Hostinger pārskats – vislabākās vērtības hostinga pakalpojums

Ja esat izlasījis mūsu pārskatus par lētu tīmekļa mitināšanu, jūs zināt, ka mēs neesam neticami sajūsmā par to, kā darbojas atlaižu mitināšanas pasaule..

Parasti tas notiek šādi.

Viņi jūs pievilina ar lētu piedāvājumu, un tad jūs saņemat briesmīgu apkalpošanu. Mēs runājam par pārāk ilgu dīkstāvi, sliktu darba laiku un vissliktāko šī Rodžersa kabeļa atbalstu. ��

Mēs parasti neiesakām īpaši lētus mitinātājus, bet gan ar Hostinger – mēs taisīsim izņēmumu.

Kopš 2004. gada Hostinger nepārtraukti ir nodrošinājis visrentablāko, bet vienlaikus augstas kvalitātes hostingu 29 miljoni klientu.

Mēs nedaudz skeptiski vērtējām pārējo tiešsaistē pieejamo informāciju par Hostinger. Tāpēc pēdējos 18 mēnešus mēs tos sekojam. Jūs varat redzēt mūsu tiešraide šeit.

Šajā Hostinger pārskatā mēs apskatīsim viņu pakalpojumus un atbalstu no augšas uz leju – labo, slikto un lielisko – lai redzētu, kā viņi apvienojas starp citiem populāriem tīmekļa mitinātājiem..

Plusi – kas mums patīk Hostinger

Laiks, kas pavadīts saitā – 99,91%

Līdz 2018. gadam Hostinger vidēji izmantoja 99,91% – kas ir labi, ļoti labi.

Ko nozīmē uptime?

 • Laiks – Procenti, kas norāda kopējo laiku, kurā mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir tiešsaistē un darbojas normāli.
 • Hostingera vidējais darbspējas laiks 2018. gadā bija 99,91%. Tas nozīmē, ka pakalpojumi lietotājiem nebija pieejami tikai 0,09% procenta laika. Matemātika pielīdzina aptuveni 7,88 stundām dīkstāves gada laikā.
 • Citiem saimniekiem ar zemām cenām vidējais darbspējas laiks ir aptuveni 94%, kas ir apmēram 525 stundas dīkstāves gada laikā. Šī atšķirība ir milzīga.
 • Ko tas nozīmē pieejamību – Procenta punkta daļa var ievērojami mainīt jūsu vietnes pieejamību.
 • Labi uptimes – Mēs uzskatām, ka darbspējas metrika, kas pārsniedz 98%, ir spēcīga. Vidējais tas gandrīz 100% ir pārsteidzoši ar roku.

Ielādes laiks – 389 ms

Ko nozīmē ielādes laiks??

2018. gadā Hostinger vidējais ielādes laiks bija 389 ms. Tas nozaru vidējo līmeni izskalo no ūdens.

pingdom live stat

 • Ielādes laiks – faktiskie ātruma mērījumi.
 • Mērvienība – Iepriekš minētie laiki tiek mērīti milisekundēs un aptver visa pieprasījuma un atbildes uz mākoņa tīmekļa serveri laiku.
 • Kā tas tiek pārbaudīts – Apkopotie skaitļi ir vidējie testēšanas mēneši, izmantojot iPage platformu ar dažādiem pārlūkiem, piemēram, Google Chrome, Mozilla Firefox un Microsoft Internet Explorer..
 • Citi mainīgie – Jūsu vietnes lietotājiem reaģēšanas laiks var šķist nedaudz atšķirīgs dažādu faktoru dēļ, tostarp vietējā tīkla ātrums, pārlūka darbība un servera trafiks..
 • Labi slodzes laiki – Slodzes laiki, kas vidēji ir 2000 milisekundi vai mazāki, tiek uzskatīti par augstas veiktspējas rādītājiem.

Hostinga pakalpojumu sniedzējus ar lēnāku reakcijas laiku ir riskanti izmantot, jo jūsu lasītāji un klienti var satraukties par kavējumiem un tā vietā izvēlēties pārlūkot citas vietnes. Padziļināti iedziļinoties mūsu pētījumā, parādīsit, ka mitināšanas pakalpojumu sniedzēji atrodas visā kartē.

Izmantojot šo statistiku, Hostinger var lepoties ar pārsteidzošu sniegumu visās jomās – pat salīdzinot ar mūsu izstrādāto labāko hostinga pakalpojumu sniedzēju sarakstu.

Hostinga cenu skaidrojums

Tas ir tas, kas piesaista jūsu uzmanību ar Hostinger. Viņiem ir Mēneša ievada cenu likme 0,99 USD mēnesī. Tas ir tā, it kā viņi apskatītu pārējo nozari un teiktu: “Mēs varam darīt labāk.”

