Кращі безкоштовні веб-хостинг-сайти

Хто втомився від безкоштовних речей? Ніхто … якщо ви, звичайно, недавно б’єте головою і не думаєте чітко.

Всі ми любимо безкоштовні речі. Безкоштовні тако, безкоштовне пиво чи навіть безкоштовна футболка, яку закидають у задню частину ящика і більше ніколи не бачать світла дня до кінця свого природного життя. Здається, слово “вільний” викликає свого роду генетичну реакцію, яка змушує нас сісти і помітити увагу.

Тож давайте поговоримо про безкоштовний веб-хостинг. Це гарна річ, як безкоштовне пиво чи неправильна футболка? Відповідь, як ви можете підозрювати, залежить від того, що ви маєте намір досягти на своєму веб-сайті.

Платні веб-сервіси хостингу (або meilleur hébergement web для французів серед нас), безумовно, мають своє місце у світі, але реальність полягає в тому, що не кожен, хто хоче поставити щось в Інтернеті, має грандіозні плани кинути виклик Amazon особистою електронною комерцією роздрібний матч смерті. Деякі з нас мають більш скромні наміри і просто хочуть, де можна проводити маркетингові кампанії електронною поштою, скидати думки або ділитися речами швидко та без зайвих клопотів..

Якщо ця остання ідея описує вас, це ваш щасливий день. Продовжуйте читати, щоб дізнатись про наші неприйнятні думки щодо найпопулярніших (і майже безкоштовних) веб-хостів на ринку зараз.

Contents

Безкоштовно проти дешевого базового хостингу

Я просто хочу уточнити щось, з чим я бачу багато людей, які борються, коли йдеться про пошук безкоштовного хостингу.

Ви не знайдете безкоштовного хоста, який надасть вам безкоштовну URL-адресу домену на ваш вибір – вони не існують.

Наприклад, якщо я хотів зробити веб-сайт про випічку. Немає жодних хостингових компаній, які б вам надавали mybakingwebsite.com. Причина полягає в тому, що це коштує грошей на розміщення DNS та реєстрацію імені.

Натомість, коли мова заходить про безкоштовний веб-хостинг, ви можете лише отримати. веб-сайт mybakingwe.-
atsomehostingcompany.com

Ваш веб-сайт завжди належить материнській компанії, як і ваше доменне ім’я. Ви ніколи нічого не володієте, і якщо ви одного разу вирішите скористатися своєю свободою – з вас буде стягнуто багато.

Ось чому цей огляд стосується найдешевших «майже безкоштовних» хостингових компаній. Я бачив, як багато людей роблять цю помилку.

Це не принада і перемикач, а ми, після чого, ділимося порадами розміщення сотень веб-сайтів і побачивши, що багато людей повністю перекручені вільними господарями.

Безкоштовні хости не справді безкоштовні, ось чому…

Безкоштовні хости мають сервери для оплати, зарплату персоналу та маркетингові воронки для обслуговування.

Тож вам може бути цікаво – як вони це роблять?

Коли хостинг не є їх продуктом – ви стаєте їх продуктом (або в цьому випадку ваші дані).

Ось як вони АКТУАЛЬНО заробляти гроші.

 1. Чекаємо на оновлення – ви в кінцевому підсумку платите 4-5X за міграційні збори.
 2. Зловмисне програмне забезпечення + Шпигунське програмне забезпечення – не повірте, читайте це.
 3. Вони продають ваші дані – рекламодавці купують вашу інформацію, щоб спробувати продати вам ринок
 4. Примусова реклама – у вас може виникнути шалена реклама на вашому сайті.
 5. Непрофесійно – якщо одного дня ви захочете перетворити свою колекцію фотографій котів у професійний фотоальбом, щоб увійти у шумний світ професійної фотографії котів, ваше безкоштовне доменне ім’я не допоможе! ����

5 найкращих веб-хостів “Майже безкоштовно”

майже безкоштовноПоки ідея о 100% безкоштовного веб-хостингу достатньо, щоб почати завивати хвостом, не забувайте про те, що їх версія “безкоштовно” може залишити вас серйозними обмеженнями на зберігання, продуктивність та пропускну здатність..

