Рідкий огляд веб-сторінок

Загальний рейтинг

План хостингу для керованого WordPress
99 дол. / Міс

Рідка веб: швидкий підсумок для людей, які не мають часу (майже всі ми)

Коротше кажучи, ми напевно рекомендуємо Рідкий веб для керованого хостингу WordPress. Давайте розглянемо основні переваги, які нам дуже сподобалися.

Безпека: Мати сертифікат SSL (https, захищений сайт) є обов’язковим у ці дні, безумовно, Google віддає перевагу https-сайтам, а Chrome активно маркує незахищені сайти як “незахищені” … Рідка Web включає сертифікати SSL зі своїми планами, просто встановіть та забути.

Резервні копії: Не щотижневих або щомісячних резервних копій, а щоденних резервних копій! Зробив щось не так? Не хвилюйтесь, просто поверніться до вчорашнього дня.

Автоматичні оновлення: Не бійтеся оновлень, вони зроблять це за вас, переконуючись, що нічого не зламається.

iThemes Sync: Чудово, якщо ви використовуєте кілька WP-сайтів. iThemes Sync включений у кожен план, це система управління кількома сайтами, щоб ви могли вносити масові зміни на кілька сайтів.

Підтримка: 24/7/365 по телефону, електронній пошті та чату… і це справжня експертна підтримка!

Чесно кажучи, нам вони дуже подобаються! Вони міцні, супер надійні та розвиваються з галуззю. Якщо у вас є бюджет (вони починаються від 99 доларів на місяць), займіться цим!

Рідкі веб-дослідження

Рідкий огляд хостингу для WordPress в Інтернеті

Вступ до рідкої павутини

Liquid Web був заснований Меттью Хілл у 1997 році. Генеральний директор компанії Джеймс Ф. Гейгер розпочав роботу в 2015 році. Вони пишаються тим, що є №1, найкращою в галузі, що стосується лояльності клієнтів..

В даний час у Liquid Web є понад 30 000 клієнтів, що охоплюють 30 країн. Вони мають понад 500 000 сайтів під управлінням і п’ять глобальних центрів обробки даних.

Ця компанія на 100+ мільйонів доларів надає різноманітні товари та послуги. До них відносяться виділені сервери, хмарний VPS хостинг, хмарний виділений хостинг, керований WordPress хостинг, керований WooCommerce хостинг та різноманітні спеціальні веб-хостингові рішення..

Рідкий Інтернет вносив щорічний список 5000 компаній Inc. у журнал Inc. протягом 10 років поспіль. Хмара Talkin ‘зайняла 7 місце серед усіх постачальників хмарних послуг. За даними Cloud Spectator, компанія має найшвидше керований VPS.

Компанія серйозно ставиться до дотримання та безпеки. Вони підтверджують це на різних веб-сайтах. Вони відповідають Рамковому щиту конфіденційності між ЄС та США та Рамкою захисту конфіденційності Швейцарії та США. Компанія також відповідає HIPAA. Нарешті, вони також відповідають Загальному регламенту захисту даних (GDPR).

Ціноутворення

Рідка Web надає три типи планів керованого хостингу WordPress. Ці плани мають назву Професійний, Бізнес та Агентство. Зазначені плани включені нижче:

Найдешевший план називається Професійний і коштує 99,00 доларів на місяць. Досить багато! Хоча, добре, що в цьому ви можете платити щомісяця. Ви не зобов’язані укладати будь-який договір, і ви можете його будь-коли скасувати. Цей пакет дозволяє розмістити 10 сайтів.

Вам також надається пам’яті вартістю 50 Гб. Це обмежено порівняно з іншими хостинг-провайдерами, яким надано необмежену кількість дискового простору. Якщо у вас є 10 сайтів в одному обліковому записі і зберігається всього 50 Гб, це може бути недостатньо. У випадках, коли вам доведеться розміщувати якісні зображення, відео та завантажувані матеріали на своєму сайті, обмежене місце для зберігання може не бути для вас.

Автоматичне резервне копіювання робиться щодня і зберігається в офлайні протягом 30 днів. Якщо ви хочете відновити цю резервну копію (у випадках, коли ви не можете вирішити складну проблему на своєму сайті), ви можете зробити це лише одним клацанням миші.

Вам надається автоматичний SSL для кожного сайту, який ви замовляєте з Рідкої мережі. Це надається без додаткових витрат з вашого боку. Це означає, що ви маєте захистити власний веб-сайт та захистити конфіденційну інформацію, яку він містить. Це також означає збільшення рейтингу пошукових систем, оскільки Google надає перевагу захищеним веб-сайтам над незахищеними.

Якщо ви тільки починаєте роботу зі своїм веб-сайтом, вам надається платформа для постановки. Це означає, що ви можете протестувати свій веб-сайт, перш ніж він з’явиться в реальному часі. Випробувавши свій сайт, ви можете перевірити його зовнішній вигляд і зможете виявити проблеми, перш ніж він вийде у світ.

Рідка Web серйозно ставиться до їх керованих сервісів хостингу WordPress. Вони оновлюють вашу установку WordPress і забезпечують, щоб ваші плагіни не залишилися в спокої. Liquid Web гарантує, що плагіни не конфліктують у вашій платформі, автоматично оновлюючи їх в окремому середовищі. Якщо все в порядку, то плагіни оновлюються на виробничому сайті.

iThemes Sync Pro також включений. Це дає можливість контролювати час роботи або простою вашого сайту. Це також дозволяє переглядати та відслідковувати дані Google Analytics. iThemes Sync Pro надає вам можливість перевіряти статус SEO-публікацій та контролювати те, що ваші клієнти насправді можуть бачити на панелі інструментів адміністратора WordPress. Це все можна зробити в одному місці.

