Recenzja Panthur

Panthur

Lokalny, doświadczony, świetny występ, ale…

PanthurLogo

Ogólna ocena

Najtańszy plan
5 USD / mies

Panthur: Szybkie podsumowanie dla ludzi, którzy nie mają czasu (prawie wszyscy)

Chociaż Panthur jest dobrym gospodarzem według australijskich standardów, ich wsparcie jest responsywne (mieli trudną sytuację, gdy zostali kupieni przez Hostopię, ale wygląda na to, że wróciło do normy), ich ceny są dość konkurencyjne, a ich wydajność jest imponująca.

Ale jeśli porównamy je z naszym obecnym ulubionym hostem internetowym SiteGround, zauważysz kilka różnic, z których główne to brak globalnych centrów danych (mają tylko 1 główny w Sydney, SiteGround ma sporo na całym świecie, co daje globalny zasięg), i brak planów hostingowych ukierunkowanych na WordPress (ponad 25% całego Internetu działa na WordPress, a Twoja witryna prawdopodobnie również, więc jest to bardzo ważne).

Krótko mówiąc, nasza rekomendacja nadal dotyczy SiteGround, a nie Panthur, ponieważ SiteGround oferuje 10 GB miejsca na dysku w podstawowym planie, bezpłatne SSL, bezpłatne CDN, bezpłatne migracje, mają wiele centrów danych na całym świecie (globalny zasięg) i są oficjalnie zalecane przez WordPressa (bardzo niewielu hostów może się z tym zgodzić, to całkiem imponujące), sprawdź naszą recenzję SiteGround tutaj!

Biorąc to pod uwagę, jeśli chcesz pozostać lokalny, Panthur jest tańszy na dłuższą metę i oferuje więcej niż wystarczającą wydajność nawet w podstawowych planach, aby utrzymać płynność działania witryny!

Badania Panthur

Recenzja Panthur

Panthur faktycznie zaczął jako niekomercyjna organizacja oferująca bezpieczne i szybkie usługi hostingowe. Gdy ich reputacja wzrosła w branży i zyskały większe uznanie, Panthur zaczął komercyjnie tworzyć rozwiązania hostingowe.

Od 2009 r. Wiele australijskich firm skakało & korzystają z niezawodnych australijskich usług hostingowych Panthur (i nie bez powodu).

Usługi hostingowe

U podstaw Panthur znajdują się następujące plany:

  • Economy Web Hosting (opcja budżetu)
  • Business Web Hosting (zalecane plany)
  • Stealth Web Hosting (niesamowita wydajność!)
  • Hosting dla sprzedawców (jeśli jesteś twórcą / projektantem stron internetowych i chcesz zapewnić hosting swoim klientom)

Wewnątrz każdego planu mają dodatkowe plany, które pozwalają wybrać najbardziej odpowiedni hosting dla twoich potrzeb i budżetu. Wszystkie są wyposażone w automatyczne kopie zapasowe i bezpłatną usługę przywracania DIY na wypadek, gdyby coś poszło nie tak, kopie zapasowe sięgają nawet 90 dni! Podobnie jak większość hostów, mają one instalatory 1-kliknięciem dla większości popularnych CMS-ów, co sprawia, że ​​tworzenie witryny WordPress jest na przykład dość łatwe!

Jeśli chodzi o politykę cenową, Panthur jest dość elastyczny. Za wszystkie usługi hostingowe będziesz mógł płacić co miesiąc, co 6 miesięcy, co roku, co 2 lata lub co 3 lata. Jeśli zdecydujesz się pojechać na odległość z Panthur i subskrybować na dłuższy okres, oferują zniżki do 20%.

Hosting ekonomiczny

Jest to najbardziej podstawowa oferta, odpowiednia dla małych i średnich stron internetowych, które mogą obsłużyć znaczną ilość ruchu. Jest stosunkowo tani, osobiście nie prowadziłbym żadnych forów ani witryn e-commerce w tym planie, ale jest idealny dla witryn dla małych firm. Masz do wyboru 3 podplany: Mini, Advanced i Professional.

