HostPapa ülevaade 2020 (+ allahindlus)

Kui HostPapa’st esimest korda kuulsin, läksin tegelikult natuke näljaseks …

Ma ei söö nii palju pitsat, kui tegin siis, kui olin McGillis uustulnuk ja nägin finaale. Sellegipoolest võlutas nimi HostPapa ahjust välja tulnud värske juustuvaba piparoni sügava roogi pilte. Mmm…

Nagu juhtuks, on HostPapa hostiettevõte – mitte pitsakett. Kuid nagu minu päeva parimad pitsafirmad, toimetavad nad ka tõeliselt.

Selles HostPapa ülevaates käsitlen lähemalt, miks sellest üsna uuest ettevõttest on saanud meie faktiline valik Kanada hostimisruumis.

(Vihje: muu hulgas peab see olema seotud nende tähega klienditeenindusega.)

HostPapa sai alguse 2006. aastal ja sellest ajast alates on nad kasvanud üsna kiiresti. Praegu on neil üle maailma üle 500 000 veebisaidi.

Vaatame, kuidas nad mõõdavad teisi hostiettevõtteid, vaadates nende hindu, tuge, kiirust ja tööaega.

Kas olete valmis? Sukeldugem sisse.

TLDR;

HostPapa on hõlpsalt meie lemmikveebi – ja see pole ainult sellepärast, et nad on Kanada ettevõte.

Näete kiiremat kiirust kui enamus teisi saadaolevaid hostimisteenuseid, kuna HostPapa serverid asuvad Kanadas.

Kuna HostPapa armastab Kanadat sama palju kui meie, pakuvad nad kõigile meie lugejatele tohutuid allahindlusi. Ligi pool nende tavaliste hostimispakettide ja tasuta versiooniuuenduste hinnast, mis on muidu pisut kallid. Nende pakutav allahindlus muudab esmaklassilise valiku nagu HostPapa sama odavaks kui mõned odavaimad plaanid. .

Tänu soodushinnaga hostimisele saavad Kanada lugejad rõõmu tunda 65% soodsamalt tavalisele hinnakujundusele ja tasuta domeeni registreerimisele.

Lisaks pakub HostPapa hämmastavat klienditugi ja fantastilist turvalisust ning käputäis lisafunktsioone.

Kõva teadus – kuidas HostPapa võrdleb

Siin me läheme, stat nohikud. On aeg tutvuda HostPapaga veebimajutuse matemaatikaga.

Kõik meie testid viidi läbi Kanadas, et saada täpsed tulemused kogu riigis. Alustamiseks vaadake meie nelja testimiskoha tulemusi allpool.

 • Montrealis
  • Uptime – 99,87%
  • Keskmine tööaeg – 687 ms
 • Toronto
  • Uptime – 99,93%
  • Keskmine tööaeg – 650 ms
 • Vancouver
  • Uptime – 99,90%
  • Keskmine tööaeg – 682 ms
 • Winnipeg
  • Uptime – 99,89%
  • Keskmine tööaeg – 705 ms

uptime vs seisakuidMida need numbrid tegelikult tähendavad?

Noh, kõigepealt on oluline mõista terminoloogiat. Kui me räägime veebisaidil HostingCanada.org tööajast, siis viitab see a-le mõõta, kui järjepidevad on hostiteenuse pakkuja teenused. Statistika on esitatud protsentides, mis näitab üldist aega, mille jooksul hostingu pakkuja on võrgus ja töötab normaalselt.

Näiteks on HostPapa esinenud 99,93% tööajaga Montreali testimiskohtadest. See tähendab, et kõigis meie testimisel kogutud andmetes ei suutnud HostPapa teenused Montreali kasutajate jaoks moodustada vaid 0,7% ajast. Matemaatika võrdub vaevu 5 tundi seisakuid aasta jooksul – peaaegu mitte midagi.

