Bluehost Review (2020) – kas see populaarne veebimajutus on midagi head?

Bluehost ülevaadeBluehost: soovitatav veebimajutaja

Oleme olnud maksumaksja Bluehost veebimajutuse klient kogu 2017. – 2020.

See tähendab, et oleme vähemalt kolme aasta jooksul jälginud nende odavaima jagatud hostingu kava toimivust (nii keskmine laadimisaeg kui ka tööaeg).

See Bluehost’i ülevaade tugineb suuresti andmetele, aga ka nende hostimisfunktsioonide ja klienditoe üldistele kogemustele.

Lühidalt – kõik Bluehosti plaanid pakuvad oma klientidele ööpäevaringset reaalajas vestlust, mõõtmata ribalaiust ja viit e-posti kontot. Sarnaselt paljude teiste veebimajutusettevõtetega pakuvad ka nemad oma uutele kasutajatele esimest aastat tasuta domeeni. Nende plaanid algavad 2,75 dollarist kuus ja hõlmavad täiustatud turvalisust, varundamist ja tasuta SSL-sertifikaati. Need aitavad hoida teie ajaveebi või veebisaiti kaitstud ja turvalisena.

Üldiselt on nende viimane 24-kuuline esinemine olnud hea. Bluehost on oma tööajaga selgelt tipus99,99%) ja kiire laadimisaeg 405 ms (0,4 sekundit).

Lugege läbi kõik allpool olevad plussid ja miinused:

Üldine teave & Ülevaade hostimisest

MEIE VERDIKT: Parim virtuaalserver
KIIRUS: 405 ms (Veebruar 2018 – jaanuar 2020 keskmiselt)
UPTIME: 99,99% (Veebruar 2018 – jaanuar 2020 keskmiselt)
TOETUS: 24/7 reaalajas vestlus
APPS: WordPress, Joomla, Drupal ja mõned veebisaitide koostajad
FUNKTSIOONID: Mõõtmata ribalaius ja salvestusruum, e-posti kontod, 1. aasta tasuta domeen
HOSTINGAKAVAD: Jagatud, Cloud, VPS ja spetsiaalsed serverid
Saidi ülekandmine: Mitte vaba
HINNAD: Alustades 2,75 dollarist kuu kohta (uueneb hinnaga 7,99 dollarit kuus)

Plussid, kasutades Bluehost Hosting

1. Parim tööaeg – 99,99% – kogu aasta vältel

Uptime on veebihosti valimisel üks olulisemaid aspekte – kui teie sait pole maas, ei pääse kasutajad teie juurde. Nii et järjepidevalt hea tööaeg peaks olema üks teie peamisi prioriteete.

Pärast 30 veebimajutaja ülevaatamist on meie hea tööaja näitaja 99,93%. See võib tunduda üsna kõrge, kuid tegelikult on see isegi pisut alla keskmise. Tippige need arvud kalkulaatorisse ja näete kiiresti, et see tähendab vähemalt 26-minutist seisakuid kuus või aasta jooksul veidi üle viie tunni.

Nii et ideaalis ei taha me midagi vähemat näha.

Hea uudis on see, et Bluehost ületab selle eesmärgi hõlpsalt, hoides mugavalt meie testi saiti aktiivsena 99,99% ajast viimase 24 kuu jooksul (2018–2020)..

Siin on esitatud viimase 12 kuu jaotus kuude lõikes:

 • Jaanuari 2020 keskmine tööaeg: 100% 
 • Detsember 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • Novembris 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • 2019. aasta oktoobri keskmine tööaeg: 99,96%
 • 2019. aasta septembri keskmine tööaeg: 99,99%
 • 2019. aasta augusti keskmine tööaeg: 99,99%
 • Juuli 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • Juuni 2019 keskmine tööaeg: 99,98%
 • Mai 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • Aprill 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • 2019. aasta märtsi keskmine tööaeg: 99,99%
 • 2019. aasta veebruari keskmine tööaeg: 100%

Järeldus? Meie ajakohase uuringu kohaselt on Bluehost üks kõige usaldusväärsemaid veebimajutusteenuste pakkujaid.

sinine etendus-24kuudReaalajas testimise sait: hostimisfaktid-bluerock-bluehost.com | Keskmine tööaeg ja kiirus: 24 kuud+

2. Viie parima veebisaidi kiirus – 405ms

Google’i eelmise aasta aruandes leiti, et valdav enamus veebisaitidest on liiga aeglased.

