Scalahosting – Kök Yapmayı Sevdiğimiz Underdog

Scalahosting, etkileyici bir teknoloji seti ortaya koyan nispeten bilinmeyen bir sağlayıcıdır. Bu sadece vardı kendi incelemesini almak.

Doğal olarak, desteğe başvurdum ve daha fazla bilgi istedim. Dakikalar sonra, hosting planım vardı ve Scalahosting’i incelemeye hazırdım.

İtiraf etmeliyim ki, hoş bir sürpriz oldu. Hizmetin kalitesi göz önüne alındığında, sağlayıcı daha sonra değil, ev sahibi dünyada büyük yapmak zorunda.

Önce onu duydun: Scalahosting bir sonraki büyük şey.

Geleneksel olarak Scala incelememiz, derinlemesine test sonuçlarına, gerçek zamanlı izlemeye ve şirketin paylaşılan barındırma işlemlerini araştırmaya ve incelemeye dayanmaktadır..

Scalahosting Nedir??

Yaklaşık 50.000 müşteri ve 700.000 barındırılan alan adıyla Scalahosting, ABD’den kompakt ve bağımsız bir sağlayıcıdır.

Biri kendi ülkesinde, diğeri AB’de olmak üzere iki veri merkezine sahiptir. İkinci bir Kuzey Amerika tesisi yapım aşamasında.

Yine de, ev sahibi dünyaya yeni gelenlerden bahsetmiyoruz. Aksine, Scala’nın kuşağında 13 yıllık tecrübesi ve bunun için gösterecek çok az teknoloji var.

Zor bir uzman değil, ancak WordPress kullanıcıları için de birkaç sürpriz var. Aslında, Scalahosting ile SiteGround veya Bluehost’u karşılaştırdığınızda, eski model oldukça etkileyici.

Yine de çoğu rakipten farklı olarak Scala, araştırma ve geliştirmeye daha fazla, pazarlamaya daha az yatırım yapar. Sonuç, oldukça sağlam paylaşılan planlar ve muhtemelen piyasadaki en değerli VPS anlaşmalarıdır..

Politika övgüye değerdir ve sağlayıcının neden bu kadar iyi olduğunu ve bazılarından daha az popüler olduğunu açıklar..

Yine de arka plan hakkında yeterince konuşalım – pirinç meselelerine inelim ve Scalahosting’i neyin farklı kıldığını görelim.

"Ölçeklenebilir, Güçlü, Çok Yönlü"

uptime

% 99.99

Yükleme Hızı

0.76s

Destek

9/10

Özellikleri

8.5 / 10

OVERAL4.1

Temel Malzemeler – Scalahosting Çalışma Süresi, Hız, Destek

Bunlar web hosting büyük üç. Bir sağlayıcı burada tökezliyorsa, telafi etmek için yapabileceği çok az (veya daha doğrusu hiçbir şey) yoktur. Scalahosting incelemelerinin çoğu bu alanlarda sağlayıcıyı övüyor, bu yüzden verilerin tüm konuşmayı yedekleyip desteklemediğine bakalım.

1. Mükemmel Çalışma Süresi -% 99.99

Çalışma süresi, her şey çalışırken fark etmediğiniz şeylerden biridir. Buna rağmen, muhtemelen barındırmadaki en önemli faktördür.

Basitçe, hosting satın aldığınızda, sitenizin her zaman kullanılabilir olmasını beklersiniz.

Bu yüzden, Scala giriş bilgilerimi alır almaz, basit bir WordPress sitesi kurdum ve gerçek zamanlı izleme araçlarıma bağladım. Birkaç haftalık veri ile, beklediğiniz kullanılabilirlik hakkında oldukça iyi bir fikir edinebilirsiniz..

Scala’ya gelince, endüstri standardı olan% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunuyor. Bu, toplam aylık kesinti süresini yaklaşık 43 dakika veya günde 1,5 dakikadan daha az bir süre ile sınırlar. Sonuçta makul bir garantidir.

Scalahosting politikayı ihlal ederse, barındırma kredisi alabilirsiniz. Sağlayıcı bile kendi günlüklerinizi kanıt olarak kabul edecektir, böylece StatusCake gibi bir araç kullanabilir ve Scala sunucunuzun kullanılabilirliğini takip edebilirsiniz.

Tüm sağlayıcıların bunu yapmanıza izin vereceğini düşünebilirsiniz. Ancak, çoğunluk sadece kendi günlüklerini kabul eder, yani sağlayıcı bir kesinti olarak neyin sayıldığına karar verir (size bakarken, HostGator).

