Labākie bezmaksas vietņu veidotāji

pīrāgs gifijsBezmaksas vietņu veidotāja atrašana ir saprātīgs lēmums daudziem cilvēkiem.

Naudas iesūkšana kaut ko tādu, par kuru jūs vēl nezināt, ko darāt, vēl nav labākā ideja. Lielākajai daļai cilvēku patīk vadīt automašīnu pirms tās pirkšanas, kāpēc gan nevadīt vietņu veidotāju pirms pirkšanas?

Nav vietņu veidotāju tirdzniecības vietu, kur dotos. Kur jūs sākat, veidojot vietni? Ja jums nav iepriekšējas pieredzes, tas var būt patiešām mulsinoši.

Ko nozīmē mitināšana? Kā samazināt manas mājas lapas izstrādes izmaksas? Kāpēc pastāv WordPress.com un WordPress.org? Tas ir diezgan mulsinoši, tāpēc sākt bez maksas nemaz nav slikta ideja.

Lieliski jaunumi ir tas, ka ir dažas satriecošas iespējas bezmaksas vietņu veidotājiem, un tas ir tikpat vienkārši kā pīrāgs. Es pat nezinu, cik viegli ir pīrāgs – tas varētu būt vienkāršāk.

Contents

Mūsu labākās bezmaksas vietņu veidotāju izvēles

Pirmā vieta, kur jums vajadzētu izmantot bezmaksas vietņu veidotāju, ir Constant Contact. Satriecošā lieta par pastāvīgo kontaktu ir tā, ka mēs to arī izvēlāmies kā labāko e-pasta mārketinga pakalpojumu. Fakts, ka viņi piedāvā bezmaksas pakalpojuma versiju, vienkārši uz kūkas apledo (es nezinu, kāpēc desertiem ir tik daudz sakara ar vietņu veidotājiem).

Pastāvīgas kontaktpersonas izmantošana ir vienkāršākais veids, kā izveidot vietni un darboties bez maksas bez papildu sarežģījumiem, vienlaikus uzreiz ienirstot e-pasta mārketingā..

1. Pastāvīgs kontakts – labākais Kanādas veidotājs (ietver bezmaksas hostingu)

Pastāvīgā kontaktpersona nav iesaistījusies spēlē ar vietņu veidotājiem. Tie ir pazīstami kā labākā e-pasta mārketinga programmatūra tirgū.
Viņi izklaidējās galvenajās lapās un, iespējams, secināja, ka cilvēkiem ir vajadzīgs patiešām labs bezmaksas vietņu veidotājs. Tad viņi to uzcēla.

Pastāvīgais kontakts paveica fantastisku darbu, veidojot viņu vietņu veidotāju, un tā bezmaksas versija ļauj jums nokļūt tālāk nekā jebkurš cits bezmaksas vietņu veidotājs..

Bezmaksas versija

Pakalpojuma bezmaksas versijai ir ierobežojumi, taču tā palīdzēs jums sākt veidot savu vietni. Jums nav jāmaksā nauda, ​​lai izdomātu, ko jūs darāt, ir milzīga pievienotā vērtība.

Pastāvīgā kontakta bezmaksas plāni ir tas, ka jūs gandrīz visu saņemat no apmaksāta plāna. Jums vismaz jāmēģina to izmēģināt. Šīs ir dažas citas lietas, kuras jūs iegūstat bezmaksas plānā, un kas lielākajā daļā citu vietņu veidotāju nav iekļautas:

 • Sociālā koplietošana
 • Facebook integrācija
 • Kontaktu vadība
 • Svina uztveršanas veidlapas
 • LogoMaker
 • Pārdod 3 produktus
 • Maksājumi tiešsaistē
 • Inventāra, pasūtījumu un nodokļu pārvaldība
 • Kuponi un atlaides
 • Darījumu e-pasti
 • Kuģniecības vadība

Dažām no šīm funkcijām, piemēram, atlaidēm, jums jāiet otrajā vai trešajā maksas līmenī e-komercijas pakalpojumos. Fakts, ka jūs varat vienkārši izmantot šīs funkcijas bez maksas, ir traks.

