Топ хостингу малого бізнесу 2020

Хоча день, ймовірно, ніколи не настане, коли ми купуємо все в Інтернеті (бензин і цуценята можуть виявитись особливо проблематичними), ми не заперечуємо, що електронна комерція створила значні зміни у наших звичках до покупок.

Зараз здається, що у кожного та їх двоюрідного брата Фреда є інтернет-магазин. Можливо, і ти. Якщо так, то більше сил вам.

Чи задоволений ви своїм бізнес-хостом?

Ви повинні так само обережно вибирати веб-хостинг для свого веб-сайту, як і вибір місця для цегельного магазину.. Ваш веб-сайт – це вітрина магазину. Для розвитку та підтримки сильної присутності в Інтернеті – та захоплення шматка цього постійно зростаючого пирога – потрібне надійне, надійне рішення для хостингу.

Такі фактори, як тривалість тривалості роботи та швидкість завантаження сторінки, впливають на потенційних клієнтів. Один поганий досвід роботи з погано працюючим веб-сайтом, і вони, швидше за все, не повернуться.

Прочитайте, щоб побачити, які з цих послуг кваліфікуються як найкращий веб-хостинг для малого бізнесу в Канаді в 2020 році.

Як користуватися цим посібником

Ми знаємо, що не всі малі підприємства однакові. Тому ми це зробили вибрали найкращого господаря для кожного виду бізнесу. Таким чином ви можете знайти хоста, який працює ТОЧНО для ваших цілей. Сподіваюся, це допомагає!

Кращі хостингові послуги для малого бізнесу

1. Кінста

Найкращий варіант преміум-класу для серйозного хостингу

Kinsta логотип

Починаючи з 30 доларів на місяць
Середній час роботи 99,95%
Середній час завантаження 475 мс

Швидкість нав’язливої ​​архітектури
Мережа високої безпеки
Інфраструктура нового покоління
Cloud Cloud Platform
Безкоштовна міграція сайту
Пробіг перевіряється кожні дві хвилини
Повні щоденні резервні копії
Готовність до руху до перенапруг
Гарантія злому
24/7 Служба підтримки клієнтів
20 Глобальних центрів даних

ПРОС

Найкращий хостинг малого бізнесу може придбати

КОНС

Це обійдеться вам

Kinsta – це преміальна категорія хостингу, це в основному Lamborghini хостингу для малого бізнесу. Це означає, щоб користуватися Kinsta, потрібно витратити трохи більше грошей, ніж на інші хостингові рішення. Чи очікуєте ви перетворити свій веб-сайт на машину дорожнього руху або вас цікавить більш кероване рішення, яке займається завданнями, які вам доведеться виконувати самостійно? Якщо так, Kinsta – це найкращий вибір, доступний вам для хостингу малого бізнесу.

Більшість хостингових послуг для малого бізнесу просуваються в бік нижчої точки зору ціни. У цьому немає нічого поганого, оскільки він представляє велику цінність для вас, споживача хостингу. Однак у 2013 році група розробників вирішила, що їм вистачає такої галузі, і почала створювати найкращий хостинг-преміум-сервіс. Цей сервіс пропонує чудову підтримку, безкоштовну міграцію, безкоштовний CDN та вдосконалені інформаційні панелі.

Більшість хостинг-сервісів використовують веб-сервіси Amazon як свою інфраструктуру, але Kinsta вирішила, що це недостатньо добре, і вирішила використовувати Google Cloud Network. Завдяки цьому ви отримуєте набагато кращу продуктивність і можете вибрати саме той центр обробки даних, який ви хочете використовувати.

Єдиний мінус, який ми можемо чесно відзначити з Kinsta, – це ціна на послугу, яка настільки дорожче, ніж її конкуренти. Для цього є причина, вам потрібно роздрібнити кілька додаткових “Луні” та “Toonies”, щоб позбутися негативів, пов’язаних із використанням службового хостингу.

Кожен з хостингових послуг до 5 доларів на місяць матиме унікальний набір больових точок, з якими вам доведеться мати справу. Якщо ви балуєте бюджет, ці больові точки, можливо, будуть варті того, щоб ви могли якомога швидше запустити і запустити свій веб-сайт WordPress. Якщо у вас є гроші, які потрібно витратити на Kinsta, тоді ви можете бачити, як ці больові точки зникають прямо перед вашими очима, тоді як ви отримуєте найкращу безпеку хостингу, найшвидші швидкості, найвищий час роботи та найкращі функції.

