BigCartel Review – انتخاب هنرمند

به عنوان یک هنرمند یا خالق ، دشوار است بدانید که بستر تجارت الکترونیکی که باید از آن استفاده کنید – BigCartel ، Shopify یا سایر گزینه ها?

غیب می دانمخلق هنر یک چیز است. چه اتفاقی می افتد وقتی می خواهید آن را بصورت آنلاین بفروشید؟ شما نمی خواهید زیبایی فروشگاه اینترنتی خود را از خلاقیت های زیبا ، بد بو یا خشن خود دور کند.

شما فقط نمی توانید این را در هر کجا بفروشید.

محصولات Artsy برای تسهیل در فروش ، سزاوار یک ویترین هنری هستند. استفاده از یک پلت فرم تجارت الکترونیکی که به جمعیت عمومی خدمات رسانی می کند ممکن است بسیار زیاد ، گیج کننده و غیر ضروری باشد.

BigCartel قدم به قدم می گذارد و نمایش محصولات زیبا را ساده و سرگرم کننده می کند.

TLDR؛

BigCartel یک بستر تجارت الکترونیکی است که برای هنرمندان و سازندگان در نظر گرفته شده است. درست در نقطه شیرین قرار می گیرد و نیازی به همه عملکردهای آن نیست خریدن اما نیاز به بیش از Wix یا Squarespace پیشنهادات برای تجارت الکترونیک.

جنبه ای که BigCartel واقعاً میخکوب می کند ایجاد ویترین محصولات. طراحی وب سایت که BigCartel ارائه می دهد همه چیز در مورد محصولاتی است که به فروش می رسد.

این یک گزینه عالی است که به هنرمندان و خالقان اجازه می دهد فروشگاه مورد نظر خود را داشته باشند. BigCartel طرحی رایگان با ویژگیهای محدود ارائه می دهد که به هر کسی امکان می دهد قبل از بروزرسانی به برنامه پرداخت ، ببیند آیا این سرویس را دوست دارد یا خیر.

طرفداران

جوانب مثبت برای BigCartel مهمتر از جوانب مثبت دیگر است سازندگان وب سایت عالی ما در گذشته بررسی کرده ایم. BigCartel یک سرویس طاقچه است – اگر جوانب مثبت با شما صحبت می کنند ، احتمالاً در آن طاقچه ساکن هستید.

قیمت گذاری

از آنجا که BigCartel دارای ویژگی های محدود و مینیمالیسم هدف اصلی زیبایی شناسی طراحی است آنها نمی توانند خدمات خود را به همان روشی که شرکتی مانند Shopify انجام می دهد ، قیمت گذاری کنند.

جزئیات بیشتر را می توانید در بخش قیمت گذاری زیر مشاهده کنید اما تنها تفاوت بین برنامه های آنها چند محصول است که می توانید به طور همزمان بفروشید.

بدیهی است ، این برای هنرمندی که 500 نقاشی را که می خواهد بفروشد ، پیدا می کند. برای اکثر قریب به اتفاق بازار هدف BigCartel ، نحوه جذاب بودن قیمت آنها. اگر فقط 7 بار در هر زمان می فروشید, صورتحساب وب سایت شما به اندازه ممکن پایین خواهد بود.

ساخته شده برای هنرمندان

تمام نکته BigCartel جلب توجه مخاطبان هنری است. مضامینی که این شرکت ارائه می دهد همه برای نمایش محصولات زیبا طراحی شده اند. همه بهترین نمونه های طراحی BigCartel مینیمالیستی هستند و کالاهای زیبایی شناختی را که مشتریان خود به فروش می رسانند کاملاً به نمایش می گذارد.

دسک تاپ thegoodtwin

مثال بالا فقط نوت بوک ها را به فروش می رساند اما همانطور که می بینید محصولات اصلی ترین ویژگی هستند. طراحی وب سایت حداکثر حداکثر است. این علاوه بر آنچه محصول به نظر می رسد ، بی اهمیت تر از هنرمندان است ، زیرا این محصول بی ربط است.

با استفاده از این خدمات بسیار ساده و استفاده از زمان تنظیم در انتهای بسیار پایین ، وجود دارد زمان زیادی برای کار روی هنر و محصولات خود باقی مانده است.

