نقد Bluehost (2020)

جای تعجب نیست که چرا بسیاری از مردم درباره Bluehost از ما سؤال می کنند.

هر زمان که یک شرکت میزبان صریحاً توسط WordPress.org توصیه شده باشد ، احتمالاً می توانید فرض کنید که ارزش بررسی دارد.

مخصوصاً وقتی که قدرت وردپرس را بیش از اوه در نظر می گیرید نیم از وب سایت های موجود در اینترنت …

آرم bluehost

در حالی که تأیید وردپرس Bluehost به میزان زیادی از محبوبیت این سرویس صحبت می کند ، کسانی هستند که می خواهند بدانند آیا این محبوبیت واقعاً سزاوار است یا خیر..

آیا Bluehost به سادگی از Effect Kardashian (بازاریابی عالی با ارزش واقعی تقریباً صفر) برای فروش یک سرویس میزبانی زیر آب استفاده می کند؟?

… یا آنها واقعاً یکی از سه میزبان برتر بازار امروز هستند?

خوب…

فقط باید خواندن را برای پیدا کردن ادامه دهید. ��

تاریخچه مختصر همه چیز – نسخه Bluehost

در سال 1996 ، در دوره شماره گیری اینترنت (وقتی دایناسورها سرزمینها را پرسه می زدند و شما هنوز هم می توانید موسیقی خوبی از طریق رادیو پیدا کنید) ، تیم کوچکی از توسعه دهندگان و فنون زرنگ و دانا Bluehost را در Provo ، یوتا تأسیس کردند..

آنها آن زمان را نمی دانستند ، اما در طی 2 دهه ، شروع کوچک آنها به یکی از بزرگترین میزبان Behemoths در کره زمین, بیش از 750 نفر را استخدام کرده و مسئولیت تأمین بیش از 2،000،000 وب سایت در سراسر جهان را بر عهده دارید.

توصیه شده توسط همه افراد خود از وردپرس به پت فلین از درآمد هوشمند منفعل به جان لی دوما از کارآفرین در آتش (و تقریباً هر کارآفرین آنلاین دیگری که در آنجا وجود دارد) ، Bluehost با میزبانی وب مترادف شده و به طور مؤثری تبدیل شده است. سرویس میزبانی وب به جهان بروید.

… که در واقع مزیت ناعادلانه ای را به شرکت داده است.

چیزی که واقعاً Bluehost را از دیگری جدا می کند شرکت های برتر میزبانی وب ما بررسی کرده ایم که در سایت فقط سرویس نیست (که تقریباً با HostGator و SiteGround وجود دارد). در حقیقت ، این واقعیت است که اندازه شرکت و رشد بی سابقه ای به آنها امکان ارائه خدمات خود را با چنین قیمت فوق العاده کم داده است.

بیایید نگاهی بیندازیم به برخی از برنامه هایی که آنها ارائه می دهند تا شما ببینید منظور من چیست …

ویژگی های برنامه: آنچه انتظار دارید

1. خاک آن ارزان است

بیایید همین حالا از راه خارج شویم … Bluehost ارزان است. مانند خاکی-ارزان-ارزان.

با برنامه هایی با حداقل 2.95 دلار در ماه شروع می شود, Bluehost به شما امکان می دهد تا میزبان وب سایت های کوچک (که کمتر از 20،000 بازدید کننده در ماه را دریافت می کنید) برای – کاملاً به معنای واقعی کلمه – قیمتی مشابه قهوه یخی Venti Iced از Starbucks.

نه واقعا

2. برنامه های زیادی برای انتخاب از

مهم نیست که شما یا شغل خود به چه چیزی نیاز دارید ، Bluehost شما را تحت پوشش قرار داده است. می توانید از بین سرویس های مشترک ، VPS ، اختصاصی ، سرورهای ابری و میزبان وردپرس را انتخاب کنید تا خواسته های مورد نیاز خود را برآورده کنید.

این که آیا شما می خواهید فروشگاه تجارت الکترونیکی 8 رقمی بعدی را با هزاران محصول رشد دهید ، افکار خود را در مورد سیاست جنسیت و جردن پترسون به اشتراک بگذارید ، یا یک وب سایت بزرگ شرکت بزرگ را اجرا کنید که ماهانه میلیون ها بازدید ایجاد کند ، Bluehost حداقل یک برنامه دارد که می تواند دریافت کند. شما دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید.

