Karşılaştırılan En İyi E-ticaret Platformları (2020)

Scrooge McDuck olma yeteneği veren gelecekteki e-ticaret mağazanızla ilgili işte hayal kurmak utanılacak bir şey değil.

Yıl 2020 – çevrimiçi para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

İşe gitmek anlamsız, “9-5 iş” ruh emiyor ve her gün pantolon giymek gereksiz görünüyor. Sonuçta, Kanada soğuk ve internetimiz var – neden dışarı çıkın?

Bu gün ve yaşta, sıradan insanların ekstra para kazanma veya evden iş kurma olanakları sınırsız.

Sadece bu da değil – üst düzey düğme koleksiyonunuzu satmak için bir e-ticaret web sitesi oluşturma seçenekleri de neredeyse sonsuzdur. Aslında başarılı olmanın o kadar çok yolu var ki, genellikle bunaltıcı hissedebilir. Üzülme!

Bugün Kanada’da kullanabileceğiniz en iyi e-ticaret platformları ve web sitesi oluşturucularıyla tanıştım. ����

Contents

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucu İçin Seçimimiz

Shopify kullanın. Diğer şirketler e-ticaret platformunun kralı ile rekabet etmeye çalıştı, ancak Shopify’ın tek amacı insanlara ürün ve hizmet satmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olmaktır.

Shopify onayımız en üst seviyeye kadar gelebilir, ancak sahip olduğumuz kadar e-ticaret platformunu test ettiyseniz ve çalıştıysanız, sonunda aynı görüşte olursunuz. E-Ticaret platformlarının karşılaştırmaları geniş bir spektrumda yaşadıkları için zordur, ancak.

1. Shopify – En İyi e-Ticaret Platformu

Shopify’ın tüm varlığı bir iş kurmanıza yardımcı olmaktır. Eğer iradeye sahipsen, o zaman onların yolu var.

Kanada’da üç kişi tarafından mevcut e-Ticaret seçeneklerinden bıktıklarında kuruldu – Shopify, e-Ticaret mağazası sahiplerinin geçmişte karşılaştığı çoğu sorunu çözdü.

Artıları

Shopify için profesyoneller, piyasadaki en iyi e-ticaret platformu olduğu için sonsuzdur. Bir ana sayfada ürünleri farklı şekillerde sergilemenin ne kadar kolay olduğu hakkında bir makale yazılabilir, ancak işte birkaç profesyonel. Ayrıca burada merkezi Ottawa, Kanada’da bulunmaktadır..

Çok Kanallı Satış (1 Tıklamayla Amazon, Ebay, Etsy’de Satış)

Ürünleri satarken, yalnızca web sitenizde sergiliyorsanız çok fazla çaba sarf etmiyorsunuzdur. İnsanların% 48’i pazarlarda bir ürün aramaya başlıyor. Bu, oradaki insanların yarısının sorunlarına bir çözüm bulmak için Amazon, Ebay veya Etsy’ye döndüğü anlamına gelir..

Shopify, ürünlerinizi bu pazar yerlerine ve Pinterest, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya kanallarına entegre etmenize olanak tanır.

Envanter sistemi

shopify envanter sistemleriShopify’daki envanter sistemi, ürün ekleme, düzenleme ve düzenlemeyi kolaylaştırır.

Büyük bir ürün kataloğunuz varsa, web sitenizdeki her şeyi müşterilere mantıklı bir şekilde düzenlemeye çalışmak korkutucu olabilir. Farklı tedarikçilerden gelen envanteriniz varsa daha da korkutucu olabilir.

Shopify, sizden ve kullanmakta olduğunuz diğer bir tamamlama merkezinden gelen ürünlere sahip olmanızı sağlar. Bazı ürünlerin Amazon’un yerine getirme merkezlerinden geldiği bir mağazada, bazıları talep üzerine bir baskı hizmetinden, bazıları bir dropshipping hizmetinden gelir ve bazıları sizden büyük bir baş ağrısı olabilir, ancak Shopify her ürün yerine getirilebilecek şekilde zahmetsiz hale getirir herhangi bir yerden.

Her şeyi düzenlemek söz konusu olduğunda Shopify, koleksiyonlar oluşturmanıza ve ürünlerinizi aynı anda birden fazla grupta düzenlemenize olanak tanır. Shopify kullanmak, envanterinizi kontrol etmeyi zahmetsiz hale getirir.

Özellikleri

İhtiyacınız olacak tüm araçlar ve araçlar Shopify’da bulunmaktadır. Mağazanın arka tarafında, sipariş onayları için gönderilen e-postaları özelleştirme, gizlilik politikalarını güncelleme ve terk edilmiş sepet kurtarma gibi birçok rastgele yön için seçenekler var.

Yapmaya çalıştığınız şey için bir özellik yoksa, Shopify uygulama mağazasına geçmek gidilecek yerdir. Shopify mağaza sahiplerinin sahip olduğu belirli sorunlara yardımcı olmak için ücret alan veya hatta bazen ücretsiz sürümleri olan bir dizi uygulama var.

Shopify, onlarla kaydolduğunuzda size bir kredi kartı okuyucusu bile gönderir, böylece mallarınızı bizzat satabilirsiniz.

Eksileri

Shopify’ın eksileri en iyi satış noktası. Gerçekten de eksileri yok. Shopify’dan daha iyi bir şey yapan bir platform varsa – genellikle çok daha iyi değildir.

Shopify-Özellikler

Fiyatlandırma yeni başlayanlar için iyi değil. Böyle bir platform kullanmak istiyorsanız biraz para öksürmek zorundasınız, ancak maliyet diğer tüm platformlarla karşılaştırılabilir.

Shopify ile en büyük con, geçmiş temaları web sitenizi özelleştirmeye çalışıyor. Shopify’da kod yazabilmek için ne yaptığınızı bilmeniz gerekir. Çoğu zaman bu size yardımcı olması için birini işe almayı içerir.

Shopify Fiyatlandırması

Shopify üzerinde fiyatlandırma biraz pahalı görünebilir ama bir e-ticaret mağazası oluşturma ve yetiştirme konusunda ciddi iseniz maliyeti buna değer. Shopify’ın maliyeti, bir çevrimiçi işletmeyi büyütmek için ihtiyacınız olan her şeye dayanıyor.

Shopify, fiyatlandırma yapıları oldukça benzer olduğu için diğer e-ticaret platformlarıyla iyi rekabet ediyor. Fiyatlandırma, e-Ticaret için özel olarak oluşturulmamış diğer platformların yanı sıra WordPress’te barındırılan ücretsiz seçeneklerle zayıf karşılaştırıyor.

