Огляд HostGator (2020)

У вас є генеральний план. Ви збираєтесь залишити свою нудну робочу роботу, запустити веб-сайт, а потім заробляти достатньо пасивного доходу, щоб вийти на тропічний пляж десь у Таїланді… ��

Але перш ніж почати писати лист про відставку, щоб передати його начальнику, переконайтеся, що у вас є план, де ви будете розміщувати свій новий веб-сайт. Без надійного, надійного та швидкого провайдера веб-хостингу ваше нове підприємство буде приречене на провал.

логотип хостгатора

На щастя, у наші дні вам не потрібно бути технічним майстром, щоб запустити новий веб-сайт. Цей огляд HostGator допоможе вам створити та розмістити ваш новий сайт за лічені хвилини.

Ви напевно бачили рекламу ХостГатор в Інтернеті чи почуті рекламні ролики улюблених подкастів. Компанія існує з 2002 року і фактично відкрила перший міжнародний офіс у Канаді в червні 2006 року.

Ви не знайдете багато алігаторів у канадській пустелі (сподіваємось), але читайте далі, щоб дізнатись, чи HostGator доживає до ажіотажу.

Як ми протестували – Відстеження живого хостГатора

Перегляд веб-хостингу – не мале завдання. Постачальники повинні оцінюватися за низкою факторів, у тому числі швидкість, надійність, і звичайно вартість. Найкращий спосіб отримати ці дані – протестувати їх. На жаль, більшість людей не можуть зробити це ефективно.

На HostingCanada ми базуємо всі відгуки наших веб-хостів на кількісно оцінюваних показниках та статистиці. Якщо постачальник веб-хостів не коштує грошей, ми розповімо вам прямо. Дивіться наші пряме відстеження тут, включаючи HostGator.

Оцінюючи ефективність HostGator порівняно з іншими провідними постачальниками, ми зафіксували показники з кількох великих канадських міст та провінцій. Ваші кінцеві користувачі, швидше за все, будуть розповсюджені по всій країні та по всьому світу, тому для вашого веб-проекту важливо швидко завантажуватися з усіх місць. Для отримання більш детальної інформації перевірте наш процес на тестування.

Ось огляд нашого підходу до цього огляду пропозицій HostGator:

 • По-перше, ми дамо вам приблизну кількість результатів роботи HostGator, включаючи час роботи, швидкість та надійність.
 • Тоді ми перейдемо до ціноутворення та оцінимо пропозиції товарів HostGator, щоб допомогти вам знайти найкращу цінність.
 • Нарешті, ми порівняємо Hostgator з іншими популярними платформами і дамо загальну рекомендацію для вас, наших відданих канадських читачів.

Результати з 4 міст

Ось ми йдемо, стат-бодрі. Настав час зайнятися математикою веб-хостингу за допомогою HostGator. Усі наші тести проходили в Канаді, щоб допомогти отримати точну суміш результатів по всій країні. Для початку перегляньте наведені нижче результати з чотирьох наших тестових місць.

 • Монреаль
  • Пробіг – 98,6%
  • Середній час завантаження – 1,912 мс
 • Торонто
  • Пробіг – 98,9%
  • Середній час завантаження – 2012 мс
 • Ванкувер
  • Пробіг – 97,5%
  • Середній час завантаження – 2182 мс
 • Вінніпег
  • Пробіг – 98,09%
  • Середній час завантаження – 1,658 мс

Люди кажуть, що у Вінніпезі робити нічого, але дивіться! У них є Інтернет! І досить швидкий Інтернет теж. ��

То що ж означають ці цифри насправді? Ну, спочатку важливо зрозуміти термінологію. Коли ми говоримо про оновлення на HostingCanada, воно стосується міри того, наскільки послідовними є послуги хостинг-провайдера. Статистика представлена ​​у відсотках, щоб вказати загальний час, коли хостинг-провайдер працює в Інтернеті та працює нормально.

Наприклад, HostGator виступав із 98,6% часу роботи з місць тестування в Монреалі. Це означає, що у всіх даних, які ми зібрали під час тестування, послуги HostGator не змогли лише 1,4% відсотків часу для користувачів Монреаля. Математика становить приблизно 122 години простою протягом року. Це досить добре. 

