Przegląd Hostingera – najlepsza usługa hostingowa

Jeśli czytasz nasze recenzje na temat taniego hostingu, wiesz, że nie jesteśmy niesamowicie zachwyceni tym, jak działa świat hostingu ze zniżkami.

Na ogół tak to wygląda.

Przyciągają cię tanią ofertą, a potem otrzymujesz okropną obsługę. Mówimy o zbyt długim przestoju, złym czasie pracy i najgorszym wsparciu dla tego kabla Rogers. ��

Zasadniczo nie zalecamy ultra tanich hostów, ale z Hostinger – zrobimy wyjątek.

Od 2004 roku Hostinger konsekwentnie zapewnia najbardziej opłacalny, a jednocześnie wysokiej jakości hosting dla ponad 29 milionów klientów.

Byliśmy nieco sceptycznie nastawieni do niektórych innych dostępnych w Internecie informacji o Hostinger. Przez ostatnie 18 miesięcy śledziliśmy ich. Możesz zobaczyć nasze śledzenie na żywo tutaj.

W tej recenzji Hostinger przyjrzymy się ich usługom i wsparciu od góry do dołu – dobrze, źle i świetnie – aby zobaczyć, jak układają się na innych popularnych hostach internetowych.

Plusy – co lubimy w hostingu

Czas pracy – 99,91%

Do 2018 r. Hostinger uśredniał czas sprawności wynoszący 99,91% – co jest dobre, bardzo dobre.

Co oznacza dyspozycyjność?

 • Czas pracy – Procent wskazujący całkowity czas, w którym dostawca usług hostingowych jest online i działa normalnie.
 • Średni czas pracy Hostingera wyniósł 99,91% w 2018 roku. Oznacza to, że usługi były niedostępne tylko 0,09% procent czasu dla użytkowników. Matematyka odpowiada około 7,88 godzinom przestojów w ciągu roku.
 • Inni gospodarze z niskimi cenami mają średni czas sprawności wynoszący około 94%, co jest około 525 godzin przestoju w ciągu roku. Ta różnica jest ogromna.
 • Co to oznacza dostępność – Ułamek punktu procentowego może znacząco wpłynąć na dostępność Twojej witryny.
 • Dobre czasy przestoju – Uważamy, że wskaźniki czasu działania wynoszące ponad 98% są mocne. Średnia to prawie 100% jest niesamowita.

Czas ładowania – 389 ms

Co oznacza czas ładowania?

W 2018 r. Średni czas ładowania Hostingera wynosił 389 ms. To wydmuchuje średnią branżową z wody.

pingdom statystyki na żywo

 • Czas ładowania – Rzeczywiste pomiary prędkości.
 • Jednostka miary – Czasy podane powyżej są mierzone w milisekundach i obejmują długość pełnego żądania i odpowiedzi do serwera WWW w chmurze.
 • Jak to jest testowane – Skompilowane liczby są średnią z miesięcy testów na platformie iPage w różnych przeglądarkach, takich jak Google Chrome, Mozilla Firefox i Microsoft Internet Explorer.
 • Inne zmienne – Użytkownicy końcowi Twojej witryny mogą wydawać się zmienni w czasach reakcji z powodu różnych czynników, w tym szybkości sieci lokalnej, zachowania przeglądarki i ruchu na serwerze.
 • Dobre czasy ładowania – Czasy ładowania, które wynoszą średnio 2000 milisekund lub mniej, są uważane za wysoką wydajność.

Korzystanie z usług hostingowych z wolniejszym czasem reakcji jest ryzykowne, ponieważ czytelnicy i klienci mogą zirytować się opóźnieniami i zamiast tego wybrać przeglądanie innych witryn. Głębsze zanurzenie się w naszych badaniach pokaże, że dostawcy hostingu są na całej mapie.

Dzięki tym statystykom Hostinger może pochwalić się niesamowitą wydajnością na całym świecie – nawet w porównaniu z naszą wyselekcjonowaną listą najlepszych dostawców hostingu.

Ceny hostingu wyjaśnione

To właśnie przyciąga twoją uwagę dzięki Hostinger. Mają Wstępna stawka cenowa 0,99 USD miesięcznie. To tak, jakby spojrzeli na resztę branży i powiedzieli: „Możemy zrobić lepiej”.