Lietošanas ērtums

Es tikko uzgāju Constant Contact tīmekļa vietņu veidotāju mārketinga lapā. Es pareizi uzstādīju taimeri, kad noklikšķināju uz “Izveidot savu bezmaksas vietni”.

Pastāvīgs kontakts

Es nolēmu izveidot ceļojumu aģentūras vietni, kurā kāds var sazināties ar mani pa e-pastu vai zvanot. 

Es izmantoju krājuma fotoattēlus un vienkārši turēju logo kā vārdus “Ceļojumu aģentūra”.

Es pat nejokoju, ka man bija vietne, kas izveidota 4 minūtēs un 37 sekundēs. Es pat nesteidzos un tas arī izskatījās diezgan labi.

Ja es pavadītu vēl desmit minūtes, spēlējoties ar vairāk fotoattēliem vai mainot krāsas, es domāju, ka šī vietne izskatītos tikpat labi, kā citas ceļojumu aģentiem pielāgotas aģentūras veidotas vietnes.

Ja vēlaties izveidot visu laiku vienkāršāko vietni, kas patiesībā izskatās labi, es neredzu jēgu izmantot neko citu kā tikai to veidotāju. 

Kā tas ir iespējams?

Nesākas no nulles

Pastāvīgā kontaktpersona izveidoja viņu ātru un ērtu vietņu veidotāju, izmantojot mākslīgo intelektu. Programmatūra uzdod dažus jautājumus par vēlamās vietnes veidu un pēc tam piedāvā īpašus krājuma fotoattēlus un veidnes.

Jums nav miljons izvēles, bet jums ir ārkārtīgi liela summa bezmaksas vietņu veidotājam. Jūs pat varat augšupielādēt savus attēlus un logotipu, ja vēlaties. 

Vietnes veidotājs piedāvā krāsu izkārtojumus, kurus varat pārslēgt uz priekšu un atpakaļ, kas papildina viens otru. Pēc tam tiek jautāts, kurus fontus vēlaties, un izmanto vairākus, kas arī papildina viens otru ar pareizo izmēru. Jums tiešām par neko nav jāuztraucas.

Pārlieku liela izvēles iespēja ar simtiem veidņu nav tas, ko jūs noņemat no Constant Contact vietņu veidotāja. Tas, ko jūs saņemat, ir visvienkāršākais vietņu veidotājs, kas izskatās vislabāk. Jūs nevarat to pielāgot tā, kā ilgojas jūsu dvēsele, bet, ja tas ir tas, kas jums nepieciešams, jums, iespējams, jāpieņem darbā tīmekļa izstrādātājs un jāsēž viņam blakus, kad viņš veido jūsu redzējumu.

2. Wix – ātrs, ērts un funkcionāls (Ietver bezmaksas mitināšanu)

Wix nav brīva programmatūra, kas darbojas uz pusi mazāk, nekā vietņu veidotāji, par kuriem cilvēki maksā.

Wix ir nozares līderis, runājot par vietņu veidotājiem. Viņi arī vienkārši tā piedāvā piedāvāt sava pakalpojuma bezmaksas versiju.

Bezmaksas versija

Pakalpojuma bezmaksas versijai ir ierobežojumi, taču tā palīdzēs jums sākt veidot savu vietni. Jums nav jāmaksā nauda, ​​lai izdomātu, ko jūs darāt, ir milzīga pievienotā vērtība.

Neviens no bezmaksas plāna aspektiem nedrīkst jūs atturēt no tā izmantošanas. Ja jūs nolemjat, ka jums nākotnē vajadzīgas augstākās kvalitātes funkcijas, jūs būtu nokļuvis līdz jautājumam, vai vietne ir tāda, kādu jūs patiesībā vēlaties.

Lietošanas ērtums

Vietņu veidotājus faktiski ir vieglāk izmantot. To sakot, Wix joprojām ir diezgan viegli lietojams.