Yeterince satış gerçekleşiyorsa, en pahalı seçenek bile ihmal edilebilir bir maliyet olacaktır..

Arka Uç Kodlama

Shopify’ın arka ucunun ezoterik yönleri var. Kafanızı çizmenize ve size yardımcı olması için bir geliştirici hizmetine gitmenize neden olacak bazı sorunlar var.

Ne yaptığını bilen birini bulmak, mağazanızı düzeltmede ek maliyetlere ve gecikmelere neden olabilir.

Kullanım kolaylığı

Shopify’da bir mağaza kurmak o kadar kolay. Shopify’ın asıl amacı, bir mağaza kurmayı mümkün olduğunca kolaylaştırmaktır. Platformda herhangi bir şey yapmak için uzman olmanıza gerek yok.

Shopify size çalışan bir çevrimiçi mağaza yapısı sunar, böylece tek yapmanız gereken mağazanızı tasarlamaktır. Şablonlar vardır, böylece mobil ekranlar için optimize edilmesini istemiyorsanız ve aslında herhangi bir şey tasarlamak zorunda kalmazsınız..

shopify kurulumu

Web sitesi oluşturucu, Wix ve Squarespace gibi diğer seçeneklere benzer şekilde çalışır ve farklı öğeleri düzenlemeyi bir esinti haline getirir. Tüm Shopify onaylı temaların tasarımla kullanımı kolaydır ve güzel bir mağaza yapmak için bir esinti yapar. Sitenizi olabildiğince mükemmel hale getirmek için Shopify onaylı bir uzman geliştirici kiralama seçeneği de vardır.

Çevrimiçi ödemeler için hiçbir şey yapmanız gerekmez ve ürün kataloğunuzu sosyal ağlara atabilirsiniz.

Shopify mobil uygulaması da büyük bir farklılaştırıcıdır. Uygulama şaşırtıcı ve hareket halindeyken birden fazla işlev gerçekleştirilebilir. Bugünün ve çağında neden mobil uygulama olmadan bir seçenek seçtiniz?.

Şablonlar / Tasarım – Tasarım Gerekmez

Web sitenizi güzelleştirmek için herhangi bir nakit toplamak istemiyorsanız Shopify’daki ücretsiz temalar uygun bir yoldur.

Hepsi farklı hedeflere ulaşan on ücretsiz tema vardır. Biri uçtan uca fotoğrafçılık konusunda uzmanlaşmış (Kanada manzaralarını sergilemek için harika), biri crowdfunding için harika ve biri gezinmek kolay olmaya odaklanıyor.

shopify moda teması

Daha fazla işlevsellik istiyorsanız Shopify için satın alabileceğiniz binlerce tema var. Out of the Sandbox gibi geliştiriciler, güzel bir mağaza oluşturmayı kolaylaştırmak için tasarlanmış güzel temalar oluşturur. Bunlar, tasarımlarınızda size yardımcı olacak büyük bilgi tabanları ve topluluklarla birlikte gelir.

Uygulamalar ve Eklentiler – 2.000’den fazla Uygulama

Shopify’ın 2.000’den fazla uygulaması ve büyümesi var. Eğer e-ticaret için istediğiniz bir şey varsa Shopify’a sahip olacaksınız. Seçenekler gerçekten her şeyi kapsar.

shopify uygulama mağazası

Bir dropshipping imparatorluğu oluşturmak istiyorsanız Oberlo’yu kullanabilirsiniz. Özel tişörtler mi oluşturmak istiyorsunuz? CustomCat’e göz atın. Satış yapan, SEO’yu geliştiren veya e-posta pazarlamasını otomatikleştiren pazarlama seçenekleri de yaygındır.

App Store’daki inceleme sistemi, diğer insanların eklenti hakkında ne düşündüğünü gösterir. En iyi eklentilerin bazıları ücretsiz sürümlere bile sahiptir.

Müşteri desteği

Shopify’ın destek ekibi harika. E-posta, canlı sohbet ve telefon yoluyla 7/24 kullanılabilirler. Destek ekibinin yanı sıra Shopify’daki bilgi tabanı mükemmel.

Shopify ile ilgili bir diğer harika şey, en yaygın kullanılan e-Ticaret çözümü olmasıdır. Bu, topluluğun canlı olduğu anlamına gelir. Karşılaşılabilecek her türlü sorun genellikle toplulukta ele alınır ve müşteri desteğini yanda bırakır.

Fiyatlandırma

Her bir fiyatlandırma sınırı sınırsız ürünler, 7/24 destek, diğer satış kanallarında satış yapma olanağı, manuel sipariş oluşturma, indirim kodları, SSL sertifikası, terk edilmiş alışveriş sepeti kurtarma, Sahtekarlık analizi ile Shopify ödemeleri, POS uygulaması, fiziksel donanım ve sağlam uygulama seçimi.

Shopify’da yer alan diğer maliyetler ücretli eklentiler, ücretli temalar ve alan adı satın alımlarıdır. Mağazanızı gerçekten yükseltebilecek temalar için ödenen maliyetin yanı sıra maliyete değer çok sayıda eklenti var.

Shopify ile ilgili en iyi şey, piyasadaki en iyi özelliklerden bazılarına sahip tamamen işlevsel bir mağazaya sahip olmaktır. Mağazanızı büyüttükçe giderleri de arttırabilirsiniz. Shopify ayrıca daha fazla özelleştirilebilirlik sağlayan özel bir işletme düzeyi de içerir.

Daha fazla bilgi edinmek için Shopify İncelememizi okuyun. 

2. Wix – İyi Web Sitesi Oluşturucu – E-ticaret için Harika Değil 

Wix, aslında herhangi bir şeyi nasıl oluşturacağınızı öğrenme zahmetine girmeden her şeyi yaratma özgürlüğü veren bir web sitesi oluşturucusudur..

Sınırlı kütüphaneler için mükemmel e-Ticaret seçenekleriyle bu, bir veya iki ürün satan insanlar için en iyi seçimdir.

TLDR – Wix, bir web sitesi oluşturmak için harika bir araçtır, ancak harika bir e-ticaret platformu oluşturan tüm 3. taraf uygulamalarına ve özelliklerine sahip değildir.

Artıları

Wix, genel olarak e-Ticaret ve web sitesi tasarımı için çok sayıda pozitif sunuyor. Sadece e-Ticaret için tasarlanmamış olsa da, aslında güzel bir mağaza sunmak için uzun bir yol kat edebilir. Kuşkusuz, küçük ürün katalogları için en iyisidir, ancak bir fotoğrafçı veya sanatçıysanız Wix sizin için en iyi seçenek olabilir.

