Bluehost Review (2020) – آیا این میزبانی وب محبوب؟

بررسی BluehostBluehost: میزبان وب توصیه می شود

ما یک مشتری میزبان وب پرداخت Bluehost در طول سال 2017 – 2020 بوده ایم.

این بدان معناست که ما 3+ سال ارزانترین عملکرد برنامه میزبانی مشترک “اساسی” آنها (هم زمان بار و هم تا زمان بروز) را تحت نظر داریم..

این بررسی Bluehost به اطلاعات و همچنین تجربه کلی با ویژگی های هاستینگ و پشتیبانی مشتری به شدت وابسته است.

به طور خلاصه ، تمام برنامه های Bluehost به مشتریان خود به صورت 24/7 چت زنده ، پهنای باند بدون اندازه و پنج حساب ایمیل ارائه می دهد. به طور مشابه بسیاری از شرکتهای میزبان وب سایت ، آنها نیز برای اولین سال دامنه رایگان به کاربران جدید خود ارائه می دهند. برنامه های آنها از 2.75 دلار در ماه شروع شده و شامل بهبود امنیت ، پشتیبان گیری و مجوز SSL رایگان است. این کمک می کند تا وبلاگ یا وب سایت شما محافظت و ایمن باشد.

در کل ، آخرین عملکرد 24 ماهه آنها خوب بوده است. Bluehost کاملاً با زمان به روز خود در صدر است (99.99٪) و یک بار سریع بار 405ms (0.4 ثانیه).

همه “جوانب مثبت” و “منفی” را در زیر بخوانید:

اطلاعات عمومی & نمای کلی میزبانی وب

VERDICT ما: بهترین میزبانی مشترک به طور کلی
سرعت: 405 ms (به طور متوسط ​​فوریه 2018 تا ژانویه 2020)
UPTIME: 99.99٪ (به طور متوسط ​​فوریه 2018 تا ژانویه 2020)
پشتیبانی: 24/7 چت زنده
برنامه ها: وردپرس ، جوملا ، دروپال و برخی از سازندگان وب سایت
امکانات: پهنای باند و ذخیره سازی بدون حساب ، حساب های ایمیل ، دامنه رایگان سال اول
برنامه های جذاب: سرورهای مشترک ، Cloud ، VPS و اختصاصی
انتقال سایت: رایگان نیست
قیمت گذاری: از 2.75 دلار در ماه شروع می شود (با نرخ 7.99 دلار در ماه تجدید می شود)

مزایای استفاده از هاستینگ Bluehost

1. بهترین زمان Uptime – 99.99٪ – در طول سال

Uptime یکی از مهمترین جنبه ها هنگام انتخاب میزبان وب است – از این گذشته ، اگر سایت شما خراب باشد ، کاربران شما نمی توانند به آن دسترسی پیدا کنند. بنابراین به طور مداوم زمان مناسب باید یکی از اولویت های اصلی شما باشد.

پس از بررسی 30 میزبان وب ، معیار ما برای بروزرسانی “خوب” 99.93٪ است. این ممکن است بسیار بالا به نظر برسد ، اما در واقع حتی کمی پایین تر از حد متوسط ​​است. آن اعداد را در یک ماشین حساب تایپ کنید و به سرعت مشاهده خواهید کرد که حداقل در مدت زمان یک ماه یا حداقل 26 دقیقه از زمان قطع زندگی ترجمه می شود یا بیش از پنج ساعت در طول یک سال.

بنابراین در حالت ایده آل ، ما نمی خواهیم چیزی کمتر از این ببینیم.

خبر خوب این است که Bluehost به راحتی از این معیار پیشی می گیرد ، به راحتی سایت تست ما را برای 99.99٪ از زمان در 24 ماه گذشته زنده نگه می دارد (2018-2020).

