Weebly Огляд

образ людини, що задає питання про хостингЗвичайно, найпростіший у користуванні веб-розробник.

Це була б моя відповідь на дивно конкретний уявний сценарій.

Який той сценарій? ?

Чоловік підходить до мене на вулиці, хапає мене за плече і так тихо шепоче: «Найкращий друг мого двоюрідного брата ніколи не чув про веб-сайт. Як би ти змусив його побудувати його? “

Мені б трохи не страшно, але мені б хотілося подумати, що я спокійно скажу: “Найлегше, найпростіший у використанні розробник веб-сайтів”.

Це, мабуть, ніколи не відбудеться, але мені подобається планувати заздалегідь на випадок, якщо щось подібне станеться.

Гаразд, вибачте за мою дивну аналогію, давайте розберемося в деталях. ?

TLDR;

Weebly – один із найпростіших розробників веб-сайтів, який здатний створити гарний веб-сайт.

Є насправді лише два інших конкуренти, Wix та Squarespace. Найкращий спосіб вирішити, який із трьох використовувати, – це з’ясувати, що саме ви шукаєте від розробника веб-сайту.

Якщо ви шукаєте найпростіше рішення і не заперечуєте жертвувати налаштуваннями, тоді не дивіться далі як Weebly як на свій вибір для розробника веб-сайту. Якщо загальна настройка – це те, що ви хочете, перейдіть до звичайного розробника сайту.

Хто Weebly за

Weebly – це веб-сайт, який ви повинні використовувати, якщо у вас майже немає досвіду навігації програмного забезпечення.

Існує шкала для розробників веб-сайтів. ⚖️

З одного боку у вас є Weebly – надзвичайно простий у використанні з невеликими можливостями налаштування. Створений вами веб-сайт буде розділений у полях і передасть інформацію, яку ви хочете передати тому, хто відвідує ваш сайт..

З іншого боку, у вас є Wix, який призначений для налаштування на високому рівні та має невелику криву навчання. Wix – це в основному чиста версія полотна будівельника веб-сайтів із шаленою кількістю варіантів. Бо справді технологічно складний Wix може насправді бути надзвичайним. Кожен, хто в цей день використовував напівскладне програмне забезпечення, не повинен мати жодних проблем з його з’ясуванням.

Квадратний простір функціонує в центрі простого у використанні та художнього шаблону. Існує місце для навігації за межами шаблонів, а зміни речі все ще можуть відкрити баночку з глистами. Якщо ви дотримуєтеся шаблону, це майже так само просто, як і Weebly.

Коли справа доходить до цього, Weebly просто тримає вас в курсі. Рішень для прийняття занадто багато, і ті, що вам доведеться прийняти, не є складними. Краса Wix – це його простота. 

Вирішити питання щодо створення веб-сайту так само просто, як і з’ясувати, де ви знаходитесь у цьому спектрі.

Якщо ви не впевнені у своїй здатності використовувати програмне забезпечення для створення веб-сайтів, тоді використовуйте Weebly. Хоча ви не впевнені – ми все ще впевнені, що ви можете створити надійний веб-сайт за допомогою Weebly.

Конструктор перетягування та перетягування (кодування не потрібно)

плаксиво перетягування екрану

Існує чимало служб розробки веб-сайтів, які мають функцію перетягування та перетягування. Як вже згадувалося раніше, Wix та Squarespace – це конкуренція у просторі для розробників веб-сайтів із перетягуванням. Ви берете елемент, який хочете побудувати на сторінці, і перетягуєте його туди, куди вам потрібно.

Ви перетягуєте його, а потім опускаєте!

Weebly робить це ще простішим, оскільки вибираючи тему, ви обмежуєтесь тим, що можете насправді рухатись. Слова чесно не можуть виразити, наскільки легко Weebly користуватися функцією перетягування.

Щойно ви вибираєте тему, є лише декілька варіантів перетягування та опускання. Це свого роду залишає вас створити свій веб-сайт, а потім відчувати себе так добре, я думаю, мій веб-сайт зроблено зараз.