Boş tuval – Sürükleyip bırakmak istiyorsanız Wix’i kullanmalısınız, ancak Wix’in işlevselliğine hakim olmak için biraz zamanınız var. Wix’e hakim olduktan sonra, boş bir tuvali bir sanat eserine dönüştürmenize izin verecek güçlü bir araçtır..

Elementler – Bir web sitesine eklenecek seçeneklerin ve öğelerin miktarı oldukça fazladır. Bir web sitesinde estetik bir özellik için düşünebileceğiniz bir seçenek varsa Wix’in sahip olacağı. Seçenekler sonsuz.

wix elemanları

Her öğenin üstünde şaşırtıcı miktarda seçenek var…

wix tema oynatıcı

Yapay Tasarım Zekası – Tüm temaları ve düzenleri incelemek için zaman ayırmak yerine, yazılım tercihleri ​​ve soruları temel alarak sizin için seçer. Zaman kazandıran ve karar azaltma özelliğidir. Üstüne ne istersen ekleyebilirsin.

Eksileri

Wix, sağlam bir e-Ticaret tercihi olmak ve sadece bir web sitesi oluşturucu olmak arasında bir orta yol çalışır. Şey, e-ticaret seçenekleri ile basit bir web sitesi oluşturucu istiyorsanız o zaman Squarespace kullanarak daha uygun olabilir. Çok daha fazla e-Ticaret işlevselliğine sahip bir e-ticaret platformu istiyorsanız kesinlikle Shopify’ı kullanmak isteyeceksiniz.

e-Ticaret İşlevselliği – Konu Wix, kapsamlı bir e-Ticaret deneyimi için tasarlanmadı. Bununla birlikte harika bir e-ticaret mağazasına sahip olmak mümkündür. Shopify’da aynı türde özellik kapsamı ve e-Ticaret desteği bulamazsınız.

Diğer seçeneklere kıyasla tasarım bunalımı – Wix ile sayısız seçenek ve çok sayıda dikkat çekici özellik var. Söz verilen kolay, sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusunun kullanımı genellikle kolaydır, ancak aradığınız şey ise Squarespace çok daha kolaydır.

Kullanım kolaylığı 

Wix, tasarım söz konusu olduğunda bu listedeki kullanımı en kolay ikinci platformdur. Tek daha kolay olanı Squarespace. Aslında bir web sitesi oluşturmak Wix’te çok kolaydır ve yazılımla bir web sitesinin ne kadar güzel yapabileceğinize şaşıracaksınız..

Sürükle ve bırak işleviyle kendi web sitelerini oluşturmak isteyen çoğu kişi Wix kullanmalıdır. Squarespace yönünde işaret edebileceğim sadece dikkat dağıtıcı olmayan basit bir web sitesi isteyenler. E-Ticaret denkleme girdiğinde sorun ortaya çıkar. E-Ticaret işlevselliği Wix’te mükemmel değildir, ancak sahip oldukları özelliklerin kullanımı kolaydır.

Şablonlar / Tasarım

lourdes twitter ms kelime meme

Editörün olumlu tarafı, olabildiğince basit olmasıdır. Editör, hemen alıp yarı yolda iyi olabileceğiniz bir şeydir. Öğrenmek için birkaç püf noktası ve daha ince şeyler var, ancak çoğunlukla ne istersen yapmak kolaydır.

Elemanların yazılım etrafında hareket etmesinin eski sorunu, yakındaki diğer unsurlara müdahale etme şansı olmasıdır. Microsoft Word gibi yazılımlar kadar dramatik değil ama yine de birkaç soruna neden olabilir.

Karşılaşılan sorunların türü de kolayca çözülebilir. Neyse ki, geri al, yeniden yap, ızgaraya tuttur ve çapa sürükleme gibi araçlar var. Aşağıda genellikle ortaya çıkan sorunlara bir örnek verilmiştir. Bir bölümün yazı tipi boyutunu değiştirdiğimizde – başlık logosu da açıklanamaz şekilde büyütülür.

wix-edit-başlığı

Wix’in editörü, diğer tüm editörler gibi kullanımı kolaydır. Wix’in editörüyle Daha. Daha eğlenceli olsa da – söz veriyoruz.

Toplam tasarım özgürlüğü ile editörde, çoğu web sitesi yapımcısında yapılamayan ve özel olarak oluşturulmuş web sitelerini oluşturmak son derece zor olan bazı harika özellikler gelir. Wix’in video ve animasyonu her yere ve her yere atabilme yeteneği, bize göre bir sonraki seviye porno.

Bazı biçimlendirme sorunlarıyla ilgili tuhaflıklar anlaşma kırıcı değildir. Sorunlar olur, ancak her zaman kolayca sabitlenir ve tüm boş tuval editörü için buna değer. Ayrıca, editörün kullanım kolaylığı harika. İstediğiniz saçmalıkları istediğiniz yerlere sürükleyip sonra orada bıraktığınızdan bahsettik mi? Bu harika!

Wix Uygulamaları ve Eklentileri

Wix’in nispeten geniş bir uygulama pazarı var. E-Ticaret kullanıcıları için en çok dikkat edilecek olan Wix Mağazası uygulamasıdır. Bu uygulama bir çevrimiçi mağaza oluşturmak ve yönetmek için gereken her şey ile yardımcı olur ve oldukça kolaylaştırır. Sadece Shopify’ı kullanmak kadar işlevsellik sunmaz, ancak uzun bir yol kat eder.

İndirme işlemlerinin satılmasına, rezervasyon işlevselliğinin eklenmesine ve isteğe bağlı baskı hizmetlerinin kullanılmasına yardımcı olan başka eklentiler de var.

Wix Müşteri Desteği

Eğer bunalmış hissediyorsanız, Wix sizi örtbas eder. Bu yüzden Wix yeni başlayanlar için harika.

Wix Yardım Merkezi yeni başlayanlar için mükemmeldir. Yardım merkezinin Editör bölümünü seçmek yüzlerce makaleye yol açar. Yüzlerce! Herhangi bir özelliğin nasıl kullanılacağını bulmak, yardım merkezine gidip aradığınızı arayarak yapılabilir. Okumak isterseniz SEO hakkında size bir şeyler öğreteceklerdir. Wix gerçekten seni korudu.

wix yardım merkezi

Wix’in müşteri destek ekibi de son derece hızlı ve yardımsever. Sadece iki seçeneği var ama ikisi de iyi çalışıyor. Pazartesi-Cuma 08: 00-28: 00 (EST) saatleri arasında bilet gönderebilir veya geri arama hizmetlerini kullanabilirsiniz. Yanıt genellikle beş dakika içinde gelir. Daha yüksek planlarda öncelikli müşteri desteği seçeneği de vardır.

