Recenze HostPapa – nejrychlejší hostitel z Kanady

HostPapa je oceněný hostitel se službami přizpůsobenými tak, aby vyhovovaly malým podnikům ze všech výklenků. Na povrchu se zdá, že jeho hostitelská platforma je cenově dostupná a všestranná, ale plní humbuk?

Zaplatil jsem za sdílenou službu HostPapa před několika měsíci a začal jsem sledovat její výkon prostřednictvím rozsáhlého testovacího testování, zatímco zaznamenávání její provozuschopnosti pomocí neustálého živého sledování.

Strávil jsem několik týdnů hodnocením reputace hostitele prostřednictvím hranolů odborných a uživatelských recenzí a také jsem si pozorně přečetl podmínky služby a slíbené funkce. Výsledkem je tato podrobná, nezaujatá recenze HostPapa, která pečlivě zkoumá všechny aspekty tohoto poskytovatele hostingu.

Kdo je HostPapa?

Webhosting HostPapa pochází z Kanady a má své sídlo v Burlingtonu v Ontariu.

Tato soukromá společnost, založená v roce 2006, roste pěkně a stabilně. Již jsem komentoval, jak snaha o expanzi často ničí společnosti. Zdá se, že lidé na HostPapě mají jasný plán s holistickým přístupem, který vyrovnává růst společnosti s vynikající infrastrukturou a skvělým zákaznickým servisem..

I když minulé události nejsou velmi spolehlivým prediktorem budoucnosti, filozofie HostPapa vnáší pocit bezpečí a nezávadnosti, což jsou vzácné komodity..

Nejedná se o prázdná slova.

Shromáždil jsem těžce studená čísla, abych jim ukázal, a souhlasí s většinou recenzí HostPapa, které jsem zkontroloval.

"Nejlepší hosting pro malé firmy"

Uptime

99,90%

Podpěra, podpora

8/10

Rychlost načítání

0,90 s

Funkce

9/10

OVERAL4.2

Základy – HostPapa Uptime, Speed ​​and Support

Zahájení kontroly produktu HostPapa s cenami a funkcemi, aniž by se nejprve kontrolovala jeho rychlost, doba provozu a technická podpora, by bylo zbytečným cvičením. Pokud nemůžete poskytnout základní náležitosti, žádné fantastické triky vás nemohou zařadit mezi nejlepší poskytovatele webhostingu.

1. Provozní doba – 99,91%

HostPapa přináší to, co slibuje: dostupnost 99,9%.

Pečlivě jsem prošel smluvními podmínkami, abych zjistil, co se stane, když uptime poklesne, ale neviděl jsem ani slovo o kompenzaci nebo vrácení peněz.

Zvláštní, že? Zejména s ohledem na skutečnost, že to vidíte na stránce záruky služeb:HostPapa záruka dostupnosti?

V každém případě jsem to řídil týmem podpory HostPapa. Ujistili mě, že každý nadměrný prostoj je zaznamenáván a vykazován v souladu s tím fakturačnímu týmu, který by uplatnil přiměřenou úhradu všem dotčeným.

Nyní, podle mých živých monitorovacích nástrojů, byl můj malý malý web HostPapa WordPress v režimu offline déle, než se očekávalo v lednu a únoru, a neobdržel jsem žádnou slevu ani vysvětlení od fakturačního týmu společnosti..

Je pravda, že v době, kdy jsem zmeškal šanci je strkat a zeptat se, co se děje, tak nyní dychtivě očekávám, až příště budu mít příležitost vidět, jak se s takovými případy vypořádají.

Ať už je jejich reakce jakákoli, skutečnost, že ToS nestanoví nic o náhradách a náhradách, není na škodu.

