HostGator İncelemesi

HostGator en popüler web barındırma sağlayıcıları arasında ve ben onun test etmek için istekliydim.

HostGator Baby Cloud’da temel bir WordPress kurulumu kurdum ve HostGator sunucularının yükü altında tepki sürelerini ve davranışlarını ölçtüm. Ayrıca, şirket desteği ve politikaları hakkında daha net bir resim elde etmek için birçok HostGator incelemesinden geçtim..

En popüler 11 hosting firmamın devam eden testleri HostGator’u aşağıdaki gibi sıralıyor

Güvenilirlikte 1 numara
Ön uç hızında # 10
Arka uç hızında # 10
# 5 destek
# 9 fiyat

 • Fiyatlandırma – 8,5 / 10
 • Destek – 8/10
 • Özellikleri & Kullanım kolaylığı – 8.2 / 10
 • Güvenilirlik & Hız – 8/10

HostGator Kimdir?

Şüphesiz, HostGator, özellikle ABD merkezli kullanıcılar için sektördeki en popüler isimler arasında.

Şu anda, yaklaşık 10 milyon alan adı barındırıyor ve bu da onu dünyanın en büyük barındırma sağlayıcılarından biri yapıyor. Yaklaşık 16 yıl önce kurulmuş bir şirket için fena değil.

Varlığının ilk on yılında, şirket EIG’nin dikkatini çeken çok sağlam bir üne kavuştu. Ardışık satın alma, EIG’nin dokunduğu birçok şeyde olduğu gibi, tamamen yararlı değildi ve Provo veri merkezinde BlueHost’u da etkileyen birkaç büyük kesintiye neden oldu..

Yine de, HostGator hizmetlerini kurtardı ve geliştirdi. Ve şirketin standart paylaşılan hosting teklifi o kadar etkileyici olmasa da, nispeten yeni Bulut paketleri, HostGator’ü bir kez daha en iyi web sitesi barındırma şirketlerinin karışımına koydu.

Bulut platformu, hesap ve site yönetimini bir esinti haline getirmek için diğer avantajlar arasında mükemmel hız, mükemmel ölçeklenebilirlik ve sorunsuz kaynak tahsisi vaat ediyor.

Ancak HostGator’u 2018’deki en iyi web barındırıcısı için ciddi bir rakip olarak düşünmek yeterli mi??

Bu ayrıntılı HostGator Bulut barındırma incelemesinde sayıların ne dediğini görelim.

"En İyi Çalışma Zamanı"

uptime

100%

Destek

8/10

Yükleme Hızı

1.21 Saniye

Özellikleri

9/10

OVERAL3.3

Temel Malzemeler – HostGator Çalışma Süresi, Hız, Destek

Çalışma süresi, hız ve kalite desteği bir barındırma sağlayıcısı yapar veya bozar.

1. Mükemmel Çalışma Süresi -% 99.99

Uptime kolayca herhangi bir web inceleme barındırma kontrol ederken dikkate en önemli faktördür. Hız da çok önemli, ancak yavaş bir web sitesi hala bazı iyi şeyler yapıyor; çevrimdışı sayfa, işlenmemiş bir felakettir.

Şirket ideal olmayabilir – bazı HostGator sorunlarını daha aşağı görebilirsiniz – ancak çalışma süresi mükemmel.

HostGator% 99,9 kesintisiz çalışma garantisine sahiptir ve bu hizmet düzeyi sözleşmesinin ihlal edilmesi durumunda ücretsiz barındırma sözü verir.

Artık hizmet şartları, harici izleme sistemlerinin çalışma süresini ölçmek için kullanılamayacağını öngörmektedir. Yalnızca sunucu günlükleri bu gibi durumlarda kullanılacak kadar güvenilir kabul edilir.

En iyi izleme araçları bile kusursuz olmadığından ve HostGator’un müşteri portalı üzerinden erişilebilen yerleşik bir sunucu çalışma süresi izlemesi olduğu için bu yeterince adil..

Bulut HostGator standart paylaşılan platformun yükseltilmiş bir sürümüdür, ve yükseltme söylüyor. Tabloya iki büyük avantaj getiriyor: daha yüksek güvenilirlik ve birkaç tıklama ile satın alınabilen ve artık gerekli olmadığında kolayca devre dışı bırakılabilen çok erişilebilir yükseltmeler.