Wix Fiyatlandırması

Wix fiyatlandırması, gerçek e-ticaret barındırma hizmetlerine kıyasla düşüktür. En düşük seviyelerinden en yüksek seviyelerine kadar daha iyi e-Ticaret işlevselliği almazsınız. Daha yüksek fiyat noktaları, Shopify veya BigCommerce teklifinin türü değil, değer sunar.

Tüm fiyatlandırma planları çevrimiçi ödemeleri kabul eder,% 100 komisyonsuzdur, sınırsız bant genişliği, bağlı bir alan adı, Wix reklamı yok, Google Analytics, bir yıl boyunca ücretsiz alan adı, 300 dolarlık reklam çeki, site güçlendirici uygulaması ve bir form oluşturucu uygulaması sunar.

Wix çoğu alternatiften daha ucuzdur. Ancak, sizin için ne ödeme olsun. Wix, aradığınız şey olabilecek en basit e-Ticaret işlevini sunar.

Wix’in en iyi e-ticaret platformu olduğunu düşünmese de, yine de harika bir seçenek olduğunu düşünüyoruz.

Sadece düzenli bir inşaatçı mı arıyorsunuz? En iyi web sitesi oluşturucularımıza göz atın. 

Wix incelememizin tamamını kontrol ettiğinizden emin olun.

3. WooCommerce (Ücretsiz) – Yüksek WordPress için iyi. Kodlama Gerektirir

Şu anda CMS kullanıcıları arasında en popüler olan WordPress e-ticaret platformu. Bu, WordPress’te yaşayan insanlar için bir seçenektir. Web sitenizin her inçinin özelleştirilmesini istiyorsanız WooCommerce seçimdir.

Ayrıca birçok web geliştiricisinin seçimidir. Mevcut bir WordPress web siteniz varsa ve birkaç ürün eklemek istiyorsanız, WooCommerce muhtemelen sizin için ücretsizdir..

Artıları

WooCommerce’ın çıkardığı hemen pozitif, ücretsiz olmasıdır. İkincisi, WordPress için üretildiğinden, WordPress’i kullanmak istiyorsanız WooCommerce kesinlikle seçiminiz olmalı.

wordpress-ve-WooCommerce-özellikler

Ürünleri içeren bloglar – Birçok çevrimiçi işletme blog olarak başlar. Satış ortağı ürünleri satmaya, reklamcılıktan para kazanmaya veya yalnızca İnternet üzerinden insanlarla konuşmak istese de, birçok blog sahibinin ürün satmak istediği bir zaman geliyor.

Blogların çoğunluğu WordPress’te barındırıldığından WooCommerce’den dev bir katma değer geliyor. En basit haliyle, sadece bir blog ile mükemmel bir şekilde uymak istediğiniz web sitenizde birkaç ürün atabilirsiniz.

İç WordPress – Yukarıda bloglama ile belirtildiği gibi WooCommerce WordPress’in içindedir. Bu, WordPress’te e-Ticaret dışında bir profesyonelseniz, WooCommerce’in sizin için kolay olacağı anlamına gelir. Başarılı bir e-ticaret mağazasına sahip olmak için Shopify’ın nasıl çalıştığını öğrenmek zorunda değilsiniz. Bir WordPress kıdemli WooCommerce sizin için doğal bir anlam ifade edecek ve kolayca en iyi e-ticaret oluşturucu olarak nitelendirilebilir.

Onunla her şeyi yapabilir – Genel olarak WordPress gibi – WooCommerce ile istediğiniz her şeyi nasıl yapabileceğinizi biliyorsanız. Deneyimli geliştiriciler WordPress ve WooCommerce kullandıkları zaman özel e-Ticaret mağazaları oluşturduğunda.

Eksileri – Önemli Hususlar

WooCommerce ile ilişkili negatifler WordPress ile ilişkili negatiflerle aynıdır.

Öğrenme eğrisi – WooCommerce’in düşük seviyede uygulanması kolaydır. Eğer çözdüğünüz WordPress varsa, sadece birkaç ürün eklemek kolaydır. Dev ürün katalogları ile büyük bir mağaza oluşturmak tamamen farklı bir hikaye. Aynı mağaza türünü oluşturmak için çok fazla WordPress ve web sitesi geliştirme bilgisi gerektirir Shopify oldukça zahmetsizce inşa etmenizi sağlar. Bununla birlikte, WooCommerce ile bu bilgiyle Shopify’ın ötesine geçebilirsiniz.

Zaman tükeniyor – WooCommerce, muhtemelen bu incelemedeki seçeneklerden herhangi biri arasından en özelleştirilmiş mağazayı oluşturabilir. Bunu başarmaya çalışmak büyük bir girişimdir. Önceden bilginiz yoksa buradaki diğer seçeneklerle aynı mağaza türünü oluşturmak çok daha uzun sürecektir.

Bir geliştiriciye ihtiyaç duyulabilir – İhtiyacınız olan veya istediğiniz mağaza yapısını gerçekleştirmek bir geliştirici gerektirebilir. Nasıl kod yazacağınızı bilmiyorsanız ve görkemli bir vizyonunuz varsa, bir noktada bir geliştirici tutmanız gerekir.

Kullanım kolaylığı

web sitesi kullanılabilirliğiWordPress bir kez WooCommerce ile ürün eklemek kolaydır anladım. WooCommerce’i bir sonraki seviyeye taşımak ve tamamen ete dolu bir mağaza inşa etmek başka bir hikaye. Yüzlerce ürününüz varsa, ürünlerinizi düzenlemek ve zor olmayan bir mağaza oluşturmak zor olabilir.

WordPress deneyiminiz yoksa çok daha büyük bir öğrenme eğrisi vardır. İlk olarak, WordPress’in nasıl çalıştığını öğrenmeli ve temanızla ve kullandığınız diğer tüm eklentilerle ilgili her şeye sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. O zaman WooCommerce’in iç işleyişini anlamanın zamanı geldi.

WooCommerce Şablonları / Tasarım

Pek çok kişinin düşündüğünün aksine – WordPress’i kullanmak için nasıl kod yazacağınızı bilmenize gerek yoktur. Kesinlikle zaman zaman yardımcı olur ve tasarımınızı bir sonraki seviyeye yükseltebilir. Birçok tema, Wix veya Squarespace’in sunduğu daha fazla işleve, kodla daha fazla özelleştirme yeteneği sağlar.

woocommerce vitrin şablonu

Bir WordPress sitesi oluşturmanın başlaması, kullanıcının kullanmak için bir tema seçmesidir. Temalar temel olarak Wix oluşturucusunun oluşturduğu şeydir, ancak diğer geliştiriciler tarafından oluşturulmuştur. Bazı durumlarda sürükleyip bırakabilir veya sitenize eklemek için bir öğe seçebilir ve ardından onu özel metin, resimler veya uygulanabilir olanlarla düzenleyebilirsiniz. Bu temalardan bazıları, özellikle WooCommerce ve e-Ticaret ile çalışmak üzere özel olarak hazırlanmıştır

WordPress, birinin temel bir web sitesi oluşturmasına izin veren çok çeşitli WordPress temalı temalarla birlikte gelir. Basit temalar kodla yükseltilebilir, ancak bir web sitesi kesinlikle kod kullanılmadan oluşturulabilir.

