Bluehost İncelemesi (2020)

Birçok insanın bize Bluehost hakkında neden sorduğu şaşırtıcı değil.

Bir barındırma şirketi WordPress.org tarafından açıkça önerildiğinde, muhtemelen incelemeye değer olduğunu varsayabilirsiniz..

Özellikle WordPress’in daha güçlü olduğunu düşündüğünüzde, ohhh yarım İnternetteki web sitelerinin …

bluehost logosu

Bluehost’un WordPress onayı, hizmetin popülerliğine hacim kazandırırken, aramızda bu popülerliğin gerçekten hak edip etmediğini bilmek isteyenler var.

Bluehost sadece bir subpar barındırma hizmeti satmak için Kardashian Etkisi (neredeyse sıfır gerçek değeri ile büyük pazarlama) kullanıyor mu?

… Yoksa aslında bugün piyasadaki en iyi üç ana bilgisayardan biri mi?

İyi…

Öğrenmek için okumaya devam etmeniz gerekecek. ��

Her şeyin Kısa Tarihi – Bluehost Edition

1996 yılında, çevirmeli internet çağında (dinozorlar topraklarda dolaştığında ve hala radyoda iyi müzik bulabildiklerinde), Utah Provo’da Bluehost’u kurmuş küçük bir geliştirici ve teknoloji ekibi.

O zamanlar bunu bilmiyorlardı, ancak 2 yıl içinde, küçük küçük girişimleri, gezegendeki en büyük hosting Behemoths, 750’den fazla kişiyi istihdam etmek ve dünya çapında 2.000.000’dan fazla web sitesine güç sağlamaktan sorumlu olmak.

WordPress’ten herkes tarafından Smart Passive Income Pat Flynn’e Fire Entrepreneur (ve hemen hemen tüm diğer çevrimiçi girişimciler) John Lee Dumas’a tavsiye edilen Bluehost, web barındırma ile eşanlamlı hale geldi ve etkili bir hale geldi dünyanın web barındırma hizmeti.

… Şirkete haksız avantaj sağlayan.

Bluehost’u gerçekten diğerinden ayıran şey üst web hosting şirketleri sitenin yalnızca hizmet olmadığını (HostGator ve SiteGround ile aynı düzeyde olduğunu) inceledik. Bunun yerine, şirketin büyüklüğü ve benzeri görülmemiş büyümesi, hizmetlerini inanılmaz derecede düşük bir fiyata sunmalarına izin vermesidir..

Ne demek istediğimi görebilmeniz için sundukları bazı planlara bakalım…

PLAN ÖZELLİKLERİ: Ne Bekleyebilirsiniz

1. Kir Ucuz

Bunu şimdi yoldan çekelim … Bluehost ucuz. Kir gibi ucuz.

İle 2,95 $ / ay gibi düşük bir seviyede başlayan planlar, Bluehost, kelimenin tam anlamıyla – Starbucks’tan bir Venti Iced Coffee ile aynı fiyata küçük web sitelerine (ayda 20.000’den az ziyaretçi alan) ev sahipliği yapmanıza olanak tanır.

Hayır… Gerçekten

2. Seçim için Bol Planlar

Sizin veya işinizin neye ihtiyacı olursa olsun, Bluehost sizi ele geçirir. Karşılaşmanız gereken her türlü talebi karşılamak için paylaşılan, VPS, özel, bulut sunucuları ve WordPress barındırma seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Bir sonraki 8 rakamlı e-ticaret mağazasını binlerce ürünle büyütmek, cinsiyet politikaları ve Jordan Peterson hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak ya da ayda milyonlarca görüntüleme üreten dev bir kurumsal web sitesi işletmek istiyorsanız, Bluehost’un en az bir planı var tam olarak neye ihtiyacın var.