Herhangi bir sitenin gerçek zamanlı kopyalanmasını sağlayan gelişmiş Bulut mimarisi sayesinde

Ortalama Çalışma Süresi 2018:

 • Ağustos -% 100
 • Eylül -% 100
 • Ekim -% 100
 • Kasım -% 100
 • Aralık -% 100

Ortalama Çalışma Süresi 2019:

 • Ocak -% 100

"HostGator son derece güvenilir bir ana makinedir."

2. Ortalama Hız

 • Makul Yanıt Süresi – 0.70s (11.)
 • Makul Tam Yüklü Zaman – 1.28s (10.)
 • Belirli Yük Altında Şüpheli – 9.43s (10.)

Not: Alanımda hız testleri uygularsanız, sonuçlar biraz dalgalanabilir. Aynı test platformundan bile, iki ardışık test normalde biraz farklı sonuçlar gösterir. HostGator sitem Houston’da barındırılıyor, bu yüzden onu ABD konumlarından test ettim. Tüm eklentiler ve sunucu tarafı önbellekleme devre dışı bırakıldı.

Yükleme hızı, çevrimiçi ortamda başarılı bir girişim için kesinlikle çok önemlidir. Yüklenmesi 4 saniyeden uzun süren bir site, kullanıcıların% 74’ü tarafından terk edilirken, yavaş e-ticaret web siteleri nadiren tekrar ziyaret edilir.

TTFB’yi (ilk bayta kadar geçen süre) ve bir sitenin tam olarak yüklenmesi için geçen süreyi test ediyorum. İlk metrik, sunucunun bir sorguyu ne kadar hızlı yanıtladığını gösterir. Barındırma makinesinin ne kadar hızlı olduğunun iyi bir göstergesidir.

İkinci ölçüm, sitenin son kullanıcı için görünür ve yararlı olması için geçen süreyi gösterir. Kuşkusuz, bu da çok önemli.

Her iki kategoride de üç test sitesinde, HostGator Cloud hosting etkileyici, en hızlı yanıtta saat ve ikinci en hızlı yükleme süresi temel WordPress sitemin ana sayfası tamamen. Sonraki aylarda, yanıt ve yükleme süreleri arttı ve HostGator’un ortalama performansını düşürdü.

HostGator sitem WebPageTest'te iyi sonuçlar verdi.

HostGator sitem WebPageTest’te iyi sonuçlar verdi.

Bu performanstan gerçekten etkilendim, ancak HostGator sitemi yük altına aldığımda sunucu çöktü.

Açıklığa kavuşturmak için, HostGator’un sahip olduğu üç Bulut barındırma planından ikincisini satın aldım. 30 sanal kullanıcıya kadar gayet iyi gidiyordu, ama sonra mücadele başladı.

Sonunda, 50 sanal kullanıcı ile ortalama yanıt süresi 7,9 saniye gibi büyük bir hal aldı. Sanal kullanıcılar 30’dan azken, Cloud sunucusu 0.3-0.45 saniye içinde yanıt vermeye devam etti, bu oldukça iyi.

Yük Etkisi, yük altında bir miktar zayıflık ortaya çıkarmıştır.

30 kullanıcı sorunsuz performansın başlığı gibi görünüyor.

Yük Etkisi yük altında bir miktar zayıflık olduğunu ortaya çıkardı.

HostGator WordPress Cloud’da bir WordPress sitem var (özellikle WordPress için optimize edilmiş biraz daha pahalı) ve düzenli olarak çalıştırdığım Load Impact testleri benzer davranış gösteriyor: 30 kullanıcıya kadar çok iyi arka uç yanıtı ve sonra bazı ciddi gecikmeler. Hosting Mahkemesi tarafından incelenen tüm ev sahipleri arasında ortalama olarak en yavaş olanıdır.

Bütün adalette, 30 eşzamanlı kullanıcı, büyüyen bir web sitesi için bu kadar az sayıda değildir, ama ben orta HostGator web hosting teklif daha beklediğimden.