آسان برای استفاده

ماهیت حداقلی BigCartel یکی از ساده ترین استفاده از سیستم عامل های تجارت الکترونیکی را در بازار به ارمغان می آورد. BigCartel است نه برای افرادی که می خواهند به درون خرده تجارت تجارت الکترونیک پرش کنند.

داشبورد بزرگ-کارتل

آنها شما را با یک داشبورد ساده ارائه می دهند که به شما امکان می دهد چند کار مختلف را انجام دهید. قابلیت شخصی سازی سطح بالا نام بازی با BigCartel نیست و این یک UI عالی برای افرادی است که به سادگی علاقه دارند

سایر سرویس ها نیز به راحتی قابل استفاده هستند اما BigCartel در واقع در این دسته ممکن است تاج را به دست آورد. من به موقع خودم ، می توانم یک وب سایت مناسب و معقول در نیمه راه را در BigCartel با پنج محصول در خود داشته باشم 18 دقیقه و 47 ثانیه.

بدیهی است که هیچ مشکلی در وقت خود صرف نمی کنید. من فقط می گویم – شما قطعاً مجبور نیستید و هنوز هم می توانید یک وب سایت بسیار زیبا داشته باشید.

منفی

مقیاس پذیر نیست

این واقعاً خیلی شیرین است که همراه با مغازه کوچک artsy خود در BigCartel در حال چرت زدن باشید و به دلایلی ویروسی شوید. شما می خواهید تجارت خود را به عنوان پول در حال ریختن در مقیاس قرار دهید. مشکل این است BigCartel برای این کارایی ندارد. مطمئناً مجبور خواهید بود به سرویس دیگری تغییر دهید.

من حدس می زنم ضربه زدن به آن با فروشگاه بزرگ مشکل بزرگی نیست. مشکل این است که اگر این کار را انجام دهید ، احتمالاً می خواهید به یک راه حل متفاوت تجارت الکترونیک تغییر دهید.

همچنین ، داشتن یک کتابخانه بزرگ محصول و مقیاس گذاری آن به خوبی کار نمی کند در BigCartel. آنها براساس چند محصول شما قیمت می کنند آنها تعداد محصولات را در 300 قرار داده اند. اعطای 300 محصول به این معنی است که شما یک کالای بزرگ و پوچ محصولات بزرگ را ندارید. من احتمالاً به هرکسی که محصولات بسیاری را توصیه می کند توصیه می کنم که به هر حال آنرا فرو بکشند.

ویژگی ها و ادغام محدود

با توجه به ماهیت حداقلی BigCartel آنها ذاتاً برخی ویژگی هایی را که بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی شامل آن هستند از دست نمی دهند. ویژگی هایی مانند آنها ابزار محاسبه مالیات مقدار زیادی را به دلخواه خود بگذارید و هزینه حمل و نقل فقط می تواند تعیین شود نرخ حمل و نقل تخت.

BigCartel دارای چندین ادغام است اما تعداد آنها کم است ، به ویژه هنگامی که با یک سرویس مانند Shopify مقایسه کنید – که دارای هزاران نفر است.

نکته این است – بدیهی است که این کار با طراحی است. BigCartel به وضوح علاقه ای به ارائه بازار گسترده ای ندارد. آنها فقط می خواهند که سازندگان و هنرمندان از خدمات خود برای نشان دادن خلاقیت و هنر خود استفاده کنند.

هیچ حقیقتاً اشتباهی با این رویکرد وجود ندارد ، این بدان معنی است که تمام ویژگی ها و ادغام خدماتی مانند Shopify در دسترس نخواهد بود.

ساخت فروشگاه شما

راه اندازی فروشگاه شما به آسانی با BigCartel امکان پذیر است. به معنای واقعی کلمه هیچ چیز گیج کننده یا مشکل در مورد آن وجود ندارد راه اندازی باید کمتر از یک ساعت طول بکشد حتی اگر واقعاً بخواهید وقت خود را بگذرانید. همانطور که قبلاً اشاره کردم ، یک فروشگاه خوب درست کردم زیر 20 دقیقه.

چگونه کار می کند

درست پس از ایجاد حساب کاربری ، رابط کاربری ساده ای قبل از شما ظاهر می شود. اگر چیزی شما را گیج کرده یا مشکل ایجاد کرده است ، می توانید در مرکز راهنمایی کمک پیدا کنید یا می توانید با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید.

