Огляд Bluehost (2020)

Не дивно, чому так багато людей запитують нас про Bluehost.

Кожен раз, коли WordPress.org явно рекомендує хостинг-компанію, ви можете припустити, що її варто перевірити.

Особливо, якщо врахувати, що WordPress більше ніж, о, о половина веб-сайтів в Інтернеті…

bluehost логотип

У той час як підтримка WordPress Bluehost говорить про популярність сервісу, є такі, хто хоче дізнатися, заслуговує чи ні ця популярність.

Bluehost просто використовує ефект Кардашян (чудовий маркетинг з майже нульовою реальною вартістю) для продажу хостингової послуги subpar?

… Або вони насправді є одним із трьох найкращих господарів на ринку сьогодні?

Добре…

Вам доведеться просто читати, щоб дізнатися це. ��

Коротка історія всього – Bluehost Edition

У 1996 році, в епоху комутованого Інтернету (коли динозаври блукали по землях, і ви все ще могли знайти хорошу музику по радіо), невелика команда кмітливих розробників і техніків заснувала Bluehost в Прово, штат Юта..

Вони цього не знали, але через 2 десятиліття їх маленький вигадливий стартап перетворився в один із найбільший хостинг Бегемотів на планеті, працевлаштовано понад 750 осіб та несе відповідальність за харчування понад 2 000 000 веб-сайтів по всьому світу.

Рекомендований всім від WordPress до Пат Флінн із Smart Pasive Income до Джона Лі Думи від підприємця у вогні (і майже всі інші онлайн-підприємці там), Bluehost став синонімом веб-хостингу та фактично став всесвітня послуга веб-хостингу.

… Що справді дало компанії несправедливу перевагу.

Те, що насправді відрізняє Bluehost від інших провідні веб-хостингові компанії ми розглянули на сайті, це не просто його сервіс (який знаходиться нарівні з HostGator та SiteGround). Швидше за все, той факт, що розмір компанії та небувале зростання дозволили їм пропонувати свої послуги за такою неймовірно низькою ціною.

Давайте подивимося на деякі запропоновані ними плани, щоб ви могли бачити, про що я …

ОСОБЛИВОСТІ ПЛАНУ: Що можна очікувати

1. Це бруд дешево

Давайте просто вийдемо з цього шляху прямо зараз… Bluehost – це дешево. Як бруд-фрік-дешево.

З плани починаються з 2,95 дол. на місяць, Bluehost дозволяє розміщувати невеликі веб-сайти (які отримують менше 20 000 відвідувачів на місяць) за – досить буквально – ту ж ціну, що і кава Venti Iced від Starbucks.

Насправді ні

2. Багато планів на вибір

Незалежно від того, що вам чи вашому бізнесу потрібно, Bluehost охопив вас. Ви можете вибрати спільний, VPS, виділений, хмарні сервери та хостинг WordPress, щоб відповідати будь-яким вимогам, з якими вам доведеться стикатися.

Якщо ви хочете виростити наступний восьмифігурний магазин електронної комерції з тисячами продуктів, поділитися своїми думками щодо гендерної політики та Джордана Петерсона, або запустити гігантський корпоративний веб-сайт, який генерує мільйони переглядів на місяць, Bluehost має принаймні один план, який отримає ви саме те, що вам потрібно.

3. Неограниченное ширину & 100 облікових записів електронної пошти

Так. Необмежена пропускна здатність. Більше не турбуйтеся про збій вашого веб-сайту після тієї вірусної статті, яку нещодавно опублікували. Ви будете готові йти майже назавжди.

Що стосується електронної пошти, стартові плани Bluehost включають колосальні 100 акаунтів (чого повинно вистачити для всіх, окрім великих корпорацій), і ви можете перейти на необмежену кількість облікових записів за допомогою програми Plus або Business Pro.

Навпаки, більшість інших дешевих хостів пропонують десь в межах від нуля до трьох безкоштовних акаунтів електронної пошти.

4. Велика швидкість і швидкість завантаження

Хоча Bluehost не обов’язково то найшвидший або найнадійніший хостинговий сервіс на ринку (хоча, це залежить від того, кого ви запитуєте), це правильно там із топ-собаками.

А за ціною, яку ви платите, вам буде важко знайти будь-який хостинг-сервіс, який може перемогти ці цифри.

Bluehost-Up-Time-History

5. Маркетинг “Бонуси” від маркетингу Bluehost

Подивіться, 99,99% “Безкоштовних бонусів”, які ви отримуєте за все, що купуєте в Інтернеті все, але гарантовано є маркетинговим трюком покликаний підштовхнути вас до краю, щоб ви купили основний товар.

