Recenzia Bluehost (2020)

Nie je žiadnym prekvapením, prečo sa nás toľko ľudí pýta na Bluehosta.

Kedykoľvek hostiteľská spoločnosť výslovne odporúča server WordPress.org, pravdepodobne môžete predpokladať, že sa oplatí vyskúšať.

Najmä ak si uvedomíte, že WordPress má viac právomocí ako, ohhh polovičná webových stránok na internete…

logo Bluehost

Zatiaľ čo podpora spoločnosti Bluehost vo formáte WordPress hovorí o popularite služby, sú medzi nami tí, ktorí chcú vedieť, či si táto popularita skutočne zaslúži alebo nie..

Používa Bluehost jednoducho Kardashianov efekt (skvelý marketing s takmer nulovou reálnou hodnotou) na predaj subpar hostingovej služby?

… Alebo sú vlastne jedným z troch najlepších hostiteľov na súčasnom trhu?

No …

Musíte to len čítať, aby ste to zistili. ��

Stručná história všetkého – vydanie Bluehost

V roku 1996, počas éry telefonického pripojenia na internet (keď dinosaury potulovali krajiny a stále ste v rádiu našli dobrú hudbu), malý tím dôvtipných vývojárov a technikov založil Bluehost v Provo v Utahu..

Nevedeli to v tom čase, ale do dvoch desaťročí by ich maličký malý startup začal prerásť do jedného z nich najväčší hosting Behemoths na planéte, zamestnávajú viac ako 750 osôb a zodpovedajú za napájanie viac ako 2 000 000 webových stránok na celom svete.

Odporúča každý od WordPressu po Pat Flynn o inteligentnom pasívnom príjme Johnovi Lee Dumasovi z Podnikateľa v ohni (a skoro každý iný online podnikateľ tam), Bluehost sa stal synonymom webhostingu a skutočne sa stal svetová webhostingová služba typu go-to.

… Čo skutočne prinieslo spoločnosti nespravodlivú výhodu.

To, čo skutočne Bluehosta odlišuje od ostatných top webhostingové spoločnosti skontrolovali sme, že web nie je len služba (čo je približne rovnako ako v prípade hostGator a siteGround). Skôr je to skutočnosť, že veľkosť spoločnosti a nebývalý rast im umožnili ponúkať svoje služby za neuveriteľne nízku cenu..

Pozrime sa na niektoré z plánov, ktoré ponúkajú, aby ste videli, čo tým myslím …

VLASTNOSTI PLÁNU: Čo môžete očakávať

1. IT’S Dirt Cheap

Poďme si to teraz vymknúť z cesty … Bluehost je lacný. Ako špina – lacno.

s plány začínajú už od 2,95 dolárov mesačne, Bluehost umožňuje hosťovať malé webové stránky (ktoré získajú menej ako 20 000 návštevníkov / mesiac) za – doslova – rovnakú cenu ako káva Venti Iced Coffee od spoločnosti Starbucks..

Skutočne nie

2. Veľa plánov na výber

Bez ohľadu na to, čo vy alebo vaša firma potrebujete, spoločnosť Bluehost vás pokryla. Môžete si vybrať zo zdieľaného, ​​VPS, dedikovaného, ​​cloudového servera a hostingu WordPress, aby ste vyhoveli všetkým požiadavkám, ktorým musíte čeliť.

Či už chcete rozšíriť ďalší 8-ciferný obchod s elektronickým obchodom s tisíckami produktov, podeliť sa o svoje názory na rodovú politiku a Jordan Peterson, alebo spustiť obrovskú firemnú webovú stránku, ktorá generuje milióny zobrazení mesačne, Bluehost má aspoň jeden plán, ktorý získa presne to, čo potrebujete.

3. Neobmedzená šírka pásma & 100 účtov EMAIL

Áno. Neobmedzená šírka pásma. Už sa nemusíte obávať zrútenia vašich webových stránok v dôsledku vírusového článku, ktorý ste nedávno uverejnili. Bude dobré ísť skoro navždy.