صفحه اضافه کردن کارتل بزرگ

پس از طی کردن چند مرحله با رابط راه اندازی ، داشبورد (نمایش داده شده در بخش جوانب مثبت) چیز بعدی خواهد بود. قدم بعدی فقط برای انجام دادن است اضافه کردن محصولات و فروشگاه خود را طراحی کنید – هر دو مورد گام به گام و بسیار آسان هستند.

مضامین

BigCartel در حال حاضر پانزده موضوع دارد. همه آنها مینیمالیستی هستند و بیشتر از طراحی واقعی وب سایت روی محصولات تمرکز می کنند.

مضامین بزرگ کارتل

هر یک ویرایش آسان است و می تواند عکس های بزرگی را به نمایش بگذارد. مضامین بسیار آسان برای دستکاری و ایجاد روشی زیبا برای نمایش محصولات است.

وقتی شخصی سازی بیشتری مورد نظر است ، این مشکل ایجاد می شود. شما باید برخی از برنامه نویسان را انجام دهید یا شخصی را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. اگر این کاری است که شما می خواهید انجام دهید ، BigCartel به هیچ وجه معنای انتخاب شما را ندارد.

همچنین مضامین شخص ثالث وجود دارد ، اما اکثر آنها اساساً همان چیزی هستند که می توانید در BigCartel بدست آورید و ممکن است از همان سطح پشتیبانی یا بهینه سازی موبایل برخوردار نباشد..

ویژگی های تجارت الکترونیک

توانایی ها

بهترین راه برای توصیف قابلیت های BigCartel این است که بگوییم این توانایی را دارد که قادر به آن است. چه کاری انجام می دهد – این کار را به خوبی انجام می دهد.

BigCartel دارای ابزار عالی SEO که می تواند اطمینان حاصل کند که شما مرتکب عیب یابی عظیم SEO نمی شوید. همچنین به شما امکان ایجاد کد تخفیف را می دهد و به شما امکان می دهد فروشگاه فیس بوک خود را مدیریت کنید.

علاوه بر این ، BigCartel یک برنامه تلفن همراه دارد که به معنای آن است که می توانید فروشگاه خود را در حال حرکت مدیریت کنید.

ادغام

جای تعجب نیست که BigCartel تعداد دیوانه کننده ای از ادغام ندارد. چیز خوب این است آنها همه موارد لازم را دارند و همه آنها با کیفیت بالا هستند.

BigCartel دارای ادغام هایی مانند فروشگاه فیس بوک ، Google Analytics ، LiveChat ، چاپی ، MailChimp ، Art Of Where و تعداد معدودی از افراد دیگر.

بهینه سازی موبایل

همه مضامین BigCartel بهینه سازی شده اند. این بدان معناست که شما لازم نیست دو فروشگاه جداگانه برای فروشگاه خود ایجاد کنید که افراد در رایانه مشاهده کنند و شخصی که از طریق تلفن خود به آنها دسترسی پیدا کند.

bigcartel برای ios

طراحی های موبایل دقیقاً شبیه به طراحی های سنتی است و تجربه خرید موبایل را برای مشتری های آینده نسیم خواهد کرد.

در اینجا دو آمار سرگرم کننده وب سایت تجارت الکترونیک برای شما آورده شده است:

  • طراحی ضعیف موبایل به تنهایی برای 57٪ از کاربران اینترنت کافی است تا تجارت شما را به همسالان خود توصیه نکنند.
  • اگر وب سایت تلفن همراه به صورت ناخوشایند نمایش یابد ، تقریباً 80٪ از مصرف کنندگان از همکاری با وب سایت شما متوقف می شوند.

پشتیبانی مشتری

BigCartel دارای پشتیبانی مشتری پاسخگو و مفید است. در صفحه تیم وب سایت خود آنها حتی تمام نمایندگان پشتیبانی مشتری خود را به نمایش می گذارند – این بدان معنی است که آنها واقعاً دارند در اولویت پشتیبانی مشتری.

مسئله پشتیبانی است نه 24/7 و پشتیبانی تلفنی یا گپ ندارند. راه مورد علاقه من برای تماس با تیم پشتیبانی از طریق چت و نداشتن آن نوع از ضربه گیر است.