W dalszej części zajmiemy się szczegółami tego, co otrzymujesz w tej cenie, ale najważniejsze jest, aby pamiętać, że w tym przedziale cenowym uzyskujesz konkurencyjne przestoje i prędkości ładowania.

Zasadniczo dostajesz rzeczywisty dobrze hosting i oszczędzanie pieniędzy. Tak – można to mieć dobry hosting w świetne ceny. Co za koncepcja!

Jest naprawdę najlepszy z obu światów, jeśli chodzi o wydajność i ceny. Cent za cent Hostinger jest prawdopodobnie najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku jako usługa hostingowa. Czy wspominaliśmy, że dostajesz darmowa domena z DOWOLNYM pakietem hostingowym?

Hostinger Darmowy kreator stron internetowych

Zyro – darmowy program do tworzenia stron internetowych firmy Hostinger jest zaskakująco imponujący. Większość twórców stron internetowych zawartych w usłudze hostingowej jest po namyśle, ale Hostinger faktycznie przyniósł szablony i funkcje budowania, które mogą tworzyć solidne strony docelowe dla witryny.

hostinger-customize-pages

Nie zamierzasz nikogo zdmuchnąć tymi projektami, ale funkcjonalność przypomina coś, co można uzyskać od wiodącego twórcy strony docelowej bez konieczności korzystania z oddzielnej usługi.

Zawiera wiele przydatnych funkcji – zarówno zupełnie nowych, jak i tych, o których już słyszeliśmy – Darmowy certyfikat SSL, nieograniczone miejsce na dysku SSD i nieograniczoną przepustowość.

Najbardziej innowacyjnymi nowymi funkcjami muszą być Zyro AI Content Generator i Logo Maker. Wykorzystaj swoją kreatywność dzięki nowej funkcji Hostinger, która pozwala błyskawicznie tworzyć logo Twojej marki. Odkryj logo swojej firmy za pomocą Kreatora logo Zyro.

Oczywiście oprogramowanie strony docelowej jest do tego stworzone, więc są zoptymalizowane pod kątem ścieżek i wszystkich innych fajnych rzeczy, ale jest to prosty zamiennik, jeśli szukasz tylko jednej strony do wyrzucenia w Internecie.

Krótko mówiąc, jeśli szukasz niedrogiego hostingu (0,99 USD miesięcznie) i chcesz jak najszybciej otworzyć stronę internetową, Hostinger to fantastyczna opcja. Chcesz domeny, chcesz gdzieś wysłać ludzi, nie wiesz, czego jeszcze potrzebujesz. Wystarczy zarejestrować się i skonfigurować szybką stronę za pomocą narzędzia do tworzenia witryn Hostinger.

Jeśli szukasz więcej twórców stron, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych twórcach witryn w Kanadzie.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

czat na żywo hostingeraGwarancje zwrotu pieniędzy są obecnie dość popularne w branży hostingowej, ale zawsze warto o tym mówić. Niektóre witryny hostingowe nadal nie oferują gwarancji zwrotu pieniędzy i te witryny hostingowe powinny albo iść z duchem czasu, albo odejść.

Jestem surowy – wiem.

Jeśli usługa hostingowa oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy, możemy wywnioskować dwie rzeczy:

 1. Firma chce traktować cię dobrze
 2. Są pewni swoich ofert

W niektórych częściach swojej strony internetowej Hostinger określa swoją gwarancję zwrotu pieniędzy jako bezpłatną wersję próbną. To świetny sposób, aby spojrzeć na te gwarancje, aby mieć możliwość zaprzestania korzystania z usługi, jeśli okaże się, że nie działa ona dobrze.

Na świecie jest wiele rzeczy, które nie są objęte gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli jest jakaś oferowana na produkcie, to głupio byłoby nie pamiętać o tym przy podejmowaniu decyzji.

Gwarancja 99,9% bezawaryjności

Hostinger gwarantuje, że ich serwery będą działać przez 99,9% czasu. Jak powiedziałem kilka zdań temu – gwarancje wiele znaczą.

Jeśli ta gwarancja się nie powiedzie, możesz odzyskać trochę pieniędzy. W prawnej umowie o rejestrację zawartej z firmą Hostinger mówią, że jeśli gwarancja dostępności nie powiedzie się, możesz uzyskać kredyt w wysokości 5% miesięcznej opłaty za hosting za ten miesiąc. To niewiele, ale to jest coś.