Pokiaľ ide o e-mail, štartovacie plány spoločnosti Bluehost zahŕňajú neuveriteľných 100 účtov (čo by malo stačiť pre každého, kto ukladá veľké korporácie) a vy môžete upgradovať na neobmedzený počet účtov pomocou plánu Plus alebo Business Pro.

Naopak, väčšina ďalších lacných hostiteľov ponúka niekde v rozmedzí od nuly do troch e-mailových účtov zadarmo.

4. Veľké rýchlosti prevádzky a zaťaženia

Hoci Bluehost nie je nevyhnutne  najrýchlejšia alebo najspoľahlivejšia hostingová služba na trhu (záleží však na tom, koho sa pýtate), je tu u najlepších psov.

A za cenu, ktorú zaplatíte, bude ťažké nájsť akúkoľvek hostingovú službu, ktorá dokáže tieto čísla poraziť.

Bluehost-Up-time-History

5. Marketingové bonusy spoločnosti Bluehost

Pozrite sa, 99,99% z „bonusov zadarmo“, ktoré získate pri všetkom, čo si kúpite na internete všetko, ale zaručene, že bude trikom na trhu sú navrhnuté tak, aby vás posunuli cez okraj, aby ste si kúpili hlavný produkt.

Ale musím povedať, bezplatné reklamné kredity vo výške 200 USD (pre spoločnosti Google, Bing a Twitter) ponúkané spoločnosťou Bluehost nie je nič, na čo by ste sa mohli zamerať. Ak ste dôvtipný obchodník, stačí vám počiatočný rozpočet, aby ste dosiahli rýchly zisk a znovu ho investovali do rozširovania svojho publika..

6. Veľký cPanel

Podľa nášho tímu skúsených webhostingových know-it-alls je presne 99,87% cPanel implementovaných vašou priemernou hostingovou spoločnosťou úplne rovnaké. ��

Ale Bluehost urobil niekoľko šikovných drobných vylepšení a vylepšení, aby ich verzia bola pre nováčikov webových stránok ešte jednoduchšia..

A to je skutočný predajný bod spoločnosti Bluehost. Umožňujú úplným nováčikom rýchlo a efektívne vytvárať skutočné webové stránky (ktoré môžu vytvárať skutočné zisky) pre haliere za dolár.

Vaša babička by pravdepodobne mohla používať tento cPanel …

Čas do členenia Ceny a plány spoločnosti Bluehost

Predtým, ako budem pokračovať v tejto kontrole, je dôležité, aby ste pochopili ktorý hostingová služba je pre vás to pravé.

Nechcete míňať peniaze za služby, ktoré nepoužívate, ale nechcete prejsť ani problémami s migráciou a inováciou služby, ak zistíte, že existuje kritická funkcia (alebo 10), ktorá zodpovedá vašej aktuálnej úrovni. hostingu neponúka.

ZDIEĽANÉ HOSTING (pravdepodobne to pravé pre vás)

Pomyslite na zdieľaný hosting, ako napríklad prenájom pár nových priateľov na sladkej podložke. Okrem tohto prípadu si prenajímate priestor na serveri spolu s desiatkami (možno aj stovkami) cudzincov na internete. �� ��

Nenechajte sa však vystrašiť … Rovnakým spôsobom, ako ste si pravdepodobne prenajali byt so spolubývajúcim, aby ste ušetrili peniaze., zdieľaný hosting umožňuje spoločnosti Bluehost udržať neuveriteľne nízke náklady na váš hosting.

Tento štýl zdieľania zdrojov je ideálny pre jednotlivcov, ktorí práve začínajú vo svete vlastníctva webových stránok, a je ideálnym miestom na začatie, ak hľadáte založenie malej firmy, blogu alebo elektronického obchodu..

Nevýhodou tohto plánu hostenia je, že prudký nárast prenosu z ktoréhokoľvek hosteného webového servera môže sťažiť prístup k iným webovým stránkam na serveri..

