Топ-10 кращих реєстраторів доменів 2020 року

Усі веб-сайти, незалежно від того, великі вони чи маленькі, потребують доменного імені.

Ви можете придбати доменні імена через реєстратори домену. Або ви вже можете володіти доменом і хочете перенести його до нового реєстратора.

У будь-якому випадку, важко дізнатися, який реєстратор найкращий для цілей вашого сайту, бюджету та ваших потреб.

Деякі реєстратори коштують дорожче інших, а деякі відсутність безкоштовних функцій, які пропонують інші, наприклад, захист конфіденційності домену.

Ось наш список 10 найкращих реєстраторів доменів у 2020 році:

1. Domain.com

Домашня сторінка Domain.com

Довідкова інформація

Domain.com був заснований у 2000 році.

Компанія належить Endurance International Group.

Особливості та ціни

Компанія спеціалізується на доменних іменах, веб-хостингу, хостингу VPS, електронній пошті, SSL-сертифікатах, веб-дизайні та послугах інтернет-маркетингу.

В даний час вони пропонують хостинг для WordPress, VPS хостинг та спільний хостинг.

Незалежно від обраного вами плану хостингу, ви отримаєте принаймні одне безкоштовне доменне ім’я разом з необмеженим дисковим простором, сертифікатом SSL, рішеннями електронної комерції та маркетинговими інструментами.

Варіанти обслуговування клієнтів включають цілодобову підтримку телефону, а також область часто задаваних питань.

Якщо ви просто хочете використовувати Domain.com для реєстрації домену, ви платите 9,99 дол. США щороку за веб-сайт .com та 12,99 дол. США за .net.

Пошук домену Domain.com

Захист конфіденційності домену коштує додатково 8,99 долара США на рік за домен, тому ви можете розраховувати заплатити близько 18,98 доларів за домен .com та захист конфіденційності WHOIS.

Зареєструйте доменне ім’я на Domain.com

Використовуйте купон “HOSTFACTS” при реєстрації доменного імені (знижка 20%)

2. GoDaddy.com

Домен GoDaddy

Довідкова інформація

Боб Парсонс заснував GoDaddy у 1997 році, тож вони існували вже більше 20 років.

Компанія зі штаб-квартирою в Скоттсдейлі, штат Арізона, спочатку називалася Jomax Technologies, але тепер вона відома як GoDaddy Group Inc.

Понад 17 мільйонів людей використовують GoDaddy по всьому світу, компанія управляє понад 73 мільйонами доменних імен. Це робить їх найбільшим у світі реєстратором доменних імен.

Особливості та ціни

Крім реєстрації домену, компанія пропонує трансфери домену, професійну електронну пошту на базі Microsoft, затвердження вартості домену, веб-хостинг, веб-безпеку, інструменти інтернет-маркетингу та інше.

Вони також пропонують цілодобову глобальну підтримку клієнтів, яка доступна через телефон та чат наживо.

Якщо ви хочете зареєструвати веб-сайт .com у GoDaddy, це буде лише 9,99 дол. США за перший рік. Після цього це обійдеться вам у $ 17,99 щороку.

Інші види доменів верхнього рівня, такі як .net, .tech або .co, коштуватимуть трохи більше щорічно.Ціноутворення на домен GoDaddy

Захист конфіденційності WHOIS з GoDaddy обійдеться вам мінімум у 9,99 доларів США на рік за домен для особистого захисту.

Якщо ви хочете захистити конфіденційність і для свого бізнесу, це обійдеться вам трохи більше – $ 14,99 на рік за домен.

Зареєструйте доменне ім’я за допомогою GoDaddy.com

3. Назваcheap.com

Пошук домену NameCheap

Довідкова інформація

Namecheap була заснована в 2000 році і базується в Фініксі, штат Арізона. Вони визнані Інтернет-корпорацією для присвоєних імен та номерів (ICAHN) як акредитований реєстратор.

За роки, що заснували компанію Річард Кіркендалл, вони набрали 3 мільйони клієнтів і вони управляють понад 7 мільйонами доменів.

Ще в листопаді 2010 року Lifehacker його назвали “Кращим реєстром доменних імен”. Також він був названий “Найпопулярнішим реєстратором доменних імен” у 2012 році.

Особливості та ціни

Компанія пропонує трансфер домену, інтеграцію додатків, сертифікати SSL, електронну пошту та багато іншого.

Namecheap – також постачальник послуг веб-хостингу. Вони пропонують спільний, WordPress, реселлер, VPS та приватний хостинг електронної пошти.

Вони пропонують підтримку клієнтів та спілкування в чаті та електронну пошту, а також базу знань, де клієнти можуть знайти підручники та посібники з самодопомоги..

Якщо ви хочете зареєструвати веб-сайт .com через Namecheap, вам доведеться платити $ 8,88 на рік.

