UK2.net Огляд

Загальний рейтинг

Найдешевший план
5,95 фунтів / міс

UK2.net: Короткий підсумок для людей, які не мають часу (майже всі ми)

На жаль, у двох словах, ми не рекомендуємо UK2.net, з кількох причин. Основні з них – тривалість роботи та підтримка. Коли ви знімаєте ціни та можливості, все це виглядає дуже привабливо, але коли ви починаєте копати трохи глибше … це не чудово. Давайте розглянемо кілька питань.

Пробіг: Багато відгуків користувачів скаржаться на відключення. Вони також не мають гарантії оновлення часу на своєму веб-сайті, як це робить більшість інших веб-хостів … що трохи дивно.

Підтримка: Існує досить багато скарг на їхнє ставлення підтримки, що пливе навколо, занадто багато, щоб їх ігнорувати. Коли ваш веб-сайт знижується (див. Поганий час роботи вище), ви, принаймні, хочете, щоб підтримка була швидко виправлена ​​… це, мабуть, не так.

SSL: Це нас бентежить, SSL (https) є необхідним в наші дні … Google навіть маркує звичайні http-сайти як видимо “не захищені”, і це шкодить вашому рейтингу. Крім того, ви можете отримати їх безкоштовно, не маючи уявлення, чому вони не інтегрують безкоштовні сертифікати SSL, усі інші.

Отже, що ми говоримо насправді … є багато альтернатив, які краще майже в усьому. Нашим улюбленим все ще є SiteGround, вони ВЕЛИКІ за безпекою, дуже чуйною підтримкою, мають безліч центрів обробки даних по всьому світу (в тому числі в Лондоні) і офіційно рекомендовані WordPress (вони, звичайно, можуть вирішувати будь-яку CMS, яку ви кидаєте на них ). Вони справжні нікому не цікаві, ознайомтеся з нашим оглядом.

Все ще цікавить UK2.net, читайте нижче.

Дослідження UK2.net

UK2.net Огляд

UK2 була заснована Дітлевом Бредалом у 1998 році. Маючи майже два десятиліття досвіду надання послуг у Великобританії, вони зареєстрували понад мільйон доменних імен. Вони також працюють тисячами веб-сайтів у понад 200 місцях по всьому світу.

Компанія базується в Shoreditch, Лондон. Їх продукція та послуги включають реєстрацію доменних імен, хостинг електронної пошти, хостинг веб-сайтів, розробники веб-сайтів, виділені сервери та керований хостинг. Вони також надають віртуальні приватні сервери SSD та хостинг WordPress.

Ціноутворення

UK2 пропонує три типи планів для своїх веб-хостингових послуг. Ці пакети мають назву Essential Hosting, Business Hosting та Business Cloud. Три плани можна побачити нижче:

UK2 ціни на хостинг

Найдешевший план називається Essential Hosting і коштує 1,00 GBP на місяць завдяки останній пропозиції, якщо ви вибрали 12-місячний термін оплати. Це коштуватиме вам 6,95 GBP на місяць, якщо ви хочете платити щомісяця. Згідно з UK2, план Essential хостингу ідеально підходить для новачків, які мають єдиний веб-сайт.

Цей пакет дає вам безкоштовне доменне ім’я, якщо ви виберете принаймні щорічний спосіб оплати. Крім того, ви отримуєте необмежений веб-простір. Таким чином, ви можете розмістити>створення вашого веб-сайту WordPress.

Що стосується розробки, план Essential хостингу підтримує Apache, PHP, Ruby on Rails, Perl, Cron Jobs та PHPMyAdmin. Ви також можете використовувати спеціальні повідомлення про помилки на своїх веб-сайтах. AW статистика також доступна. Зазначений інструмент можна використовувати для отримання інформації щодо ваших глядачів. Ці дані включають, серед іншого, країну походження, операційну систему та браузер.

Нарешті, вам дають 30-денну гарантію повернення грошей. Ви можете просто випробувати їхні продукти та послуги, і ви можете скасувати їх у будь-який момент, без запитань.

Параметри підтримки

У UK2 доступні різні варіанти підтримки. Вони наведені нижче:

  • Сторінка статусу послуг,
  • База знань про самодопомогу,
  • Подання квитка,
  • Підтримка онлайн-чату та
  • Підтримка телефону

Як і в інших постачальників хостингу, на сторінці статусу послуг UK2 відображається інформація в реальному часі про стан їхніх послуг, включаючи основні системи, панелі управління та хостинг-сервери. На цій сторінці повідомляються випадки інформування клієнтів про поточні та минулі операції компанії.