Створіть свій веб-сайт за кілька годин

Найкращий спосіб описати Weebly шалено просто. Тут йдеться про те, що в програмному забезпеченні не так багато варіантів. Це велика торгівля – не обов’язково погана – але не багато можливостей та настроювань.

Добре – в простоті є краса

Я впевнений, що 97% людей, які читають цю статтю, могли створити веб-сайт за чотири години на Weebly. Інші 3% складаються з таких людей, як мій дідусь – вибачте дідусь. ?

Він тип людини, яка має можливість відкрити веб-браузер і знайти допис у блозі, але у нього виникнуть багато проблем з використанням будь-якого програмного забезпечення. Непогано для 88-річного віку.

плачевно-SSLЯкщо вам вдасться знайти цю сторінку і виконувати інші подібні дії без боротьби, вам добре підходить Weebly. Це дійсно смішно просто у використанні.

Крім того, є багато хороших якостей, коли справа стосується використання Weebly. Не турбуватися про швидкість та безпеку – це величезний аспект використання веб-сайту. Напевно, безумовно, входить у цю категорію, оскільки вони мають швидкі навантаження.

Вони також піклуються про запобігання хакерству та спаму, а в бізнес-плани включають SSL.

Більше інформації буде надано далі, але іншими важливими речами щодо Weebly є ціноутворення, простота у користуванні, підтримка клієнтів, бортовий борт та надійність.

Погане – не чудово для людей, які хочуть все налаштувати

Це все про спектр, якого я торкався раніше. Якщо ви не потрапили до категорії, про яку я згадував, є велика ймовірність, що вам не сподобається користуватися Weebly.

Weebly є основним – що чудово підходить для багатьох людей. Ця вишуканість залишає бажати кращого для того, хто мотивований розвивати бізнес. Буде налаштована блокпост у дорозі, якщо зростання є першочерговим завданням.

Варіанти вашого веб-сайту в основному повністю обмежені тим, що надає Weebly. Знову ж таки, непогана річ, адже ви все ще можете створити веб-сайт, але саме тому послуга настільки проста у використанні.

плачевно-редактор

“Бенкенд” веб-сайту також залишає бажати кращого. Простота – це, очевидно, головна мета, коли справа доходить до Weebly і налаштування чого-небудь надзвичайно жорсткого в інтерфейсі.

У Weebly також є додатки та розширення, але вони залишають бажати кращого.

Якщо ви користуєтесь Weebly?

Відповідь = Люди хочуть швидко будувати

ікона мисленняКрім того, де ви потрапляєте у спектр того, що ви хочете створити веб-сайт, є ще одна причина використовувати Weebly.

Якщо ви насправді знаєте, що ви робите зі створенням веб-сайту і впевнені у своїх можливостях, але ви справді хочете створити веб-сайт якомога швидше і не цікавитесь нічим іншим, тоді, можливо, найкращий вибір там.

Ринок розробників веб-сайтів є чудовим, оскільки насправді є лише три передні бігуни, і ми з упевненістю можемо рекомендувати одного з них конкретній групі людей. Якби тільки кожна галузь зробила все так просто!

Зламатися

Час для деталей. Ви знаєте все, хто повинен використовувати програмне забезпечення, але завжди добре знати конкретні дані, особливо якщо ви знаходитесь на огорожі між двома різними варіантами.

Простота використання

Ось як ви використовуєте Weebly:

Weebly-огляд-простота використання

Це не здається занадто важким, чи не так??

Збоку сторінки не так багато, і лише кілька варіантів у верхній частині сторінки. Все, що вам потрібно зробити, – це поміняти текст і змінити фотографії на власні, і у вас є функціональний веб-сайт.

Реально, якщо ви нічого не змінили в шаблоні, окрім фотографій та тексту, ви могли б створити веб-сайт однієї сторінки за тридцять хвилин.

У будівельника є більше, ніж це. Ви можете додатково налаштувати всередині кожного шаблону за допомогою кнопок, відео, зображень, слайд-шоу, розділів, роздільників тощо.