Ortalama tepki süresi 2018:
 • Ağustos – 0.17s
 • Eylül – 0.70s
 • Ekim – 1.71s
 • Kasım – 0.48s
 • Aralık – 0.57s
Ortalama tepki süresi 2019:
 • Ocak – 0.57s
Tam yüklü sayfa 2018:
 • Ağustos – 0.87s
 • Eylül – 1.26s
 • Ekim – 2.26s
 • Kasım – 0.92s
 • Aralık – 1.17s
Tam yüklü sayfa 2019:
 • Ocak – 1.19s
Yük altında tepki 2018:
 • Ağustos – 7.9s
 • Eylül – 10.01s
 • Ekim – 7.99s
 • Kasım – 9.70s
 • Aralık – 10.89s
Yük altında tepki 2019:
 • Ocak – 10.10s

"Yüksek miktarda trafik işlemek için optimizasyon gerektiren hızlı sunucular."

3. HostGator Yavaş Destek ve Mükemmel Bilgi Tabanına Sahiptir

Dört destek ekibiyle iletişime geçtim Bu derinlemesine inceleme hazırlarken. Bir kez e-posta üzerinden, diğer üç kez sohbet üzerinden. 24/7 HostGator telefon desteğini de test etmeyi düşünüyordum, ancak bu dört etkileşim yeterliydi.

Yeni başlayanlar için sohbetin bekleme süresi o kadar kısa değil.

İlk kez bir satış temsilcisiyle belirli plan özellikleri hakkında açıklama istemek için görevlendirdim. Ajanlar sohbet isteğimi almak için yaklaşık 4 dakikaya ihtiyaç duydular. Bu korkunç değil ama en iyi web sitesi barındırıcılarından uzak.

Sonra, sorum oldukça basitti ama iki kez sormak zorunda kaldım, çünkü ilk aldığım cevap hakkında bilgi istediğim bilginin web sitesinden bir kopyala yapıştırdı. İkinci kez ifadeyi pek değiştirmediğimi sordum. Ajan basitçe daha dikkatli okudu ve aradığım cevabı verdi gibi görünüyor.

Bir Gator ile konuşmak ister misiniz?

HostGator desteğine tüm iletişim kanallarından erişilebilir.

HostGator desteğiyle başladığım ikinci sohbet teknik bir sorunla ilgiliydi. Hızlı bir şekilde yanıtlandı ve ajan, yaşadığım soruna bakmak için zaman ayırdı (yerleşik çalışma süresi monitörü çalışmıyor). Bir süre araştırdı ve konuyu benim için sistem yöneticilerine iletti.

Bu güzeldi, ama ajan durumu izlemek için dava detaylarını e-postayla göndereceğimi söyledi. Hiç e-posta almadım ve dava HostGator müşteri portalımın altında görünmedi.

Başka bir sohbetten sonra, biletin hesabım altında kaydedilmediğinden söylendi, çünkü çok fazla anlam ifade etmedi. Hala değil.

Sonunda, dört gün sonra, sistem yöneticilerinin sorunun farkında olduğunu ancak çözümü hakkında bana ETA veremediğini belirten bir e-posta aldım.

HostGator sohbet desteği ile en son karşılaştığım cPanel temasını değiştirmekti. Bakın, HostGator Cloud, çok güzel ve işlevsel olan özelleştirilmiş bir cPanel temasına sahiptir, ancak Paper Lantern veya x3 gibi cPanel klasiklerine geçmenize izin vermez. Sohbet isteğim 15 dakikadan fazla sürdü. En azından meselemi sonunda ele alan ajan kibar ve hızlıydı.

Amacım incelediğim her hostun içten, tarafsız analizini yapmak ve HostGator müşteri hizmetinin en iyi ihtimalle düzensiz olduğunu söylemeliyim.

Bu söyleniyor, ben görmek mutlu oldu bilgi tabanı çok gelişti. Kaynakların kalitesi ve miktarı son kez (2017 yazında) beri önemli ölçüde arttı.

Şimdi çok saygın bir kendi kendine yardım merkezi.

"HostGator destek ekibi çok stres altında ve bekleme süreleri yüksek olabilir, ancak kendi kendine yardım merkezi mükemmel."

HostGator’un Artıları

HostGator birçok avantajları ve kaliteli hizmet ile samimi bir hosting şirketidir. Bulut platformu mükemmel bir örnek.

1. Esnek Barındırma

Bulut kurulumu, paylaşılan HostGator web barındırma teklifinden biraz daha pahalıdır, ancak sizin için ne ödeme yaparsanız yapın..

Modern sunucular birbirine bağlanır, bu da hızlı kaynak tahsisi ve büyük yedeklilik sağlar.

