Найкраще безкоштовне хмарне зберігання на 2020 рік

Хмарне зберігання векторного зображенняНемає такого безкоштовного обіду, як говориться …

Але там є безкоштовні зразки, якщо ви знаєте, де шукати. І коли справа доходить до пошуку найкращий безкоштовний хмарний сервіс зберігання даних, їх можна знайти майже всюди.

Сьогодні найкращі постачальники хмарних сховищ більш ніж готові надати вам трохи хмарного сховища – абсолютно безкоштовно – сподіваючись, що ви перетворитеся на лояльного, платячого клієнта після того, як буде проведено випробування..

Правда, що стоїть перед “вільними” випробуваннями

Більше того, багато з цих безкоштовних випробувань дійсно корисні, дозволяючи вам “пробний драйв” майже всі функції, які ви отримаєте як повноцінні для клієнта … Однак важливо зазначити, що більшість варіантів безкоштовного зберігання хмар – будь то пробна чи в іншому випадку – просто не вистачає місця для більшості підприємств, включаючи будь-який бізнес, у якого більше кількох клієнтів зберігають і завантажують свої файли.

Зважаючи на це, їх може бути достатньо для особистого використання, і як уже згадувалося, все ж варто спробувати відчути послугу та користувальницький інтерфейс.

Найкращі послуги безкоштовного зберігання хмар у 2020 році

Оцінюючи послуги, ми розглянули загальний обсяг пам’яті, який ви отримуєте безкоштовно, як наш основний фактор оцінювання (якщо припустити, що всі варіанти, включені тут, замкнутий з точки зору безпеки).

Крім того, ми надали майже стільки ж значення технічним характеристикам, які надаються безкоштовно. Крім функцій, ми також врахували досвід користувачів, який відіграє важливу роль у визначенні того, який пакет – найкращий безкоштовний сервіс.

У кожної служби є свої максимуми та мінімуми, тому наш список не є дійсно об’єктивним. Ми зробили фокус на кількох речах у складанні списку, тому ми будемо розширювати кожну службу під час їх просування. Таким чином ви зможете вибрати той, який вартує довічної підписки, коли ви нарешті вирішите отримати його.

Отже, ось наш список найкращих варіантів безкоштовного зберігання хмар у 2020 році:

№1 Диск Google: Пануючий чемпіон

Основні характеристики
 • Обліковий запис Google
 • Немає необхідних оновлень
 • Оновлені плани варті того часу

ПРОС

 Ви можете використовувати 15 Гб безкоштовного сховища
Ви також можете безкоштовно використовувати Документи Google
 Програмні пропозиції Google сторонні програми безкоштовно

КОНС

 Файли постачаються з керованим шифруванням
Можливі проблеми конфіденційності
Немає клієнта Linux

Google Диск дає вам безкоштовно 15 Гб з моменту реєстрації з обліковим записом Google. Усі, хто має Android або Gmail, отримують це автоматично.

Хоча вам потрібно ділитися простором з папкою “Вхідні” та Google Фото, все одно достатньо, щоб не потрібно було оновити платну програму.

Коли вам потрібно оновити, Google підійшов до платівки, запропонувавши опцію 100 Гб. За 2 долари на місяць ви можете мати у своєму розпорядженні 100 ГБ. Google Drive стає трохи дорожчим, якщо вам потрібно більше даних, ніж 100 Гб.

Google Drive надає вам все, що надає безкоштовний сервіс, який ви отримуєте як платний абонент. Це означає, що ви можете користуватися Google Документами безкоштовно. Ви також отримаєте можливість користуватися величезною програмною екосистемою Google Drive чудові сторонні програми та інтеграції, без додаткових витрат.

Недоліком збереження файлів на Google Drive є те, що платформа відома для сканування ваших файлів що є величезною проблемою конфіденційності. Сканери Google захищають вас від вірусів, спаму та небезпечного вмісту, що може бути погано, якщо в іншому випадку звичайний файл знаходиться в карантині та пошкоджений після позначення як небезпечного. Однак вони також аналізують вміст для просування відповідних продуктів для користувачів, що є серйозним вторгненням у приватне життя, принаймні в моїх очах.

Якщо це щось вас турбує, вам краще вибрати інший варіант безкоштовного хмарного зберігання, навіть якщо Google Drive пропонує все, що ви хочете.

Ще один мінус полягає в тому, що Google Диск не надає можливість переходу. Це означає, що у вас є лише 15 Гб, якщо ви не вирішите платити. Якщо це так, якщо врахувати, що функції однакові для користувачів платних Google Drive, радимо зберегти безкоштовний Диск Google і використовувати іншу програму, щоб додати до 15 Гб, які у вас уже є.