Ціноутворення домену NameCheap

Вони також пропонують інші домени вищого рівня, які є більш доступними, наприклад .xyz, .info, .online, .club тощо.

Захист конфіденційності доступний WhoisGuard і є безкоштовним, якщо ви зареєстрували новий домен або перенесли його на існуючий.

Зареєструйте доменне ім’я за допомогою NameCheap.com

4. Domains.Google

Огляд доменів Google

Довідкова інформація

Google запустив домени Google 13 січня 2015 року. Зараз програмне забезпечення знаходиться на стадії бета-версії.

Особливості та ціни

Кожен домен постачається із:

 • Приватна реєстрація без додаткових витрат
 • Легка інтеграція з топ-розробниками веб-сайтів
 • Спеціальна електронна пошта з G Suite
 • Нові закінчення доменного імені
 • Налаштування піддоменів
 • Швидка, безпечна та надійна Інтернет-інфраструктура з Google
 • Прості засоби управління доменом
 • Переадресація електронної пошти
 • Підтримка

Команда підтримки США з доменів Google Domains працює 24 години кожного дня тижня. Ви можете зв’язатися з ними за допомогою чату, електронної пошти чи телефону.

Веб-сайт .com через домени Google обійдеться вам у цілих 12 доларів на рік за домен. Автоматичне оновлення доступне через сайт.

Ціни на домени Google

Перед кожним автоматичним оновленням ви отримуватимете сповіщення електронною поштою, коли відбудеться кожне оновлення, щоб мати можливість скасувати реєстрацію вашого домену..

Ви також можете придбати домени до десяти років. Це означає, що ви можете придбати домен .com на два роки за 24 або десять років за плату 120 доларів.

Захист конфіденційності WHOIS включений у ваш домен без додаткових витрат. Зауважте, що деякі домени, наприклад .co.nz або .co.uk, не дозволяють приватну реєстрацію.

5. Name.com

Домен Name.com

Довідкова інформація

Name.com був заснований у 2003 році Вільямом Мушкіним, засновником і колишнім президентом Mushkin Inc.

Зараз компанія належить Right Side Group і знаходиться в місті Денвер, Колорадо.

З 2003 року Name.com набув 320 000 клієнтів і тепер контролює два мільйони з 16,5 мільйонів доменних імен, якими керує права сторона.

Особливості та ціни

Особливості включають передачу домену, інтеграцію додатків, SSL-сертифікати, розробник веб-сайтів, електронну пошту та кілька варіантів хостингу.

На хостингу WordPress та інших планах хостингу Name.com разом із покупкою додається безкоштовний домен.

План хостингу запуску підтримує один веб-сайт, план конструктора імен підтримує 25, а пакет Неймовірний підтримує необмежену кількість сайтів.

Варіанти обслуговування клієнтів включають базу знань та контактну форму сайту, де ви можете подати електронний квиток.

Підтримка чату в прямому ефірі доступна в понеділок від ПН до 6:00 до 18:00 та з СБ до НД з 9:00 до 17:00 MST, а підтримка по телефону також доступна кожного понеділка до FRI з 9:00 до 16:00..

Веб-сайти, які закінчуються на .com, під час реєстрації коштують 8,99 дол. США на рік (курс оновлення – 12,99 дол. США), тоді як сайт .host поверне вам цілих 109,99 дол. США щороку.

Доменні імена Name.com

Конфіденційність WHOIS доступна на сайті Name.com за додаткову плату в розмірі 4,99 доларів на рік, але ця функція доступна не для всіх розширень домену.

6. Bluehost.com

Bluehost.com

Довідкова інформація

Bluehost була заснована в 2003 році, заснована в Provo, UT. Компанія володіє Endurance International Group (EIG), один з найбільших приймаючих конгломератів на планеті.

На BlueHost розміщено понад 2 мільйони веб-сайтів. Компанія дуже секретна у своїй кількості, але в 2010 році вони мали понад 525 000 клієнтів.

WordPress.org також рекомендує Bluehost як вибір веб-хоста.

Особливості та ціни

Оскільки Bluehost – це насамперед постачальник послуг веб-хостингу, вони пропонують спільний, WordPress, VPS, спеціалізований хостинг та реселлерський хостинг.

Цілодобовий чат, електронний квиток та підтримка телефону доступні через Bluehost. Тому ви завжди зможете звернутися до представника служби обслуговування клієнтів, який допоможе вам вирішити будь-які проблеми.

Існує широка база знань, якщо ви хочете самостійно шукати відповіді на свої запитання.

Один домен постачається безкоштовно з кожним хостинг-пакетом.

Якщо ви не плануєте використовувати Bluehost в якості веб-хостингу або хочете зареєструвати більше одного домену, розраховуйте платити $ 11,99 на рік за кожен домен.