Gerçek çalışma süresi, Scala’nın bulut altyapısının gerçekte parladığı yerdir. Bu Scalahosting incelemesinin yazımı sırasında, sağlayıcı neredeyse mükemmel kullanılabilirlik kaydetti. Sunucular ayda ortalama bir kesinti süresi alır, bu da mükemmel.

Bir sağlayıcının altyapısını birinci sınıf durumda tutması her zaman güven vericidir. Mükemmel bir başlangıç ​​yapıyoruz, şimdi hıza geçelim.

"Scala, neredeyse kesintisiz çalışma süresi gösterir ve SLA ihlal edildiğinde yeterli geri ödeme vaat eder."

2. İyi Hız

  • Tepki süresi — 0.29s
  • Tam yüklü bir web sitesine geçiş süresi – 0.76s
  • Yük altında – 30s

Not: Alanımda hız testleri uygularsanız, sonuçlar biraz dalgalanabilir. Aynı test platformundan bile, iki test normalde biraz farklı sonuçlar gösterir. Sitem ABD’de barındırılıyor, bunun için ABD konumlarından test ettim Scala incelemesi. Tüm eklentiler ve sunucu tarafı önbellekleme devre dışı bırakıldı.

Çalışmadan sonra yapılan çalışma, web sitesinin başarısının büyük bir belirleyicisi olduğunu gösteriyor. Daha hızlı web siteleri ziyaretçileri daha verimli bir şekilde meşgul eder, daha fazla ziyaretçi çeker ve daha fazla ürün satar. Yavaş sitelere gelince, diyelim ki uzun sürmezler.

Söylemeye gerek yok, hosting seçiminiz burada önemli bir rol oynuyor. Bir web sitesi yalnızca sunucusunun izin verdiği kadar hızlı olabilir, bu nedenle akıllıca seçmelisiniz.

Scalahosting incelemesi için, sunucuların bir sayfayı ne kadar hızlı yanıtlayıp teslim edebileceğini ve yoğun trafik altında nasıl performans gösterdiklerini kontrol ettim. Testi adil yapmak için ekstra hız optimizasyon araçlarını kapattım ve yalnızca temel kurulumu karşılaştırdım.

Ön uç çarpıcı bir performans sergiliyor. Sunucuların yanıt vermesi ortalama 0.295 saniye sürüyor ve Scalahosting’i bu kategorideki ilk beş ana bilgisayara yerleştiriyor – SiteGround gibi sağlayıcılara karşı olduğunu düşünerek küçük bir başarı yok.

Tam bir dokümanın yüklenmesi için geçen süre daha da etkileyici. Ortalama 0.766 saniyede Bugüne kadarki en hızlı sağlayıcıyı scalahosting. Başka hiçbir sunucu bunu tutarlı bir şekilde iyi performans göstermiyor.

Scala’nın ön uç kurulumu övgüye değer. Son kullanıcılardan övülen tüm Scalahosting yorumları kesinlikle noktaya geldi.

Arka uç testi sırasında sorun yaşadım. Yük Darbe testi yaklaşık 18 sanal kullanıcıya kadar iyi gider. Ardından, sunucular HTTP bağlantılarını bırakmaya başlar ve yanıt süreleri önemli ölçüde yükselir.

Bu, bir barındırma sağlayıcısı için nadir bir olay değildir; HostGators’ın ve GreenGeeks’in arka ucunda da benzer bir şey olur. Bir olasılık, bazı güvenlik sistemlerinin etkinliği DDoS saldırısı olarak görmesi ve aynı IP adresinden bağlantı sayısını sınırlamasıdır.

Bu konuda teknik desteğe başvurdum. Ajanlar yardım etmek için ellerinden geleni yapsalar da, hala bir çözüm bulmak için çalışıyorlar.

Sunucular aksi halde hızlıdır ve Scalahosting tamamen iyi miktarda trafiği idare edebilir.

"Scalahosting karşı konulmaz hızlı ön uç hızına sahiptir, ancak destekli bazı sorular ortaya çıkarır"

3. Duyarlı Destek

İlk tarama sırasında en çok göze çarpan şey yüksek müşteri memnuniyet oranı idi. En önemlisi, kullanıcı incelemeleri Scalahosting destek ekibini övüyor. Kendim için kontrol etmek ve desteğin gerçekten hepsi bu olup olmadığını görmek için istekliydim.