… І якщо ви не заплатите за оновлення, вам, ймовірно, доведеться мати справу з їх нав’язливими оголошеннями, замазаними по всьому веб-сайту.

Хоча це правда, ви можете тримати безкоштовний хостинг скільки завгодно, якщо ви коли-небудь збираєтеся серйозніше ставитись до повноцінного веб-сайту, ви хочете в кінцевому підсумку перейти на більш надійний план, який коштує трохи чогось кожного місяць.

У наші дні ви можете здивуватися, скільки функцій та переваг включає близький до безкоштовного веб-хостинг, щоб витратити будь-де звідси Від 3 до 10 доларів щомісяця. Ми говоримо про безкоштовний домен, облікові записи електронної пошти, велику кількість пам’яті та навіть функцію електронної комерції.

Ось наша п’ятірка улюблених майже безкоштовних хостинг-компаній:

1. Хостинг – преміум хостинг для ціни зі знижкою

Починаючи від $ 0,99 / місяць та пропускну здатність 100 ГБ

 • Безкоштовний електронний рахунок
 • Безкоштовний домен
 • Безкоштовний SSL
 • Пропускна здатність 100 Гб
 • Бази даних MySQL
 • 24/7/365 Підтримка
 • Потужна панель управління

ПРОС

 Неперевершена ціна за високу якість та варіанти криптовалюти для оплати.

КОНС

Початковий рівень дозволяє розміщувати лише один веб-сайт.

Кожен раз, коли ми заїжджаємо на хостинг, середнє час роботи та навантаження покращується. Хостингер – це чудовий варіант хостингу з низькими витратами – особливо, коли тільки починається. Важко пропустити ціну на $ 0,99 на місяць, а оновлення до їх необмеженої версії преміум лише поверне вам $ 2,15 на місяць.

Як додатковий бонус за дешевий веб-хостинг, Hostinger має безкоштовний конструктор веб-сайтів під назвою Zyro. Він складається з основних і не дуже основних ознак. Найбільш інноваційний, безумовно, виробник логотипів Zyro. Якщо ви хочете винаходити логотип вашого бренду, можете зробити це за короткий час.

Хостингер став досить популярним варіантом у світі хостингу. Незважаючи на це, ми все ще скептично ставились до їх звіту та вирішили поглянути. Рік + відстеження результатів у прямому ефірі виявили деякі вражаючі показники ефективності.

Якщо ви хочете побачити тести на час і час простою Hostinger, ознайомтеся з нашим повним оглядом Hostinger. 

2. SiteGround: Самий надійний хост

Найшвидший хост із $ 3-4 на місяць, безкоштовна SSL, підтримка 24/7

 • Дружні & Корисний обслуговуючий персонал, готовий допомогти цілодобово
 • Прості налаштування та чудова надійність з 2004 року
 • Необмежена кількість облікових записів на зберігання та електронну пошту
 • БЕЗКОШТОВНА кошик для покупок та веб-сайт
 • Цілодобова підтримка, яка допоможе вам у всьому, що вам потрібно

ПРОС

 SiteGround – НАЙ НАВЧАЛЬНИЙ привітний веб-хостинг. Їхній персонал, який працює цілодобово, може допомогти вам у всьому, про що ви думаєте. Вони навіть встановлять весь ваш веб-сайт для вас.

КОНС

Вам потрібно буде заплатити за цілий рік наперед

Завдяки широкому списку додатків та непоганих серверних технологій, SiteGround повинен бути у вашому короткому списку дешевих, надійних хостів. Нам особливо подобається безкоштовний конструктор веб-сайтів і домен, який дозволяє швидко виходити в Інтернет за мінімальних витрат.

Щоб дізнатися, чому ми увінчали їх номером один, перегляньте наше Огляд SiteGround для глибокого огляду компанії, її цінових рівнів та різних пропозицій послуг.

