Огляд BigCartel – вибір художника

Як художника чи творця, важко зрозуміти, яка саме платформа електронної комерції ви повинні використовувати – BigCartel, Shopify або будь-який інший варіант?

невідомо знатиСтворення мистецтва – це одне. Що відбувається, коли ви хочете продати його в Інтернеті? Ви не хочете, щоб естетика вашого інтернет-магазину віднімала від ваших красивих, прикольних чи жорстоких творінь.

Ви не можете просто продати це де завгодно.

Продукти Arty заслуговують на художню вітрину для полегшення продажів. Використання платформи електронної комерції, яка обслуговує широкий натовп, може бути непосильною, заплутаною та непотрібною.

BigCartel входить і робить виставку красивих продуктів простими та веселими.

TLDR;

BigCartel – це платформа електронної комерції, призначена для художників та творців. Він підходить прямо в солодкому місці, не потребуючи всіх функціональних можливостей Шопіруйте але потребують більше Wix або Squarespace пропозиції для електронної комерції.

Аспект BigCartel справді нігтів створення вітрини для продуктів. Дизайн веб-сайту, який пропонує BigCartel, стосується продуктів, які продаються.

Це чудовий варіант, який дозволяє художникам та творцям мати магазин, який вони хочуть. BigCartel пропонує безкоштовний план з обмеженими можливостями, які дозволяють будь-кому побачити, чи подобається їм послуга перед оновленням до платного плану.

Плюси

Конкретні плюси для BigCartel важливіші, ніж конкретні плюси інших чудові розробники веб-сайтів ми переглядали раніше. BigCartel – це сервіс з нішею – якщо профі розмовляють з вами, то, ймовірно, ви проживаєте в цій ніші.

Ціноутворення

Оскільки BigCartel має обмежені можливості та мінімалізм – головна мета дизайнерської естетики вони не могли цінувати свої послуги так само, як це робить компанія Shopify.

Більш детальну інформацію можна знайти в розділі про ціни нижче, але єдиний диференціатор між їхніми планами полягає в тому, скільки товарів ви можете продати відразу.

Очевидно, що це гарно для художника, який має 500 картин, які вони хочуть продати. Для переважної більшості цільового ринку BigCartel спосіб їх привабливості. Якщо ви продаєте лише 7 товарів за один раз, рахунок на вашому веб-сайті буде низьким, як це можливо.

Зроблено для художників

Вся суть BigCartel – це звернення до художньої натовпу. Теми, які компанія пропонує, розроблені для демонстрації красивих продуктів. Усі найкращі приклади дизайну BigCartel мінімалістичні та повністю демонструють естетично приємні вироби, які продають їх клієнти.

робочий стіл thegoodtwin

Наведений вище приклад просто продає блокноти, але як ви бачите, продукти є головною особливістю. Дизайн веб-сайту мінімалістичний до крайності. Це підходить художникам, оскільки додаткова інформація, крім того, як виглядає продукт, не має значення.

Наскільки простою послугою є використання та налаштування часу на надзвичайно низькому рівні, існує залишилось багато часу для роботи над вашим мистецтвом та виробами.

Простий у використанні

Мінімалістичний характер BigCartel викликає одну з найпростіших у користуванні платформ електронної комерції на ринку. BigCartel є не для людей, які хочуть заскочити в нітрогенну крупу електронної комерції.

Інформаційна панель Big-Cartel

Вони представляють вам просту інформаційну панель, яка дозволяє виконати кілька різних завдань. Настроюваність високого рівня – це не назва гри з BigCartel, і це чудовий інтерфейс для людей, які зацікавлені у простоті

Інші сервіси також прості у користуванні, але BigCartel може фактично завоювати корону в цій категорії. Я приурочила себе, я можу отримати веб-сайт пристойного вигляду на BigCartel з п’ятьма продуктами 18 хвилин і 47 секунд.

Очевидно, що немає нічого поганого в тому, щоб зайняти свій час. Я просто кажу: вам точно не потрібно і все одно можете мати досить гарний веб-сайт.