База знань про самодопомогу містить поглиблені посібники, які допоможуть вам орієнтуватися на продукти та послуги, якими ви скористалися. Представлення квитків та онлайн-чат підтримка доступна 24/7. Те саме стосується і телефонної підтримки.

Служба підтримки клієнтів Великобританії має як позитивні, так і негативні відгуки. За словами користувачів, сервіс не є послідовним. Деякі клієнти навіть заявляли, що не отримували відповідей по електронній пошті та відповіді на чатах сеансів, які не мали змоги вирішити свої проблеми. Було виявлено, що телефонна підтримка є підрозділом, оскільки відділи, які не відповідають за конкретний продукт, не знають, куди переспрямувати своїх клієнтів..

З іншого боку, позитивні відгуки стверджують, що їхня команда підтримки була дуже корисною в деяких відгуках, навіть кажучи, що вони підтримували ще до того, як здійснили покупку. Позитивні відгуки також говорять, що UK2 забезпечив швидку відповідь на свої проблеми.

Зі змішаними відгуками щодо їх служби підтримки, ми можемо сказати, що UK2 не є ідеальним. Лише деякі хостингові компанії отримують зоряну репутацію, коли йдеться про їх команду підтримки клієнтів, і очевидно, що UK2 не одна з них. Компанія має свої вершини та корита, коли йдеться про надання послуг із обслуговування клієнтів.

Плюси

Є кілька переваг підписання у Великобританії 2. Деякі з них описані нижче:

Безкоштовне доменне ім’я

Якщо ви отримаєте 12-місячний термін оплати, ви можете отримати безкоштовну реєстрацію доменного імені. Це стане в нагоді, якщо ви тільки починаєте і ще не купили власне доменне ім’я. Заощадити кілька кілограмів не зашкодить.

Необмежений простір веб-сайтів

Вашими десятьма веб-сайтами буде забезпечено необмежений простір веб-сайтів. Вам не потрібно турбуватися про те, які файли зберегти, а які – перемістити у кошик. У вас є необмежений простір веб-сайтів, що дає вам можливість розміщувати великі відеофайли та зображення.

30-денна гарантія повернення грошей

Ви можете повернути свої гроші з їх гарантією. Якщо ви випробували їхні продукти та послуги і вважаєте, що це не варте вашого часу, то можете попросити повернути гроші. Це так просто.

Мінуси

UK2 все ще є компанією, яка має недоліки. Деякі з них викладені нижче:

Змішані відгуки щодо підтримки клієнтів

UK2 має неоднозначні відгуки, коли йдеться про їх службу підтримки клієнтів. Одні оцінили їх високо, а інші оцінили їх погано. Якщо хостинг-провайдер послідовно не виконує свої обіцянки щодо великих служб підтримки, це поганий знак. Недостатня послуга підтримки клієнтів – один недолік UK2.

Ненадійний час

Цей також базується на відгуках користувачів, багато з них скаржаться на час роботи … і їх також не буває мало. Останнє, що ви хочете, щоб бізнес-сайт був знищений, ви можете втратити багато потенційних клієнтів.

Немає безкоштовного сертифіката SSL

Whyyyyyyyyyyy? На відміну від інших хостинг-компаній, UK2 не надає безкоштовний сертифікат SSL. Якщо ваш веб-сайт містить конфіденційну інформацію, ця функція безпеки є обов’язковою. Якщо ви хочете отримати безкоштовний сертифікат SSL, ви повинні вибрати наступний план, бізнес-хостинг. Зазначений план коштує 4,48 GBP на місяць, якщо ви платите за 12 місяців вперед. Сертифікат SSL безкоштовно надається в плані бізнес-хостингу, якщо ви виберете термін оплати не менше 12 місяців.

Висновок

З іншого боку, UK2.net виглядає досить чудово, але, як згадується в резюме, тут є кілька занадто багато питань, щоб дійсно рекомендувати це. Такі проблеми, як нестабільний час роботи, відсутність безкоштовного SSL та сумнівна підтримка… Ми пропонуємо перевірити наше порівняння тут і шукати кращі альтернативи, як-от SiteGround.

SummaryReviewer Matthew RogersДата перегляду 2018-07-29Переглянутий предмет UK2.netАвтор Рейтинг 21зірка1зіркасірийсірийсірийНазва продукту UK2.netPrice
5,95 GBP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author