Recenzia BigCartel – výber interpreta

Ako umelec alebo tvorca je ťažké zistiť, ktorú platformu elektronického obchodu by ste mali používať – ​​BigCartel, Shopify alebo ktorúkoľvek z ďalších možností?

neviem vedieťTvorba umenia je jedna vec. Čo sa stane, keď ho chcete predať online? Nechcete, aby estetika vášho online obchodu odniesla vaše krásne, zábavné alebo násilné výtvory.

Toto nemôžete predať kdekoľvek.

Umelecké výrobky si zaslúžia umeleckú ukážku na uľahčenie predaja. Používanie platformy elektronického obchodu, ktorá poskytuje služby širokému publiku, môže byť ohromujúce, mätúce a zbytočné.

BigCartel vstúpi a robí predstavenie krásnych produktov jednoduchým a zábavným.

TLDR;

BigCartel je platforma elektronického obchodu určená pre umelcov a tvorcov. To sa hodí priamo na sladké miesto, ktoré nepotrebujú všetky funkcie Shopify ale potrebujú viac ako Wix alebo Squarespace ponuky pre eCommerce.

Aspekt, ktorý BigCartel skutočne nechty je vytvorenie ukážky výrobkov. Dizajn webových stránok, ktorý ponúka BigCartel, sa týka predovšetkým výrobkov, ktoré sa predávajú.

Je to vynikajúca možnosť, ktorá umožňuje umelcom a tvorcom mať obchod, ktorý chcú. BigCartel ponúka bezplatný plán s obmedzenými funkciami, ktoré každému umožňujú zistiť, či sa mu služba páči, a potom prejsť na platený program.

Pros

Konkrétne výhody pre BigCartel sú dôležitejšie ako špecifické výhody ostatných skvelí tvorcovia webových stránok sme preskúmali v minulosti. BigCartel je špecializovaná služba – ak s vami hovoria profesionáli, pravdepodobne sa nachádzate v tejto oblasti.

stanovenie ceny

Vzhľadom k tomu, BigCartel má obmedzené funkcie a minimalizmus je hlavným cieľom estetického dizajnu nemohli oceniť svoje služby rovnako ako spoločnosť ako Shopify.

Viac informácií nájdete v sekcii o cenách nižšie, ale jediným rozdielom medzi ich plánmi je počet produktov, ktoré môžete naraz predať.

Je zrejmé, že to naštve umelca, ktorý má 500 obrazov, ktoré chcú predať. Pre veľkú väčšinu cieľového trhu spoločnosti BigCartel je spôsob, akým sú ceny atraktívne. Ak predávate naraz iba 7 produktov, Váš účet za web bude nízky, ako je možné.

Vyrobené pre umelcov

Zmyslom BigCartelu je osloviť umelecký dav. Témy, ktoré spoločnosť ponúka, sú navrhnuté tak, aby predstavovali krásne produkty. Všetky najlepšie príklady dizajnu BigCartel sú minimalistické a kompletne prezentujú esteticky príjemné výrobky, ktoré ich zákazníci predávajú..

thegoodtwin desktop

Vyššie uvedený príklad predáva iba zápisníky, ale ako vidíte, výrobky sú hlavnou črtou. Dizajn webových stránok je do extrému minimalistický. To vyhovuje umelcom, pretože ďalšie informácie okrem toho, ako produkt vyzerá, nie sú relevantné.

S tým, ako jednoduchá je služba a čas nastavenia je na mimoriadne nízkej úrovni, existuje zostáva veľa času na prácu na vašom umení a produktoch.

Jednoduché použitie

Minimalistická povaha nástroja BigCartel prináša jednu z najjednoduchších spôsobov využívania elektronického obchodu na trhu. BigCartel je nie pre ľudí, ktorí chcú skočiť do drsnej šikovnosti elektronického obchodu.

Big-Cartel-dashboard

Predstavujú vám jednoduchý dashboard, ktorý vám umožní vykonať niekoľko rôznych úloh. Prispôsobiteľnosť na vysokej úrovni nie je názvom hry s BigCartel, čo predstavuje skvelé používateľské rozhranie pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o jednoduchosť

Iné služby sa dajú ľahko používať, ale BigCartel by v skutočnosti mohol získať korunu v tejto kategórii. Načasoval som sa, dostanem na polovicu slušne vyzerajúcu webovú stránku na BigCartel s piatimi produktmi v roku 2008 18 minút a 47 sekúnd.

Je zrejmé, že nie je nič zlé na tom, aby ste si našli čas. Len hovorím – určite nemusíte mať a stále môžete mať pekne vyzerajúci web.