Průměrná doba provozu 2018

 • Říjen – 99,99%
 • Listopad – 100%
 • Prosinec – 99,97%

Průměrná doba provozu 2019

 • Leden – 99,81%
 • Únor – 99,59%
 • Březen – 100%
 • Duben – 99,92%
 • Květen – 99,93%
 • Červen – 99,99%
 • Červenec – 99,98%

"HostPapa poskytuje standardní 99,9% provozuschopnost, ale politika proplácení je trochu složitější."

2. Rychlost – nejrychlejší hostitel

 • Druhá nejrychlejší doba odezvy – 0,20 s (2.)
 • Vynikající doba načítání – 0,90 s (4.)
 • Superb pod stresem – 0,19 s (3d)

Poznámka: Pokud spustíte testy rychlosti v mé doméně, výsledky se mohou trochu lišit. Dokonce i ze stejné testovací platformy dva po sobě jdoucí testy obvykle vykazují mírně odlišné výsledky. Můj web HostPapa je hostován v Severní Americe, takže jsem ho testoval z USA. Všechny pluginy a ukládání do mezipaměti na straně serveru byly deaktivovány.

Čas od prvního bajtu (TTFB) a plně načtený čas záleží hodně na SEO a koncových uživatelských zkušenostech (což je zdaleka to samé). Proto měří obojí pečlivě, pomocí několika nástrojů pro srovnávání.

HostPapa na mě zapůsobil ohnivými vysokými rychlostmi. Můj web WordPress neustále hodiny v jednom z nejrychlejších TTFB, jaký jsem kdy viděl. Průměrně je 200 milisekund extrémně nízká.

Čas potřebný k úplnému načtení stránek, aby uživatelé mohli komunikovat, je také krátký. Za méně než vteřinu se zobrazí vše, co si návštěvníci mohou užít.

Nejen toto, ale sdílená hostitelská platforma HostPapa je schopna zvládnout příliv návštěvníků a současné spojení s pozoruhodnou lehkostí. Poslal jsem 50 virtuálních uživatelů současně, kteří otevřeli téměř 300 požadavků směrem k serveru, a na všechny z nich odpověděl během 0,19 sekund.

Blimey!

Během bombardování se současnými spoji prakticky nedošlo k žádným bodům ani zpoždění.

Průměrná doba odezvy 2018

 • Říjen – 0,19 s
 • Listopad – 0,17 s
 • Prosinec – 0,16 s

Průměrná doba odezvy 2019

 • Leden – 0,21 s
 • Únor – 0,18 s
 • Březen – 0,18 s
 • Duben – 0,19 s
 • Květen – 0,26 s
 • Červen – 0,24 s

Odezva při zatížení 2018

 • Říjen – 0,23 s
 • Listopad – 0,23 s
 • Prosinec – 0,17 s

Reakce pod zatížením 2019

 • Leden – 0,20 s
 • Únor – 0,20 s
 • Březen – 0,19 s
 • Duben – 0,15 s
 • Květen – 0,17 s
 • Červen – 0,21 s

"HostPapa je nejrychlejším hostitelem hostujícího tribunálu, jsou-li zohledněny všechny tři metriky."

3. Velká podpora

Měl jsem několik příjemných výměn s týmem podpory HostPapa.

Zaprvé jsem měl potíže zjistit přesná omezení každého sdíleného hostovacího plánu. Víte, HostPapa je dalším hostitelem, který jde o marketingové žargony, které nemají žádné spojení s technickou realitou.

I po rozšíření podrobností plánu uvidíte klasické nesmysly jako „neomezený SSD“. Tentokrát kolem podmínek služby specifikováno do té míry, co má znamenat „neomezené“, ale chtěl jsem něco konkrétnějšího.

Takže jsem si povídal s užitečným podpůrným agentem, který byl dostatečně slušný, aby uznal, že „neomezené v pravém slova smyslu“ neexistuje kdekoli a kdykoli jsou zapojeny servery. Protože víte, webové servery nejsou ničím jiným než výkonnými počítači, které jsou vázány na fyzická omezení.