Onlarla birkaç kez temasa geçtim ve basit sorularla başladım. Bunlardan ilki, günün saatine bakılmaksızın tüm sorguların anında yanıt almasıydı. Bu, destek ekibinin iyi personel olduğunu gösterir.

Ajanlar da oldukça bilgili. Scalahosting müşteri desteği, platform hakkındaki çoğu soruyu cevaplayabilir ve web sitesi optimizasyonu hakkında doğru tavsiyeler sağlayabilir.

Çok uzak çok iyi. Büyük silahları ortaya çıkarma zamanı gelmişti.

Destekle bir kez daha iletişim kurdum ve Yük Etkisi sorununu çözmek için yardım istedim – diğer sağlayıcıların çoğu adresleme konusunda sefil bir şekilde başarısız oldu. Şaşırtıcı bir şekilde, ajan hevesliydi ve hemen benden fikirler atlamaya başladı.

Sorunu çözmek için farklı konfigürasyonları denerken bir saatten fazla bir süre boyunca çağrıda kaldık. Sorun nihayetinde bir sunucu yöneticisine yükseltilse de, basit cephe hattı ajanlarından özveri seviyesi etkileyici.

" Her şey düşünüldüğünde, Scalahosting desteği iyi eğitimli ve yardım etmeye istekli. Tedarikçi, çalışan seçimi konusunda şaka yapmıyor ve müşterilerini iyi ellerde bırakıyor.."

Scalahosting’in Artıları

Scalahosting tamamen ev sahibi dünyayı sağlam tescilli teknoloji ile fethetmekle ilgilidir. Web yöneticilerini güç ve fayda ile etkilemek istiyor. Ve orada yüzlerce Scalahosting incelemesine göre, iş için doğru araçlara sahip.

1. Mülkiyet Güvenliği

Sağlayıcının ana avantajı tescilli yazılımdır. SShield Security, bu Scalahosting incelemesinde ele alacağımız ilk araçtır.

Basitçe, SShield bir güvenlik paketidir.

Bir tarafta, gelen tehditleri engellemeye yarar. Scalahosting, SShield’ın saldırıların% 99.998’ini engelleyebildiğini öne sürüyor.

SShield’ın diğer bileşeni 7/24 izlemedir. Bilinen kötü amaçlı yazılımlardan oluşan bir veritabanı çalıştırmanın yanı sıra, güvenlik sistemi potansiyel olarak tanımlanamayan tehditleri keşfetmek için makine öğrenimini kullanır. Bu, Scala sunucunuz için ciddi bir sorun haline gelmeden önce herhangi bir saldırıyı yakalamak için çok daha iyi bir şans sağlar.

Sistemin bir avantajı, herhangi bir kötü amaçlı etkinliği düzeltmek için size yeterli zaman vermesidir (sunucunuza virüs bulaşması durumunda). Web sitenizi hemen kapatmak yerine size ayrıntılı bir rapor gönderir. Bu, kendinize zarar vermeden sorunu düzeltmek için en iyi şansı verir.

Bunu her ana bilgisayardan bekleyebilirsiniz, ancak sağlayıcıların kötü amaçlı yazılımın ilk bakışta panik yaptığını ve bir siteyi kapattığını gördüm. Scala’nın gereksiz hasara neden olmak yerine sadece uygun önlemleri alması faydalıdır.

Sonuçta, Scalahosting’in yeni bir web sitesi güvenliğine sahip sağlam bir teknolojiye sahip olduğunu görmek güven verici. 

2. WordPress için Optimize Edilmiş

Bu Scalahosting incelemesine başladığımda, şirketin WordPres’i nasıl ele aldığını görmek istiyordum.

Scalahosting, standart hosting planlarının WordPress odaklı özel bir “lezzetini” ücretsiz olarak sunuyor. Scala’nın müşterilerinin büyük bir kısmı WordPress kullanıcıları, bu yüzden çok mantıklı.

Bunun büyük bir kısmı Scala’nın özel yönetim aracı olan SWordPress Yöneticisi. Bu, WordPress sitelerini kolayca eklemenizi, güvenliklerini optimize etmenizi ve otomatik WordPress güncellemelerini etkinleştirmenizi sağlar.

Serin seçeneklerden biri, sunucu tarafı komut dosyası saldırılarını önleyen bir güvenlik kilidini etkinleştirmektir. Herhangi bir eklenti eklemek istediğinizde devre dışı bırakmayı unutmayın.