# 2 pCloud: Найкраще шифрування хмарного зберігання

Основні характеристики
 • Початок зберігання 2 Гб
 • Зручний досвід користувача
 • Мультимедіа

ПРОС

 Ви можете використовувати 10 Гб безкоштовного сховища
Пакет пропонує хороший досвід користувача
 Ви також можете використовувати відтворення відео та аудіо з можливістю створення списків відтворення

КОНС

 Нульове знання дорожче
Ви отримуєте менше функцій спільного доступу

pCloud надає користувачам плани пам’яті, які починаються з 2 Гб безкоштовного хмарного сховища, просто зареєструвавшись у акаунті.

Це велика справа не через простір для зберігання даних, який є стандартним, а тому, що набір функцій відповідає рівним їхнім платним планам початкового рівня. Крім того, як і інші провайдери, ви можете отримати додатковий простір – вартістю 8 Гб – виконуючи прості завдання, наприклад, спрямовуючи інших людей на платформу.

Наявність безкоштовної послуги pCloud не має двох важливих особливостей: паролів та термінів дії для обміну посиланнями. Щоб уникнути проблеми, вам доведеться перейти на пакет 500 ГБ або 2 ТБ. Хоча обидва ці ціни за розумними цінами порівняно з багатьма зараз на ринку, це великий недолік коли безкоштовний рахунок не надає цих можливостей.

Окрім відсутніх функцій, сервіс pCloud для безкоштовних членів все ще виділяється. Мене вразив вбудований аудіо- та відеоплеєр – який, по суті, дозволяє передавати музику та переглядати фільми з хмари – а також корисна функція облікового запису pCloud, здатна керувати потоковою передачею HD.

Витрати на зберігання у хмарі дійсно збільшуються з часом. Платити потрібно щомісяця. Справа в тому, що платити одноразову плату за фізичний жорсткий диск – це кращий економічний вибір.

На щастя, pCloud дозволяє платити одноразову плату за їх хмарне зберігання. Ви можете отримати їх пакет 500 Гб назавжди за 175 доларів. Це означає, що у вас є жорсткий диск, який гарантовано працює на все життя. Якщо ви використовуєте його протягом 10 років, ви будете витрачати близько 1,50 доларів на місяць витрат на зберігання.

Дуже багато людей – в тому числі я – люблять служби безпеки з нульовими знаннями pCloud. Сумно полягає в тому, що ви не отримаєте задоволення від досвіду нульових знань – навіть якщо у вас є обліковий запис pCloud Premium. Вам нарешті доведеться платити більше за криптовалюту pCloud. Тим не менш, як безкоштовний сервіс, ви можете підписатися на Crypto без необхідності давати гроші за Premium.

Незважаючи на кілька невеликих недоліків, з великим досвідом користувачів та безліччю безкоштовного зберігання, pCloud займає перше місце у нашому списку.

№3 MediaFire: тонни халяви

Основні характеристики
 • 10 Гб пам’яті на старті
 • Дешево і надійно
 • Система направлення нагород
 • Можливість збільшити накопичувач

ПРОС

 Ви можете використовувати до 10 Гб безкоштовного сховища
Ви також можете отримати до 50 Гб додаткового місця для зберігання
 Платформа пропонує дешеві цінові плани

КОНС

 Ви не можете використовувати синхронізацію файлів
Ви повинні мати справу з поганою безпекою

Якщо рекомендувати MediaFire більше людей – це не ваша чашка чаю, не хвилюйтесь. Ви можете отримати 2 Гб додаткового місця, просто встановивши додаток для смартфона MediaFire. Також у вас є можливість отримати більше гігабайт, пов’язавши ваш сервіс Facebook або Twitter.

MediaFire пропонує також доступні цінові плани, як надання одного терабайт (1 ТБ) тільки для 5 доларів на місяць. Незважаючи на це, окрім безкоштовного сервісу, платформу важко рекомендувати, навіть якщо вона є однією з небагатьох підтримуваних Linux служб.

Основна проблема полягає в тому, що MediaFire не синхронізує файли між будь-яким пристроєм. Це означає, що вам потрібно завантажувати або завантажувати документи через ручну працю в хмарі.

Більше того, дані про безпеку платформи не є ідеальними, з поганими послугами шифрування та відсутністю пароля. Тим не менш, MediaFire вдається надати безліч місць зберігання безкоштовно, тому встигає скласти наш список.

Основна причина, по якій MediaFire знаходиться в цьому списку, полягає в тому, що він пропонує хороший фрагмент даних безкоштовно.

