WP Engine – Je vše Hype ospravedlněno?

Čas na kontrolu spravovaných služeb WordPress je konečně tady!

Chystám se zahájit tuto novou kapitolu v životě hostujícího tribunálu s možná nejlepšími penězi platformy WordPress, které lze koupit.

Moje recenze WP Engine se řídí stejnou podrobnou a důkladnou metodologií testování, o které je hostitelský soud znám.

Kritéria hodnocení jsou však ještě přísnější, protože spravovaná řešení WP by měla fungovat mnohem lépe než sdílené hostingové balíčky.

Před dvěma lety jsem se zaregistroval s tímto vyhrazeným hostitelem WordPress, abych sledoval jeho výkon, zabezpečení a podporu. Přirozeně jsem procházel mnoho recenzí WP Engine předložených koncovými uživateli a vytvořených kolegy testery, abychom získali lepší představu o službě.

Tady je to, co jsem našel.

Co je to WP Engine?

WP Engine není typickým poskytovatelem hostování webových stránek.

Společnost se více podobá poskytovateli služeb, protože její platforma je přizpůsobena jedinečným způsobem. Funguje to pouze pro weby WordPress a dokonce i ty jsou hostovány s určitými omezeními.

Proto jsou srovnání jako WP Engine vs Bluehost poněkud nesprávná. I když je pravda, že tato služba také poskytuje spravovaný hosting WordPress, první se specializuje výhradně na zrychlení, zabezpečení a spolehlivost populárního systému správy obsahu..

Zkontrolovali jsme několik nejlépe spravovaných hostitelů WordPress a žádný z nich se nepřibližuje tomu, co se vyvinul WP Engine.

Všechny skvělé věci samozřejmě přicházejí za cenu a tato služba neznamená žádnou výjimku, ale více o výhodách a nevýhodách WP Engines později.

"Vynikající prémiový hosting WordPress pro vývojáře & Podniky"

Uptime:

99,99%

Rychlost načítání:

0,57 s

Podpěra, podpora:

Absolutní prvotřídní

Kontrolní panel:

Proprietární

OVERAL4.3

Základy – Uptime, rychlost, podpora WP Engine

Provozní doba, rychlost a specializovaná podpora WP Engine umožňují velmi slibné řešení hostování.

1. Vynikající dostupnost

WP Engine je rychlé hostingové řešení. Vážně rychle.

Je to určitě nejrychlejší hostitel, kterého jsem zde zkontroloval na Hosting tribunálu. Dotazy backend i frontend se obsluhují za méně než 0,2 sekundy.

Mnoho vyhrazených hostitelů WP optimalizuje své servery pro CMS. Obvykle takové úsilí přináší výsledky, ale WP Engine překonává očekávání docela o určité rozpětí.

Z četných testů, které jsem provedl, je zřejmé, že inženýři a sysadminové WP Engine jsou skutečnými mistry svého řemesla. Je zřejmé, že jsou dobře zběhlí ve všech vtipech, které WordPress má (a není jich tak málo) a znají své vlastní hostitelské prostředí naruby.

Ten je navržen výhradně s ohledem na WP a je navržen dobře.

Zde jsou uvedena studená čísla o rychlosti motoru WP na frontendu:

Průměrná rychlost v roce 2019:

 • Leden – 0.145s
 • Únor – 0,121 s
 • Březen – 0.201s
 • Duben – 0,143 s
 • Květen – 0,139s
 • Červen – 0,122 s
 • Červenec – 0,143s
 • Srpen – 0,139s
 • Září – 0,188s
 • Říjen – 0,153s

WP Engine Plně načtený čas v roce 2019:

 • Leden – 0,988s
 • Únor – 1,12 s
 • Březen – 0,957 s
 • Duben – 1.01s
 • Květen – 0,849 s
 • Červen – 1,14 s
 • Červenec – 1,21 s
 • Srpen – 0,949 s
 • Září – 1.19s
 • Říjen – 0,931s

Backend je také působivý a pohodlně překonává sdílené prostředí SiteGround.

50 souběžných uživatelů a více než 300 současných připojení ani nezatěžilo ani nejmenší z plánů WP Engine.