Çalışma ortamına klonlama gibi daha fazla araç çalışmalarda. Şimdilik, WordPress için yönetilen paylaşılan barındırma işleminin tüm temel özelliklerini elde ediyorsunuz.

Ve bu sadece bir parçası. Scalahosting, tüm WordPress planlarına özel güvenlik kuralları, özel bir güvenlik duvarı ve kötü amaçlı yazılım taraması ekler. Güvenlik açısından, buradaki en kapsamlı ana bilgisayarlardan biri.

Başlangıç ​​planına giderseniz daha da iyi olur. Scalahosting, WordPress mühendisleriyle size zaman kazandıracak ve web sitenizi optimize etmenize yardımcı olabilir. Aksi takdirde böyle bir yardım almak pahalıdır, bu nedenle Scalahosting’in değeri etkileyici.

Aslında, ekstra araçlar çok sağlam, Scalahosting 2020’nin en iyi WordPress hostingine güçlü bir aday.

3. Sezgisel Müşteri Alanı ve Spanel

Web sitesi sahipleri, müşteri alanında ve kontrol panelinde çok zaman harcıyor. İdeal olarak, bunların gezinmesinin kolay olmasını ve tüm kritik seçeneklerin bir veya iki tıklamayla kullanılabilir olmasını istersiniz.

Neyse ki, Scalahosting burada oldukça iyi. En önemli alanlara her zaman kenar çubuğundan erişebilirsiniz. Bunlar, DNS yönetimi, faturalandırma ve biletlemeyi içerir.

Kuşkusuz, benim gerçek kontrol panelimin yönetim araçlarını bulmak beni biraz tıklattı. Bir kez yaptım, SWordPress Manager gibi araçları kullanmak ve kullanmak oldukça kolaydı.

Gerçek kontrol paneline gelince, paylaşılan barındırma planları endüstri standardı olan cPanel’i kullanıyor. Scala hosting VPS paketine geçtikten sonra, SPanel’i tercih edebilirsiniz. Bu Scala’nın özel cPanel alternatifi.

Tescilli kontrol panelleri genellikle zayıftır, ancak SPanel şanslı bir istisnadır. Veritabanı yönetimi, SSL kurulumu, e-postalar gibi cPanel’in yapabileceği her şeyi yönetir ve hatta hosting satmanıza bile olanak tanır. Ayrıca, gezinmek kolaydır ve tüm işlevler iyi çalışır.

SPanel’in başlıca avantajları, ayrı bir ortamda çalışmasıdır, bu nedenle sunucu kaynaklarınızı yemez. Ayrıca kullanımı ücretsizdir. Buna karşılık, cPanel, özellikle bir bulut barındırma satıcısı veya çok fazla eklentiye ihtiyaç duyanlar için oldukça maliyetli olabilir. SPanel varsayılan olarak birçok özelliği içerdiğinden, ayda yüzlerce dolar tasarruf edebilir.

Şimdi siz Yapabilmek cPanel lisansı için ödeme yapın ve VPS sürümüne yükseltirseniz kullanın. Bununla birlikte, SPanel yükseltme yolunu daha pürüzsüz hale getirir ve daha fazla değer katar.

Kuşkusuz, SPanel paylaşılan barındırma kullanıcıları için bir avantaj değildir, ancak birçok web sitesi sahibi sonunda ek kaynaklar ve esneklik için VPS’ye yükselir. İşte o zaman SPanel çok daha uygun fiyatlı bir cPanel alternatifi haline geliyor.

4. VPS’ye kadar ölçeklendirmek kolay

Yükseltmelerden bahseden Scalahosting, beraberindeki tüm avantajlarla kendi sanal sunucunuzu almanızı kolaylaştırır.

Tam olarak yönetilen bir VPS’yi, paylaşılan en büyük plan için ödeyeceğiniz tutardan yalnızca 2 ABD Doları daha fazla alabilirsiniz. En iyi fiyatı almak için daha uzun bir süre abone olmanıza gerek yoktur; aydan aya ödeme yaparken tam değeri elde edebilirsiniz.

Tabii ki, SPanel burada bir rol oynuyor. Hesaplanacak cPanel lisansı olmadığından, VPS planları çoğu rakibin teklif ettiğinden daha uygun fiyatlı.