Agent podpory také poskytl další odkaz na podrobnosti sdílených plánů, kde byl určen počet inodů na plán.

To bylo užitečné.

Další skvělou věcí na HostPapě je svépomocné středisko. Hostitel má rozsáhlou znalostní základnu s velmi užitečnými průvodci. Jsou dobře psané a věcné; kompletní nováčci mohou snadno postupovat podle kroků.

"Velmi rychlá a přátelská podpora spolu s vynikající znalostní základnou."

Klady HostPapa

HostPapa je jednou z nejlepších webhostingových služeb roku 2019 z řady dobrých důvodů. Jeho sdílená platforma je univerzální, cenově dostupná, bezpečná a výkonná.

1. Široká škála možností hostování

HostPapa je ideálním hostingovým řešením pro malé a střední podniky všeho druhu. Fóra, wiki, nákupní vozíky, CRM a galerie – pojmenujete to, HostPapa ho může hostit a bude ho hostit dobře.

Není pravda, že to není pro webového hostitele založeného v Torontu jedinečné, protože se líbí hostům InMotion Hosting také po velkém počtu aplikací, ale HostPapa je o krok dále. Hostitel má spoustu vyhrazených zdrojů pro mnoho aplikací.

Noví uživatelé mohou těžit z rozšířené databáze znalostí, ale tým podpory má také nadprůměrnou znalost mnoha produktů.

2. Vynikající uživatelské recenze

Není snadné pro jednu osobu prověřit poskytovatele webhostingu důkladně a úplně bez ohledu na množství času a úsilí investovaného do úsilí.

Naštěstí lidé, kteří hostitele používají roky, sdílejí své pozitivní a negativní dojmy a vykreslují ucelenější obraz situace.

HostPapa je tam s hostitelem a společností FastComet jako jeden z poskytovatelů webhostingu s nejlepšími recenzemi. Ačkoli to není tak jednohlasně oceněno, recenze uživatelů HostPapa, které sdílejí špatné zkušenosti, jsou mezi nimi jen velmi málo.

3. Velkorysé plány

HostPapa je cenově dostupný hostitel, který nabízí hodně i při nejmenším plánu. Noví uživatelé najdou vše snadno dostupné, ale zkušení webmasteři najdou také mnoho věcí, které se vám budou líbit.

Vlastní cron úlohy, RAID-10 redundance, CDN a mnoho dalších výhod jsou součástí celé karty.

4. Volné migrace

To je vždy příjemné vidět. Poskytovatel webhostingu v Torontu je připraven zkontrolovat a schválit příchozí migraci jakéhokoli účtu cPanel z jiného hostitele. Tým podpory by bezplatně přesouval všechny e-maily, databáze a webové stránky.

Jediným omezením je požádat o migraci do 30 dnů po přihlášení k HostPapa. Můžete migrovat přes 50 účtů cPanel – i když jsou u různých poskytovatelů – zdarma na HostPapa.

5. Vyhrazené zdroje

Možná vás unaví čtení, protože to funguje ve všech mých recenzích hostování webů za rok 2019, ale nebudu se unavovat opakováním toho, jak je dobré mít vyhrazené serverové zdroje. Protože to je úžasné a nesmírně důležité.

Už jsem několikrát uvedl, jak je HostPapa vhodný pro malé firmy, ale pravdou je, že hostitel dokáže snadno vyhovět rostoucím potřebám expandující společnosti nebo e-obchodu..

Každý z jeho sdílených hostingových plánů slibuje uživatelům určité serverové zdroje a umožňuje jim plánovat budoucnost a vědět, za co platí..

6. Webový tvůrce zdarma

HostPapa skutečně zaškrtne všechny políčka. Společnost podporuje šílené množství řešení pro vytváření webových stránek, ale také nabízí vlastní tvůrce webových stránek.

