosť vám vráti peniaze s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí..

zabezpečenia

Ďalšou oblasťou, na ktorej sa HostPapa vyniká, je bezpečnosť. Základné plány sa dodávajú s pokročilými bezpečnostnými funkciami, za ktoré by ste inde museli platiť viac.

Nikto nechce, aby ich webové stránky boli napadnuté alebo napadnuté. To vedie k strate čitateľov alebo zákazníkov, ako aj k veľkej frustrácii.

HostPapa prichádza s ochranou proti spamu, serverovou bránou firewall, nepretržitým monitorovaním a detekciou narušenia.

Ak chcete ísť o krok ďalej, podnikateľský plán prichádza s ochranou súkromia domény, vyhradenou adresou IP a automatickým zálohovaním webových stránok..

Pri používaní WordPress alebo iného CMS je bezpečnosť veľmi znepokojivá. Existuje veľa doplnkov, ktoré sa dajú použiť na zabezpečenie platforiem, ale na konci dňa je obrovskou úľavou mať ďalšie vrstvy zabezpečenia od vašej hosťovacej služby..

Extra dobroty (bezplatná doména, SSL, relácia 1 na 1, bezplatný nástroj na tvorbu stránok)

HostPapa ponúka fantastické ďalšie funkcie.

Vykopali sme ich základné funkcie, rozšírené funkcie a vylepšenia, aby sme vám pomohli pochopiť, za čo vlastne platíte a za aké ďalšie doplnky sú súčasťou balíkov hostPapa..

Všetky plány Starter, Business a Business Pro od HostPapa zahŕňajú základnú podporu SSL pomocou certifikátu Let’s Encrypt.

HostPapa zahŕňa aj bezplatnú registráciu domény. Môžete hľadať nové doménové meno cez HostPapa, napríklad .com alebo .net adresu, a získať zadarmo rok s vami vybranou doménou. Ak ho už máte, HostPapa ho bezplatne pripojí k vášmu novému hosťovaniu.

Ak ste úplne nový v navrhovaní webových stránok, je dobré vedieť HostPapa ponúka stavebný nástroj To vám umožňuje drag and drop prvky dať dohromady dynamickú webovú stránku. Prostredníctvom plánov Starter a Business získate obmedzený prístup k budovaniu ich webových stránok, zatiaľ čo možnosť Business Pro poskytne viac funkcií a funkcií.

Je dôležité si uvedomiť, že softvérový nástroj na tvorbu webových stránok spoločnosti HostPapa zaostáva za skutočným používaním programu WordPress. To sa dá očakávať, pretože žiadny hostingový servis nemá významného tvorcu webových stránok. Tvorca hostiteľa spoločnosti Papa pracuje na základných vstupných stránkach alebo na inom jednoduchom dizajne webových stránok.

Zákaznícky servis, prosím, pomôžte!

Pri prvom prechode na hlavnú domovskú stránku hostiteľa sa otvorí malé okno rozhovoru s otázkou, s čím potrebujete pomôcť. Je za tým oknom skutočná ľudská bytosť?

Áno.

podpora chatu hostpapaAj keď zástupca, ktorý vám pomáha, je zastúpený fotografickou fotografiou, ubezpečili sme sa, že tam bola skutočná osoba, ktorá s nami chatuje. Stručné a užitočné odpovede, ktoré vždy súviseli s otázkou, ktorú sme položili, nás viac ako dosť presvedčili.

Samozrejme, ide len o podporu základnej úrovne – pozrime sa, čo ešte môže HostPapa ponúknuť:

Po prvé, ponúkajú OBROVSKÝ knižnica podporných videí a článkov, ktoré sú povinné vás naučiť, ako vyriešiť problémy, s ktorými sa môžete stretnúť.

Ak ste príliš zaneprázdnení, alebo ak sa jednoducho nechcete s takýmito problémami obávať, môžete vždy využiť nepretržitú podporu, ktorú HostPapa ponúka. Toto je dostupné nielen prostredníctvom funkcie live chat, ale aj:

 • e-mail
 • telefón
 • pravidelný pošta
 • fax

To je správne, dokonca ponúkajú podporu faxu.

Nakoniec majú zákazníci prístup k bonusovej podpore – „Papa Squad Experts“.