Jūs varat izveidot vietni ar masveida pielāgošanu, bez kodēšanas un bez papildu galvassāpēm. Ir veidi, kā ignorēt masveida pielāgošanu un vienkārši izveidot profesionāla izskata vietni, nedarot pārāk daudz.

Ir daudzi vietņu izstrādes pakalpojumi, kuriem ir vilkšanas un nomešanas funkcija. Tas viss nozīmē, ka jūs velciet kaut ko tādu, ko vēlaties izmantot, un pēc tam to nometat. Tas ir tik vienkārši, kā kļūst.

wix-move-element-jebkur

Tas ir ideāli piemērots rediģēšanai, kurā prioritāte tiek piešķirta ātrumam un lietošanas vienkāršībai.

Nesākas no nulles

Wix ir šī satriecošā funkcionalitāte, ko sauc par mākslīgā dizaina inteliģenci. Būtībā tas, ko dara ADI, ir uzdot jums dažādus jautājumus un to piemēro algoritmam, kas izveido vietni jums. Tas no jūsu rokām noņem visas elementa, motīvu un izkārtojuma iespējas un paņem no katras kombinācijas.

Tā vietā, lai veltītu laiku visu motīvu un izkārtojumu izskatīšanai, programmatūru jums izvēlas, pamatojoties uz vēlmēm un uzdotajiem jautājumiem. Tā ir laika taupīšanas un lēmumu mazināšanas funkcija.

Wix ir domāts cilvēkiem, kuri vēlas izveidot viņiem unikālu vietni, neveicot visu papildu darbu, kas saistīts ar vietnes darbību.

Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet mūsu detalizēto Wix pārskatu.

3. WordPress – lielāka mācību līkne, kopēja pielāgošana (nepieciešama apmaksāta mitināšana)

WordPress ir vēl viena lieliska iespēja, ja meklējat labāko bezmaksas vietņu veidotāju. Iesācējiem tas nav tik intuitīvi un viegli kā Wix, taču tas ļauj daudz vairāk pielāgot (par maksu).

Ja jūs meklējat vietnes izveidošanu ilgtermiņā un varat atļauties 10–15 stundu mācīšanos, kā izmantot WordPress, iespējams, tā noteikti ir labāka izvēle.

Pirms pāriet uz WordPress priekšrocībām, mums vajadzētu noskaidrot, kāda ir atšķirība starp WordPress.com un WordPress.org.

Dot Com

WordPress.com ir līdzīgs Wix. Jūs apmeklējat vietni, reģistrējaties un sākat veidot savu vietni. Tas ir super vienkārši.

Lietojot Wix – Wix pats uzņem jūsu vietni. Tas nozīmē, ka Wix faktiski nodrošina tehnoloģijas un pakalpojumus, kas nepieciešami tīmekļa lapas apskatīšanai internetā.

WordPress.com rīkojas tāpat. Tas mitina jūsu vietni jūsu vietā un nodrošina arī bezmaksas vietnes veidošanu. Tas piedāvā arī vietņu veidotāja premium versijas un virkni premium iespēju.

Jūs varat vienkārši pāriet uz vietni un sākt bez maksas jau šodien, lai to pārbaudītu.

Dot Org

Tas ir WordPress, par kuru runā vairums cilvēku, runājot par WordPress.

Šo versiju var pilnīgi brīvi izmantot tādām augstākās kvalitātes opcijām kā motīvi un lietotnes. Tas darbojas arī savādāk nekā WordPress.com versija un Wix.

Nevis WordPress, kas mitina jūsu vietni, jums ir jāiziet lielajā tīmeklī un jāatrod savs mitināšanas pakalpojums. Tas ir vienkārši, taču tas procesam piešķir papildu soli un sarežģītības pakāpi. Jebkurš labs hostinga pakalpojums maksā naudu, taču ir dažas bezmaksas versijas, kuras var izmantot.

Kā darbojas WordPress

Pretēji tam, ko domā daudzi cilvēki – jums nav jāzina, kā kodēt, lai izmantotu WordPress. Daudzas tēmas ļauj daudz funkcijām, kuras piedāvā Wix, ar iespēju pielāgot tās tālāk ar kodu.