Mēs vairāk iedziļināsimies specifikā, ko jūs iegūstat par šo cenu zemāk, bet galvenais, kas jāpatur prātā, ir tas, ka šajā cenu brīdī jūs iegūstat konkurētspējīgu darbības laiku un slodzes ātrumu.

Būtībā jūs saņemat faktiskais labi mitināt un ietaupīt naudu. Jā – tas ir iespējams labs hostings plkst lieliskas cenas. Kāds jēdziens!

Tas patiešām ir labākais no abām pasaulēm, kad runa ir par veiktspēju un cenām. Cent cent Hostinger, iespējams, ir visizdevīgākā cena tirgū šodien kā hostinga pakalpojums. Vai mēs pieminējām, ka jūs saņemat a bezmaksas domēns ar jebkuru hostinga paketi?

Hostinger bezmaksas vietņu veidotājs

Zyro – Hostinger bezmaksas vietņu veidotājs ir pārsteidzoši iespaidīgs. Lielākā daļa vietņu veidotāju, kas iekļauti mitināšanas pakalpojumā, ir pārdomāti, taču Hostinger faktiski ienesa veidnes un ēkas funkcionalitāti, kas vietnei var izveidot stabilas galvenās lapas..

hostinger-customize-pages

Ar šiem dizainparaugiem jūs nevienu neaizmirsīsit, taču funkcionalitāte šķiet ļoti līdzīga tam, ko jūs iegūtu no vadošā galvenās lapas veidotāja, neizmantojot atsevišķu pakalpojumu.

Tas nāk ar daudzām noderīgām funkcijām – gan pilnīgi jaunām, gan tām, par kurām mēs jau esam dzirdējuši – bezmaksas SSL sertifikāts, neierobežota SSD krātuve un neierobežots joslas platums.

Visnovatoriskākajām jaunajām funkcijām jābūt Zyro AI satura ģeneratoram un Logo Maker. Izmantojiet savu radošumu, izmantojot jauno Hostinger funkciju, kas ļauj jums nekavējoties izveidot sava zīmola logotipus. Izgudrojiet sava uzņēmuma logotipu, izmantojot Zyro Logo Maker.

Acīmredzot galvenās lapas programmatūra ir veidota šim mērķim, tāpēc tie ir optimizēti piltuvēm un visam jautrajam saturam, taču tā ir vienkārša nomaiņa, ja meklējat tikai vienu lapu, ko ievietot internetā.

Īsumā, ja jūs meklējat pieejamu mitināšanu (USD 0,99 mēnesī) un vēlaties pēc iespējas ātrāk izveidot tīmekļa lapu., Hostinger ir fantastiska iespēja. Jūs vēlaties domēnu, kaut kur vēlaties sūtīt cilvēkus, jūs neesat pārliecināts, kas vēl jums šobrīd nepieciešams. Viss, kas jums būtu jādara, ir reģistrēties un izveidot ātru lapu ar Hostinger vietnes veidotāju.

Ja meklējat vairāk celtnieku, iepazīstieties ar mūsu ceļvedi labākajiem vietņu veidotājiem Kanādā.

30 dienu naudas atdošanas garantija

hostinger tiešraideNaudas atdošanas garantijas hostinga nozarē pārvalda salīdzinoši daudz, taču par tām vienmēr ir vērts runāt. Dažas mitināšanas vietnes joprojām nepiedāvā naudas atdošanas garantiju un tām mitināšanas vietnēm vajadzētu sasniegt laiku vai aiziet prom.

Es esmu bargs – es zinu.

Ja mitināšanas pakalpojums piedāvā naudas atdošanas garantiju, mēs varam secināt divas lietas:

 1. Uzņēmums vēlas izturēties pret jums pareizi
 2. Viņi ir pārliecināti par saviem piedāvājumiem

Hostinger dažās viņu vietnes daļās faktiski atsaucas uz viņu naudas atdošanas garantiju kā bezmaksas izmēģinājumu. Tas ir lielisks veids, kā izskatīt šīs garantijas, lai jūs varētu pārtraukt pakalpojuma izmantošanu, ja uzskatāt, ka tas nedarbojas labi.

Šajā pasaulē ir daudz lietu, kurām nav naudas atdošanas garantijas. Ja kādam produktam ir kāds piedāvājums, jūs esat muļķīgs, paturot to prātā, pieņemot lēmumu.

99,9% Uptime garantija

Hostinger garantē, ka viņu serveri strādās 99,9% laika. Kā es teicu pirms dažiem teikumiem – garantijas nozīmē daudz.

Ja šī garantija neizdodas, jūs varat atgūt naudu. Likumīgajā parakstīšanas līgumā ar Hostinger viņi saka, ka gadījumā, ja neizdodas izpildīt garantiju, jūs varat saņemt kredītu 5% apmērā no jūsu mēneša hostinga maksas par šo mēnesi. Tas nav daudz, bet tas ir kaut kas.