Gerektiğinde ek kaynaklar elde etmek mümkündür. Bir düğmeyi ve temel bir kaydırıcıyı tıklatarak, aslında daha büyük bir plana geçmeden sitenizin CPU ve RAM’ini yükseltebilirsiniz. Benzer şekilde, ekstra güce artık ihtiyaç duyulmadığında,.

Daha fazla RAM? Kolay.

Kolay kaynak eklemek ve kaldırmak!

Bu esneklik, trafikte ara sıra veya mevsimsel artış gösteren siteler için mükemmeldir. Seyahat acenteleri, etkinlik organizatörleri, konferans merkezleri, agresif pazarlama kampanyaları yürüten bir e-ticaret siteleri, site kaynaklarını oldukça kullanışlı ve gerekli Umpf! gerektiğinde ve ziyaretçi düzeyleri tekrar düştüğünde varsayılan değerlere dönme.

Bütçe dostu, sorunsuz ve güçlendirici, bu sahip olmak için harika bir özellik.

2. Kutudan Çıktığı İyi İstatistikler

Sitenizin kaynaklarını yönetme gücü, yalnızca gerçekten ne tükettiğini biliyorsanız anlamlıdır. HostGator web sitesi barındırma portalı aşağıdakileri kapsamaktadır.

Burada, herhangi bir anda sayfalarınız tarafından kullanılan işlem gücü ve bellek miktarını görebilirsiniz. Doğrudan sunucudan türetilen bu istatistiksel veriler çok erişilebilir ve okunması kolay.

Herhangi bir anda RAM kullanımını, çalışan işlemleri ve CPU yükünü kontrol edebilirsiniz. Tüm bunlar, web sitenizin arka tarafında neler olup bittiğinin tam bir resmini sunar ve güncellemeleri ve yeni eklentileri yükledikten sonra olası sorunların belirlenmesine yardımcı olur.

3. Sezgisel Arayüz

HostGator giriş alanı her zamanki gibi sezgiseldir. Faturalandırma, plan ayrıntıları, alan adı yönetimi ve destek her zaman sadece bir tık ötede.

Her şey sadece bir tık uzakta. Yay, Gators!

Yararlı ve düzenli, müşteri portalı tasarım işlevlerinden ödün vermez.

Eller aşağı, Bu, en düzenli ve kullanımı kolay müşteri portallarından biridir Ben gördüm. Örneğin, kontrol paneli son derece işlevsel ve iyi tasarlanmış olan A2 Hosting ile tam bir tezat oluşturuyor, ancak girişte sizi karşılayan çok fazla bilgi çok zor olabilir.

Site yönetimi her yerde bulunan cPanel aracılığıyla gerçekleşir. HostGator renk şemasına uyacak şekilde özelleştirilmiş ve oldukça hoş görünüyor. Stil nedeniyle cPanel temasını değiştiremezsiniz, ancak düzen yeterli özelleştirmeye izin verir.

Tıpkı müşteri alanı gibi, HostGator cPanel de kullanım istatistiklerini belirgin bir şekilde gösteriyor.

4. Üstün Ağ Altyapısı

HostGator, ABD merkezli web siteleri için idealdir.

İki veri merkezi, şirketin karargahının bulunduğu Provo, Utah ve Houston, Texas’ta bulunmaktadır. Eskiden Florida’da bulunuyordu, bu da marka adının nereden ilham aldığının bir göstergesi olabilir.

Tüm modern veri merkezleri çeşitli güvenlik katmanları, yedek güç jeneratörleri, gelişmiş soğutma sistemleri, güçlü fiziksel güvenlik ve HostGator’larla bir istisna değildir..

Onları özellikle etkileyici kılan şey, Arista Networks, Juniper, Arbor, Brocade ve Cisco’nun beğenilerinin tasarlanması ve sağlanmasında merkezi bir rol oynamasıdır. Bunlar ağ oluşturmadaki en büyük isimler – güvenlik, fiziksel altyapı – ve istikrarlı, hızlı ve geleceğe dönük bir ağ için bir garantidir.

5. Güçlü Sunucular

Şaşırtıcı bir şekilde, pek çok HostGator yorumu bundan bahsetmiyor, ancak şirketin Bulutu ciddi bilgi işlem gücüne güveniyor.