Toimivuse toimivuse mõõtmisel võib isegi murdosa protsendipunkt teie veebisaidi saadavust märkimisväärselt muuta. Peame üle 98% tööaja mõõdikuid tugevaks, kusjuures kõik, mis on madalam kui klassifitseeritakse halvaks.

HostPapa 99,9% + Uptimes

Parimad hostimisettevõtted tagavad 99% tööaja. Kui muidu see ootus ei täitu, maksab teile osa teie maksetest tagasi. HostPapa on üks neist ettevõtetest, kes sellist garantiid pakub.

Nüüd käikude vahetamisel laadimisajad, meie fookus nihkub üldisest saadavusest tegeliku kiiruse mõõtmisele. Host Kanada Kanada koostatud numbrid on HostPapa platvormil katsetatud keskmised arvud erinevate brauseritega nagu Google Chrome, Mozilla Firefox ja Microsoft Internet Explorer. Ülaltoodud aegu mõõdetakse millisekundites ja need hõlmavad pilve veebiserverile esitatud täieliku päringu ja vastuse pikkust.

Pidage meeles, et teie veebisaidi lõppkasutajad võivad reageerimise aegades erineda mitmesuguste tegurite, sealhulgas kohaliku võrgu kiiruse, brauseri käitumise ja serveri liikluse tõttu. Üldiselt on HostPapa laadimisaja kiirused läbi viidud tublisti üle keskmise võrreldes teiste Kanadas levinud pakkujatega.

Suureks jõudluseks loetakse laadimisaegu, mis keskmiselt 2000 millisekundit või vähem, kuna see tähendab, et lõppkasutaja kohtub veebilehe laadimisel väga väikese viivitusega. Aeglasema reageerimise ajaga hostiteenuse pakkujaid on riskantne kasutada. Teie lugejad ja kliendid võivad viivituste pärast pahane olla ja otsustavad sirvida selle asemel teisi saite.

Kuna HostPapal on andmekeskused kogu Kanadas, on veebisaidi kiirus suurepärane kõigi kanadalaste hostimisplaanide jaoks, kuid veebi host ei ole suure jõudlusega ainult asukoha tõttu. HostPapa käitab SDD-d kõigis serverites ja kasutab Inteli skaalautuvat protsessorit, mis vähendab protsessori käsitsemiseks vajalikke mäluaadresse.

HostPapa hinnakujundus on võrreldav

selgitatud hostpapa hinnakujundustÜldiselt on pilvandmetöötluse kulud viimastel aastatel langenud. See on turu küllastumise tulemus, kus sarnaseid teenuseid pakub nii palju erinevaid hostingu pakkujaid.

Uue veebisaidi käivitamisel on siiski väga oluline arvestada rahaasjadega. Peate võtma üksikasjad selle kohta, mida teenuseosutaja teilt tasu võtab, ja analüüsima seda koos andmetega selle kohta, kuidas see ettevõte kiiruse ja usaldusväärsuse osas töötab.

HostPapa on suunatud väikestele äriklientidele, kuid nad jagavad oma pakkumised kolmeks plaaniks sõltuvalt ressursside tasemest, mida kavatsete kasutada. Nende odavaim võimalus on stardiplaan, kuid allahindlusega HostPapa on pakkunud Hosting Kanada lugejatele äriplaani tegelikult odavam kui stardiplaan.

HostPapa soodushindade kuvamiseks klõpsake siin.

Äriplaan on mõeldud väikestele ettevõtetele, kellel võib olla vaja hallata mitut veebisaiti või domeeni ühel kontol. Kliendid saavad täiendava kuutasu eest uuendada ka Business Pro paketi. Allpool on toodud HostPapa äriplaani kulud koos Kanada Kanada allahindlusega.

Kanadas hostimisel, arvame, et HostPapa pakub teie raha eest suurt väärtust. Kui te pole mingil põhjusel HostPapaga rahul, tagastab ettevõte teie raha nende 30-päevase raha tagasi garantiiga.