Ich plan Mini oferuje 2000 MB przestrzeni dyskowej i 100 000 MB przepustowości, podczas gdy plan Professional zapewnia 10 000 MB przestrzeni dyskowej i 500 000 MB przepustowości. Zaawansowany plan Panthur jest czymś pośrednim. Ceny hostingu Economy zaczynają się od 5 USD miesięcznie.

Business Web Hosting (nasza rekomendacja!)

Biznesowy hosting to ich drugie rozwiązanie – wciąż niedrogie – które oferuje większe zasoby w porównaniu do hostingu ekonomicznego. Jest to ten, który zazwyczaj polecam dla każdej firmy, może obsłużyć DUŻY ruch!

Business Web Hosting ma również 3 opcje: brązowy (od 20 USD miesięcznie), srebrny (30 USD / miesiąc) i złoty (60 USD / miesiąc). Interesującą rzeczą w tych planach jest to, że różnią się one tylko przestrzenią dyskową, podczas gdy wszystko inne, w tym przepustowość, jest nieograniczone. To zawęża wybór do jednego czynnika, sprytnego, w jaki sposób je ustrukturyzowano, czyni proces łatwym nawet dla mniej znających się na technologii wśród nas.

Stealth Web Hosting

Stealth Web Hosting to forma dedykowanego hostingu przeznaczona dla witryn i platform wymagających dużej ilości zasobów, które generują duży ruch (mówię o ogromnych witrynach e-commerce, forach, witrynach społecznościowych itp.). W przypadku przestrzeni dyskowej to rozwiązanie niewiele różni się od rozwiązań biznesowych. Ale wyróżnia się wydajnością. Oto 3 plany:

  • Puma, 25 000 MB czystej pamięci SSD, 4 GB pamięci RAM i 4 rdzenie procesora. (50 USD / miesiąc)
  • Leopard, dysk twardy SSD 50 000 MB, 6 GB pamięci RAM i 6 rdzeni procesora (100 USD / miesiąc)
  • Panthur, 75 000 MB SSD HDD, 8 GB RAM i 8 rdzeni procesora (150 USD / miesiąc)

Oto niektóre zadziwiające specyfikacje serwera, prawda? To pokazuje, jak poważny jest Panthur ze swoimi rozwiązaniami hostingowymi. Mają też coś, co nazywa się „priorytetowym wsparciem opartym na biletach”, które dotyczy tylko Stealth Web Hosting. Oznacza to, że jeśli masz pytanie lub problem, możesz skontaktować się ze specjalistą w ciągu kilku minut. Aby zapewnić szybką i niezawodną obsługę tego planu hostingowego, Panthur umieszcza maksymalnie 50 kont na tym samym serwerze.

Hosting dla sprzedawców (dla agencji internetowych)

Ten plan pozwala zarządzać zestawem kont z jednego cPanel. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z hostingiem, jest to idealne rozwiązanie, jeśli jesteś projektantem / programistą i potrzebujesz miejsca do hostowania witryn swoich klientów. Ta usługa hostingowa zaczyna się od 30 USD miesięcznie. Jest bardzo podobny do Economy Web Hosting. Jedyną znaczącą różnicą jest to, że będziesz mógł zarządzać rzeczami i tworzyć nowe konta w swoim cPanelu.

Wniosek

Jak wspomniano w podsumowaniu, naprawdę podoba nam się oferowana przez nich moc i to, jak konkurencyjne są ich ceny … ale brak globalnych centrów danych, planów WordPress i kilku innych funkcji powstrzymuje ich. Nasza rekomendacja nadal dotyczy witryny SiteGround.

Podsumowanie Przegląd Matthew Rogers Data przeglądu 2019-11-25 Przeglądany artykuł Panthur Autor Ocena 31 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdkaszaryszaryNazwa produktu PanthurCena
5 AUD Dostępność produktu Dostępny w magazynie

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author