Recenzja Bluehost (2020)

Nic dziwnego, że tak wiele osób pyta nas o Bluehost.

Za każdym razem, gdy firma hostingowa jest wyraźnie zalecana przez WordPress.org, prawdopodobnie możesz założyć, że warto to sprawdzić.

Zwłaszcza gdy weźmiesz pod uwagę, że WordPress ma moc większą niż, och pół stron internetowych w Internecie…

logo bluehost

Chociaż poparcie WordPress firmy Bluehost mówi wiele o popularności usługi, są wśród nas tacy, którzy chcą wiedzieć, czy ta popularność jest rzeczywiście zasłużona.

Czy Bluehost po prostu używa efektu Kardashian (świetny marketing o niemal zerowej wartości rzeczywistej), aby sprzedać słabą usługę hostingową?

… A może są one obecnie jednym z trzech najlepszych hostów na rynku?

Dobrze…

Musisz tylko czytać, aby się dowiedzieć. ��

Krótka historia wszystkiego – edycja Bluehost

W 1996 r., W erze połączenia telefonicznego (kiedy dinozaury wędrowały po krainach i nadal można było znaleźć dobrą muzykę w radiu), niewielki zespół doświadczonych programistów i techników założył Bluehost w Provo w stanie Utah.

Nie wiedzieli o tym wtedy, ale w ciągu 2 dekad ich cholerny mały startup wyrósłby na największy hosting Behemotów na świecie, zatrudnić ponad 750 osób i być odpowiedzialnym za obsługę ponad 2 000 000 stron internetowych na całym świecie.

Polecany przez wszystkich, od samych WordPressów, przez Pat Flynna z Smart Passive Income, po Johna Lee Dumasa z Entrepreneur on Fire (i praktycznie każdego innego przedsiębiorcy internetowego), Bluehost stał się synonimem hostingu i skutecznie stał się światowa usługa hostingowa.

… Co naprawdę dało firmie nieuczciwą przewagę.

Rzecz, która naprawdę wyróżnia Bluehost na tle innych najlepsze firmy hostingowe sprawdziliśmy na stronie, że nie jest to tylko usługa (która jest na równi z HostGator i SiteGround). Faktem jest, że wielkość firmy i bezprecedensowy rozwój pozwoliły im zaoferować swoje usługi po tak niewiarygodnie niskiej cenie.

Rzućmy okiem na niektóre z oferowanych przez nich planów, abyś mógł zobaczyć, co mam na myśli …

CECHY PLANU: Czego możesz się spodziewać

1. TO Dirt Cheap

Po prostu usuńmy to teraz… Bluehost jest tani. Jak cholernie tanie.

Z plany zaczynają się już od 2,95 $ / miesiąc, Bluehost pozwala Ci hostować małe strony internetowe (które odwiedzają mniej niż 20 000 odwiedzających miesięcznie) za – dosłownie – taką samą cenę jak kawa Venti Iced od Starbucks.

Nie naprawdę

2. Wiele planów do wyboru

Bez względu na to, czego potrzebujesz Ty lub Twoja firma, Bluehost zapewnia Ci ochronę. Możesz wybierać spośród serwerów współdzielonych, VPS, dedykowanych, chmurowych i hostingu WordPress, aby sprostać wszelkim wymaganiom.

Niezależnie od tego, czy chcesz rozwinąć kolejny 8-cyfrowy sklep eCommerce z tysiącami produktów, podzielić się swoimi przemyśleniami na temat polityki płci i Jordana Petersona, czy prowadzić gigantyczną stronę korporacyjną, która generuje miliony wyświetleń miesięcznie, Bluehost ma co najmniej jeden plan, który dostanie dokładnie to, czego potrzebujesz.

3. Nielimitowana szerokość pasma & 100 kont EMAIL

tak. Nieograniczona przepustowość. Nie musisz już martwić się awarią witryny po tym opublikowanym niedawno wirusowym artykule. Będziesz dobry na prawie wieczność.