Інформація про пакет Bluehost

Захист конфіденційності домену – це додаткові $ 0,99 на місяць, що коштуватиме вам загальної суми в $ 11,88 на рік. Загалом ви платите 23,87 доларів США на рік за захист свого домену та конфіденційності.

Зареєструйте доменне ім’я за допомогою Bluehost.com

7. HostGator.com

Пошук домену HostGator

Довідкова інформація

HostGator була заснована в 2002 році. Endurance International Group (EIG) придбала її в 2012 році, і вони досі є власником компанії.

Штаб-квартира знаходиться в Х’юстоні, Техас. Більшість серверів компанії розташовані там і в Прово, штат Юта.

До 2013 року HostGator придбав понад 400 000 клієнтів та 9 мільйонів доменів.

Особливості та ціни

Як і Bluehost, HostGator в основному виступає провайдером веб-хостингу.

Варіанти хостингу включають веб, хмару, WordPress, реселлер, VPS, виділені програми, хостинг та Windows.

Ми рекомендуємо хмарний хостинг WordPress HostGator. Час роботи, швидкість завантаження сторінки та ціноутворення великі.

Насправді, порівняно з іншими конкурентами, ми оцінюємо HostGator Cloud як найкращий в цілому та за рівнем тривалості.

Вони надають підтримку клієнтів за допомогою прямого чату та електронних квитків. HostGator також пропонує безліч ресурсів, як-от форуми чи відео-уроки, щоб допомогти вам вирішити будь-які проблеми.

Якщо ви хочете зареєструвати веб-сайт .com у компанії, це обійдеться вам у 12,95 дол. США на рік.

Ви отримаєте принаймні один безкоштовний домен з планом хмарки хетчлінгу. План Baby Cloud та Business Cloud мають безкоштовні необмежені домени.

Те саме стосується інших планів HostGator, таких як веб-хостинг, хостинг WordPress або хостинг реселлерів.

Сайти, що закінчуються на сайтах .co, .org, .net, .biz та .info, будуть коштувати стільки ж.

Плани HostGator

Якщо ви вже використовуєте HostGator для розміщення свого сайту, сайт .com коштуватиме вам лише 2,99 долара на рік.

Конфіденційність WHOIS обійдеться вам за додаткову плату в 14,95 доларів на рік.

Зареєструйте доменне ім’я за допомогою HostGator.com

8. 1&1 (iONOS)

Огляд 1 та 1 доменів

Довідкова інформація

IONOS була заснована в 1988 році, що робить їх одним із найстаріших реєстраторів домену.

Компанія належить материнській компанії під назвою United Internet, яка є німецькою компанією з Інтернет-послуг.

1&1 базується в Монтабаурі, Німеччина та має інші місця в Карлсруе, Цвайбрюккен, Мюнхен та Берлін.

1&1 продукція доступна користувачам у Німеччині, Австрії, Великобританії, Іспанії, Франції, Польщі, США, Канаді, Італії та Мексиці.

Понад 7000 співробітників працюють у компанії по всьому світу.

Особливості та ціни

Особливості включають передачу домену, розробник веб-сайтів, розробник інтернет-магазину, веб-хостинг, хостинг WordPress, керований хмарний хостинг, хостинг VPS, управління електронною поштою та акаунти тощо.

Інструменти інтернет-маркетингу та маркетингу електронної пошти також доступні через 1&1, а також сертифікати SSL.

Вони мають службу підтримки, яка працює цілодобово, через чат, телефонну підтримку, електронну пошту та соціальні мережі.

Ціноутворення для сайтів .com на 1&1 досить дешево порівняно з іншими веб-хостинговими послугами: $ 1 на рік. Однак ця ціна застосовується лише перший рік. Після цього це буде для .com 15 доларів на рік, а для .biz 20 доларів на рік.

Ціноутворення 1 і 1

Захист конфіденційності домену WHOIS доступний безкоштовно з 1&1 для доменів, які дозволяють приватну реєстрацію.

9. Register.com

Огляд register.com

Довідкова інформація

Register.com була заснована в 1994 році, а головний офіс – у Нью-Йорку, штат Нью-Йорк.

Компанія належить Web.com Group Inc., яка є американською компанією доменних імен та веб-розробників.

На даний момент Register.com управляє понад 2,5 мільйонами різних доменних імен.

Особливості та ціни

Особливості та продукти включають передачу домену, розробників веб-сайтів та електронної комерції, хостинг та SSL-параметри, послуги електронної пошти та інструменти онлайн-маркетингу.

Інструменти інтернет-маркетингу включають оптимізацію пошукових систем (SEO), рекламу з оплатою за клік (PPC), Facebook Boost та багато іншого.