Під час підвищення продуктивності роботи навіть частка процентного пункту може суттєво змінити доступність вашого веб-сайту. В HostingCandada ми вважаємо, що показники часу на понад 98% є сильними, і все, що нижче, можна віднести до категорії поганих. Найкращі хостингові компанії гарантують 99% часу роботи, інакше повернуть вам частину платежів, якщо ці очікування не будуть виконані.

Як щодо часу завантаження HostGator? тривалість роботи в режимі простою проти простоїв

Тепер у переключенні передач на час завантаження наш фокус зміщується від загальної доступності до фактичних вимірювань швидкості. Цифри, складені HostingCanada, – це в середньому за місяці тестування на платформі HostGator з різними браузерами, такими як Google Chrome, Mozilla Firefox та Microsoft Internet Explorer. Наведені вище часи вимірюються в мілісекундах і охоплюють тривалість повного запиту та відповіді на хмарний веб-сервер.

Майте на увазі, що кінцеві користувачі вашого веб-сайту можуть здаватися різними у часі відповіді через різні фактори, зокрема швидкість локальної мережі, поведінку браузера та трафік сервера. Загалом, швидкість завантаження HostGator працює в порівнянні з іншими розповсюдженими в Канаді постачальниками.

Тривалість роботи, яка в середньому становить 2000 мілісекунд або менше вважаються високою продуктивністю, оскільки це означає, що кінцевий користувач зіткнеться з дуже невеликою затримкою під час завантаження веб-сторінки. Хостинг-провайдери із повільнішими часом реагування ризиковано використовувати, тому що ваші читачі та клієнт можуть дратуватися затримками та захочуть переглядати інші сайти замість цього.

Пояснення цін на HostGator

Швидкість і надійність, безумовно, важливі при виборі веб-хостингу, але коли справа зводиться до прийняття остаточного рішення, ціноутворення може бути найбільшим фактором. Зрештою, якщо ви власник малого бізнесу або намагаєтеся запустити новий стартап, ваш бюджет, швидше за все, буде обмеженим, і вам захочеться знайти найдоступніший план, який все ще може забезпечити високу ефективність. У той же час важливо не просто вибрати найдешевший варіант хостингу, а потім сподіватися на найкраще.

HostGator розбиває свої пропозиції хостингу на три варіанти плану: Хетчлінг, Дитина та бізнес. Перші два надихаються талісманом для рептилій і націлені на маленьких клієнтів або окремі веб-сайти, тоді як Бізнес-план орієнтований на корпоративних користувачів. Дивіться нижче про поточні ціни, які пропонує HostGator для канадських клієнтів, однак майте на увазі, що ці тарифи часто змінюються, особливо коли HostGator здійснює продажі за різними планами.

Плани веб-хостингу Спільний cPanel хостинг HostGator

Існує лише одна основна різниця між планами Hatchling і Baby, і це кількість доменів, якими можна керувати. За допомогою плану Hatchling ви можете зв’язати лише одне ім’я хоста, наприклад .com чи .net, до свого розміщеного середовища. Перейшовши на план Baby, HostGator дозволить вам налаштувати ваше хмарне середовище для роботи з необмеженою кількістю доменів. З цієї причини збільшення вартості плану немовляти варто, якщо ви плануєте поширити свій веб-проект на декілька сайтів та доменів.

Дивно, але бізнес-план HostGator не включає велику кількість істотних переваг. Однак він включає в себе виділений IP-адресу для стабільного хостингу та автоматичне оновлення на позитивний SSL, наданий Comodo. Спеціальний хост може забезпечити додаткову безпеку та ефективнішу роботу вашого веб-проекту. Опція “Бізнес-план” також дозволяє встановити спеціальний сертифікат SSL, якщо ви вирішите не використовувати включений сертифікат.

Для веб-клієнтів Канади HostGator пропонує загальне солідне співвідношення ціни та якості. Порівняно з іншими варіантами хостингу того ж калібру, ви отримуєте приблизно однакові послуги, але з набагато швидшою продуктивністю, ніж деякі його конкуренти.

Додаткові смаколики хостґатора – безкоштовні SSL та витрати на рекламу

Компанії, що займаються веб-хостингом, часто використовують додаткові функції або підтримку мови як спосіб підсолодити угоду. HostGator не відрізняється. Нижче див. Приклади доданих пропозицій пакетів.