Toto je super meno.

Pomocou tohto sa budete môcť spojiť s členom skupiny na videokonferenciu alebo telefonickú konferenciu. Týmto spôsobom môžete okamžite vyriešiť všetky svoje problémy pomocou profesionálneho poradenstva, a to úplne zadarmo.

To všetko vrátane, môžeme bezpečne povedať, že HostPapa má jedna z najlepších služieb podpory zákazníkov zo všetkých webhostingových spoločností.

Náš analytický prístup

Na HostingCanada.org je našou prioritou dať našim čitateľom najpresnejšiu analýzu rôznych poskytovateľov cloudu.

Ako to urobíme?

Naše zistenia zakladáme na súbore metrík a testov, ktoré pomáhajú určiť, ako dobre si každý poskytovateľ vedie v kľúčových činnostiach. Zamierte sem a pozrite si náš úplný postup kontroly v štyroch krokoch. Živé sledovanie nájdete tu.

V prípade servera HostPapa sme otestovali jeho služby z celej Kanady, dokonca aj z tých provincií, ktoré sa ťažko dajú vysloviť. (Pozerám sa na teba, Saskatchewan!)

(Upozorňujeme, že sme neznížili žiadne body z hostiteľa HostPapa z dôvodu ich značky a mena, vďaka čomu vyzerá, že sa prihlasujete k dodávke pizze, nie k profesionálnej webhostingovej službe.)

Zhrnutie to

Technologický priemysel je zaplavený spoločnosťami zaoberajúcimi sa cloud computingom, pričom všetky spoločnosti tvrdia, že vám ponúkajú najvyššiu rýchlosť, výkon a služby zákazníkom. Každý poskytovateľ má samozrejme svoje silné a slabé stránky. To je miesto, kde Hosting Kanada príde vhod.

Každý člen nášho tímu má viac ako polročnú skúsenosť s preskúmaním hostiteľských služieb. Títo tvrdí profesionáli venovali hodiny svojho času testovaniu a hodnoteniu všetkých najpopulárnejších dostupných webových stránok.

HostPapa sme spolu s ostatnými poprednými poskytovateľmi webhostingu skontrolovali na základe rovnakých kritérií, aby sme opravdivých uchádzačov odlíšili od ostatných. Na základe našich recenzií získate komplexné pochopenie toho, čo treba hľadať a čomu sa treba vyhnúť pri nákupe nového hostiteľa webových stránok. A naším cieľom je udržujte to jednoduché a držte sa faktov.

Na poskytovanie informácií, ktoré potrebujete, sa môžete spoľahnúť na hostenie Kanady, pretože sme boli tak dlho súčasťou tohto odvetvia. Náš jedinečný prístup založený na údajoch nám umožňuje študovať kľúčové metriky o webhostingových spoločnostiach. Náš cieľ je jednoduchý: dať svojmu webu domov, ktorý je rýchly a spoľahlivý, všetko bez porušenia bankového účtu.

HostPapa je najlepší kanadský webhosting v porovnaní s inými poskytovateľmi hostingu na kanadskom trhu. Ak sú pre vaše podnikanie dôležité doby prevádzky a ceny, HostPapa by mal byť pre vás výber.

HostPapa FAQ

Potrebujem webhostingovú službu?

Áno, robíte, ak chcete webovú stránku. Aby mohla byť webová stránka zverejnená na internete, musí byť niekde hostená.

Mal by som hostiť svoju vlastnú webovú stránku?

Závisí to od toho, či hľadáte rýchly hosting pre svoju firmu alebo či hľadáte zábavný DIY projekt. Ak chcete hostiť web z akéhokoľvek dôvodu okrem toho, že ste sa dozvedeli o hosťovaní svojho vlastného webu, použitie hostiteľskej služby je vynikajúcou voľbou..

Ako môžem hosťovať svoje webové stránky zadarmo?

Áno, ale s obrovským upozornením. Bezplatné hostingové služby sú zlé. Existuje toľko lacných možností tam dnes, ktoré poskytujú vynikajúce služby, že nie je potrebné skúmať možnosť bezplatného hostingu. Ak za produkt neplatíte, stávate sa produktom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author