3. Bluehost: початківець господар

Починаючи з $ 2,95 / місяць, Free Domain

 • Репутація за чудові показники за низькою ціною
 • WordPress.org їх любить
 • БЕЗКОШТОВНІ шаблони та Weebly sitebuilder
 • БЕЗКОШТОВНА Cloudflare CDN
 • Отримайте його сьогодні зі знижкою 63% (склала 7,99 дол. США / місяць)

ПРОС

 Ультраконкурентні ціни на VPS та спеціалізований хостинг, коли ви готові зробити наступний крок.

КОНС

Стягує 100 доларів за міграцію веб-сайту. Деякі компанії роблять це безкоштовно.

Bluehost вже давно перебуває у верхній частині спільного хостинг-світу, з а заслужена репутація якісної інфраструктури та підтримки клієнтів що насправді схильне допомагати (коли вони в мережі). У ході наших тестів на хостинг Bluehost посіла найвищий рівень за швидкістю та продуктивністю – все, чого можна було б очікувати від лідера галузі.

4. InMotionHosting

 • БЕЗКОШТОВНА міграція веб-сайту та cPanel
 • Твердотільний накопичувач для швидкого завантаження веб-сайтів
 • Необмежена кількість облікових записів електронної пошти та пропускна здатність
 • БЕЗКОШТОВНИЙ комплект безпеки з SSL та захистом від злому
 • БЕЗКОШТОВНО Boldgrid builder та шаблони

ПРОС

 Як один з останніх незалежних операторів у цій галузі, ви отримаєте повну 90-денну гарантію повернення грошей для максимального спокою.

КОНС

Плани з найнижчою вартістю включають деякі обмеження щодо кількості веб-сайтів, на яких можна розміщувати, та баз даних, які можна створити.

ІТ-ботаніки та інтернет-підприємці люблять плани хостингу бізнес-класу InMotion (ми, звичайно, це робимо). Ви заплатите тут трохи більше, ніж за людей із кам’яного дна, але отримаєте цілу велику цінність за не так багато додаткових витрат.

З декількома варіантами центру обробки даних та апаратним забезпеченням вищого класу, ваш досвід InMotion повинен бути хорошим.

5. Хостинг A2

 • БЕЗКОШТОВНА завантаження швидкості з Cloudflare CDN та SSD
 • 1-клацанням WordPress та інших установок CMS
 • Безлімітні адреси електронної пошти, домени та бази даних
 • БЕЗКОШТОВНО HackScan та інші вдосконалені заходи безпеки
 • БЕЗКОШТОВНО Boldgrid builder та шаблони

ПРОС

 Безлімітно все, 99,9% часу роботи та центри обробки даних у США, Європі та Сінгапурі. Термін повернення коштів ніколи не закінчується.

КОНС

Для отримання додаткової швидкості сервера, яка завантажує ваш веб-сайт надшвидко, потрібно оновити план до більш дорогих пакетів Turbo або Swift.

А2-хостинг вирішив не лише продавати заздалегідь розроблені хостингові плани, а вирішив побудувати свої конфігурації обладнання та програмного забезпечення для підвищення продуктивності, швидкості та безпеки – припускаючи, що клієнти не будуть проти платити кілька додаткових копійок на місяць за таку якість. завжди в спільних хостах.

6. ХостПапа

 • Гарантія 99,9% часу без обмеження пропускної здатності
 • Розміщуйте необмежену кількість сайтів WordPress з одним обліковим записом
 • Цілодобова підтримка за допомогою чату, телефону чи електронної пошти
 • БЕЗКОШТОВНО перетягування сайтів
 • Підвищена безпека для захисту вашого веб-сайту без зламу

ПРОС

 Пропагує екологічно чисті ділові практики. HostPapa радий безкоштовно перенести ваш веб-сайт CMS з іншого хоста.

КОНС

Підтримка незначних питань є чудовою, але за умови, що вам потрібні більш глибокі технічні знання, ви можете зачекати до 72 годин.