3. نامحدود باند & 100 حساب EMAIL

آره. پهنای باند نامحدود. در مورد خراب کردن وب سایت شما در پی مقاله ویروسی که اخیراً منتشر کرده اید ، دیگر نگران نباشید. شما خوب خواهید بود که برای همیشه بسیار زیاد پیش بروید.

با توجه به ایمیل ، برنامه های مبتدی Bluehost شامل یک چیز جالب است 100 حساب (که برای همه افراد صرفه جویی در شرکت های بزرگ کافی است) و با برنامه Plus یا Business Pro می توانید تعداد نامحدودی حساب را ارتقا دهید.

در مقابل ، اکثر میزبانان ارزان قیمت جایی در محدوده صفر تا سه حساب ایمیل رایگان ارائه می دهند.

4- سرعت عالی و بارگذاری زیاد

اگرچه لزوماً Bluehost نیست  سریعترین یا مطمئن ترین سرویس میزبانی در بازار (البته بستگی دارد که از چه کسی بپرسید) ، درست است با سگ های برتر در آنجا.

و برای قیمتی که پرداخت می کنید ، برای یافتن هرگونه خدمات میزبانی که می تواند این تعداد را شکست دهد ، شما را تحت فشار قرار می دهد.

Bluehost-up-time-History

5. “پاداش” بازاریابی Bluehost

99.99٪ از “پاداش های رایگان” را که با هر آنچه که در اینترنت خریداری می کنید دریافت کنید همه تضمین شده است که یک شیطنت بازاریابی باشد به گونه ای طراحی شده است که شما را به لبه لبه دار سوق دهد تا کالای اصلی را خریداری کنید.

اما ، من باید بگویم, 200 دلار اعتبار آگهی رایگان (برای گوگل ، بینگ و توییتر) ارائه شده توسط Bluehost چیزی برای مسخره کردن نیست. اگر یک بازاریاب زرنگ و دانا هستید ، این کافی است از یک بودجه شروع به دست آوردن سریع سود و سرمایه گذاری مجدد آن برای رشد مخاطبان خود.

6. cPanel عالی

طبق گفته تیم ما از میزبان وب با تجربه و دانش ، دقیقاً 99.87٪ از cPanels که توسط شرکت میزبان متوسط ​​شما اجرا می شود دقیقاً یکسان هستند. ��

اما Bluehost چند ترفند و ارتقاء کمی ایجاد کرده است تا نسخه آنها حتی ساده تر برای استفاده از تازه کار وب سایت باشد.

و این نقطه فروش واقعی Bluehost است. آنها به افراد تازه کار اجازه می دهند وب سایت های واقعی را به سرعت و به طور موثر بسازند (که می تواند سود واقعی ایجاد کند) برای سکه های دلار.

مادربزرگ شما احتمالاً می تواند از این cPanel استفاده کند …

زمان بندی برای قیمت گذاری و برنامه های Bluehost

قبل از ادامه این بررسی ، مهم است که شما آنرا درک کنید که سرویس میزبانی برای شما مناسب است.

شما نمی خواهید پول خود را صرف سرویس هایی کنید که از آنها استفاده نخواهید کرد ، اما اگر می فهمید که یک ویژگی مهم (یا 10) سطح فعلی شما وجود دارد ، نمی توانید از دردسر مهاجرت و ارتقاء خدمات خود استفاده کنید. میزبانی ارائه نمی دهد.

HOSTING مشترک (احتمالاً برای شما مناسب است)

به میزبانی مشترک فکر کنید مانند اجاره یک پد شیرین جدید با چند دوست. به جز ، در این حالت ، شما فضای سرور را در کنار ده ها (شاید حتی صدها) غریبه در اینترنت اجاره می کنید. �� ��

اما اجازه ندهید این شما را ترساند … به همان روشی که احتمالاً یک آپارتمان را با هم اتاقی اجاره کرده اید تا به شما در پس انداز کمک کند, میزبانی مشترک به Bluehost اجازه می دهد تا هزینه میزبانی شما را بسیار کم نگه دارد.

این شیوه اشتراک منابع برای افرادی که به تازگی در دنیای مالکیت وب سایت شروع به کار کرده اند مناسب است و اگر به دنبال راه اندازی یک تجارت کوچک ، وبلاگ یا فروشگاه تجارت الکترونیک هستید ایده آل برای شروع کار است..