Tüm sunucular SSD’lerle gelir ve 32 çekirdekli AMD Opteron ™ İşlemci 6376 veya Intel (R) Xeon® CPU E5-2630 v3 ile çalışır. Ayrıca 4 RAID 1’i var.

Teknik mumbo-jumbo muhtemelen çok fazla bir şey ifade etmiyor, ancak bunu söylemek için yeterli bunlar bazı güçlü makineler.

Farklı barındırma planlarına (aşağıda) hızlı bir bakış, her üründen ne kadar güç beklediğinizi gösterir. Bilgiler mümkün olan en ayrıntılı şekilde görüntülenmese de, orada.

6. Cazip Tanıtım Fiyatları

Tipik bir web moda barındırma, şirket çok düşük ücretlerle yeni müşteriler çekiyor. HostGator fiyatlandırması ilk dönem sona erdikten sonra yükselir.

Üç yıl boyunca taahhütte bulunursanız, paylaşılan HostGator web barındırma platformunda 2,75 $ / ay gibi düşük bir siteye sahip olabilirsiniz. Hatchling Cloud aynı süre için 4,95 dolara gidiyor, ekstralar dahil değil.

HostGator tek bir web sitesi için düşük başlangıç ​​ücretine sahiptir.

Bir web sitesi için güzel bir fiyat!

Hemen hemen her hosting incelemesi ben insanların planları tıklamak yapmak için çok düşük fiyatlar tanıtmak için hosting şirketleri için standart bir uygulama olduğunu açıklığa kavuşturmak gerekir. HostGator en azından anlaşma için daha fazla şey olduğunu belirtmek üzere her bir ağız sulandırıcı teklifinin yanına bir yıldız işareti koyar.

Zihin, ilk indirim, gerçekte, otomatik olarak uygulanan bir HostGator kuponudur, bu yüzden çevrimiçi başka bir yerde iyi bir anlaşma bulsanız bile indirim muhtemelen aynı olacaktır.

7. WordPress Optimizasyonu ve Önbelleğe Alma

Tüm Bulut planları Mojo Marketplace, Google Analytics ve diğer birkaç avantajla birlikte gelir. En dikkat çekici olan, önceden yüklenmiş (adil test sonuçları elde etmek için manuel olarak devre dışı bırakmak zorunda kaldım) ve çok iyi bir hız sunan Varnish sunucu önbelleği..

Mojo Marketplace, WordPress sitenize çok değer katabilirken, sunucu tarafı önbellekleme, özellikle içerik yönetim sistemlerini kullanırken her zaman sahip olmak güzel bir şeydir.

En sevdiğim WordPress dikmesi, Google Analytics kullanıma hazır kurulumu deneyimsiz kullanıcılar için bir engel olabileceğinden.

Yönetilen WordPress çözümü, gelecekteki HostGator incelemelerinin bir parçası olarak, burada Hosting Tribunal’da test için sıralanmıştır..

8. Özgürler

HostGator yeni müşterileri iyi bir pazarlama bütçesiyle ödüllendirir. AdWords’te gerçek 25 ABD doları harcadıktan sonra 100 ABD Doları değerinde Google AdWords size ait olabilir.

Çok fazla gelmeyebilir, ancak sitenizi çalışır hale getirdikten sonra bu reklam kredileri görünürlük konusunda büyük zaman kazanmanıza yardımcı olabilir. Stratejik olarak ve iyi SEO uygulamaları ile birlikte kullanılırsa, iyi pozlama elde etmenize yardımcı olabilirler.

Ayrıca, tüm Cloud planlarına ücretsiz bir Let’s Encrypt SSL verilir, Business Cloud’a ayrıca özel bir IP adresi verilir.

Ayrıca, şirketin 45 günlük para iade garantisi vardır ve bu da 30 günlük endüstri standardından daha uzundur.

HostGator Eksileri

HostGator mükemmel olmaktan uzaktır. HostGator’u en iyi web sitesi barındırma sağlayıcılarından ayıran alanlardan bazılarına dokundum. Aralarında şef durgun destek ekibi, ancak HostGator hakkında belirtilmesi gereken birkaç şikayet daha var.

1. Yanıltıcı Pazarlama Dili

Yanlışsam beni düzeltin, ancak zor pazarlama dilinin EIG çatısı altındaki tüm ev sahipleri için endemik olduğuna inanmaya başladım.

