Recenze HostGator

HostGator patří mezi nejoblíbenější poskytovatele webhostingu a já jsem se dočkal, až vyzkouším jeho schopnost.

Nastavil jsem základní instalaci WordPress na cloudu HostGator Baby Cloud a změřil doby odezvy a chování při zatížení serverů HostGator. Také jsem prošel mnoha recenzemi HostGator, abych získal jasnější obrázek o podpoře a zásadách společnosti.

Moje probíhající testy 11 nejpopulárnějších hostingových společností hodnotí HostGator následovně

Spolehlivost # 1
# 10 v frontend rychlosti
# 10 v backend rychlosti
# 5 na podporu
Cena č. 9

 • Ceny – 8,5 / 10
 • Podpora – 8/10
 • Funkce & Snadné použití – 8,2 / 10
 • Spolehlivost & Rychlost – 8/10

Kdo je HostGator?

HostGator patří bezesporu mezi nejoblíbenější jména v oboru, zejména pro uživatele se sídlem v USA.

V současné době hostí asi 10 milionů doménových jmen, což z něj dělá jednoho z největších poskytovatelů hostingu na světě. To není špatné pro společnost založenou před 16 lety.

V prvních deseti letech své existence si společnost vybudovala velmi solidní pověst, která přitahovala pozornost EIG. Po sobě jdoucí akvizice, stejně jako u mnoha věcí, kterých se EIG dotkne, nebyla zcela prospěšná a v datovém centru Provo způsobila několik masivních výpadků, které ovlivnily také BlueHost.

HostGator se přesto zotavil a vylepšil své služby. A zatímco standardní nabídka sdíleného hostingu společnosti není tak působivá, relativně nová Cloudové balíčky daly HostGator znovu do kombinace nejlepších společností poskytujících webhosting.

Jeho cloudová platforma slibuje velkou rychlost, vynikající škálovatelnost a bezproblémové přidělování zdrojů mezi ostatními výhodami, díky nimž bude správa účtů a stránek hračkou..

Stačí však považovat HostGator za seriózní uchazeče o nejlepšího webového hostitele v roce 2018?

Podívejme se, co čísla říkají v tomto podrobném hostingu HostGator Cloud.

"Nejlepší UPTIME"

Uptime

100%

Podpěra, podpora

8/10

Rychlost načítání

1,21 sekund

Funkce

9/10

OVERAL3.3

Základy – HostGator Uptime, Speed, Support

Podpora provozuschopnosti, rychlosti a kvality dělají nebo narušují poskytovatele hostingu.

1. Vynikající dostupnost – 99,99%

Uptime je snadno nejdůležitějším faktorem, který je třeba zvážit při kontrole jakékoli recenze webhostingu. Rychlost také hodně záleží, ale pomalý web stále funguje dobře; offline stránka je nepředvídaná katastrofa.

Společnost nemusí být ideální – některé problémy hostGatoru můžete vidět níže – ale její provozuschopnost je vynikající.

HostGator má 99,9% záruku dostupnosti a slibuje bezplatný hosting v případě porušení této dohody o úrovni služeb.

Podmínky služby nyní stanoví, že externí měřicí systémy nelze použít k měření doby provozu. Pouze protokoly serveru jsou považovány za dostatečně spolehlivé, aby mohly být v takových případech použity.

To je dost spravedlivé, protože i ty nejlepší monitorovací nástroje nejsou spolehlivé a HostGator má vestavěné monitorování dostupnosti serveru, ke kterému lze přistupovat prostřednictvím zákaznického portálu..

Cloud HostGator je upgradovaná verze standardní sdílené platformy, a upgrade to říká. Přináší do tabulky dvě hlavní výhody: vyšší spolehlivost a velmi dostupné upgrady, které lze zakoupit pomocí několika kliknutí a stejně snadno deaktivovat, když již nejsou potřeba.

Díky pokročilé architektuře Cloud, která umožňuje kopírování libovolného webu v reálném čase

Průměrná doba provozu 2018:

 • Srpen – 100%
 • Září – 100%
 • Říjen – 100%
 • Listopad – 100%
 • Prosinec – 100%

Průměrná doba provozu 2019:

 • Leden – 100%

"HostGator je velmi spolehlivý hostitel."

2. Průměrná rychlost

 • Přiměřená doba odezvy – 0,70 s (11.)
 • Přiměřený plně nabitý čas – 1,28 s (10.)
 • Sporné při určitém zatížení – 9,43 s (10.)