نکته منفی این طرح میزبانی این است که افزایش ترافیک از هر وب سایت میزبانی شده می تواند دسترسی به سایت های دیگر روی سرور را دشوار کند.

درست مثل اینکه سخت می گذرد از طریق آشپزخانه اگر هم اتاقی شما بیش از 50 نفر از بهترین دوستان خود را دعوت کرده است ، دسترسی سختی خواهید داشت شما اگر هرکدام از سایتهای دیگر روی سرور شما جهش غیرمنتظره ای در ترافیک سایت خود داشته باشد ، سایت را مشاهده کنید.

Bluehost این سه برنامه متفاوت را ارائه می دهد تحت چتر میزبان مشترک:

  • پيش غذا: 7.99 دلار در ماه
  • به علاوه: 10.49 دلار در ماه (استارت + فضای نامحدود و پهنای باند)
  • کسب و کار طرفدار: 23،99 دلار در ماه (استارت + فضای نامحدود و پهنای باند + ویژگی های امنیتی پیشرفته)

ما تست شده قبل از نوشتن این بررسی ، هر سه لایه ، و همه آنها به طور هم زمان با یکدیگر انجام می دهند. اگر انتظار ندارید وب سایت شما در آینده نزدیک تحت هر نوع فشار جدی قرار بگیرد ، این قطعاً بسته میزبانی برای شماست.

VPS HOSTING

اگر میزبانی مشترک مانند اجاره مکانی با چند دوست است ، میزبانی VPS مانند ارتقا به آپارتمان شخصی شما است.

این سبک میزبانی وب ، اگرچه هنوز در همان سرور فیزیکی قرار دارد ، فضای سرور را بین مشتریان تقسیم می کند تا اطمینان حاصل شود که دیگر نیازی به نگرانی درباره “هم اتاقی های” مزاحم خود برای سرقت همه پهنای باند شکوهمند شما نیست..

قیمت این سرویس بسته به میزان سرعت پردازش و ذخیره سازی مورد نیاز شما بین 30 تا 120 دلار در ماه متغیر است.

اگر وب سایت شما در حال رشد است و شما در حال نوشتن مقاله ویروس (یا آهنگ) گاه به گاه هستید ، آنگاه این سرویس مناسب برای شما خواهد بود.

اختصاصی HOSTING

اگر با موفقیت از لیگ های کوچک فارغ التحصیل شده اید و اکنون در MLB frigging بازی می کنید ، میزبانی اختصاصی همان چیزی است که شما نیاز دارید.

استفاده از یک میزبان اختصاصی مانند خرید خانه شخصی شما است. سرور فیزیکی جداگانه خود را خواهید داشت که توسط شما و فقط شما استفاده خواهد شد. این هست فقط در صورت ترافیک بسیار زیاد لازم است در هر ماه (مانند 100،000+ بازدیدکننده) یا هزاران ویژگی و جادوگری پیشرفته وب سایت که فراتر از آنچه که یک سرویس VPS می تواند اداره کند.

با شروع 149.99 دلار در ماه / میزبانی اختصاصی Bluehost قطعاً قیمتی ترین گزینه روی میز است … اما این هنوز ارزان تر از خرید یک سرویس میزبانی اختصاصی از طریق رقبای آنها.

WORDPRESS HOSTING

افسوس ، سلطنت Bluehost به عنوان مقرون به صرفه ترین خدمات میزبانی با کیفیت بالا به پایان رسید …

در حالی که کلیه خدمات فوق در لیست ذکر شده ، بهترین راه حل برای جلب نظر شماست, Bluehost با توجه به میزبانی وردپرس ، توپ را به طور جدی کنار گذاشته است.

با 25 دلار در ماه / ماه ، Bluehost بیش از 2 برابر قیمت نزدیکترین رقیب آنها ، SiteGround (که فقط 10 دلار در ماه برای میزبانی قابل مقایسه با WordPress هزینه می کند) است..

اگر فقط میزبان وردپرس را می خواهید ، مطمئناً می خواهید ارائه دهنده دیگری غیر از Bluehost انتخاب کنید. (ما به شدت SiteGround را توصیه کنید.)

ویژگی های BLUEHOST & سایر جوایز:

تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک: هر زمان که کلمه “تجارت الکترونیک” را شنیدم ، Bluehost دقیقاً اولین شرکتی نیست که برای کمک به آن متوسل می شوم.