Мінуси

Не масштабується

Це було б дуже смачно, щоб розмістити разом з вашим маленьким мистецьким магазином на BigCartel, а потім перейти на вірусні чомусь. Ви б хотіли масштабувати свій бізнес, оскільки гроші вливатимуться. Проблема в тому BigCartel не має для цього функціоналу. Вам, безумовно, доведеться перейти на іншу службу.

Я думаю, що вдарити його в магазині – це не велика проблема. Проблема полягає в тому, що якщо ви зробите це, ви, ймовірно, захочете перейти на інше рішення електронної комерції.

Крім того, наявність величезної бібліотеки продуктів і масштабування таким чином не дуже добре працює на BigCartel. Вони ціни залежать від того, скільки у вас продуктів і вони обмежують кількість продуктів на рівні 300. Звичайно, 300 продуктів означають, що у вас є абсурдно великий каталог товарів. Я, мабуть, порадив би комусь із такою кількістю продуктів все-таки збити його на виїмку.

Обмежені можливості та інтеграція

Через мінімалістичний характер BigCartel їм по суті не вистачає деяких функцій, які включають найкращі платформи електронної комерції. Такі функції, як їх інструмент обчислення податку залишають бажати кращого, а вартість доставки може бути встановлена ​​лише як рівна вартість доставки.

BigCartel має кілька інтеграцій, але кількість їх невелика, особливо в порівнянні з такою послугою, як Shopify – яка налічує тисячі.

Річ у тому – очевидно, що це задумом. BigCartel явно не зацікавлений у обслуговуванні широкого ринку. Вони просто хочуть, щоб творці та художники використовували їхню послугу для демонстрації своїх творінь та мистецтва.

З цим підходом немає нічого по-справжньому, він просто означає, що не всі функції та інтеграції, як послуга Shopify, будуть доступні.

Побудова Вашого магазину

Налаштування магазину так само просто, як і з BigCartel. У цьому буквально нічого не бентежить і не важко установка повинна тривати менше години навіть якщо ви дійсно хочете витратити свій час. Як я вже згадував, я збудував у магазині гаразд менше 20 хвилин.

Як це працює

Відразу після створення облікового запису перед вами з’явиться простий інтерфейс налаштування. Якщо що-небудь вас бентежить або представляє труднощі, ви можете знайти допомогу в довідковому центрі або звернутися в службу підтримки.

додайте сторінку великого картелю

Після того, як ви пройдете кілька кроків з інтерфейсом налаштування, наступна справа, що з’явиться, приладна панель (показана в розділі профі). Наступний крок – лише до додайте продукти і спроектуйте свій магазин – і те, і інше – поетапно і надзвичайно просто.

Теми

Наразі BigCartel має п’ятнадцять тем. Усі вони мінімалістичні і орієнтовані на продукцію більше, ніж на власний дизайн веб-сайту.

Великі теми Картеля

Кожен з них легко редагувати і може демонструвати великі фотографії. Теми шалено легко маніпулювати та створювати прекрасний спосіб представлення продуктів.

Проблема виникає тоді, коли потрібно більше налаштування. Вам доведеться зробити кодування самостійно або найняти когось, щоб зробити це за вас. Якщо ви хочете це зробити, то BigCartel все одно не має великого сенсу як вибір для вас.

Існують і сторонні теми, але більшість з них – це те, що ви можете отримати в самому BigCartel і не може мати однаковий рівень підтримки або мобільної оптимізації..

Особливості електронної комерції

Можливості

Найкращий спосіб описати можливості BigCartel – сказати, що він здатний на те, на що здатний. Що робить – це добре.

У BigCartel є чудовий інструмент SEO це може переконатися, що ви не здійснюєте жодних масових штучних пасів SEO. Це також дозволяє створювати коди знижок та дозволяє керувати вашим Facebook-магазином.

Крім того, у BigCartel є мобільний додаток, який означає, що ви можете керувати своїм магазином у дорозі.

Інтеграції

Це не стає сюрпризом, що BigCartel не має шаленої кількості інтеграцій. Добре, що це у них є все необхідне і всі вони якісні.

BigCartel пропонує такі інтеграції, як Facebook Store, Google Analytics, LiveChat, Printful, MailChimp, Art Of Where та ще декілька інших.