2. ХостПапа

НАЙКРАЩИЙ ЗАГАЛЬНИЙ ХОСТИНГ за ціною, швидкістю, час роботи та підтримку клієнтів ($ 2,95 на місяць)

логотип hostpapaПочинаючи з $ 2,95 на місяць
Середній час роботи 99,95%
Середній час завантаження 475 мс

Глибокі знижки для читачів хостингу в Канаді (як правило, 13,95 дол. США у будь-якому іншому місці)
БЕЗКОШТОВНИЙ домен
БЕЗКОШТОВНА передача домену
Цілодобова підтримка
99,95% тривалості роботи
Необмежена кількість веб-сайтів
Неограниченное накопичувач SSD і неметована пропускна здатність

ПРОС

Хостинг-пакети з функціональними можливостями з безліччю халяв та інтеграцій, які полегшать життя.

КОНС

Трохи дорогий без знижок

Майже половина ціни на їхні звичайні пакети бізнес-хостингу та безкоштовні оновлення, які інакше трохи дорогі. Знижка, яку вони пропонують, робить преміальний вибір, як HostPapa, таким же недорогим, як і деякі найдешевші плани.

Керуючи своїм малим бізнесом, ви не хочуть витрачати більше грошей, ніж вам доведеться. Зазвичай знайти потрібну послугу в потрібному ціновому діапазоні важко. Якщо ви читаєте це і шукаєте бізнес-хостинг, це не так.

HostPapa – це легко наші улюблені хостинги – і це не лише тому, що вони канадська компанія. Ми використовуємо HostPapa для більшості наших клієнтських сайтів і всіх наших власних. Окрім того, що не розчаровує жоден із наших критеріїв і не перевершує більшість із них, HostPapa є логістично найкращим вибором Канади.

З тих пір HostPapa любить Канаду як і ми, вони пропонують величезні знижки для всіх наших читачів.

Скористайтеся цим посиланнямстрілка вказує на посилання на знижку hostpapa для читачів hostingcanada.orgвимагати знижки на нові пакети бізнес-хостингу, або підпишіться тут щоб отримати це прямо зараз.

Веб-сайт вашого підприємства завантажується трохи швидше, ніж це було б, якби він розміщувався на інших популярних веб-хостах, оскільки сервери HostPapa розташовані по всій Канаді. Вони також мають головний офіс у Канаді (в Берлінгтоні, Огайо).

HostPapa також був добрим, щоб запропонувати нашим читачам все своє основні функції безкоштовно, включаючи їх 30-денна гарантія, безкоштовний конструктор веб-сайтів, безкоштовний SSL, безкоштовне навчання 1 на 1, і безкоштовна реєстрація доменузагалом – 50 доларів.

HostPapa також має чудову підтримку клієнтів 24/7. Якщо вам потрібна допомога, це в основному так, як інший співробітник з’явиться з нізвідки, щоб вирішити ваші бізнес-потреби. Це віртуальна знахідка, коли відбувається мільйон інших речей.

HostPapa також пропонує встановлення одним кліком, що дозволяє вам встановити WordPress з легкістю. Він також має безкоштовні можливості SSL з Давайте шифруємо тож якщо ви обробляєте платежі, все буде захищено.

Як власник малого бізнесу, хостинг на HostPapa такий же простий, як і будь-який інший хостинг-сервіс, який ви можете використовувати зараз. Якщо ви новачок у світі інтернет-бізнесу та веб-хостингу, HostPapa такий же зручний, як і користувач. Ви можете швидко запустити блог або веб-сайт компанії – просто дотримуйтесь кроків, викладених у нашому огляді HostPapa.