Але, я мушу сказати, $ 200 безкоштовних кредитів на рекламу (для Google, Bing та Twitter), запропонований Bluehost, не є над чим насміхатися. Якщо ви є кмітливим маркетологом, цього достатньо для стартового бюджету, щоб швидко отримати прибуток і повернути його назад у зростання вашої аудиторії..

6. Великий cPanel

За даними нашої команди досвідчених веб-хостингів, знають, що саме 99,87% cPanel, реалізованих вашою середньою хостинговою компанією, точно такі самі. ��

Але Bluehost зробив кілька чудових маленьких налаштувань та оновлень, щоб зробити їх версію ще простішою для користування веб-сайту.

І це реальна точка продажу Bluehost. Вони дозволяють повним новачкам швидко та ефективно створювати справжні веб-сайти (що може принести реальний прибуток) за копійки долара.

Ваша бабуся, ймовірно, могла використовувати цей cPanel …

Час розбиття цін і планів Bluehost

Перш ніж продовжувати цей огляд, важливо, щоб ви зрозуміли котрий сервіс хостингу підходить саме вам.

Ви не хочете витрачати гроші на послуги, які ви не будете використовувати, але ви також не хочете переживати проблеми міграції та модернізації служби, якщо дізнаєтесь, що є важлива функція (або 10), що відповідає вашому поточному рівню хостинг не пропонує.

СЕКЦІОННЕ ХОСТИНГ (ймовірно, саме для вас)

Подумайте про спільний хостинг, як орендувати новий солодкий килимок з кількома друзями. За винятком цього випадку, ви орендуєте серверний простір поряд із десятками (можливо, навіть сотнями) сторонніх людей в Інтернеті. �� ��

Але не дозволяйте цьому лякати вас… Так само, як ви, швидше за все, взяли в оренду квартиру разом з сусідкою по кімнаті, щоб заощадити гроші, спільний хостинг дозволяє Bluehost тримати вартість вашого хостингу неймовірно низькою.

Цей стиль обміну ресурсами ідеально підходить для людей, які тільки починають працювати у світі власності веб-сайтів, і це ідеальне місце для початку, якщо ви хочете запустити малий бізнес, блог чи електронну комерцію.

Мінусом цього плану хостингу є те, що швидкість руху трафіку з будь-яких розміщених веб-сайтів може ускладнити доступ до інших сайтів на сервері.

Так само як і вам важко буде пробиратися крізь кухню, якщо ваш сусід по кімнаті запросив понад 50 найкращих друзів, вам буде важко отримати доступ свій сайт, якщо будь-який з інших сайтів на вашому сервері відчуває несподівані стрибки у трафіку свого сайту.

Bluehost пропонує ці три різні плани під загальним парасолькою хостингу:

  • Стартер: $ 7,99 / місяць
  • Плюс: $ 10,49 / місяць (Стартер + необмежений простір та пропускну здатність)
  • Бізнес Pro: $ 23,99 / місяць (Стартер + необмежений простір та пропускну здатність + розширені функції безпеки)

Ми перевірений всі три яруси, перш ніж написати цей огляд, і всі вони виступають нарівні один з одним. Якщо ви не очікуєте, що ваш веб-сайт в найближчому майбутньому буде поставлений під будь-яке серйозне напруження, це, безумовно, пакет хостингу для вас.

ВПС ГОСТИНКА

Якщо спільний хостинг – це як оренда місця з кількома друзями, хостинг VPS – це як модернізація до власної квартири.

Цей стиль веб-хостингу, хоча все ще розташований на одному фізичному сервері, розбиває серверний простір між клієнтами, щоб гарантувати, що вам більше не доведеться турбуватися про своїх примхливих «сусідів по службі», які крадуть всю вашу славну пропускну здатність.

Ціни на цю послугу коливаються від 30 до 120 доларів США на місяць залежно від необхідної швидкості обробки та зберігання.

Якщо ваш веб-сайт починає рости і ви пишете випадкові вірусні статті (або пісню), то це буде послуга, яка підходить саме вам.

ПОСВЕДЕННЕ ВІДБУДЖЕННЯ

Якщо ви успішно закінчили Малі Ліги і зараз граєте в чудовий MLB, то вам знадобиться присвячений хостинг..

Використовувати виділеного господаря – це як купити власний будинок. У вас буде власний фізично окремий сервер, який буде використовуватися вами та лише ви. Це є необхідний лише в тому випадку, якщо у вас надзвичайно велика кількість трафіку щомісяця (наприклад, 100 000+ відвідувачів) або безліч функцій та вдосконаленої майстерності веб-сайтів, що виходить за рамки того, що служба VPS може працювати.