Jeśli chodzi o pocztę e-mail, plany startowe Bluehost obejmują wiele 100 kont (co powinno wystarczyć dla wszystkich, aby uratować duże korporacje) i możesz przejść na nieograniczoną liczbę kont dzięki planowi Plus lub Business Pro.

Natomiast większość innych tanich hostów oferuje miejsca w zakresie od zera do trzech bezpłatnych kont e-mail.

4. Świetne czasy sprawności i prędkości ładowania

Chociaż Bluehost niekoniecznie  najszybsza lub najbardziej niezawodna usługa hostingowa na rynku (zależy to od tego, kogo zapytasz), to właśnie tam są najlepsze psy.

A za cenę, którą płacisz, trudno będzie znaleźć usługę hostingową, która mogłaby pokonać te liczby.

Bluehost-Up-time-History

5. Marketingowe „bonusy” Bluehost

Spójrz, 99,99% „darmowych bonusów”, które otrzymujesz za wszystko, co kupujesz w Internecie, to ale z pewnością jest chwytem marketingowym zaprojektowany, aby popchnąć Cię ponad krawędź, dzięki czemu kupisz główny produkt.

Ale muszę powiedzieć, 200 USD w darmowych kredytach reklamowych (dla Google, Bing i Twittera) oferowane przez Bluehost to nic, z czego można się wyśmiewać. Jeśli jesteś doświadczonym marketerem, wystarczy na początkowy budżet, aby szybko zarobić i ponownie zainwestować w zwiększenie liczby odbiorców.

6. Świetny cPanel

Według naszego zespołu doświadczonych specjalistów od hostingu stron internetowych dokładnie 99,87% cPaneli wdrożonych przez przeciętną firmę hostingową jest dokładnie takie samo. ��

Ale Bluehost wprowadził kilka fajnych drobnych poprawek i aktualizacji, aby ich wersja była jeszcze prostsza w użyciu dla początkujących użytkowników.

I to jest prawdziwy punkt sprzedaży Bluehost. Pozwalają kompletnym nowicjuszom szybko i skutecznie budować prawdziwe strony internetowe (które mogą generować prawdziwe zyski) za grosze na dolarze.

Twoja babcia prawdopodobnie mogłaby użyć tego cPanel…

Time To Breakdown Ceny i plany Bluehost

Zanim przejdę do tej recenzji, musisz zrozumieć który usługa hostingowa jest właśnie dla Ciebie.

Nie chcesz wydawać pieniędzy na usługi, z których nie będziesz korzystać, ale nie chcesz także przechodzić przez migrację i aktualizację swojej usługi, jeśli odkryjesz, że istnieje krytyczna funkcja (lub 10) na obecnym poziomie hostingu nie oferuje.

UDOSTĘPNIANIE HOSTÓW (prawdopodobnie właśnie dla Ciebie)

Pomyśl o hostingu współdzielonym, jak wynajęcie słodkiego nowego pada z kilkoma przyjaciółmi. Z wyjątkiem tego przypadku wynajmujesz miejsce na serwerze wraz z dziesiątkami (może nawet setkami) nieznajomych w Internecie. �� ��

Ale nie pozwól, aby cię to przestraszyło… W ten sam sposób, w jaki prawdopodobnie wynajmujesz mieszkanie ze współlokatorem, aby pomóc zaoszczędzić pieniądze, Hosting współdzielony pozwala Bluehost utrzymać niezwykle niski koszt hostingu.

Ten styl udostępniania zasobów jest idealny dla osób dopiero rozpoczynających działalność w świecie własności witryny i jest idealnym miejscem na rozpoczęcie, jeśli chcesz założyć małą firmę, blog lub sklep eCommerce.

Minusem tego planu hostingowego jest to, że gwałtowny wzrost ruchu DOWOLNEJ z hostowanych witryn internetowych może utrudnić dostęp do innych witryn na serwerze.