این تقسیم ماهانه 12 ماه گذشته است:

 • میانگین زمان به موقع ژانویه 2020: 100٪ 
 • دسامبر 2019 میانگین زمان بروز: 100٪
 • نوامبر 2019 میانگین زمان بروز: 100٪
 • اکتبر 2019 به طور متوسط: 99.96٪
 • میانگین زمان بروز سپتامبر 2019: 99.99٪
 • اوت 2019 به طور متوسط: 99.99٪
 • میانگین زمان بروز تا جولای 2019: 100٪
 • میانگین زمان بروز رسانی ژوئن 2019: 99.98٪
 • ممکن است حداکثر زمان بروزرسانی سال 2019: 100٪
 • متوسط ​​زمان بروز رسانی در آوریل 2019: 100٪
 • میانگین زمان بروز رسانی مارس 2019: 99.99٪
 • فوریه 2019 میانگین زمان بروز: 100٪

نتیجه؟ Bluehost با توجه به مطالعه به موقع ما یکی از مطمئن ترین ارائه دهنده میزبانی وب است.

bluehost-performance-24monthsسایت آزمون زنده: hostingfacts-bluerock-bluehost.com | میانگین زمان و سرعت: 24 ماه+

2. 5 سرعت برتر “بار” در وب سایت – 405ms

سال گذشته گزارشی از گوگل نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق وب سایت های تلفن همراه بسیار کند هستند.

این به دو دلیل اصلی مشکل است. فهرست اول موبایل Google می تواند براساس سرعت بارگیری آن ، سایت شما را در جستجوهای کاربر بالا ببرد یا پنهان کند. مطالعات نشان می دهد که وب سایت های کند تقریباً همیشه به فروش کمتری ترجمه می شوند.

بنابراین ، پس از به روزرسانی ، زمان بارگذاری صفحه میزبان شما دومین مورد مهمی است که به معنای واقعی کلمه می تواند موفقیت سایت شما را ایجاد کرده یا از بین ببرد..

ما از فوریه 2018 با استفاده از ابزار شخص ثالث ، پینگدوم ، عملکرد Bluehost را پیگیری کرده ایم. و یک بار دیگر ، ما از نتایج خوشحال شدیم – میانگین سرعت بارگیری صفحه 405ms که آنها را به عنوان 5مین سریعترین سایت از همه افرادی که ما آزمایش کرده ایم قرار می دهد.

Bluehost-2019-2020-آمارسرعت متوسط ​​Bluehost 2019-2020 | آمار را مشاهده کنید

3. قیمت گذاری مقدماتی پایین (2.75 دلار در ماه)

ما فقط در یک لحظه به بررسی قیمت ها و برنامه های کامل Bluehost خواهیم پرداخت.

اما اگر می خواهید قیمت های اولیه را بررسی کنید ، کمترین قیمت تبلیغی را 3.95 دلار در ماه مشاهده خواهید کرد. این بسیار خوب است با توجه به اینکه ظاهراً در ابتدا آن را از 7.99 دلار در ماه کاهش داده اند.

برای این قیمت ، تقریباً همه آنچه را که برای یک وب سایت واحد لازم دارید ، می گیرید. این شامل 50 گیگابایت حافظه SSD ، پهنای باند بدون اندازه ، گواهی SSL رایگان و موارد دیگر می باشد.

بنابراین می توانید از قیمت بسیار خوبی برخوردار شوید ، به علاوه سرعت بارگیری ثابت صفحه و سرعت بارگیری صفحه آنها.

خبر خوب این است که ما توانسته ایم با خوانندگان خود معامله ای را با Bluehost انجام دهیم که قیمت اولیه آن حتی بیشتر شود و به 2.75 دلار در ماه برسد.

این پایین ترین نرخی است که ما در هر نقطه آنلاین دیده ایم (و به ما اعتماد کنید ، تیم ما زمان زیادی را به صورت آنلاین می گذرد). بنابراین اگر یک میزبان جدید ارزان قیمت در بازار هستید ، بسیار جالب است.

4. گزینه های امنیتی خوب

حتی اگر Bluehost یکی از گزینه های “ارزان” در بازار است ، ما خوشحال شدیم که آنها گوشه های زیادی را کاهش نمی دهند و از ویژگی های مهم امنیتی مانند امنیت استفاده نمی کنند..

Bluehost به طور پیش فرض گزینه های امنیتی بسیار خوبی از جمله گواهی SSL رایگان برای هر طرحی را که قبلاً به آن اشاره کردیم ارائه می دهد.