3. SiteGround

Великий час і час завантаження + 24/7 підтримка клієнтів при $ 3,95 / місяць

siteground-логотипПочинаючи з $ 3,95 на місяць
Середній час роботи 99,95%
Середній час завантаження 475 мс

БЕЗКОШТОВНА передача сайту або нове налаштування за допомогою встановлення в один клік
БЕЗКОШТОВНА автоматизована щоденна резервна копія, CDN, електронна пошта, SSL
Цілодобова підтримка; немає часу очікування по телефону або в чаті
Рекомендовано WordPress як найкращий хост
99,9% тривалості роботи

ПРОС

 Повне резервне копіювання з унікальними вдосконаленнями, які значно прискорюють ваш веб-сайт і вимагають менше ресурсів.

КОНС

Інколи обмеження функцій, які інші компанії включають безкоштовно.

Хороший веб-хостинг – це гроші в банку, і саме це прагне SiteGround. An все навколо приголомшливого виконавця в індустрії хостингу з простим у використанні набором функцій, який поєднує в собі відмінний час роботи та надійність, щоб переконатися, що ви витрачаєте більше часу на розвиток свого бізнесу та менше часу, загратого в технічні деталі.

Де SiteGround Відмінність від мейнстріму в філософії бізнесу полягає в присвяті кодування наземного програмного забезпечення, яке не покладається на чужу роботу.

Потрібне індивідуальне рішення, яке не є точною копією того, що інші компанії прополюють до широких мас? SiteGround може бути найкращим вибором. І з випадковості сподівайтеся, що все не іде ідеально обслуговування клієнтів світового класу та технічна підтримка.

4. iPage

Найдоступніший хостинг для малого бізнесу

ipage-логотип

Простота налаштування та надійність з 1998 року
БЕЗКОШТОВНІ кредити домену та маркетингу Google включені
Необмежений диск, пропускна здатність та електронні листи
БЕЗКОШТОВНЕ створення веб-сайту та кошик
75% знижка сьогодні (склала 8,99 дол. США на місяць)

ПРОС

 Пропонує повний пакет безпеки та обіцяє відповісти на дзвінки служби підтримки менше ніж за дві хвилини.

КОНС

Від клієнтів ходили чутки, що iPage іноді страждає від повільних веб-сайтів і занадто великого простою – ймовірно, це продукт занадто багатого спільного хостингу.

Звичайно, ви хочете безкоштовного хостингу. Ми всі хочемо безкоштовний хостинг.

… Але ви повинні усвідомити, що завтра повністю безкоштовний веб-хостинг буде або без роботи завтра, або зроблять вас нікелем і загрожує смертю. Натомість ви повинні шукати надзвичайно дешевий хост, який вартує невеликих інвестицій – такий випадок з iPage, котрий коштує менше 2 доларів на місяць.

Що ви можете розраховувати на цей скромний витрата? Як щодо а безкоштовний домен, розробник веб-сайтів, параметри електронної комерції, та технічна підтримка, коли вам це потрібно?

Веб-новачки і ветерани, як і раніше, дуже люблять цінність, яку iPage приносить на стіл. Хоча завдання ранжування веб-господарів іноді є невтішним процесом від яблук до апельсинів, одне зрозуміло. iPages входить до числа найкращі варіанти бюджету щоб знайти.

5. Вікс

Найдоступніший хостинг для малого бізнесу

wix логотип

Жодне кодування не потребує повного перетягування складних конструкторів сайтів
Багато якісних шаблонів
Процвітаючий ринок додатків для розширеної функціональності веб-сайту
Електронна комерція мертва проста
Буквально будуйте веб-сайт за нульовою ціною

ПРОС

 Можливо, найдешевший спосіб отримати якісну присутність в Інтернеті – швидкий.

КОНС

Деякі вважають, що вкладена SEO екосистема не є улюбленою для Google. Пропонується лише 14-денний термін повернення коштів.

Платформа Wix за короткий час пройшла довгий шлях …

Якщо ви їх ще не перевіряли, сподівайтеся, що ви знайдете вдосконалений конструктор веб-сайтів, який навіть недосвідченим розробникам полегшить розмір та розміщення зображень, тексту, відео тощо. Найкраще, що все залишається там, де ви його помістили, і, до речі, – ми згадали не потрібно торкатися жодного фрагмента коду?

Незалежно від того, що ваша кінцева мета – це простий веб-сайт блогу або повністю функціональний інтернет-магазин, Wix може до вас дістатися. Як справді безкоштовний веб-хост, це, мабуть, не дивує вас тим, що основний план складається з реклами, але ви можете оновити, щоб їх було видалено за 10 доларів на місяць, і це включає безкоштовну реєстрацію домену на рік..