WordPress paneļa

Motīvi atšķiras no Wix. Vietnē WordPress jums jāizvēlas tēma, lai izveidotu savu vietni. Motīvi galvenokārt ir tie, ko Wix jau ir iebūvējis programmatūrā. Tie ir jūsu vietnes kauli. Katrai tēmai ir noteikti ierobežojumi attiecībā uz jūsu vietnes izskatu, taču jūs varat izvēlēties, kur visi jūsu elementi atrodas tīmekļa lapā, kā arī krāsu shēmu..

Katrai tēmai būs sava funkcionalitāte, un tā ierobežos pielāgojamību – īpaši bezmaksas. Bezmaksas motīvi ir ierobežojoši, taču tie joprojām ļauj jums izveidot skaistu vietni.

WordPress.com bezmaksas versija

Jāpatur prātā, ka WordPress.org versija vienmēr ir bezmaksas. Vienīgais, kas jums jāmaksā par papildus mitināšanu, ir visas premium motīvi un lietotnes, kuras jūs varētu vēlēties.

Vienkāršības labad ir vairāk jēgas izmantot Wix, ja meklējat vietņu veidotāja bezmaksas versiju..

4. Zyro vietņu veidotājs – vienkāršākais vietnes izveidošanas veids

Bezmaksas versija

Zyro bezmaksas versijai ir daudz, kas patīk. Bezmaksas lietotāji un apmaksāti lietotāji saņem bezmaksas SSL sertifikāciju un vietņu SEO optimizāciju tūlīt pēc izvēles, kā arī dažus AI rīkus, Unsplash integrāciju un vietņu optimizāciju mobilajiem lietotājiem..

Tomēr bezmaksas versija nedaudz cieš, jo jums nav atļauts iespraust Google Analytics, kas ir milzīgs mīnuss nopietniem tiešsaistes uzņēmumu īpašniekiem. Jānodarbojas arī ar reklāmām.

Veidnes

Zyro nodrošina desmitiem veidņu, ja jūs maksājat par vienu no pārējiem plāniem, no kuriem ir divi: Pamata un Atbrīvots. Tie nāk ar papildu labumiem, piemēram, reklāmas noņemšanu, savienojamību ar jūsu galveno domēnu un Google tagu pārvaldnieku. Jūs arī iegūstat daudz lielāku joslas platumu 10 GB apjomā Basic vai neierobežotu Unleashed.

Veidnes, no kurām jūs izvēlaties, ir daudzveidīgas un pārdomātas, lai gan jūs nemēģināt tās mainīt tik daudz, cik bieži atļauj citi vietņu veidotāji. Piemēram, jūs nevarat mainīt nevienas veidnes fontus.

Tomēr pieejamās veidnes ir labi izstrādātas vairākām nišām vai tēmām, piemēram, mākslai vai modei.

AI rīki

Mēs arī pieminēsim, ka iekļautie AI rīki ir noderīgi un pieejami visiem. AI Writer var palīdzēt aizpildīt jūsu vietni ar saturu, pirms jums ir laiks nolīgt īstu copywriter, un AI Heatmap var palīdzēt jums noskaidrot, kuras lapas vislabāk darbojas ar apmeklētājiem, lai jūs varētu palielināt savu reklāmguvumu līmeni.

Režģa veidotājs

Kompānijas Zyro komplektācijas saskarne izmanto iepriekš iestatītu režģa formātu, kas ir diezgan viegli lietojams un intuitīvi saprotams. Negatīvie ir tas, ka jūs varat mainīt režģu izkārtojumu vai izmēru, tāpēc jūs aprobežojaties ar to, kas ir Zyro labākais. Tādējādi šis vietņu veidotājs noteikti ir optimizēts jauniem lietotājiem, nevis pieredzējušiem vietņu veidotājiem, kuri vēlas nedaudz vairāk pielāgošanas vai vadīšanas pa rokai.

