HostPapa Review 2020 (+ atlaide)

Kad es pirmo reizi dzirdēju par HostPapa, es patiesībā biju mazliet izsalcis …

Es neēdu tik daudz picas, kā es to darīju, kad biju pirmkursnieks Makgilā, pieveicot finālu. Neskatoties uz to, nosaukums HostPapa uzbur svaiga, no krāsns svaiga, sierīga pepperoni dziļa ēdiena attēlus. Mmm …

Kā tas notiktu, HostPapa ir hostinga uzņēmums, nevis picu ķēde. Bet, tāpat kā manas dienas labākās picu firmas, tās patiesi piegādā.

Šajā HostPapa pārskatā es aprakstīšu, kāpēc šis diezgan jaunais uzņēmums ir kļuvis par mūsu fakultatīvo izvēli Kanādas mitināšanas telpā.

(Padoms. Citu faktoru starpā tas ir saistīts ar viņu zvaigžņu klientu apkalpošanu.)

HostPapa sāka darboties 2006. gadā, un kopš tā laika viņi ir diezgan strauji auguši. Mūsdienās viņi mitina vairāk nekā 500 000 vietņu visā pasaulē.

Let ‘s redzēt, kā viņi mēra citiem hostinga uzņēmumiem, ņemot vērā to cenas, atbalstu, ātrumu un uptime.

Gatavs? Ienirsim iekšā.

TLDR;

HostPapa ir viegli mūsu iecienītākais tīmekļa mitinātājs – un tas nav tikai tāpēc, ka viņi ir Kanādas uzņēmums.

Jūs redzēsit ātrāku ātrumu nekā vairums citu pieejamo mitināšanas pakalpojumu, jo HostPapa serveri atrodas Kanādā.

Tā kā HostPapa mīl Kanādu tāpat kā mēs, viņi visiem mūsu lasītājiem piedāvā milzīgas atlaides. Gandrīz puse no to parasto hostinga pakešu cenas un bezmaksas jauninājumi, kas citādi ir mazliet dārgāki. Viņu piedāvātā atlaide padara augstākās klases izvēli, piemēram, HostPapa, tik lētu kā daži no lētākajiem plāniem. .

Pateicoties Kanādas atlaižu hostingam, lasītāji to var baudīt 65% atlaide regulārai cenu noteikšanai + bezmaksas domēna reģistrācija.

Turklāt HostPapa piedāvā pārsteidzošu klientu atbalstu un fantastisku drošību kopā ar nedaudzām papildu funkcijām.

Pamatzinātne – kā salīdzina HostPapa

Šeit mēs ejam, stat nerds. Ir pienācis laiks iedziļināties tīmekļa mitināšanas matemātikā, izmantojot HostPapa.

Visi mūsu testi tika veikti Kanādā, lai palīdzētu iegūt precīzu rezultātu sajaukumu visā valstī. Lai sāktu, iepazīstieties ar zemāk redzamajiem rezultātiem no mūsu četrām testēšanas vietām.

 • Monreāla
  • Laiks, kas pavadīts saitā – 99,87%
  • Vidējais darba laiks – 687 ms
 • Toronto
  • Laiks, kas pavadīts saitā – 99,93%
  • Vidējais darba laiks – 650 ms
 • Vankūvera
  • Laiks, kas pavadīts saitā – 99,90%
  • Vidējais darba laiks – 682 ms
 • Vinipega
  • Laiks, kas pavadīts saitā – 99,89%
  • Vidējais darba laiks – 705 ms

uptime vs dīkstāvesTātad, ko šie skaitļi patiesībā nozīmē??

Vispirms vispirms ir svarīgi saprast terminoloģiju. Kad vietnē HostCanada.org mēs runājam par uptime, tas attiecas uz a novērtēt, cik konsekventi ir mitināšanas pakalpojumu sniedzēja pakalpojumi. Statistika tiek uzrādīta procentos, lai norādītu kopējo laiku, kurā mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir tiešsaistē un darbojas normāli.

Piemēram, HostPapa ir uzstājies ar 99,93% no Monreālas testēšanas vietām. Tas nozīmē, ka visos datus, ko esam apkopojuši mūsu testēšanā, HostPapa pakalpojumi Monreālas lietotājiem nespēja tikai 0,07% laika. Matemātika tikpat kā pielīdzināma 5 stundas dīkstāves gada laikā – gandrīz nekas.