# 4 Sync.com: Зберігання за допомогою рефералів

Основні характеристики
 • 5 Гб пам’яті для запуску
 • Верхня частина системи передачі ліній
 • Багато доступних функцій
 • Добре округлена послуга зберігання

ПРОС

 Ви отримуєте 1 Гб пам’яті за кожен реферал з нульовими межами
Поставляється з шифруванням нульових знань
 Ви можете скористатися 5 Гб безкоштовного сховища

КОНС

 Ви не можете використовувати дати закінчення терміну придатності
Для посилань немає обмежень на завантаження
Немає клієнта Linux

Sync.com заходить в нашому списку як друга служба хмарного зберігання в цьому списку.

Коли ви реєструєтесь, ви отримуєте 5 Гб вільної ємності на платформі. Багато користувачів співають похвалу за Sync, але те, що робить платформу такою популярною, як безкоштовний сервіс, це те, що є програма рефералів з абсолютно нульовими межами. Як і в pCloud, ви отримуєте 1 ГБ за кожної нової наданої вами реєстрації, але можете поділитися нею скільки завгодно запрошень. ��

На платформі встановлено обмеження в 20 Гб для рефералів, але насправді легко просто зв’язатися з компанією безпосередньо електронною поштою або в чаті, щоб ви могли відключити кришку. Представники служби підтримки синхронізації перевірять ваші реферали, щоб переконатися, що вони справжні люди, але поки все буде впорядковано, вони розширять ваш бонус за реферали.

Як теорія безмежних рефералів, теоретично ви можете отримати майже необмежену хмарну пам’ять безкоштовно на цій платформі, ніж вам дозволено з будь-яким іншим переліченим нами сервісом. Багато користувачів використовують свої соціальні медіа, щоб отримати якомога більше пам’яті.

Крім того, Sync.com не вирізав багато функцій своїх платних планів зі свого безкоштовного обслуговування. Наприклад, ви можете отримати шифрування нульових знань у всіх планах, безкоштовно і платно. Це дозволяє розширити файли спільного доступу. Більше того, це те, що програма має найкращий сервіс з нульовими знаннями досі як для платників, так і для користувачів, які не платять.

Ви також отримуєте можливість захищати файли спільного доступу через безкоштовний обліковий запис, але не додавати терміни придатності та обмеження для завантаження. Для цього вам доведеться перейти на програму Sync.com Pro. Отже, якщо у вас виникають проблеми з вибором між Sync.com або pCloud, це має сенс. Вони обидва майже рівномірно співпадають. У будь-якому випадку ви отримаєте чудову торгу.

Після того, як ви будете виснажувати друзів та знайомих, вам доведеться заплатити за послугу. Синхронізація має фантастичну структуру платежів, де 1 ТБ пам’яті дорівнює 5 доларам на місяць плати. Це робить його простим.

Наші почесні згадки

Ми вважаємо, що деякі інші варіанти безкоштовного зберігання у хмарі варто почесно згадати. Хоча їм не вдається зайняти перше місце у нашому списку, вони не погані варіанти:

№5 Хмарний диск Amazon

Підписка просто отримує 5 Гб безкоштовно, але якщо ви поточний користувач Amazon Prime, ви будете насолоджуватися необмеженим зберіганням фотографій. Недолік полягає в тому, що Amazon Drive не може шифрувати файли, тому безпека викликає занепокоєння.

№6 Degoo

Ще один постачальник місця для зберігання, який досить популярний. За одну реєстрацію в Degoo ви отримуєте 100 ГБ безкоштовного сховища. Хоча це набагато більше, ніж те, що пропонують інші послуги, Degoo обслуговує онлайн-резервне копіювання замість хмарного сховища. Насправді, це навіть не чудовий сервіс резервного копіювання в Інтернеті, але принаймні це робить роботу.

№7 Microsoft OneDrive

Нарешті, для найпростіших варіантів потрібно шукати не далі, ніж 1 ТБ, наданий Microsoft OneDrive. Ви отримуєте доступ до вільного простору, просто використовуючи дійсний ідентифікатор електронної пошти інституту. Ви можете отримати Office 365, який також постачається з настільними версіями для Microsoft Word, Excel, PowerPoint та OneNote. Найкраща частина – це все безкоштовно.

Безкоштовний посібник із придбання хмарного зберігання

Які функції слід шукати у безкоштовній хмарній службі зберігання даних? В першу чергу: безпека.

Під час покупок навколо найкращих планів безкоштовного зберігання хмар, кібербезпека повинна стати вашим головним питанням. Найповажніші хмарні компанії, що зберігають хмари, ніколи не побачать і не зафіксують більше ваших даних – вони зберігають їх у зашифрованому вигляді, захищених від хакерів, а також допитливих очей своїх працівників.

Друге, найкращі “безкоштовні” плани повинні включати стільки функцій, скільки базових платних еквівалентів, оскільки вони дадуть вам більш реалістичну картину того, за що ви насправді платите. Після чого буде сенс безкоштовного зразка, якби вони залишили ключові інгредієнти?