Tak jak gdybyś miał trudności z przebijaniem się przez kuchnię, gdyby twój współlokator zaprosił ponad 50 swoich najlepszych przyjaciół, będziesz miał trudności z dostępem do niego Twój witryny, jeśli którakolwiek z innych witryn na serwerze doświadczy nieoczekiwanych skoków ruchu w witrynie.

Bluehost oferuje te trzy różne plany pod wspólnym parasolem hostingowym:

  • Rozrusznik: 7,99 USD / miesiąc
  • Plus: 10,49 USD / miesiąc (Starter + nieograniczona przestrzeń i przepustowość)
  • Biznes Pro: 23,99 USD / miesiąc (Starter + nieograniczona przestrzeń i przepustowość + zaawansowane funkcje bezpieczeństwa)

My przetestowany wszystkie trzy poziomy przed napisaniem tej recenzji i wszystkie działają na równi ze sobą. Jeśli nie spodziewasz się, że Twoja witryna zostanie w najbliższym czasie poddana poważnym obciążeniom, jest to zdecydowanie pakiet hostingowy dla Ciebie.

HOSTING VPS

Jeśli hosting dzielony jest jak wynajęcie miejsca z kilkoma przyjaciółmi, hosting VPS jest jak uaktualnienie do własnego mieszkania.

Ten styl hostingu, mimo że nadal znajduje się na tym samym serwerze fizycznym, dzieli przestrzeń między serwerami między klientami, abyś nie musiał się już martwić o swoich nieznośnych „współlokatorów” kradnących całą Twoją wspaniałą przepustowość.

Ceny za tę usługę wahają się od 30 do 120 USD / miesiąc w zależności od wymaganej prędkości przetwarzania i miejsca.

Jeśli Twoja witryna zaczyna się rozwijać i piszesz od czasu do czasu artykuł wirusowy (lub piosenkę), będzie to usługa odpowiednia dla Ciebie.

DEDYKOWANE HOSTOWANIE

Jeśli pomyślnie ukończyłeś Małe Ligi i teraz grasz w cholernej MLB, potrzebujesz dedykowanego hostingu.

Korzystanie z dedykowanego hosta jest jak kupno własnego domu. Będziesz miał swój fizycznie oddzielny serwer, który będzie używany przez ciebie i tylko ciebie. To jest konieczne tylko, jeśli masz bardzo duży ruch każdego miesiąca (ponad 100 000 odwiedzających) lub niezliczoną liczbę funkcji i zaawansowanego kreatora stron internetowych, które wykraczają poza to, co usługa VPS może obsłużyć.

Począwszy od 149,99 USD miesięcznie dedykowany hosting Bluehost jest zdecydowanie najkorzystniejszą opcją na stole… Ale wciąż jest tańszy niż zakup dedykowanej usługi hostingowej za pośrednictwem ich konkurenci.

HOSTING WORDPRESS

Niestety, panowanie Bluehost jako najtańszej usługi hostingowej wysokiej jakości dobiegło końca…

Podczas gdy wszystkie wyżej wymienione usługi na liście są zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem dla każdej złotówki, Bluehost poważnie upuścił piłkę, jeśli chodzi o hosting WordPress.

Przy rażącym 25 USD miesięcznie Bluehost jest ponad dwukrotnie droższy niż ich najbliższy konkurent, SiteGround (który pobiera tylko 10 USD miesięcznie za porównywalny hosting WordPress).

Jeśli chcesz tylko hostingu WordPress, zdecydowanie wybierzesz dostawcę innego niż Bluehost. (My zdecydowanie polecam SiteGround.)

FUNKCJE BLUEHOST & Inne bonusy:

ECOMMERCE

eCommerce: Ilekroć słyszę słowo „eCommerce”, Bluehost nie jest pierwszą firmą, do której zwracałbym się o pomoc.

Nie oznacza to jednak, że nie są one przygotowane do obsługi wszystkich potrzeb eCommerce, jeśli zdecydujesz się im zaufać pod patronatem.