See on probleem kahel peamisel põhjusel. Google’i esimene mobiiliindeks võib teie saiti kas tõsta või peita kasutajaotsingutes selle laadimiskiiruse põhjal. Uuringud näitavad, et aeglased veebisaidid tähendavad peaaegu alati väiksemat müüki.

Nii et pärast tööaega on teie hostinime lehe laadimisajad teine ​​kõige olulisem asi, mis võib teie saidi edu sõna otseses mõttes muuta või selle ära rikkuda.

Oleme Bluehosti jõudlust jälginud alates 2018. aasta veebruarist, kasutades selleks kolmanda osapoole tööriista Pingdom. Ja taaskord, jäime tulemustega rahule – lehe keskmine laadimiskiirus on 405 ms, mis on nende seas kõigi seas testitud 5. kiireim sait.

Bluehost-2019-2020-statistikaBluehosti keskmine kiirus 2019-2020 | Vaadake statistikat

3. Madal sissejuhatav hind (2,75 dollarit kuus)

Uurime Bluehosti täielikku hinda ja plaane vaid hetkega.

Kui aga peaksite minema alghindu, siis märkate, et madalaim reklaamitud hind on 3,95 dollarit kuus. See on päris hea tehing, arvestades, et nad on seda juba algselt vähendanud 7,99 dollarilt kuus.

Selle hinna eest saate üsna palju kõike, mida vajate ühe veebisaidi jaoks. See sisaldab 50 GB SSD-salvestusruumi, mõõtmata ribalaiust, tasuta SSL-sertifikaati ja palju muud.

Nii et saaksite hinna, sealhulgas nende püsiva tööaja ja lehe laadimiskiiruse, üsna hea hinna.

Hea uudis on see, et oleme suutnud Bluehostiga oma lugejate vahel välja töötada kokkuleppe, mis viib alghinna veelgi madalamale, 2,75 dollarini kuus.

See on madalaim määr, mida me kõikjal võrgus oleme näinud (ja usaldage meid, meie meeskond veedab võrgus liiga palju aega, nagu see on). Nii et see on palju, kui olete turul uue taskukohase hosti jaoks.

4. Head turvavalikud

Ehkki Bluehost on üks “odavamaid” võimalusi turul, on meil olnud hea meel näha, et need ei lõika liiga palju nurki ega kriimusta selliseid olulisi funktsioone nagu turvalisus.

Bluehost pakub vaikimisi palju häid turvavõimalusi, sealhulgas tasuta SSL-sertifikaati iga plaani jaoks, nagu me varem mainisime.

Kõikides plaanides on ka domeeni privaatsuse funktsioon, mis aitab hoida isiklikku teavet, mida kasutasite domeeni registreerumisel. See takistab häkkeritel neid isikuandmeid leidmast ja neid andmepüügiskeemide jaoks kasutama, et meelitada teid või teisi tundliku teabe üleandmisse.

Kaasas on SiteLock, mis aitab vältida pahavara rünnakuid, mis on WordPressi saitidel kahjuks üsna tavalised. CodeGuard on veel üks kaitsevorm, mis pakub ka igapäevaseid varukoopiaid, et saaksite saidi varasemaid versioone tagasi tõmmata, kui see siiski häkkida saab.

Postini Google’ist on viimane märkimist väärt turvavahend. See pakub teie e-kirjadele rämpsposti kaitset, nii et kõik kahtlased ei pääse teie postkasti.

Kokku on see üsna korralik turvapakett, et oma saiti turvalisena hoida.

5. Paljud integratsioonid, rakendused, ja e-kaubanduse funktsioonid

Lisaks kaasasolevatele turvafunktsioonidele pakub Bluehost juurdepääsu ka tohutule hulgale erinevatele rakendustele ja integratsioonidele, nii et saate kasutada veebis kõige populaarsemaid teenuseid.

Näiteks on neil domeenihaldur, kui eelistaksite nende kaudu lihtsalt mitut domeeni osta ja hallata. Igaks juhuks saate seada igapäevaseid, iganädalasi või igakuiseid varukoopiaid.

Võite WordPressi installida ühe klõpsuga (selle kohta lähemalt järgmises jaotises allpool). Võite installida ka muid populaarseid sisuhaldussüsteeme (CMS), nagu Drupal, Joomla, juhtida e-poe poodi ja palju muud.