Швидкість надається важливості, використовуючи твердотілі накопичувачі (SSD) замість традиційних механічних приводів. Це означає швидкість завантаження веб-сайтів за рахунок використання першого на відміну від другого. Зображення також автоматично стискаються через плагін та оптимізацію зображення. Знову ж таки, це означає швидкість завантаження через менші розміри файлів зображення.

У вас немає жодних переглядів сторінки або обмеження трафіку для всіх керованих планів хостингу WordPress. Таким чином, з вас не стягується плата за перегляд сторінок, і ви не нараховуєте рахунок за суми плати за надмірне обслуговування. Це добре, якщо у вас багато глядачів на веб-сайтах і якщо настає пік сезону.

Що стосується обіцянок, вони мають 100% гарантію безперебійної роботи мережі. Велика обіцянка здійснити! Вони також мають 100% гарантію тривалості роботи на потужність. Крім того, вони дають 30-хвилинну гарантію на заміну обладнання.

Параметри підтримки

Рідка веб надає вам різноманітні варіанти підтримки. До них належать:

  • Підтримка телефону
  • Онлайн чат
  • Подання квитка
  • База знань
  • Інструменти підтримки

База знань містить навчальні посібники, які допоможуть вам зберегти свої веб-сайти та облікові записи. Інструменти підтримки включають в себе перевірку IP, інструмент SSL та дерево DNS. Перший, IP Checker, дозволяє швидко переглядати IP-адресу вашого пристрою. Інструмент SSL дозволяє перевірити достовірність SSL та іншої інформації. Інструмент дерева DNS дозволяє вам переглядати записи DNS на деревній схемі.

Рідка Інтернет багато обіцяє, коли справа стосується їх служби підтримки клієнтів. Телефон & Підтримка чату доступна цілодобово, і відповідно до них, ви можете отримати допомогу протягом декількох хвилин. Початкова гарантія часу відповіді для служби довідок – 30 хвилин. Якщо вони пропустять цю 30-хвилинну позначку, вони вам нарахують 10-кратну суму, яку вони пропустили.

Існує також 30-хвилинна гарантія на заміну обладнання. Після виявлення несправного спеціалізованого серверного обладнання він буде замінений протягом 30 хвилин або менше. Якщо це займе більше зазначеної гарантії, вони нарахують вам 10-кратну кількість додаткового часу.

Вони багато обіцяли, правда? Але чи дожили вони до цього? За даними більшості відгуків, вони насправді так і зробили. Оце Так! Їхня підтримка клієнтів та представники технічної підтримки були дуже обізнані з легкими та складними проблемами. І вони дуже раді допомогти клієнтам. Це великий плюс для рідинної павутини.

Плюси

Є велика перевага, коли справа стосується підписки на Liquid Web. Нижче наведено деякі з них:

Без обмежень руху

Вони не стягують плату за перегляд сторінки або плату за надмірне обслуговування. Ви можете мати необмежену кількість трафіку на своєму веб-сайті, і вам не доведеться турбуватися про обстріл додаткових грошей.

100% гарантія часу

Вони переконують, що ваш веб-сайт займає 100% часу. Якщо ні, то вони вам нарахують 10 разів простою.

Відмінна підтримка клієнтів

Вони надають чудову службу підтримки клієнтів, яку любили більшість клієнтів. Крім того, вони вам нарахують 10-кратну суму, яку вони пропустили, якщо протягом 30 хвилин вони не відповіли на квитки HelpDesk.

Безкоштовні резервні копії

Ви отримуєте автоматичні щоденні резервні копії, які зберігаються поза сайтом близько 30 днів. Це стане в нагоді, коли ваш веб-сайт потрапить у проблеми. Ви можете негайно відновити резервну копію одним клацанням миші. Це просто 1-2-3.

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви отримуєте автоматичний сертифікат SSL для кожного сайту, який ви замовляєте за допомогою Liquid Web. Це означає, що ви можете захистити свій веб-сайт та підвищити його рейтинг у пошукових системах. Це подвійна розпуста!

Повністю керований WordPress

Крім оновлення вашого веб-сайту WordPress, плагінами також керують для вас. Плагіни тестуються, якщо вони суперечать один одному. Це робиться в окремому середовищі. Якщо під час тесту не виникає конфлікт між плагінами, він розгортається на виробничому майданчику.

Безкоштовний інсценізаційний сайт

Перш ніж розгорнути веб-сайт, ви повинні переконатися, що він знаходиться в оптимальному стані. Таким чином, сайт безкоштовної інсценізації дозволяє протестувати свій сайт перед тим, як перейти в прямому ефірі. Це забезпечує кращу роботу користувачів із глядачами веб-сайтів.

Мінуси

Не дешево

Найменш дорогий план керованого хостингу WordPress становить 99,00 доларів США на місяць. Це не дешева ціна. Якщо ви тільки починаєте, ви, можливо, не зможете дозволити собі витрати (але це безумовно виправдано).

Висновок

Вони дивовижні, не багато чого іншого сказати. Якщо ви зможете зекономити витрати, ви ніколи не озираєтеся!

SummaryReviewer Matthew RogersДата перегляду 2018-08-28Переглянутий предмет Liquid WebAuthor Рейтинг 41зірка1зірка1зірка1зіркасірийНазва продукту Рідка веб-ціна
99 доларів США

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author