Goda nosaukumi citiem bezmaksas vietņu veidotājiem Kanādā

Wix un WordPress ir mūsu pirmā izvēle bezmaksas vietņu veidotājiem, un jūs varat brīvi pārbaudīt mūsu ilgāku un detalizētāku divu iespēju salīdzinājumu..

Tās nav vienīgās bezmaksas iespējas. Faktiski ir daudz bezmaksas vietņu veidotāju. Lielākā daļa nav lieliski. Ir grūti piedāvāt fantastisku pakalpojumu bez maksas. Tomēr ir arī dažas citas iespējas, kuras vērts pieminēt: Weebly, Pixpa un Droopal.

Weebly ir ērti lietojams, vienkāršs un saprotams, izmantojot vienkāršu interfeisu. Tas gandrīz nemazināja ieteikumu, taču būtībā tā ir tikai sliktāka Wix versija. Tomēr, ja vēlaties alternatīvu Wix. Nekļūdieties mums – mēs joprojām domājam, ka Weebly ir lielisks celtnieks, taču tam trūkst visu Wix funkcionalitāti.

Pixpa ir kaut kas cits. Sāksim ar to:

Pixpa: labākais vietņu veidotājs fotogrāfiem

Pixpa ir fantastiska opcija, ja jūs īpaši meklējat izveidot portfeļa vietni, lai demonstrētu un pārdotu savu jaunāko un lielāko radošo darbu.

Ja jūs steidzaties sākt savu karjeru un jums nav laika iemācīties izmantot vietņu veidotāju, Pixpa ir pareizā izvēle.

Tam nopietni ir jābūt vienam no vienkāršākajiem un pieejamākajiem vietņu veidotājiem, kurus velciet un nomet, un kas ir īpaši izstrādāti gan dizaineriem, gan fotogrāfiem. Viņiem notiek arī 15 dienu bezmaksas izmēģinājums, tāpēc jūs varat brīvi izmēģināt Pixpa bez pievienotajām stīgām.

Pixpa plāni

Atšķirībā no daudziem citiem vietņu veidotājiem tirgū, Pixpa nepiedāvā bezmaksas plānu. Rezultātā jums būs jāizvēlas starp nelielu pieejamo mēneša plānu klāstu, kad būs beidzies jūsu 15 dienu bezmaksas izmēģinājuma laiks..

Ņemot to vērā, pamatplāns ir ārkārtīgi pieņemams, un jūsu vietnes veidošanai patiešām nav tik daudz ierobežojumu. Faktiski jūs saņemat gandrīz visu, ko varētu saņemt, izmantojot premium plānu, izņemot neierobežotu fotoattēlu glabāšanu un dažas uzlabotas funkcijas.

pixpa portfolio tēmas

Kad bezmaksas izmēģinājuma laiks ir beidzies, jūs varat izvēlēties no trim plāniem, kas pielāgoti jūsu īpašajām prasībām kā veidotājam. Šie plāni lapā Cenas ir norādīti kā “fotogrāfiem”, “veidotājiem” un “klientu galerijas”. Ir svarīgi atzīmēt, ka pēdējais nav iekļauts tīmekļa vietnē.

Pixpa fotogrāfiem

Fotogrāfu plāni ir piemēroti tiem, kas vēlas izveidot portfeļa vietni, lai parādītu un pārdotu attēlus kā digitālās lejupielādes vai izdrukas, izmantojot e-komercijas galerijas, nevis fiziskus produktus. Četri plāni svārstās no 6 līdz 32 ASV dolāriem mēnesī atkarībā no tā, vai vēlaties rēķinu saņemt katru gadu vai katru mēnesi.

Pixpa veidotājiem

Radītāju plāni ir paredzēti tiem, kas vēlas izveidot vietni, kā arī veikalu, kas ļauj pārdot fiziskus un digitālus produktus un pakalpojumus. Padomājiet par e-grāmatām, t-krekliem un darbnīcām. Atšķirībā no fotogrāfa plāniem, veidotāji var izvēlēties no trim plāniem, kas svārstās no 6 USD līdz 20 USD mēnesī.