Lisaks sisaldab Bluehost isegi juurdepääsu sisuedastusvõrgule (CDN). Need võõrustavad teie pilte ja suuri faile, eemaldades need teie serveritest, et neid kiiremini kogu maailmas kasutajatele edastada ja samal ajal teie sait kiireks hoida.

6. Ametlik WordPress.org soovitatav host

WordPress on turul kõige laialdasemalt kasutatav veebisaidiplatvorm.

Ja nad soovitavad WordPress-saidil kasutada ainult kolme ametlikku partnerit: “ametlikult”:

 • Sinine vaim
 • Unenägude vaim
 • SiteGround

Muidugi võite WordPressi saidi loomiseks kasutada peaaegu kõiki veebimajutusteenuste pakkujaid. Kuid tõsiasi, et Bluehost on üks väheseid ametlikult tunnustatud partnereid, on julgustav.

WP.org soovitab BluehostitWordPress.org soovitab Bluehostit

7. Lihtne kasutada algajatele

Mõni veebimajutaja, mida me oleme näinud, on parim ainult kogenud kasutajatele.

Näiteks LiquidWeb on suurepärane, kui teate, mida teete. Kuid neil puudub mittetehniliste inimeste jaoks kasutajasõbralik liides. Nii et kui olete algaja, oleks teil raske saiti elavaks muuta.

Bluehost’i juhtpaneeli (cPanel) paigutus muudab selle kasutamise hõlpsaks. Enamikul juhtudel peate lihtsalt osutama ja klõpsama.

Samuti on sellel funktsioone kogenud kasutajatele, kuid ka algajad saavad WordPressi hõlpsalt installida ja käivitada.

Või saavad nad kasutada veebisaidi Bluehost ehitaja tööriistu (nt Weebly või Drupal), alustades malliga, mida saate kohandada lihtsalt funktsioonide lohistamisega.

Bluehost cPanelBluehost on lihtne kasutada cPanel

8. 30-päevane raha tagasi garantii

Parima pakkumise saamiseks veebimajutus tähendab tavaliselt ettemaksu tasumist mõne kuu, aasta või mitu aastat korraga.

Bluehost ei erine – rohkem selle kohta allpool. Kuid nad pakuvad oma plaanidele 30-päevast raha tagasi garantii.

Võite proovida teenust, et hinnata nende toimivust enda jaoks, ja siis, kui te pole täiesti rahul, küsige ikkagi raha tagastamist. Siiski on meil mõni sõna ettevaatlik.

Nende tingimuste kohaselt on garantii all see, mida ja mida ei tehta:

 • Tagasimakseid saate ainult veebimajutuskulude eest, mitte ühegi teise toote, näiteks domeenide või muude lisandmoodulite eest.
 • Kui saite oma kavasse tasuta domeeninime, arvestatakse tasu maha 15,99 dollarit.
 • Pärast 30 päeva möödunud taotlusi ei tagastata.

See pole täpselt küsimusteta poliitika, nagu oleme näinud mõnede võõrustajate poolt. Seega veenduge enne registreerumist, et nende punktidega on kõik korras.

9. Klienditugi

Bluehost pakub kõike alates teadmistebaasist kuni otsevestluse, e-posti piletitoe ja isegi telefonitoega. Proovisime reaalajas vestlust ja Vinutha Bluehostist ühendas kahe minutiga.

Iga vastuse vahel oli vähe viivitusi, kuid üldiselt oli Vinutha äärmiselt sõbralik ja pakkus igale küsimusele otseseid vastuseid. See oli valutu kogemus, mida just hosti klienditoest soovite.

Bluehosti klienditeeninduse vestlusMe vestlesime Bluehost Live Chat esindajaga

Miinused kasutades Bluehost Hosting

Bluehost töötab üsna hästi. Siiski on kaks suurt piirkonda, kus kulud muutuvad pisut järsuks. Sukeldugem sügavamale igasse.

1. Kõrgemad uuenemismäärad (levinud veebimajutussektoris)

Parim viis majutuse eest võimalikult madala hinna saamiseks on ettemaks ette ühe, kahe või isegi kolme aasta jooksul.

Bluehost kolmeaastane hindBluehost üksikasjalik hinnakujundus

Ühest küljest on kuuhind madal, kuid teisest küljest tähendab pikema perioodi (12–36 kuud) eest ettemaksu maksmine seda, et te ei pühendu ainult mõnele dollarile, vaid umbes sajale dollarile.