Novērtējot darbības laiku, pat procentuāla daļa var ievērojami mainīt jūsu vietnes pieejamību. Mēs uzskatām, ka uptime metrika, kas pārsniedz 98%, ir spēcīga, kaut kas zemāks par to, kas tiek klasificēts kā slikts.

HostPapa ar 99,9% + Uptimes

Labākie hostinga uzņēmumi garantē 99% uptime vai pretējā gadījumā atmaksās jums dažus no jūsu maksājumiem, ja šīs cerības netiks izpildītas. HostPapa ir viens no tiem uzņēmumiem, kas sniedz šādu garantiju.

Tagad, pārslēdzot pārnesumus uz ielādes laiki, mūsu uzmanība tiek mainīta no vispārējās pieejamības uz faktiskajiem ātruma mērījumiem. Hostinga Kanādas apkopotie skaitļi ir vidēji vairāku mēnešu izmēģinājumi ar HostPapa platformu ar dažādām pārlūkprogrammām, piemēram, Google Chrome, Mozilla Firefox un Microsoft Internet Explorer. Iepriekš norādītie laiki tiek mērīti milisekundēs un aptver visa pieprasījuma un atbildes uz mākoņa tīmekļa serveri laiku.

Ņemiet vērā, ka jūsu vietnes gala lietotājiem reakcijas laiki var šķist nedaudz atšķirīgi dažādu faktoru dēļ, tostarp vietējā tīkla ātrums, pārlūka darbība un servera trafiks. Kopumā veikts HostPapa ielādes laika ātrums krietni virs vidējā salīdzinot ar citiem Kanādā pieejamiem izplatītājiem.

Ielādes laiki, kuru vidējais rādītājs ir 2000 milisekundi vai mazāk, tiek uzskatīti par augstas veiktspējas, jo tas nozīmē, ka gala lietotājs, ielādējot tīmekļa lapu, saskaras ar ļoti nelielu kavēšanos. Hostinga pakalpojumu sniedzējus ar lēnāku reakcijas laiku ir riskanti izmantot. Jūsu lasītāji un klienti var nokaitināt kavēšanos un izvēlēties pārlūkot citas vietnes.

Tā kā HostPapa ir datu centri visā Kanādā, vietņu ātrums ir lielisks visiem kanādiešu hostinga plāniem, taču tīmekļa resursdatora augstais sniegums nav saistīts tikai ar atrašanās vietu. HostPapa darbina SDD visos serveros un izmanto Intel mērogojamo centrālo procesoru, kas samazina atmiņas adreses, kas apstrādājamas procesoram..

HostPapa cenu salīdzinājums

paskaidrots hostpapa cenu noteikšanaKopumā mākoņdatošanas izmaksas pēdējos gados ir samazinājušās. Tas ir tirgus piesātinājuma rezultāts, kad tik daudz dažādu hostinga pakalpojumu sniedzēju piedāvā līdzīgus pakalpojumus.

Tomēr, atklājot jaunu vietni, ir ļoti svarīgi ņemt vērā finanšu jautājumus. Jums jāņem detalizēta informācija par to, ko sniedzējs iekasēs no jums, un tas jāanalizē līdztekus reģistra datiem par šī uzņēmuma darbības ātrumu un uzticamību..

HostPapa ir paredzēts maziem biznesa klientiem, taču viņi savus piedāvājumus sadala trīs plānos atkarībā no resursu līmeņa, kuru plānojat izmantot. Viņu lētākais variants ir Starter plāns, taču ar atlaidi HostPapa ir nodrošinājusi Hostinga Kanādas lasītājiem biznesa plānu lētāk nekā sākuma plāns.

Noklikšķiniet šeit, lai redzētu HostPapa cenas ar atlaidi.

Biznesa plāns ir paredzēts maziem uzņēmumiem, kuriem var būt nepieciešams vienā kontā pārvaldīt vairākas vietnes vai domēnus. Klienti var arī jaunināt uz Business Pro paketi par papildu ikmēneša maksu. HostPapa biznesa plāna izmaksas ar Hostinga Kanādas atlaidi ir aprakstītas zemāk.

Vietnē Hostings Kanāda, mēs uzskatām, ka HostPapa piedāvā lielu naudas vērtību. Ja kāda iemesla dēļ jūs neesat apmierināts ar HostPapa, uzņēmums atmaksās jūsu naudu ar viņu 30 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Drošība

Vēl viena HostPapa izcilā joma ir drošība. Pamatplānos ir uzlabotas drošības funkcijas, par kurām citur jums būtu jāmaksā vairāk.