Turvalisus

Teine HostPapa valdkond on turvalisus. Põhiplaanides on täiustatud turvafunktsioonid, mille eest peaksite mujal rohkem maksma.

Keegi ei taha, et nende veebisaiti häkitataks või rünnataks. See toob kaasa lugejate või klientide kaotuse ja palju pettumust.

HostPapa pakub rämpsposti vastast kaitset, serveri tulemüüri, pidevat jälgimist ja sissetungimise tuvastamist.

Kui soovite astuda sammu kaugemale, on äriplaan koos domeeni privaatsuse kaitse, pühendatud IP-aadressi ja automatiseeritud veebisaidi varukoopiatega.

WordPressi või mõne muu CMS-i kasutamisel on turvalisus suur mure. Platvormide turvalisuse tagamiseks on palju pistikprogramme, kuid päeva lõpuks on teie hostimisteenuse lisaturbekihtide hankimine tohutu kergendus.

Lisateenused (tasuta domeen, SSL, 1-seanss, tasuta saitide koostaja)

HostPapa pakub fantastilisi lisafunktsioone.

Uurisime nende olulisemaid funktsioone, lisafunktsioone ja täiustusi, mis aitavad teil mõista, mille eest te tegelikult maksate ja millised lisandmoodulid sisalduvad HostPapa paketides.

HostPapa Starter-, Business- ja Business Pro-plaanid sisaldavad kõik põhilisi SSL-tugiteenuseid, kasutades Let’s Encrypt sertifikaati.

HostPapa sisaldab ka tasuta domeeni registreerimist. HostPapa kaudu saate otsida uut domeeninime, näiteks .com- või .net-aadressi, ja saada valitud aasta jooksul tasuta aasta. Kui teil see juba on, ühendab HostPapa selle tasuta teie uue hostinguga.

Kui olete veebisaitide kujundamisel täiesti uus, on tore seda teada HostPapa pakub ehitustööriista mis võimaldab dünaamilise veebilehe kokku panemiseks elemente lohistada. Stardi- ja äriplaanidega saate piiratud juurdepääsu nende veebisaitide loomisele, samas kui Business Pro valik pakub rohkem funktsioone ja funktsioone.

Oluline on märkida, et HostPapa veebisaidi loomise tarkvara tööriist jääb WordPressi tegelikust kasutamisest kaugemale. See on ootuspärane, kuna ühelgi hostimisteenusel pole olulist veebisaidi ehitajat. Host Papa ehitaja töötab põhiliste sihtlehtede või muu lihtsa veebisaidi kujundamise nimel.

Klienditeenindus, palun aidake!

Kui sirvite esimest korda HostPapa peamist kodulehte, avaneb väike vestlusaken, kus küsitakse, milleks teil abi vaja on. Kas selle akna taga on tõeline inimene?

Jah.

hostpapa tugivestlusEhkki teid abistavat esindajat esindab stock photo, veendusime siiski, et see olemas on päris inimene, kes vestleb meiega. Lühikesed ja kasulikud vastused, mis olid alati seotud meie esitatud küsimusega, olid enam kui piisavad, et meid veenda.

Muidugi, see on lihtsalt algtaseme tugi – vaatame, mida veel HostPapal pakkuda on:

Esiteks pakuvad nad a SUUR tugivideote ja artiklite kogu, mis õpetavad teid võimalike probleemide lahendamiseks.

Kui olete liiga hõivatud või ei taha lihtsalt selliste probleemidega ennast vaevata, võite alati kasutada ööpäevaringset ööpäevaringset tuge, mida HostPapa pakub. See on saadaval mitte ainult reaalajas vestluse kaudu, vaid ka:

 • E-post
 • Telefon
 • Regulaarne Mail
 • Faks

Need on õiged inimesed, nad pakuvad isegi faksi tuge.

Lõpuks on klientidel juurdepääs boonustoe funktsioonile – “Papa Squad Experts”.

Nüüd on see lahe nimi.