Poznámka: Pokud spustíte testy rychlosti v mé doméně, výsledky se mohou trochu lišit. Dokonce i ze stejné testovací platformy dva po sobě jdoucí testy obvykle vykazují mírně odlišné výsledky. Můj web HostGator je hostován v Houstonu, takže jsem ho testoval z USA. Všechny pluginy a ukládání do mezipaměti na straně serveru byly deaktivovány.

Rychlost načítání je naprosto zásadní pro každý úspěšný podnik online. Web, který načítání trvá déle než 4 sekundy, opustilo 74% uživatelů, zatímco slabé webové stránky elektronického obchodu jsou zřídka navštěvovány znovu..

Testuji TTFB (čas do prvního bajtu) a dobu, po kterou se web plně načte. První metrika ukazuje, jak rychle server odpoví na dotaz. Je to dobrý indikátor toho, jak rychlý je hostitelský počítač.

Druhé měření ukazuje, jak dlouho trvá, než bude web viditelný a užitečný pro koncového uživatele. To je nepochybně také zásadní.

V obou kategoriích byl hosting hostGator Cloud na třech testovacích webech působivý, časování v nejrychlejší reakci a druhý nejrychlejší čas načtení domovskou stránku mého základního webu WordPress úplně. V následujících měsících se však doba odezvy a načítání utlumí, což snižuje průměrný výkon hostgátoru.

Můj server HostGator vykázal dobré výsledky na serveru WebPageTest.

Můj server HostGator vykázal dobré výsledky na serveru WebPageTest.

Tento výkon byl na mě opravdu ohromen, ale když jsem server HostGator zatěžoval, server se rozpadl.

Abych to objasnil, koupil jsem si druhý ze tří hostingových plánů Cloud, které má HostGator. Do 30 virtuálních uživatelů se to vedlo docela dobře, ale boj začal.

Průměrná doba odezvy u 50 virtuálních uživatelů se nakonec stala masivními 7,9 sekund. Zatímco virtuální uživatelé byli méně než 30, cloudový server nadále odpovídal během 0,3-0,45 sekund, což je celkem dobré.

Dopad zatížení odhalil při zatížení určité slabosti.

30 uživatelů se zdá být stropem hladkého výkonu.

Dopad zatížení odhalil při zatížení určité slabosti.

Mám web WordPress na serveru HostGator WordPress Cloud (o něco dražší optimalizovaný speciálně pro WordPress) a testy nárazového zatížení, které pravidelně spouštím, vykazují podobné chování: velmi slušnou zpětnou reakci až do 30 uživatelů nebo tak a pak nějaké vážné zpoždění. Je to průměrně nejpomalejší mezi hostiteli přezkoumávanými hostitelským soudem.

Ve vší spravedlnosti, 30 současných uživatelů není pro malé webové stránky tak malé číslo, ale od webhostingové nabídky hostgator jsem očekával více.

Průměrná doba odezvy 2018:
 • Srpen – 0,17 s
 • Září – 0,70 s
 • Říjen – 1,71 s
 • Listopad – 0,48 s
 • Prosinec – 0,57 s
Průměrná doba odezvy 2019:
 • Leden – 0,57 s
Plně načtená stránka 2018:
 • Srpen – 0,87 s
 • Září – 1,26 s
 • Říjen – 2,26 s
 • Listopad – 0,92 s
 • 1. prosince – 1.17
Plně načtená stránka 2019:
 • 1. ledna – 1.19
Reakce při zatížení 2018:
 • Srpen – 7,9s
 • Září – 10.01s
 • Říjen – 7,99s
 • Listopad – 9,70
 • Prosinec – 10,89s
Reakce při zatížení 2019:
 • Leden – 10.10 s

"Rychlé servery, které vyžadují optimalizaci, aby zvládly velké objemy provozu."

3. HostGator má pomalou podporu a vynikající znalostní bázi

Spojil jsem se s týmem podpory čtyři při přípravě této hloubkové kontroly. Jednou přes e-mail, další třikrát přes chat. Uvažoval jsem o vyzkoušení telefonické podpory 24/7 HostGator, ale tyto čtyři interakce stačily.

Pro začátečníky není doba čekání na chatu tak krátká.

Poprvé jsem najal obchodního zástupce, abych požádal o vysvětlení některých funkcí plánu. Agenti potřebovali asi 4 minuty, aby si vzali můj požadavek na chat. To není hrozné, ale zdaleka to nejlepší hostitelé webových stránek.