HostPapa – це не що інше, як спіткання та спалення загального хостингу, глибокого дискаунтера. Мета цієї компанії – залучати клієнтів за допомогою їх початкового плану, а потім виявити себе бізнес-партнером з повним набором послуг.. ХостПапа продовжує розкочувати більше функцій електронної комерції для підприємців, орієнтованих на підприємців.

4 кращих “безкоштовних” веб-хостів

безкоштовноЧи є там справді безкоштовні веб-компанії-господарі?

Так, є.

Ми обшукували в Інтернеті найбільший бастинг хостингу, щоб не було знайдено доларів. Вірите чи ні, є кілька законних варіантів, один з яких, принаймні, повинен відповідати вашому проекту, будь то наївний новачок, дизайнер веб-сайтів хобі або просунутий розробник, якому потрібно де зупинити свою роботу всі дзвони та більшість свистів.

7. Вікс

 • Створюйте та публікуйте повний веб-сайт безкоштовно
 • БЕЗКОШТОВНИЙ домен, якщо ви вирішили придбати план
 • Якісні шаблони перетягування та перетягування ідеально підходять для будь-якого використання
 • Глибокий і широкий архів статей знань
 • Розширіть функціональність свого веб-сайту за допомогою безлічі додатків / плагінів

ПРОС

 Важко перемогти з точки зору розробників сайтів на основі браузера. Завдяки новим шаблонам і функціям, які постійно з’являються в Інтернеті, Wix – це прекрасне місце для початку вашої подорожі з веб-дизайну.

КОНС

Хоча у них є грізний архів статей, підтримки в реальному часі майже немає. Ви будете в основному самостійно вирішувати проблеми з технікою.

Цей провідний розробник веб-сайтів настільки простий, що ви можете створити обліковий запис і створити свій веб-сайт за лічені хвилини – дуже мало хвилин. Використання самого будівельника – це швидка крива навчання. Ніколи не будете керувати меню, текстом, зображеннями, повзунками тощо. Не дивно, чому ми сьогодні вибрали Wix як розробника веб-сайтів №1.

8. Волюзія

 • Надійний набір інструментів електронної комерції для запасів, замовлень, платежів та доставки
 • Легко інтегруватися з eBay, Facebook та Amazon
 • Безліч варіантів отримання платежів – без комісій
 • Вбудований SEO допомагає зберігати ваш магазин у результатах пошуку
 • Сумісні з PCI, але вам потрібно придбати сертифікат SSL

ПРОС

 Якщо мета створення інтернет-магазину професійного вигляду є метою, Volusion – це серйозний варіант, який допоможе вам це зробити.

КОНС

Багато з затребуваних функцій електронної комерції доступні лише за умови хостингу, за який ви платите.

Volusion спеціалізується на підприємцях, які хочуть будувати та розміщувати Інтернет-магазин. Хоча це не найдешевший варіант, якщо ви просто хочете запустити інформаційний сайт або особистий блог, тим, хто готовий перейти до електронної комерції, сподобається, що ця компанія буде зосереджена на діловій стороні речей..

9. Один

 • cPanel приладова панель з встановленням WordPress в один клік
 • Необмежений облік електронної пошти
 • Цілодобова підтримка електронної пошти та чату
 • Ставки плану конкурентоспроможного хостингу для оновлень
 • БЕЗКОШТОВНИЙ розробник сайту робить когось дизайнером

ПРОС

 Конструктор веб-сайтів хороший за ціною з можливістю попереднього перегляду вашого сайту як на робочому столі, так і на мобільному пристрої під час його створення.

КОНС

П’ятиденний термін повернення коштів є певним.

Для споживачів з надзвичайно високими витратами, які можуть зайти на базовий веб-сайт без надмірних потреб або потребує хостингу електронної пошти більше, ніж усього іншого, пакет Oneter Starter включає домен, необмежену кількість облікових записів електронної пошти та розробник веб-сайтів за ставкою 3 долари на рік. Пакети звідти вирівнюються з планом WordPress, який коштує близько 3,50 доларів на місяць.