HostGator Cloud hosting durumunda, en göze çarpan yanlış yönlendirme plan sunumundadır.

Plan ayrıntıları 2 CPU çekirdeği ve 2 GB RAM gibi kaynakların hemen reklamını yapıyor. Daha fazla araştırma yapmadan, bu iki işlemci çekirdeğinin ve erişilebilir bellek konserlerinin istediğiniz gibi kullanmanız gerektiği sonucuna varabilirsiniz. Gerçekten çok mantıklı bir sonuç olurdu; Sanki tam olarak bunu düşünmenizi sağlayacak bilgiler varmış gibi.

İfadeler garip ve net olmasa da, gizli bilgileri okumak gerçek teklifi ortaya çıkarır.

Klasik pazarlama örneği, her şey ilk bakışta göründüğü kadar gösterişli değil.

Herkesin her şeyi titizlikle kontrol etmediğini ve ev sahibinin ayrıntılı ve tarafsız bir incelemesini yapma gereği duyduğunuzu garanti edebilirim. Bunun da ötesinde, bu bilginin ortaya konma şekli, bu değeri yüz değerine taşıyacak kadar göze çarpmıyor gibi görünüyor..

Ancak, plan ayrıntılarını genişletirseniz, bunların ayrılmış değil paylaşılan kaynaklar olduğunu belirten bir açıklama görürsünüz. Başka bir deyişle, bunlar sunucu özellikleri ve plan özellikleri değil.

HostGator satış ekibiyle bunu olabildiğince belirsiz ifadeler olarak onaylamak için kontrol ettim, ancak satış temsilcisi, iki kez sorulduktan sonra, reklamı yapılan değerlerin Cloud sitenizin erişebileceği sunucu kaynakları olduğunu doğruladı. Bilinmeyen sayıda başka site ile birlikte.

Birkaç yüz web sitesine sahip bir sunucuda bu sayılar çok etkileyici görünmüyor, değil mi??

Sanırım böylesine balık ifadelerinin bütün mesele bu. Her planın sahip olduğu özel kaynakların ayrıntılı listelerini sunan A2 Hosting ve SiteGround’un beğenileriyle tam bir zıtlık gösteren açık bir pazarlama hilesi..

Temel sunucu kaynaklarını bilmek güzel olsa da, kişisel düzeyde gerçekten değerli bilgiler vermez.

HostGator’un sayıları gösterme şekli balıktır. Şaşırdım, gördüğüm 2019 HostGator incelemelerinin hiçbiri bundan bahsetmedi.

2. Yavaş Müşteri Portalı

Daha önce bu HostGator Cloud incelemesinde, müşteri portalının ne kadar harika olduğundan bahsettim. Düzensiz ve kullanımı çok kolay, ancak büyük bir kusuru var: yavaş.

Sekmeler arasında geçiş yapmak saniyeler alır ve genellikle aynı sekme altındaki seçeneklere göz atmak olması gerekenden çok daha yavaştır.

Halsizlik neredeyse bir anlaşma kırıcıdır, ama aynı şekilde can sıkıcıdır.

3. Yavaş Hesap Kurulumu

Bu tarafsız barındırma incelemesi için gerekli planı mevcut olan en hızlı ödeme yöntemi olan kredi kartıyla satın aldım. Ödeme anında temizlendi, ancak hizmetimin kullanılabilir olması için 40 dakikadan fazla beklemek zorunda kaldım.

HostGator, plan hazırlığını geliştirmelidir.

Biraz zaman aldı.

Tekrar, bu bir anlaşma kırıcı değil, ancak otomatik bir işlemin neden bu kadar uzun süreceğini merak ediyor. Sonuçta, HostGator’un web sitesine göre satın aldığım plan en popüler plan.

HostGator’u Öneririz?

HostGator Cloud hosting sağlam bir seçimdir.

Orta trafiğe sahip ABD merkezli siteler için çok iyi bir seçenektir.

Destek daha iyi olabilir, ancak Bulut altyapısı çok sağlamdır ve mükemmel hız ve çalışma süresi sunar. Düzenli paylaşılan barındırma performansının yanı sıra şirketin yönetilen WordPress çözümünün nasıl performans gösterdiğini görmek isteyeceğim. Yakında bir dizi HostGator incelemesi yapıyor olabiliriz.