Chcete-li dát věci do perspektivy, na základě rychlých testů WP Engine překonává virtuální soukromé servery. To by nemělo být tak velkým překvapením, protože na něm záleží nejen surový výpočetní výkon. VPS potřebuje značné technické znalosti, aby mohl poskytovat maximální zážitek WordPress.

Posádka WP Engine má tuto odbornost.

Verdikt: Nejrychlejší hostitel WordPress, kterého jsem si všiml. Na základě těchto čísel může platforma WP Engine soupeřit s řešeními VPS.

2. Doba provozu motoru WP – 99,99%

Začal jsem sledovat svůj web WP Engine již v roce 2017. Tuto kontrolu WP Engineu jsem neplánoval dokončit do roku 2019, ale z jasného hlediska mám data přes 22 měsíců..

Můj web WPE stále zobrazuje dostupnost 99,99%. 

To je prostě neuvěřitelné, ale monitorovací systém StatusCake ještě musí podat falešnou zprávu, takže musím svou nedůvěru odhodit a přijmout čísla.

Po 22 měsících a počítání je prostoj méně než desetina procenta.

Diskutuji o cenách WP Engine dále dolů (spoiler: není to levné), ale při čtení o plánech společnosti mějte na paměti uptime a rychlost, kterou získáte za svou investici.

Investice to je – WP Engine je hostingové řešení navržené tak, aby zvýšilo vaši online přítomnost prostřednictvím stabilní a rychlé služby. Není to pro příležitostné blogování, ale hodí se dokonale pro malé podniky, rostoucí webové stránky a dokonce i dopravní monstra.

Bez kývnutí.

Verdikt: Statisticky zanedbatelné prostoje po dobu dvou let sledování. Neuvěřitelný.

3. Podpora motoru WP – Hvězdná

Lidé, kteří pracují ve společnosti WP Engine, jsou blbci WordPress. I přesto, že ještě s některým z nich osobně potkám, jejich vášeň k populárnímu CMS je evidentní. Všichni agenti technické podpory, se kterými jsem se dostal do kontaktu, byli velmi dobře informovaní a dychtiví pomáhat.

Dokonce i obchodní zástupci, se kterými jsem mluvil, byli docela obeznámeni s WordPress a skutečným hostitelským prostředím jejich společnosti. Nejedná se o malý výkon, protože prodejní agenti jsou často při uzavírání obchodů mnohem lepší než vysvětlování věcí.

Nepovažoval bych podporu WP Engine za nejlepší v hostitelském průmyslu, protože jejich znalosti jsou do značné míry specializovány na WordPress, ale vše, co spadá do jejich působnosti, je skvěle pokryto.

Verdikt: Špičková podpora, která dokáže vyřešit jakýkoli problém WordPress.

WP Engine Pros

WP Engine dělá jednu věc – hostí webové stránky WordPress – a dělá to opravdu dobře. Zde jsou hlavní přednosti platformy, která ji zařadila mezi přední výrobce spravovaných řešení WP.

1. Všestrannost

WP Engine je vhodný pro obchodníky i vývojáře.

Díky jedinečné architektuře platformy mají vývojáři mnohem větší svobodu, než poskytuje průměrný sdílený hostitel.

WP Engine nabízí bezkonkurenční univerzálnost.

Na druhou stranu má společnost proaktivní a informovaný tým na palubě, který pomáhá nezkušeným webovým mistrům jít. Jsou to partneři nadšenců WP, kteří vám mohou odpovědět na celou řadu otázek, které vám pomohou s vývojem, prodejem a růstem vašeho webu..

2. Zabezpečení

Jedna věc, která vyniká hned, je to, jak vážně WP Engine bere zabezpečení. Často hovořím o bezpečnostních prvcích, které hostitelé mají, protože bezpečnost je zásadní.

Pokud si myslíte, že prostoje a pomalá rychlost načítání jsou špatné pro vaši online pověst – a jsou tam špatné, není pochyb o tom – zvažte, co by vám mohla zlá webová stránka nebo ukradená uživatelská data udělat..

WP Engine provádí několik věcí, aby posílil bezpečnost celého systému:

 • Poskytuje silnou izolaci účtu
 • Zakáže některé doplňky
 • Nainstaluje automatické aktualizace
 • Implementuje specifická pravidla zabezpečení WordPress
 • Nasazuje 2FA
 • Udržuje DDoS mitigátory
 • Skenování pomocí nástrojů automatické detekce hrozeb

3. Vlastní řešení pro podnikové hostování

Díky svým vysoce odborným odborníkům může WP Engine pomoci podnikům všech velikostí těžit z nejoptimalizovanějšího výkonu WordPress, jaký kdy byl.