Wix – це також чудовий вибір для тих, хто шукає кращий розробник веб-сайтів, і це наш особистий фаворит після тестування та перегляд більше 14 місяців.

6. Хостинг InMotion

Найдоступніший хостинг для малого бізнесу

Логотип InMotion

БЕЗКОШТОВНИЙ домен, передача сайту, встановлено WordPress
Необмежена кількість сайтів WordPress на одному акаунті
Необмежена пропускна здатність, БЕЗКОШТОВНІ резервні копії, SSL
Простий майстер інтеграції програм Google
СПАМ Безпечний захист електронної пошти

ПРОС

 Ми досить згадали про це? WordPress попередньо встановлений. Видатний процес на борту нових клієнтів.

КОНС

Щоб отримати найкращі ціни, вам доведеться заплатити за рік наперед.

Блоги продовжують залишатися однією з найпопулярніших ітерацій веб-сайтів, і розміщення цих засобів комунікації – це де InMotion виділяється.

Хоча інтернет-магазини чудові, вони часто вкрай не встигають, коли прийде час створити свій веб-сайт і особистий бренд. Більшість блогів не потребує великого розміщення хостингу, однак має надати достатньо функцій, щоб ви виглядали професійними.

Щоб побачити, наскільки серйозно InMotion стосується блогів, перегляньте цей список функцій. WordPress поставляється заздалегідь встановленим, що, якщо ви тримаєте бал у себе вдома, – це один крок менше, ніж усі інші, що вихваляються інсталяцією в один клік. Просто кажучи, якщо це блог WordPress, який ви шукаєте, ця компанія отримає вам один пронто.

7. Рідка павутина

Виділений сервер для малого бізнесу

liquidweb-логотип

БЕЗКОШТОВНА пропускна здатність; вибір операційної системи
Автоміграція, резервне копіювання, цілодобовий моніторинг
Спеціальні конфігурації з SSD; миттєве забезпечення
Завантажте балансир, штормовий блок, додатки для зберігання об’єктів
Зараз ціною в $ 96,75 / місяць (зазвичай 129 дол. США)

ПРОС

 Гарантоване 100% тривалість роботи.

КОНС

Швидке зростання компанії, схоже, трохи розтягнуло персонал з технічної підтримки, внаслідок чого деякі були покладені на роботу, перш ніж пройти адекватну підготовку.

Врешті-решт потреби в ресурсах (трафік) вашого веб-сайту можуть перерости навіть хостинг VPS та вимагати оновлення до виділений сервер.

Як ви могли очікувати, цей тип хостингових налаштувань поставляється за навіть вищою ціновою точкою, ніж найкращий хост VPS, але ви можете відпочивати легко вночі, знаючи, що ви зробили свою частину, щоб забезпечити найкращу інфраструктуру для вашого веб-сайту.

Що стосується керованого присвяченого хостингу, ми не соромимось пропонувати вам поглянути Рідка павутина. Ці хлопці та дівчата підтримують три центри обробки даних на базі США, працюють понад 50 розробників та пропонують три рівні хостинг-планів – повністю, основний або самокерований.

Коли ви співпрацюєте з Liquid Web для виділеного сервера, ви знаєте, що отримуєте верхній частині обладнання, програмного забезпечення та стільки ж, скільки технічної підтримки, як вам потрібно.

Суть

Вітаємо читачів, які досягли її до кінця статті, та kudos веб-господарям нашого списку!

Незалежно від того, де ви перебуваєте в циклі росту бізнесу, тут є принаймні один господар, який повинен відповідати вашим потребам. Секрет успіху в Інтернеті – масштабованість.

Можливо, більше всього іншого вам потрібен веб-хостинг, який може легко адаптуватися до вашої підвищеної потреби в ресурсах та функціях.

Якщо ви затримали нас і подзвонили нам, поки ми не зізнаємось, ми б це сказали SiteGround просто може бути найкращим веб-хостингом для ведення бізнесу на будь-якій стадії зростання, від рангового новичка до загартованого бізнес-магна.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author