با این حال ، این بدان معنی نیست که آنها مجهز به نیازهای تجارت الکترونیکی شما نیستند ، در صورتی که تصمیم بگیرید به آنها وکالت خود اعتماد کنید.

با بسته های تجارت الکترونیکی Bluehost, پهنای باند نامحدود و تعداد زیادی سبد خرید را انتخاب خواهید کرد همراه با ده ها ویژگی دیگر که تلاش های فروش آنلاین شما را ساده تر می کند.

گفته می شود ، شما مطمئناً می توانید شرکت های دیگری را پیدا کنید که بتوانند شما را به کار بگیرند خیلی آسانتر از Bluehost (به عنوان مثال… Shopify). با این حال … بسیاری از میزبان وب تجارت الکترونیک از رده بالاتر می توانند بیش از 30 دلار در ماه به شما پرداخت کنند و اگر تازه کار را شروع کردید ، این احساس بسیار خوبی خواهد داشت..

بنابراین اگر به یک میزبان تجارت الکترونیک و سازنده سایت ساده و آسان نیاز دارید ، Bluehost برای نیازهای شما مناسب است.

امنیت

با شرکت هایی در هر اندازه که از نقض داده های MASSIVE و هک نسبت های ژوراسیک رنج می برند (هرکسی هدف و Equifax است؟) ، شما می خواهید که امنیت وب سایت خود را به هر حال رها کنید..

خوشبختانه, Bluehost امنیت را می گیرد خیلی به طور جدی و حتی به ابتدایی ترین کاربران خود سه لایه محافظت از اسپم ، مسدود کردن ویژگی های آدرس IP و یک کلیک ادغام CloudFlare را ارائه می دهد.

(توجه داشته باشید: CloudFlare ممکن است مانند یک جایزه بازاریابی حیله گر به نظر برسد … اما این طور نیست. خیلی کار نخواهد کرد اما با خاموش کردن سریع و مؤثر حملات DDoS ورودی DVoS ، وب سایت شما را بسیار سریعتر و ایمن تر می کند).

خدمات مشتری

پشتیبانی چت bluehostاگر قبلاً میزبان وب را خریداری کرده باشید ، این را هم می دانید که صنعت میزبانی وب سایت خود را به یک استاندارد کاملاً مضحک از خدمات به مشتری تبدیل می کند … این بدان معناست که برای اکثر میزبان وب هیچ استانداردی وجود ندارد..

اگرچه این امر در سالهای اخیر رو به بهبود بوده است (من حدس می زنم چند مدیر سطح C سرانجام به حساب های توییتر شرکت خود نگاه کردند), اکثریت قریب به اتفاق میزبان وب در بازار توپ را رها می کنند در زمینه خدمات به مشتری و آنها آن را سخت رها می کنند.

بنابراین چگونه Bluehost جمع می شود؟ جای تعجب من … واقعاً خوب لعنتی. Bluehost ارائه فوق العاده 24/7 پشتیبانی زنده با مراکز تماس مستقر در ایالات متحده و توسط افرادی که واقعاً می توانند انگلیسی منسجم صحبت کنند اداره می شود! (چه ایده جدیدی).

بیش از این ، بیشتر نمایندگان دوستانه ، مودب و مؤثر هستند. در یک مقطع ، نماینده خدمات آنقدر شیرین بود که تصور می کردم او از کانادا بوده است و نه آمریکا (همسایگان ساکن ��)

خلاصه این بررسی: Bluehost = ایده آل برای روزنامه ها

در مجموع, Bluehost خدمات میزبانی وب مناسب برای هر کسی که اولین وب سایت یا وبلاگ خود را شروع می کند.

آنها یک شرکت “استارتاپ” عالی برای کسانی هستند که بدون بودجه سرمایه گذاری خود را با یک سرویس گرانقیمت مانند SiteGround سرمایه گذاری می کنند و برای قیمتی که می پردازید ارزش بسیار خوبی را ارائه می دهند.

برای یافتن موارد دیگر به شما سخت فشار می آورد میزبان وب مبتدی مبتدی ، قابل اعتماد و مؤثر در بازار قیمتی که آنها شارژ می کنند و Bluehost قطعاً موفق به کسب مهر تأیید ما شده است. ��

شما همچنین می توانید مانند:

  • بهترین سازنده وب سایت

منابع و اعتبارات تصویر:

  • CriticThoughts.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author