10. Шопіруйте

 • Сайт-конструктор, включений з великою кількістю БЕЗКОШТОВНИХ та преміальних шаблонів
 • Перенесіть свій домен, купіть новий або скористайтесь БЕЗКОШТОВНИМ підпільним доменом
 • Безліч варіантів електронної комерції, доступні коди знижок
 • Усі плани повністю розміщені з необмеженим усім
 • Приймайте платежі Stripe із легкою інтеграцією

ПРОС

 Єдиний магазин для побудови повністю функціональної інтернет-ринку.

КОНС

Ви можете зіткнутися з витратами на обробку платежів, якщо ви виберете інший маршрут, ніж внутрішній варіант Stripe.

Shopify відома електронною комерцією, тому якщо в цьому напрямку ви керуєте, ця компанія, що займається веб-хостингом, орієнтована на те, щоб допомогти вам створити інтернет-магазин і працювати з мінімальними суєтами. Параметр субдомена Shopify є ідеально підходить для продавців з невеликим бюджетом яким потрібно заробити кілька доларів, перш ніж вони розглядають оновлений хостинг.

5 Кращі з відпочинку: Інші безкоштовні сайти та будівельники, на які варто звернути увагу

Переглянути знайому тему – людська природа шукати найкращу пропозицію, і це не набагато краще, ніж безкоштовно. Ось чому індустрія веб-хостингів сильно стрибнула на ідеї та працює з нею, ставши настільки забита дешевими та дешевими варіантами, що звисають перед споживачами, як якась непереборна принада, що важко їх розібрати.

Ну, це наша місія розібратися в них. Це те, що ми тут робимо. Деякі господарі зі знижками варто принюхатись, інші – відмінні відмінні компанії, а декілька, з якими ви б не хотіли йти поруч, без міцної палиці, з якою їх били. Це наші непогашені думки, засновані на тестуванні їх усіх по черзі.

Без зайвої приналежності, давайте заглянемо в наш список п’яти найкращих хостингових послуг, які не входять комфортно в перші дві категорії. Ми будемо називати їх найкращими з відпочинку.

11. 000Webhost

 • Пропускна здатність / Зберігання: 100 ГБ / 1,5 Гб
 • Домен: необмежений, безкоштовний субдомен
 • Електронна пошта: 5 акаунтів
 • Конструктор веб-сайтів / Дизайн: 100 шаблонів

ПРОС

 Справді безкоштовний веб-хостинг з деякими обмеженнями пропускної здатності та зберігання.

КОНС

Дещо бракує, коли справа стосується замовника та технічної підтримки. Залежно від вашого власного рівня знань, це може бути, а може і не бути проблемою.

Забезпечивши безплатний хостинг для майже 14 мільйонів клієнтів з 2007 року, 000Webhost може бути не першим на кінчику мови кожного, але він зарекомендував себе як більш ніж спроможний веб-хостинг. Найкраще підходить для невеликих та середніх облікових записів, цей провайдер одним із перших запропонував безкоштовні сертифікати SSL – практика, що стала галузевим стандартом.

12. x10Хостинг

 • Пропускна здатність / Зберігання: необмежено
 • Домен: 2 додатки, 1 припаркований, 2 піддомени
 • Електронна комерція: установка в один клік для Magento та інших
 • Електронна пошта: 3 БЕЗКОШТОВНІ акаунти
 • Розробник веб-сайтів / Дизайн: Створення веб-сайтів зі 150+ шаблонами; інші доступні через установки cPanel

ПРОС

 Активна спільнота підтримки в 750 000 членів.

КОНС

Дехто вважає, що ця послуга цінніша за інших, але вона все ще входить в категорію дешевих веб-хостингів.

13. Weebly

 • Пропускна здатність / Зберігання: необмежено / 500 МБ
 • Домен: БЕЗКОШТОВНО Субдомен
 • Електронна комерція: не підтримується
 • Електронна пошта: Ні
 • Конструктор веб-сайтів / Дизайн: перетягування або редагування HTML або CSS; БЕЗКОШТОВНІ шаблони

ПРОС

 Активна спільнота підтримки в 750 000 членів.