همچنین تمام برنامه ها شامل یک ویژگی حفظ حریم خصوصی دامنه هستند که به شما کمک می کند تا اطلاعات شخصی شما برای ثبت نام دامنه را خصوصی نگه دارید. این امر باعث می شود هکرها از پیدا کردن و استفاده از این جزئیات شخصی برای برنامه های فیشینگ برای فریب شما یا دیگران در انتقال اطلاعات حساس جلوگیری کنند.

SiteLock برای کمک به جلوگیری از حملات بدافزار ، که متاسفانه در سایتهای وردپرس متداول است ، درج شده است. CodeGuard فرم دیگری برای محافظت است که همچنین از نسخه پشتیبان روزانه نیز پشتیبانی می کند ، بنابراین در صورت هک شدن نسخه های قبلی یک سایت را می توانید برگردانید..

Postini ، از گوگل ، ابزار امنیتی نهایی است که قابل ذکر است. این محافظت از اسپم را برای ایمیل شما فراهم می کند ، بنابراین از ورود مشكوك به هر مشكلی جلوگیری می شود.

درمجموع ، این یک بسته امنیتی بسیار مناسب و مناسب برای ایمن و سالم نگه داشتن سایت شما است.

5. بسیاری از ادغام ها ، برنامه ها, و ویژگی های تجارت الکترونیک

علاوه بر ویژگی های امنیتی موجود ، Bluehost همچنین به تعداد زیادی از برنامه ها و ادغام های مختلف دسترسی می دهد تا بتوانید از محبوب ترین سرویس ها در وب استفاده کنید.

به عنوان مثال ، اگر ترجیح می دهید چندین دامنه را از طریق آنها خریداری و مدیریت کنید ، آنها دارای یک مدیر دامنه هستند. می توانید بصورت پشتیبان تهیه روزانه ، هفتگی یا ماهانه نسخه پشتیبان تهیه کنید.

شما می توانید WordPress را با یک کلیک نصب کنید (بیشتر در مورد آن در قسمت بعدی زیر). همچنین می توانید سایر سیستم های مدیریت محتوای محبوب (CMS) مانند دروپال ، جوملا ، یک فروشگاه تجارت الکترونیکی و سایر موارد را نصب کنید.

به علاوه ، Bluehost حتی دسترسی به یک شبکه تحویل محتوا (CDN) را نیز شامل می شود. اینها میزبان تصاویر و پرونده های بزرگ شما هستند که سرورهای شما را خاموش می کنند تا سریعتر آنها را به کاربران در سراسر جهان تحویل داده و سایت خود را همزمان همزمان نگه دارید.

6. میزبان توصیه شده WordPress.org “رسمی”

وردپرس پرکاربردترین پلت فرم وب سایت در بازار است.

و آنها فقط “به طور رسمی” به سه شریک میزبان توصیه می کنند تا با یک سایت وردپرس استفاده کنند:

 • Bluehost
 • Dreamhost
 • SiteGround

البته می توانید تقریباً از هر ارائه دهنده میزبانی وب برای ایجاد یک سایت وردپرس استفاده کنید. اما این واقعیت که Bluehost یکی از معدود شرکای رسمی است که به رسمیت شناخته شده بسیار دلگرم کننده است.

WP.org Bluehost را توصیه می کندWordPress.org Bluehost را توصیه می کند

7. آسان برای استفاده برای مبتدیان

برخی از هاست های وب که ما دیده ایم ، فقط بهترین برای کاربران پیشرفته است.

به عنوان مثال LiquidWeb اگر بدانید که چه کاری انجام می دهید عالی است. اما آنها فاقد رابط کاربری مناسب برای افراد غیر فنی هستند. بنابراین اگر شما یک مبتدی باشید ، زندگی سخت یک سایت را سخت می کنید.

طرح کنترل پنل Bluehost (cPanel) استفاده از آن را آسان می کند. فقط لازم است در بیشتر موارد به آن اشاره کرده و کلیک کنید.

این سیستم همچنین دارای ویژگی هایی برای کاربران پیشرفته است ، اما مبتدیان نیز به راحتی می توانند WordPress را نصب و راه اندازی کنند.