Ak si spolubývajúci pozval viac ako 50 jeho najlepších priateľov, bude ťažké sa mu dostať do kuchyne. tvoj ak na ktoromkoľvek z ostatných serverov na vašom serveri dochádza k neočakávaným skokom v prenose ich stránok.

Bluehost ponúka tieto tri rôzne plány pod spoločným hostiteľským dáždnikom:

  • starter: $ 7,99 / mesiac
  • Plus: $ 10,49 / mesiac (Štartér + neobmedzený priestor a šírka pásma)
  • obchodné Pro: 23,99 $ mesačne (Štartér + neobmedzený priestor a šírka pásma + rozšírené bezpečnostné funkcie)

my testovaný pred napísaním tohto prehľadu všetky tri úrovne a všetci spolu vystupujú približne na rovnakej úrovni. Ak neočakávate, že vaše webové stránky budú v blízkej budúcnosti vystavené nejakému vážnemu stresu, je to určite hostingový balík pre vás.

VPS HOSTING

Ak je zdieľaný hosting ako prenájom miesta s niekoľkými priateľmi, hosting VPS je ako upgrade na vlastný byt.

Tento štýl webhostingu, aj keď sa stále nachádza na rovnakom fyzickom serveri, rozdeľuje serverový priestor medzi zákazníkov, aby ste si už nemuseli robiť starosti s vašimi podráždenými „spolubývajúcimi“, ktorí kradnú celú vašu slávnu šírku pásma.

Ceny za túto službu sa pohybujú od 30 do 120 dolárov za mesiac v závislosti od množstva rýchlosti spracovania a potrebného ukladacieho priestoru.

Ak sa váš web začína rozširovať a píšete príležitostný vírusový článok (alebo pieseň), bude to pre vás služba, ktorá je pre vás najvhodnejšia.

ZAMERANÉ HOSTING

Ak ste úspešne absolvovali Little Leagues a teraz hráte na frigging MLB, potom je potrebný špecializovaný hosting..

Použitie špecializovaného hostiteľa je ako kúpa vlastného domu. Budete mať svoj vlastný fyzicky samostatný server, ktorý budete používať vy a iba vy. Toto je potrebné iba v prípade, že máte extrémne vysoký prenos každý mesiac (napríklad 100 000 a viac návštevníkov) alebo nespočetné množstvo funkcií a pokročilých sprievodcov webových stránok, ktoré idú nad rámec toho, čo zvládne služba VPS..

Už od 14,99 dolárov mesačne je vyhradený hosting spoločnosti Bluehost určite najlepšou možnosťou na stole … Ale je to stále lacnejšie ako nákup špecializovanej hostovacej služby prostredníctvom ich konkurenti.

HORÚCE SVETLO

Bohužiaľ, panovanie Bluehost ako najdostupnejšia vysoko kvalitná hostingová služba sa skončila …

Zatiaľ čo všetky vyššie uvedené služby na zozname sú, zďaleka, najlepším treskom pre vaše peniaze, Bluehost vážne odmietol loptu, pokiaľ ide o ich hosťovanie prostredníctvom WordPress.

Pri neuveriteľných 25 $ mesačne je Bluehost viac ako dvakrát drahší ako ich najbližší konkurent, SiteGround (ktorý za porovnateľný hosting WordPress účtuje iba 10 dolárov mesačne)..

Ak chcete iba hosťovať WordPress, určite si budete chcieť vybrať iného poskytovateľa ako Bluehost. (Dôrazne odporučiť SiteGround.)

MODRÉ FUNKCIE & Ďalšie bonusy:

ELEKTRONICKÝ OBCHOD

eCommerce: Kedykoľvek začujem slovo „eCommerce“, Bluehost nie je presne prvá spoločnosť, na ktorú by som sa chcel obrátiť so žiadosťou o pomoc.