Варіанти підтримки клієнтів доступні за телефонами та електронною поштою для всіх відділів. На жаль, начебто не існує варіанту чату в прямому ефірі.

Підтримка клієнтів доступна з 9:00 до 12:00 з понеділка по п’ятницю та з 9:00 до 22:00 у суботу та неділю.

Веб-сайт .com з Register.com поверне вам лише $ 5 на місяць.

Сайти, що закінчуються на .net, .org, .biz, .info та .us коштують стільки ж, скільки сайти .com на місяць.

Ціни на Register.com

Ця ставка набагато дешевша, ніж у інших конкурентів реєстраторів домену, таких як Go Daddy або Yahoo.

Захист конфіденційності WHOIS доступний за додаткові 11 доларів на рік, тому загальна сума щорічних платежів за домен та захист WHOIS повинна становити близько 16 доларів щороку.

10. Хостинг InMotion

огляд доменів inMotion

Довідкова інформація

InMotion хостинг був заснований в 2001 році, і він базується в Лос-Анджелесі, Каліфорнія. Компанія також володіє центром обробки даних, який знаходиться в місті Ешберн, штат Вірджинія.

InMotion Hosting – це приватна компанія, яка володіє понад 300 000 доменів. Вони також мають у своєму розпорядженні веб-хостинг-хаб – веб-хостинг, створений для початківців та блогерів.

Особливості та ціни

Вони відомі тим, що є веб-хостинговим центром із швидкими серверами та великим режимом роботи. Що стосується хостингу, компанія пропонує спільний бізнес, VPS, реселлер та хостинг для WordPress.

Вони також пропонують рішення для розміщення підприємств та послуги веб-дизайну.

Крім того, до кожного плану входить автоматичне оновлення домену, а також доступний безкоштовний домен з деякими планами, як-от пакет спільного бізнес-хостингу.

Компанія пропонує цілодобову підтримку клієнтів у формі прямого чату, електронної пошти, скайпу та підтримки телефону.

Якщо ви шукаєте домен .com, розраховуйте платити $ 15,99 на рік. Те саме стосується домен .net, .org, .biz, .info та .us.

Ціноутворення на хостинг InMotion

Захист конфіденційності домену – це додаткові $ 12,99 на рік, що становить загальну суму до $ 28,98 на рік.

Компанія також пропонує гарантію повернення грошей на 90 днів, тож ви зможете отримати повне повернення коштів, якщо виявите, що In Motion Hosting – це не веб-сайт хостингу та реєстратор домену..

Висновок

Створити та створити веб-сайт ніколи не було простіше, особливо якщо ви використовуєте систему управління вмістом (CMS) або розробник веб-сайтів..

Ви не можете уникнути реєстрації доменного імені.

Ви не можете зареєструвати доменне ім’я без реєстратора домену, який бере участь у задній частині процесу реєстрації веб-сайту.

Якщо системи доменних імен не існувало, нам доведеться орієнтуватися в Інтернеті, вводячи довгі, важко запам’ятовувані IP-адреси.

Вибір правильного доменного імені та реєстратора домену не слід сприймати легко!

Тепер, коли ви знаєте відмінності між десятьма найкращими реєстраторами доменів, ви можете прийняти зважене рішення про те, який із них найкращий:

 • Domain.com 
 • GoDaddy є дуже популярним реєстратором домену з 17 мільйонами користувачів.
 • Ім’ячек був названий “Кращим реєстром доменних імен” у 2010 році та “Найпопулярнішим реєстратором доменних імен” у 2012 році.
 • Bluehost це не лише чудове місце для реєстрації домену; це також чудове місце для розміщення вашого веб-сайту. На BlueHost розміщено понад 2 мільйони веб-сайтів.
 • Зареєстровано 9 мільйонів доменів ХостГатор. Як і Bluehost, вони в першу чергу є постачальником послуг веб-хостингу.
 • Name.com контролює понад 2 мільйони доменів з 16,5 мільйонів доменів, що належать їх материнській компанії, Права сторона.
 • 1&1 впродовж століть існував у світі реєстратора домену; вони були засновані у 1988 р. С 1&1, .com сайти становлять лише $ 0,99 на рік за домен.
 • Register.com керує 2,5 мільйонами доменів і пропонує широкі інструменти онлайн-маркетингу.
 • Хостинг InMotion пропонує автоматичне оновлення домену та багато різних варіантів хостингу.
 • Домени Google наразі знаходиться на стадії бета-версії, але це все ще чудовий реєстратор домену. Вони дозволяють зареєструвати свій домен протягом десяти років, а захист конфіденційності WHOIS включений до кожного домену, що підходить для прийняття.

Повний список реєстраторів, акредитованих ICANN, ви можете знайти тут.

Почніть з вибору реєстратора домену з нашого списку, який найкраще відповідає вашим потребам та бюджету на сьогодні.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author