Pixpa klientu galerijas

Klientu galeriju plāns ir neatkarīgs produkts, kas ļauj tieši strādāt ar klientiem, rediģējot, koriģējot, kopīgojot un pārdodot attēlus. Pēc publicēšanas jūs varat arī saņemt klientu izlases un atsauksmes par savām fotogrāfijām. Ņemot to vērā, ir svarīgi atzīmēt, ka šis plāna veids neietver portfeļa vietni.

Katrā plānā ir iekļauta tīmekļa mitināšana, izmantojot Amazon Web Service (AWS). Reģistrējoties gada plānam, jūs pat iegūstat vienu gadu bezmaksas domēna reģistrāciju.

Pirms plāna izvēles jāņem vērā viena lieta: vienā vietnē nevar pievienot gan e-komercijas galerijas, gan tiešsaistes veikalu. Turklāt visiem plāniem ir pievienota 30 dienu naudas atdošanas garantija papildus diennakts klientu atbalstam, tāpēc, ja jūs neesat apmierināts, jums nav jāriskē ar naudas izmešanu kanalizācijā..

Kā lietot Pixpa

Lai gan fotogrāfiem un veidotājiem ir pieejami daudzi lietotājiem draudzīgi tīmekļa attīstības pakalpojumi, nekas gluži nepārspēj Pixpa. Īsāk sakot, Pixpa ir vienkārša, pats darāms tīmekļa dizaina platforma, kas koncentrējas uz tiešsaistes portfeļiem. Labākā daļa par to? Pateicoties Pixpa vienkāršajam vietņu izveidotājam, velkot un nometot, jums pat nav nepieciešama kodēšanas pieredze, lai izveidotu satriecošu portfeli.

pixpa vietņu veidotājs ui

Pēc pieteikšanās uz bezmaksas izmēģinājumu jums tiek uzdoti vienkārši jautājumi, kas saistīti ar vietnes veidu, kuru plānojat izveidot, un to, vai plānojat pārdot produktus un pakalpojumus. Pēc tam jums tiek lūgts izvēlēties vienkāršu motīvu.

Ja jums tas nepatīk, nebaidieties; vēlāk to var mainīt. Runājot par Pixpa Home informācijas paneli, lai to izdomātu, jums nav jābūt raķešu zinātniekam: tas ir vienkāršs, minimālistisks un ļoti viegli orientējams.

Tāpat kā gandrīz ikvienam vietņu veidotājam, visas vadības ierīces atrodas kreisajā pusē, tāpēc, ja jūs iepriekš to izmantojāt, Pixpa nejutīsies pārāk sveša. Lai būtu vieglāk, bāzes vietnē ir jau sagatavotas lapas, kuras varat saglabāt, grozīt vai pat izdzēst.

Lapu pievienošana ir vienkārša; ir nepieciešams tikai vienas pogas klikšķis, lai jūs varētu nosūtīt vizuālajam dizainerim, kur jūs varat rediģēt lapas sīkāk. Tā kā kāds, kam ir zināšanas par web dizainu gandrīz vai vispār, es to izmēģināju pats un biju diezgan pārsteigts, ka man tik īsā laikā izdevās izveidot nelielu, profesionāla izskata portfeļa vietni..

Weebly – vēl viens lielisks bezmaksas vietņu veidotājs

Weebly darbojas līdzīgi kā Wix, un tas, iespējams, ir trešais vai ceturtais labākais vietņu veidotājs tirgū.

Runājot par bezmaksas vietņu veidotājiem, tas ir otrais vai trešais labākais vietņu veidotājs atkarībā no tā, ko jūs uzskatāt par WordPress.

Ar ko tas atšķiras no Wix

Weebly ir ērti lietojams – visam ir jēga. Ar celtnieku rodas problēmas ar to, ka galaprodukts vienmēr izskatās nedaudz slikts. Kad esat pabeidzis darbu ar Wix vietni, varat droši apgalvot, ka tā izskatās labi, vai arī veikt pielāgojumus, lai tā izskatās laba.

audumu vilkšanas elementi

Izmantojot Weebly, ir liela varbūtība aplūkot galaproduktu un justies kādam meh par to. Tas vienkārši būs labi.