To však neznamená, že nie sú vybavené na to, aby zvládli všetky vaše potreby elektronického obchodu, ak sa im rozhodnete dôverovať sponzorovi..

S balíčkami elektronického obchodu spoločnosti Bluehost, získate neobmedzenú šírku pásma a množstvo nákupných košíkov, z ktorých si môžete vybrať spolu s desiatkami ďalších funkcií, ktoré zefektívnia vaše online predajné úsilie.

Ako už bolo povedané, určite nájdete ďalšie spoločnosti, ktoré vás môžu uviesť do prevádzky veľa jednoduchšie ako Bluehost (napríklad … Shopify). Avšak… Mnohí z vyšších hostiteľov webového obchodu s elektronickým obchodom vás môžu spustiť viac ako 30 dolárov mesačne a ak sa práve začínate, môže to vyzerať ako veľa.

Ak teda potrebujete jednoduchého a ľahko použiteľného hostiteľa eCommerce a staviteľa stránok, Bluehost je ideálny pre vaše potreby.

SECURITY

V prípade spoločností všetkých veľkostí, ktoré trpia MASÍVNYMI narušeniami údajov a hackami jurských rozmerov (Target a Equifax, niekto?), By ste mali mať zmysel nechať bezpečnosť svojich webových stránok náhodou..

našťastie, Bluehost berie bezpečnosť veľmi vážne a ponúka aj svojim najzákladnejším používateľom tri vrstvy ochrany proti spamu, blokovanie funkcií IP adries a integráciu CloudFlare jedným kliknutím.

(Poznámka: CloudFlare sa môže javiť ako trikový marketingový bonus … Ale nie je to tak. Nerobí to veľa. Rýchlo a efektívne však zastaví všetky prichádzajúce útoky DDoS, vďaka čomu bude váš web oveľa rýchlejší a bezpečnejší).

SLUŽBA ZÁKAZNÍKOV

podpora chatu BluehostAk ste si už predtým zakúpili webhosting, potom viete rovnako dobre ako ja, že priemysel hostujúci web sa drží úplne absurdne v štandarde zákazníckych služieb … To znamená, že pre väčšinu webhostingov neexistuje žiadny štandard..

Aj keď sa to v posledných rokoch zlepšilo (myslím, že niekoľko vedúcich pracovníkov na úrovni C sa konečne pozrelo na účty spoločnosti Twitter na svojej spoločnosti), drvivá väčšina webových hostiteľov na trhu stráca loptu v oblasti zákazníckeho servisu a tvrdo to klesajú.

Ako sa teda Bluehost hromadí? K môjmu prekvapeniu … Naozaj sakra. Bluehost ponúka fantastické 24/7 živá podpora s telefonickými centrami nachádzajúcimi sa v USA a prevádzkovanými jednotlivcami, ktorí skutočne hovoria jednotnou angličtinou! (Aký nový nápad).

Väčšina zástupcov je navyše priateľská, zdvorilá a efektívna. V jednom okamihu bola zástupkyňa služby taká milá, že som predpokladala, že HAD pochádza z Kanady a nie z USA (soorry susedia ��)

Zhrnutie tohto prehľadu: Bluehost = DOKONALÉ PRE NOVINÁROV

Všetko vo všetkom, Bluehost je perfektná webhostingová služba pre každého, kto začína svoju prvú webovú stránku alebo blog.

Ide o skvelú „štartovaciu“ spoločnosť pre tých z vás, ktorí nemajú rozpočet, aby investovali do drahších služieb, ako je SiteGround, a ponúkajú veľkú hodnotu za cenu, ktorú platíte.

Bude ťažké nájsť viac priateľský, spoľahlivý a efektívny webhosting pre začiatočníkov na trhu za cenu, ktorú účtujú a spoločnosť Bluehost určite získala našu pečať schválenia. ��

Tiež sa ti môže páčiť:

  • Najlepší tvorca webových stránok

Referencie a obrazové kredity:

  • CriticThoughts.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author