Neviens nevēlas, lai viņu vietne tiktu uzlauzta vai uzbrūk. Tas noved pie lasītāju vai klientu zaudēšanas, kā arī rada daudz neapmierinātības.

HostPapa nāk ar aizsardzību pret surogātpastu, servera ugunsmūri, pastāvīgu uzraudzību un ielaušanās atklāšanu.

Ja vēlaties iet soli tālāk, biznesa pro plānam ir domēna privātuma aizsardzība, īpaša IP adrese un automatizētas vietņu rezerves kopijas.

Izmantojot WordPress vai citu CMS, milzīgas bažas rada drošība. Platformu drošībai ir daudz spraudņu, taču dienas beigās tas ir milzīgs atvieglojums, ja jūsu mitināšanas pakalpojumā ir papildu drošības slāņi..

Papildu labumi (bezmaksas domēns, SSL, sesija viens pret vienu, bezmaksas vietņu veidotājs)

HostPapa piedāvā fantastiskas papildu funkcijas.

Mēs izpētījām viņu pamatfunkcijas, uzlabotās funkcijas un uzlabojumus, lai palīdzētu jums saprast, par ko jūs faktiski maksājat un kādi papildu papildinājumi ir iekļauti HostPapa pakotnēs.

Starter, Business un Business Pro plānos no HostPapa ir iekļauts pamata SSL atbalsts, izmantojot Let’s Encrypt sertifikātu..

HostPapa ietver arī bezmaksas domēna reģistrāciju. Izmantojot HostPapa, varat meklēt jaunu domēna vārdu, piemēram, .com vai .net adresi, un saņemt bezmaksas gadu ar izvēlēto domēnu. Ja jums tāds jau ir, HostPapa to bez maksas savienos ar jauno hostingu.

Ja esat pilnīgi jauns vietņu veidošanas speciālists, to ir patīkami zināt HostPapa piedāvā celtniecības rīku kas ļauj vilkt un nomest elementus, lai izveidotu dinamisku tīmekļa lapu. Izmantojot Starter un Business plānus, jūs iegūstat ierobežotu piekļuvi viņu vietņu veidošanai, savukārt Business Pro opcija nodrošinās citas funkcijas un funkcionalitāti.

Ir svarīgi atzīmēt, ka HostPapa vietņu veidošanas programmatūras rīks faktiski neatbilst WordPress izmantošanai. Tas ir sagaidāms, jo nevienam hostinga pakalpojumam nav būtisku vietņu veidotāju. Host Papa veidotājs strādā pie galveno galveno lapu vai citu vienkāršu vietņu noformēšanas.

Klientu apkalpošana, lūdzu, palīdziet!

Pirmoreiz pārlūkojot HostPapa galveno mājas lapu, tiek atvērts mazs tērzēšanas logs, kurā tiek jautāts, ar ko jums nepieciešama palīdzība. Vai aiz šī loga ir reāls cilvēks??

Jā.

hostpapa atbalsta tērzēšanaLai gan rep, kas jums palīdz, tiek attēlots ar krājuma fotoattēlu, mēs pārliecinājāmies, ka tāds ir reāla persona, čatā ar mums. Īsas un noderīgas atbildes, kas vienmēr bija saistītas ar mūsu uzdoto jautājumu, bija vairāk nekā pietiekamas, lai mūs pārliecinātu.

Protams, tas ir tikai sākuma līmeņa atbalsts – redzēsim, kas vēl HostPapa var piedāvāt:

Pirmkārt, viņi piedāvā LIELS atbalsta videoklipu un rakstu bibliotēka, kas noteikti iemācīs jums novērst jebkuru problēmu, kas jums varētu rasties.

Ja esat pārāk aizņemts vai vienkārši nevēlaties sevi uztraukties par šādām problēmām, vienmēr varat izmantot HostPapa piedāvāto 24 stundu diennakts atbalstu. Tas ir pieejams ne tikai izmantojot tiešās tērzēšanas funkciju, bet arī:

 • E-pasts
 • Tālr
 • Regulāri Pasts
 • Fakss

Tie ir pareizie ļaudis, viņi pat piedāvā atbalstu pa faksu.

Visbeidzot, klientiem ir pieejama prēmiju atbalsta funkcija – “Papa Squad Experts”.

