Hostingeri ülevaade – parima hinna ja kvaliteedi suhtega majutusteenus

Kui olete lugenud meie arvustusi odava veebimajutuse kohta, siis teate, et me pole vaimustuses sellest, kuidas soodushinnaga veebimaailm töötab.

Üldiselt läheb see nii.

Nad meelitavad teid odava pakkumisega sisse ja siis saate kohutavat teenindust. Me räägime selle Rogersi kaabli jaoks liiga pikkadest seisakudest, halvast tööajast ja halvimast toest. ��

Üldiselt ei soovita me eriti odavaid võõrustajaid, kuid koos Hostinger – teeme erandi.

Alates 2004. aastast on Hostinger järjekindlalt pakkunud seal kõige odavamat, kuid samas kvaliteetset majutust 29 miljonit klienti.

Mõne muu Hostingeri kohta veebis kättesaadava teabe suhtes olime pisut skeptilised. Nii et oleme viimase 18 kuu jooksul neid jälginud. Näete meie live jälgimine siin.

Selles Hostingeri ülevaates vaatame nende teenindust ja tuge ülalt alla – kas häid, halbu ja suurepäraseid -, et näha, kuidas nad teiste populaarsete veebimajutajate seas kokku saavad.

Plussid – mis meile meeldib Hostingeri kohta

Uptime – 99,91%

2018. aasta keskmisena oli Hostinger kasutuses olnud 99,91% – mis on hea, väga hea.

Mida tähendab uptime??

 • Uptime – Protsent, mis näitab üldist aega, mille jooksul hostingu pakkuja on võrgus ja töötab normaalselt.
 • Hostingeri keskmine tööaeg oli 2018. aastal 99,91%. See tähendab, et teenused olid kasutajate jaoks kättesaamatud ainult 0,09% protsenti ajast. Matemaatika tähendab aasta jooksul umbes 7,88 tundi seisakuid.
 • Teiste madalate hindadega võõrustajate tööaeg on keskmiselt 94%, mis on umbes 525 tundi seisakuid aasta jooksul. See erinevus on tohutu.
 • Mida see tähendab saadavust – Protsendipunkti murdosa võib teie veebisaidi kättesaadavust märkimisväärselt muuta.
 • Hea tööaeg – Leiame, et üle 98% tööaja mõõdikud on tugevad. Keskmine see peaaegu 100% on hämmastav käed rüpes.

Laadimisaeg – 389 ms

Mida tähendab laadimisaeg??

2018. aastal oli Hostingeri keskmine laadimisaeg 389 ms. See puhub tööstuse keskmise veest välja.

pingdom live stat

 • Laadimisaeg – tegelikud kiiruse mõõtmised.
 • Mõõtühik – Ülaltoodud aegu mõõdetakse millisekundites ja need hõlmavad pilve veebiserverile esitatud täieliku päringu ja vastuse pikkust.
 • Kuidas seda testitakse – Koostatud numbrid on keskmiselt kuude jooksul testitud mitmesuguste brauseritega nagu Google Chrome, Mozilla Firefox ja Microsoft Internet Explorer iPage’i platvormil..
 • Muud muutujad – Teie veebisaidi lõppkasutajad võivad reageerimise aegades erineda mitmesuguste tegurite tõttu, sealhulgas kohaliku võrgu kiirus, brauseri käitumine ja serveri liiklus.
 • Head laadimisajad – Suureks jõudluseks loetakse keskmisi laadimisaegu 2000 millisekundit või vähem.

Aeglasema reageerimise ajaga hostiteenuse pakkujaid on riskantne kasutada, kuna teie lugejad ja kliendid võivad viivitustega pahane olla ja valida, kas sirvida selle asemel teisi saite. Kui uurida sügavamalt, näete, et hostingu pakkujad on kogu kaardil.

Selle statistika abil on Hostinger hämmastav jõudlus laias laastus – isegi meie kureeritud parimate hostimisteenuste pakkujate nimekirjaga võrreldes.

Hinnakujundus on selgitatud

See köidab teie tähelepanu Hostingeriga. Neil on Kuu sissejuhatav hinnamäär on 0,99 dollarit kuus. See on justkui nad vaataksid ülejäänud tööstusele otsa ja ütleksid: “Saame paremini hakkama.”