Poté byla moje otázka poměrně jednoduchá, ale musela jsem se jí na to dvakrát zeptat, protože první odpověď, kterou jsem obdržel, byla kopie-vložit z webové stránky informace, o které jsem žádal vysvětlení. Podruhé jsem se zeptal, že jsem příliš nezměnil znění. Zdá se, že agent to jednoduše přečetl opatrněji a poskytl odpověď, kterou jsem hledal.

Chceš mluvit s Gatorem?

Podpora HostGator je dostupná ve všech komunikačních kanálech.

Druhý chat, který jsem začal s podporou HostGator, se týkal technického problému. Bylo to rychle zodpovězeno a agent si vzal čas na to, abych se podíval na problém, který jsem měl (vestavěný monitor uptime nefunguje). Chvíli to prozkoumal a eskaloval problém správcům systému.

To bylo hezké, ale agent mi řekl, že mi budou zaslány podrobnosti o případu, abych sledoval situaci. Nikdy jsem nedostal e-mail a případ se neobjevil na mém zákaznickém portálu HostGator.

Po dalším chatu mi bylo řečeno, že lístek není v mém účtu zaznamenán, protože byl eskalován, což nedávalo příliš smysl. Stále to tak není.

Nakonec, asi o čtyři dny později, jsem dostal e-mail, že správci systému jsou si vědomi problému, ale nemohou mi poskytnout ETA o jeho řešení.

Poslední setkání s podporou chatu HostGator bylo o změně tématu cPanel. Podívejte se, HostGator Cloud má přizpůsobené téma cPanel, které je velmi pěkné a funkční, ale neumožňuje vám přepnout na klasiku cPanel, jako je Paper Lantern nebo x3. Můj požadavek na chat visel déle než 15 minut. Aspoň agent, který se konečně zabýval mým problémem, byl zdvořilý a rychlý.

Mým cílem je poskytnout upřímnou, nezaujatou analýzu každého hostitele, kterého zkoumám, a musím říci, že zákaznický servis hostGator je nevyrovnaný, přinejlepším.

Vzhledem k tomu jsem byl rád, že jsem viděl znalostní báze se hodně zlepšila. Kvalita a množství zdrojů od poslední doby (léto 2017), kterou jsem zkontroloval, značně vzrostlo.

Nyní je to velmi slušné svépomocné středisko.

"Tým podpory HostGator je pod velkým stresem a doba čekání může být vysoká, ale svépomocné středisko je vynikající."

Výhody hostgator

HostGator je přátelská hostingová společnost s mnoha výhodami a kvalitními službami. Jeho cloudová platforma je perfektním příkladem.

1. Flexibilní hosting

Nastavení cloudu je o něco dražší než sdílená nabídka hostingu HostGator, ale dostanete to, za co platíte.

Moderní servery jsou vzájemně propojeny, což umožňuje rychlé přidělování zdrojů a velkou redundanci.

V případě potřeby je možné získat další zdroje. Jediným kliknutím na tlačítko a základním posuvníkem můžete vylepšit CPU a RAM svého webu, aniž byste ve skutečnosti přepnuli na větší plán. Podobně, když již není potřeba další energie, můžete ji odebrat.

Více RAM? Snadný.

Přidávání a odebírání zdrojů je snadné!

Tato flexibilita je vynikající pro weby, které mají příležitostný nebo sezónní nárůst. Cestovní kanceláře, organizátoři akcí, konferenční centra, stránky elektronického obchodování, které provozují agresivní marketingové kampaně, najdou možnost spravovat zdroje stránek docela šikovně a přidají potřebné Umpf! v případě potřeby a návrat k výchozím hodnotám, když úroveň návštěvníků znovu poklesne.

Cenově příznivé, bezproblémové a zplnomocňující, je to úžasná funkce.

2. Dobrá statistika hned po vybalení z krabice

Pravomoc spravovat zdroje vašeho webu má smysl pouze tehdy, pokud skutečně víte, co spotřebuje. HostGator webhostingový portál hosta má toto pokryté.

Zde můžete vidět množství výpočetního výkonu a paměti, které vaše stránky v daném okamžiku používají. Tato statistická data, odvozená přímo ze serveru, jsou velmi přístupná a snadno čitelná.

V každém okamžiku můžete zkontrolovat využití paměti RAM, spuštěné procesy a zatížení procesoru. To vše poskytuje ucelený obrázek o tom, co se děje na pozadí vašeho webu a pomáhá identifikovat možné problémy po instalaci aktualizací a nových pluginů.