Jedná se o velmi intuitivní nástroj, který vám pomůže vytvořit online přítomnost během několika hodin, a to i bez předchozí zkušenosti se stavbou stránek. Rozhraní je dobře rozloženo, počet šablon je více než uspokojivý – přes 120 – a funkčnost je tam.

Je pravda, že tvůrce přetahování není ten nejrychlejší, jaký jsem kdy viděl, ale je celkem dost adekvátní a nebrání významně snahám o budování webu..

7. Nápověda k vytváření webových stránek

Pokud chcete využít možnosti společnosti pro vytváření webových stránek, získáte bezplatnou konzultaci s jedním z jejích specialistů na webdesign.

Je to skvělá příležitost určit, jak si představujete svou online přítomnost, a nechat je, aby vám vytvořili web.

Nyní to není bezplatná služba, ale je to velmi cenově dostupné a rychlé. Nevkládám tuto službu na vyšší seznam pozitiv, protože s ní nemám osobní zkušenosti a nevím, jaký je konečný výsledek.

Její přítomnost je však něco pozoruhodného a určitě může pomoci majitelům malých podniků, kteří musí skutečně podnikat a nemají čas plýtvat technickými údaji..

8. Přiměřená bezpečnost

HostPapa má svá bezpečnostní opatření a musím říci, že jsou přiměřená. Pokud by to byla moje první recenze společností poskytujících webhosting, byl bych mnohem více ohromen jejími bezpečnostními prvky, ale pravdou je, že nejsou ničím mimořádným.

HostPapa přesto zaškrtává všechny políčka.

9. HostPapa Hosting WordPress

Na první pohled vypadá řešení WP HostPapa podezřele jako běžný sdílený balíček. Ale při bližší prohlídce zjistíte, že plány WordPress přicházejí s předinstalovanými programy Varnish a WP plus Jetpack.

HostPapa také slibuje automatickou aktualizaci WP, pokud si to přejete.

Není to špatné, zejména za tuto cenu.

10. Bezplatné školení

Všichni noví zákazníci HostPapa mají nárok na 30minutovou konzultaci s PapaSquadem, kteří mohou pomoci s počátečním nastavením, obecnou radou nebo navrhnout konkrétní strategii pro přijetí webu bouří.

V jistém smyslu se jedná o oslavenou službu concierge, což je samo o sobě vynikající věc, ale může se také stát velmi užitečným vstupem do světa hostování.

Hovořit s odborníkem brzy, když jste do značné míry bezradní, může sloužit jako kormidlo pro budoucnost.

11. Zelený poskytovatel hostingu

HostPapa je jedním z průkopníků obnovitelné energie v hostitelském průmyslu. Poskytovatel hostingu v Torontu, který se věnuje 100% zelené energii, zaujme k této záležitosti velmi vytrvalý a společensky odpovědný postoj.

Datová centra spotřebovávají velké množství elektřiny; nechat je běžet na obnovitelných zdrojích energie není průměrný výkon.

Nevýhody HostPapa

HostPapa dělá mnoho věcí správně. Stále však roste a vyvíjí se a nabídka společnosti má několik aspektů, které podkopávají obecně pozitivní dojem.

1. Zálohy navíc

Mrtví, daně a ztráta dat jsou nevyhnutelné.

Mít disková pole RAID-10 je skvělé, ale pokud musíte platit za obnovu dat, tato velikost zmenšuje různorodost.

Automatické zálohy jsou ve většině moderních webhostingových balíčků docela standardní funkcí a, upřímně řečeno, když hostitelé donutí zaplatit za takovou základní službu, že mi to rozruší nervy.

Většina zde kontrolovaných webhostingových služeb zahrnuje automatické zálohování s (alespoň) týdenní frekvencí, ale HostPapa mezi nimi není.

Tuto funkci si užívají pouze uživatelé nejdražšího plánu, což zvyšuje pocit, že hostitel považuje za super speciální prémiovou službu.

Není.

Posouvat se.