Tagad tas ir foršs vārds.

Izmantojot to, jūs varēsit izveidot savienojumu ar komandas locekli uz video vai tālruņa konferenci. Tādā veidā jūs varat salabot visas problēmas uzreiz, izmantojot profesionālus norādījumus, pilnīgi bez maksas.

To visu iekļaujot, mēs varam droši teikt, ka HostPapa ir viens no labākajiem klientu atbalsta pakalpojumiem no visiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem.

Mūsu analītiskā pieeja

Vietnē HostingCanada.org mūsu prioritāte ir sniegt mūsu lasītājiem visprecīzāko dažādu mākoņa pakalpojumu sniedzēju analīzi.

Kā mēs to darām??

Mēs balstām secinājumus uz rādītāju un testu kopu, lai palīdzētu noteikt, cik labi katrs pakalpojumu sniedzējs veic galveno darbību. Dodieties šeit, lai redzētu mūsu pilnu četru soļu pārskata procesu. Tiešraides izsekošanu var redzēt šeit.

HostPapa gadījumā mēs esam pārbaudījuši viņu pakalpojumus no visas Kanādas, pat no provincēm, kuras ir grūti izrunāt. (Es skatos uz jums, Saskačevana!)

(Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs neesam atskaitījuši nevienu punktu no HostPapa viņu firmas zīmes un nosaukuma dēļ, kas liek izskatīties tā, ka jūs reģistrējaties picu piegādes pakalpojumam, nevis profesionālam tīmekļa mitināšanas pakalpojumam.)

Apkopojot to

Tehnoloģiju industrija ir pārpludināta ar mākoņdatošanas uzņēmumiem, visi apgalvo, ka piedāvā jums vislielāko ātrumu, veiktspēju un klientu apkalpošanu. Bet, protams, katram pakalpojumu sniedzējam ir savas stiprās un vājās puses. Šeit noderēs Kanādas mitināšana.

Ikvienam mūsu komandas loceklim ir vairāk nekā pusotru gadu ilga pieredze hostinga pakalpojumu pārskatīšanā. Šie profesionāļi ir veltījuši sava laika stundas visu populārāko pieejamo mitināšanas vietņu testēšanai un novērtēšanai.

Mēs esam pārskatījuši HostPapa kopā ar citiem labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem pēc tā paša kritēriju kopuma, lai īstos pretendentus atdalītu no pārējiem. Izmantojot mūsu pārskatus, jūs iegūsit holistisku izpratni par to, ko meklēt un no kā izvairīties, iepērkoties pie jaunas vietnes saimnieka. Un mūsu mērķis ir saglabājiet to vienkārši un pieturieties pie faktiem.

Jūs varat būt atkarīgs no Kanādas mitināšanas, lai sniegtu nepieciešamo informāciju, jo mēs tik ilgi esam bijuši nozares pārstāvji. Mūsu unikālā, uz datiem balstītā pieeja ļauj mums izpētīt galvenos datus par tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem. Mūsu mērķis ir vienkāršs: nodrošināt jūsu vietnei ātru un uzticamu māju, nesabojājot jūsu bankas kontu.

HostPapa ir labākais Kanādas tīmekļa resursdators, salīdzinot ar citiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem Kanādas tirgū. Ja darbspējas laiks un cenas ir svarīgas jūsu biznesam, jums vajadzētu izvēlēties HostPapa.

HostPapa FAQ

Vai man ir nepieciešams tīmekļa mitināšanas pakalpojums??

Jā, jūs darāt, ja vēlaties vietni. Lai vietne dzīvotu internetā, tā ir kaut kur mitināma.

Vai man vajadzētu mitināt savu vietni??

Tas ir atkarīgs no tā, vai jūs meklējat ātru sava uzņēmuma mitināšanu, vai arī ja meklējat jautru DIY projektu. Ja jūs vēlaties mitināt vietni jebkuram mērķim, ne tikai uzzināt par savas vietnes mitināšanu, hostinga pakalpojuma izmantošana ir labāka izvēle.

Kā es varu mitināt savu vietni bez maksas?

Jā, bet ar milzīgu brīdinājumu. Bezmaksas hostinga pakalpojumi ir slikti. Mūsdienās ir tik daudz lētu iespēju, kas nodrošina izcilu servisu, ka nav nepieciešams izpētīt bezmaksas mitināšanas iespēju. Ja jūs nemaksājat par produktu, jūs kļūstat par produktu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author