Uzņēmumi ļoti daudz izvēlas, piedāvājot garantijas, piemēram, šo un atkal, tas parāda lielu uzticību viņu pakalpojumiem.

Viegli izmantot

Es runāšu par vadības paneli sadaļā Pros un Cons.

Tāpēc tas ir Pro: Hostinger izmantotais vadības panelis nav tradicionāls cPanel. Viņi izveidoja savu.

hostinger vadības panelis

Šo jauno vadības paneli ir daudz vieglāk izmantot nekā cPanel. Tas nozīmē, ka, ja esat iesācējs, jums tas patiks daudz vairāk. Ir acīmredzams, ka šī vadības paneļa mērķis bija padarīt to pēc iespējas vieglāku, lai pārvaldītu visu jūsu vietnes aizmugurē..

Bezmaksas SSL visiem līmeņiem

Bezmaksas hostingam šodien vajadzētu būt standarta SSL. Protams, izmantojot Hostinger, bezmaksas SSL saņemšana nāk ar jebkuru plānu, kuru nolemjat iegādāties.

Kas īsti ir SSL? Tas nozīmē Secure Sockets Layer aizsardzību. Būtībā tas, ko tā dara, ir droša datu pārraide starp tīmekļa pārlūkprogrammām un tīmekļa serveriem. Jūs to noteikti vēlaties, ja mēģināt izveidot veiksmīgu biznesu.

Kā darbojas SSL

Ja jums nav SSL sertifikāta, tas var izraisīt jūsu SEO klasifikāciju un likt cilvēkiem pamest jūsu vietni, kad viņi saprot, ka jums tāda nav.

Neierobežotas iespējas, ja jaunināt

Visi standarta aspekti, ko jūs saņemat, izmantojot pirmās pakāpes plānu, tiek atbloķēti vēl par pāris dolāriem.

Izmantojot sākotnējo plānu, jums var būt tikai viena vietne, viens e-pasta konts, viena datu bāze un ierobežots diska vietas un joslas platums..

Ja jūs nolemjat doties ar augstāku līmeņu plānu, kāds jums var būt neierobežots vietņu skaits, neierobežots e-pasta konts, neierobežotas datu bāzes, neierobežota vieta diskā, un neierobežots joslas platums. Runājiet par maksimāli efektīvu sniegumu, tas ir tur.

Maksā ar kriptonauda

Jūs esat gudrs, vai ne? Jūs nokļuvāt Bitcoin waaaaaay pirms 2017. gada decembra. Jūs iegādājāties Bitcoin par pensa frakcijām atpakaļ 2010. gadā. Es to vienkārši zinu.

Tā kā jūs esat ļoti bagāts ar virtuālo valūtu, iespējams, jūs arī maksājat ar to. ����

Mīnusi – tas, kas mums nepatīk par Hostinger

Nav atbalsta pa tālruni

nav atbalsta pa tālruniLai gan klientu atbalsts ir visaugstākais Hostinger, viņi nepiedāvā atbalstu pa tālruni. Daudziem cilvēkiem nepatīk runāt pa tālruni, kad viņi nodarbojas ar klientu atbalstu uzņēmumos.

Dažreiz – jā, dažreiz – ir jauki problēmu ātri atrisināt pa tālruni. Pastāv noteiktas situācijas, kad dodieties turp un atpakaļ e-pasts vai tērzēšana to nesamazina.

Jebkurš pakalpojums, kas nepiedāvā atbalstu pa tālruni, ir jānovērtē. Ko darīt, ja jums ir jārunā ar kādu, tiklīdz vakar? Tērzēšana jūs pamudinās šajā scenārijā.

Viena otra dīvaina lieta ir tā, ka jums ir jāpierakstās, lai faktiski tērzētu ar klientu atbalsta komandu. Acīmredzot tā nav problēma, ja esat jau reģistrējies.

Ja pirms reģistrēšanās meklējat informāciju par pakalpojumu, jums noteikti nepalīdzēs tērzēšana.

Dažāds vadības panelis

Vadības panelis atradās arī šī pārskata sadaļā Pros. Tur ir pozitīvas puses – tas ir ērti lietojams, lietotājam draudzīgs, un tam ir lielāka jēga nekā tradicionālajam cPanel.

Tagad iedomājieties, ka esat tīmekļa mitināšanas veterāns – kāds to lasīs daži cilvēki. Viņus kaitinās tas, ka viņiem tas ir jādara izmantojiet citu vadības paneli.

Jaunā vadības paneļa mācīšanās līkni nav precīzi grūti iemācīties kāpēc salabot kaut ko, kas nav salauzts? Daudzi cilvēki ir iemācījušies kontrolēt savu mitināto vietni, izmantojot tradicionālo cPanel.