Me uurime lähemalt, mida saate selle hinnaga madalama hinnaga saada, kuid peamine asi, mida tuleks meeles pidada, on see, et saate sellel hinnaklassil konkurentsivõimelise tööaja ja laadimiskiiruse.

Põhimõtteliselt saate tegelik hea majutamine ja raha säästmine. Jah – see on võimalik hea hostimine kell suurepärased hinnad. Milline mõiste!

Jõudluse ja hinnakujunduse osas on see tõepoolest mõlemast maailmast parim. Cent for Hostinger on tõenäoliselt see parim hinna ja kvaliteedi suhe tänapäeval hostimisteenusena. Kas me mainisime, et saate a tasuta domeen mis tahes hostimispaketiga?

Hostingeri tasuta veebisaidi koostaja

Zyro – Hostingeri tasuta veebisaidi ehitaja on üllatavalt muljetavaldav. Enamik veebiteenuste koostajaid, kes on majutusteenusega kaasatud, on läbimõeldud, kuid Hostinger tõi tegelikult sisse mallid ja hoonefunktsioonid, mis võivad veebisaidile luua kindlad sihtlehed..

hostinger-customize-pages

Te ei kavatse neid disainilahendusi kellelegi kõrvale heita, kuid funktsionaalsus tundub palju selline, nagu saaksite juhtivalt sihtlehe loojalt, ilma et peaksite kasutama eraldi teenust.

Kaasas palju kasulikke funktsioone – nii täiesti uusi kui ka juba tuttavaid – tasuta SSL-sertifikaat, piiramatu SSD-salvestusruum ja piiramatu ribalaius.

Kõige uuenduslikumad uued funktsioonid peavad olema Zyro AI sisugeneraator ja Logo Maker. Kasutage oma loovust Hostingeri uue funktsiooni abil, mis võimaldab teil oma kaubamärgi jaoks logosid kiiresti luua. Leiutage oma ettevõtte logo Zyro Logo Maker abil.

Ilmselt on sihtlehe tarkvara selleks loodud, nii et need on optimeeritud lehtrite ja kõigi selle lõbusate asjade jaoks, kuid see on lihtne asendus, kui otsite lihtsalt ühte lehte, mida Internetis üles näidata.

Lühidalt, kui otsite taskukohast hostimist (0,99 dollarit kuus) ja soovite veebilehe üles tõsta nii kiiresti kui võimalik, Hostinger on fantastiline võimalus. Soovite domeeni, soovite kuskile inimesi saata, te pole kindel, mida te praegu vajate. Teil on vaja ainult registreeruda ja üles seada kiire leht Hostingeri veebisaidi koostajaga.

Kui otsite rohkem ehitajaid, lugege meie juhendit Kanada parimate veebisaidiehitajate jaoks.

30-päevane raha tagasi garantii

hostingeri vestlusRaha tagasi garantii on haruettevõttes suhteliselt sageli hallatav, kuid neist tasub alati rääkida. Mõni hostisait ei paku endiselt raha tagastamise garantiid ja need hostisaitid peaksid kas ajaga hakkama saama või ära minema.

Olen karm – ma tean.

Kui hostimisteenus pakub raha tagasi garantii, võiksime järeldada kahte asja:

 1. Ettevõte soovib teid õigesti kohelda
 2. Nad on oma pakkumistes kindlad

Hostinger viitab nende veebisaidi mõnes osas nende tasuta raha tagastamise garantiile kui tasuta prooviversioonile. See on suurepärane viis nende garantiide vaatamiseks, nii et teil on võimalus lõpetada teenuse kasutamine, kui leiate, et see ei tööta hästi.

Selles maailmas on palju asju, millega ei kaasne raha tagasi garantii. Kui tootel on mõni pakkumine, olete pärast seda, kui oleksite rumal, mitte seda otsuse tegemisel meeles pidada.

99,9% tööaja garantii

Hostinger garanteerib, et nende serverid töötavad 99,9% ajast. Nagu ma ütlesin paar lauset tagasi – garantiid tähendavad palju.

Kui see garantii ebaõnnestub, saate raha tagasi. Hostingeriga sõlmitud seaduslikus registreerimislepingus öeldakse, et kui ajaline garantii ebaõnnestub, võite saada krediiti 5% kuus selle kuu hostimistasust. Seda pole palju, aga see on midagi.