Змінити кожен елемент досить просто, оскільки все, що вам потрібно зробити, це натиснути на нього, щоб побачити параметр. Крім цього, у вас є варіанти для будь-якого з елементів на сторінці.

Це просто простий у користуванні наступний рівень. Якби все в житті було таким простим.

Безкоштовні шаблони – обмежені можливості

Найкращі шаблони для побудови веб-сайтів на ринку існують на Squarespace. Кілька років тому я сказав би, що Weebly навіть не може порівняти.

Це вже не так, оскільки Weebly активізував свою тематичну гру. Не всі теми, які можна придбати на Weebly, реагують на мобільний телефон, тому ви хочете бути уважними до цього. Більшість з них – це так, що ви просто хочете мати це на увазі, дивлячись на них.

шаблони шалено

Під час пошуку теми ви можете ознайомитись із усіма варіантами або ознайомитись із різними запропонованими категоріями.

Також є можливість придбати шаблони на сторонніх веб-сайтах, але ви точно хочете бути уважними, оскільки підтримка, яку ви отримаєте для них, не може бути гарантована..

Інтеграції та програми

Занижена частина цінності розробника веб-сайту – це хороший центр додатків або магазин додатків, який дозволить вам виконати налаштування, якого б ви не хотіли. Найбільш божевільна доступність додатків – це WordPress, але використання WordPress передбачає багато складних кроків, щоб розпочати роботу.

Кращий простий у використанні магазин додатків для розробників веб-сайтів, безумовно, є Shopify. Shopify – найкращий розробник веб-сайтів електронної комерції, у вашому розпорядженні тисячі корисних додатків.

Це начебто Weebly дивно порівняно з іншими розробниками веб-сайтів. Зрозуміло чітко визначається пріоритетність простоти – на початку вона дозволяє вам вибрати кількість елементів, які ви можете використовувати.

Центр додатків фактично дозволяє додавати нові елементи для використання, і більшість з них є безкоштовними. Зрозуміло, що якщо ви хочете щось складніше, ніж найпростіші елементи, Weebly хоче, щоб ви пішли додайте їх самі, а не перевантажуючи когось із самого початку..

Це насправді досить крута стратегія і дійсно працює для людей, які ніколи раніше не створювали веб-сайт.

шаблони шалено

Інші цікаві варіанти цієї категорії, які мають найвищий рейтинг на веб-сайті, включають графік зворотного відліку, спливаючі вікна, заголовки новин, заклик до дій та календарі.

Ці конкретні додатки не збираються раптово перетворювати Weebly у Wix, але вони пропонують деяку додаткову функціональність.

Інші програми існують на Weebly для цілей маркетингу, комунікацій та електронної комерції. Вони можуть допомогти вам у будь-чому, від Google Ads та SEO до використання таких послуг, як Printful для продажу футболок.

Вихід за межі шаблону

Якщо у вас є інтерес змінити більше трьох речей поза шаблоном, який надає Weebly, я б сказав, просто перейдіть в інше місце.

Чудова легкість Weebly всередині шаблону є чудовою. Ось як ви змінюєте кольори:

Життєзмінні кольори

Якщо ви графічний дизайнер, то легко натискати на це місце. Намагаючись змінити конкретні кольори, ви зведете з розуму, і вам, можливо, доведеться вдатися до спроб кодування, який перемагає мету Weebly. Зміна шрифтів та інших аспектів – схожа історія.

Я хочу попередити вас ще раз – не використовуйте Weebly, якщо ви хочете виходити за межі теми.

База знань та підтримка

підтримка чатуЧудова річ у Weebly – це те, що не буде занадто багато випадків, коли вам потрібно буде зв’язатися з командою підтримки.

Напевно, схоже, що Weebly робить підтримку пріоритетним, оскільки вони мають квитки на підтримку, чат в реальному часі та телефонну підтримку.

Підтримка телефону працює лише в робочий час, але вони мають електронну пошту доступний 24/7.

Якщо ваше питання більше пов’язане з функціями, Weebly має багату базу знань, повною корисних відповідей.

