Recenzja UK2.net

Ogólna ocena

Najtańszy plan
5,95 £ / mies

UK2.net: Szybkie podsumowanie dla ludzi bez czasu (prawie wszyscy)

Niestety, w skrócie, nie zalecamy UK2.net, z kilku powodów, z których głównymi są dostępność i wsparcie. Gdy przejrzysz ceny i funkcje, wszystko wygląda bardzo atrakcyjnie, ale kiedy zaczniesz kopać nieco głębiej … to nie jest świetne. Przejrzyjmy kilka problemów.

Czas działania: Wiele recenzji użytkowników skarży się na awarie. Nie mają też gwarancji dostępności na swojej stronie, jak robi to większość innych hostów… co jest trochę dziwne.

Wsparcie: Jest wiele skarg na ich nastawienie do wsparcia, zbyt wiele, by je zignorować. Kiedy twoja strona przestaje działać (patrz zły czas bezczynności powyżej), przynajmniej potrzebujesz pomocy, aby szybko to naprawić… nie wydaje się, że tak jest.

SSL: To nas myli, SSL (https) jest dziś koniecznością… Google nawet określa normalne strony http jako wyraźnie „niezabezpieczone” i szkodzi twojemu rankingowi. Co więcej, możesz je zdobyć za darmo, nie mam pojęcia, dlaczego nie integrują bezpłatnych certyfikatów SSL, wszyscy inni są.

Tak naprawdę to, co naprawdę mówimy, to… istnieje wiele alternatyw, które są lepsze w prawie wszystkim. Naszym ulubionym wciąż jest SiteGround, są WIELKIE pod względem bezpieczeństwa, bardzo szybko reagują, mają wiele centrów danych na całym świecie (w tym w Londynie) i są oficjalnie zalecane przez WordPress (mogą oczywiście poradzić sobie z każdym CMS, który im rzucisz) ). Są naprawdę nieskrępowani, sprawdź naszą recenzję.

Nadal zainteresowany UK2.net, czytaj dalej poniżej.

Badanie UK2.net

Recenzja UK2.net

UK2 została założona przez Ditlev Bredahl w 1998 roku. Z około 2 dekadami doświadczenia w świadczeniu usług hostingowych w Wielkiej Brytanii, zarejestrowała ponad milion nazw domen. Obsługują również tysiące stron internetowych w ponad 200 lokalizacjach na całym świecie.

Siedziba firmy znajduje się w Shoreditch w Londynie. Ich produkty i usługi obejmują między innymi rejestrację nazw domen, hosting poczty e-mail, hosting witryn internetowych, twórców stron internetowych, serwery dedykowane i hosting zarządzany. Zapewniają również wirtualne prywatne serwery SSD i hosting WordPress.

cennik

UK2 oferuje trzy rodzaje planów usług hostingowych. Pakiety te noszą nazwy Essential Hosting, Business Hosting i Business Cloud. Trzy plany można zobaczyć poniżej:

Ceny hostingu UK2

Najtańszy plan nazywa się Essential Hosting i kosztuje 1,00 GBP miesięcznie ze względu na najnowszą ofertę, jeśli zdecydujesz się na 12-miesięczny termin płatności. Będziesz kosztować 6,95 GBP miesięcznie, jeśli chcesz płacić miesięcznie. Według UK2 plan Essential Hosting jest idealny dla początkujących, którzy mają jedną stronę internetową.

Ten pakiet daje bezpłatną nazwę domeny, jeśli zdecydujesz się na co najmniej roczny tryb płatności. Dodatkowo zyskujesz nieograniczoną przestrzeń internetową. W ten sposób możesz umieścić>tworzenie witryny WordPress.

Jeśli chodzi o programowanie, plan hostingu Essential obsługuje Apache, PHP, Ruby on Rails, Perl, Cron Jobs i PHPMyAdmin. Możesz również używać niestandardowych komunikatów o błędach w swoich witrynach. Dostępne są również statystyki AW. Tego narzędzia można użyć do uzyskania informacji o swoich widzach. Dane te obejmują między innymi kraj pochodzenia, system operacyjny i używaną przeglądarkę.

Wreszcie otrzymujesz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz po prostu wypróbować ich produkty i usługi i możesz anulować w dowolnym momencie bez zadawania pytań.

Opcje pomocy technicznej

Różne opcje wsparcia są dostępne w UK2. Zostały one przedstawione poniżej:

  • Strona statusu usług,
  • Baza wiedzy samopomocy,
  • Zgłoszenie biletu,
  • Pomoc online na czacie na żywo, oraz
  • Wsparcie telefoniczne

Podobnie jak w przypadku innych dostawców hostingu, strona Stan usług w UK2 pokazuje informacje w czasie rzeczywistym o stanie ich usług, w tym o głównych systemach, panelach kontrolnych i serwerach hostingowych. Incydenty są zgłaszane na tej stronie, aby informować klientów o bieżących i przeszłych działaniach firmy.