Dzięki pakietom eCommerce firmy Bluehost, otrzymasz nieograniczoną przepustowość i mnóstwo koszyków do wyboru wraz z dziesiątkami innych funkcji, które usprawnią Twoje internetowe przedsięwzięcia sprzedażowe.

Biorąc to pod uwagę, z pewnością możesz znaleźć inne firmy, które mogą uruchomić Cię wiele łatwiejsze niż Bluehost (na przykład… Shopify). Jednak… Wiele hostów eCommerce wyższych poziomów może obsługiwać więcej niż 30 USD miesięcznie, a jeśli dopiero zaczynasz, może to wydawać się dużo.

Więc jeśli potrzebujesz prostego i łatwego w użyciu hosta eCommerce i narzędzia do tworzenia witryn, Bluehost jest idealny dla twoich potrzeb.

BEZPIECZEŃSTWO

Firmy różnej wielkości, cierpiące z powodu MASYWNYCH naruszeń danych i ataków o jurajskich proporcjach (ktoś docelowy i Equifax?), Nie powinny pozostawić bezpieczeństwa swojej stronie przypadkowi.

szczęśliwie, Bluehost ma bezpieczeństwo bardzo poważnie oferuje nawet najbardziej podstawowym użytkownikom trzy warstwy ochrony przed spamem, blokuje funkcje adresów IP i integrację CloudFlare jednym kliknięciem.

(Uwaga: CloudFlare może wydawać się chwytliwą premią marketingową… Ale tak nie jest. Nie zrobi wiele. Ale sprawi, że Twoja strona internetowa będzie znacznie szybsza i bezpieczniejsza dzięki szybkiemu i skutecznemu wyłączaniu wszelkich przychodzących ataków DDoS).

OBSŁUGA KLIENTA

obsługa czatu bluehostJeśli kiedykolwiek wcześniej kupiłeś hosting, wiesz równie dobrze, jak ja, że ​​przemysł hostingowy utrzymuje absolutnie absurdalny standard obsługi klienta… To znaczy, że dla większości hostów nie ma ŻADNEGO standardu.

Chociaż poprawia się to w ostatnich latach (wydaje mi się, że kilku kierowników na poziomie C w końcu spojrzało na konta swojej firmy na Twitterze), Zdecydowana większość internetowych hostów upuszcza piłkę w obszarze obsługi klienta i mocno to upuszczają.

Więc jak się układa Bluehost? Ku mojemu zaskoczeniu… Naprawdę cholernie dobrze. Bluehost oferuje fantastyczne 24/7 wsparcie na żywo z call center zlokalizowanymi na terenie Stanów Zjednoczonych i obsługiwanymi przez osoby, które faktycznie potrafią mówić w spójnym języku angielskim! (Co za nowatorski pomysł).

Co więcej, większość przedstawicieli jest przyjazna, uprzejma i skuteczna. W pewnym momencie przedstawiciel serwisu był tak słodki, że założyłem, że MUSI pochodzić z Kanady, a nie ze Stanów Zjednoczonych (przesiąknięci sąsiedzi ��)

Podsumowanie tego przeglądu: Bluehost = IDEALNY DLA NOWOŚCI

W sumie, Bluehost to idealna usługa hostingu dla każdego, kto zakłada swoją pierwszą stronę internetową lub blog.

Są świetną „starterową” firmą dla tych, którzy nie mają budżetu na inwestowanie w droższą usługę, taką jak SiteGround, i oferują świetną wartość za cenę, którą płacisz.

Trudno będzie znaleźć więcej przyjazny dla początkujących, niezawodny i skuteczny hosting na rynku za cenę, którą pobierają, a Bluehost zdecydowanie zdobył naszą pieczęć aprobaty. ��

Może Ci się spodobać:

  • Najlepszy kreator stron internetowych

Referencje i zdjęcia:

  • CriticThoughts.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author