Firmy bardzo dużo ryzykują, gdy oferują taką gwarancję, i znowu pokazuje to duże zaufanie do ich usług.

Łatwy w użyciu

Opowiem o panelu sterowania w sekcji Plusy i minusy.

Oto dlaczego jest to Pro: Panel sterowania używany przez Hostinger nie jest tradycyjnym cPanelem. Stworzyli własne.

panel sterowania hostingera

Ten nowy panel sterowania jest znacznie łatwiejszy w użyciu niż cPanel. Oznacza to, że jeśli jesteś początkującym, spodoba ci się bardziej. Oczywistym jest, że celem tego panelu sterowania było jak najłatwiejsze w obsłudze zarządzanie wszystkimi elementami zaplecza witryny.

Bezpłatne SSL na wszystkich poziomach

Darmowy SSL powinien być dzisiaj standardem w hostingu. Oczywiście, dzięki Hostinger, otrzymanie darmowego protokołu SSL obejmuje każdy plan, który zdecydujesz się na zakup.

Czym dokładnie jest SSL? Oznacza ochronę Secure Sockets Layer. Zasadniczo zapewnia bezpieczną transmisję danych między przeglądarkami internetowymi a serwerami internetowymi. Zdecydowanie chcesz, jeśli próbujesz zbudować odnoszący sukcesy biznes.

Jak działa SSL

Brak certyfikatu SSL może wpłynąć na Twoje pozycje w rankingu SEO i sprawić, że ludzie opuszczą Twoją witrynę, gdy zorientują się, że go nie masz.

Nieograniczone funkcje w przypadku aktualizacji

Wszystkie standardowe aspekty, które uzyskasz dzięki planowi wielopoziomowemu, zostaną odblokowane za kilka dolców.

W ramach wstępnego planu możesz mieć tylko jedną stronę internetową, jedno konto e-mail, jedną bazę danych oraz ograniczoną ilość miejsca na dysku i przepustowość.

Jeśli zdecydujesz się na wyższy poziom, możesz to zrobić nieograniczona liczba stron internetowych, nieograniczona liczba kont e-mail, nieograniczona liczba baz danych, nieograniczone miejsce na dysku, i nieograniczona przepustowość. Mów o maksymalnej efektywnej wydajności, to wszystko.

Zapłać za pomocą Crypto

Jesteś sprytny, prawda? Dostałeś się do Bitcoin waaaaaay przed grudniem 2017 roku. Kupowałeś Bitcoiny za ułamki grosza w 2010 roku. Po prostu to wiem.

Ponieważ jesteś bardzo bogaty w wirtualną walutę, równie dobrze możesz za nią zapłacić. ����

Minusy – czego nie lubimy w hostingu

Brak wsparcia telefonicznego

brak wsparcia telefonicznegoChociaż obsługa klienta jest na najwyższym poziomie w Hostinger – nie oferuje wsparcia telefonicznego. Wiele osób nie lubi rozmawiać przez telefon, gdy ma do czynienia z obsługą klienta w firmach.

Czasami – tak, czasami – miło jest szybko rozwiązać problem przez telefon. Istnieją pewne sytuacje, w których przechodzenie w tę iz powrotem e-mail lub czat go nie wycinają.

Każda usługa, która nie oferuje wsparcia telefonicznego, musi zostać trafiona. Co jeśli musisz porozmawiać z kimś tak wczoraj? Czat wkurzy Cię w tym scenariuszu.

Kolejną dziwną rzeczą jest to, że musisz się zalogować, aby rozmawiać z zespołem obsługi klienta. Oczywiście nie jest to problem, jeśli już się zarejestrowałeś.

Jeśli szukasz informacji o usłudze przed rejestracją, na pewno nie pomoże Ci czat.

Inny panel sterowania

Panel sterowania znajdował się również w sekcji Plusy tej recenzji. Istnieją zalety – jest łatwy w użyciu, przyjazny dla użytkownika i ma większy sens niż tradycyjny cPanel.

Teraz wyobraź sobie, że jesteś weteranem w świecie hostingu – czym będą niektórzy czytający. Będą zirytowani, że muszą użyj innego panelu sterowania.