Baza wiedzy samopomocy zawiera szczegółowe przewodniki, które pomogą Ci poruszać się po produktach i usługach, z których korzystałeś. Zgłoszenia biletów i obsługa czatu online na żywo jest dostępna 24/7. To samo dotyczy wsparcia telefonicznego.

Obsługa klienta w UK2 ma zarówno pozytywne, jak i negatywne recenzje. Według użytkowników usługa nie jest spójna. Niektórzy klienci stwierdzili nawet, że nie otrzymali odpowiedzi przez e-mail, a odpowiedzi na czatach na żywo nie były w stanie rozwiązać ich problemów. Stwierdzono, że wsparcie telefoniczne było poniżej, ponieważ działy nie odpowiedzialne za dany produkt nie wiedzą, gdzie przekierować swoich klientów.

Z drugiej strony pozytywne recenzje stwierdzają, że ich zespół wsparcia był bardzo pomocny, a niektóre opinie nawet wsparły go jeszcze przed dokonaniem zakupu. Pozytywne recenzje mówią również, że UK2 szybko zareagowało na ich problemy.

Dzięki mieszanym recenzjom dotyczącym ich usług wsparcia możemy powiedzieć, że UK2 nie jest doskonały. Tylko kilka firm hostingowych cieszy się znakomitą reputacją, jeśli chodzi o ich zespół obsługi klienta i oczywiście UK2 nie jest jedną z nich. Firma ma swoje wzloty i upadki, jeśli chodzi o świadczenie usług obsługi klienta.

Plusy

Rejestracja w UK 2. wiąże się z pewnymi zaletami. Niektóre z nich zostały przedstawione poniżej:

Darmowa nazwa domeny

Jeśli otrzymasz 12-miesięczny termin płatności, możesz uzyskać bezpłatną rejestrację nazwy domeny. Jest to przydatne, jeśli dopiero zaczynasz i nie kupiłeś jeszcze własnej nazwy domeny. Oszczędność kilku funtów nie zaszkodzi.

Nieograniczona przestrzeń na stronie

Twoje dziesięć stron zostanie obsłużonych z nieograniczoną przestrzenią. Nie musisz się martwić, które pliki zachować, a które przenieść do kosza. Masz nieograniczone miejsce na stronie internetowej, co daje możliwość przechowywania dużych plików wideo i obrazów.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Możesz odzyskać swoje pieniądze z ich gwarancją. Jeśli wypróbowałeś ich produkty i usługi i uważasz, że nie warto poświęcać czasu, możesz poprosić o zwrot pieniędzy. To takie proste.

Cons

UK2 jest nadal firmą, która ma niedoskonałości. Niektóre z nich zostały przedstawione poniżej:

Mieszane recenzje obsługi klienta

UK2 ma mieszane recenzje, jeśli chodzi o obsługę klienta. Niektórzy ocenili je wysoko, a inni źle. Jeśli dostawca usług hostingowych nie konsekwentnie dotrzymuje obietnicy świetnych usług wsparcia, jest to zły znak. Niespójna obsługa klienta to jedna z wad UK2.

Nierzetelny czas pracy

Ten jest również oparty na recenzjach użytkowników, wielu z nich skarży się na przestoje… i nie są to również krótkie przerwy. Ostatnią rzeczą, której pragniesz, jest upadek witryny biznesowej, możesz stracić wiele potencjalnych klientów / klientów.

Brak darmowego certyfikatu SSL

Dlaczego? W przeciwieństwie do innych firm hostingowych, UK2 nie zapewnia bezpłatnego certyfikatu SSL. Jeśli witryna zawiera poufne informacje, ta funkcja bezpieczeństwa jest koniecznością. Jeśli chcesz otrzymać bezpłatny certyfikat SSL, musisz wybrać następny abonament, Business Hosting. Ten plan kosztuje 4,48 GBP miesięcznie, jeśli płacisz za 12 miesięcy z góry. Certyfikat SSL jest wydawany bezpłatnie w abonamencie Business Hosting tylko wtedy, gdy wybierzesz okres płatności wynoszący co najmniej 12 miesięcy.

Wniosek

Na pierwszy rzut oka, UK2.net wygląda całkiem nieźle, ale jak wspomniano w podsumowaniu, jest tu zbyt wiele problemów, aby naprawdę polecić ten. Problemy takie jak niestabilna dostępność, brak bezpłatnego protokołu SSL i wątpliwe wsparcie… Sugerujemy sprawdzenie naszego porównania tutaj i poszukiwanie lepszych alternatyw, takich jak SiteGround.

Podsumowanie Przegląd Matthew Rogers Data przeglądu 2018-07-29 Przeglądany artykuł UK2.net Autor Ocena 21 gwiazdka1 gwiazdkaszaryszaryszaryNazwa produktu UK2.net Cena
5,95 GBP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author