Ettevõtted panevad palju reale, kui nad pakuvad sellist garantiid ja see näitab jällegi suurt usaldust oma teenuse vastu.

Lihtne kasutada

Räägin juhtpaneelist jaotises plussid ja miinused.

Seetõttu on see Pro: Hostingeri kasutatav juhtpaneel ei ole traditsiooniline cPanel. Nad lõid oma.

hostingeri juhtpaneel

Seda uut juhtpaneeli on palju lihtsam kasutada kui cPaneli. See tähendab, et kui olete algaja, meeldib see teile veelgi. On ilmne, et selle juhtpaneeli eesmärk oli muuta oma veebisaidi taustal kõige haldamise võimalikult hõlpsaks kasutamiseks.

Kõigil astmetel tasuta SSL

Tasuta SSL peaks täna hostimisel olema standardne. Loomulikult kaasneb Hostingeriga tasuta SSL-i saamisega mis tahes plaan, mille soovite osta.

Mis täpselt on SSL? See tähistab kaitset soklite kihi eest. Põhimõtteliselt on see turvaline andmeedastus veebibrauserite ja veebiserverite vahel. Kindlasti soovite seda, kui proovite luua edukat ettevõtet.

Kuidas SSL töötab?

SSL-sertifikaadi puudumine võib muuta teie SEO-pingeread ja panna inimesed teie veebisaidilt lahkuma, kui nad saavad aru, et teil seda pole.

Piiramatu funktsioonid, kui uuendate

Kõik esimese astme kavaga saadavad standardsed aspektid on mõne dollari eest veelgi lahti.

Esialgse plaani korral võib teil olla ainult üks veebisait, üks e-posti konto, üks andmebaas ning piiratud arv kettaruumi ja ribalaius.

Kui otsustate minna kõrgema astme plaaniga, võib see teil olla piiramatu arv veebisaite, piiramatu e-posti konto, piiramatu arv andmebaase, piiramatu kettaruum, ja piiramatu ribalaius. Rääkige maksimaalsest efektiivsest jõudlusest, see on siin.

Maksa krüptoga

Sa oled tark, eks? Te sattusite Bitcoini waaaaaay enne 2017. aasta detsembrit. Ostsite Bitcoinid penni murdude eest tagasi aastal 2010. Ma lihtsalt tean seda.

Noh, kuna olete virtuaalvaluutas ülimalt rikas, võiksite sama hästi ka sellega maksta. ����

Miinused – mis meile Hostingeri puhul ei meeldi

Telefonitugi puudub

telefoni tugi puudubKlienditugi on Hostingeri tipptasemel – kuid telefonitugi nad ei paku. Paljudele inimestele ei meeldi telefonitsi rääkimine, kui nad tegelevad ettevõtetes klienditoega.

Mõnikord – jah, mõnikord – on tore lahendada mõni probleem kiiresti telefoni teel. On teatud olukordi, kus edasi-tagasi liikumine e-post või vestlus seda ei lõika.

Mis tahes teenus, mis ei paku telefonitugi, peab olema löödud. Mis siis, kui peate kellegagi rääkima niipea kui eile? Vestlus kavatseb teid selle stsenaariumi korral häirida.

Üks teine ​​veider asi on see, et peate klienditoe meeskonnaga vesteldes sisse logima. Ilmselt pole see probleem, kui olete juba registreerunud.

Kui otsite enne registreerumist teenuse kohta teavet, siis ei aita teid kindlasti vestluse kaudu.

Erinevad juhtpaneelid

Juhtpaneel oli ka selle ülevaate jaotises Plussid. Positiivsed on seal – see on hõlpsasti kasutatav, kasutajasõbralik ja sellel on palju mõistlikum kui traditsioonilisel cPanelil.

Kujutage nüüd ette, et saate veebimajutusteenuste maailmas veteraniks – mõni see lugeja saab olema. Neid häirib see, et nad peavad kasutage teist juhtpaneeli.

Uue juhtpaneeli õppimiskõverat ei ole täpselt raske õppida, kuid see on vajalik miks parandada midagi, mis pole katki? Paljud inimesed on õppinud, kuidas oma hostitud veebisaiti traditsioonilise cPaneli kaudu juhtida.