Мобільна оптимізація

Усі теми BigCartel повністю оптимізовані для мобільних пристроїв. Це означає, що вам не доведеться створювати для магазину два окремі дизайни, які люди побачать на комп’ютері, а ті, хто отримуватиме доступ зі свого телефону.

bigcartel для ios

Мобільні конструкції настільки ж спритні, як і традиційні дизайни, і зроблять досвід мобільних покупок легким для майбутніх клієнтів.

Ось дві цікаві статистичні дані про веб-сайт електронної комерції:

  • Поганого мобільного дизайну вистачає лише для 57% користувачів Інтернету, щоб не рекомендувати свій бізнес своїм колегам.
  • Майже 80% споживачів припинять спілкуватися з вашим веб-сайтом, якщо мобільний веб-сайт відображатиметься незручно.

Підтримка клієнтів

BigCartel має чуйну та корисну підтримку клієнтів. На сторінці команди свого веб-сайту вони навіть демонструють усіх своїх агентів з обслуговування клієнтів – а це означає, що вони насправді є пріоритетна підтримка клієнтів.

Питання в тому, що підтримка є не 24/7 і вони не мають підтримки телефону чи чату. Мій улюблений спосіб зв’язатись із командою підтримки – це спілкування через чат, а це не такий облом.

У них також є довідковий центр, який охоплює більшість питань, які можуть виникнути при користуванні послугою.

підтримка bigcartel

Він організований у різні розділи – як розділ основ, представлений вище. Кожен розділ містить прості інструкції щодо використання кожного аспекту розробника веб-сайту.

Ціноутворення

BigCartel обробляє ціни порівняно інакше, ніж будь-який з інших хороших варіантів на ринку. Це може бути використане на вашу користь чи на недолік.

З усіма платними планами, кожна функція доступна кожному клієнту. Єдина відмінність – кількість товарів, які ви можете продати. Якщо ви тільки плануєте продавати менше 20 товарів назавжди – BigCartel – дивовижний дешевий варіант.

Компанія також пропонує безкоштовний план «Золото», який дозволяє будь-кому спробувати BigCartel. Безкоштовний план дозволяє завантажувати до 5 продуктів і має обмежені можливості. Гарною ідеєю було б спробуйте безкоштовний план, а потім оновіть, якщо вирішите, що вам це подобається.

Висновок

BigCartel повинен бути вашим вибором електронної комерції, якщо ви художник або щось, що нагадує художника, і ви шукаєте простий спосіб продати свої товари на власному веб-сайті – а не Etsy.

існує майже немає кривої навчання і у вас може бути функціональний веб-сайт, який демонструє ваш продуктів приблизно за 30 хвилин.

Shopify – це дивовижна платформа електронної комерції, і наша найбільш рекомендована платформа електронної комерції, але BigCartel нас здивував доводячи, наскільки вони хороші при обслуговуванні їх цільового ринку.

Якщо ви думаєте: “чому я не можу продати тисячу продуктів? Що станеться через 6 місяців? », Тоді ви можете перевірити наш огляд Wix проти WordPress для більш життєздатного рішення.

FAQ

Безкоштовно BigCartel?

BigCartel пропонує безкоштовний план, який дозволяє використовувати обмежені можливості та продавати до п’яти продуктів. Він ідеально підходить для випробування послуги перед оновленням.

Shopify краще, ніж BigCartel?

Одним словом – так. Два слова – це залежить. Shopify – найкращий вибір для більшості людей, які бажають побудувати магазин електронної комерції. BigCartel – це фантастична альтернатива для людей, які хочуть демонструвати свої художні вироби у власному просторі в Інтернеті і не хочуть глибоко зануритися в електронну комерцію.

Що робить BigCartel?

BigCartel – платформа електронної комерції. Вони спрямовані на обслуговування художників, що продають своє мистецтво, та невеликих брендів, що продають художні вироби.

Чи робить BigCartel зріз?

Є плата за обробку кредитних карт за допомогою Stripe та PayPal, але BigCartel стягує лише щомісячну плату – плата за трансакцію не стягується.

Як працює платіж Stripe?

Смужка дуже проста у використанні. Все, що вам потрібно зробити – це зробити рахунок та внести інформацію про свій банківський рахунок. Коли хтось щось купує у вас через Stripe, гроші перераховуються безпосередньо на ваш банківський рахунок.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author