Ücretsiz temaların üstünde, satın alabileceğiniz ve daha sonra Wix’e benzer bir bina deneyimi sunan temalar vardır. Elegant Temalar ve Sandbox Dışında gibi güzel bir bina deneyimi yaratan şirketler var.

Elegant Themes, kullanımı kolay düzenleme özellikleriyle belirli öğeleri sürükleyip bırakmanıza olanak tanıyan bir oluşturucu oluşturdu. Yükleme süresi olmadan saniyeler içinde çok şey yapılabilir.

çökme-ve-adlandırma-GIF

Destek miktarı ve nasıl yapılır bilgisi yalnızca seçtiğiniz temaya dayanır. Bazı temalarda, temayı kullanmaya yardımcı olabilecek geniş topluluklar bulunurken, bazılarında neredeyse hiç yardım yok.

Uygulamalar ve Eklentiler

Wix gibi bir hizmete bakarsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz yaklaşık 300 uygulama vardır. Bunu düşündüğünüzde 300 sağlam bir sayı gibi geliyor – ama 54.434 eklentiye erişmeye ne dersiniz? Yarın geldiğinde WordPress pazarında daha da fazla eklenti olacak. Kimsenin 50.000’den fazla eklentiye erişmesi gerekmez. Yoksa onlar mı?

Ancak, aklınıza gelebilecek her şey için bir eklenti var. Kullanıcılar gerçekte onları kullanıyorlarsa hepsi gerçek kullanıcılar tarafından incelenir ve karar vermeniz için size yeterli miktarda bilgi verir. Aradığınızı bulmaya çalışmak bazen çok zor olabilir.

İşte e-ticaret, WordPress’in hayat bulduğu yerdir. WooCommerce teknik olarak bir eklentidir ve WooCommerce deneyiminizi geliştirmek için kullanılabilecek yüzlerce eklenti vardır. Birçoğu deneme yanılma.

Müşteri desteği

WooCommerce ile gerçekten hiçbir ücret ödemediğiniz için müşteri desteği çeşitli şekillerde sunulmaz. Doğrudan WooCommerce’e bir destek talebi yapılabilir ve WordPress ekibi de yardımcı olabilir.

Topluluk kaynaklarına göre, WooCommerce çok şey var. WooCommerce, WordPress içinde kullanıldığından, onu kullanan insanların sayısı topluluğun gelişmesini sağlar. Yardıma ihtiyacınız olabilecek her şey muhtemelen sadece bir Google aramasıdır. Her zaman bir geliştirici işe alma seçeneği de vardır.

WooCommerce Fiyatlandırması

WooCommerce tamamen ücretsizdir. WordPress web sitenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. WooCommerce’nin para kazanma şekli, çeşitli e-Ticaret işlevlerine yardımcı olan çok sayıda eklenti sunmaktır.

woocommerce fiyatlandırması

Bunun güzelliği, sıfır dolar kadar az ödeme yapabilmeniz ve sitenizi istediğiniz seviyeye göre özelleştirebilmenizdir. İlgili diğer maliyetler, alan adı satın alımlarının yanı sıra WordPress’teki diğer web siteleri gibi barındırma maliyetleridir..

WooCommerce’in fiyatlandırmasıyla ilgili en iyi şey, işinizi büyütüp özelleştirirken özellikler için ödeme yapmaya başlayabilmenizdir.

WordPress vs. Wix incelememize göz atın.

4. BigCommerce – Shopify gibi ama özellikleri ile

BigCommerce, en iyi seçimimiz Shopify ile en benzer platformdur. BigCommerce’in daha da kötü olması gerekmez – bunu tercih eden insanlar vardır. Bu yazılımların her biri harika hizmetler sunar ve doğrudan bir rakip arıyorsanız, burası ilk bakmanız gereken yerdir. Ayrıca, bu noktanın Magento ve BigCommerce arasında neredeyse bir fırlatma olduğunu da belirtmek gerekir. Magento, Magento 2 üzerine inşa edilen bu e-Ticaret sitelerinde görülebileceği gibi iyi bir çerçeve sağlayabilir. Her şeye rağmen, BigCommerce pazarlama ve yönetim araçları ve operasyonunuzu kolayca ölçeklendirme yeteneği nedeniyle bu noktayı aldı..

Artıları

bigcommerce özellikleri

BigCommerce’in pozitifleri gerçek mağaza yönetimi araçlarındadır. Yapılmış mağazanızı gerçekten yönetmeye gelince, neredeyse Shopify kadar iyi değilse.

Yönetim araçları – BigCommerce, ürün yönetimi, sipariş yönetimi, analitik ve raporlar söz konusu olduğunda harika yönetim araçlarına sahiptir. Aslında bir kez inşa edilmiş bir mağazanız var ve tasarımdan memnunsanız BigCommerce yardımcı olur. Satışlar onları yönetmeye başladığında bir esinti olur.

Pazarlama araçları – Reklamda, kuponlarda ve SEO’da yardımcı olmak için platformda çeşitli pazarlama araçları ve uygulamaları bulunmaktadır.

Ölçeklenebilir – Satışlarınız büyüdükçe BigCommerce’in operasyonunuzu büyütmek için daha fazla seçeneği vardır. Başlangıçtan ziyade yüksek hacimli satış şirketlerine yardımcı olmakla daha fazla ilgilendikleri oldukça açıktır.

Eksileri

Shopify’a eşit olabilecek tüm yönler için daha kötü olan birkaç tane var.

Tasarım – BigCommerce’de mağaza tasarlamak Shopify’da mağaza tasarlamaktan daha zordur. Bu kadar sezgisel değil ve seçenekler o kadar bol değil.

İşlem ücretleri – En düşük planda% 1,5 işlem ücreti vardır.

Sezgisellik – Yeni başlayan biri olarak BigCommerce’de kafanız karışacak. Tasarım arayüzü ve terminoloji kafa karıştırıcı. Sadece sezgisel olarak tıklatarak yapılabilecek çok şey yok.