Selle abil saate ühenduse luua meeskonna liikmega video- või telefonikonverentsil. Nii saate professionaalse juhendamise abil kõik oma probleemid kohe ära parandada, täiesti tasuta.

Kõik see sisaldudes võime kindlalt öelda, et HostPapal on üks parimatest klienditoe teenustest kõigist veebimajutusettevõtetest.

Meie analüütiline lähenemisviis

Veebisaidil HostingCanada.org on meie prioriteet pakkuda oma lugejatele erinevate pilveteenuse pakkujate võimalikult täpset analüüsi.

Kuidas me seda teeme??

Meie järeldused põhinevad mõõdikute ja testide kogumil, mis aitab kindlaks teha, kui hästi iga pakkuja põhitegevuses töötab. Minge siia, et näha meie täielikku, neljaastmelist ülevaatusprotsessi. Otseülekannet näete siin.

HostPapa puhul oleme testinud nende teenuseid kogu Kanadast, isegi provintsidest, mida on raske hääldada. (Ma vaatan sind, Saskatchewan!)

(Pange tähele, et me ei ole HostPapa’st nende kaubamärgi ja nime tõttu ühtegi punkti maha arvanud, mistõttu näib, et registreerute pitsa kättetoimetamise teenusega, mitte professionaalse veebimajutusteenusega.)

Kokkuvõtlikult

Tehnoloogiatööstus on üleujutatud pilvandmetöötlusettevõtetega, kes kõik väidavad, et pakuvad teile maksimaalset kiirust, jõudlust ja klienditeenindust. Kuid muidugi on igal pakkujal oma tugevused ja nõrkused. Siit on kasu Kanada hostimisest.

Igal meie meeskonna liikmel on enam kui poole kümne aasta pikkune kogemus hostimisteenuste ülevaatamisel. Need professionaalid on pühendanud oma tunde kõigi olemasolevate populaarsemate hostimisveebisaitide testimisele ja hindamisele.

Vaatasime HostPapa koos teiste parimate veebimajutusteenuste pakkujatega läbi samade kriteeriumide alusel, et eristada tõelised kandidaadid teistest. Meie arvustuste abil saate tervikliku ülevaate, mida uue veebisaidi hosti ostmisel otsida ja mida vältida. Ja meie eesmärk on pidage seda lihtsaks ja pidage kinni faktidest.

Võite vajaliku teabe edastamisest sõltuda Kanada veebimajutusettevõttest, kuna oleme nii kaua olnud selle tööstuse osa. Meie ainulaadne andmepõhine lähenemisviis võimaldab meil uurida veebimajutusettevõtete peamisi mõõdikuid. Meie eesmärk on lihtne: anda oma veebisaidile kiire ja usaldusväärne kodu, seda kõike ilma teie pangakontot purustamata.

HostPapa on Kanada Kanada teiste veebimajutusettevõtetega võrreldes parim Kanada veebimajutaja. Kui tööaeg ja hinnakujundus on teie ettevõttele olulised, peaks HostPapa olema teie valik.

HostPapa KKK

Kas ma vajan veebimajutusteenust??

Jah, teete seda, kui soovite veebisaiti. Veebisaidi elamiseks Internetis tuleb see kuskil majutada.

Kas ma peaksin oma veebisaiti hostima??

See sõltub sellest, kas otsite oma ettevõtte jaoks kiiret hostimist või otsite lõbusat DIY-projekti. Kui soovite lisaks oma veebisaidi hostimise tundmaõppimisele ka mõnda muud veebisaiti hostida, on hostimise teenuse kasutamine parem valik.

Kuidas ma saan oma veebisaiti tasuta hostida??

Jah, kuid tohutu ettevaatusega. Tasuta hostimisteenused on halvad. Täna on seal nii palju odavaid võimalusi, mis pakuvad suurepärast teenust, et pole vaja tasuta hostimisvõimalust uurida. Kui te ei maksa toote eest, saate te tooteks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author