Усі статті налаштовані так, як описано вище. Зазвичай вони постачаються з покроковими інструкціями, коли це застосовується. Не потрібно звертатися до служби підтримки, якщо ви не знайдете помилку, особливо з базою знань.

біч змінити колонтитул

Блоги та SEO

seo-blogging-graphicsВсі основні можливості, які кожен може захотіти для ведення блогів, включені. Блог на поверхні не є складним, тому якщо розробник веб-сайту змінює цю частину, це величезний червоний прапор.

Окрім того, що пошукова система зручна з можливістю редагування метаописів, тегів та заголовків, можливості SEO ще й трохи далі. Ви також можете редагувати текст і URL-адреси для змін зображення.

У центрі додатків також доступні інструменти SEO, які допоможуть переконатися, що ви на правильному шляху SEO.

Інші дивовижні функції блогу, які доступні, – це планувальники публікацій у блозі та системи коментування.

Основним недоліком є ​​те, що ви не можете вести блог із кількома авторами, що здається дивним недоліком.

Цінові ціни

Найкраще в Weebly (і будь-якій службі, яка пропонує це) – ви можете випробувати основні функціональні можливості служби абсолютно безкоштовно. Компанії, які пропонують це, займають особливе місце в нашому серці.

Особливості та ціни детально описані нижче:

Як ви бачите, безкоштовна версія обмежує деякі ваші функції, але це чудовий спосіб випробувати програмне забезпечення. Після цього вам доведеться вирішити, які функції є для вас справді важливими, і вирішити питання між Pro та Business.

Вам потрібен хостинг із Weebly?

Коротка відповідь – ні.

Довга відповідь також – ні, але я хочу надати вам трохи більше інформації щодо того, чому.

Створюючи веб-сайт, одним із аспектів, який слід з’ясувати, є розміщення вашого веб-сайту. Для розміщення веб-сайту вам потрібен сервер, який забезпечує простір для зберігання даних та доступ до всесвітньої мережі. Якщо ви не використовуєте розробника веб-сайтів, там є десятки служб хостингу, які дозволяють переконатися, що ваш веб-сайт працює і працює.

Відмінна річ у розробників веб-сайтів – це те, що вони є всебічними платформами, які надають хостинг за допомогою їх послуг. Ще одним позитивним аспектом цієї домовленості є те, що веб-сайти, побудовані на веб-розробнику, оптимізовані для серверів, які використовуються для розміщення вашого веб-сайту..

Якщо ви хочете дізнатися більше про хостинг, прочитайте наш довідник з канадських веб-хостів.

Згортаючи все це вгору

Weebly може стати чудовим вибором для створення вашого веб-сайту. Найкраща порада, яку я можу дати, – це по-справжньому подумати про те, що ви шукаєте від розробника веб-сайту та веб-сайту взагалі.

Якщо ви в основному шукаєте простий у використанні конструктор веб-сайтів та веб-сайт, який повинен поширювати трохи інформації, то ви не можете помилитися з Weebly.

FAQ

Weebly повністю безкоштовно?

У Weebly є абсолютно безкоштовна версія, де ви можете створити чудовий веб-сайт. Однак у вас не буде власного персоналізованого домену, який не є ідеальним у більшості випадків.

Чи може це будь-яка користь?

Weebly – це чудовий вибір для людей з нульовим досвідом створення веб-сайту, а також для людей, які прагнуть використовувати складне програмне забезпечення. Weebly чудово підходить для простоти.

Скільки коштує використовувати Weebly?

У Weebly є три рівня ціноутворення. Безкоштовна версія доступна разом з версією 12 доларів на місяць та версією 15 доларів на місяць.

Чи краще Wix, ніж Weebly?

Це повністю залежить від того, що ви цінуєте. Якщо ви шукаєте найпростіший і простий підхід до створення веб-сайту, то Wix не краще, ніж Weebly. Якщо ви шукаєте свободи та повного налаштування, то Wix краще, ніж Weebly.

Посилання та кредитні зображення:

  • Mycmcu.org
  • WestMark.org
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author