Kullanım kolaylığı

web sitesi içerik tasarımıGenel olarak, BigCommerce’in kullanımı biraz zor olabilir. Aslında web sitenizi tasarlarken, bir geliştiricinin ne yapmak istediğinizi gerçekleştirmede çok daha iyi olacağını görmek kolaydır. Sorun şu ki, web sitenizi oluşturmak için bir geliştiriciye ihtiyacınız varsa, muhtemelen BigCommerce’i kullanmak istemeyeceklerdir. WooCommerce veya Shopify’ı seçerler.

Kullanım kolaylıklarıyla ilgili bir diğer sorun da mobil uygulamalarının olmamasıdır. Shopify gibi bir şirketle doğrudan rekabet ederken – inanılmaz bir mobil uygulaması olan biri, üstün bir masaüstü deneyimine sahip olmanız daha iyi olur. Bir e-ticaret mağazası çalıştırırken, koşarken daima yapılması gereken bir şey vardır..

BigCommerce ayrıca tuhaf bir terminoloji kullanır. E-Ticarete yeni başlayan biriyseniz, kafanız karışacaktır. Mağazanızı oluşturmaya odaklanmanız gerektiğinde, hizmetin size ne anlatmaya çalıştığını anlamaya çalışacaksınız..

Şablonlar / Tasarım (Seçim İçin Sadece 7)

bigcommerce şablonları

BigCommerce’da ücretsiz tasarımlar var – tam olarak yedi. Ancak, hepsi aynı şirket tarafından tasarlandı ve her şey aynı görünüyor. Dürüst olacağım – çok güzel değiller. 

Temalar için ödenen oldukça güzel ama 145 $ – 235 $ fiyat etiketi ile geliyor. Tüm temalarıyla ilgili en güzel şey, mobil cihazlara duyarlı olmaları.

Zor kısmı aslında mağazayı tasarlarken gelir. BigCommerce’e adil olmak için, Mağaza Tasarımı adlı bir araç oluşturarak tasarım sürecini iyileştirmek için adımlar attılar. Daha önce mağazanızı tasarlamanız ve ardından önizlemeniz gerekiyordu. Şimdi her ikisi de aynı ekranda yapılabilir.

Bu yeni araçla bile, özelleştirme için tasarım deneyimleri nedeniyle BigCommerce Shopify’ın gerisinde kalıyor. Tüm temaları profesyonel görünümlü kutudan çıkıyor, ancak çerez kesici ve geliştirme deneyiminiz yoksa özelleştirme ağır bir asansör. Tasarım özellikleri bol değil.

Uygulamalar ve Eklentiler – Sınırlı Uygulama Sayısı

BigCommerce’in 600’den fazla uygulaması ve büyümesi var. Eğer e-ticaret için bir şey varsa BigCommerce genellikle sahip olacaktır. Mesele şu ki – Shopify’da 2.000’in üzerinde.

Bigcommerce-appsBigCommerce, karşılaştığınız bir soruna çözüm getirebilse de – Shopify bu çözüme ve muhtemelen ikinci bir seçeneğe sahip olacaktır. Bu rekabet uygulamaları boyunca iyileştirme sağlıyor.

Bir e-Ticaret platformunda beklediğiniz tüm temel uygulamalar mevcuttur ve çoğu ihtiyaç karşılanabilir.

Müşteri desteği

Bir başka 7/24 müşteri destek teklifi BigCommerce’de mevcuttur. Telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçilebilir.

BigCommerce ayrıca binlerce yardım makalesi ve videosuna sahiptir. BigCommerce’deki topluluk da yararlıdır ve forumları veya hızlı bir Google aramasını inceleyerek birçok sorun çözülebilir.

BigCommerce Fiyatlandırması

BigCommerce’ın fiyatlandırma yapısı Shopify’larla karşılaştırılabilir ve aynı değerde çok şey sunuyor.

Tüm planlar arasında sınırsız ürünler, sınırsız personel hesapları, sınırsız ürünler, sınırsız dosya depolama, sınırsız bant genişliği, diğer satış kanallarında satış yapma imkanı, kuponlar, indirimler, hediye kartları, nakliye etiketi indirimleri, gerçek zamanlı gönderim fiyatları, profesyonel raporlama araçları, HTTPS , özel SSL, 7/24 destek ve incelemelerle ürün derecelendirmesi.

BigCommerce ayrıca daha fazla özelleştirilebilirlik sağlayan özel bir kurumsal seviye de içerir.

5. Kare – Wix ve Shopify Arasındaki Yarıya

Squarespace, sadece birkaç ürüne sahip bir mağaza için ideal olacak başka bir seçenektir. Squarespace’in ana rakibi Wix ve bu kullanımı kolay bir platforma en iyi alternatif.

Squarespace kesinlikle bir e-ticaret mağazası için en iyi seçenek olmasa da, pozitifleri var.

Squarespace-Özellikler

Hızlı Yapı – İyi, hayır, harika Squarespace ile ilgili bir şey şaşırtıcı derecede az bir sürede gerçekten estetik açıdan hoş bir web sitesi yapmanın ne kadar kolay olduğudur.

Kolay Profesyonellik – Squarespace’te gerçekten ödediğiniz şey, şaşırtıcı şablonlarıyla eşleştirilen sürükle ve bırak yazılımıdır. Bu iki özellik bir araya geldiğinde iyi görünen web siteleri oluşturur. Günün sonunda, web sitenizin her yönünü özelleştirmekle ilgilenmiyorsanız, hedefiniz sadece iyi görünen bir web sitesi yapmaktır.

Bir ekosistemin içinde kalmak – Squarespace her şey dahil olup, web sitenizi oluşturmak ve büyütmek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Squarespace’in sahip olduğu ve geliştirdiği her şeyle tek bir platformda kalmak her şeyi kolaylaştırır. Web sitesi analizleri ve metrikleri bile sizin için orada sunuyorlar. Sorun, e-Ticaret seçeneklerinin mükemmel olmamasıdır.

Fotoğrafçılar için E-ticaret – Squarespace, fotoğraflarını şablonlarında sergilemede harika. Onları e-Ticaret işlevleriyle satmak gerçekten kolaydır. Eğer yapmaya çalıştığınız buysa Squarespace’i kullanın.

Eksileri

Squarespace, iyi yaptığı şeyde şaşırtıcı. Birkaç e-Ticaret işlevine sahip şablon web siteleri yapmanın yanı sıra çok fazla şey yapmaz.

Gerçek e-Ticaret işlevselliği – Squarespace büyük mağazalar isteyen şirketler için değildir. Birkaçdan fazla ürün eklemek ve bir e-Ticaret imparatorluğu kurmaya çalışmak Squarespace’te sizin için iyi sonuç vermeyecek.