Yük altında, HostGator sunucuları bir noktaya kadar iyi performans gösterir. Sitede 30’dan fazla eşzamanlı kullanıcı siteye göz atmaya başladığında, genel yanıt süresi atlar. Sonra tekrar, 30 kullanıcı saygın bir sayıdır. Siteniz düzenli olarak bu kadarını alıyorsa, paylaşılan çözümlerden uzaklaşmayı düşünmelisiniz.

HostGator hala EIG edinilmesine rağmen, orada daha iyi hosting firmalarından biridir. Modern, güvenilir sunucu ve ağ altyapısı sorunsuz operasyonlar sağlarken, kapsamlı kendi kendine yardım merkezi web hosting hakkında genel olarak çok şey öğrenmek için mükemmel bir yer olabilir.

İzlenimlerinizi ve ayrıca şirketin ana ürünüyle nasıl sonuçlandığını görmek için kapsamlı, uygun bir HostGator paylaşımlı barındırma incelemesini dört gözle bekliyorum.

SSS

S: HostGator İyi mi?

S: HostGator GoDaddy’den daha mı iyi??

S: HostGator’un maliyeti nedir??

S: HostGator’da ne yapabilirim?

S: HostGator, WordPress için en iyi barındırma sağlayıcısı mı??

C: Evet, HostGator çok iyi, özellikle de Cloud platformu. Henüz şirketin düzenli ortak planlarını tam olarak test etmiyorum, ancak Cloud çözümü oldukça sağlam, hızlı ve zengin özelliklere sahip. Veri merkezi konumları nedeniyle özellikle ABD tabanlı web siteleri için çok uygundur. Büyük bir avantaj, şirketin sürekli olarak ilerlemesi, hizmetlerini daha da geliştirmeye çalışmasıdır.
C: Evet, evet, öyle. Dürüst olmak gerekirse, GoDaddy en iyi web barındırma hizmeti sağlayıcılarının çoğu ile doğrudan karşılaştırmalı olarak olumsuz rütbe olacaktır; yalnızca boyut söz konusu olduğunda onları koyar. Ne yazık ki GoDaddy için, boyut genellikle kaliteli hizmet için zararlıdır. Sonuç olarak, HostGator Bulut ve GoDaddy’nin paylaştığı platform arasındaki fark o kadar büyük ki, tek anlamlı HostGator ve GoDaddy tartışması hangisinin daha uygun olduğu hakkında olabilir. Aşağıdan kontrol edin.
C: HostGator ücretleri daha uzun bir taahhütle azalır. 36 ay boyunca ödeme yaparsanız, sitenizi ayda 4,95 ABD doları karşılığında ev sahipliği yapabilirsiniz. Aslında, Bulut yerine paylaşılan platformu tercih ederseniz, aylık 2,75 ABD doları için bir anlaşma yapabilirsiniz. Aylar toplam 36 ise. Aksi takdirde, aylık ücretler artar ve bir aydan aya ödeme yapmaya karar verirseniz, 2,75 $ ön ödemeli maliyet 10,95 $ olur. Evet bu doğru. Yaklaşık dört kat daha fazla.
C: Herhangi bir şey. HostGator Bulut platformu oldukça çok yönlü ve güçlü olduğundan gökyüzü sınırdır. Birçok uygulamayı elinize, kullanışlı istatistiklere ve iyi bir bilgi tabanına yerleştirir. WordPress, Joomla, e-ticaret, adlandırın, kavramsallaştırın ve gerçekleştirin. HostGator Bulut bunu halledebilir. Sitenizin yeterince büyüdüğü anda bir VPS veya özel bir sunucuya gidebilirsiniz. Umarım, ancak HostGator VPS incelememizi taşımak istediğiniz zaman da hazır olacaktır. Değilse, bize hizmetin nasıl olduğunu yazın. Lütfen. Lütfen.
C: HostGator’ın WordPress Cloud Hosting planları var ve o kadar da kötü değiller. Ancak, onlar da en iyisi değil. Fiyatlandırmaları çok iyi ve hizmetleri iyi, ama gerçekten mükemmel bir performans istiyorsanız, başka bir yere bakmak zorunda kalacaksınız. Diğer HostGator incelemeleri sizi aksi yönde ikna etmeye çalışırsa, ayrıntılı WordPress vaka çalışmamıza göz atın ve kendiniz karar verin.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author