یا آنها می توانند از ابزارهای سازنده وب سایت Bluehost (مانند Weebly یا Drupal) استفاده کنند و با استفاده از الگویی که می توانید فقط با کشیدن و رها کردن ویژگی ها ، آنها را شخصی سازی کنید ، استفاده کنید..

Bluehost cPanelBluehost آسان برای استفاده از cPanel

8. 30 روز ضمانت برگشت پول

به دست آوردن بهترین معامله در هاستینگ وب معمولاً به معنای پیش پرداخت برای چند ماه ، یک سال یا چندین سال در یک زمان است.

Bluehost فرقی ندارد – بیشتر در مورد زیر. اما آنها 30 روز ضمانت برگشت پول را برای برنامه های خود ارائه می دهند.

می توانید از این سرویس استفاده کنید تا عملکرد آنها را برای خود ارزیابی کنید و اگر کاملاً راضی نیستید بازپرداخت بازپرداخت بخواهید. اگرچه چند حرف احتیاط داریم.

مطابق با شرایط آنها ، آنچه وجود دارد و نمی تواند تحت این ضمانت قرار بگیرد:

 • شما فقط می توانید هزینه های میزبانی وب را بازپرداخت کنید ، نه سایر محصولات مانند دامنه ها یا سایر افزودنیها.
 • در صورت دریافت نام دامنه رایگان در برنامه خود ، هزینه 15.99 دلار کسر می شود.
 • هر گونه درخواست پس از 30 روز بازپرداخت نمی شود.

این دقیقاً یک سیاست بدون سؤال نیست ، مانند برخی از میزبان ها دیده شده است. بنابراین قبل از ثبت نام مطمئن شوید که با آن نکات خوب هستید.

9. پشتیبانی مشتری

Bluehost همه چیز را از یک پایگاه دانش ، چت زنده ، پشتیبانی بلیط الکترونیکی و حتی پشتیبانی تلفنی ارائه می دهد. ما چت زنده و Vinutha را از Bluehost در طی دو دقیقه متصل کردیم.

بین هر پاسخ تاخیر کمی وجود داشت ، اما در کل ، وینوتا بسیار دوستانه بود و به هر سوال پاسخ مستقیم می داد. این یک تجربه بدون درد بود ، دقیقاً همان چیزی است که شما از پشتیبانی مشتری میزبان می خواهید.

چت زنده خدمات مشتری Bluehostبا نماینده گفتگوی زنده Bluehost چت داشتیم

منفی استفاده از هاستینگ Bluehost

Bluehost عملکرد خوبی در سطح هیئت مدیره دارد. با این وجود دو منطقه بزرگ وجود دارد که هزینه ها کمی تند می شود. بیایید عمیق تر در هر یک فرو کنیم.

1. نرخهای تجدید بالاتر (معمول در صنعت میزبانی وب)

بهترین راه برای بدست آوردن کمترین قیمت ممکن برای هاست ، پیش پرداخت یک ، دو یا حتی سه سال پیشی است.

قیمت گذاری سه ساله Bluehostقیمت گذاری دقیق Bluehost

از یک طرف ، قیمت ماهانه پایین است ، اما از سوی دیگر ، پیش پرداخت برای مدت زمان طولانی تر (بین 12 تا 36 ماه) به این معنی است که شما فقط به چند دلار تعهد نمی کنید ، بلکه حدود صد دلار هستید.

نکته دیگر که باید در نظر بگیرید نرخ تجدید بالاتر پس از پایان دوره مقدماتی شما است. در این حالت ، پیش پرداخت سه سال کامل در 3.95 دلار خوب است زیرا شما تا آن زمان ممکن در آن نرخ پایین قفل می شوید.

با این حال ، در پایان این مدت ، نرخ ها به نرخ “عادی” خود می روند. این مبلغ از 7.99 دلار – $ 8.99 / ماه در ابتدایی ترین طرح مشترک بسته به مدت پیش پرداخت شما بستگی دارد.

قیمت تجدید Bluehostقیمت تجدید Bluehost

2. مهاجرت سایت رایگان نیست

اکثر میزبانهای وب که مورد بررسی قرار داده ایم ، وب سایت موجود شما را به صورت رایگان به سرویس آنها منتقل می کند. آنها آن را یک سرویس دوستانه می دانند که باعث خوشحالی مشتریان جدید می شود ، بنابراین هرگونه هزینه ای را جلب می کنند.