آنها همچنین دارای یک مرکز راهنمایی هستند که بیشتر مواردی را که هنگام استفاده از خدمات ممکن است بوجود بیاید ، پوشش می دهد.

پشتیبانی bigcartel

این بخش در بخش های مختلفی مانند بخش اصول اولیه نمایش داده شده در بالا سازماندهی شده است. هر بخش دستورالعمل های ساده ای در مورد نحوه استفاده از هر جنبه از سازنده وب سایت نشان می دهد.

قیمت گذاری

BigCartel نسبت به سایر گزینه های خوب موجود در بازار ، قیمت گذاری را نسبتاً متفاوت نشان می دهد. این می تواند به نفع یا ضرر شما باشد.

با تمام برنامه های پرداخت شده ، هر ویژگی در دسترس هر مشتری است. تنها تفاوت در تعداد محصولاتی است که می توانید بفروشید. اگر فقط قصد فروش زیر 20 محصول را برای همیشه دارید – BigCartel یک گزینه ارزان قیمت شگفت انگیز است.

این شرکت همچنین یک طرح طلای رایگان را ارائه می دهد که به هر کسی امکان می دهد BigCartel را امتحان کند. این برنامه رایگان به شما امکان می دهد تا حداکثر 5 محصول را بارگذاری کنید و از ویژگی های محدودی برخوردار هستید. یک ایده خوب خواهد بود اگر تصمیم گرفتید که دوست دارید ، برنامه رایگان را امتحان کنید و سپس آن را ارتقا دهید.

نتیجه

اگر یک هنرمند یا هر چیزی شبیه یک هنرمند هستید و به دنبال راهی آسان برای فروش محصولات خود در وب سایت خود هستید – به جای Etsy ، BigCartel باید انتخاب تجارت الکترونیک شما باشد..

وجود دارد تقریباً هیچ منحنی یادگیری وجود ندارد و می توانید یک وب سایت کاربردی داشته باشید که نمایانگر شما باشد محصولات در حدود 30 دقیقه.

Shopify یک پلت فرم شگفت انگیز تجارت الکترونیک و بیشترین پیشنهاد ما برای تجارت الکترونیکی است اما BigCartel ما را شگفت زده کرد ثابت کنند که چقدر خوب هستند در ارائه خدمات به بازار هدف خود.

حال اگر فکر می کنید ، “چرا نمی توانم هزار محصول بفروشم؟ از الان 6 ماه چه اتفاقی می افتد؟ “، بنابراین ممکن است بخواهید بررسی ما را بررسی کنید Wix vs WordPress برای یک راه حل مناسب تر.

سؤالات متداول

BigCartel رایگان است?

BigCartel یک برنامه رایگان ارائه می دهد که به شما امکان می دهد از ویژگی های محدود استفاده کنید و تا پنج محصول را بفروشید. این ایده آل برای امتحان کردن سرویس قبل از بروزرسانی است.

آیا Shopify بهتر از BigCartel است?

با یک کلمه – بله. به دو کلمه – بستگی دارد. Shopify برای اکثر افرادی که به دنبال ساخت فروشگاه تجارت الکترونیک هستند بهترین انتخاب است. BigCartel یک جایگزین خارق العاده برای افرادی است که می خواهند محصولات هنری خود را در فضای آنلاین خودشان به نمایش بگذارند و نمی خواهند یک شیرجه عمیق در تجارت الکترونیک بپیمایند.

BigCartel چه کاری انجام می دهد?

BigCartel یک بستر تجارت الکترونیک است. آنها هدفشان این است که به هنرمندان در فروش محصولات هنری خود و برندهای کوچک که محصولات هنری را می فروشند ، خدمات دهند.

آیا BigCartel قطع می کند?

هزینه های پردازش کارت اعتباری با Stripe و PayPal وجود دارد اما BigCartel فقط هزینه ماهانه را می پردازد – بدون هزینه تراکنش.

پرداخت Stripe چگونه کار می کند?

استفاده از نوار بسیار آسان است. تمام کاری که انجام می دهید اینست که یک حساب کاربری درست کنید و اطلاعات حساب بانکی خود را وارد کنید. وقتی شخصی چیزی را از شما خریداری می کند ، از طریق Stripe ، پول فقط مستقیماً به حساب بانکی شما پرداخت می شود.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author