3. Intuitivní rozhraní

Přihlašovací oblast HostGator je stejně intuitivní jako vždy. Fakturace, podrobnosti plánu, správa názvů domén a podpora jsou vždy pouhým kliknutím.

Všechno je jen jedno kliknutí. Yay, Gators!

Zákaznický portál je užitečný a přehledný a neobětuje funkčnost pro design.

Ruce dolů, to je jeden z nejvíce přehledných a snadno použitelných zákaznických portálů Viděl jsem. Je to v ostrém kontrastu s obdobím, jako je například hosting A2, jehož ovládací panel je vysoce funkční a dobře navržený, ale samotné množství informací, které vás při přihlášení přivítá, může být ohromující..

Správa webu se děje prostřednictvím všudypřítomného cPanelu. Je přizpůsoben tak, aby odpovídal barevnému schématu hostgator a vypadá docela pěkně. Z důvodu stylu nemůžete změnit téma cPanel, ale rozvržení umožňuje dostatečné přizpůsobení.

Stejně jako v zákaznické oblasti i HostGator cPanel významně zobrazuje statistiky využití.

4. Vynikající síťová infrastruktura

HostGator je ideální pro webové stránky se sídlem v USA.

Její dvě datová centra jsou umístěna v Provo, Utahu a Houstonu v Texasu, kde je hlavní sídlo společnosti. Bývalo to na Floridě, což by mohlo naznačovat, odkud značka čerpala inspiraci.

Všechna moderní datová centra jsou vybavena několika vrstvami zabezpečení, redundantními generátory energie, pokročilými chladicími systémy, silnou fyzickou bezpečností a HostGatorem nejsou výjimkou.

Zvlášť působivé je to, že podoba společností Arista Networks, Juniper, Arbor, Brocade a Cisco hrála při jejich navrhování a zajišťování ústřední roli. Jedná se o největší jména v síti – zabezpečení, fyzická infrastruktura – a jsou zárukou stabilní, rychlé a budoucí sítě.

5. Silné servery

Překvapivě to neuvádí mnoho recenzí HostGator, ale cloud společnosti se spoléhá na seriózní výpočetní výkon.

Všechny servery jsou dodávány s SSD a běží na 32jádrovém procesoru AMD Opteron ™ Processor 6376 nebo Intel® Xeon® E5-2630 v3. Mají také 4 RAID 1.

Technické mumbo-jumbo pravděpodobně neznamená mnoho, ale stačí to říct to jsou některé mocné stroje.

Rychlý pohled na různé plány hostingu (níže) ukazuje, kolik energie můžete očekávat od každého produktu. I když informace nejsou zobrazeny v co nejpodrobnějších detailech, jsou tam.

6. Lákavé úvodní ceny

Typickým způsobem webhostingu, společnost přitahuje nové zákazníky za velmi nízké poplatky. Cena hostGator stoupá po uplynutí počátečního období.

Na sdílené webhostingové platformě HostGator můžete mít web spuštěný již za 2,75 $ / měsíc, pokud byste se zavázali po dobu tří let. Hatchling Cloud platí za 4,95 USD za stejné období, bez dalších bonusů.

HostGator má nízký počáteční poplatek za jeden web.

Příjemná cena za web!

Prakticky v každé recenzi hostingu musím objasnit, že je běžnou praxí pro hostingové společnosti inzerovat velmi nízké ceny, aby lidé klikali na své plány. HostGator alespoň umístí hvězdičku vedle každé nabídky na zalévání úst, což znamená, že se jedná o více.

Nezapomeňte, že počáteční sleva je ve skutečnosti automaticky aplikovaný kupón HostGator, takže i když najdete kdekoli na internetu hodně, sleva by pravděpodobně byla stejná.

7. WordPress Optimalizace a mezipaměť

Všechny cloudové plány přicházejí s Mojo Marketplace, Google Analytics a několika dalšími výhodami. Nejpozoruhodnější z nich je Varnish server caching, který je předinstalován (musel jej deaktivovat ručně, abyste získali spravedlivé výsledky testů) a poskytuje velmi dobrou rychlost.

Mojo Marketplace může přidat váš web WordPress spoustu hodnoty, zatímco ukládání do mezipaměti na straně serveru je vždy hezké, zejména při používání systémů pro správu obsahu.

Můj oblíbený produkt WordPress je skutečnost Google Analytics je připraven k použití protože jeho nastavení může být překážkou pro nezkušené uživatele.

Spravované řešení WordPress je uspořádáno pro testování jako součást budoucí řady recenzí hostgátorů, zde na hostingovém tribunálu..