3. Sınırsız BANT GENİŞLİĞİ & 100 EMAIL Hesabı

Evet. Sınırsız bant genişliği. Son zamanlarda yayınladığınız viral makalenin ardından çökerek web siteniz hakkında endişelenmenize gerek yok. Sonsuza dek gitmek için iyi olacaksın.

E-posta ile ilgili olarak, Bluehost’un başlangıç ​​planları 100 hesap (büyük şirketler için herkesin tasarruf etmesi yeterlidir) ve Plus veya Business Pro planıyla sınırsız sayıda hesaba yükseltebilirsiniz..

Buna karşılık, diğer ucuz ev sahiplerinin çoğu sıfır ila üç ücretsiz e-posta hesabı aralığında bir yer sunar.

4. Büyük Çalışma Süresi ve Yük Hızları

Bluehost zorunlu olarak olmasa da  piyasadaki en hızlı veya en güvenilir barındırma hizmeti (yine de, kime sorduğunuza bağlıdır), orada en iyi köpeklerle birlikte.

Ve ödediğiniz fiyat için, bu sayıları yenebilecek herhangi bir barındırma hizmeti bulmak zor olacak.

Bluehost-up zamanlı Tarihçe

5. Bluehost’un Pazarlama “Bonusları”

İnternetten satın aldığınız herhangi bir şeyle elde ettiğiniz “Ücretsiz Bonuslar” ın% 99,99’u pazarlama hilesi olduğu garanti edilenler hariç ana ürünü satın almak için sizi kenara itecek şekilde tasarlanmıştır.

Ama şunu söylemeliyim, 200 dolarlık ücretsiz reklam kredileri (Google, Bing ve Twitter için) Bluehost tarafından sunulan hiçbir şey attı. Eğer anlayışlı bir pazarlamacıysanız, bu hızlı bir kar elde etmek ve kitlenizi büyütmek için yeniden yatırım yapmak için başlangıç ​​bütçesinin yeterlidir..

6. Büyük cPanel

Deneyimli web know-it-alls hosting ekibimize göre, ortalama hosting şirketiniz tarafından uygulanan cPanels’ın% 99.87’si tam olarak aynıdır. ��

Ancak Bluehost, web sitesinin yeni başlayanların kullanması için sürümlerini daha da kolaylaştırmak için birkaç şık küçük ayar ve yükseltme yaptı.

Ve bu Bluehost’un gerçek satış noktası. Tam acemilerin gerçek web sitelerini hızlı ve etkili bir şekilde oluşturmasına izin veriyorlar (gerçek kar yaratabilir) dolar kuruşları için.

Büyükannen bu cPanel’i kullanabilirdi…

Bluehost’un Fiyatlandırmasını ve Planlarını Bozma Zamanı

Bu incelemeye devam etmeden önce anlamanız önemlidir hangi barındırma hizmeti sizin için doğru.

Kullanmayacağınız hizmetlere para harcamak istemezsiniz, ancak mevcut seviyenizin kritik bir özelliği (veya 10) olduğunu fark ederseniz, hizmetinizi taşıma ve yükseltme zorluğundan da geçmek istemezsiniz. barındırma hizmeti sunmuyor.

PAYLAŞILAN KONAKLAMA (Muhtemelen Sizin İçin Doğru)

Paylaşılan barındırma, birkaç arkadaş ile tatlı yeni bir pad kiralamak gibi düşünün. Bu durumda, internette düzinelerce (hatta yüzlerce) yabancıyla birlikte sunucu alanı kiralıyorsunuz. �� ��

Ama bunun sizi korkutmasına izin vermeyin … Aynı şekilde, paradan tasarruf etmek için bir oda arkadaşı olan bir daire kiralamışsınız gibi, paylaşılan barındırma, Bluehost’un barındırma maliyetinizi inanılmaz derecede düşük tutmasını sağlar.

Bu kaynak paylaşımı tarzı, web sitesi sahipliği dünyasına yeni başlayan kişiler için mükemmeldir ve küçük bir işletme, blog veya e-ticaret mağazası başlatmak istiyorsanız başlamak için ideal bir yerdir..