КОНС

Хоча у вільному базовому плані немає реклами, колонтитул веб-сайту розміщений з логотипом Weebly.com.

Weebly має гарне впізнавання імен у DIY-режимі перетягування веб-сайтів. Їх якість, особливо що стосується шаблонів, за останні роки покращилася. Основний безкоштовний пакет не пропонує багато функцій, але, як і Wix, дозволяє за короткий час отримати присутність в Інтернеті професійного вигляду за короткий час..

14. SpaceSpace

 • Пропускна здатність / Зберігання: 5 Гб / 1 Гб
 • Електронна комерція: Ні
 • Електронна пошта: 1 обліковий запис електронної пошти
 • Домен: хостинг для 1 домену, включеного, плюс 3 субдомена
 • Конструктор веб-сайтів / Дизайн: немає перетягування; Встановлювачі WordPress та Joomlas

ПРОС

 Всі очікувані особливості хорошого хостингового плану разом із системою підтримки на основі квитків. Ціни на базовий план усього 0,17 копійок / місяць.

КОНС

Хоча пропонувати інсталятор WordPress – це відмінна ідея, відсутність можливості перетягування дизайну, можливо, коштує AwardSpace значної кількості клієнтів, які хочуть такого рівня тримання рук.

Бізнес-модель AwardSpace подібна до більш відомих імен, таких як Wix та Weebly, оскільки використовує безкоштовний хостинг, щоб потенційні клієнти могли спробувати послугу, сподіваючись, що вони вирішать додавати послуги з оплати, оскільки їх потреби стануть більш досконалими. Мало пропускної здатності або місця для зберігання безкоштовно, а деякі пропустять редактор перетягування.

15. Freehostia

 • Пропускна здатність / Зберігання: 6 ГБ / 250 МБ
 • Домен: 5 на рахунок
 • Електронна комерція: проста установка популярних платформ
 • Електронна пошта: 3 акаунти
 • Конструктор веб-сайтів / Дизайн: Встановлення CMS в один клік; БЕЗКОШТОВНІ шаблони веб-сайтів

ПРОС

 Ідея кластерного сервера – на відміну від одиничного обладнання, що обслуговує, – дуже зручна для клієнтів функція.

КОНС

250-мільйбайтний вміст безкоштовного плану, можливо, здасться непростим для всього, крім самих основних сайтів.

Похваляючись наближеним до завантаження сервером кластерним підходом, Freehostia стверджує, що має до 15 разів швидше завантаження сторінок, ніж порівнянні безкоштовні хости. Навіть у вільному плані немає реклами, що приємно і дозволяє вашому веб-сайту виглядати професійно поза воротами. Вражаюча підтримка 24/7.

Фінальні думки

Якщо ви серйозно ставитесь до створення інтернет-бізнесу або спілкування з усім світом, ми будемо першими, хто погодиться з тим, що безкоштовний веб-хостинг може бути не найкращим рішенням для довгострокового хостингу (ці хости для малого бізнесу були б мудрішими варіантами).

Однак є кілька чудових причин пройти цей маршрут на початку. Очевидно, є річ у ціні – ми говоримо або абсолютно безкоштовно, або десь від копійок до декількох доларів на місяць. Це може серйозно допомогти вам зменшити витрати на розробку веб-сайтів, якщо ви обмежуєте бюджет.

Часто не помічається думка, що ці компанії (все-таки надійні) бажають вашого бізнесу на тривалий час, і вони знають, що ви оціните їх за якістю їх вільних та основних планів. Як ми вже згадували, вони хочуть, щоб ви з часом перейшли на більш високі ціни, але знають, що їм доведеться спочатку доставити товари на безкоштовному рівні.

Суть полягає в тому, що, якщо функції певного хоста не зв’язані з вами, дуже дешево дати ще один тестовий пробіг.

Отже, у вас ще немає веб-сайту в Інтернеті? Чого ти чекаєш?! Ми поклали інструменти прямо у ваші руки – тепер перейдіть!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author