Pokud nemáte ponětí, co do toho vložit – nebo, kde opravdu najít – svůj htaccess, WP Engine vám může pomoci. Pokud se obáváte, že vaše stránky mohou používat další SEO nebo optimalizaci rychlosti, WP Engine bude mít odpověď nebo vám dá do rukou ty správné nástroje, které vám pomohou najít sami sebe.

Společnost plánuje měřítko úžasně, takže můžete bez problémů růst vašeho online podnikání a zároveň si užívat mnoha výhod, které vynikající výkon přináší. Díky funkcím, jako je patentovaná technologie LargeFS, můžete nekonečně rozšiřovat.

Sladké a výkonné marketingové nástroje na vás čekají jediným kliknutím.

A nejlepší část?

Žádný růst není dostatečně velký, aby ohrozil rychlé doby načítání (bez ohledu na počet návštěvníků), nepřekonatelnou bezpečnost a bezchybný provozuschopnost.

Všechny tyto faktory společně zvyšují uživatelský dojem, který od jednoho okamžiku výrazně přispívá k SEO.

4. Zakázková řešení pro vývojáře

Pokud jste si na vteřinu pomysleli, že moje podrobná recenze již vyčerpala všechna vlastní řešení, která nabízí WP Engine, sedněte těsně – existuje spousta dalších.

WP Engine je vysoce technický konstrukt, který výrazně přispívá do vesmíru WP. Lidé, kteří tam pracují, velmi dobře vědí, co je potřeba ke spuštění a vývoji komplexního webu WordPress.

Nejedná se o prázdný chvást nebo generický marketingový žargon.

WP Engine vyvíjí (stále v beta verzi, ale rychle postupuje) svůj vlastní DevKit, který umožňuje rychlý místní vývoj. Je to rychlé, protože DevKit obsahuje lokální verzi celé konfigurace WordPress, kterou můžete nasadit, otestovat, ladit a znovu otestovat..

Samozřejmě jsou možné i spolupráce, mimo jiné užitečné volby, jako je výběr verze PHP, Genesis CLI, xdebug, plus přístup WPEngine sFTP a SSH Gateway pro bezproblémový push a pull a pro servery WP Engine a mnohem více.

Vážně, WPE DevKit je elektrický nůž a švýcarský armádní nůž v jednom balení!

5. Genesis Framework

Jedná se o kombinaci mezi předchozími dvěma body, protože umožňuje rychlý vývoj a nasazení, což pomáhá rozvojovým i vlastníkům podniků (kteří si najímají) rychle vystoupit z terénu.

Genesis je solidní základ pro jakýkoli web WordPress, který poskytuje bezpečnost a výkon pomocí některých elegantních vestavěných funkcí SEO.

(Ano, je to mnohem lepší než Gutenbergův editor.)

6. StudioPress Themes

Co jiného dělá WP Engine??

Poskytuje 36 prémiových témat, se kterými můžete hrát, upravovat a používat. Jsou postaveny s rámcem Genesis, díky kterému jsou obzvláště dobře funkční na serverech WP Engine. 

Jak si dokážete představit, jejich úpravy a úpravy jsou hračkou.

Sladké, není to tak?

7. Palubní volání pro podnikové uživatele

WP Engine se stará o malé podniky, ale také ví, jak zvládnout rozsáhlé projekty. Dává to smysl, jinak by se zbytečně vyčerpával velký kus neomezených zdrojů platformy.

Jedním z prvotřídních uživatelů podnikových služeb je volání na palubě a specializovaný správce účtů, který dává pojmu „spravované služby“ zcela nový význam..

8. Posouzení kódu

Toto je další služba na úrovni podniku.

Specializovaný tým WP Engine zkontroluje kód a výkon vašeho připraveného webu WP. Důkladným testováním se snaží optimalizovat nový web tak, aby fungoval na optimální úrovni od začátku.

9. Automatické migrace

Existuje snadný způsob, jak přesunout své stránky do služby WP Engine. Není to tak plynulé, jako je bezplatná migrace, kterou zcela řeší přijímající hostitel, tak oblíbený mezi sdílenými hostiteli, jako jsou SiteGround a HostPapa, přesto je to velmi snadné.