Şablonun Ötesine Geçmek – Squarespace’de bir şablona yapışmanın ötesinde arka uç yetenekleri düpedüz zor olabilir. Amacınız şablondan kıvrılmaksa, muhtemelen kötü bir zaman geçireceksiniz.

Kullanım kolaylığı

sürükle-bırak-vektörSürükle ve bırak işlevselliğine sahip çok sayıda web sitesi geliştirme hizmeti vardır. Bu yazılımlarla tek yapmanız gereken sayfada oluşturmak istediğiniz öğeyi alıp istediğiniz yere sürüklemektir..

Siz sürükleyin – sonra bırakın!

Squarespace’in tasarım arayüzü olabildiğince basit. Hazır ayar şablonu üzerinde oluşturmak istediğiniz bir öğeyi alırsınız ve bu öğeyi önceden ayarlanmış bir konuma yerleştirebilirsiniz. Tüm süreç, web sitenizin uyumlu ve stilize kalmasını sağlamak için standartlaştırılmıştır..

Squarespace’teki tüm e-Ticaret seçeneklerinin kullanımı ve uygulanması da kolaydır. Squarespace’de tahmin oyunu yok.

Şablonlar / Tasarım

Squarespace, işlevsellik ve kullanım kolaylığı açısından en iyi web sitesi oluşturucusudur kombine. Wix’te daha önce belirtildiği gibi daha fazla özelliğe sahip web sitesi oluşturucuları ve kullanımı daha kolay olan web sitesi oluşturucuları var. Genel bir kural olarak, kullanımı daha kolay olan tüm seçenekler oldukça kötüdür.

Squarespace ile ilgili en iyi şey, her şeyin ne kadar sezgisel olduğudur. Seçmek ve öğenin ayarlarını düzenlemek için farklı öğeler arasında gezinebilirsiniz.

kare tasarım

Veya yalnızca web sayfasına yerleştirilenleri tıklayabilir ve aradıklarınızı avlamak zorunda kalmadan ayarları düzenleyebilirsiniz.

Squarespace tarzı

Uygulamalar ve Eklentiler

Squarespace çok fazla entegrasyona sahip değil, ancak sadece birkaç ürünü olan temel bir e-Ticaret web sitesinin kullanacağı bazı özelliklere sahip. Geçmek istiyorsanız, Squarespace sizin için doğru seçim değildir.

Sahip oldukları tüm entegrasyonlar Squarespace ekosisteminde oluşturulmuştur ve yüksek kalitededir. Yararlı olan bazı entegrasyonlar Amazon bağlı kuruluş takibi, Mailchimp, Instagram ve Pinterest’tir..

Müşteri desteği

müşteri desteğiSquarespace o kadar kolay ki, muhtemelen müşteri destek ekibine ihtiyacınız olmayacak. Teknik bir sorun ortaya çıkarsa, desteği sohbet, e-posta ve telefon yoluyla alabilirsiniz.

Bulunamayan bir şey varsa, Squarespace için bilgi tabanı da kapsamlıdır. Belirli ayarları veya öğeleri bulamazsanız, bilgi bankası kullanışlı olur. Tek gereken bilgi tabanında doğru yönde gösterilmek için hızlı bir arama.

Kare Alanı Fiyatlandırması

Squarespace’in fiyatlandırması Wix ile karşılaştırılmalıdır. Tekrar, sizin için ne ödeme olsun. Daha yüksek katman fiyatlandırmasının daha fazla miktarda e-Ticaret işlevi sunmamasının nedeni, Squarespace’in basit e-Ticaret sitesi için kullanılmasıdır.

Squarespace’in e-Ticaret planlarının üçü de sınırsız bant genişliği ve depolama alanı, SSL güvenliği, 7/24 destek, e-posta adresi, 100 ABD doları Google Ads kredisi, promosyon pop-up’ları, sınırsız ürün içerir ve bağış kabul etmenize olanak tanır.

Squarespace incelememize buradan göz atın.

6. Volüzyon – Değerden Daha Sorun

Volüzyon bir nedenden ötürü diğer platformlara alternatif olarak mevcuttur. Envanter yönetimi. Büyük envanterleri yönetmede şaşırtıcı ve platformun bu yönünü gerçekten çivilenmiş. Volusion, özellikle e-Ticaret için oluşturulmuş ve Shopify ve BigCommerce ile karşılaştırıldığında görülmeye değer başka bir platform seçeneğidir..

Artıları

Volusion tarafından sunulan hizmetler Shopify ve BigCommerce’den farklıdır. Bu mutlaka iyi bir şey değil, ama en azından biraz farklı.

Yerleşik hizmetler – Volusion, doğrudan Volusion platformunda görevleri gerçekleştirmek için kiralayabileceğiniz bir serbest çalışanlar, tasarımcılar ve geliştiriciler ağına sahiptir. Bu, hemen yardım bulmayı kolaylaştırır.

volusion daha yerleşik araçlar

Envanter yönetimi – Volusion’ın rakiplerinden daha iyi yaptığı tek şey bu. Envanter yönetimi harika. En sezgiseldir ve birden fazla kanalı güncellemeyi ve kullanmayı süper kolaylaştırır.

Eksileri

Volusion’da çoğu seçenek daha kötü.

Bant Genişliği Kapakları – Volusion’ın rakiplerinden farklı olarak, web sitenizin taşıyabileceği trafik miktarını sınırlarlar. Çok fazla trafik alırsanız bu sorunlu olabilir.

Tasarım Seçenekleri – Volusion’da bir web sitesi tasarlamak, diğer seçeneklerle karşılaştırıldığında çok daha zordur. Bir odadaki bir geliştiriciyi kilitlediyseniz ve bu platformların altısında da bir web sitesi oluşturduysanız, en çirkin Volusion’da olurdu.

Uygulama ve analitik eksikliği – Volusion hakkında blog bile edemezsiniz. Uygulama mağazası yok ve dijital ürünler satamazsınız. Bunun da ötesinde, analitik seçenekleri rakiplerine kıyasla soluklaşıyor.

Kullanım kolaylığı

Volüzyonun kullanımı gerçekten kolay değil. Volusion’da bir web sitesi oluşturma konusunda açık olan çok şey yoktur. Mantıklı olan tek şey envanter yönetimi.

Yeni başlayanlar olarak kullanmak kolay değildir, ancak bir geliştirici olarak bile bu kadar mantıklı değildir. SSL yüklemek bile kafa karıştırıcı. Web sitenizi oluşturmak için Volusion’da birine atmak için paranız varsa, o zaman kolaydır, ancak neden doğrudan doğrudan bir geliştiriciye gitmiyorsunuz? Hiçbir geliştiricinin Shopify veya WooCommerce yerine Volusion kullanmak istemeyeceği çok fazla para yatırırım.