Teine asi, mida tuleks arvestada, on kõrgemad pikendamismäärad pärast teie sissejuhatava perioodi lõppu. Sel juhul on ettemaksu tasumine tervelt kolme aasta eest 3,95 dollari väärtuses hea tehing, kuna lukustate selle madala intressimäära nii kaua kui võimalik.

Selle tähtaja lõpuks tõusevad kursid tagasi normaalmäärade tasemele. Need ulatuvad kõige elementaarsemas jagatud kavas vahemikus 7,99–8,99 dollarit kuus, sõltuvalt sellest, kui kaua te ettemaksu teete.

Bluehost uuendamise hinnakujundusBluehost uuendamise hinnakujundus

2. Saidi rändamine pole tasuta

Enamik veebimajutajaid, kelle oleme üle vaadanud, teisaldab teie olemasoleva veebisaidi tasuta nende teenusele. Nad näevad seda sõbraliku teenusena, mis aitab uusi kliente õnnelikuks teha, nii et nad võtavad kõik tasud.

Kahjuks ei tee Bluehost tasuta rändeid.

Neil on ühekordne tasu 149,99 dollarit, mis sisaldab kuni viie veebisaidi, 20 e-posti konto ja kõigi nende saitide kõigi andmebaasifailide migratsiooni.

Nad väidavad, et see on kiire ja tõrgeteta, nii et te ei koge viivitusi ega seisakuid.

Tõsiasi, et peate selle eest maksma ja nii palju maksma, on aga suur “miinus”, mida tuleb arvestada.

Bluehost veebisaidi ülekandmineBluehost veebisaidi ülekulu

Hinnakiri Bluehost, hostimiskavad & Kiired faktid

Bluehost’i põhiplaan maksab teile 3,95 dollarit kuus (või 2,75 dollarit meie allahindlusega).

Plussi plaan tõuseb 5,45 dollarini kuus – sama hind kui valik Choice Plus piiramatute veebisaitide, SSD-salvestuse ja ribalaiuse jaoks. Need võimaldavad teil ka nendes plaanides hallata piiramatuid domeene, pargitud domeene ja alamdomeene.

Pro plaan algab kõigi nende funktsioonide ja nende serverite suure jõudlusega alates 13,95 dollarist kuus.

Lisaks on Bluehost kõik peamised veebimajutuse tüübid, sealhulgas VPS, pilv ja spetsiaalsed andmekeskused.

Bluehost hinnakujundus ja plaanid

 • Tasuta domeen? Jah 1. aastaks, siis uueneb hinnaga 15,99 dollarit.
 • Registreerumise lihtsus: Lihtne kaheleheline registreerumisprotsess.
 • Makseviisid: Peamised krediitkaardid ja PayPal.
 • Varjatud tasud ja klauslid: Ühegi domeeninime eest tagasimakset ei tehta. Suurenevad nii domeenide kui ka hostimise pikendamismäärad.
 • Upsells: Mõned müüjad. Kahjuks on see veebimajutusteenuste valdkonnas tavaline nähtus ja juhtub paljude teiste suurte nimedega hostimisettevõtetega.
 • Konto aktiveerimine: Enamik kasutajaid naudib kohest aktiveerimist. Kui teave on ebatäpne või kui kahtlustatakse pettuses, võib aktiveerimine viibida.
 • Juhtpaneeli ja armatuurlaua kogemus: Lihtne ja hõlpsasti kasutatav juhtpaneel.
 • Rakenduste ja CMS-i (WordPress, Joomla jne) installimine: Mojo Marketplace muudab rakenduste installimise kiireks ja lihtsaks.

Kas soovitame Bluehostit?

Jah me teeme.

Bluehost on reastatud ülaosas või selle lähedal nii tööaja kui ka laadimisaegade jaoks enam kui aasta.

Lisaks pakuvad nad tugevat turbetoetust, raha tagasi garantii ja palju kasutajasõbralikke rakendusi – kõik need on tööstuse ühe madalaima hinnaga (2,75 dollarit kuus)..

Kuid nad pole ideaalsed. Pärast sissejuhatava hinnakujunduse lõppemist tõusevad pikendamismäärad. Samuti võtavad nad lisatasu saidi migratsiooni eest, mille teised hostad tasuta sisse viskavad.

Kuid üldiselt pakub Bluehost tugevat jõudlust ja head väärtust.

P.S. Kas olete varem Bluehostit kasutanud? Kaaluge palun allpool arvustuse jätmist – hea või halb – pole tegelikult oluline, kui see on meie külastajatele abiks. Tänan toetuse eest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author