Порівняння спільного хостингу Перегляд цін Плани HostGator

Важливо зазначити, що всі плани HostGator тепер містять базовий сертифікат SSL, який дозволить вам зашифрувати всі передачі між вашим розміщеним веб-сайтом та веб-переглядачами кінцевих користувачів. Не впевнений, як працює SSL. Прочитайте цю статтю, щоб вивчити основи.

Усі плани HostGator також мають кредит у розмірі 100 доларів як для Google Adwords, так і для Bing. За допомогою цього кредиту ви можете налаштувати рекламні кампанії на обох платформах і потім монетизувати ефективність власного веб-сайту.

HostGator дозволяє легко запустити веб-сайт, використовуючи будь-яку мову програмування. Платформа підтримує Python, PHP та Perl, серед інших.

HostGator також надає всім клієнтам хостинг електронної пошти, що дозволяє налаштувати різні поштові скриньки для використання у домені вашого веб-сайту. Сюди входить підтримка протоколів електронної пошти IMAP та POP3. Підтримка хостингу електронної пошти має вирішальне значення, якщо ви плануєте проводити маркетингові кампанії електронною поштою через новий веб-проект.

Оцінка обслуговування клієнтів HostGator 8/10

Можливо, ви хочете подумати, що з вашим веб-сайтом нічого не піде, як тільки ви розмістите його в прямому Інтернеті, але це не так. Завжди слід враховувати репутацію та пропозиції щодо підтримки клієнта, перш ніж вибрати платформу.

підтримка чату hostgatorHostGator пропонує підтримку клієнтів цілий день, щодня, цілий рік, незалежно від типу плану ціноутворення, на який ви підписалися. Ви можете зв’язатися зі своїм персоналом служби підтримки електронною поштою, телефоном чи системою чату.

Виходячи з досвіду HostingCanada, ми знайшли технічну підтримку HostGator як досить корисну та зручну для зв’язку. Але слід зазначити, що їх веб-сайт гарантує 99% часу роботи, що не відповідає нашим власним результатам тестування.

Я хотів би зазначити, що якщо ви тільки починаєте створювати свій перший сайт, то якість підтримки надзвичайно важлива. Мало того, що це позбавить вас від великого головного болю від необхідності самостійно розбиратись у технічних проблемах, ви в кінцевому підсумку заощадите гроші, наймаючи зовнішню допомогу. Ви здивуєтеся, скільки запитів ви можете звернути до їхнього обслуговуючого персоналу. ��

Чи рекомендуємо ми Gator?

Ми абсолютно робимо. HostGator – це як Ford Focus у світі інтернет-хостингу. Це не вигадливо або кричуще, не надто швидко або занадто повільно. Замість цього сидить прямо посередині з великою продуктивністю порівняно з ціною, якісною підтримкою та безліччю інших додаткових функцій.
Ми також розміщували декілька власних сайтів, що використовували HostGator в минулому, і мали чудові результати. Як видно з показників нашого відстеження в реальному часі, HostGator виявив, що він пропонує високу надійність і швидкість швидкості з’єднання..

 • HostGator також пропонує доступні ціни за різними рівнями планів, які дуже порівнянні з іншими великими хостинг-компаніями. Що важливо, HostGator також включає безкоштовний базовий сертифікат SSL для всіх клієнтів, незалежно від їх плану.
 • логотип хостгатора

Контракти з провайдерами веб-хостингу часто можуть бути укладені на багато місяців або навіть років. Якщо ваш веб-сайт зараз розміщений в іншому місці, ви повинні дізнатися, на яке зобов’язання ви підписалися та які варіанти переходу доступні. За допомогою HostGator ви можете перемістити існуючий веб-проект на їх платформу з мінімальними перервами. Тоді ви можете продовжувати і насолоджуватися найкращим хостингом у хмарі.

Підбиваючи підсумки

HostGator є сильним конкурентом у галузі веб-хостингу, що робить хмару доступною для канадських клієнтів та пропонує велику кількість додаткових функцій.

Вам також може сподобатися:

 • Кращий веб-хостинг
 • Кращий веб-сайт Builder

Посилання та кредитні зображення:

 • VisualModo.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author