Ještě jeden proprietární nástroj, migrační plugin WP Engine může zvednout vaši stávající instalaci WordPress ze serverů jiného hostitele a zkopírovat ji do prostředí WP Engine.

Může to znít komplikovaně, ale funguje to docela dobře. To může být zvláště užitečné, pokud jste prodejce WP Engine, který se snaží získat nové zákazníky.

A nejlepší část? Protože se jedná o plugin, můžete jej použít kdykoli budete chtít, jakkoli chcete.

10. 60denní záruka vrácení peněz

WP Engine stojí statnou částku, ale můžete to nějakou dobu vyzkoušet. Průmyslovým standardem je poskytnout pouze měsíc hostingu v rámci záruky vrácení peněz, ale WPE trvá dvakrát tak dlouho.

Což není nic, na co bychom se mohli mračit.

Nevýhody motoru WP

Jak úžasné je, WP Engine není bezchybná služba. Bez ohledu na to, kolik jich může být, jsou jeho nevýhody.

1. Pevná omezení plánů

Moje recenze WP Engine má celou sekci věnovanou podnikovým plánům, ale jedna věc vyniká a zaslouží si zmínku sama o sobě: cap návštěvníka.

Podívejte se, každý plán WP Engine přichází se stanoveným limitem měsíčních návštěvníků. Pokud váš web generuje více jedinečných požadavků na server, nebude se snižovat, ani nebude ovlivňovat jeho výkon. Váš rozpočet by však mohl zasáhnout, protože všichni návštěvníci, kteří přesahují stanovený limit, způsobí další poplatky.

Je pravda, že mnoho alternativ WP Engine, které nabízejí podobné úrovně služeb, zavádí takové limity.

Obvykle tvrdí, že je to z důvodů výkonu – nepřetížit servery a podobně – ale když je vynuceno tak přísně, často je to tlak na větší a dražší plán.

2. Žádné hostování e-mailů

Zde je překvapení: přihlásíte se do ovládacího panelu WP Engine a … neexistují žádné e-mailové ovládací prvky. Protože neexistuje žádná e-mailová služba.

Je samozřejmé, že hosting webových stránek a e-mail hosting jsou dvě různé věci, ale drtivá většina webových hostitelů poskytuje obojí. Porovnejte WP Engine vs Bluehost nebo Dreamhost – jiné kvalitní hostitele se spravovanou nabídkou WP – a to je zřejmá nevýhoda.

Ano, vím, že WPE je poskytovatelem služeb a ne typickým webovým hostitelem, ale mohl do svého portfolia začlenit e-mail prostřednictvím třetí strany.

To však nemá, a to je něco, o co se musíte vy, uživatel, postarat samostatně.

3. Zakázané pluginy

Po pravdě řečeno, nejsem si stoprocentně jistý, jak spravedlivé je zmínit seznam nepovolených pluginů, které WP Engine udržuje, protože pro mnohé to bude menší nepříjemnost a nic víc.

Každopádně tu je řešení: WP Engine, zejména z bezpečnostních důvodů, ale také kvůli problémům s výkonem, neumožňuje instalaci a provoz hrstky pluginů WordPress.

Nyní není seznam tak krátký a najdete zde mnoho oblíbených fanoušků, ale záznamy v seznamu povolených pluginů vykonávají tuto práci stejně dobře, ne-li lépe v prostředí WP Engine.

Přesto se seznam podívejte, zejména pokud plánujete migraci a jste zvyklí na určité funkce.

Doporučujeme WP Engine?

Absolutně!

Ve jménu objektivity a důkladnosti jsem pečlivě prostudoval omezení platformy pro tuto revizi WP Engine, ale pravdou je, že toto je jedno nejlépe spravované řešení WordPress, které si peníze mohou koupit.

Je pravda, že to není levné, ale proč by to mělo být? Služba je vznešená, vyladěná k dokonalosti zručnými rukama, leštěná a optimalizovaná nad prostředky a know-how většiny ostatních poskytovatelů hostingu.

Samozřejmě to bude stát víc.

Ale jsou to dobře vydělané peníze, protože pokud jde o vyhrazené hostitele WordPress, WP Engine je vynikajícím umělcem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author