8. Zdarma

HostGator odměňuje nové zákazníky slušným marketingovým rozpočtem. 100 USD v hodnotě Google AdWords může být vaše po utrácení skutečných 25 USD v AdWords.

Možná to nebude znít jako hodně, ale jakmile svůj web uvedete do provozu, tyto kredity za reklamu vám pomohou zviditelnit velký čas. Pokud jsou používány strategicky a ve spojení se správnými postupy SEO, mohou vám pomoci získat slušnou expozici.

Taky, všechny cloudové plány dostávají zdarma Pojďme šifrovat SSL, zatímco Business Cloud je dodáván s vyhrazenou IP adresou.

Společnost má navíc 45denní záruku vrácení peněz, která je delší než průmyslový standard 30 dní.

Nevýhody hostgator

HostGator zdaleka není dokonalý. Dotkl jsem se některých oblastí, které oddělují HostGator od nejlepších poskytovatelů hostování webových stránek. Šéf mezi nimi je pomalý podpůrný tým, ale existuje několik dalších stížností na HostGator, které je třeba zmínit.

1. Zavádějící marketingový jazyk

Opravte mě, pokud se mýlím, ale jsem přesvědčen, že choulostivý marketingový jazyk je endemický pro všechny hostitele pod záštitou EIG..

V případě hostingu Cloud HostGator je nejvíce do očí bijící omyl v prezentaci plánu.

Podrobnosti plánu rychle inzerují zdroje, jako jsou 2 jádra CPU a 2 GB RAM. Bez dalšího zkoumání byste mohli dojít k závěru, že tyto dvě jádra procesorů a koncerty přístupné paměti by bylo pro vás použito, jak budete chtít. Byl by to opravdu velmi logický závěr; jako by informace byla k dispozici, abyste si mysleli přesně tohle.

Čtení skrytých informací odhalí skutečnou nabídku, i když formulace je nepříjemná a nejasná.

Příklad klasického marketingu, ne všechno je tak honosné, jak se na první pohled zdá.

Mohu vám zaručit, že ne každý zkontroluje vše pečlivě as péčí musí říci podrobnou, nezaujatou recenzi hostitele. Kromě toho se zdá, že způsob, jakým jsou tyto informace uspořádány, je natolik nenápadný, že je vezme v nominální hodnotě.

Pokud však rozbalíte podrobnosti plánu, zobrazí se vysvětlení, že se nejedná o vyhrazené, ale sdílené zdroje. Jinými slovy, jedná se o specifikace serveru, nikoli o specifikace plánu.

Ověřil jsem si s prodejním týmem HostGator, abych potvrdil toto znění jako nejasné, jak se dostane, ale obchodní zástupce, poté, co byl dvakrát požádán, potvrdil, že inzerované hodnoty jsou prostředky serveru, ke kterým by měl web Cloud přístup. Spolu s neznámým počtem dalších webů.

Na serveru s několika stovkami webových stránek tato čísla nevypadají tak působivě, že?

Myslím, že to je celý smysl takové rybí formulace. Je to očividný marketingový trik, který je v ostrém kontrastu s obdobím A2 Hosting a SiteGround, kteří poskytují podrobné seznamy vyhrazených zdrojů, které má každý plán.

I když věděl, že základní prostředky serveru jsou pěkné, ve skutečnosti nedávají cenné informace na osobní úrovni.

Způsob, jakým HostGator prezentuje čísla, je rybí. Byl jsem zmaten, že žádný z 2019 recenzí hostgátora, které jsem viděl, se o tom nezmínil.

2. Pomalý zákaznický portál

Dříve v této recenzi hostitele Cloud Cloud jsem zmínil, jak úžasný je zákaznický portál. Je přehledný a velmi snadno použitelný, ale má jednu hlavní chybu: je pomalý.

Přepínání mezi kartami trvá několik sekund a často procházení možností na stejné kartě je mnohem pomalejší, než by mělo být.

Pomalost je sotva obchodníkem s krutostí, ale stejně je to nepříjemné.

3. Pomalé nastavení účtu

Koupil jsem si plán nezbytný pro tuto nestrannou recenzi hostingu s nejrychlejším dostupným způsobem platby, jmenovitě kreditní kartou. Platba byla okamžitě zúčtována, ale pak jsem musel čekat více než 40 minut, než bude služba dostupná.

HostGator musí zlepšit poskytování plánů.

Chvíli to trvalo.