Sadece baz SPanel ile cPanel’i karşılaştıran Scala, ayda en az 15 $ tasarruf sağlıyor, özellikle de SPanel’in çok sayıda güçlü özelliğini göz önünde bulundurursanız. CPanel eklentilerine ihtiyacınız varsa veya barındırma işlemini yeniden satmak istiyorsanız, tasarruf daha da yüksek olabilir. 

Paylaşılan planlara başlasanız bile, web siteniz büyüdükçe sizi bekleyen büyük bir avantajdır..

5. Günlük yedeklemeler

Yedeklemeler, web sitesi sahipleri için gerekli bir güvenlik ağıdır. Bir hata yaparsanız veya başka bir şey ters giderse, sitenize geri dönmek için bir yedeğiniz olmalıdır.

Scalahosting bunu gerçekten netleştirmese de günlük yedeklemelerden yararlanabilirsiniz. Sağlayıcı yedeklemeleri bir hafta boyunca saklar, böylece sitenizin her zaman güvenebileceği yedi sürümü olur.

Web sitenizi düzenli olarak kontrol ettiğiniz sürece (yani, haftada bir kez), güvende olacaksınız.

6. Ücretsiz Göçler

Zaten bir web siteniz varsa, yine de Scala’nın web sunucusuna geçebilirsiniz. Teknik ekip sizin için yapacağından, sitenizi taşımanın azimli olması konusunda endişelenmenize gerek yok. 

Bluehost gibi bazı sağlayıcılar bu tür hizmetler için yaklaşık 150 $ ücret alıyorlar. Buna karşılık, Scalahosting kullanıcılarına sağlam ve ücretsiz olarak sunuyor.

7. Adil Fiyatlandırma

Web barındırma fiyatlandırma dönüşümleri web yöneticileri binlerce evcil hayvan peeve vardır. Daha önce bir web siteniz varsa, büyük olasılıkla sitenin özüne aşinadır..

Sağlayıcı sizi düzinelerce fantastik avantajla inanılmaz derecede uygun fiyatlı bir anlaşma elde etmek için iki veya üç yıl boyunca hostinge davet ediyor.

İlk terim bittikten sonra yenilenme zamanı. Bu, sağlayıcı size üç veya dört kat daha yüksek ücretle vurur ve çevrimiçi kalmak istiyorsanız üç yıl daha satın almanız daha iyi olur.

Bazı sağlayıcılar daha yüksek yenileme maliyetlerini gizlemek için ellerinden geleni yaparlar. Heck, bazıları ürün sayfasında bile göstermiyor.

Şimdi, fuar adil, Scala yenileme fiyatlarını yükseltiyor, ancak çoğu sağlayıcı kadar değil. Üç yıl için ön ödeme yaparsanız ve daha sonra yalnızca 2 ABD doları yükselirse, Başlangıç ​​planı aylık 3,95 ABD dolarıdır. Bunu aynı fiyattan başlayan ve daha sonra yenilemede iki katına çıkaran (veya üç katına çıkaran SiteGround) A2 Hosting ile karşılaştırın..

Öte yandan Scalahosting’in çok makul bir fiyatı var. Sağlayıcı, fiyatlandırmanın nasıl çalıştığı konusunda tamamen şeffaftır ve ilk indirime yeni başlarken yardımcı olabilir.

Daha da önemlisi, yenileme maliyetleri, indirimleri telafi etmek için makul olmayan bir şekilde yüksek olmak yerine, hizmetin kalitesini tam olarak yansıtmaktadır. Aslında, birçok kullanıcı Scalahosting incelemelerinde şeffaf fiyatlarından övgü söylüyor.

8. Ücretsiz Alan Adı

Biraz ekstra değer elde etmek her zaman iyidir. Scalahosting, altı aylık barındırma için kaydolan kullanıcıların hiçbir ek ücret ödemeden bir alan adı kaydetmelerine olanak tanır. Bu, aksi takdirde size 10-15 ABD dolarına mal olacak bir hizmettir, bu nedenle burada birkaç dolar tasarruf edersiniz.

Bunun tüm planlarda mevcut olmadığını unutmayın. Ücretsiz kayıttan yararlanmak için Gelişmiş plana gitmeniz gerekir. Ayrıca herhangi bir Scala barındıran VPS’de mevcut değildir.

9. 99 sent Deneme

Çoğu barındırma sağlayıcısı, platformu denemenize izin vermek için 30 günlük para iade garantisi verir. Scalahosting bir istisna değildir: hizmetleri için ödeme yapabilir ve daha sonra beğeninize göre tam bir geri ödeme alabilirsiniz. Bu kadar ileri giderse, ilk ay bitmeden geri ödeme isteğinde bulunmayı unutmayın..