Zápory

Nie škálovateľné

Naozaj by to bolo na hovno, keby ste sa spolu s malým obchodom s umením dali na BigCartel a potom sa z nejakého dôvodu stali vírusovými. Chceli by ste rozšíriť svoje podnikanie tak, aby sa do nich lievali peniaze. Problém je v tom BigCartel na to nemá funkčnosť. Určite by ste to museli prepnúť na inú službu.

Myslím, že to, že to vo svojom obchode narazíte, nie je veľký problém. Problém je v tom, že ak tak urobíte, pravdepodobne budete chcieť prejsť na iné riešenie elektronického obchodu.

Tiež mať obrovskú knižnicu produktov a škálovanie týmto spôsobom na BigCartel nefunguje tak dobre. Cena je založená na tom, koľko produktov máte a Maximálny počet produktov je 300. Udelené, 300 produktov znamená, že by ste mali absurdne veľký katalóg produktov. Pravdepodobne by som radil každému, kto má toľko výrobkov, aby ho aj tak znížil.

Obmedzené funkcie a integrácie

Kvôli minimalistickej povahe nástroja BigCartel im chýbajú niektoré funkcie, ktoré zahŕňajú najlepšie platformy elektronického obchodu. Funkcie ako ich nástroj na výpočet dane nechať veľa byť požadovaný a prepravné poplatky môžu byť stanovené iba ako paušálna sadzba za dopravu.

BigCartel má niekoľko integrácií, ale ich počet je nízky, najmä v porovnaní so službou ako Shopify – ktorá má tisíce.

Ide o to – je zrejmé, že je to zámerne. Spoločnosť BigCartel zjavne nemá záujem obsluhovať široký trh. Chcú iba, aby tvorcovia a umelci využívali svoje služby na predstavenie svojich diel a umenia.

S týmto prístupom nie je nič zlé, znamená to, že nebudú k dispozícii všetky funkcie a integrácie, aké má služba Shopify..

Zostavte si svoj obchod

Nastavenie obchodu je rovnako jednoduché ako pri BigCarteli. Doslova nič mätúce alebo ťažké o tom a Nastavenie by malo trvať menej ako hodinu aj keď si naozaj chcete vziať čas. Ako som už spomínal, postavil som si v poriadku obchod do 20 minút.

Ako to funguje

Hneď po vytvorení účtu sa pred vami zobrazí jednoduché nastavenie. Ak vás niečo zmiata alebo má ťažkosti, nájdete pomoc v centre pomoci alebo môžete kontaktovať zákaznícku podporu.

pridať stránku

Po absolvovaní niekoľkých krokov s nastavovacím rozhraním bude ďalšou viditeľnou palubnou doskou (zobrazená v časti profesionáli). Ďalším krokom je len to pridať produkty a navrhnite si svoj obchod – obe sú postupné a mimoriadne ľahké.

témy

BigCartel má momentálne pätnásť tém. Všetky z nich sú minimalistické a zameriavajú sa na výrobky viac ako na samotný dizajn webovej stránky.

Témy veľkých kartelov

Každá z nich sa dá ľahko upravovať a môže predviesť veľké fotografie. S témami sa dá šikovne ľahko manipulovať a vytvoriť krásny spôsob, ako uvádzať produkty.

Problém nastane, keď je potrebné ďalšie prispôsobenie. Budete musieť urobiť nejaké kódovanie sami alebo si niekoho najať, aby to urobil za vás. Ak je to niečo, čo by ste chceli urobiť, BigCartel vám rovnako nedáva zmysel.

Existujú aj témy tretích strán, ale väčšina z nich je v podstate to, čo môžete získať na samotnom nástroji BigCartel a nemusí mať rovnakú úroveň podpory alebo optimalizácie pre mobilné zariadenia..

Funkcie elektronického obchodu

schopnosti

Najlepším spôsobom, ako opísať schopnosti BigCartelu, je povedať, že je schopný toho, čo je schopný. Čo robí – robí dobre.

BigCartel má skvelý nástroj SEO ktoré vám môžu zaistiť, aby ste sa nezaviazali k žiadnemu veľkému počtu faux pas. Umožňuje vám tiež vytvárať kódy zliav a spravovať svoj obchod Facebook.

Okrem toho má BigCartel mobilnú aplikáciu, čo znamená, že svoj obchod môžete spravovať aj na cestách.

integrácia

Nie je prekvapením, že BigCartel nemá bláznivé množstvo integrácií. Dobrá vec je, že majú všetky potrebné a všetky sú kvalitné.

Funkcia BigCartel obsahuje integrácie, ako sú Facebook Store, Google Analytics, LiveChat, Printful, MailChimp, Art Of Where a niekoľko ďalších..