Bu barındırma planının dezavantajı, barındırılan web sitelerinin HERHANGİ bir trafik artışının sunucudaki diğer sitelere erişmeyi zorlaştırabilmesidir.

Oda arkadaşınız 50’den fazla arkadaşını davet ettiyse, mutfağınızda yolunuzu açmakta zorlandığınız gibi, erişmekte zorlanıyorsunuz sizin sitenizdeki diğer sitelerden herhangi biri, site trafiğinde beklenmedik sıçramalar yaşıyorsa.

Bluehost bu üç farklı planı sunuyor paylaşılan barındırma şemsiyesi altında:

  • Starter: $ 7.99 / ay
  • Artı: $ 10.49 / ay (Başlangıç ​​+ sınırsız alan ve bant genişliği)
  • iş Pro: $ 23.99 / ay (Başlangıç ​​+ sınırsız alan ve bant genişliği + gelişmiş güvenlik özellikleri)

Biz test edilmiş her üç kademe de bu incelemeyi yazmadan önce ve hepsi birbirleriyle eşit performans gösterir. Web sitenizin yakın gelecekte ciddi bir yük altına girmesini beklemiyorsanız, bu kesinlikle sizin için barındırma paketi.

VPS HOSTING

Paylaşılan barındırma, birkaç arkadaşınızla bir yer kiralamaksa, VPS barındırma kendi dairenize yükseltme gibi.

Web barındırma Bu tarz, hala aynı fiziksel sunucu üzerinde bulunan rağmen, artık tüm görkemli bant genişliğini çalmak sinir bozucu “oda arkadaşları” hakkında endişelenmenize gerek kalmamak için müşteriler arasında sunucu alanı bölümler.

Bu hizmetin fiyatları, işlem hızı ve ihtiyacınız olan depolama alanına bağlı olarak 30-30 $ / ay arasında değişir..

Web siteniz büyümeye başlıyor ve ara sıra viral makale (veya şarkı) yazıyorsanız, bu sizin için doğru olan hizmet olacaktır.

ÖZEL KONAKLAMA

Küçük Liglerden başarılı bir şekilde mezun olduysanız ve şimdi heyecan verici MLB’de oynuyorsanız, ihtiyacınız olan şey adanmış barındırma.

Özel bir ev sahibi kullanmak kendi evinizi satın almak gibidir. Siz ve yalnızca sizin tarafınızdan kullanılacak fiziksel olarak ayrı bir sunucunuz olacaktır. Bu sadece çok yüksek miktarda trafiğiniz varsa gereklidir her ay (100.000’den fazla ziyaretçi gibi) veya bir VPS hizmetinin işleyebileceğinin ötesine geçen sayısız özellik ve gelişmiş web sitesi sihirbazı.

Ayda 149,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla Bluehost’un adanmış barındırma hizmeti kesinlikle masadaki en pahalı seçenektir … Ancak yine de, rakipleri.

WORDPRESS HOSTING

Ne yazık ki, Bluehost’un en uygun fiyatlı yüksek kaliteli barındırma hizmeti olarak saltanatı sona erdi…

Listede adı geçen tüm hizmetler, bugüne kadar, paranız için en iyi patlama olsa da, Bluehost, WordPress hostinglerine ilişkin olarak topu ciddi bir şekilde düşürdü..

Aylık 25 $ gibi bir ücretle Bluehost, en yakın rakipleri SiteGround’un 2 katından daha pahalı (karşılaştırılabilir WordPress barındırma için sadece 10 $ / ay ücret alıyor).

Yalnızca WordPress’in barındırılmasını istiyorsanız, kesinlikle Bluehost dışında bir sağlayıcı seçmek istersiniz. (Biz kuvvetle SiteGround’u önerin.)