Ayrıca, herhangi bir paylaşılan Scala fiyatlandırma planının bir aylık denemesi için 0,99 ABD doları ödeme seçeneğiniz de vardır. Scalahosting’in denerken paranızı elinde tutmasını istemiyorsanız bu rotayı tercih edebilirsiniz. Bunu da yapabilirsiniz, böylece geri ödeme isteğinde bulunma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Gerçekten çığır açıcı bir özellik olmasa da, bu yeni barındırma yaklaşımını tercih edebilirsiniz.

Scalahosting’in Eksileri

Ne kadar güçlü olursa olsun, hiçbir barındırma hizmeti karışıklığı olmadan değildir. Scalahosting’e gitmeden önce bilmeniz gerekenler.

1. Bazı kullanıcılar için Paylaşılan Hosting tamamen SSD değil

Scala web hizmetinin çoğu SSD’de çalışsa da, paylaşılan barındırma HDD’yi de içerir.

Yani, eski hesaplar SSD ve HDD karışımında çalışır. Kullanımda olan dosyalar daha hızlı erişim sağlayan katı hal sürücülerindeyken, sistem dosyaları HDD’de bulunur.

Neyse ki, Ocak 2020’den bu yana, tüm yeni istemciler tamamen SSD sunucularında barındırılıyor. Esasen, sağlayıcıyı yeni keşfettiyseniz eski sunucu kurulumu sizi etkilemez. Scala’nın ekibi ile görüştüm ve ev sahibi eski hesapları aynı ortama taşımaya başladı, böylece mevcut müşteriler yakında aynı avantajlardan yararlanacak.

Barındırma hızlı, etkileyici olsa da, SSD’ye tam bir geçiş hizmeti geliştirecektir. Özellikle eski istemciler bile SSD ile güçlendirilmiş VPS barındırmalarına ölçeklenebildiğinden, Scala için büyük bir avantaj değildir. Yine de söz etmeye değer bir şey.

2. İnce Bilgi Tabanı

Burada söyleyecek çok az şey var, Scala’nın orada en geniş makale setine sahip olmadığını kaydedin. Toplamda sadece 80 yaygın soruyu kapsarlar ve cevapların çoğu oldukça kısadır.

Bilgi tabanı iyi bir SSS bölümü oluşturur. Yine de kendin yap türüysen biraz Google’la yapman gerekecek.

3. Belirsiz Ürün Tanımları

Scala bariz herhangi bir problemi gizlemediğinden, bunun pazarlama yanıltıcı olmadığını söyleyerek önsöz yapmalıyım. Bununla birlikte, hem web sitesi hem de Scalahosting desteği, bazı özelliklerini çok iyi açıklayamıyor.

Örneğin, planların WordPress sürümü açıkça günlük yedeklere sahip olsa da, Scala standart web barındırma sayfasında herhangi bir yedeklemeden gerçekten bahsetmiyor. -biraz garip. Sadece teknik desteğe başvurduğumda bir açıklama aldım Hangi günlük yedeklemeler, her sürüm bir hafta boyunca kaydedilir. Bunu anlamak kafa karıştırıcı ve zaman alıcı olabilir.

Şimdi, bu oldukça küçük bir sorundur ve düzeltilmesi kolaydır. Yine de, bir söz gerektiriyor.

Scalahosting’i Öneririz?

Biz hiç!

Scalahosting, temelleri çoğu ana bilgisayardan daha iyi kapsar ve teklifi sağlam araçlarla renklendirir. WordPress kullanıcıları için mükemmel, iyi fiyatlı ve bir web sitesini darboğazlar olmadan istikrarlı bir şekilde büyütmenin ötesinde. Ayrıca, piyasadaki daha güvenli platformlardan biri.

Bu konuda sevilecek çok şey var. Yani, Scalahosting bir sonraki büyük şey mi?

Sadece olabilir.

Gelişmekte olan teknolojileri şu andaki hızda tutuyor ve kapağa birkaç veri merkezi daha ekliyorsa, etkisini genişletmekte çok az sorun yaşıyor olmalı. Scalahosting incelemesinde nitpicky aldığım birkaç şey var, ama en azından herhangi bir ev sahibi hakkında söyleyebilirsin.

Kısacası, Scalahosting genel olarak mükemmel bir sanatçıdır. Kesinlikle gitmeye değer bir ev sahibi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author