Klienditugi ja teadmistebaas

Oleme puudutanud ülaltoodud Hostingeri klienditoe kogemuse negatiivseid külgi. Räägime nüüd sellest tervikuna.

Mulle meeldib mõelda klienditoele kui multifunktsionaalsele masinale. Kui teil on masina üks osa puudu, ei tähenda see, et see pole hea või puudulik – sellel pole lihtsalt spetsiifilisi funktsioone, mis teil teistel masinatel võiksid olla.. See pole enamasti hea ega halb.

Hostingeril puudub klienditoe masina telefonifunktsioon ja tal on imelik väike moodi, kuhu peate sisse logima, enne kui saate inimesega vestelda.

Kui aga seda klienditoe masinat kasutama hakkate, on see tõesti usaldusväärne.

Kõik vestluse küsimused, mida oleme Hostingeri tugimeeskonnalt küsinud, on olnud vastati vähem kui viie minutiga mida võrreldakse ülejäänud tööstusega soodsalt.

Selle masina teine ​​funktsioon, mis jääb sageli tähelepanuta, kuid eluliselt tähtis, on teadmistebaas. Hostingeri teadmistebaas suudab üsna palju vastata igale küsimusele, millele selle viskate. Negatiivne on see, et see on halvasti korraldatud ja otsitava otsimiseks peate tuginema otsinguribale.

hostingeri teadmistebaas

Ja lisaks, pakub ettevõte ka õpetusi kõikvõimalike erinevate ainete kohta, millest igaüks võib abi leida. Need kõik on seotud veebisaidi loomisega ja sellel on palju lisandväärtust kellelegi, kes alles alustab.

Hinnakujundus

Hinnakujundus on see, mis tegelikult tõmbab teid Hostingeri kasutama, nii et laskem uurida nii seda, mis sellel 0,99-dollarilises hinnakirjas tegelikult pakutakse kui ka kõrgemaid astmeid.

Kõigi nende plaanide hind on tellimuse lukustamise eest 48 kuud. Neli aastat – kes kurat teab, mis nelja aasta pärast saab? See on pikk aeg ja selle eest maksmise eest on mõnikord raske alla neelata.

Kliendi kaasamine madala maksumääraga pole midagi uut äris ja kindlasti midagi uut veebimajutuses. Hostinger tegi seda pisut teistmoodi, kuna nende madalaim aste on äärmiselt madala hinnaga ja hooldatav. Kui soovite aga kasvades muretseda tasuta veebimajutuse pärast – äritasandil on mõistlikum ja on endiselt suhteliselt taskukohane.

Järeldus

Hostingeriga tulete hinna eest ja jääte kvaliteetseks hostimise kogemus. Võimalik, et peate oma dollari eest kõige suurema paugu saamiseks kasutama kõrgeimat taset, kuid teeninduse osas on Hostinger otse koos tööstuse juhtidega.

Kindlasti soovitame Hostingerit kui tipptasemel hostimisteenust ja seda tuleks veebimajutuse otsuse tegemisel tõsiselt vaadata.

Hostingeri KKK

Kas Hostinger on WordPressi jaoks hea?

Hostinger on WordPressi jaoks hea valik, kuna see võimaldab installimist ühe klõpsuga. Hostingeri kasutamine WordPressi jaoks on kindel valik, kui vaatate oma veebisaidi variandina jagatud hostimist (mida enamik inimesi teeb).

Mida mõeldakse virtuaalse hostina?

Virtuaalne hostimine on see, kui mitu domeeninime kasutab ühte või mitut serverit. See võimaldab serveril kasutada oma mälu ja protsessori tsükleid korraga mitmel veebisaidil. See sobib ideaalselt ettevõtetele, kes ei vaja ühe serveri kogu töötlemisvõimsust.

Miks on veebimajutus vajalik??

Veebimajutus on vajalik, kuna veebisait peab olema serveris hostitud, et Internetis elada. Kui teil pole raha oma veebiserverite kasutamiseks, on hostimisteenus vajalik.

Viited ja pildikrediidid:

 • Bisend.com
 • TheSSLStore.com
 • RainHosts.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author