Починаючи від $ 149,99 / місяць, присвячений хостингу Bluehost – це, безумовно, найцінніший варіант на столі … Але це все-таки дешевше, ніж купувати спеціалізований хостинг-сервіс через їх конкуренти.

РОЗПОЛУЧЕННЯ РОБОТИ

На жаль, правління Bluehost як найдоступнішого високоякісного хостингового сервісу закінчилося …

Хоча всі вищезгадані сервіси у списку, безумовно, найкращий удар для вашого долара, Bluehost серйозно кинув м’яч щодо хостингу WordPress.

При надзвичайних $ 25 на місяць Bluehost коштує в 2 рази дорожче, ніж їх найближчий конкурент, SiteGround (який платить лише 10 доларів на місяць за порівнянний хостинг WordPress).

Якщо ви хочете лише хостинг для WordPress, то ви неодмінно захочете вибрати іншого постачальника, ніж Bluehost. (Ми рішуче рекомендуємо SiteGround.)

ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ & Інші бонуси:

ЕКОМЕРС

Електронна комерція: Щоразу, коли я чую слово “електронна комерція”, Bluehost – це не перша компанія, до якої я б звернувся за допомогою.

Однак це не означає, що вони не оснащені всіма вашими потребами електронної комерції, якщо ви вирішите довірити їх своєму патронату.

З пакетами електронної комерції Bluehost, ви отримаєте необмежену пропускну здатність і безліч торгових візків на вибір разом з десятками інших функцій, які впорядкують ваші починання з продажу в Інтернеті.

Попри це, ви, безумовно, можете знайти інші компанії, які можуть вас запустити і працювати багато легше, ніж Bluehost (наприклад … Shopify). Однак… Багато хто з вищих хостів веб-електронної комерції може отримати більше 30 доларів на місяць, і якщо ви тільки починаєте роботу, це може відчувати себе багато.

Тож якщо вам потрібен простий і простий у користуванні хост електронної комерції та розробник сайтів, тоді Bluehost ідеально підходить для ваших потреб.

БЕЗПЕКА

Якщо компанії будь-якого розміру страждають від МАСИВНИХ порушень даних та злому юрських пропорцій (націлюйте когось і на Equifax когось?), Вам буде відмовлено залишити безпеку вашого веб-сайту випадково.

На щастя, Bluehost бере безпеку дуже серйозно і пропонує навіть їх самим основним користувачам три шари захисту від спаму, блокування функцій IP-адреси та інтеграція CloudFlare одним клацанням.

(Примітка: CloudFlare може здатися химерним бонусом за маркетинг … Але це не так. Це багато не зробить Але це зробить ваш веб-сайт набагато швидшим та безпечнішим за рахунок швидкого та ефективного відключення будь-яких вхідних DDoS-атак).

Клієнтське обслуговування

підтримка чату bluehostЯкщо ви коли-небудь купували веб-хостинг раніше, то ви також добре знаєте, що індустрія веб-хостингів відповідає абсолютно смішним стандартам обслуговування клієнтів … Тобто, для більшості веб-хостів стандартів немає..

Хоча це покращується в останні роки (я думаю, кілька керівників рівня C нарешті подивилися на акаунти у Twitter своєї компанії), переважна більшість веб-хостів на ринку скидають м’яч у сфері обслуговування клієнтів, і вони важко відмовляються.

Так як Bluehost укладається? На мій подив… Дійсно чорт добре. Bluehost пропонує фантастичні 24/7 жива підтримка з телефонними центрами, розташованими всередині США, і якими керують особи, які насправді можуть говорити цілісно англійською! (Яка романна ідея).

Більше того, більшість представників доброзичливі, ввічливі та ефектні. У якийсь момент представник служби був такий милий, що я припустив, що вона НАРОД з Канади, а не США (сусіди, що входять до штату ��)

Короткий огляд цього огляду: Bluehost = СУЧАСНІ ДЛЯ НОВИНИ

Загалом, Bluehost є ідеальним веб-хостингом для тих, хто починає свій перший веб-сайт або блог.

Вони є чудовою «стартерною» компанією для вас без бюджету, щоб інвестувати в більш дорогий сервіс, як SiteGround, і вони пропонують велику ціну за ціну, яку ви платите.

Вам буде важко натиснути, щоб знайти більше для початківців дружній, надійний та ефективний веб-хостинг на ринку за ціну, яку вони стягують, і Bluehost безумовно виграв нашу печатку схвалення. ��

Вам також може сподобатися:

  • Кращий веб-сайт Builder

Посилання та кредитні зображення:

  • CriticThoughts.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author