Tēmas pielāgošana Weebly ir diezgan ierobežota, it īpaši salīdzinot ar tukšu audekla tipa redaktoru, piemēram, Wix. Lai gan to ir viegli izmantot, vienkārši nav tik daudz iespēju.

Viena lieta, ko Weebly dara labāk nekā Wix, ir viss kārtīgi un kārtīgi. Wix var nedaudz apbērt ar neskaitāmajām iespējām vilkt apkārt. Weebly jūtas organizētāks, kas var daudz palīdzēt stresa un satraukuma dēļ, veidojot jūsu vietni.

Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet mūsu Weebly pārskatu.

Bezmaksas versija

Weebly bezmaksas versija piedāvā pietiekami daudz, lai sāktu. Jaunināšana ir vienkārša, kad esat uzzinājis, vai jums patīk šī platforma. Kāju mitra nokļūšana noteikti ir tā mazā laika ieguldīšanas vērts.

WebSelf – labākais franču vietņu veidotājs

WebSelf ir labākais franču vietņu veidotājs tirgū. Tas labi iekļaujas citu šajā sarakstā minēto vietņu veidotāju sarakstā, kas velk un nomet.

Šis franču vietņu veidotājs ļauj jums diezgan daudz izdarīt ar tās bezmaksas versiju un ļauj precīzi redzēt, kas tas ir, nemaksājot ne centa.

Ar ko tas atšķiras no Weebly

Mēs tikko pieminējām Weebly kā vienkāršāko vietņu veidotāju, kas joprojām ļoti ātri var izveidot diezgan labu vietni.

Šeit ir šokētājs, WebSelf faktiski ir vēl vieglāk lietojams. WebSelf dibinātāju mērķis bija padarīt tīmekļa attīstību pieejamu visiem.

Burtiski tas aizņem tikai dažus klikšķus. Jūs varat mainīt fona izskatu, pievienot pielāgotus fotoattēlus un dažu minūšu laikā uzrakstīt kādu asprātīgu kopiju.

Izmantojot WebSelf, jūs piekļūstat dizainparaugiem, kurus uzņēmums jau ir izveidojis. Viņi pat visu laiku pievieno jaunus, lai jūs varētu atrast veidni, kas piemērota meklējamajam.

WebSelf piemērs

Izmantojot WebSelf, augsta līmeņa pielāgošana nav tas, ko jūs saņemat. Jūs saņemat diezgan pulētu produktu, neko daudz nedarot. Ir arī svarīgi pieminēt, ka WebSelf ļauj daudz vieglāk ievērot Kanādas vietņu pieejamības vadlīnijas.

Tēmas pielāgošana WebSelf ir diezgan ierobežota tāpat kā Weebly, un mainot tās aspektus, ir diezgan līdzīgi. Lielais diferenciālis šeit ir jau izveidotie dizaini, kurus piedāvā WebSelf. 

WebSelf tiešām uztur lietas tīras, tas padara Weebly izskatīties kā haoss. Pieejamo elementu vilkšana un nomešana varētu būt vienkāršākais veids, kā pateikt, ka esat izveidojis vietni. Tas gandrīz nepiepūlas.

Bezmaksas versija

WebSelf bezmaksas versija piedāvā pietiekami daudz, lai sāktu. Jaunināšana ir vienkārša, kad esat uzzinājis, vai jums patīk šī platforma. Kāju mitra nokļūšana noteikti ir tā mazā laika ieguldīšanas vērts.

