Recenze BigCartel – výběr umělce

Jako umělec nebo tvůrce je těžké zjistit, jakou platformu eCommerce byste měli používat – BigCartel, Shopify nebo jakoukoli jinou možnost?

nevím vědětVytváření umění je jedna věc. Co se stane, když ho chcete prodat online? Nechcete, aby estetika vašeho online obchodu odnesla vaše krásné, funky nebo násilné výtvory.

Nemůžete to prodat nikde.

Umělecké výrobky si zaslouží uměleckou ukázku, která usnadní prodej. Použití platformy elektronického obchodu, která poskytuje služby davu, může být ohromující, matoucí a zbytečné.

BigCartel vstoupí a umožňuje představení krásných produktů jednoduchým a zábavným.

TLDR;

BigCartel je platforma elektronického obchodování určená pro umělce a tvůrce. To se hodí přímo na sladké místo, které nepotřebují všechny funkce Nakupujte ale potřebují více než Wix nebo Squarespace nabídky pro eCommerce.

Aspekt, který BigCartel opravdu hřebíky, je vytvoření prezentace pro produkty. Design webových stránek, který nabízí BigCartel, je především o produktech, které se prodávají.

To je skvělá možnost, která umožňuje umělcům a tvůrcům mít obchod, jaký chtějí. BigCartel nabízí bezplatný plán s omezenými funkcemi, které umožňují komukoli zjistit, zda se jim služba líbí před přechodem na placený plán.

Klady

Specifické výhody pro BigCartel jsou důležitější než specifické výhody ostatních skvělí stavitelé webových stránek v minulosti jsme to zkontrolovali. BigCartel je výklenková služba – pokud s vámi mluví profesionálové, pravděpodobně v tom výklenku pravděpodobně bydlíte.

Ceny

Vzhledem k tomu, BigCartel má omezené funkce a minimalismus je hlavním cílem estetického designu nemohli ocenit své služby stejným způsobem jako společnost jako Shopify.

Více podrobností najdete v sekci o cenách níže, ale jediným rozdílem mezi jejich plány je počet produktů, které můžete prodat najednou.

Je zřejmé, že to naštve umělce, který má 500 obrazů, které chtějí prodat. Pro velkou většinu cílového trhu společnosti BigCartel je způsob, jakým jsou ceny atraktivní. Pokud prodáváte pouze 7 produktů najednou, účet za vaše webové stránky bude nízký, jak může být.

Vytvořeno pro umělce

Smyslem BigCartel je oslovit umělecký dav. Témata, která společnost nabízí, jsou navržena tak, aby představovala krásné produkty. Všechny nejlepší příklady designu BigCartel jsou minimalistické a zcela předvádějí esteticky příjemné výrobky, které jejich zákazníci prodávají.

thegoodtwin desktop

Výše uvedený příklad pouze prodává zápisníky, ale jak vidíte, produkty jsou hlavní funkcí. Design webových stránek je do extrému minimalistický. To vyhovuje umělcům, protože další informace kromě toho, jak produkt vypadá, jsou irelevantní.

S tím, jak jednoduchá je služba a čas nastavení je na velmi nízkém konci, existuje zbývá hodně času na práci na vašem umění a produktech.

Snadné použití

Minimalistická povaha BigCartelu přináší jednu z nejjednodušších způsobů použití eCommerce platforem na trhu. BigCartel je ne pro lidi, kteří chtějí skočit do drsné štědrosti elektronického obchodování.

Panel s velkými kartely

Představují vám jednoduchý řídicí panel, který vám umožní splnit několik různých úkolů. Přizpůsobitelnost na vysoké úrovni není názvem hry s BigCartelem, což představuje skvělé uživatelské rozhraní pro lidi, kteří se zajímají o jednoduchost

Ostatní služby se snadno používají také, ale BigCartel by ve skutečnosti mohl získat korunu v této kategorii. Načasoval jsem se, mohu získat na půli slušně vypadající webové stránky na BigCartel s pěti produkty 18 minut a 47 sekund.

Je zřejmé, že není nic špatného s ohledem na čas. Já jen říkám – rozhodně nemusíte a stále máte pěkně vypadající web.