Müşteri desteği

Volusion’daki müşteri desteği, müşteri desteğini verimli bir şekilde üstlenmektedir. Yardım merkezleri, diğer tüm çözümler gibi yararlıdır ve bir telefon görüşmesi veya hızlı sohbet, yardıma ihtiyacınız olan her şeye cevap verecektir..

volusion yardım merkezi

En yüksek seviyedeki öncelikli destek için ödeme seçeneği de mevcuttur. Bu, neredeyse hiç bekleme sürenizin olmamasını sağlayacaktır..

Volüzyon Fiyatlandırması

Volusion fiyatlandırması Shopify’ın yanı sıra BigCommerce ile de karşılaştırılabilir. Katmanlar, BigCommerce ve Shopify’dan daha spesifik seçeneklerin kilidini açtıklarından biraz farklıdır. En düşük düzeyde kullanılabilir olmaları gerektiği gibi görünen bazı özellikler.

Her üç fiyatlandırma yapısı da sınırsız sayıda ürün, sınırsız dosya depolama, çevrimiçi destek, güvenli ödeme, envanter yönetimi, manuel sipariş oluşturma, kuponlar, çoklu ödeme seçenekleri ve ürün varyantlarını içerir.

Volusion ayrıca daha fazla özelleştirilebilirlik sağlayan özel bir işletme düzeyi de içerir.

En İyi E-Ticaret Üreticileri Üzerine Düşünceler

Burada ana hatlarıyla altı tanesinin üstünde daha fazla seçenek var. Söz konusu olduğunda, onu üç seçeneğe daraltabilirsiniz: Shopify, Wix ve WooCommerce.

3 e-ticaret platformuBir çevrimiçi işletmeyi büyütme konusunda ciddiyseniz ve fiyat etiketini karşılayabiliyorsanız Shopify’ı kullanın. Shopify, her şeyi kolaylaştırır ve bir e-Ticaret işini büyütmeyle birlikte gelen tüm baş ağrılarıyla ilgilenir.

Güzel bir web sitesi oluşturmak ve beş ürünün altında satmak istiyorsanız Wix sizin tercihiniz olacaktır. Shopify da bunu yapabilir, ancak Wix daha basit ve daha ucuzdur. Çok fazla e-Ticaret işlevinden yoksundur, ancak bunun için endişelenmiyorsanız, mükemmeldir.

WooCommerce, bir e-Ticaret sitesi büyütme hakkında her şeyi öğrenmek isteyen insanlar içindir. WooCommerce ile birçok yararlı seçenek var, ancak her şeyi kendi başınıza bulmanız gerekiyor. WooCommerce bir blog ve birkaç ürünle eşleştirildiğinde basit olabilir, ancak onu büyük bir mağazada büyütmek istiyorsanız WordPress’te yolunuzu bilmeniz gerekir.

Temel olarak, ne tür bir mağaza oluşturmak istediğinizi bulmanız ve bu üç seçenek arasından seçim yapmanız gerekir. Shopify tüm seçenekleri karşılar, böylece ne seçmeniz gerektiğini söylemek isterseniz – Shopify’ı seçin.

SSS – Kanada’daki En İyi E-ticaret Üreticileri hakkında Diğer Sorular

Yeni Başlayanlar İçin En İyi E-ticaret Platformu Nedir??

Birden fazla ürün satıyorsanız, istediğiniz ürünü satın alın. Statik bir web sitesi (sadece bilgi içeren bir site) istediğiniz şeyse, lütfen en iyi web barındırma makalemize bakın.

Dijital Yüklemeler Hakkında?

Shopify dijital indirmeler için harika çalışıyor. Yinelenen ödemelere yardımcı olan bir dizi özelliği ve uygulaması var.

ECom: Dropshipping için ne işe yarar??

Gelişen bir uygulama pazarı ve Oberlo ve diğer envanter yönetimi yazılımlarıyla entegrasyonu olduğu için Shopify’ı bir kez daha öneriyorum.

Toptan Satış İçin Neler İyi?

Basit bir çözüm arıyorsanız, BigCommerce ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Fiyatlar biraz daha ucuz ve diğer platformlarla aynı entegrasyona sahipsiniz.

Small Business eCom Platformu

Shopify e-Ticaret için en iyi platformdur. Gelişen bir çevrimiçi toplulukla her şeyi parmaklarının ucunda isteyen işletme sahipleri için tasarlanmıştır.

E-ticaret Web Siteleri İçin Hangi Çerçeve En İyisidir??

En iyi çerçeve Shopify. Yazılım, bir e-Ticaret web sitesini mümkün olan en yüksek noktalara büyütmenizi ve sadece küçük bir butik dükkan işletmenizi sağlayan her şeye sahiptir..

Nasıl Ücretsiz Online Mağaza Oluştururum??

% 100 ücretsiz seçenek, özel bir etki alanı olmayan bir Wix web sitesi kurmak olacaktır. Wix’in ücretsiz bir sürümü var, ancak alan adınız şu biçimde olacak: username.wixsite.com/siteaddress.

E-ticaret Web Sitesi Oluşturucu Kullanımı En Kolay Nedir?

Aslında bir web sitesi oluşturmak için en kolay e-ticaret web sitesi oluşturucu Squarespace. Bununla birlikte, bu ilk kolaylık, e-ticaret işlevselliği ile uzun vadeli fedakarlıklarla birlikte gelir. Kolaylık ve işlevselliğin en iyi karışımı Shopify’dır.

En Ucuz E-Ticaret Platformu Nedir??

Başlamak için en ucuz e-ticaret platformu WooCommerce’dir. WooCommerce, WordPress’te ücretsiz olarak kullanılabilir. WooCommerce ile bir WordPress sitesi kurmak, bir barındırma web sitesinde ayda üç dolar gibi yapılabilir.

Çevrimiçi Mağaza Açmak İçin Neye İhtiyacım Var?

Tek yapmanız gereken satmak istediğiniz bir ürünü bulmak ve daha sonra bir web sitesi tasarlamak. Shopify ve diğer e-Ticaret platformları gibi hizmetlere göz atmak iyi bir başlangıç ​​noktasıdır.

SEO için En İyi Hangi E-ticaret Platformu?

WooCommerce en iyi seçenektir çünkü WordPress’de kullanılır. WordPress en iyi SEO özelliklerine sahiptir. Daha kolay bir şey istiyorsanız – Shopify ve BigCommerce SEO için uygulamalar ve blog seçenekleri sunar.

Referanslar ve resim kredileri:

  • Indiamart.com
  • Shopify.com
  • CanStockPhoto.com
  • TrendSoft.co
  • TeamOnTwikkeling.net

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author