Klientu atbalsts un zināšanu bāze

Mēs esam pieskārušies iepriekšminētajiem Hostinger klientu atbalsta pieredzes negatīvajiem aspektiem. Tagad parunāsim par to kopumā.

Man patīk domāt par klientu atbalstu kā daudzfunkcionālu mašīnu. Ja jums trūkst vienas mašīnas daļas, tas nenozīmē, ka mašīna nav laba vai nepilnīga – tai vienkārši nav īpašu funkciju, ko jūs varētu saņemt citās mašīnās.. Tas vairumā gadījumu nav ne labi, ne slikti.

Hostinger pietrūkst klientu atbalsta ierīces tālruņa funkcijas, un tajā ir dīvains sīkums, kurā jums jāpierakstās, pirms varēsit sarunāties ar personu, izmantojot tērzēšanu.

Tomēr, tiklīdz sākat lietot šo klientu atbalsta mašīnu, tā patiešām ir uzticama.

Visi čata jautājumi, kurus mēs esam uzdevuši par Hostinger atbalsta komandu, ir bijuši atbildēja nepilnu piecu minūšu laikā kas ir labvēlīgi salīdzināms ar pārējo nozari.

Otra šīs mašīnas funkcija, kas bieži tiek aizmirsta, bet ir vitāli svarīga, ir zināšanu bāze. Hostingera zināšanu bāze var diezgan daudz atbildēt uz jebkuru jautājumu, kuru jūs tajā uzmetat. Negatīvs ir tas, ka tā ir slikti organizēta, un, lai atrastu meklēto, jums jāpaļaujas uz meklēšanas joslu.

hostinger zināšanu bāze

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais, uzņēmums piedāvā arī konsultācijas par dažāda veida tēmām, kuras ikvienam varētu noderēt. Viņiem visiem ir sakars ar tīmekļa vietnes izveidošanu, un tam ir liela pievienotā vērtība kādam, kurš tikai sāk darbu.

Cenu noteikšana

Cenu noteikšana ir tas, kas jūs pievilina, lai izmantotu Hostinger, tāpēc iedziļināsimies tajā, kas faktiski tiek sniegts tajā 0,99 USD cenu punktā, kā arī augstākajos līmeņos..

Visi šie plāni tiek maksāti par abonementa bloķēšanu 48 mēnešiem. Četri gadi – kurš gan zina, kas notiks pēc četriem gadiem? Tas ir ilgs laiks, un dažreiz ir grūti norīt tik daudz laika, cik nepieciešams priekšā.

Klienta piesaistīšana ar zemu likmi biznesā nav nekas jauns un noteikti nekas jauns arī tīmekļa mitināšanā. Hostingeram tas bija nedaudz savādāk, jo viņu zemākais līmenis ir ārkārtīgi zemas cenas un apkalpots. Tomēr, ja vēlaties, uztraucoties, bezmaksas tīmekļa mitināšana, pieaugot – biznesa līmenim ir vairāk jēgas un joprojām ir salīdzinoši lēti.

Secinājums

Ar Hostinger jūs maksājat par cenu un paliecat par kvalitāti mitināšanas pieredze. Jums, iespējams, būs jāizmanto visaugstākais līmenis, lai iegūtu vislielāko atdevi no jūsu naudas, taču Hostinger ir tieši turpat kopā ar nozares līderiem pakalpojumu ziņā.

Mēs noteikti iesakām Hostinger kā augstākā līmeņa hostinga pakalpojumu, un tas būtu nopietni jāvērtē, pieņemot lēmumu par tīmekļa mitināšanu.

Hostinger FAQ

Vai Hostinger ir labs WordPress?

Hostinger ir laba WordPress izvēle, jo tā ļauj instalēt vienu klikšķi. Hostinger izmantošana WordPress ir pamatota iespēja, ja kā vietnes opciju skatāt dalītu mitināšanu (ko dara vairums cilvēku)..

Kas ir domāts ar virtuālo resursdatoru?

Virtuālā mitināšana ir tāda, kad vairāki domēna vārdi izmanto vienu serveri vai vairākus serverus. Tas tiek darīts, ļaujot serverim vienlaikus izmantot atmiņas un procesora ciklus vairākās vietnēs. Tas ir ideāli piemērots uzņēmumiem, kuriem nav nepieciešama visa viena servera apstrādes jauda.

Kāpēc ir nepieciešama tīmekļa mitināšana??

Tīmekļa mitināšana ir nepieciešama, jo vietnei jābūt mitinātai uz servera, lai dzīvotu internetā. Ja vien jums nav līdzekļu savu tīmekļa serveru izmantošanai, ir nepieciešams hostinga pakalpojums.

Atsauces un attēla kredītpunkti:

 • Vietne Bisend.com
 • Vietne TheSSLStore.com
 • LietusHosts.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author