2. Nejasné smluvní podmínky

HostPapa slibuje 99,9% dostupnosti, ale tento slib je prázdný. Neexistuje způsob, jak zobrazit provozuschopnost vašeho webu bez použití externích nástrojů; cPanel HostPapa ani jeho zákaznická oblast neuvádí uptime.

A zatímco taková vlastnost je něco vzácného – HostGator to má – prakticky všichni hostitelé, kteří garantují dostupnost, uvádějí, co bude kompenzace v případě dlouhodobého výpadku.

HostPapa nespecifikuje, co uživatelé, kteří zažijí větší prostoje, nezískají ani jak budou poskytováni.

Upřímně, toto je velmi nepochopitelné opomenutí.

Doporučujeme HostPapa?

Znějící ANO!

Nebudu – nemůžu – odtrhnout se od trendu: Recenze HosPapa jsou převážně pozitivní, protože společnost poskytuje dobré služby. Tak jednoduché.

Velmi dobrá rychlost a dostupnost jsou podporovány čestným a vstřícným týmem podpory a to stačí k vytvoření skvělé služby. Ve skutečnosti může společnosti chybět některé pokročilé funkce, které se jim líbí SiteGround a InMotion Hosting, ale její sdílené balíčky jsou velmi dobře zaoblené.

Tolik, že mi bylo těžké uvést mnoho negativů v mé recenzi HostPapa. Ano, hostitel v Torontu nemá skutečnou globální přítomnost – žádná datová centra po celém světě – ale má dobré spojení s možnostmi lokalizovaného hostování, tj. Servery v datových centrech provozované ostatními.

Celkově vzato je HostPapa nejlepší volbou pro uživatele, jejichž trh je primárně v Severní Americe.

HostPapa v kostce

Podpěra, podpora

Znalostní báze

Sdílené hostingové plány

Kontrolní panel

Počet hostovaných domén

Počet databází

E-mailové účty

Ukládání e-mailů

Zálohy a obnovení

Úložný prostor

Šířka pásma

Technika

Bezpečnostní

Registrace doménového jména

Migrace stránek

Tvůrce webových stránek

Elektronický obchod

Specializovaný hosting

Windows hosting

Datová centra

Uptime

Rychlost

Ceny

Struktura cen

Záruky

Vrácené částky pro včasné zrušení

Zdarma

Firemní web

Firemní kultura

Telefon, chat, e-mail, 24/7
Rozmanité a poučné
3 společné plány hostování
HostPapa cPanel
2 domény pro nejmenší plán, neomezený pro zbytek
25 pro nejmenší, neomezený pro další dva plány
100 pro plán Starter, pro zbytek neomezený
500 MB na e-mail, celkem 5 GB pro první dva plány, 1 GB a 10 GB pro Business Pro
Zálohy stojí v prvních dvou plánech navíc
Neomezený; pouze nejmenší plán omezuje prostor na 100 GB
Bez měření
SSD, vyhrazené zdroje, více než 400 dostupných aplikací
Robustní bezpečnostní sada
Bezplatná doména se všemi plány
Ano, během prvních 30 dnů
Intuitivní a flexibilní tvůrce stránek
Zdarma SSL zahrnuto, mnoho specializovaných řešení elektronického obchodu podporováno
HostPapa má specializované plány a podporu hostování WordPress, které mají znalosti v mnoha webových technologiích
Ne
Servery po celém světě
Solidní výkon, 99,9% slib
Velmi rychlý přední a zadní konec
Nízké úvodní poplatky, přiměřené zvýšení po obnovení
Platba předem snižuje náklady za měsíc. Poplatky za obnovení jsou v tomto odvětví přibližně průměrné
99% dostupnosti je slibováno, ale v ToS není uvedena žádná jasná záruka
Ne
Registrace domény, SSL
Užitečné a poučné, možná nepřehledné
HostPapa je hostitelem v Torontu a jako většina věcí Kanaďanů promítá přátelskou, užitečnou a zelenou tvář
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author