Citi

Es ne vienmēr iesaku šīs iespējas, bet tās noteikti ir alternatīvas.

ucraft logotipsUcraft: Bezmaksas plāni ļauj jums izveidot pielāgotu domēnu. Bloķētu tīmekļa vietņu dizains ir sava veida ierobežojošs. Dažiem cilvēkiem tas patīk, bet es uzskatu, ka vilkšanas un nomešanas celtnieki ir nedaudz draudzīgāki lietotājam.

pārsteidzoši logotipsPārsteidzoši: Pārsteidzoši ir plusi. Piemēram, jūs varat pārdot vienu atsevišķu produktu savā tīmekļa lapā. Viņi specializējas vienas lapas vietņu izveidē, tāpēc motīvi un dizains nav tik svarīgi.

vietnes123 logotipsSITE123: Lielisks variants vismazāk tehniķiem no mums. Vietnei SITE123 ir veidņu sistēma, ko sauc par dizaina palīdzību. Tas padara gandrīz automātisku tīmekļa vietnes izveidošanu, kas izskatās diezgan laba. Ja vēlaties, lai jūsu vietnē būtu radoša informācija, SITE123 nav labākā izvēle.

jimdo logotipsDžimdo: Bezmaksas Jimdo plānos ir dažas lieliskas iespējas, piemēram, e-komercijas iespējas un video iegulšana. Dizaina saskarne nav labākā, taču jūs varat izveidot vietni, kas izskatās vidēja izskata.

Secinājums

Runājot par to – ja jūs meklējat bezmaksas vietņu veidotāju, jūs, iespējams, nevēlaties pārāk sarežģīt lēmumu.

Izmēģināt visas iepriekš minētās iespējas ir viegli, jo reģistrēties un izmēģināt kādu no tām var bez maksas. Tas būtu labākais veids, kā noskaidrot, kurš jums patīk vislabāk.

Ja jums nešķiet, ka to darāt, vienkārši izmantojiet pastāvīgo kontaktu. Tas vienkāršo lietas, vienkārši dodoties tur un sākot darbu. Nepieciešams daudz, lai iesācējs netiktu satraukts ar pastāvīgo kontaktu. Lai iegūtu vairāk informācijas, apskatiet mūsu gigantisko rakstu par labākajiem vietņu veidotājiem.

Bezmaksas vietņu veidotāju FAQ

Vai ir kādi labi bezmaksas vietņu veidotāji?

Jā! Gan Wix, gan WordPress ir lieliskas iespējas bezmaksas vietņu veidotājiem.

Kas ir vienkāršākais bezmaksas vietņu veidotājs?

Visvienkāršāk izmantot bezmaksas vietņu veidotāju ir vietne SITE123. Tomēr vienkāršākais ne vienmēr ir labākais. Wix piedāvā visvairāk iespēju, vienlaikus būdams arī samērā vienkāršs.

Vai Wix ir labāks par WordPress?

Īsā atbilde ir nē. Ilgāka atbilde ir, ka tā var būt. Ja jūs vēlaties ļoti pielāgot savu vietni bez stabilas mācīšanās līknes, tad Wix ir labāks par WordPress. WordPress ir dziļa niršana tīmekļa vietnes veidošanā, turpretim Wix ir tāda veida kā iegrimšana seklā galā un flirts ar domu ieiet dziļajā galā.

Vai Wix tiešām ir bezmaksas?

Wix ir bezmaksas versija, taču jūsu domēna nosaukumam būs šāds formāts: username.wixsite.com/siteaddress. Lai izmantotu pielāgotu domēnu un atbloķētu daudzas funkcijas, jums būs jāizvēlas apmaksāts plāns

Kā no Wix iegūt bezmaksas domēna vārdu?

Pēc apmaksāta plāna izvēles ir pieejams bezmaksas domēna nosaukums. Jums joprojām ir jāmaksā par Wix plānu, taču viņi gadu uz gadu ievada domēna vārdu bez maksas

Kāds ir labākais bezmaksas vietņu veidotājs maziem uzņēmumiem?

Mēs iesakām WordPress maziem uzņēmumiem, jo ​​tie ir vairāk funkciju maksājumiem, analītikai un izsekošanai. Izlasiet mūsu mazo uzņēmumu pārskatu.

Atsauces un attēla kredītpunkti:

 • Vietne MageeWP.com
 • VietneSetup.org

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author