متأسفانه ، Bluehost مهاجرت رایگان انجام نمی دهد.

آنها هزینه یک بار 149.99 دلار دارند که شامل مهاجرت حداکثر به پنج وب سایت ، 20 حساب ایمیل و سایر پرونده های پایگاه داده دیگر برای این سایت ها.

آنها ادعا می کنند سریع و یکپارچه خواهد بود ، بنابراین شما هیچ تاخیری یا خرابی را تجربه نخواهید کرد.

با این حال ، این واقعیت که شما باید آن را بپردازید ، و مبلغ زیادی را نیز پرداخت کنید ، یک “Con” بزرگ است که باید در نظر بگیرید.

انتقال وب سایت Bluehostهزینه انتقال وب سایت Bluehost

قیمت گذاری Bluehost ، برنامه های میزبانی & حقایق فوری

برنامه اساسی Bluehost برای شما 3.95 دلار در ماه (یا 2.75 دلار با تخفیف ما) هزینه خواهد کرد.

برنامه Plus به 5.45 دلار در ماه افزایش می یابد – همان قیمت گزینه Choice Plus برای وب سایت های نامحدود ، ذخیره سازی SSD و پهنای باند. آنها همچنین به شما امکان می دهند دامنه های نامحدود ، دامنه های پارک شده و زیر دامنه ها را نیز در این برنامه ها مدیریت کنید.

برنامه Pro با تمام این ویژگی ها و کارایی بالا از سرورهای آنها با قیمت 13.95 دلار در ماه شروع می شود.

علاوه بر این ، Bluehost دارای تمام انواع مهم میزبانی وب ، از جمله VPS ، ابر و مراکز داده اختصاصی است.

قیمت گذاری و برنامه های Bluehost

 • دامنه رایگان? بله برای سال اول ، سپس با قیمت 15.99 دلار تمدید کنید.
 • سهولت ثبت نام: فرآیند ثبت نام آسان دو صفحه ای.
 • روش های پرداخت: کارتهای اعتباری عمده و پی پال.
 • هزینه ها و بندهای پنهان: بدون بازپرداخت در نامهای دامنه. نرخ تجدید هر دو دامنه و میزبانی وب افزایش می یابد.
 • upsells: برخی از آپارتمانها. متأسفانه ، این یک اتفاق معمول در صنعت میزبانی وب است و با بسیاری از شرکتهای مختلف میزبان بزرگ مشهور است.
 • فعال سازی حساب: بیشتر کاربران از فعال شدن فوری بهره مند می شوند. اگر اطلاعات نادرست باشد یا سوء ظن به تقلب وجود داشته باشد ، ممکن است فعال شدن به تأخیر بیفتد.
 • کنترل پنل و داشبورد تجربه: کنترل پنل ساده و کاربردی.
 • نصب برنامه ها و CMS (وردپرس ، جوملا و غیره): Mojo Marketplace نصب برنامه را سریع و آسان می کند.

آیا ما Bluehost را توصیه می کنیم؟?

بله ما انجام میدهیم.

Bluehost بیش از یک سال در هر زمان uptime و بارگیری در بالاترین سطح قرار گرفته است.

علاوه بر این ، آنها پشتیبانی امنیتی قوی ، ضمانت برگشت پول و برنامه های کاربرپسند زیادی را ارائه می دهند ، همه اینها با پایین ترین نرخ در صنعت (2.75 دلار در ماه).

آنها کامل نیستند. پس از پایان قیمت گذاری مقدماتی ، نرخ تمدید افزایش می یابد. همچنین ، آنها برای مهاجرت در سایت هزینه اضافی می پردازند که سایر میزبان ها به صورت رایگان از آن استفاده می کنند.

اما در کل ، Bluehost عملکرد قوی و ارزش خوبی را ارائه می دهد.

P.S. آیا قبلاً از Bluehost استفاده کرده اید؟ لطفاً نظر خود را در این زمینه در نظر بگیرید – خوب یا بد – تا زمانی که برای بازدید کنندگان ما مفید باشد مهم نیست. از حمایت شما متشکرم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author