Nevýhody

Není škálovatelné

Bylo by to opravdu sát být spolu s vaším malým obchodem s uměním na BigCartelu a potom z nějakého důvodu jít virový. Chtěli byste rozšířit své podnikání, protože by se do něj vlévaly peníze BigCartel pro to nemá funkčnost. Určitě byste to museli přepněte na jinou službu.

Myslím, že to s velkým obchodem není velký problém. Problém je v tom, že pokud tak učiníte, pravděpodobně budete chtít přejít na jiné řešení elektronického obchodu.

Také s obrovskou knihovnou produktů a škálováním tímto způsobem na BigCartel nefunguje tak dobře. Jejich cena závisí na tom, kolik produktů máte a omezují počet produktů na 300. Uděleno, 300 produktů znamená, že byste měli absurdně velký katalog produktů. Pravděpodobně bych poradil každému, kdo má tolik produktů, aby to stejně snížilo.

Omezené funkce a integrace

Kvůli minimalistické povaze BigCartelu postrádají některé funkce, které zahrnují nejlepší platformy elektronického obchodování. Funkce jako jejich nástroj pro výpočet daně nechat hodně být požadovaný a přepravní poplatky mohou být stanoveny pouze jako paušální sazba za dopravu.

BigCartel má několik integrací, ale počet je nízký, zejména ve srovnání se službou, jako je Shopify – která má tisíce.

Jde o to – je zřejmé, že je to záměrné. BigCartel zjevně nemá zájem obsluhovat široký trh. Chtějí pouze, aby tvůrci a umělci využívali své služby k předvádění svých výtvorů a umění.

S tímto přístupem není nic opravdu špatného, ​​znamená to, že nebudou k dispozici všechny funkce a integrace, jako je služba Shopify..

Budování obchodu

Nastavení obchodu je stejně snadné jako u BigCartelu. Doslova nic matoucího nebo obtížného o tom a nastavení by mělo trvat méně než hodinu i když opravdu chcete mít čas. Jak jsem se zmínil dříve, postavil jsem v pořádku obchod do 20 minut.

Jak to funguje

Hned po vytvoření účtu se před vámi objeví jednoduché nastavení. Pokud vás něco zaměňuje nebo představuje potíže, můžete najít pomoc v centru nápovědy nebo můžete kontaktovat zákaznickou podporu.

velká kartel přidat stránku

Po absolvování několika kroků s instalačním rozhraním bude další panel, který se zobrazí v sekci profesionálů, další. Dalším krokem je jen to přidat produkty a navrhněte svůj obchod – oba jsou postupné a velmi snadné.

Témata

BigCartel má v současné době patnáct témat. Všechny jsou minimalistické a zaměřují se na produkty více než na skutečný design webové stránky.

Velká kartelská témata

Každý z nich lze snadno upravovat a může předvést velké fotografie. S tématy lze šíleně snadno manipulovat a vytvářet krásný způsob, jak uvádět produkty.

Problém nastává, když je požadováno další přizpůsobení. Budete muset udělat nějaké kódování sami nebo najmout někoho, kdo to udělá za vás. Pokud je to něco, co byste chtěli dělat, BigCartel vám stejně nedává velký smysl.

Existují také témata třetích stran, ale většina z nich je v podstatě to, co můžete získat na samotném BigCartelu a nemusí mít stejnou úroveň podpory nebo mobilní optimalizace..

Funkce elektronického obchodu

Schopnosti

Nejlepší způsob, jak popsat schopnosti BigCartelu, je říci, že je schopen toho, čeho je schopen. Co to dělá – dělá dobře.

BigCartel má skvělý nástroj SEO které zajistí, že se nedopustíte masivního SEO faux pasu. Umožňuje také vytvářet kódy slev a spravovat váš obchod na Facebooku.

Kromě toho má BigCartel mobilní aplikaci, což znamená, že můžete spravovat svůj obchod na cestách.

Integrace

Nepřekvapuje, že BigCartel nemá šílené množství integrací. Dobrá věc je, že mají všechny potřebné a všechny jsou vysoce kvalitní.

BigCartel obsahuje integrace jako Facebook Store, Google Analytics, LiveChat, Printful, MailChimp, Art Of Where a hrstka dalších.