Znovu, to není obchod s cenovými papíry, ale nutí vás zajímat, proč by automatický proces trval tak dlouho. Podle webu HostGator je nakonec koupený plán nejoblíbenější.

Doporučujeme HostGator?

HostGator Cloud hosting je solidní volba.

Je to velmi slušná volba pro weby se sídlem v USA se středním provozem.

Podpora by mohla být lepší, ale cloudová infrastruktura je velmi robustní a poskytuje vynikající rychlost a provozuschopnost. Zajímá mě, jak funguje běžný sdílený hosting, ale také spravované řešení společnosti WordPress společnosti. Možná brzy budeme mít řadu recenzí HostGator.

Servery HostGator jsou při zatížení výkonné až do bodu. Jakmile více než 30 současných uživatelů začne procházet web, celková doba odezvy skočí. Pak je opět 30 uživatelů úctyhodné číslo. Pokud váš web pravidelně získává tolik, měli byste zvážit odklon od sdílených řešení.

HostGator je stále jednou z lepších společností poskytujících hosting webových stránek, a to navzdory akvizici společnosti EIG. Moderní, spolehlivá serverová a síťová infrastruktura zajišťuje hladký provoz, zatímco komplexní svépomocné středisko může být vynikajícím místem, kde se dozvíte spoustu informací o webhostingu obecně.

Těším se na vaše dojmy a také na důkladnou a řádnou recenzi hostingu hostovaného hostitele, jen abych viděl, jak se daří proti hlavnímu produktu společnosti..

FAQ

Otázka: Je HostGator dobrý?

Otázka: Je HostGator lepší než GoDaddy?

Otázka: Kolik stojí HostGator?

Otázka: Co mohu dělat na HostGator?

Otázka: Je HostGator nejlepším poskytovatelem hostingu pro WordPress?

A: Ano, HostGator je velmi dobrý, zejména jeho cloudová platforma. Ještě musím plně otestovat pravidelné sdílené plány společnosti, ale cloudové řešení je poměrně robustní, rychlé a bohaté na funkce. Je obzvláště vhodný pro webové stránky se sídlem v USA z důvodu umístění datového centra. Velkou výhodou je skutečnost, že se společnost neustále pohybuje vpřed a snaží se své služby ještě více vylepšovat.
A: Ano, ano, to je. Se vší upřímností, GoDaddy by se umístil nepříznivě v přímém srovnání s většinou předních poskytovatelů služeb webhostingu; trumfuje je pouze pokud jde o velikost. Bohužel pro GoDaddy je velikost často na úkor kvality služeb. Závěrem lze říci, že rozdíl mezi Cloud HostGator a sdílenou platformou, kterou GoDaddy nabízí, je tak velký, že jedinou smysluplnou debatou HostGator vs. GoDaddy může být o tom, která z nich je dostupnější. Zkontrolujte níže.
Odpověď: Poplatky HostGator se snižují s delším závazkem. Pokud platíte 36 měsíců, můžete svůj web hostit za 4,95 $ měsíčně. Ve skutečnosti, pokud se rozhodnete pro sdílenou platformu namísto cloudu, můžete získat dohodu o skromných 2,75 $ měsíčně. Pokud je celkem 36, to je. V opačném případě se zvýší měsíční poplatky a náklady, které stojí 2,75 $ předplacených, se stanou 10,95 USD, pokud se rozhodnete platit měsíčně. Ano to je správně. Asi čtyřikrát více.
A: Cokoli. Obloha je limit, protože cloudová platforma HostGator je poměrně všestranná a výkonná. Přidá do vašich rukou mnoho aplikací, užitečné statistiky a slušnou znalostní základnu. WordPress, Joomla, elektronický obchod, pojmenujete ho, konceptualizujete a realizujete. HostGator Cloud to zvládne. Ve chvíli, kdy vaše stránky dostatečně rostou, můžete jít na VPS nebo dedikovaný server. Doufejme, že čas, který si přejete přesunout, bude také k dispozici naše recenze HostGator VPS. Pokud ne, napište nám, jak je služba. Prosím. Pěkně prosím.
Odpověď: HostGator má plány WordPress Cloud Hosting a nejsou tak špatné. Nejsou však ani nejlepší. Jejich ceny jsou velmi dobré a jejich služby jsou slušné, ale pokud chcete skutečně hvězdný výkon, měli byste hledat jinde. Pokud se vás ostatní recenze HostGator snaží přesvědčit jinak, nejlépe se podívejte na naši podrobnou případovou studii WordPress a posuďte sami.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author