Нарешті, сервіс повинен бути простим у використанні, як у настільки простому – ваша бабуся-вміла-користуватися ним. Він повинен легко інтегруватися з усіма вашими пристроями, будь то на смартфоні, планшеті чи настільному комп’ютері.

Більшість безкоштовних хмарних програм для зберігання даних, які ми рекомендуємо тут, є сумісними на всіх пристроях та працюють у всіх основних операційних системах. Таким чином, ви можете отримати доступ до потрібних файлів, коли захочете їх, незалежно від того, де ви знаходитесь (доки ви підключені до Інтернету).

Як вибрати ідеальне безкоштовне зберігання у хмарі?

Хоча всі послуги, які ми рекомендуємо тут, безкоштовні, але не всі вони пропонують те саме значення. Ми пропустили будь-яких постачальників, які є що-небудь менше, ніж ідеальна безпека, як було б марно витрачати час на згадку про них.

Залишилися порівняти лише дві категорії: 1) кількість гігабайт (ГБ), включених у план безкоштовного зберігання, і 2) функції, які ви зможете використовувати.

Безкоштовно до дорогого

Для більшості людей достатньо слова “безкоштовно”, щоб заманювати їх і навіть влаштувати посередній пакет зберігання. Не обманюйся! Як уже згадувалося, кожен варіант безкоштовного зберігання хмари відрізняється.

Ось угода, ні добре опції пропонують більше 50 Гб для їх безкоштовного плану. Це найвищий кінець Більшість ємністю від 15 до 16 ГБ. Якщо ви плануєте використовувати послугу хмарного зберігання протягом будь-якого проміжку часу, ви в якийсь момент заплатите.

Найголовніше, на чому слід зосередитись, – це те, що жодна компанія насправді не надає вам стільки місця. Dropbox, один з найвідоміших постачальників хмарних сховищ даних, також є одним з найменш щедрих у плані зберігання за долар, як тільки ви пройдете їх 2 ГБ ліміту даних.

Як працює хмарне сховище

Вам пропонується лише 2 Гб через Dropbox з безкоштовним планом, офіційно відомим як Dropbox Basic. Після цього ціни в кращому випадку вдвічі перевищують кількість інших планів зберігання хмари. У гіршому випадку це в багато разів більше, ніж інші варіанти.

Dropbox пропонує свій найнижчий преміальний план при 1 ТБ пам’яті. Багатьом людям навіть не потрібно стільки місця для зберігання. При цьому ви будете отримувати 10 доларів на місяць, а якщо ви хочете подвоїти дані, ви будете шукати 20 доларів на місяць.

Компанія Dropbox пропонує угоду отримати 16 Гб пам’яті пам’яті, зареєструвавши друзів, але це не завжди є можливим варіантом – а також для компаній, які вимагають, щоб інші зареєструвались. Інші послуги пропонують таку ж функцію. Тому ми рекомендуємо більш просторі плани там, наприклад, pCloud або Sync.com (докладніше про ці параметри за хвилину).

Кількість та тип особливостей

Крім обмеження місця для зберігання (ГБ), багато безкоштовних планів зберігання хмарних даних також обмежують кількість наданих вами функцій. Знову використовуючи Dropbox як приклад, його програма Basic позбавлена ​​важливих можливостей, таких як паролі та двофакторна автентифікація для захисту ваших папок, а також обмін файлами та стільниковий доступ у режимі офлайн. Ось чому варіанти нашого списку більше виділяються різноманітними функціями, з яких можна вибрати.

Фінальні думки

Це прекрасна річ, коли компанія настільки впевнена у своїх послугах, що вони готові надати її безкоштовно, сподіваючись, що ти одного разу станеш платником.

Але ви дізнаєтесь, які саме функції принесуть найбільше користь вам або вашій компанії, як тільки ви надасте послугу в коледжі. Давайте резюмуємо наш найкращий вибір:

 1. Google Диск
 2. pCloud
 3. MediaFire
 4. Sync.com

Найкращі безкоштовні постачальники хмарних пам’яток, такі як pCould, дадуть вам до 10 Гб пам’яті з кількома вдосконаленими функціями, сподіваючись, що ви віддасте перевагу їхній системі над тим, що вже доступне для всіх користувачів Gmail, наприклад Google Drive.

Зрештою, ви самі вирішите, скільки безкоштовного хмарного сховища вам потрібно та який із послуг найкраще підходить для роботи. На щастя, ніщо не заважає вам випробувати їх усі і просто дотримуватися того, хто вам найбільше подобається всі вони безкоштовні!

Бережіть свою інформацію, пам’ятайте про те, як ви ділитесь своїми даними, і скористайтеся цими безкоштовними варіантами хмарного зберігання (поки можете!). Зрештою, немає жодної інформації про те, коли безкоштовні зразки закінчаться… ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author