Mobilní optimalizace

Všechna témata BigCartelu jsou plně optimalizována pro mobilní zařízení. To znamená, že pro svůj obchod nemusíte vytvářet dva samostatné návrhy, které lidé uvidí v počítači a kteří budou mít přístup z telefonu.

bigcartel pro ios

Mobilní designy jsou stejně elegantní jako tradiční designy a učiní z mobilního nakupování zážitek pro budoucí zákazníky.

Zde jsou dvě zábavné statistiky webových stránek pro eCommerce:

  • Špatný mobilní design sám o sobě stačí, aby 57% uživatelů internetu nedoporučilo vaši firmu svým kolegům.
  • Téměř 80% spotřebitelů přestane komunikovat s vaším webem, pokud se mobilní web zobrazuje nepohodlně.

Zákaznická podpora

BigCartel má pohotovou a vstřícnou zákaznickou podporu. Na týmové stránce svého webu dokonce předvádějí všechny své agenty podpory zákazníků – což znamená, že skutečně mají prioritní zákaznická podpora.

Problém je, že podpora je ne 24/7 a nemají telefonickou ani chatovou podporu. Můj oblíbený způsob, jak kontaktovat tým podpory, je prostřednictvím chatu, a to, že to není tak trochu prchavý.

Mají také centrum nápovědy, které pokrývá většinu problémů, které mohou nastat při používání služby.

podpora bigcartelu

Je uspořádán do různých sekcí – jako je výše uvedená základní část. Každá část obsahuje jednoduché pokyny, jak používat všechny aspekty tvůrce webových stránek.

Ceny

BigCartel zpracovává ceny relativně odlišně než kterákoli jiná dobrá volba na trhu. To může být použito ve svůj prospěch nebo nevýhodu.

Se všemi placenými plány je každá funkce k dispozici každému zákazníkovi. Jediným rozdílem je počet produktů, které můžete prodat. Pokud plánujete navždy prodat méně než 20 produktů – BigCartel je úžasná levná varianta.

Společnost také nabízí zdarma Gold plán, který umožňuje komukoli vyzkoušet BigCartel. Plán zdarma umožňuje nahrát až 5 produktů a má omezené funkce. Dobrý nápad by bylo vyzkoušejte bezplatný plán a poté upgradujte, pokud se vám to líbí.

Závěr

BigCartel by měl být váš výběr elektronického obchodu, pokud jste umělec nebo něco podobného umělci a hledáte snadný způsob, jak prodávat své produkty na svém vlastním webu – spíše než Etsy.

Tady je téměř žádná křivka učení a můžete mít funkční web, který vám představí produkty za asi 30 minut.

Shopify je úžasná platforma eCommerce a naše nejvíce doporučovaná platforma eCommerce, ale BigCartel nás překvapil dokazují, jak jsou dobří při údržbě jejich cílového trhu.

Teď, když přemýšlíte, „proč nemohu prodat tisíc produktů? Co se stane za 6 měsíců? “, Pak byste se mohli podívat na naši recenzi Wix vs. WordPress pro životaschopnější řešení.

FAQ

Je BigCartel zdarma?

BigCartel nabízí bezplatný plán, který vám umožní využívat omezené funkce a prodávat až pět produktů. Je to ideální pro vyzkoušení služby před upgradem.

Je Shopify lepší než BigCartel?

Jedním slovem – ano. Ve dvou slovech – záleží. Shopify je nejlepší volbou pro většinu lidí, kteří chtějí vybudovat obchod s eCommerce. BigCartel je fantastickou alternativou pro lidi, kteří chtějí předvést své umělecké produkty ve vlastním online prostoru a nechtějí se hluboce ponořit do elektronického obchodování..

Co dělá BigCartel??

BigCartel je platforma elektronického obchodování. Jejich cílem je poskytovat služby umělcům prodávajícím své umění a malým značkám prodávajícím umělecké výrobky.

Má BigCartel řez??

U Stripe a PayPal jsou poplatky za zpracování kreditní karty, ale BigCartel účtuje pouze měsíční poplatek – žádné transakční poplatky.

Jak funguje platba Stripe?

Používání proužku je velmi snadné. Vše, co uděláte, je vytvořit si účet a zadat informace o svém bankovním účtu. Když někdo od vás něco koupí, prostřednictvím Stripe, peníze jsou právě vyplaceny přímo na váš bankovní účet.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author