Mobilná optimalizácia

Všetky témy BigCartelu sú plne optimalizované pre mobilné zariadenia. To znamená, že pre svoj obchod nebudete musieť vytvárať dva samostatné návrhy, ktoré ľudia uvidia v počítači a ktoré budú mať ľudia prístup z telefónu.

bigcartel pre ios

Dizajn mobilných telefónov je rovnako úhľadný ako tradičné dizajny a vďaka nemu bude zážitok z mobilného nakupovania hračkou pre budúcich zákazníkov.

Tu sú dve štatistické údaje o zábavnom webe pre eCommerce:

  • Samotný zlý dizajn mobilu stačí na to, aby 57% používateľov internetu neodporučilo vaše podnikanie svojim kolegom.
  • Ak sa mobilná webová stránka zobrazuje nepohodlne, takmer s 80% spotrebiteľov prestane komunikovať.

Zákaznícka podpora

BigCartel má pohotovú a užitočnú podporu zákazníkov. Na tímovej stránke svojich webových stránok dokonca predvádzajú všetkých svojich agentov podpory zákazníkov – čo znamená, že v skutočnosti majú prioritná podpora zákazníkov.

Problém je v tom, že podpora je nie 24/7 a nemajú telefonickú ani chatovú podporu. Môj obľúbený spôsob, ako kontaktovať tím technickej podpory, je prostredníctvom rozhovoru a jeho neprítomnosť je trochu čmuchavejšia.

Majú tiež centrum pomoci, ktoré pokrýva väčšinu problémov, ktoré by sa mohli vyskytnúť pri používaní služby.

podpora veľkých klietok

Je usporiadaný do rôznych sekcií – rovnako ako vyššie uvedená sekcia základov. Každá časť obsahuje jednoduché pokyny na používanie všetkých aspektov nástroja na tvorbu webových stránok.

stanovenie ceny

BigCartel spracúva ceny relatívne odlišne ako ktorákoľvek iná dobrá alternatíva na trhu. To môže byť použité vo svoj prospech alebo v neprospech.

So všetkými platenými programami je každá funkcia k dispozícii každému zákazníkovi. Jediným rozdielom je počet produktov, ktoré môžete predať. Ak plánujete navždy predávať menej ako 20 produktov – BigCartel je úžasná lacná možnosť.

Spoločnosť tiež ponúka bezplatný zlatý plán, ktorý umožňuje komukoľvek vyskúšať BigCartel. Bezplatný plán vám umožňuje nahrať až 5 produktov a má obmedzené funkcie. Dobrým nápadom by bolo vyskúšajte bezplatný plán a potom ho inovujte, ak sa vám to páči.

záver

BigCartel by mal byť váš výber elektronického obchodu, ak ste umelec alebo čokoľvek podobné umelcovi a hľadáte jednoduchý spôsob, ako predávať svoje produkty na svojom vlastnom webe – namiesto Etsy.

Tam je takmer žiadna krivka učenia a môžete mať funkčný web, ktorý vám predstaví výrobky asi za 30 minút.

Shopify je úžasná platforma elektronického obchodu a naša najviac odporúčaná platforma elektronického obchodu, ale spoločnosť BigCartel nás prekvapila dokazujú, aké sú dobré pri obsluhe ich cieľového trhu.

Ak uvažujete: „Prečo nemôžem predať tisíc výrobkov? Čo sa stane za 6 mesiacov? “, Potom by ste si mohli pozrieť našu recenziu Wix verzus WordPress pre životaschopnejšie riešenie.

FAQ

Je BigCartel zadarmo?

BigCartel ponúka bezplatný plán, ktorý vám umožní využívať obmedzené funkcie a predávať až päť produktov. Je ideálny na vyskúšanie služby pred inováciou.

Je Shopify lepší ako BigCartel?

Jedným slovom – áno. Inými slovami – záleží to. Služba Shopify je najlepšou voľbou pre väčšinu ľudí, ktorí chcú vybudovať obchod s elektronickým obchodom. BigCartel je fantastickou alternatívou pre ľudí, ktorí chcú predviesť svoje umelecké produkty vo vlastnom online priestore a nechcú sa hlboko ponoriť do elektronického obchodu..

Čo robí BigCartel??

BigCartel je platforma elektronického obchodu. Ich cieľom je poskytovať služby umelcom, ktorí predávajú svoje umenie, a malým značkám, ktoré predávajú umelecké výrobky.

Robí BigCartel rez?

S nástrojmi Stripe a PayPal existujú poplatky za spracovanie kreditných kariet, ale služba BigCartel účtuje iba mesačný poplatok – žiadne transakčné poplatky.

Ako funguje platba Stripe?

Pruhovanie je veľmi jednoduché. Jediné, čo musíte urobiť, je vytvoriť účet a uviesť informácie o svojom bankovom účte. Keď niekto od vás niečo kúpi, prostredníctvom služby Stripe, peniaze sa jednoducho zaplatia priamo na váš bankový účet.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author