MAVİ ÖZELLİKLER & Diğer Bonuslar:

E-TİCARET

e-Ticaret: “E-Ticaret” kelimesini her duyduğumda, Bluehost tam olarak yardım için başvuracağım şirket değil.

Ancak bu, müşterilerinizin himayesinde güvenmeyi seçmeniz durumunda tüm e-Ticaret ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde donatılmadığı anlamına gelmez..

Bluehost’un e-Ticaret paketleriyle, sınırsız bant genişliği ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda alışveriş sepeti elde edersiniz çevrimiçi satış çalışmalarınızı kolaylaştıracak düzinelerce özellik ile birlikte.

Olduğu söyleniyor, kesinlikle seni kurup çalıştırabilecek diğer şirketleri bulabilirsin çok Bluehost’tan daha kolay (örneğin… Shopify). Ancak… daha yüksek seviyeli e-Ticaret web barındırıcılarının çoğu ayda 30 dolardan fazla çalıştırabilir ve daha yeni başlıyorsanız, bu çok fazla.

Basit ve kullanımı kolay bir e-ticaret ana bilgisayarına ve site oluşturucusuna ihtiyacınız varsa, Bluehost ihtiyaçlarınız için mükemmeldir.

GÜVENLİK

Her boyutta MASSIVE veri ihlali ve Jurassic oranlarını hackleyen şirketlerle (Target ve Equifax herkes?), Web sitenizin güvenliğini şansa bırakmanız gerekir..

iyi ki, Bluehost güvenliği alıyor çok ciddi anlamda ve en temel kullanıcılarına bile üç katman spam koruması sunar, IP adresi özelliklerini engeller ve tek tıklamayla CloudFlare entegrasyonu.

(Not: CloudFlare dikkat çekici bir pazarlama bonusu gibi görünebilir … Ama değil. Fazla bir şey yapmaz. Ancak, gelen DDoS saldırılarını hızlı ve etkili bir şekilde kapatarak web sitenizi daha hızlı ve daha güvenli hale getirecektir).

MÜŞTERİ SERVİSİ

bluehost sohbet desteğiEğer daha önce hiç web hosting satın aldıysanız, o zaman ben de web sitesi barındırma endüstrisinin müşteri hizmetleri kesinlikle saçma bir standart kendini tutar ki biliyorum … Yani çoğu web barındırma için hiçbir standart yok demek.

Her ne kadar bu son yıllarda iyileşiyor olsa da (sanırım birkaç C düzeyi yöneticisi sonunda şirketlerinin Twitter hesaplarına baktı), piyasadaki web sunucularının büyük çoğunluğu topu düşürüyor müşteri hizmetleri alanında ve onlar zor düşüyorlar.

Peki Bluehost nasıl birikir? Şaşıracak kadar çok şey… Gerçekten çok iyi. Bluehost 7/24 harika canlı destek ABD içinde bulunan ve aslında tutarlı İngilizce konuşabilen kişiler tarafından işletilen çağrı merkezleri ile! (Ne yeni bir fikir).

Dahası, temsilcilerin çoğu samimi, kibar ve etkilidir. Bir noktada, servis temsilcisi o kadar tatlıydı ki, ABD’den değil Kanada’dan geldiğini varsaydım (soorry komşuları) ��)

Bu İncelemenin Özeti: Bluehost = YENİLER İÇİN MÜKEMMEL

Neticede, Bluehost ilk web sitesi veya blog başlayan herkes için mükemmel bir web barındırma hizmeti.

SiteGround gibi daha pahalı bir hizmete yatırım yapmak için bütçeniz olmayanlar için harika bir “başlangıç” şirketi ve ödediğiniz fiyat için büyük bir değer sunuyorlar.

Daha fazlasını bulmakta zorlanacaksınız başlangıç ​​dostu, güvenilir ve etkili web barındırma onlar fiyat ve piyasaya Bluehost kesinlikle bizim onay mührü kazandı. ��

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

  • En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Referanslar ve resim kredileri:

  • CriticThoughts.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author