Krzywa uczenia się na nowym panelu sterowania nie jest trudna do nauczenia, ale po co naprawiać coś, co nie jest zepsute? Wiele osób nauczyło się kontrolować swoją hostowaną stronę za pomocą tradycyjnego cPanel.

Obsługa klienta i baza wiedzy

Dotknęliśmy powyższych negatywnych aspektów obsługi klienta Hostinger. Porozmawiajmy teraz o tym jako całości.

Lubię myśleć o obsłudze klienta jako o wielofunkcyjnej maszynie. Jeśli brakuje jednej części maszyny, nie oznacza to, że maszyna nie jest dobra ani niekompletna – po prostu nie ma określonych funkcji, które można uzyskać na innych komputerach. W większości przypadków nie jest to dobre ani złe.

Hostinger nie ma funkcji telefonu w urządzeniu obsługi klienta i ma dziwne dziwactwo, w którym musisz się zalogować, aby móc rozmawiać z kimś za pośrednictwem czatu.

Jednak po uruchomieniu tej maszyny obsługi klienta jest ona naprawdę niezawodna.

Wszelkie pytania na czacie, które zadaliśmy zespołowi pomocy Hostingera, były odpowiedział w niecałe pięć minut który wypada korzystnie w porównaniu z resztą branży.

Inną funkcją tego komputera, która jest często pomijana, ale niezwykle ważna, jest baza wiedzy. Baza wiedzy Hostingera może właściwie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Negatywne jest to, że jest źle zorganizowane i musisz polegać na pasku wyszukiwania, aby znaleźć to, czego szukasz.

baza wiedzy hostingera

Na koniec firma zapewnia również tutoriale na różne tematy, które mogą być pomocne dla każdego. Wszystkie mają związek z budowaniem strony internetowej i mają dużą wartość dodaną dla kogoś, kto dopiero zaczyna.

cennik

Ceny są tym, co naprawdę przyciąga Cię do korzystania z Hostingera, więc przejdźmy do tego, co jest faktycznie oferowane w tym punkcie cenowym 0,99 USD, a także na wyższych poziomach.

Wszystkie te plany są wyceniane na zablokowanie subskrypcji na 48 miesięcy. Cztery lata – kto do cholery wie, co będzie za cztery lata? To długi czas, a płacenie za ten czas z góry jest czasem trudne do przełknięcia.

Przyciągnięcie klienta niską stawką nie jest niczym nowym w biznesie i zdecydowanie niczym nowym w hostingu. Hostinger zajął się tym nieco inaczej, ponieważ ich najniższy poziom jest wyjątkowo niski i nadaje się do serwisowania. Jeśli jednak chcesz się martwić o darmowy hosting w miarę rozwoju – warstwa biznesowa ma sens i nadal jest stosunkowo niedrogi.

Wniosek

Z Hostingerem przychodzisz za cenę i zostajesz za jakość doświadczenie hostingowe. Być może będziesz musiał użyć najwyższego poziomu, aby uzyskać najwyższy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki, ale Hostinger jest na czele z liderami branży pod względem usług.

Zdecydowanie polecamy Hostinger jako najwyższej klasy usługa hostingowa i należy na nią poważnie patrzeć przy podejmowaniu decyzji o hostingu.

Często zadawane pytania dotyczące hostingu

Czy Hostinger jest dobry dla WordPress?

Hostinger jest dobrym wyborem dla WordPressa, ponieważ umożliwia instalację jednym kliknięciem. Używanie Hostingera do WordPressa jest solidną opcją, jeśli szukasz hostingu współdzielonego jako opcji dla swojej witryny (co robi większość ludzi).

Co oznacza wirtualny host?

Wirtualny hosting ma miejsce, gdy wiele nazw domen korzysta z jednego serwera lub wielu serwerów. Pozwala to serwerowi na wykorzystanie pamięci i cykli procesora na wielu stronach internetowych jednocześnie. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które nie potrzebują całej mocy obliczeniowej jednego serwera.

Dlaczego hosting jest konieczny??

Hosting jest konieczny, ponieważ strona internetowa musi być hostowana na serwerze, aby mogła działać w Internecie. O ile nie masz środków na korzystanie z własnych serwerów sieciowych, konieczna jest usługa hostingowa.

Referencje i zdjęcia:

 • Bisend.com
 • TheSSLStore.com
 • RainHosts.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author